Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 8th 2011 zmieniony
     permalink
    Night, ja mam Bosha i tak się w tej firmie zakochałam, że zmywarkę kupiłam też od nich, a później jeszcze pralkę dla teściowej. Wszystkie sprzęty chodzą kilka lat i nic nie szwankuje, poza tym mam wszystkie funkcje, o które mi chodziło. Kiedy rozglądałam się za pralką, pytałam różnych sprzedawców, co polecają i wszyscy podawali 2 firmy - Bosh i Elektrolux. No i jeszcze Miele ale mają takie ceny, że można za to kupić auto:shocked:
    Aaa, ktoś mi odradzał Candy jako mocno awaryjną.
    --
    A propos smoczka, kupiłam dziś z Aventu i będziemy jutro testować
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    o o bosh tez b dobry !
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    MADZIA a powiedz mi jeszcze - jak Ty Mery wiążesz w tą chustę to jak robisz mając dwie ręce żeby dziecko sobie trzymać a równocześnie wiązać?
    odchylasz się do tyłu tak jak radzą ?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    gdy kupowałam lodówkę myślałam o Boshu i facet do mnie że Bosha to TYLKO zmywarki i pralki :P No i Miele są ponoć baaaaaaaaardzo i warto zapłacic bo to na lata podobnie jak Bosh
    My mamy wirpoola... i dziś na pewno bym jej nie kupiła ... Chcę pralkę gdzie osobno ustawiasz program i osobno temperaturę i to mnie urządza a nie ze mam wsad na 6kg ale tylko 2 programy na ten wsad bo reszta albo za niska albo wysoka temp :/ czy chcę szybkie pranie (30min) to u mnie tylko 40st a czasami coś przepłukać to można i w 30st
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    aneta01: Aaa, ktoś mi odradzał Candy jako mocno awaryjną.

    podobnie jak Beko. Moim znajomym sie popsula po 3 mcach.
    My mamy Bosha 5,5kg, taka waska na 45cm głębokosci. Na razie ok
    TEORKA: MADZIA a powiedz mi jeszcze - jak Ty Mery wiążesz w tą chustę to jak robisz mając dwie ręce żeby dziecko sobie trzymać a równocześnie wiązać?

    Ona leży i dopiero jak sobie zaciagne chuste za plecami na ramiona, to ja wsadzam w kieszonke i wiaże dalej.
  1.  permalink
    No ja patrzyłam dzis na to Miele.. ale ceny powalaja..
    Słyszałma duzo dobrego o Boshu, ja chce własnie taką zeby miala krotki program na taka przepierkę :smile:

    Teo ja zawsze jedna przytrzymuje Frania, a jak juz mam wiąząc w tylu, to wtedy sie tak wyginam nieco, ale i tak juz wtedy dziecie powinno mocno sie trzymac w kieszonce :smile:
    -- // //
  2.  permalink
    Magdalena: Ona leży i dopiero jak sobie zaciagne chuste za plecami na ramiona, to ja wsadzam w kieszonke i wiaże dalej.


    Robie identycznie :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    ano tak bo w kieszonkę się już wkłada i tylko kończy wiązanie...
    kurde dopóki nie spróbuję to mi się to cały czas będzie wydawać AWYKONALNE :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 8th 2011 zmieniony
     permalink
    nightingale_84: A ja głupia myślałam, że jak juz dziecko sobie unormuje nocki to nawet skok nie straszny i sypiać pieknie bedzie dalej

    Tez tak myślałam :confused:
    Ja mam zmywarkę Bosha i lodówkę też i obie sobie chwalę:smile: Pralki Whirlpoola też już nie kupię. Po gwarancji zdążyła się jeszcze popsuć pompa od filtra i kable od grzałki, dobrze, ze części w necie znalazłam zamienne to mąż wymienił. Jakby któraś z Was miała problem z częściami do AGD to polecam sklep north.pl
    Teo może ja pomogę. Wiązałam Kubę w chuście odchylając się mooocno do tyłu. Poza tym jedna ręką zawsze go asekurowałam. Pomaga wiązanie przed lustrem (widzisz jak ułożyć maleństwo w chuście) i nie bój sie mocno dociągać, bo chusta pracuje i po chwili noszenia troszkę materiał robi sie luźniejszy, więc jak był kiepsko naciągnięty, to trzeba poprawiać. Ja wiązałam w kieszonkę. To naprawde nie jest trudne. Poćwicz najpierw samą technikę wiązania, nawet na poduszce :tongue:
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    bewe82: więc w ciąży nie jestem :bigsmile: UFFF

    no widzisz nie potrzebne nerwy :bigsmile:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    Alien: Teo może ja pomogę. Wiązałam Kubę w chuście odchylając się mooocno do tyłu. Poza tym jedna ręką zawsze go asekurowałam. Pomaga wiązanie przed lustrem (widzisz jak ułożyć maleństwo w chuście) i nie bój sie mocno dociągać, bo chusta pracuje i po chwili noszenia troszkę materiał robi sie luźniejszy, więc jak był kiepsko naciągnięty, to trzeba poprawiać. Ja wiązałam w kieszonkę. To naprawde nie jest trudne. Poćwicz najpierw samą technikę wiązania, nawet na poduszce :tongue:


    dzięki za pomoc :)
    może dlatego nie ogarniam bo jednak 1,5 miesięczne dziecko jeszcze trochę chybotliwe [chociaż Nina jak ją mam na pionowo to głowę prosto zadartą trzyma] i pewnie pierwszy raz będzie stresujący ale myślę, że damy radę :)
    musimy :D
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    ja mam pralkę Whirlpoola i licznik czasu do końca prania się zacina a wraz z tym pralka stoi w miejscu i robi cały czas to samo
    tzn. według zegarka normalnego jak ustawiam program na 45 min na przykład to przychodzę po tych 45 minutach a ona na zegarze pokazuje że zostało jeszcze 15 min na przykład i zegar nie leci dalej ...
    tak że jej nie polecam a ma tylko 3 miesiące :shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    TEORKA: myślę, że damy radę :)

    Pewnie, że dacie :thumbup:
    morela1: tzn. według zegarka normalnego jak ustawiam program na 45 min na przykład to przychodzę po tych 45 minutach a ona na zegarze pokazuje że zostało jeszcze 15 min na przykład i zegar nie leci dalej ...

    O to, to. mój whirlpool też to ma, od nowości, ale tylko jak daję dodatkowe płukanie. Wkurzające niezmiernie.:angry: Albo sobie przestawia czas i z prania godzinnego robi się np. godzina dwadzieścia. A ostatnia minuta trwającego programu potrafi trwać nawet 5 minut.:angry:
    Na pocieszenie... moja szwagierka ma pralko-suszarkę Boscha i się nachwalić nie może. Więc coś w tych Boschach chyba jest... :devil:
    A mój Kubuś nie miał dzisiaj wieczornego wnerwa, tzn. miał, ale trwało to 10 min i skończyło się długim cycowaniem do 21. Przed chwilkę obudził sie popuszczał bączki, powisiał chwilkę na cycu i śpi dalej. Oby mu tak zostało.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    nightingale_84: Słyszałma duzo dobrego o Boshu, ja chce własnie taką zeby miala krotki program na taka przepierkę

    Ten bosh co mam, ma program na 15 min + po nim daje jeszcze dodatkowe plukanie 20min
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    może dlatego nie ogarniam bo jednak 1,5 miesięczne dziecko jeszcze trochę chybotliwe

    Teo, jak ja wiązałam 5-dniowego Krzysia (niecałe 2,5kg wtedy), to Ty dasz sobie radę z Ninką :wink:


    A propos smoczka, kupiłam dziś z Aventu i będziemy jutro testować

    Anetko, trzymam kciuki, żeby tester chciał współpracować :smile: moja mama swego czasu przetestowała prawie wszystkie kształty smoczków i każdym Krzyś pluje dalej niż widzi. Owszem, wie co to smoczek i do czego służy, ale nie ma najmniejszego zamiaru używać :wink: Więc istnieją antysmoczkowe egzemplarze :wink:
    Cóż, pozostaje mi uszanować jego wybór. Czasem ciężko, bo Młodszy mimo iż miewa lepsze (=mniej cycowe) dni, to ma też takie, że wisi na piersi od 7-ej do 21-ej z przerwami na przewijanie i kąpiel. Przy Ewuni to by mnie chyba by mnie trafiło, ale mam wrażenie, że przy drugim dziecku ma się więcej cierpliwości. No i z doświadczenia wiem, że to KIEDYŚ minie. I ta wiedza powstrzymuje mnie przed skokiem z pierwszego piętra na główkę :tongue:

    Poza tym doszłam do wniosku, że dzieciaki to mi fundnęły taki kurs efektywnego zarządzania czasem, że pozazdrościć- wczoraj bąble przysnęły w jednym momencie, na caaaaaaałe 50min (tym samym Krzyś pobił bezcycowy rekord tygodnia :devil:), a ja zdążyłam umyć sobie głowę, ściągnąć pranie, wstawić pralkę, poprasować, wstawić do gotowania obiad na dwa dni (bo kto wie, kiedy następnym razem Krzyś będzie łaskaw zasnąć wtedy kiedy siostra) i jeszcze upiec muffinki. Byłam z siebie dumna :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Teorko - w siódmym dniu FL nawet jakby ciąża była to beta i tak będzie ujemna.........
    A patrzysz też na to, ile minęło od tego niebezpiecznego stosunku? Bo jeśli z niego miałoby powstać życie, to okazuje się, że od poczęcia do bety minęło ok. 11 dni. Patrząc na objawy pozostałe, można by mieć pewne podejrzenie, że implementacja mogła nastąpić 4 grudnia - 4 dni przed betą.
    Myślę, że po zagnieżdżeniu HCG jest już wydzielane, więc beta nie byłabym <1,2, tylko coś bliżej 25 patrząc na normy tego labu :devil:

    Poza tym, dziś plamienie i temp. poniżej linii podstawowej :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    bewe82: Patrząc na objawy pozostałe, można by mieć pewne podejrzenie, że implementacja mogła nastąpić 4 grudnia


    IMPLANTACJA
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Ceri Ty to jesteś Robocop :)
    _
    My dziś nockę mieliśmy standardową, pobudki co 1,5 godz. Za każdym prawie razem przewijanie z kupki. Więc nie narzekajcie na swoje dzieci,plis, bo Wam podrzucę swoje.
    ;)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  3.  permalink
    No a ja muszę tylko jedna rzecz zachwalić, pieluszki z Biedrony!
    Są boskie!!
    Nie dość że Franio nie ma po nich odparzenia, to jeszcze cała noc w nich przesypia i nie przeciekają!!
    -- // //
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    nightingale_84: No a ja muszę tylko jedna rzecz zachwalić, pieluszki z Biedrony!
    znajomi właśnie na te nowe narzekają, my kupiliśmy na wypróbowanie.

    Moja mama ma pralkę samsunga i bardzo sobie chwali
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Dziewczyny, odnośnie wiązania w kieszonkę, wklejam z forum Kawałek szmaty - chusty i..., jak to powinno wyglądać, gdy chusta jest zawiązana prawidłowo:
    - kręgosłup zaokrąglony, ułożony pionowo, bez skrzywień
    - pupa podwinięta
    - nóżki niezbyt szeroko rozłożone
    - kolanka na wysokości pępka
    - chusta gładko rozłożona, równomiernie napięta na całym kręgosłupie
    - jeśli dziecko nie trzyma główki - materiał na szyi zawinięty i naciągnięty tak, by podtrzymywał główkę, ale dawał możliwość ruchu głową
    - pasy pionowe, włożone głęboko pod kolanka dziecka (nie na udach, ani łydkach) i odsunięte o szyi rodzica
    - po pochyleniu do przodu dziecko ma przylegać do rodzica
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    nightingale_84: No a ja muszę tylko jedna rzecz zachwalić, pieluszki z Biedrony!

    hmmm no my raz kupiliśmy na samym początku i była tragedia ale ostatnio zastanawiam się czy nie dać im drugiej szansy... nie było Huggies w Biedronie w takich dużych kartonowych pudełkach i mąż kupił w Rossmannie jakieś ich i Wojtek ma odparzoną pupę ... zaleczyliśmy kremem Cicaplast z La Roche Posay bo nic innego nie pomagało, to takie nasze koło ratunkowe gdy inne kremy nie dają rady, i się zastanawiam co robić dalej bo szkoda mi wyrzucać pieluch... :sad: może te będę tylko za dnia stosować myślicie, że to dobry pomysł???
    -- [/url][/url][/url]
  4.  permalink
    Goma, u mnie np były odparzenia po pieluszkach Pampers Premium Care i po Babydream z Rossmana, ona maja taka siateczke, która sie Franiowi do pupci przylepiała jak zrobił kupke i od razu zaczerwienie było.. Pomógł Sudocrem.. tez zostałam prawie z całą paczka tych pampków ale udało mi sie je do końca wykorzystać z tym że do pampka wkladałam takie papierki jednorazowe, które stosuje sie przy wielorazówkach i pomogło! Bo pupcia sie stykała z tym papierkiem a nie z ta wartswa która go odparzała :)
    -- // //
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    moje dziecko też odparzyło sobie pupkę w tych babydream. najlepsze były szweckie Libero.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    My jestesmy na Huggiesach i sie zastanawialam czy nie przejsc na Pampersy. Ale sie boje odparzeń.
    Albo moja vóreczka tyle sika albo te Huggiesy sa s
    Średnio chlonne, bo po 3h już jest "bomba", a nie wyobrażam sobie, żeby cała noc dały rade.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Madziu bo Huggisy w porównaniu do Pampersów do jak syrenka przy mercedesie. Przynajmniej w moim odczuciu...
    Pampersy mają naprawdę świetne promocje- ostatnio w Carrefourze za 132szt pieluch w rozm 4 zapłaciliśmy 79.99zł
    I właściwie to jeszcze nigdy w regularnej cenie Pampków nie kupiliśmy.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Mam pyatnie odnośnie pampków typu "active baby" i "sleep&play". Czy któraś z Was ich używa i czy jest sens kupować? Active baby ponoć wytrzymują do 12 godzin. Ostatnio Janek śpi 9 godzin w nocy i nie wiem, czy sen z takim "okładem" nie skończy się kiedyś odparzeniem.
    --
    Ceri, moje dziecko podobnie jak Krzyś, na kolejnego smoczka powiedział bee..
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    anetka... Mój Wojtuś już od dawna nie ma zmienianej w nocy pieluchy... I jeszcze nigdy nie miał odparzonej pupy.Smaruję mu na noc solidnie Alantanem i po sprawie...
    Co do Active Baby i Sleep&Play to tych drugich używała moja znajoma, tzn kupiła jedno opakowanie na próbę i zdecydowanie nie poleca bo skończyło się przesikaniem w nocy co do tej pory się nie zdarzało. My jedziemy tylko na Activach i jak dla nas rewelacja...
    --
  5.  permalink
    Ceri Ty to jesteś Robocop :)

    ostatnio mamy nerwowy okres, to zapracowuję :bigsmile:

    Albo moja vóreczka tyle sika albo te Huggiesy sa s
    Średnio chlonne, bo po 3h już jest "bomba", a nie wyobrażam sobie, żeby cała noc dały rade.

    Ewcia w huggiesach spała całą noc, przez pierwsze 7 miesięcy (potem na noc dawaliśmy już lidlowe toujours) i raz przesiąkły- jak wyrastała z sanego rozmiaru i poszło jakoś bokiem.

    Mam pyatnie odnośnie pampków typu "active baby" i "sleep&play". Czy któraś z Was ich używa i czy jest sens kupować? Active baby ponoć wytrzymują do 12 godzin. Ostatnio Janek śpi 9 godzin w nocy i nie wiem, czy sen z takim "okładem" nie skończy się kiedyś odparzeniem.

    Anetko, my mamy białe pampki, przetrzymują całą noc. Dziś padł rekord, Krzyś spał do 9-tej, więc poonad 13h w jednym pampku (dwa karmienia w międzyczasie) i spoko. Zwykle śpi do 7-7:30, dupci nawet niczym nie smaruję, odparzeń ani nawet minimalnych zaczerwień nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Alien: O to, to. mój whirlpool też to ma, od nowości, ale tylko jak daję dodatkowe płukanie. Wkurzające niezmiernie. Albo sobie przestawia czas i z prania godzinnego robi się np. godzina dwadzieścia. A ostatnia minuta trwającego programu potrafi trwać nawet 5 minut.

    dokładnie :wink:
    u mnie też tak jest przy płukaniu ale nie dodatkowym tylko w tym co jest zaprogramowany... i wyprać wypierze a płuka wiecznie jak bym jej nie wyłaczała jak troche popłuka to sama by chyba wieczność chodziła...:confused:

    u mnie mały wypracował sobie świetne pory spania po tym szczepieniu wszystko się mu pozmieniało...
    wstajemy o 10 i do 14 jest zabawa
    pobudka o 18 o 19 kąpiel i zabawa do 24 !!!
    ja go chce uśpić a on się śmieje i oczy jak 5zł !:surprised:
    o 24 zasypia na cycu i spi do 4 :bigsmile:
    cyc i śpi do 7
    pobudka i zabawa do 8 i śpi jeszcze dwie godzinki...

    wszystko super z tym długim spaniem w nocy
    ale zasypianie o 24 średnio fajnie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Wiecie co, chyba każdy musi na swoim dziecku sprawdzać pieluchy metodą prób i błędów. Ja na przykład Dadę wyrzuciłam, bo Tadzio miał odparzenia, a Rossmannowiskie Babydream są idealne. Używamy na zmianę z Huggiesami. Pampersy kupujemy tylko jak są jakieś porządne promocje.
    W carrefourze teraz w promocji są chusteczki z Pampers, warto kupić. Wychodzi 5zł paczka.
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    u Nas dada biedronkowe są dobre i tanie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Dzięki dziewczyny, może kupię na próbę active baby. Teraz mamy premium care i nie ma zadnych odparzeń, nawet niczym pupy nie smaruję. Odkąd dupka zrobiła się pulchniejsza, nie przeciekają. U nas kupa jest raz na kilka dni, więc nie ma potrzeby zmieniania pampków co karmienie. Activy sprawdzimy na noc:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Jaheira: Madziu bo Huggisy w porównaniu do Pampersów do jak syrenka przy mercedesie. Przynajmniej w moim odczuciu...

    Kurde, a ja mam jeszcze 50 jedynej i 90 dwojek z Huggiesow. Jakos tak wyszlo, ze kupilismy jako pierwsze i zostaly. Nie chodzilo o kase.
    W takim razie jak je skonczymy to wskakujemy w pampki.
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Magdalena: Kurde, a ja mam jeszcze 50 jedynej i 90 dwojek z Huggiesow.

    Mnie też zostało pół paczki pampków. Może jeszczekilka sztuk zużyję ale Janek mi się na długość przestał mieścić.
    --
    Dzisiaj odłożyłam do pudełka najładniejszy Jankowy pajacyk:cry: Jak te dzieci szybko rosną!
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    aneta01: Dzisiaj odłożyłam do pudełka najładniejszy Jankowy pajacyk:cry:


    No a my już powoli przymierzamy się do ciuszków 80. A zaczynaliśmy od 56:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Jakie to moje dziecko zaspane dzisiaj. Po karmieniu odbijam go, a on w sekundzie zasypia na moim ramieniu.... A potem w nocy będzie szalał...
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Jaheira: No a my już powoli przymierzamy się do ciuszków 80

    80 to chyba całkiem spore ciuszki jak na 6 miesięcy, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    myszerej: 80 to chyba całkiem spore ciuszki jak na 6 miesięcy, nie?


    Podobno... W ogóle to ciekawa jestem jakie ciuszki zazwyczaj noszą półroczniaki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Na opakowaniu z pajacyka ze smyka było, że niby 68 jest od 3-6 miesięcy. To tak na pół roku wychodzi 74 chyba.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Jeszcze inaczej. Znalazłam coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Jaheirka, duży Twój Wojtuś:smile: Synkowi koleżanki kupowałam ciuszki na 74, a on był dosyć spory jak na półroczniaka (albo mi się tak wydawało)
    --
  6.  permalink
    Podobno... W ogóle to ciekawa jestem jakie ciuszki zazwyczaj noszą półroczniaki:bigsmile:

    Jak Ewcia miała 6 miesięcy nosiła 68. A zaczynała od 50 (urodziła się 51cm). Na 74 przeszła jak miała ok 9 miesięcy, a teraz nosi 86.
    Krzyś już teraz nosi 68 :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Tadek teraz nosi 62 i 68 które jest ciut za duże (o jakieś 2 cm) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    No i chciałam powiedzieć,że Wojtuś dorósł do kombinezonu,który kupiliśmy mu na zimę w rozm 80 i w którym to "utopił" się 2 mies temu :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    cerisecerise mój synek też w wieku dwóch miesięcy już nosił 68 i szybciutko wskoczył w 74 (zaczynał od 62) :bigsmile:
    Teraz mogę się nacieszyć maluszkiem, bo córcia jeszcze nosi 56 i mniejsze 62, w większości topi się jeszcze :cool:
    Dziś przychodzi do nas ciocia - pielęgniarka z wagą :wink: Zobaczymy, ile dziewuszka (3000) przybrała przez miesiąc i czy przybliżyła się poważnie do wyjściowej wagi syna (3660). Obstawiam ok 3,5 kg szczęścia, zrobiła się niezła kluseczka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Mój Kubuś też duży. Już rozm 74 nosi, a już niektóre ciuchy w tym rozmiarze sa na niego na styk:shocked: tzn. rękawy i nogawki nawet ok, ale w kroku go nie dopnę. Jak się urodził miał 54 cm a teraz na siatce centylowej brakuje skali na jego wzrost:devil: Wagowo ma ok 7kg.

    A odparzenia
    aneta01: Ostatnio Janek śpi 9 godzin w nocy i nie wiem, czy sen z takim "okładem" nie skończy się kiedyś odparzeniem.

    Ja cały czas używam rossmanowskich pieluszek i o ile w drugim miesiącu życia Kuba miał cały czas odparzenia na tyłku i niczym nie szło ich wygoić, tak teraz po odparzeniach ani śladu. Niczego w pielęgnacji nie zmieniałam, więc albo mu się skóra na tyłku uodporniła, albo to od"toksyczności" kupy zależy.
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    Haha, to chyba Janek robi kupę z fiołków, bo odparzenia jeszcze nie miał. Dupkę przemywam wacikiem z wodą przegotowaną i jest ok. :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeDec 9th 2011
     permalink
    cerisecerise: Więc istnieją antysmoczkowe egzemplarze :wink:


    NO I MOJ CHYBA TEZ SIE DO NICH ZALICZA, TEN LATEKSOWY TO NA CHWILE WCZORAJ WZIAL I CHYBA JEDNAK TEZ NIC Z TEGO sorry za capsa teraz zauwazylam..kurdea tak sie cieszylam, zaraz to nie bedzie sensu mu dawac tego smoka/ probowac dalej bo chyba w wieku 3miesiecy mniej bedzie cyckal to moze wtedy moje cycki odpoczna..:confused::confused::confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.