Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Mnie w ogóle ostatnio TVN wqrwia.
    Strasznie zeszli na psy. A już najśmieszniejsze jest dla mnie to, że wcześniej zdjęli ten serial "Wszyscy kochają Romana" z powodu niskiej oglądalności, a teraz nagle znów go emitują, bo rzekomo nagle wszyscy zapałali miłością do niego:confused: Poza tym - SAME POWTÓRKI:angry:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEO jeśli katarek dopiero się zaczyna to ja bym nie panikowała, my czekaliśmy 7 dni zanim wybraliśmy się do pediatry – a tak to psikanie wodą morską do noska, smarowanie maścią majerankową pod nosek, kladzenie na boczki żeby wydzielina spływala albo na brzuszek…a pediatra do tego nam przepisał witaminę c w kropelkach o nazwie cebion i na razie nic się nie da zrobić a najważniejsze że nie zalega nigdzie w płuckach nic …no i nie werandować ale wietrzyć pokoj dzieciaczków
    --
  1.  permalink
    madrill: Też mnie to zastanawia...

    Oraz określenie grzeczny/niegrzeczny używane w stosunku do noworodka...


    Mnie rozwaliła kiedyś moja mama. Patrzy z uwielbieniem na chyba wtedy sześciotygodniowego Krzysia i mówi "Bo on to taki grzeczniutki". "Jaki?"-pytam. "No grzeczniutki- przecież on wcale nie płacze".
    No a jak miał płakać, jak ciągle na cycu wisiał i albo ssał albo spał? :cool:

    A drugie boskie stwierdzenie było mojej ciotki- "z takim maleństwem to bahamy są, bo tylko śpi i je". No jasne, tylko śpi i je. ale czemu tylko jak jest we mnie wczepiony????
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    sushi - mam podobne odczucia...
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: MADZIA a dzisiaj oglądałaś o Skrzyneckiej i wcześniakach właśnie ? :)
    --

    Oo, przegapilam. Bo ja dopiero od 10ogladalam.
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: a ja się zastanawiam, co prof. Środa miała na myśli mówiąc, że dziecko może być złe? Pytam zupełnie na serio, jestem autentycznie ciekawa jaka wg niej jest definicja "złego" dziecka.
    Podejrzewam, że złośliwe, to chodziło o "robiące na przekór". A złe?


    Podejrzewam, że jej chodziło o złośliwe zachowanie, z resztą ja też nie pamiętam słowo w słowo, a jedynie kontekst.
    Magdalena: ja sama miałam problem z instynktem macierzyńskim na poczatku. ale szukanie winy w dziecku to lekka przesada.


    Nie do końca się zgodzę ale tu absolutnie nie chodzi o dziecko jako dziecko, bo np jeśli kobieta miała bardzo ciężki poród, bardzo bolesny to zdarza się, że trauma jest tak duża, że może odrzucić dziecko. Albo inna sytuacja, dziecko po porodzie daje matce tak mocno w kość, że jest wykończona psychicznie i ma tego dziecka po prostu serdecznie dość. Sama tego doświadczyłam... Zostałam sama z tygodniowym maluchem (mój mąż pracuje w delegacjach) i po 2 nieprzespanych dniach i nocach, gdzie maleństwo tygodniowe potrafiło nie zmrużyć oka przez 7h i wymagało ciągłego noszenia na rękach byłam wykończona, bolało mnie całe ciało, płakałam podnosząc ją z łóżeczka po raz n-ty, bo nie chciała spać i ciągle płakała... I wiesz co wtedy czułam??? Że ją kurwa zabiję albo siebie zabiję albo najpierw ją, a potem siebie... Na szczęście wszystko minęło jak przyjechała babcia i mi zaczęła pomagać. Cudownie było się wyspać :wink: Najgorsze było to, że po takim maratonie i emocjach miałam wyrzuty sumienia, że złoszczę się na niczemu winne maleństwo, które oznajmia mi, że czegoś mu potrzeba, a ja nie potrafię mu tego dać, bo nie wiem o co chodzi. Miliony myśli, że okropna ze mnie matka, zła, wyrodna, beznadziejna... Błędne koło się robiło. Także niby winy w dziecku szukać nie można ale gdyby nie dziecko to takich emocji by nie było :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: No a jak miał płakać, jak ciągle na cycu wisiał i albo ssał albo spał? :cool:


    :bigsmile:

    No to moja jest niegrzeczna bo nie chce spać i ciągle płacze... Chyba że akurat jest na cycu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    _sushi_: Poza tym - SAME POWTÓRKI:angry:


    No i dlatego ja czekam na nową serię Apetytu na życie... Bo chyba to jedno co im w miarę ostatnio wychodzi. Oprócz oczywiście Wellman i Prokopa:bigsmile:
    Pieńkowska o oprócz tłamszenia Roberta ma jeszcze nieznośna tendencję do prowadzenia rozmów nie na temat z gośćmi...
    Ostatnio księdza Nowaka molestowała nt stanowiska Kościoła odnośnie WOŚP mimo,że miało być o tym ile dajemy w kopertę na kolędzie...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Jaheira: Oprócz oczywiście Wellman i Prokopa

    :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: Pieńkowska o oprócz tłamszenia Roberta ma jeszcze nieznośna tendencję do prowadzenia rozmów nie na temat z gośćmi..

    Do tego nie potrafi być obiektywna, co powinno być cechą dziennikarza. I często jest złośliwa.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    _sushi_:
    Do tego nie potrafi być obiektywna, co powinno być cechą dziennikarza. I często jest złośliwa.


    Podejrzewam,że cierpi na kompleks "prowadzę program w telewizji śniadaniowej" a nie zajmuje się polityką tudzież innymi poważnymi tematami w TVN24
    --
  2.  permalink
    Madzia ja cały czas kładę Frania na macie i raz na plecki a jak juz mu się nudzi to na brzuszek.
    Wiadomo, że ulewa jak lezy na pleckach i leje mu się to po szyi, czasmi sobie kaszlnie no ale co mam zrobic nie mogę go ciagle pionowo nosić co i tak nie pomaga.

    Marezka ja stosowałam ten Gastrotuss i powiem tak, że przez pierwsze 2 dni było tak samo z ulewaniem, potem niby sie polepszyło ale całkie ulewanie nie znikło a teraz znowu jest masakra.. Mozna spróbować ale czy pomoże.
    Madzia tez stosuje u Marysi i Kate stosowała u Milenki.

    Odkąd program DDTV zaczeła prowadzic Pieńkowska to przerzuciłam sie na TVP2
    I moim zdaniem jest fajniejszy.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Jaheira: Podejrzewam,że cierpi na kompleks "prowadzę program w telewizji śniadaniowej" a nie zajmuje się polityką tudzież innymi poważnymi tematami w TVN24


    Wyżej sra niż dupę ma ot co :devil:
    Jak na nią patrzę to wydaje mi się cała sztuczna w zachowaniu, próbuje być dystyngowana i elokwentna ale od tego robi się strasznie nienaturalna.
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    mareza, ja dawałam Milence Gastrotuss. Zobacz na koniec strony 442 :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    vitani_82: Także niby winy w dziecku szukać nie można ale gdyby nie dziecko to takich emocji by nie było :devil:


    No ale w większości przypadków człowiek chciał tego dziecka...

    I wiem co oznacza ciężki poród.
    Jestem od 5:00 do 20:00 sama z dzieckiem, w nocy ja do niej wstaje. A do tego mam "niegrzecznego" noworodka.

    Mam różne odczucia, ale dziecka za nic nie winię. Choć jestem w stanie zrozumieć kobiety, które gorzej to znoszą...
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Teorko, przybijanie takiej pieczatki przez lekarza nie jest normalne! Oni robia to na znak protestu, tylko przeciw czemu, komu???
    Ze nie zdarzyli sie zapoznac z ustawa, ktorej projekt byl gotowy juz w maju 2011???? Przeczytanie jej wraz z zalacznikami odnosnie wypisywania recept i listy lekow i ich odplatnosci, zajelo mi 3 wieczory !!! To co, lekarz nie ma na to czasu?? Latwiej przybic pieczatke i niech pacjent i apteka sie martwia, a on od nfz-tu kase za pacjenta i tak dostanie!!! Moim zdaniem w dupach im sie poprzewracalo!!! Niech sie zaczna doksztalcac, a jesli maja slaba pamiec to niech sobie kupia program komputerowy, ktory za nich bedzie wypisywal recepty poprawnie. Apteki musza miec takie programy i co roku placa grube pieniadze za kolejna licencje, to dlaczego lekarze nie musza i nie chca takich ulatwien? Koniec tematu, bo mnie irytuje nasza sluzba zdrowia.

    Bardzo sie ciesze, ze Nince juz lepiej, niestety tak to jest z tymi pieluchami, trzeba znalezc odpowiednie, bo jakby nie bylo ten wklad chlonny to sama chemia jest.

    Dobrze, ze ja nie ogladam telewizji:) Za to zdarzylam posprzatac kuchnie, zrobic obiad, wyjsc na spacer z mala a nawet wypic kawke i zjesc ciacho ;) Teraz zabieram sie za lazienke, bo Wiki spi :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    nightingale_84: to przerzuciłam sie na TVP2
    I moim zdaniem jest fajniejszy.


    gdyby nie Szulim i Sadowska i Popek to moze też bym się przerzuciła :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    TEORKA: gdyby nie Szulim i Sadowska i Popek to moze też bym się przerzuciła :devil:


    Dodałabym jeszcze do tego Kammela i czasem Jagielskiego- swoją drogą byłego partnera Pieńkowskiej.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    jenny1983: niestety tak to jest z tymi pieluchami, trzeba znalezc odpowiednie, bo jakby nie bylo ten wklad chlonny to sama chemia jest.


    no z tego co wyczytałam to te Huggiesy to sama bawełna
    a w Pampersach jest dodatkowo jakiś olejek aloesowy....
    więc może jej aloes nie podszedł....

    co do tych recept - ja się tam nie znam więc się nie wypowiadam :wink:
    grunt, że udało nam się w końcu wszystko pozałatwiać :)


    KASIA oj tak, Kammela też nie cierpię, zdecydowanie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Ciocie, Marysi odpadł dzisiaj pępuszek...jak mam teraz pielęgnować te okolice:) psikać Octeniseptem jak do tej pory czy co, bo nie wiem...
    --
  3.  permalink
    bellybaby: jak mam teraz pielęgnować te okolice:) psikać Octeniseptem jak do tej pory czy co, bo nie wiem...


    My jeszcze przez kilka dni psikalismy o kapieli i oczyszczalismy pałeczka do uszy :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Dzięki night, jak zwykle jesteś "do usług"...Kochana :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    nightingale_84: I moim zdaniem jest fajniejszy.

    bo tam materiały robią dziennikarze a nie banda stażystów, jak w TVN. wiem, co mówię, to moja branża.
    TEORKA: gdyby nie Szulim i Sadowska i Popek to moze też bym się przerzuciła

    o matko, zgadzam się. nie trawię ich.

    jenny1983: Dobrze, ze ja nie ogladam telewizji:) Za to zdarzylam posprzatac kuchnie, zrobic obiad, wyjsc na spacer z mala a nawet wypic kawke i zjesc ciacho ;)

    Jenny, ale rozumiem, że sprzątałaś zrobiłas obiad i wyszłaś na spacer jak NIE KARMIŁAŚ?????
    Chyba nie sadzisz, że siedzimy przed tv jak dziecko śpi. Ja po prostu mam poranny zwis na cycu przerywany ulewaniem i gdybym miała siedzieć w sypialni dziecka i gapić się w ścianę to bym chyba ocipiała.
    i myślę, że reszta dziewczyn tez z tego powodu oglada telewizję w tym czasie.
    a jak dziecko nie jest na cycu, to robi dokładnie to, co Ty wymieniłaś.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie, o piłkę rehabilitacyjną.
    Chcę sobie kupić, żeby trochę oszukać marysię i nie nosic jej do odbicia, tylko sobie siadac i pobujać, bo już mi plecy wysiadają :sad:
    i nie wiem, jaki rozmiar: 65, 75 czy 85? Chodzi mi o to, żeby móc usiąść i swobodnie wstac, czyli żeby nie była za niska.
    wie którać coś?
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    ja codziennie oglądam "Piratów z Nibylandii" i inne bajki :) Na TVN I TVP2 nie mam możliwości. Jeśli karmię to muszę mieć spokój, a bajki skutecznie usadzają starszego na miejscu,nawet na pół godziny. Potem znów jest szaleństwo.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Ja uzywam 65 przy wzroscie 162cm. W szpitalu podczas porodu mieli wieksza ale juz mi sie tak dobrze nie siadało. Może sprawdz i wypróbuj w sklepie, powinni miec jakies nadmuchane:wink:
    --
  4.  permalink
    Magda, jeśli to jest średnica piłki, to musisz dobrać pod swój wzrost- popatrz sobie z miarką do będzie najlepsze.
    Ew nie mogłabyś zadzwonić do rehabilitantki Waszej i się zapytać? Będzie wiedziała.
    A o fotelu bujanym nie myślałaś? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Jeeeeezuuuu, moje dziecko wyje od samego rana. Dopiero usnął na pierwszą drzemkę:confused:
    Aż się boję co będzie jak się obudzi. Nic nie mogłam zrobić w domu, bo nie dał się odłożyć ani na minutę. Darł się jak opętany. Żeby zrobić obiad musiałam go zostawić w foteliku i pozwolić żeby płakał. A serce myślałam że mi pęknie....:cry: Był cały czas przy mnie, bo na blacie kuchennym go postawiłam, ale i tak się darł...
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ew nie mogłabyś zadzwonić do rehabilitantki Waszej i się zapytać? Będzie wiedziała.

    o jesssooo, Ceri Nieoceniona! No przeciez. ja ot mam dzisiaj jakies zacmienie.
    I traktuję Was trochę jak google :wink:
    Carrotka dzięki, wezmę to pod uwagę. W sklepie nie mam możliwości sprawdzić, bo nie mam pod nosem i musiałabym gdzies pojechac, a nie mam jak.
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    kurde mojemu malemu znowu wylazlo uczulenie na cos, znowu ma cala czerwona szyje i znowu czerwone za uszami. I wyglada jakby sie za mocno spocil za tymi uszami ma tak jakby mokre (temp w pokoju 20st za duzo??)..

    gdzies czytalam ze czerwone za uszami to moze byc objaw skazy bialkowej... to prawda?

    wczoraj zjadlam troche loda bo jezyk do dupy mi uciekal juz za czyms slodkim....
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Magda, nie irytuj sie tak, bo szkoda urody, choc Ty masz jej sporo to i tak szkoda ;P Ja nie atakuje nikogo, ze oglada telewizje, ja ciesze sie, ze ja nie ogladam choc wychowalam sie w domu, w ktorym tv bylo wlaczone non stop, nawet jak nikt nie ogladal !!!:shocked:
    Nawet jak Wiki przez pierwszy miesiac byla na piersi to i tak nie ogladalam i jestem pewna, ze teraz tez bym nie ogladala karmiac piersia, bo dla mnie tv moze nie istniec. Juz wole ksiazke:) Swoja droga wczoraj kurier przywiozl moje zamowione ksiazeczki:)))) Na pierwszy ogien idzie Bobas lubi wybor:)) Zobaczymy czy dam sie przekonac BLW, niestety sama jestem strasznym niejadkiem:((
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    i doopa! 3 minuty spania były. chyba się będę wyła!
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    jenny1983: Magda, nie irytuj sie tak,

    eee, nie irytuje się, tylko tak skonstruowałam zdanie. wies,z dbam o urode :wink:
    a wiecie, ja nie miałam TV przez ostatnie 8 lat, dopiero teraz w grudniu kupiliśmy :smile:
    w sumie wolałabym czytac książę jak karmię, ale niestety niezbyt poręcznie, więc siedze na necie w telefonie lub włączam tv, co jest niestety jednakowo odmóżdżające. :confused:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    myszerej: i doopa! 3 minuty spania były. chyba się będę wyła!

    oj Myszka, strasznie mi Ciebie szkoda.
    ale to przez ten brzuszek czy jak? chusta nie daje rady?
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Magdalena: ale to przez ten brzuszek czy jak? chusta nie daje rady?

    Właśnie nie wiem czy brzuszek. Mam wrażenie, że dzisiaj go ten brzuszek bolał. Albo to przez tą pogodę tak marudzi,albo zaczynają się zęby, bo okrutnie się ślini i pcha całe piąstki do buzi...

    Przysnął....
    --
  5.  permalink
    A ja sobie ostatnio zrobiłam na napad na księgarnię internetową. I co by nie zapomnieć, to sobie kupiłam książki w lengłydżu :bigsmile: po francusku, angielsku i hiszpańsku. Przyjemne z pożytecznym :smile:
    Teraz czytam "Mini shopaholic"- chyba już piątą jeśli dobrze liczę część sagi o zakupoholiczce. Bardzo lubię całą serię, polecam. Tylko nie wiem, czy w Polsce wszystkie części wyszły.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Ceri ja zaczęłam czytać w poliszu po tym jak w rozmowach ze znajomymi łapałam się na niepamięci słownej... Toczyłam dyskusję, a tu ciach brakuje najistotniejszego słowa, którego za choinkę nie mogłam sobie przypomnieć...
    Jednak pobyt z dzieckiem w domu może nieco odmóżdżyć...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    a my już po kontrolnym USG bioderek, wszystko ok. Następna kontrola po 9 miesiącu.

    o 16 idę zeznawać na policji, jak ja tego nie lubię. Tym razem jako poszkodowana.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    bladykot: o 16 idę zeznawać na policji, jak ja tego nie lubię

    O matko ja też nie lubię. Przesłuchania nieraz są po takim czasie, ze nic człowiek nie pamięta... A i tak zawsze dostaję pismo, że mała szkodliwość czynu, albo sprawcy nie znaleziono. Nawet wtedy kiedy moi sąsiedzi złodzieja złapali na gorącym uczynku i podali na policji wszystkie jego dane!
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    na przyszłych mamusiach jest rozmowa o proszkach do prania... I mam pytanie. Kiedy przechodzicie na normalny proszek a nie dziecięcy? Ja na razie mieszam naszego Rexa z Lovellą i Tadek nie ma żadnego uczulenia. Powoli zwiększam proporcje, tak żeby rexa było więcej. Ale zastanawiam się czy dobrze robię....:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Mysza moim zdaniem jeśli po takim zabiegu nie było reakcji alergicznej to możesz śmiało prać w Rexie...
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    yol: kurde mojemu malemu znowu wylazlo uczulenie na cos, znowu ma cala czerwona szyje i znowu czerwone za uszami. I wyglada jakby sie za mocno spocil za tymi uszami ma tak jakby mokre (temp w pokoju 20st za duzo??)..


    yol to niekoniecznie alergia,moj tak ma jak tylko mu sie uleje a ja nie zauwaze i nie wymyje, wiec w tych faldkach pod szyja ma jakies krostki czerwon; uzyj bepanthen nanoc i zejdzie
    od ulewania b czesto takie doparzenia sie robia i wyglada jak krostki alergiczne
    tymbradzije,ze wyszlo mu na szyi/ za uszami-tam splywa mleko przy karmieniu/ulewaniu

    nie nadazam za Wami dziewczyny sie rozpisalyscie

    Teo ja sceptycznie podchodze do tego ze Ninke uczulily Pampersy...bo przeciez wysypka byla nie tylko na tylku nie? Ja obstawiam kosmetyk
    jak wyjdzie z tego trzymaj sie tego aby uzywac jak najmniej kosmetykow do mycia; mowie Ci ja myje w samej wodzie co drugi dzien a co drugi dodoaje odrobine plynu bez zadnych paarebnow/ kolorantow itp i to odrobine i jest git na nic nie narzekam ze skora malego; nie uzywam tez zadnych kremow po co takie dziecko nawilzac?zatyka sie tylko pory
    ale to moje zdanie

    mam pytanie co do tej pani blondynki z TVN rano program co leci pytanie TVN czy cos tam... no wiec zawsze prowadzi to koles a czasem taka pani grubsza (taka szczera babka) a czasem takachuda blondyna...
    ile ta pani ma lat????bo mi wyglada na dosc stara ale po operacjach tak z zciekawosci pytam bo jak wyjezdzamalam z Polski 7 lat temu to ona (jesli to ta sama!) wygladala lepiej niz teraz a teraz taka sztuczna odmlodzona..chyba ze to jej corka?:shocked:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    No to ja zapytam, czy vizir sensitive jest dobry dla dzieci???
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    chloe ta blondyna to własnie Jola Pienkowska, stara jest bo ma dorosłego syna. Ta grubsza to Welman,
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    kurka... nie mówcie, że Pieńkowska jest stara (że fatalnie wygląda to zgoda... i że koszmarną prowadzącą jest też się zgadzam)... toż ja za 10 lat będę miała tyle lat co ona teraz... a staro się nie czuję... a co to jest 10 lat?:shocked:
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    sara32: No to ja zapytam, czy vizir sensitive jest dobry dla dzieci???

    chyba musisz zrobić po prostu test... Wypierz kilka rzeczy a tym proszku i zobaczysz czy wyszła alergia czy nie. Ja dziecięcy mieszam z naszym i wszystko jest ok. Myślę, że jak skończy mi się dziecięcy to będę prała w zwykłym proszku.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    chloe28: ile ta pani ma lat????bo mi wyglada na dosc stara ale po operacjach tak z zciekawosci

    Pieńkowska moim zdaniem to damska wersja Ibisza: im starsza tym młodsza. Jak prowadziła wiadomości wygładała na starsza niż jest teraz. Nieługo będzie miała problem, żebyu se usmiechać. :smile:
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Mysza, ja piorę w persilu sensitive, odkąd mały skończył miesiąc. Proszek ma nalepkę z matką i dzieckiem, więc chyba jest ok. Odpuściłam sobie Lowellę, i tak nie dopierała śladów po kupach gigantach.
    --
    A ja dzisiaj jestem szczęśliwa - testowałam kandydatkę na opiekunkę. Mały zadowolony - leżał na brzuchu aż miło, "chodził" po mieszkaniu, gadał jak najęty. Przewinięty, probiotyk wypity, a ja cały czas byłam w pobliżu. Rozebrałam choinkę, posprzątałam w mieszkaniu i zdążyłam nawet poprasować. Na pracę nie starczyło czasu ale jak na pierwszy raz jest ok. O 14 miała być druga kandydatka na rozmowę ale sama się zdyskwalifikowała, bo nie przyszła:shocked: Zaraz wystawię jej opinię (jeśli jest taka opcja).
    Nie żałuję, że dziecko nie było przez ten czas ze mną - ja jestem szczęśliwsza, dziecku się podobało, poza tym taka odskocznia zaowocowała przypływem chęci do zabawy. Wycmokałam tę moją kochaną kulkę po stokroć:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    aneta to świetnie :) dobra opiekunka to skarb!
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    dzieki

    jeszcze jedno pytanie bo ja jestem lewa w tym temacie hahahah bladykot jak Ty tak ladnie linki na niebiesko wstawiasz , naucz mnie ktoras prosze...:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.