Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    ja też podaje ten depridat i ciekawi mnie w jakiej dawce wy podajecie dzieciom??
    mi kazała 1,5 ml
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011 zmieniony
     permalink
    morela1: już jest lepiej...:wink:
    mleko leci chyba się najada bo nie grymasi:wink:


    no widzisz ! :smile:


    morela1: ja też podaje ten depridat i ciekawi mnie w jakiej dawce wy podajecie dzieciom??
    mi kazała 1,5 ml


    DEBRIDAT :P
    ja podaje rano i wieczorem po 2,5 ml

    niestety bóle brzuszka u nas wracają BO moja panna nauczyła się 3 dni temu pluć :devil:
    i choćbym nie wiem jak się starała [strzykawka, łyżeczka, mały kubeczek, moje palce] jej to podawać to 3/4 lekarstwa zostaje elegancko wyplute :/
    i już widać efekty niestety :(
    ale jak 2 miesięcznemu dziecku wytłumaczyć, żeby nie wypluwało bo tylko sobie szkodzi w ten sposób ? :cry:




    a ja dzisiaj z ciekawości spisuje od rana ile Ninka godzin jest aktywna i ile razy je cyca :smile:
    taką sobie statystykę przez dwa dni zrobię bo aż ciekawa jestem ile godzin na dobę ona mi śpi ile razy je
    a jak nie zapisuję to potem ni cholery nie pamiętam
    :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    noo sorry pomyłka przy nazwie :wink:
    u mnie czasem ulewa i tak...
    ale brzuszek juz go tak nie boli :smile:
    mój narazie nie pluje lekami :wink:
    ale ślini się strasznie...:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Moja też wypluwa, witamina D wypływa jej bokami :devil:

    Mleko wróciło i płynie mleczną drogą :wink: Nie wiem czemu ale u nas z karmieniem to w ogóle nie ma regularności. Jedynie po obudzeniu zawsze jest cycek i przed snem.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    jenny1983: Magdalena ja doskonale znam cala historie Marysi i wiem, ze bierze Ferrum. Nawet ostatnio zastanawialam sie czy nie byloby lepsze Ferrum w zastrzykach, mialabys gwarancje przyjecia odpowiedniej dawki, a dzieci szybko zapominaja o bolu po zastrzyku. I szybciej bylby efekt kuracji a to wazne, bo troche czasu minie nim ten syropek pomoze

    Aa, no to wiesz, o co kaman.
    Na razie bierzemy Actiferol, bo sie orzyswaja w jelitkach.
    Zastrzykow wolalabym uniknac jednak. No zobaczymy. Na razie po nutrition przez jakies 4-5h ulewanie jest mniejsze.
    TEORKA: i choćbym nie wiem jak się starała [strzykawka, łyżeczka, mały kubeczek, moje palce] jej to podawać to 3/4 lekarstwa zostaje elegancko wyplute :/

    Teo, a nie mozesz rozpuscic w mleki? Ja tak podaje: rozpuszczam w 5-10ml swojego mleka i podaje w butli.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Magdalena: Teo, a nie mozesz rozpuscic w mleki? Ja tak podaje: rozpuszczam w 5-10ml swojego mleka i podaje w butli.


    po pierwsze to nie wiem czy ten lek można podawać rozpuszczony w mleku...
    bo on jest taki gęsty i też nie wiem czy nie chodzi o to, żeby jego konsystencję zachować
    musiałabym poczytać..
    a po drugie moja Nina się nie tknie butli :/
    nawet jak tam jest moje mleko
    więc jak ? :(



    a wiecie co się stało ? :cool:
    jak ją karmiłam to mnie pipka ugryzła w sutka i nie chciała puścić :devil:
    myslałam, że się będę darła z bólu…
    dopiero jak jej palca w buzię wcisnęłam na siłę to puściła…
    i się śmiała jeszcze perfidnie :devil: :wink:
    normalnie miałam wrażenie, że to ząb ale dokładnie pooglądałam i podotykałam dziąseł i oczywiście nic tam nie ma ale z dnia na dzień wydaje mi się, że coraz twardsze te dziąsełka ma :)
    już się boję co będzie jak jej kiedyś te zębole faktycznie wylezą....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Moje dziecko już śpi [a wstało o 17:30 z dwu godzinnej drzemki :cool:] :shocked:
    czyli szykuje się nam pobudka przed 6 rano :devil::neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Magdalena, Actiferol to dietetyczny srodek spozywczy lub wyrob medyczny spec. przezn. juz nie pamietam, a Ferrum to lek !!! Nie wiem co sie lepiej wchlania,ale co lek to lek...przynajmniej wszystkie badania przeszedl. Chociaz czasem i suplement diety pomoze :) nie ma regul, oby pomoglo.
    U nas dzis spozniona kapiel, bo o 20 i zobaczymy czy Wiki pospi do 4 z tego powodu? A w dzien prawie wcale nie spi, jakbym dodala jej drzemki to moze ze 2-3 godziny sie uzbiera:/ ledwo sie w domu ogarne:/
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    My dzisiaj po szczepieniu. Mały waży 6130, jest szczupły, długi i ...przystojny:tongue:
    Właśnie cycuje przez sen. Unas dwie ostatnie noce były beznadziejne. Marzę o tym, żeby się wyspać..
    --
  1.  permalink
    jenny1983: A w dzien prawie wcale nie spi, jakbym dodala jej drzemki to moze ze 2-3 godziny sie uzbiera:/ ledwo sie w domu ogarne:/


    Jenny ja z ciekawosci kiedys nawet zapisywalam ile Franek w ciagu dnia śpi..
    I wychodziło max 4h.. licząc tak o 6 do 20..
    Jak tylko usypia to biore się za sprzątanie, prasowanie itp.. ale często zanim cokolwiek zdąże przygotowac to on juz kwili :smile:

    aneta01: My dzisiaj po szczepieniu. Mały waży 6130, jest szczupły, długi i ...przystojny:tongue:

    No to pięknie! Koszykarz może będzie :bigsmile:
    Bo moj to bardziej na hokeiste rośnie.. :bigsmile:
    U nas ostatnie 4 nocki do kitu.. budzimy się po 4 razy.. a myslalam, że jak 3 miesiaczki mina to będzie tak pięknie.. eh głupia ty głupia :bigsmile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011 zmieniony
     permalink
    ja po całym dniu mam podsumowanie kiedy moja córa aktywna była :smile:
    wychodzi mi, że tak:
    07:00 - 10:00
    12:30 - 15:30
    17:30 - 19:20


    czyli 8 godzin w ciągu całej doby [nocy już nie liczę bo ona się tylko na 10 minut budzi więc tego :P]

    czyli przesypia mi 16 godzin [12 w nocy, 4 w dzień]

    to sporo chyba nie ?
    czy w normie? :cool:


    a cyc był 7:00, 9:00, 12:30, 14:00, 15:00, 17:30, 19:00
    no i liczę, że jeszcze raz w nocy
    góra dwa
    czyli 8-9 karmień na dobę :devil:



    takie sobie oto zestawienie przeprowadziłam w tym kończącym się roku, a co ! :devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Wczoraj po kąpieli, kiedy mąż podniósł małą z przewijaka abym mogła rozłożyć pajacyk do ubrania. Skoro był bez koszulki to powiedział do Gośki "masz cycunia", a ona nie omieszkała pokazać tatusiowi do czego służą jej dwa ząbki.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    bladykot: do czego służą jej dwa ząbki.


    już dwa ? :shocked::shocked::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    skubana !!

    a powiedz mi - gryzie Cię podczas karmienia czy nie masz z tym problemu ? :)
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    wczoraj mnie ugryzła, od razu prawie krzyknęłam a ona się ze mnie smiała
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    odgapiłam suwaczek z tej strony co Ty bo ładniejsze mają :smile:

    czyli gryzie ?
    hmm to niefajnie chyba heheheh
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    nightingale_84: U nas ostatnie 4 nocki do kitu.. budzimy się po 4 razy.. a myslalam, że jak 3 miesiaczki mina to będzie tak pięknie.. eh głupia ty głupia
    --

    No, ja też naiwnie myślałam, źe bezsenne noce mam za sobą:confused:
    ---
    Teo, sporo śpi Ninka, zazdraszczam. Mój ostatnio śpi po 20 minut, a tak, to tylko nacycu jest spokój (i to w sumie nie zawsze - często Janek jest w rozterce, czy lepszy cyc, czy bardziej intrtesują go kartony na szafie:devil:)
    --
    Bladykocie, Małgosi chyba nie trzeba długo namawiać do cycowania:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    TEORKA: czyli gryzie ?
    raz to się zdarzyło
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    aneta01: Teo, sporo śpi Ninka, zazdraszczam.


    no od tygodnia tak ładnie mi znowu spać zaczęła bo też było, że po 15-20 minut i ryk a ja nic zrobić nie mogłam bo co zaczęłam to musiałam do niej wracać...
    a teraz ma taki fajny rytm, ze zawsze ok 9 zasypia i śpi 2 - 2,5 godziny a potem tyle samo od mniej więcej 15 :)
    fajnie bo i śniadanie mogę spokojnie zjeść i obiad :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    TEORKA:

    no od tygodnia tak ładnie mi znowu spać zaczęła bo też było, że po 15-20 minut i ryk a ja nic zrobić nie mogłam bo co zaczęłam to musiałam do niej wracać...
    a teraz ma taki fajny rytm, ze zawsze ok 9 zasypia i śpi 2 - 2,5 godziny a potem tyle samo od mniej więcej 15 :)
    fajnie bo i śniadanie mogę spokojnie zjeść i obiad

    Oby tak jak najdłużej
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    aneta01: Oby tak jak najdłużej


    oby :)


    a jak Jasiowe kolki ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    jak by mnie jutro tu nie było
    to dziś składam Wam wszystkim życzenia noworoczne!!
    wszystkim tu wspaniałym mamusiom życzę grzecznych , zdrowych dzieci , przespanych nocy,pogodnych dni , duuużo duuużo zdrwia dla całej rodzinki i duuuużo miłości :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Witam się po tej stronie mocy :) My już jesteśmy w domku od wczoraj, moje szczęście śpi a ja wreszcie mam czas by na 30 minut was podczytać .
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    TEORKA:

    a jak Jasiowe kolki ?

    No właśnie te dwie noce bezsenne to przez brzuszek. Mam nadzieję, źe dzisiaj będzie spokój. Generalnie i tak jest dużo lepiej:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    czyli jeszcze do końca nie minęły ? :(
    szkoda...


    hej OLGA ! :wink:
    --
  2.  permalink
    Witamy Sabka!
    I przedstaw nam szybko tego ciemnowlosego dzentelmena :bigsmile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Jenny, wiem, ale Actiferol przepisala nam zamiast ferrum neonatolożka, wiec sie słucham. Ferrum ewidentnie nie trawila, potrafila gonulac po pol dnia od podania.

    Saba gratulacje!
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Moje misie kolorowe tez mają Actiferol ale nie ulewają i ładnie zjadaja to z mleczkiem, witaminą k+d i kwasem foliowym
    ----
    dzisiaj usłyszałam swoich małych terrorystów w stereo czyli ryk na dwa glosy :devil: pięknie im to szło :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2011
     permalink
    Magdalena: potrafila gonulac


    eee, ze co robila? co znaczy GONULAĆ?
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    MrsHyde: Magdalena: potrafila gonulac



    eee, ze co robila? co znaczy GONULAĆ?


    go ulać.... :wink:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    hahahaha GONULAĆ :devil::devil::devil:

    tzn ja się od razu domyśliłam o co chodzi bo wiem, że Mery ulewa notorycznie ale śmiesznie zabrzmiało jakby jakieś nowe słowo Madzia wymyśliła :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    tak wtrace nir na temat w trakcie karmienia Tadzia...:) albo są postepy albo to taki jednorazowy przypadek ale nocka już mi się podoba. Tadzio spał od 9 do 3.40
    właśnie zjadł i usypia na mnie:)

    morelka. cieszę się że u ciebie lepiej:)

    aha debridat działa. skończyły się bóle brzuszka:)
    --
  3.  permalink
    A mój śpi, za to ja cierpię na bezsenność. Na ochotnika mogę zająć się jakimś drącym się maluchem :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    TEORKA: [/quote]
    [quote=MrsHyde]:

    eee, ze co robila? co znaczy GONULAĆ?

    Buahaha :bigsmile: az musialam sama sie zastanowi, co z tym GONULANIEM :bigsmile:
    Oczywiscie "n" wcisnelam zamiast spacji :wink:

    Morelka, super!
    Myszs, też super!!
    Ceri, nie super!
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    cerisecerise: A mój śpi, za to ja cierpię na bezsenność. Na ochotnika mogę zająć się jakimś drącym się maluchem
    witaj w klubie, nie śpię od 2 za to mała po każdym karmieniu od razu zasypia.
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeDec 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Cersecerise i Badykot... dolaczam do Waszego klubu. mOj Adas dzis spi wrecz super (jak na niego).. pobudki dokladnie co 3 godziny (conajmniej jakby zegraek mial..) a ja zamiast wykorzystac taka dobra nocke to siedze na necie bo spac nie moge..
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeDec 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Teorka
    kurde ale ladnie Ci Ninia spi ale teraz tez widze ze ona straszne duzo ma czasu kiedy nie spi. Wiec nie dziwota ze Ci prawie cale noce przesypia.

    Bede musiala tez zrobic sobie takie zestawienie ale juz z gory wiem ze Adas jest aktywny w ciagu dnia przez pewnie polowe tego czasu co Twoja corcia. Stad pewnie u nas probemy ze spaniem w nocy.
    --
  4.  permalink
    Ooo i ja dzis na bezsennosc cierpiałam..
    Obudziłam sie o 1 i czekam na Franka stekania.. za cholere nie mogłam usnąc.. obudził się o 1:30.. nakarmiałam go.. on usnał a ja nie.. i tak do prawie 3..
    Potem jak o 4 sie Franio obudził to znowu on przez godzinke nie mogł zasnąć więc w sumie to chyba dzis nie spałam w ogóle!!
    -- // //
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    myszerej: Tadzio spał od 9 do 3.40


    :clap::clap::clap::clap::clap:

    tez tak chce!!!!:))))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    yol: Bede musiala tez zrobic sobie takie zestawienie ale juz z gory wiem ze Adas jest aktywny w ciagu dnia przez pewnie polowe tego czasu co Twoja corcia. Stad pewnie u nas probemy ze spaniem w nocy.


    nie pociesze Cie kochana, u nas moj maly jest ogolnie spiochem,bo ma moze 2 porzadne aktywnosci w ciagu dnia( porzadne dla niego to znaczy maks 2 h)
    a spi w nocy w miare ok, ma 2 pobudki na karmienie i on wogole w nocy jest nieprzytomny nawet jak sie przeleje to tyle ze sie wierci,jak glodny nie drze sie tylko wierci,ja podstawie cyca, possie maks 10 min i spi dalej..
    a w dzien tez duzo spi wiec to roznie z dziecmi bywa

    pamietaj ze Adas jeszcze malenki no i sobie troszke popitolil dzien z noca;) minie mu:)))
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    musze sobie tez takie zestawienie zrobic jak Teorka bow sumie ja to na oko patrze ..
    najeazniejsze,ze maly pomalu uczy sie zasypiac bez cyca:)))
    smoka dalej nie doi juz je powywalalam zreszta:bigsmile::bigsmile:

    on lubi zasypiac u M na rekach, ten go tylko wezmie na rece a on kilka minut i juz odlot..(u mnie weszy cyca ktorego juz czasem wypluwa i sie meczy bo przezarty jest)
    no i zasypia w bujaczku jak ja np susze wlosy;)( stary patent z suszarka dziala!)
    a dzisiaj zasnal w lozku u starszaka bo go podrzucilam zeby tamten go wymeczyl zabawa, grzechotki itp-poskutkowalo

    rosna nam te dzieci,rosna..

    pamietam moj pierwszy przesypial cale noce jak skonczyl 4 miesiace...moze z tym tez mnie to czeka byloby zajebiscie ale nie ma co sie jarac bo poki co to on wiekszy cycoholik niz moj pierwszy synek..no ale pierwszy doil smoka wiec bylo latwiej:devil::devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    myszerej: aha debridat działa. skończyły się bóle brzuszka:)



    super !!! :)
    i fajnie, że Ci tego leku nie wypluwa tak jak moja franca mała :D



    ale dzisiaj mieliśmy noc ciekawą :P
    mniej więcej chyba poczułam to co Wy....
    i jeszcze bardziej Was podziwiam, ze to wytrzymujecie


    otóż dziecko zasnęło o 19
    obudziło się o 1 na cyca
    zjadła, bekła i położyłam ją do łóżeczka tak jak zawsze oraz zgasiłam światło [tak jak zawsze :P]
    a ta pipka zamiast spać zaczęła marudzić...
    coraz bardziej i bardziej
    wstałam więc, pogłaskałam, dałam cumla i zgasiłam światło znowu...
    a ona dalej marudziła aż w końcu zaczęła popłakiwać...
    wstałam więc po raz trzeci , zaświeciłam światło,podeszłam do łóżeczka
    a tak jak nie puści pawia o klękajcie narody :cool:
    zarzygała siebie, łóżeczko [całe szczęście, że kołderke skopała to przynajmniej tej sie upiekło] i po wszystkim już leżała uśmiechnięta i szczęśliwa bo widocznie ją coś musiało męczyć...
    w każdym razie musiałam obudzić męża, żeby "przebrał" łóżeczko a ja wzięłam ją na przewijak żeby zmienić piżamkę
    no i sie zaczeło :devil:
    hihi haha aguuuuu gllllll i inne takie....
    dziecko wyglądało na mega wyspane i zadowolone..
    w każdym razie bujaliśmy się do 3-ciej bo tak się pipka rozbudziła...

    i generalnie nie wiem czy dwie takie noce bym wytrzymała :cool:
    tzn pewnie kwestia przyzwyczajenia ale dla mnie po dwóch miesiącach super nocek to był jakiś koszmar :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    Teo... do dobrego czlowiek sie szybko i latwo przyzwyczaja hehe wiekoszosc dziewczyn tutaj pewnie Ci zazdraszcza ze Ci dziecie tak ladnie spi..


    Chloe- u nas mala poprawa ze spaniem - ostatnie dwa dni o niebo lepsze. Jak sie okazuje trzeba Adasia zabawiac w ciagu dnia i wymeczyc wtedy spi ladnie w nocy (chociaz ladnie u nas oznacza pobudke co 3 godziny a nie tak ladnie jak u Teo...)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    ladnie u nas oznacza pobudke co 3 godziny a nie tak ladnie jak u Teo...

    To jest baaaaardzo ładnie dla takiego maleństwa! ;) Tylko się cieszyć!
    --
  5.  permalink
    Toe dałabyś radę!
    Kwestia przyzwyczajenia :smile:
    Ja juz nawet nie patzre ile razy karmie bo zdaje mi sie ze karmie w nocy co chwile :smile:

    Franek też mi wypluwa ten syropek i mu sie po brodzie leje.
    Przynajniej jak podawałam strzykawka teraz z lyzeczki sobie ciumka to mu sie mniej zwraca :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorNeamo
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    Kurcze zazdroszczę wam tych chociaż w połowie przespanych nocek :) bo u nas kolejna męcząca noc.
    Głowa to mnie już tak boli, ze ledwo żyję:sad:

    Nati dostaje debridat 3 razy dziennie po 2,5 ml, ale bóle brzuszka wciąż są,
    chyba wszystko już wypróbowaliśmy.

    A teraz coś pozytywnego:smile:
    Podałam wczoraj Natasiowi pierwszy posiłek czyli troszkę kleiku ryżowego na moim mleku
    Jadł aż mu się uszy częsły:bigsmile:
    Ja myślałam, ze będzie plucie i wybrzydzanie, a Nati pięknie mi z łyżeczki zjadał, zaraz otwierał buźkę po jeszcze,
    A jaki zadowolony był:bigsmile:
    Niestety nasennie to na niego nie podziałało, nie spał jak zwykle, ale za to kupkę udało się wreszcie zrobić:smile:
    Odczekam parę dni i spróbujemy z kleikiem kukurydzianym:)
    --
  6.  permalink
    Neamo: Głowa to mnie już tak boli, ze ledwo żyję:sad:


    Mam tak samo.
    Kladę się z bólem głowy i wstaję z bólem głowy.
    A tabletek ciagle brać nie chce.

    Neamo: Podałam wczoraj Natasiowi pierwszy posiłek czyli troszkę kleiku ryżowego na moim mleku
    Jadł aż mu się uszy częsły:bigsmile:

    Super!
    Dobrze, że mu tak smakowało!
    Już się tego nie mogę doczekać jak my zaczniemy coś stalego podawać.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    nightingale_84: Toe dałabyś radę!
    Kwestia przyzwyczajenia :smile:



    ale chyba nie chcę się przekonać czy bym się dała radę przyzwyczaić heheheh :smile:
    chociaż z drugiej strony doznam szoku jak zacznie się ząbkowanie i będzie ryk w nocy co godzinę heheh
    Wy przynajmniej przyzwyczajone do tego a ja nie :]



    Neamo: Podałam wczoraj Natasiowi pierwszy posiłek czyli troszkę kleiku ryżowego na moim mleku
    Jadł aż mu się uszy częsły:bigsmile:


    o proszę ! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    TEORKA: chociaż z drugiej strony doznam szoku jak zacznie się ząbkowanie i będzie ryk w nocy co godzinę heheh


    Eee czasem dzieciaki niepostrzeżenie ząbkują. Może i u Ciebie tak będzie. W każdym razie tego Ci życzę. :bigsmile:

    A do mnie ostatniego dnia 2011 roku zawitała @. Tzn tak na 90% to okres. 10% obstawiam na krwawienie śródcykliczne, bo nie przykładałam sie jakoś do mierzenia temperatury. Przy nocnych pobudkach Kuby jest średnio wiarygodna:tongue:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    kurde, a ja sie nie mogę zmobilizowac do mierzenia tempki. tzn. kłade sobie termometr przy łóżku, ale zawsze zapominam jak wstaję rano. na razie tylko śluz i szyjkę obserwuję. ale jestem tez ciekawa, kiedy @ przyjdzie.
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeDec 31st 2011
     permalink
    Ja to kompletnie nie wiem jak zabrac sie za obserwacje swojego ciala po porodzie..

    Nie wiem jak sie do tego zabrac... mierzenie temp przy wstawaniu do dziecka itp...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.