Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    te bezplatne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    MamoDusi dokladnie chodzilo mi czy skojarzone czy panstwowe :) My tez idziemy tym planem bezplatnym.

    przypomnij mi ile wazyla Klaudia jak sie urodzila?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    klaudia wazyla 2810
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Jemm fajnie ci ;) w sumie to moj tak samo z tym ze on idzie spac o 20 a pozniej jedzonko o 24 i spi do 6:30 ;) wiecv prawie to samo ;) ja jestem uradowana ze on zasypia tak wczesnie :) mam troszku czasu dla siebie :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Kochane ciocie netowe ogłaszam Wam, że Szymonek też już ma ząbka :clap::cheer::crazy::crazy::cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Gartulacje ;) a u nas ząbki widmo ;) nie chca wyjsc bebole jedne ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Dzisiaj chłopcy zjadły pół startego jabłuszka - smakowało bardzo bo babunia podawała :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Jejku widzę Izuniu że w końcu jest Ci dobrze :) i ma kto i Ciebie i chłopców rozpieszczać a przede wszystkim pomóc. Buziak dla Chłopaków i Twojej MAMY :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2007 zmieniony
     permalink
    AND222S dzięki !! Jestem bardzo szczęśliwa i wiem już, że jak skończą się te cudowne dla nas dwa tyg to po powrocie do domu będę ryczała - to pewne ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007 zmieniony
     permalink
    :thumbup: :clap: dla Szymonka z okazji zabkowej :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Izunia gratulacje dla Szymonka z okazji pierwszego zębolka.
    AniuM sprawdzałam w instrukcji fotelika i pisze wielkimi literami uwaga że fotelik musi być zamontowany przodem do kierunku jazdy.
    Mamadusi ładnie córcia przybiera na wadze.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    AniuM udalo sie te wybudzanie w trakcie karmienia mala spi od 19 30 do 4 20 potem cycus i spanie do 7 30 potem zabawa do 8 i cycus i nadal spanie ale nie mam pojecia do ktorej bo nadal spi i tak juz od trzech dni chyba nareszcie jestesmy na dobrej drodze:smile::smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorko no to przynajmniej jest pewnosc ze europejskie tak maja jak pisza na fotelik.info :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    MamoDusi :clap: super, bardzo sie ciesze ze moja rada na cos sie zdala. prawda ze swiat wyglada zupelnie inaczej jak mamuska wyspana?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    to fakt juz nie pamietam kiedy tak dobrze spalam nawet teraz mam czas dla siebie i na posprzatanie bo niunia ciagle spi i nauczylam sie juz nie biegac do niej na kazde stekniecie a wymagalo to odemnie duzego poswiecenia bo ja na kazdy odzew juz przy niej bylam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    A u nas Weronik zaczyna spacerować na całego po łóżeczku w kierunku przeciwnym do okręcania się karuzeli hihihi Po 10 minutach leżenia w łóżeczku zwiedziła je całe a zaczęła miauczeć gdy nogi znalazły się po raz drugi na podusi :)
    Ten lew którego jej kupiliśmy na allegro bardzo jej przypasował i smakuje jej, tyle że wyjęłam stojak po Gabi i przeczepiłam zabawki z łuku i doczepiłam inne i Mała potrafi tym się na chwilkę zająć. Po tym jak kilka razy ugryzła się w piąstkę zdecydowanie bardziej smakują jej zabawki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    hihi moja niunia tez po kulku razowym scisnieciu piastki w buzce zdecydowanie polubala gryzaczek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Krzys sie dzisiaj ugryzl w palec i spojrzal sie na mnie z takim wyrzutem jakbym to conajmniej ja go dziabnela, rozryczal sie ale nie wiem czy z bolu palca czy przez dziasla. zauwazylam ze jak gryzie zabawki to mu sie taki krotki placz czasami wyrywa. pewnie go dziasla bola ale zelu staram sie za wiele nie stosowac
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a jaki zel stosujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    mam CALGEL bo to przytachala mi mama :)
    ogolnie przy gabrysi to mialam ze 3 i ani te rodzime ani to co sis przysylala nie pomagalo. przy Gabie wychodzenie zebow okupione bylo wysoka goraczka (do 40stopni) i silna biegunka na 2 dni przed przebiciem zeba. ciekawe jak bedzie teraz
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    musze sie wam pochwalic bo duma mnie rozpiera Klaudia dopiero wstala i to z usmiechem na buzi ale mialam luz :swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    brava dla Klaudii :bigsmile: :clap:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Jezuuuuuua ja takiej nocy jak dziś to nie pamiętam :cry: co 1.5- 2 godziny sie budziła no normalnie teraz chodzę na rzęsach do tego Franek nie poszedł do szkoły bo wymiotowal od rana buuuuuuuu a M powiedział że wróci późno bo coś tam.... ale dzień!
    Izunia dla Szymcia buziol w nosek - super że już masz ząbki ja chyba prędzej osiwieję!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Gratulacje CIACHO i buziaki dla syneczka.
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    A ja chcę takie PUZZLE normalnie zachorowałam na nie hihihi a szczególnie na wygraną :devil: http://epee.com.pl/EternityII/eternity-ii-strona2.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    And woooow niezle to wyglada ale na to trzeba miec czas i nerwy, no i warunki... nie wiem jak jest u ciebie ale ja przy Gabrysi to nawet takich z 2tys elementow nie mam jak poukladac :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Magg no to trzeba sie bylo z mala w dzien zdrzemnac :)
    a co do spania to pociesze cie - ja z Gabrysia wstawalam co 45min, karmilam 15min pozniej 45min spala i na nowo pobudka...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Uwielbiam układanki - juz w myślach wydaję te 2 mln zielonych :tooth: szkoda, że nie sa trochę tańsze :confused:

    Magg :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2007 zmieniony
     permalink
    a mi tam duze puzzle z ladnym widokiem albo scrabble by wystarczyly :)
    w sumie na allegro po przesylce i tak 20zl taniej niz u nas :confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a moje malenstwo spało dzis przez cały dzien niecała godzine na dwa razy ;) raz 25 minut a raz 30 ;) i teraz spi :) pewnie znowu do polnocy ;) ostatnio sobie ubzurał ze on wstaje o 7 godzinie :) po 3 jedzonkach oczywiscie :) i zagaduje :) ostatnio zrobil sie rozmowny strasznie ;) to nie tylko a guu czy rrr teraz to predzej przypomino łooo :) składa tak slodko usteczka i woła łooo jak ktos nie zwraca na niego uwagi ;) zaczepiak mały :) ale mamy z niego ubaw :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Witajcie wieczorem !!
    Szymon z Filipem również "wędrują" w łóżeczkach i to podczas zabawy i w śnie :wink: Czasami nawet słyszę jak uderzają stopkami w szczebelki - :shamed:
    Dziś również jabłuszko bąble wszamały i soczek z marchewki - po troszeczku :wink:
    AND222S powiedz mi co Ty Weronisi dodawałaś do jabłuszka ?? Jakieś biszkopty czy coś specjalnego ??
    Magg Kochana ściskam Cię i przytulam - będzie dobrze !!
    Teraz jak chłopakom pierwsze ząbki już się wyrżnęły to nawet lepiej mi śpią w nocy i zasypiają około 19-20.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a my male pakowanie jutro jedziemy do rodzicow M wracamy w sobote wieczorem i juz za wami tesknie ale z rana jeszcze sie odezwe
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    a skąd dokladnie jestes ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    mieszkam w centrum a tak dokladnie kolo restauracji pod kasztanami a kosciola sw andrzeja A ty?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    Ja się zamykam na noce w 2 pokoju i układam :D W ciąży zaczęłam 3 tyś i są już w antyramie tylko nie ma gdzie powiesić :)

    Ja daje Weronice niemieckie biszkopty bez glutenu i cukru, u nas takich niestety nie znalazłam bo nasze polskie mają oba a po specjalnych sklepach nie chodziłam. Kubie i Gabi jak miel jakieś 5 m-cy dawałam już normalne ze sklepu.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    no ja bardziej w drugą strone :) Zaborze :) fajnie miec tu kogos blisko ;) ile masz lat jesli mozna ?:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    27 i tez sie ciesze ze jest ktos bliso zawsze to razniej
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    zawsze mozna sie poradzic i wogole :) gdzie co jak i po co ;)ja mam 22 tak wogole;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    super nawet wiekowo jest ok i juz wiemy ze bedziemy mialy jak sobie doradzac gdzie warto cos kupic a gdzie nie
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 21st 2007
     permalink
    albo pogadac czy cos ;) podoba mi sie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    nie ma to jak sie porzadnie wyspac :) od razu i synio i mama w lepszym nastroju :)
    Krzys poszedl spac po 21szej, ok 22.30 obudzil sie na przytulenie (nie jadl) no i spal do.... 6:35 :shocked: no a pozniej sie jeszcze wtulilismy i spalismy do 9:15 :) ja wyjatkowo nie czytalam i tez w miare wczesnie spac poszlam takze czuje sie boooosko. jedyna wada takiej duzej przerwy to ze obudzilam sie cala zalana mlekiem a jak maly w koncu sciagal kamiuta to z drugiego tryskalo ze pieluche tetrowa (uzywam w nocy zamiast wkladek) na wylot przelalo...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    super AniuM ja tez kolejna noc przespalam a spac poszlam juz ok 23 a wstalysmy o 9 . boje sie tylko jak mala bedzie spala u tesciow bo dzisiaj tam wyruszamy a ona jest nauczona do swojego lurzeczka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    hihihi ostatnie foto i spadam na spacer :D

    Mała Agnieszka 20lat temu :D Tylko żal mi tych pięknych włosów
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    no to ja zmykam powoli juz za wami tesknie ale pocieszam sie tym ze juz w sobote wieczorkiem wracam i do was zajrze buziaki dla wszystkich bobaskow od Klaudusi papatki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Magg na pocieszenie Ja trzecią noc mam zarwaną --- ze względu na zalane panele musiałam łóżeczko przestawić z dala od mojego łóżka i dwa dni latałam do Julki na każde jej jęknięcie ( wcześniej tylko ręka była moja w łóżeczku )
    Dzisiaj w nią jakiś diabełek wstąpił i całą noc prawie przesiedziałam przy niej... wierciła się jak nie wiem co :( stękała, popłakiwała, marudziła wrrr nic jej nie pasowało... Potem jej się o 4 nad ranem spać odechciało... to sobie beblała w łóżeczku....
    Jestem niewyspana wrrrr
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Mam pytanie co to może być bo dzwoniłam do babci co siedzi przy Matusiu i mówi że trze oczka i nosek i nie wiem co mu jest? Apetyt ma,marudny jest, czy to na kolejnego zęba?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    myszorko a może jest śpiący! Dość często dzieciątka tak robią jak są śpiące! albo w nosku go coś drapie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Lady też tak myslalam, ale teraz już przypuszczam że to alergia, może kurz, dziś robie generlny porządek, łącznie z myciem kwiatków, kupie wodę i wpuszcze mu do oczek, jak nie pomoze to w poniedzialek do lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 22nd 2007
     permalink
    Kacperek tez tak czesto robi :) trze oczka i nosek :) i zawsze wtedy wiem ze pora spac :) no ale co dziecko to inaczej ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.