Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 16th 2010
     permalink
    Kfiatuszku, nie rodzisz jeszcze? :)
    Strasznie szybko ta ciąża kolejna zleciała.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 16th 2010
     permalink
    a no jeszcze nie :D zleciała masakrycznie szybko :) ani sie nie objerze a Wojtus bedzie dreptał :P
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 16th 2010
     permalink
    własnie w gazetce reala widziałam ze od dzisiaj kalosze po 19,90 są, ale nie wiem jak rozmiarowo.
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 17th 2010
     permalink
    Biedronkę mam, Reala nie. Zajdę, zobaczę. Dzięki.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeSep 18th 2010
     permalink
    Ja wczoraj w Tesco widzialam fajne kolorowe kaloszki ale nie moglam ceny znalezc bo w biegu robiłam zakupy.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 18th 2010
     permalink
    Czy jest na naszym forum ktoś, kto po cesarskim cięciu kolejne dziecko urodził naturalnie?
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeSep 18th 2010 zmieniony
     permalink
    Aggnieszka, zajrzyj na to forum, pamiętam, że było tam trochę takich wątków.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 18th 2010
     permalink
    Dzięki Hydrazine:)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 18th 2010
     permalink
    byłam w biedronie stonie. Tam kalosze są, ale od numeru 28, do Tesco nie zachodziła. Poszłam do obuwniczego i kupiłam kalosze z wyjmowanym ociepleniem za cztery dychy.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  1.  permalink
    uuuu to drogo a w stonce wiem ze były duze rozmiary,u nas kalosze sa od 18 zł do max 30 no chyba ze w cocodrillo bo tam sa drozsze
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 19th 2010
     permalink
    młodemu puściła się dziś krew z nosa:( ze dwie kropelki, ale nie mam pojęcia od czego, jutro znowu do lekarza:( był rano na spacerze z eMem, jak wrócił to zauważyłam krew. macie jakieś pomysły od czego to może być?
    •  
      CommentAuthorWiktoria25
    • CommentTimeSep 19th 2010
     permalink
    *agnieszka* JA PO CC TERAZ URODZIŁAM SN
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 19th 2010 zmieniony
     permalink
    A możesz napisac czy wcześniejsza cesarka miała jakiś wpływ na przebieg obecnego porodu?
    Pandy, a mały sie nie uderzył w nosek?
  2.  permalink
    Agga- a czemu pytasz? ;)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 19th 2010
     permalink
    Obmyślam plany długoterminowe a poród SN w nich też się mieści ;)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 20th 2010
     permalink
    Pandy, może Mały dłubał w nosku, albo coś w niego wsadził?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 20th 2010
     permalink
    zachecam do oglądania PYTANIA NA ŚNIADANIE która może. Zaraz będzie mowa o nowym nosidełku biodrowym. A tutaj nosidełko w JUNIORKOWIE. Zapraszam
    --
    •  
      CommentAuthorWiktoria25
    • CommentTimeSep 20th 2010
     permalink
    Nie miało to żadnego wpływu. Oczywiście wczesniej gin sprawdził jak wygląda blizna na macicy i czy wokół blizny macica nie jest za cienka no i dostałam pozwolenie na naturalny
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 20th 2010
     permalink
    no właśnie lekarz powiedział, że pewnie mały w nosku dłubał, a że eM był z nim na spacerze rowerkiem (mnie z nimi nie było więc ja nie widziałam), a w nim trzęsie to możliwy scenariusz, jeśli się powtórzy to wtedy będziemy pewnie badania robić. dziękuję Wam zo odpowiedzi
    •  
      CommentAuthorWiktoria25
    • CommentTimeSep 21st 2010
     permalink
    Kobietki mam pytanie,czy któraś z was spotkała się ze zmianami wylewowymi u dziecka po porodzie (powiększona komora, pogrubione sploty naczyniowe). Moja córeńka tak ma :( Znajomej synek tez ale na kolejnym USG po tygodniu komora się u niego zmniejszyła a u u mojej Julci po dwóch tyg jest tak samo :(( Lekarz mówi,ze powinnam sie cieszyc,ze się nie powiększa a na wchłonięcie jeszcze będzie czas ale mnie juz zaczyna to powaznie niepokoić. Jesli,któras z was miała takie doświadczenia lub słyszała od znajomei itd to odezwijcie się proszę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2010
     permalink
    czy u ktoregos z waszych dzieciakow pojawily sie erytrocyty w moczu? u Krzysia z badania ogolnego wyszlo 10, wszystko inne ok. dzisiaj oddalismy probke na posiew a wieczorem usg nerek. mlody ma spodziectwo wiec jestem przerazona co to za dziadostwo sie przypaletalo :cry:
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 28th 2010
     permalink
    AniaM, trzymaj się, na pewno będzie ok.
    Z newsów MAŁGOSIOWYCH:
    Małgosia raptem zaczęła sama stosować zwrot PJOSIE = proszę. Podaje np. misiowi kubeczek do picia i mówi PJOSIE. Mamusi ciasteczko i PJOSIE:) Wspaniale to brzmi:)

    I własnie zasnęła sama. Dulczała, dulczała, ja pracuję przy kompie i mówię jej, żeby poszła się przytulić do łóżeczka spać, to zazwyczaj wywołuje wrzask. A teraz...poszła, połozyła się, przykryła i zasnęła:))))) Jak ja lubię takie niespodzianki:)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeSep 28th 2010
     permalink
    :)
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  3.  permalink
    dziewczyny czy dzieci moga pic zieloną herbate?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 29th 2010
     permalink
    właśnie też się zastanawiałam nad tym... od trzech lat pewnie mogą... nie wiem. a myślałam dzisiaj czy np. miętę albo melisę dwulatkowi można podać? któraś w ziółkach się orientuje?
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 29th 2010
     permalink
  4.  permalink
    ooo dzieki skorpio ,wydrukuje i na laborkach zrobie masc na ciemieniuche.:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 1st 2010
     permalink
    fajnie Skorpi:)
    MIŁEGO DNIA UŚMIECHU:)))
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 1st 2010
     permalink
    mamuśki, co robicie z dziećmi, gdy za oknem cały dzień pada?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 1st 2010
     permalink
    bzika dostajemy :wink:
    u nas teraz króluje KUBUŚ PUCHATEK śpiewający - mała potrafi długo z nim śpiewać i tańczyć. Książeczki też i ostatnio klocki.
    No i placyki zabaw pod dachem - w marketach ( niestety) lub sale zabaw...
    --
  5.  permalink
    ja jak leje to zabieram tyłek w auto i jade po rodzinie:) zawsze jakies urozmaicenie ale jak nie ma juz gdzie jechac to w domu wymyslamy jakies zabawy albo zapraszam kogos na kawe z dzieckiem,żebym i ja i Pit miał towarzystwo
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 2nd 2010 zmieniony
     permalink
    ciacho i tak powinno być :)
    Moje życie towarzyskie ogranicza się do znajomych z pracy :/ a rodzinę mam 70 km stąd. Moja przyjaciółka mieszka 60 km stąd. W tej zapyziałej dziurze nie ma też placów zabaw w CH, bo nie mamy CH. Ja pikolę, właśnie sobie uświadomiłam, że nikt do mnie nie przychodzi, a i ja do kogoś wychodzę od wielkiego dzwonu.. Mada faka, jak na emeryturze. Jestem zacofana społecznie.
    _
    W jakich łóżkach śpią wasze dzieci?
    Moje obecnie śpi na podłodze, bo to jedyne miejsce gdzie przesypia noc. Z łóżeczka spierniczał do nas już o 22.00 Ma ktoś może takie? Muszę cośkupić, bo przecież Aleś nie będzie wiecznie spał pod moimi nogami.

    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeOct 2nd 2010
     permalink
    Katy może coś takiego?
  6.  permalink
    Katy prosto i tanio-zrób tak jak ja:)
    kup materac 90 na 180 i połóz na podłoge,jak Aleks na tyle podrosnie ze Ci nie zleci to dokupisz rame
    chociaz ja Ci powiem ze Pitek ma juz materaz od roku i na gwiazdke dostanie łózko składane bo materac zmasakrował poprzez skakanie na nim ciagłe(jak na trampolinie)
    --
  7.  permalink
    chciałam Ci fote wstawic ale cos mi nie chce wejsc nie wiem co sie stało
    --
  8.  permalink
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 3rd 2010 zmieniony
     permalink
    Mamy podobnie :) materac wyjęłam z łóżeczka i leży obok mojego łóżka.
    Chyba na normalne łóżko zdecyduję się jak będzie wykończony pokój Aleksa. Póki co materac łóżeczkowy zajmuje mało miejsca. Wtedy też, może będzie potrzebna barierka ochronna.
    A jak tam fobia Pita na lekarzy i białe fartuchy pielęgniarek? Przeszło mu już?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 3rd 2010
     permalink
    My tez gdzieś jedziemy w deszcz- do znajomych,na sale zabaw... Teraz szukam jakichś zajęć na zimę dla Franka...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeOct 4th 2010
     permalink
    Mamuśki co aptecznego polecacie na ząbkowanie? Czy te specyfiki można stosowac dłuższy czas?
    Jasiek ma dopiero 4 mce a już widzę że mu dziąsła dokuczają.
    --
    •  
      CommentAuthorWiktoria25
    • CommentTimeOct 4th 2010
     permalink
    Ja kiedyś stosowałam bobodent, czy jakoś tak ale słabo działał. Moja siostra używała Dentinox i u niej działał na dwójkę szkrabów. A ja ostatnio dostałam przesyłkę z broszurkami dla mam i tam super reklamują właśnie ten żel. Koleżanka kupowała czopki Viburcol, czy coś podobnego.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeOct 4th 2010
     permalink
    My stosowalismy Dentinox,ale Franek łagodnie przechodzi zabkowanie,wiec nie do końca wiem,czy działa...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 4th 2010
     permalink
    I bobodent, i dentinox są na bazie lidokainy, my używamy tego pierwszego, ale skuteczny jest u nas tylko przy zasypianiu - lidokaina działa dość krótko, więc idealnie jest, kiedy w tym czasie Hani uda się zasnąć.
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeOct 4th 2010
     permalink
    A gryzaczki u Was pomagały? Te chłodzone w lodówce? Albo masowanie dziąseł maluchowi?
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeOct 5th 2010
     permalink
    Mi pediatra zaproponowała sachol w niewielkich ilościach.Hanka masakryczne ząbkowanie przechodzi dziś cała noc w plecy chwile snu były ale młoda wtulona we mnie była...
    Miłego dzionka:)
    --
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeOct 5th 2010
     permalink
    Aine my uzywamy Bobodentu, ale chyba Michas tez dosc lagodnie przechodzi zabkowanie, wiec nie wiem w jakim stopniu jest skuteczny... gryzaki pomagaja :)
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeOct 5th 2010
     permalink
    Dzieki dziewczyny. Mam dentinox i łatwiej mały usnął w nocy.
    Dziś cały poranek spędzony na ciamkaniu gryzaka :) U nas źle nie jest ale wcześnie się zaczyna więc zobaczymy co dalej. Ciekawe ile czasu do pierwszego ząbka mamy. Jak bratowa(mama trójki) zobaczyła Jaśka który wręcz trzęsąc się rzuca się na własną rękę to uznała że stopień zaawansowania dolegliwości mamy już znaczny.
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeOct 5th 2010
     permalink
    Ha mój syn pierwszego zęba miał w 6miesiącu a Hanka dopiero w 10 doczekała się:) na Błażka zdecydowanie dentinox działał
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeOct 5th 2010
     permalink
    dentinox mamy i my. Alex go uwielbia, muszę chować przed nim tubkę.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeOct 6th 2010
     permalink
    u nas pierwsze objawy zabkowania pojawily sie chyba w 3 mż, a pierwszy ząb w dniu skończenia 7 miesiecy :)
    --
  9.  permalink
    Dentinox my tez stosowalismy-Bobodent to taki jak dla mnie szajs
    Katy Pit dalej ma fobie na lekarzy i fartuchy wiec teraz jak jest potrzeba to wołamy leklarza do domu i on przychodzi bez fartucha:))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.