Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Nasz pępki odpadały po ok tyg ale używałam pioktaniny Ten psikacz jest wg mnie i położnych na naszym oddziale przereklamowany i one same mają owszem ale nie uzywają a piguły z własnej kieszeni kupują Pioktaninę - działa o wiele szybciej i smarowanie po kąpieli wystarcza
    Ja przy 6 dzieci nie raz miałam w ich pieluszkach kupę po pachy wylewajacą sie ze wszystkich stron i nigdy nie ciełam czy nie wyrzucałam ciuszka. Body jak nie dało się zdjąć dołem to zwijałam do środka by przysłonić kupę i zdejmowałam normalnie przez głowę
    Kurcze jak sobie przypomnę maleństwo zasrane - to pikuś w porównaniu z roczniakiem który zwiewa gdie i jak sie tylko da :P a umyć trzeba :P to jest meksyk dopiero i nie raz akrobatyka wręcz (Nataniel nienawidzi mycia tyłka i chce zwiać jak sie tylko da a wije się jak piskorz więc na leżąco nie ma szans, wsadzamy do wanny myjemy tyłek (czytaj kąpiemy bo młody kocha wodę i zaczyna się chlapać) po czym mamy cyrki na reczniku bo za szybko matka wyjęła z wanny, bo zakłada matka pieluszkę bo matka trzyma i nie pozwala uciec :P) Przewijanie już od dawna nie jest przyjemnością i zakładanie pieluszek nawet na napy mamy opanowane na stojaco bo na lężąco za choinkę się nie da :P
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Brawo SARA !! :)
    oby tylko nie było tak jak u mnie - błyskawicznie spadło 15 kg a pozostałe 8 nie chce spaść ni chu chu a już prawie 3 msce minęły :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    z tymi kilogramami to chyba tak po prostu jest, najpierw spadają błyskawicznie bo to pewnie woda z organizmu schodzi itp a reszta zostaje i jest trudniejsza do zrzucenia
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    sara32: A i muszę się pochwalić bo z 20kg, których się dorobiłam wciąży już zgubiłam 14kg.

    ja z 16,5 zgubiłam, 12 :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    ja Wam powiem, że te 8 kilogramów nadprogramowych mogło by mi zostać bo źle nie wyglądam
    ale kurde niech ten brzuszny flak się wchłonie :cry::cry::cry::cry:
    bo to jest jakaś masakra :sad:
    --
  1.  permalink
    Ja też tak myślę. Ja nie puchłam w ciąży, po porodzie samo chyba mi 7kg zleciało i wszystko. Reszta zrzucana jest już świadomie, tzn muszę się starać, żeby spadło. Ale mój mąż skutecznie mi to utrudnia :confused:
    --------------------------------------
    Kurde, wczoraj mąż wrócił wcześniej do domu, więc zapakowałam mu Krzysia w wózek i wysłałam na spacer. Krzyś ma tak, że po jakimś czasie na spacerku sobie zasypia, a jak go się wniesie do domu, to jeszcze z godzinkę pośpi. Czyli trzy godzinki z głowy.
    Więc ja wzięłam Ewcię i poszłam z nią do dziadków, żeby jej frajdę zrobić. Wracamy, a Krzysio oczywiście czując, że mamy nie ma, obudził się od razu po spacerku. No i leżał taki biedny na macie, zimny jak kostka lodu, jak tatuś próbował go brać na ręce i nosić, to był wrzask, jeść nie chciał. Podobno godzinę leżał na macie bez ruchu i tylko smutno patrzył :cry: Jak mnie zobaczył, to wyciągnął do mnie rączki i zaczął strasznie płakać... Wróciłyśmy o 17-stej, od tej pory mały nawet na chwilkę nie chce mnie puścić. W nocy tak mnie trzymał, że aż mam ślady od tych małych łapek :sad:
    Nie wiem czemu tak miał, już kilka razy zostawał z tatusiem nawet na 3h i nic nie było. Może ma po prostu trudne dni?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    biedny Krzysiu :sad::sad::sad::sad::sad::sad:


    cerisecerise: W nocy tak mnie trzymał, że aż mam ślady od tych małych łapek :sad:


    :cry:
    --
  2.  permalink
    No ja zrzuciłam 8kg, i waże teraz 2kg mniej niż przed ciąża.
    Najgorsze to, że wszystkie spodnie z dupy mi lecą :/

    cerisecerise: Podobno godzinę leżał na macie bez ruchu i tylko smutno patrzył :cry:

    Bidulka :hugging:

    A powiedzcie mi czy wy tez codziennie zmieniacie przescieradło w łozeczku?
    Bo ja musze kupic dodatkowe bo dwa nie wystarczają :/
    Tak się Frankowi ulewa :sad:
    A jak spi na brzuszku to nie mogę mu dać flanelki pod głowe, przynjamniej na noc, bo on jednak się wierci, odwraca glowke raz w jedna raz w drua strone plus lapie ja raczkami i sie boje że sie tak udusi.. więc spi bez niczego i wszytsko w koło potem zarzygane :sad:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Omg,w Dzien Dobry TVN wlasnie o ibstynkcie macierzynskim i matka 4letniego dziecka twierdzi, ze niemowle, ba, 4tygidniiwy noworodek moze byc (cyt.) "zlosliwe i podłe". Nie wiem oo co takie idiotki zapraszaja.
    To troche poziom dyskusji z ulicy.
    Rozumiem, ze sa trudne rzeczy, ale tonakurat bzdura.
    To sie musialam podzielic :wink:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    nightingale_84: A powiedzcie mi czy wy tez codziennie zmieniacie przescieradło w łozeczku?



    codziennie ? :shocked:
    ja dopiero chyba 2 razy prałam bo i tak Małej rozkładam flanelkę na prześcieradle [co drugi, trzeci dzień zmieniam] żeby policzkami po tym szorstkim nie jeździła.........

    no ale jak Franio ulewa to musisz zmieniać, faktycznie
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: ale kurde niech ten brzuszny flak się wchłonie

    no ja jestem ciekawa jak to bedzie wygladało po cwiczeniach, bo flaka mam nie lada!!
    --
  3.  permalink
    Night, a jakbyś pieluchę wciskała między materac a łóżeczko?
    Ja Ewce raz na tydzień zmieniam pościel, jak nam. ale ona nie brudzi. A Krzyś śpi z nami i ma zapowiedziane, że jak mi choć raz obrzyga moją podusię, to go wywalam do jego pokoju :cool: no i problem z głowy- chce mieć cyca pod nosem, to nie rzyga :cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    nightingale_84: A powiedzcie mi czy wy tez codziennie zmieniacie przescieradło w łozeczku?


    dokładnie - pieluszka flanelowa złożona na pół pod główkę i masz problem z głowy. No chyba, że tak bardzo ulewa że aż pieluszka przemoknie. Ale wtedy bym między pieluszkę a prześcieradło podłożyła kawałek takiej ceratki jak się podkłada pod materacyk.
    --
  4.  permalink
    Może rzeczywiście spróbuje ta pieluche jakoś zahaczyć o materac.
    Choć ja mam tylko takie małe flanelki do wycierania :/
    Kołderke, czyli rożek to też mu raz na tydzień piorę ale z tym przescieradłem to juz przegięcie jest..
    -- // //
  5.  permalink
    _kasiek_: dokładnie - pieluszka flanelowa złożona na pół pod główkę i masz problem z głowy.


    Tylko tak jak pisałam, Franek sie wiercić lubi i zagarnia sobie tą flanelke do buzi i o ile w dzień na niego patrze to jest luz to na noc tak sie go boje zostawić żeby się nie udusił :sad:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Ja dawałam flanelkę na podkład i oba pod materacyk. Poza tym miałam (mam) takie zwykłe prześcieradełka (bez gumek) ale ze nie używałam ich to też składałam na pół i dawałam na wysokości głowy. W sklepie z materiałami kupiłam kawałek flaneli i zrobiłam 2 takie podkłady bod głowę dla Antosi bo ona ulewała straszliwie
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    nightingale_84: Choć ja mam tylko takie małe flanelki do wycierania :/
    Kołderke, czyli rożek to też mu raz na tydzień piorę ale z tym przescieradłem to juz przegięcie jest..


    ale chyba lepiej kupić większe pieluszki flanelowe niż prześcieradła :) założysz pod materacyk i ta pieluszka nie powinna się nawet przesunąć w trakcie spania.

    A co do rożka - też podkładałam pieluszkę pod główkę. Wiadomo, że czasem się przemoczy, ale kilka razy rożek uratujesz :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Magdalena: Omg,w Dzien Dobry TVN wlasnie o ibstynkcie macierzynskim i matka 4letniego dziecka twierdzi, ze niemowle, ba, 4tygidniiwy noworodek moze byc (cyt.) "zlosliwe i podłe". Nie wiem oo co takie idiotki zapraszaja.
    To troche poziom dyskusji z ulicy.
    Rozumiem, ze sa trudne rzeczy, ale tonakurat bzdura.
    To sie musialam podzielic :wink:


    Wiesz co, oglądałam ale nie pamiętam, w którym momencie padły takie słowa. Na pewno się zgodzę, że małe dziecko to mały człowiek z własnymi upodobaniami, temperamentem i charakterem. Pamiętam, że prof. Środa powiedziała, że złośliwe i złe może być dziecko dopiero w momencie gdy podejmuje świadome działania.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Night, Tadzio śpi na dużej flanelowej pieluszce złożonej na pół. Wciskam ją z jednej i drugiej strony między materac a szczebelki. Dodatkowo dociska ją ochraniacz (ten na szczebelki). Flanelki bardzo fajne i całkiem niedrogie ma na allegro r_p77. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.Przynajmniej jak się Młodemu w nocy uleje to tylko wymieniam flanelkę szybko i dalej może spać:bigsmile:
    A flanelek mam duuużo żeby mi nie brakowało zanim zrobię pranie, wyschnie i wyprasuję:wink:

    Aha, ja też ważę już mniej niż przed ciążą.... I spodnie z dupska spadają. Nie wszystkie, ale jestem zła sama na siebie, że byłam niecierpliwa i kupiłam spodnie w rozmiarze 38 po porodzie. Nie wiem po kiego grzyba, bo teraz ściągam je bez rozpinania. Generalnie mogę je do śmieci wyrzucić.

    Teo, ten debridat to mu podawałam tak około 4 tygodnie może trochę krócej, ale jednak wróciliśmy dalej do podawania.
    Mam nadzieję, że Ninka ma się już lepiej!
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    My kikutka niczym nie smarowaliśmy a odpadł jak Mały miał około tygodnia. Tylko widzę, że teraz czasami jeszcze mu sie strupek robi ale nic sie nie paprze wiec jest nadzieja, że niedługo bedziemy mieli piekny pepuszek:bigsmile:
    Co do wagi - urodziłam 12 dni temu a ważę kilogram mniej niż przed ciążą i brzuch płaski...:wink: Kocham moje geny!:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Ja ważę 8kg mniej niż ważyłam zachodząc w ciążę. Ale brzuch mnie wpienia.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    vitani_82: Pamiętam, że prof. Środa powiedziała, że złośliwe i złe może być dziecko dopiero w momencie gdy podejmuje świadome działania.

    no z tym się tez zgadzam. ale mówić, że niemowle jest zlóśliwe i podłe, no błagam. a Jola Pieńkowska sie usmidecha ta botoksową gębą i w ogóle nieprzygotowana do rozmowy.
    nie mówię nie. ja sama miałam problem z instynktem macierzyńskim na poczatku. ale szukanie winy w dziecku to lekka przesada.
    ___________
    NIGHT jak ja Cie rozumiem :sad:
    Mery przez ostatnie pół godziny ulała chyba wszystko co zjadła, bo niesamowicie duzo tego było. Mnie, siebie, 4 sliniaki, 2 flanelki, 2 tetry, chustę, no wszystko!
    Kręgosłup mi już peka od noszenia :sad:

    A co do przescieradeł, ja zawsze daję małej tetre pod buzię. zwija to sobie na maksa, ale spod buzi nie wyjmuje, więc jak słysze,że ulała, to podmieniam. przescierała nie traktuję jak pościeli, bo mała śpi w spiworku i na tetrze właśnie.
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: ale kurde niech ten brzuszny flak się wchłonie
    bo to jest jakaś masakra

    polecam nożyce, wystarczy wieczorem przed spaniem tylko, że systematycznie
    u mnie efekt super :bigsmile:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Magdalena: a Jola Pieńkowska sie usmidecha ta botoksową gębą


    Eeeee Madzia nie lubisz Joli??? A jej wczorajszy wywiad z Hołownią... To było miszczostwo ze strony Szymona:peace:
    --
  7.  permalink
    vitani_82: że złośliwe i złe może być dziecko

    a ja się zastanawiam, co prof. Środa miała na myśli mówiąc, że dziecko może być złe? Pytam zupełnie na serio, jestem autentycznie ciekawa jaka wg niej jest definicja "złego" dziecka.
    Podejrzewam, że złośliwe, to chodziło o "robiące na przekór". A złe?
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Madalena.. kiedys tu pisalas ze kladziesz swoja coreczke na klinie..

    co to jest ten caly KLIN??


    kurde moj Adas nadal nie chce podnosic glowy jak lezy na brzucu. Strasznie placze i sie denerwuje...wczoraj skonczyl 8 tygodni.. juz powinien ladnie podnosic co nie???
    --
  8.  permalink
    Kurde, widzę, że dużo mnie omija, bo ja z tych nieoglądających telewizji. Ja w sumie ddtvn to chyba raz tylko oglądałam, jak nasza pediatra tam występowała.
    A tu widzę wszystkie mamuśki zaczynają dzień z ddtvn :smile:
    --
  9.  permalink
    yol: kurde moj Adas nadal nie chce podnosic glowy jak lezy na brzucu. Strasznie placze i sie denerwuje...wczoraj skonczyl 8 tygodni.. juz powinien ladnie podnosic co nie???

    dziecko ma podnosić głowę mając trzy miesiące- więc Adaś ma jeszcze miesiąc.
    Już kiedyś pisałam- Krzyś tydzień przed skończeniem 3mcy leżał jak rozplaćkana żaba. Mając trzy miesiące i jeden dzień unosił głowę i klatkę piersiową opierając się na przedramionach
    --
  10.  permalink
    myszerej: Flanelki bardzo fajne i całkiem niedrogie ma na allegro r_p77.


    Tez własnie je mam ale pociałam na mniejsze co by miec to podcierania mu buźki. Chyba musze zakupic nowe :smile:

    myszerej: Nie wiem po kiego grzyba, bo teraz ściągam je bez rozpinania


    Własnie wczoraj mamie pokazywałam ze dzinsy sciagam bez rozpinania guzika :/

    Magdalena: Mery przez ostatnie pół godziny ulała chyba wszystko co zjadła, bo niesamowicie duzo tego było. Mnie, siebie, 4 sliniaki, 2 flanelki, 2 tetry, chustę, no wszystko!


    No ja się chyba niedługo wykończe :/
    Dzis już Franiowi 4 razy koszulke przebierałam.
    A najgorsze ze on nienawidzi ubierania koszulek :/
    Czaami juz mi sie zdaje ze jest lepiej to na drugi dzien jest sajgon :/
    Zeby on juz zaczal siedzieć!

    O a Joli to nie trawie!
    Jak ja widze to od razu musze przelączyć..
    -- // //
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Jaheira: Eeeee Madzia nie lubisz Joli???

    ja nie mogę na nią patrzeć... wkurza mnie, jak tego biednego Kantereita tłamsi, jakby była najważniejsza. Na jego miejscu coś bym jej złośliwie odpowiedziała:devil:
    --
  11.  permalink
    cerisecerise: A tu widzę wszystkie mamuśki zaczynają dzień z ddtvn :smile:


    Nie, nie!
    Ja oglądam "Pytanie na śniadanie" na TVP2 :bigsmile:
    -- // //
  12.  permalink
    nightingale_84: Zeby on juz zaczal siedzieć!

    nie, żebym chciała Cię podłamać, ale... Ewce siadanie na ulewanie niewiele pomogło. Przestała ulewać jak miała dobre 10 miesięcy :cool:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    U mnie flak na brzuchu też jest, może doświadczone mamy poradzą jak się go pozbyć, poza robieniem brzuszków oczywiscie???
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    sara32: U mnie flak na brzuchu też jest, może doświadczone mamy poradzą jak się go pozbyć, poza robieniem brzuszków oczywiscie???

    mi tylko przychodzi jeden pomysł do głowy - wyciąć !!! u mnie jest to jedyne rozwiązanie !
    --
  13.  permalink
    cerisecerise: Przestała ulewać jak miała dobre 10 miesięcy :cool:


    No niestety nie tylko u Ewki dopiero wtedy ulewanie się skończyło.
    Juz parę mam się wypowiadało i właśnie poźno się ulewania z reguły kończył :sad:
    -- // //
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    my również czekamy na kliny - po niedzieli pewnie paczka dotrze
    dziewczyny pewnie pisałyście tutaj gdzies o syropie gastrotuss baby , ale nie mam czasu przerzucać teraz stron w poszukiwaniu, prosze napiszcie czy któraś z was stosowała ten syropek z powodzeniem ?
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: Już kiedyś pisałam- Krzyś tydzień przed skończeniem 3mcy leżał jak rozplaćkana żaba. Mając trzy miesiące i jeden dzień unosił głowę i klatkę piersiową opierając się na przedramionach


    Cerisecerise a duzo kladlas synka na brzuszek??

    Bo ja probuje kilka razy dziennie ale jak on tak placze to chcialoby sie go w ogole nie klasc a wiadomo ze trzeba koniecznie!!
    --
  14.  permalink
    Ale wiesz, z wiekiem to trochę ustało... Najgorzej było, jak zaczęła pełzać- bo na brzuchu.
    Za to po pięciu miesiącach to ja już miałam refleks wyrobiony i chlustów unikałam- najczęściej cierpieli goście :smile:
    --
  15.  permalink
    Night- kupiłam ten Omegamed. 41pln za opakowanie, zobaczymy, czy będzie lepiej.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    ja też Pieńkowskiej nie trawię...
    i żal mi tego jej współprowadzącego bo ona mu non stop przerywa i do słowa nie dopuszcza nigdy
    pinda jedna !


    a ja osobiście uwielbiam przegląd prasowy z JANKIEM WRÓBLEM
    strasznie fajny człowiek :cool:


    YOL pamiętasz, że moja jeszcze niedawno nie podnosiła ?
    mając 11 tygodni ponad...
    więc Adaś ma jeszcze trochę czasu tylko kładź go codziennie nawet jak płacze...
    moja dzięki temu już dźwiga jak ta lala :smile:



    mareza: mi tylko przychodzi jeden pomysł do głowy - wyciąć !!! u mnie jest to jedyne rozwiązanie !


    o to to to ! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:



    _sushi_: wkurza mnie, jak tego biednego Kantereita tłamsi, jakby była najważniejsza. Na jego miejscu coś bym jej złośliwie odpowiedziała:devil:
    --


    o dopiero teraz doczytałam, że i Ty to zauważyłaś... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    A! i zapomniałam o najważniejszym !
    dupka i pisia dzisiaj jak malowane !! :smile:
    poprawa gigantyczna..
    poznikały wypukłe krostki i jakby mniej czerwone to wszystko jest i nie takie gorące jak wczoraj :/
    czyli to może jednak te Pampersy były winowajcą ?
    plamy na nóżkach też zjaśniały, inne jeszcze są bardzo zaognione ale myślę, że to kwestia paru dni…
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: a ja się zastanawiam, co prof. Środa miała na myśli mówiąc, że dziecko może być złe?


    Też mnie to zastanawia...

    Oraz określenie grzeczny/niegrzeczny używane w stosunku do noworodka...

    Ps. dzięki za porady dotyczące kikuta...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: o dopiero teraz doczytałam, że i Ty to zauważyłaś..

    I pewnie nie tylko ja...
    za to Wellmann i Prokopa zjadłabym w całości:cool: uwielbiam ich!
    --
  16.  permalink
    Teo-super!

    A ja proszę o standing ovation dla Krzysia- ostatnio cycał o 10-tej, od 11 stej leży na macie i się bawi. Czyżby to wiszenie mamusi było pożegnaniem pewnego etapu i mi chłopak dorośleje? :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    yol: co to jest ten caly KLIN??

    to taka poduszka. Wpisz na allegro poduszka klin to ci wyskoczy. Teoretycznie powinno pomagac na ulewanie, ale u nas g***o daje.

    ]
    cerisecerise: Kurde, widzę, że dużo mnie omija, bo ja z tych nieoglądających telewizji. Ja w sumie ddtvn to chyba raz tylko oglądałam, jak nasza pediatra tam występowała.

    Nic nie tracisz :wink: tematy z dupy tam sa. Wlasciwie to sluzy po prostu promocji produkcji tvnu. Ale wlaczam rano, zeby sie obudzic.
    Na pewno zas Pytanie na śniadanie w tvp2 jest na wyzszym poziomie.

    NIHGT a duzo kladlas Frania na plecach? Bo ja malo przez to ulewanoe i teraz mam schize, ze sie Mała wolniej przez to rozwija. Ma juz korygowanych 6tyg a jeszcze sie nie usmiecha. Wodzi wzrokiem, patrzy na zabawki, ale np nie jest tak ze patrzy na mnie jak do niej mowie etc. Tzn raz patrzy a za chwile woli szafe albo co innego.

    Swoja droga, mamy wczesniakow to sie musza naczekac na usmiech dziecka...:/
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    _sushi_: za to Wellmann i Prokopa zjadłabym w całości:cool: uwielbiam ich!


    ja też !!
    mimo, że jak są osobno to za nimi nie przepadam
    ale w tym zestawieniu [ i w tym programie ] ich uwielbiam :smile:
    od poniedziałku będą :cool:


    cerisecerise: ostatnio cycał o 10-tej, od 11 stej leży na macie i się bawi



    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: dupka i pisia dzisiaj jak malowane !!

    oo, super! Ciekawa jestem, czy to własnie pampersy.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Teo ciesze sie, ze z Ninka lepiej.
    Dobrze by bylo gdyby to bylo od pampkow. Bo bez czekolady to masakra! To obecnie jedna z moich niewielu przyjemnosci :wink:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    MADZIA a dzisiaj oglądałaś o Skrzyneckiej i wcześniakach właśnie ? :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    oj nawet nie wiecie jak ja się cieszę :smile:

    tylko, żeby nie było za dobrze to od rana furczy jej w nosku i pokasłuje :confused::confused::confused::confused:
    także tego :sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.