Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Katy czyli co, znowu kiepska noc? :sad:
    U nas w sumie podobnie, od 3 nie śpie.. no z godzinną przerwą na mała drzemke..

    aneta01: Od kiedy Wasze dzieci śpią/spały pod kołderką?

    Franio poki co spi pod rożkiem.
    I jeszcze mu na troche starczy :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Franio poki co spi pod rożkiem.

    Janek może i się mieści ale widziałaś na foto, jak wygląda rożek po nocy:wink:
    --
    U nas nocka też gorsza - do 1 nie mogłam zasnąć, a jak tylko przysnęłam, mały się obudził. Potem jeszcze karmiłam go dwa razy. Teraz śpi mi na rękach (a właściwie na jednej, bo inaczej marudzi i się syrena nakręca).
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011 zmieniony
     permalink
    aneta01: Od kiedy Wasze dzieci śpią/spały pod kołderką?


    moja panna od trzech tygodni :)
    mając tygodni cztery "wyszła" z rożka i trafiła prosto pod kołderkę




    aneta01: Coś u mnie mleczarnia przystopowała - możliwe, że to już kryzys?:shocked:


    jak ja miałam kryzys kiedy Ninka miala 3 tygodnie to dziewczyny pisały, że kolejny jest jak dziecko ma ok 3 msce
    więc bardzo możliwe, że u Was właśnie to następuje :)





    KASIA czyli się nie wyspałaś ? :((
    jej ale mi Ciebie szkoda
    na prawdę
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    a ja chyba dostaję okres :cry::cry::cry::cry:
    od wczoraj brzuch boli tak jak podczas miesiączki właśnie i plamię na brunatno i kurna załamałam się bo ja jeszcze nie chcę @ ! :confused::confused:
    --
  2.  permalink
    Anetko, Krzyś śpi pod pierzyną odkąd go do domu przynieśliśmy.

    a ja chyba dostaję okres :cry::cry::cry::cry:
    od wczoraj brzuch boli tak jak podczas miesiączki właśnie i plamię na brunatno i kurna załamałam się bo ja jeszcze nie chcę @ ! :confused::confused:
    --


    ja od miesiąca mam plamienie jednodniowe co 10dni, brzuch boli jak na @ i nic
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    ej ja nie chcę żeby mnie tak brzuch długo bolał do jasnej anielki :(
    to już wolałabym chyba @ dostać a nie , że mnie będzie tak ćmiło cały czas...

    a zawsze kurde myślałam, ze jak się karmi to nie ma mowy o okresie....
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Mnie też czasem muli w podbrzuszu i wydaje mi się, że @ idzie ale póki co czysto.
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 11th 2011 zmieniony
     permalink
    w wózku Albert po godzinie się obudził, bujałam,lulałam,huśtałam... i nic, po pół godz poddałam się, przyszedł R. i wsadził mi Go do łóżka, bo stwierdził, że dziecko tego potrzebuje i już. Faktycznie ALbert zasnął obok mnie. Około 22:30 zaczął kwękać więc ja z przyzwyczajenia, zaczęłam przygotowywać się do karmienia. Odkryłam jego i siebie i... film mi się urwał. Jednak mój organizm nie dał rady i po prostu padłam. Następne co pamiętam do kolejne kwękanie, a raczej już płacz ok 1:30. wtedy dopiero nakarmiłam dziecko, przewinęłam zawołałam R, który uspał Młodego. Potem już cimkania co dwie godziny były. Ale tak mocno spałam, że dopiero ostry jego płacz mnie wybudzał. Ostatnią godzinę spania Albert spędził w wózku, niemal cały czas go bujałam.
    i taka była nasza noc. Nie najgorsza i znacznie lepsza od poprzedniej, ale jak to Teo mówi "szału nie było". Wózek się raczej nie sprawdził.
    __
    Ja też mam plamienia co kilka dni. i idę w pon do gina, bo nie wydaje mi się to prawidłowe. Niech zobaczy co i jak.
    ___
    A moja mleczarnia przeżywa jakieś wzloty, MAm takie ciężkie cyce, że mnie do ziemi przygina :) mleka mam pod dostatkiem i nawet stówę rano odciągnęłam, bo mi szkoda było,żeby się zmarnowało. Chyba pierwszy raz Albert nie przejada wszystkiego. Ale jest najedzony, je często i dużo. Jak zawsze.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    aneta01: Od kiedy Wasze dzieci śpią/spały pod kołderką?

    Moja Mery spi od okolo 6 tygodnia, bo lubi miec luzno i od poczatku nie cierpiala byc skrepowana.
    Ja kołderke wciskam po bokach miedzy lozeczko a materacyk, ale Marysia jak lezy na plecach to i tak sie odkopuje, wiec my na odwrót, bedziemy inwestowac w spiworek.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Śpiworek fajna rzecz, Alex miał ich kilka. Co wyrósł z jednego to kupowałam drugi. Dłuuuugo w nich spał. Nawet w nich chodził po łóżeczku. Nie wiem jak, ale w nocy jak się przebudzał to wstawał i szedł w róg łóżeczka i stamtąd nas budził :)
    Teraz jak unormują się nocki Alberta i wyeksmituję Go do swojego wyrka też zainwestuję w śpiworek. Już jeden zamówiłam na allegro. (Stare poddawałam, nie wiem po co :/)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Ja mam dwa śpiworki dla Tadzia, ale on za cholerę nie chce w nich spać....
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    aneta01: A może Wasze dzieci używały tylko śpiworków? Czy jakiejś mamie kołderka się w ogóle nie przydała?

    U nas do 3 miesiąca spanie w rożku na boczku, po 3 miesiącu śpiworek i to taki mięciutki, nie gruby i sztywny (bo taki też testowałam, ale nie zdał egzaminu) plus kocyk, którego końce upycham między szczebelki a materac, bo Kubuś od razu naciągnął by go sobie na twarz. Kołdry i poduszki w ogóle jeszcze nie kupowałam.
    aneta01: Coś u mnie mleczarnia przystopowała - możliwe, że to już kryzys?:shocked:

    Jak najbardziej możliwe, Kuba równo w wieku 3 miesięcy miał weekend wiszenia na cycu, tak, że nawet do ubikacji ciężko mi się było pójść wysikać.
    --------
    A Kubuś dzisiaj trzy razy przekręcił się z plecków na brzuszek. Musiałam mu tylko pomóc jedną rączkę przełożyć bo nie potrafił sobie jeszcze z nią poradzić i się wkurzał:devil: a potem próbował w leżeniu na brzuszku podpierać sie nie tylko na przedramionach, ale chwilke też na samych piąstkach:shocked::bigsmile:
    TEORKA: a ja chyba dostaję okres :cry::cry::cry::cry:
    od wczoraj brzuch boli tak jak podczas miesiączki właśnie i plamię na brunatno

    może to tylko plamienie/krwawienie śródcykliczne, a nie @, u mnie plamienia trwały dokładnie 52dni po porodzie, a teraz tez czasem się jakieś niteczki krwi w śluzie pokażą, zwłaszcza po serduchu:wink::devil: ale temka, którą mierzę i tak tylko tak od czasu do czasu pokazuje, że to nie @
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Kołdry i poduszki w ogóle jeszcze nie kupowałam.

    No właśnie, dlatego się zastanawiam. Moje dziecko tak masakruje rożek, że już boję się, co zrobi z kołderką. Spiworek się sprawdza póki co:)
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    TEORKA: a zawsze kurde myślałam, ze jak się karmi to nie ma mowy o okresie....

    ja dostałam po 1,5 miesiąca okres...i karmienie temu nie przeszkodziło
    bladykot: koleżanka kupuje pieluchy w promocjach wyłącznie. zapisała się na newslettery z różnych marketów i otrzymuje je dzień przed pojawieniem się gazetki reklamowej

    a to się zapisać można na stronach internetowych marketów tak?
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011 zmieniony
     permalink
    brzuch dalej boli ale plamienie ustało..
    to już nie wiem o co kaman...
    a boli mocno, nawet apap zażyłam bo już mnie tak to męczyło :confused:



    dziewczyny a ja mam kolejny problem...
    pamiętacie jak pokazywałam buźkę Ninki i pisałyście, że to albo trądzik albo potówka albo coś tam
    pamiętacie ?
    kurde a czy to nie aby przypadkiem skaza ?
    bo od kilku dni Ninę to ewidentnie drażni, cały czas uderza się w buzię piąstkami, tak nerwowo macha łapkami w kierunku buzi [dzisiaj się rozbeczała bo sobie do oczka trafiła palcem :cry:], drapie i widać wyraźnie , że albo ją to swędzi albo boli albo nie wiem co...
    a trądzik czy potówka są raczej chyba bezbolesne prawda ?
    poza tym zaczęła sporo ulewać ostatnio, łuszczy się jej skóra między brwiami i na brwiach zwłaszcza, charczy jej coś w gardle jakby [czyli ta sapka to chyba] i cały czas boli ją brzuszek [najczęściej w trakcie i po jedzeniu, albo na początku - bierze 3, 4 łyki i nagle zaczyna krzyczeć i kopać nogami :cry:] no i ryczy non stop....
    toż to wypisz wymaluj objawy skazy :cry:
    jutro dzwonię do pediatry nas zarejestrować bo już nie mogę patrzeć jak się dziecko męczy i pojedziemy żeby ją oglądnęła i powiedziała co to może być....

    bo moim zdaniem tego jest coraz więcej, same zobaczcie

    Image and video hosting by TinyPic

    i np jak śpi na jednym boczku i się budzi to to jest tak okropnie zaognione i zaczerwienione strasznie..
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Może być i skaza, bo trądzik nie jest swędzący. Ona jest na piersi? Jeśli to skaza to chyba czeka Cię dieta.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    na piersi
    a lekarz będzie w stanie orzec czy to to ?
    kurde dieta jak ja już teraz praktycznie nic nie jem a nabiału to już dobre 2 tygodnie [tego właściwego tj mleka, jogurtów, sera itp] to nie wiem co jeszcze mogę odstawić żeby go całkiem wyeliminować i nie umrzeć z głodu przy okazji :confused:

    a przy skazie może dziecko tak boleć brzuszek i może być takie płacząco - wrzeszczące ? :(
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Trudno wyrokować, bo różne moga być przyczyny wystąpienia alergii.
    Nie wiem czy lekarz się zorientuje, ale jak byłam z moją małą to ledwo okiem rzuciła to od razu powiedziała, że skaza białkowa i miała rację. U nas objawiała się takimi suchymi, łuszczącymi plackami na twarzy. Problemy brzuszkowe też były, widac było, że trawi moje mleko z trudnością. I ciemieniucha się pojawiła, a to podobno też często objaw alergii.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Melodie: Problemy brzuszkowe też były, widac było, że trawi moje mleko z trudnością.


    no właśnie jakby u mojej to samo...
    krzyczy przy jedzeniu, pręży się wygina tak jakby mleko wpadając do brzuszka już wywoływało jakieś bóle kosmiczne :cry:
    i wiekszość dnia się pręży, stęka albo leży sobie grzeczna i roześmiana i nagle krzyk pisk wierzganie nóg, prostowanie i za 30 sekund znowu uśmiechnięta i zadowolona.... :sad::sad::sad:

    ale możliwe by było, żeby skaza pojawiła się dopiero ok 5 tygodnia życia ?
    a wcześniej NIC się nie działo ?
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Teorko, z opisu wygląda na skazę. A jajka jesz? Bo też nie wolno...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    jajek od porodu nie jem bo ogólnie ich nie jem bo nie lubię...
    i już nawet śmietany do zupy nie daję ani nic....
    ostatnio owszem zjadłam trochę sera żółtego [dwa plasterki , nie więcej...] ale tak to na prawdę unikam...
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    No i właśnie pamiętam, że ją to swędziało i drapała sobie. Najpierw liczyłam, że to samo zniknie, bo bałam się, że to alergia. Ale zamiast zniknąć nasiliło się więc szybko do lekarza i w sumie niepotrzebnie się bałam, bo zmiana mleka dobrze jej zrobiła. Skóra po kilku tygodniach była już normalna, bez żadnych zmian i o wiele lepiej je trawiła.
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    TEORKA: ale możliwe by było, żeby skaza pojawiła się dopiero ok 5 tygodnia życia ?

    Możliwe, u nas tak się pojawiła właśnie, koło 6 tygodnia...:sad:
    Ja wczoraj zjadłam naleśniki i sałatkę grecką (z serkiem typu feta) i Tadzio też dziś obsypany:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Melodie: bo zmiana mleka dobrze jej zrobiła


    ale czyli na MM przeszłaś ?


    myszerej: Ja wczoraj zjadłam naleśniki i sałatkę grecką (z serkiem typu feta) i Tadzio też dziś obsypany:cry:



    Kochana gdyby ją TYLKO obsypywało to pół biedy..
    ale ona dodatkowo ma mocne bóle brzuszka przy tym
    i to jest najgorsze bo większość dnia płacze, kopie nóżkami a podczas karmienia to jest w ogóle masakra jakaś :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Z tą wysypką to dobrze, że idziesz do lekarza Teo. Ale jak chodzi o ryki przy cycu... próbowałaś ja odbijać? Mój na początku był mało bekający, ale potem...:sad: Ja go nieraz kilkakrotnie przy cycku odbijałam, a i tak po np. godzinie potrafił się rozwrzeszczeć bo jeszcze JEDEN BEK mu się nazbierał. Nawet ostatnio... Godzina wrzasków i mojego bujania, a potem jeden malutki bek i momentalnie zasnął myślałam, że padnę:cry:
    Moja kumpela jak jej synek miał skazę, to zero mleka, sera (białego i żółtego) jogurtów, jajek, masła itp. i to możliwie pod każdą postacią. Opowiadała, że jajecznica i chlebuś z masełkiem to po nocach się śniły. Ale jej synek miał tylko wysypkę, żadnych brzuszkowych problemów.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Tak, na Bebilon Pepti. Ale ona wtedy miała już 3 miesiące i czasem była dokarmiana zwykłym mlekiem modyfikowanym. Ono chyba nasiliło te zmiany skórne.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Alien: Ale jak chodzi o ryki przy cycu... próbowałaś ja odbijać?


    odbijam ją , odbijam
    ale ona ma np tak, że budzi się po 3 godzinach i przystawiam ją głodną do cycka, pociągnie trzy, cztery łyki i nagle zaczyna wrzeszczeć i kopać nogami
    więc to na pewno nie kwestia odbicia....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    tylko kurde jutro pewnie jak pójdziemy do lekarza [jak będzie przyjmowała bo chce iść prywatnie] to może jej to zejść chwilowo...
    bo czasami jest tak, że jest to bardzo mało widoczne a nasila się po kąpaniu, przy płaczu albo po leżeniu na policzku...
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    TEORKA: a lekarz będzie w stanie orzec czy to to ?

    jak najbardziej najlepiej wybierz się do pediatry co?
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    o nie zauważyłam Twojego wpisu :shamed: :wink: dobrze,że idziecie do lekarza :smile:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    a to się zapisać można na stronach internetowych marketów tak?
    tak
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 11th 2011 zmieniony
     permalink
    TEORKA: ale ona ma np tak, że budzi się po 3 godzinach i przystawiam ją głodną do cycka, pociągnie trzy, cztery łyki i nagle zaczyna wrzeszczeć i kopać nogami

    U mojego własnie takie zachowanie kończyło sie bekiem, albo bąkiem:surprised: Ale wcale nie twierdzę, że u Was też tak być musi.
    A wiesz co Teo. Tak zmieniając temat..... Przypomniałam sobie Twój post o tym jak Nince kupa wypłynęła z pieluszki i musiałaś jej bodziaka nożyczkami rozcinać i do kosza wyrzucić, bo nie chciałaś jej tego przez główkę ściągać.
    A przez tyłek próbowałaś? :devil: Ja tak właśnie robię jak Kuba zapaskudzi ciuchy, body ściągam przez tyłek, do tej pory każde przeszło, bo tyłek ma mniejszy niż głowę:tongue:
    A do odplamiania ciuchów z kupy używam mydełka Dr. Beckmann nabytego w Rossmannie. Zapieram w rękach i jeszcze się nie zdarzyło żeby plama z kupska nie puściła:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Alien: A wiesz co Teo. Tak zmieniając temat..... Przypomniałam sobie Twój post o tym jak Nince kupa wypłynęła z pieluszki i musiałaś jej bodziaka nożyczkami rozcinać i do kosza wyrzucić, bo nie chciałaś jej tego przez główkę ściągać.
    A przez tyłek próbowałaś? :devil: Ja tak właśnie robię jak Kuba zapaskudzi ciuchy, body ściągam przez tyłek, do tej pory każde przeszło, bo tyłek ma mniejszy niż głowę:tongue:


    nawet mi to do głowy nie przyszło !!! :)
    następnym razem [jak się sytuacja powtórzy] to spróbuję :)


    Alien: U mojego własnie takie zachowanie kończyło sie bekiem, albo bąkiem:surprised:


    u nas to się kończy tym, że musze od cycka odstawić [bo inaczej się rozedrze na amen] i ponosić aż się uspokoi
    jak się uspokoi to próbuje przystawić ponownie
    czasami za drugim podejściem jest ok a czasami i cztery razy ją przystawiam aż w końcu ni z gruchy ni z pietruchy chwyci cycka i pięknie zje już bez krzyków :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    TEORKA: nawet mi to do głowy nie przyszło !!! :)


    Ja na to wpadłam jak Kuba załatwił pożyczone body, które musiałam potem oddać :devil:

    Trzymam kciuki, żeby wizyta u pediatry pomogła Nince, :thumbup:

    Mój cwaniak teraz najlepiej je w nocy na śpiocha, w dzień tak sobie, bo już go dużo rzeczy ciekawi, cyc w buzi a głowa buch do tyłu:devil:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Oj, to sie Ninka umeczy.
    ______
    laski, konsultacje! Zamierzam sie wybraz z kumpelami na spotkanie i maz zostanie z dzieckiem.
    Poniewaz Mala bardzo czesto je, to wolalabym, aby jej podal MM, bo:
    - Córeczka je tak czesto, ze nie mam jak odciagnac wiekszej ilosci, balabym sie, ze braknie
    - pojecia nie mam ile by trzeba bylo sciagnac
    Czy takie jednorazowe dokarmienie MM to dobry pomysl?...
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeDec 11th 2011
     permalink
    Magdalena: Czy takie jednorazowe dokarmienie MM to dobry pomysl?...

    O ile pociągnie z butli bo to różnie bywa to w sumie dlaczego nie? A jakbyś odciągnęła i pomieszała z mm to chyba by było najlepiej.
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    Magdalena: Czy takie jednorazowe dokarmienie MM to dobry pomysl?...

    a dlaczego by nie? u nas co jakiś czas daję jakieś 30 ml mm i nic się nie dzieje, ani z cyckami, ani z apetytem małego, ani z brzuszkiem... tylko nie wiem jakie mleko Ci polecić. Może skonsultuj z pediatrą? U nas na położnictwie wcześniaczkom podają Enfamil, że niby najlepszy jest.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 12th 2011 zmieniony
     permalink
    a my dziś wyspani :) Albert spał 3,5 godz, potem znów 3,5 i 1,5 na koniec :)
    __
    Za to Alex daje popalić,przechodzi chyba bunt trzylatka.
    ______
    Dziewczyny od wczoraj mam jakiś nawał mleka. Cyce twarde jak po porodzie :shocked:
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    katy222: a my dziś wyspani :) Albert spał 3,5 godz, potem znów 3,5 i 1,5 na koniec :)

    Wow! i niech tak już zostanie!!! U nas też mniej więcej tak spanie wygląda. Dwa dłuższe a potem takie na godzinkę i potem jeszcze leżymy sobie razem w wyrku:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Katy no to pięknie!
    Gratuluję udanej nocy!

    Madzia ja jak musze wyjść to zawsze małego mama moja dokarmia MM.
    I nic się mu nie dzieje.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 12th 2011 zmieniony
     permalink
    no i mamy niestety kolejny objaw. który może być objawem tej skazy
    złe przybieranie :cry:

    pamiętacie jak ostatnio pisałam, że w ciągu tygodnia Nina przybrała 70 gr ?
    no więc przez ostatni tydzień mimo b. częstego przystawiania i mniejszej ilości wrzasków [ostatnio mogła przez nie spalić więcej kalorii] przybrała zaledwie 90 gr więc znowu za mało :cry::cry:

    o 13 mamy umówioną wizytę u pediatry....:sad:
    --
  4.  permalink
    Kurcze Teo no to troche kiepsko..
    Dobrze, że idziecie do lekarza!
    Ale, zeby dzicko miało objawy skazy mimo, że nie jesz nabiału jak sama pisałaś?
    Dziwne to..
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    bo nie jem nabiału tego w czystej postaci [tj mleka, serów, jogurtów itp]
    ale nabiał jest też w innych produktach
    nawet w chlebie i wędlinie podobno :shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 12th 2011 zmieniony
     permalink
    ciekawa jestem co pediatra powie na niskie przybieranie. Ważne, że waga nie spada w dół, ale mogłaby się więcej ruszyć. 90 to faktycznie mało jak na ciągłe przystawianie małej. Ewidentnie coś jej nie pasuje. Jakby nie przyswajała Twojego mleka.
    A nabiał jest nie tylko w serach,jogurtach, mleku... jest też np w ciastkach.... w różnych daniach.Trzeba czytać na opakowaniu skład wszystkiego co się kupuje i je.
    Ja akurat nie czytam i jem ciastka na potęgę i zmian na skórze nie widzę.
    _
    EDIT: Teo, pisałyśmy równocześnie.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    katy222: Ewidentnie coś jej nie pasuje. Jakby nie przyswajała Twojego mleka.


    no dokładnie..
    zwłaszcza, że tak jak pisałam - bierze cycka, zaczyna pięknie ssać, połyka 3, 4 razy i nagle jest okropny wrzask i krzyk i wypluwanie cycka...
    i to nie w momencie przystawiania samego tylko właśnie po wypiciu pewnej ilości :sad:
    kur** no ! :(
    za pięknie nam szło od początku to się musiało spierd****, jak zwykle :cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    TEORKA: za pięknie nam szło od początku to się musiało spierd****, jak zwykle

    Teorka, wiem że się bardzo denerwujesz ale wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Dobrze, że idziecie do lekarza, bo on na pewno Wam jakoś pomoże. Swoją drogą nie wiedziałam, że może być tak że dziecko nie przyswaja mleka mamy :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 12th 2011 zmieniony
     permalink
    najprawdopodobniej nie toleruje laktozy, ale tylko strzelam.
    Aa to, że po paru łykach krzyczy, to pewnie nałyka się powietrza i potem nie może jeść.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    A jakie kupy robi Ninka?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    kupy robi takie luźne
    no jak to po cycku
    tylko że już nie ma jajecznicy tylko jakby sama woda i czasami jakieś takie pasma rozciągliwego czegoś...

    ej a częsta czkawka [po każdym odbiciu praktycznie] to normalne ?
    --
  5.  permalink
    TEORKA: ej a częsta czkawka [po każdym odbiciu praktycznie] to normalne ?


    U nas czkawka wystepuje bardzo często!
    Ale to z powodu tego ulewania..
    Jak się Franiowi wraca i potem z powrotem do buzi wpada :sad:
    To czkawka murowana :sad:
    -- // //
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.