Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Kona ja znam dziewcyzny ktore @ dostaly 2 mieisace po porodzie i karmily ponad rok wiec wydaje mi sie ze to nie jest akurat wyznacznik
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    No to mnie pocieszyłaś Anula :smile: Czyli jest nadzieja, że jeszcze może chociaż odrobinkę Kubusia pokarmię, bo bardzo, naprawdę bardzo mi na tym zależy, żeby móc go karmić jak najdłużej:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Izuniu dziękuję bardzo bardzo w imieniu Weroniki i swoim :)
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Rośnij duża i śliczna Weroniczko:rainbow::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Dziękujemy Kona :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Izunia ale wyskoczyłaś szybciutko z życzonkami hi hi hi :heartbounce::heartsabove::heartbounce::heartsabove::heartbounce::heartsabove::heartbounce:
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    4 miesiace!!!! kiedy to bylo!!!! Caluski dla obu dziewczynek

    Dla chlopcow Izuni tez moc caluskow!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Nauczą, jak być dobrą mamą i pracownicą

    Jak wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, jak rozmawiać z szefem, by zrozumiał potrzeby młodej matki ? - odpowiedzi na te pytania poznają wrocławianki, które wezmą udział w warsztatach organizowanych prz Fundację Strefa Inspiracji.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Lady , And zyczonka z okazji dzisiejszego swieta coreczek :flowers:

    Ciacho, Saska to i tu Wam dziewczyny gratuluje :clap:

    A dla wszystkich cudnych dzieciaczkow :winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    Tagusia dziękuję za życzonka :)) a Ty pokazuj brzusio na wątku brzuszkowym!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 24th 2007
     permalink
    wszystkiego naj dla Julenki :rainbow::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 25th 2007 zmieniony
     permalink
    Dziś Maluchy znów same zasnęły - oby tak dalej !! Mam złote dzieciaki :wink:
    Kachula dziękujemy :kissing:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Moja Małpka też śpi - dziś płaczliwa baba była i nic jej nie pasowało. M poszedł z dziewczynami na spacer to szybko z niego wracał bo darła się :( Nic jej nie pasuje i nic nie chce taki upierdek, na szczęście śpi i cisza jest.
    Chciałam pospać w dzień ale skończyło się na tym że leżałam sobie pod kocykiem, boli mnie coś brzuch tak dosyć @ wzięłam nospe ale nie pomaga :( Idę lulku dawno tak długo nie siedziałam
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    witam wszystkie mamy ja prawie po nie przespanej nocce jak wracamy od rodzicow to mala nie potrafi sobie w nocy znalez miejsca i wstaje co godzine a nawet i krucej :sad: no coz tam to juz wogule nie umie spac ale pocieszam sie faktem iz dzis bedzie spala lepiej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007 zmieniony
     permalink
    u nas weekendy sa kiepskie jesli idzie o spanie Krzysia. jak normalnie w dzien przesypia ok 4godziny tak wczoraj wszystkiego zebralo sie z 60-70minut i to na 3 raty. jak maz i Gabrysia sa w domu to jest chyba za wiele wrazen i stad takie harce urzadza... no ale za to w poniedzialki zawsze odsypia bo w caigu dnai juz sprawdzilam ze w poniedzialek spi nawet i 6 godzin :)

    najwazniejsze ze noce sa extra i maly sypia do tej 6.30 bo czlowiek od razu inaczej sie czuje :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    wlasnie odzialam Krzysia w koszule wg rozmiaru na 6miesiecy... nie nosil jej bo o niej kompletnie zapomnialam i.... zdjelam po 3minutach... mial ja na sobie pierwszy i ostatni raz. ledwo go zapielam :)
    niezly mi wczesniak :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Super że Krzyś tak ładne rośnie, bardzo mnie to cieszy.

    Ja już pozbyłam sie kompleksów że Weronik to kruszynka, Gabiol była taka sama a teraz kawał baby z niej i przewyższa w grupie niejednego 4-ro latka. Najważniejsze że dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Taka jej uroda :) Mama szczypior, tata też więc czego wymagać od Bobo :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    dokladnie And :thumbup:
    mnie tez najbardziej cieszy to ze Krzys ladnie rosnie i wszystko z ukl. pokarmowym jest ok. zreszta Gabrysia w jego wieku byla pol kg wieksza a tylez samo wieksza sie urodzila wiec ida praktycznie tak samo :)
    staram sie nie porownywac ile ktore dziecko wazy (bo wiekszosc w jego wieku jest wieksza i to sporo) ale biorac pod uwage to co przeszedl to i tak idzie swietnie i jestem z niego dumna :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Cześć Mamunie !!
    Ja również przestałam się przejmować tym, że chłopcy to wcześniaki ... Tak jak piszecie - są zdrowe, pogodne i rozwijają się prawidłowo - to jest najważniejsze :bigsmile:
    No i naaaareszcie wyrżnęła się druga jedyneczka na dole u Filipka - :rolling:
    Miłej niedzieli :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Niepokoi mnie dziś Weronik. Obudziła się po 7 razem spałyśmy do około 10 ja wstałam a ona śpi dalej. Miała małe przebudzenie, pogadała do sufitu i rączek i śpi dalej. Aż nienormalne dla niej :( W przypadku Kuby i Gabi takie spanie oznaczało chorowanie i temp, Mam nadzieje że Weronik mi się teraz nie rozchoruje bo w śr szczepienie. Zaraz ją jakoś delikatnie obudzę chyba
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    moja Klaudia tez czasami ma taki dzien ale raz sprobowalam ja wybudzic i zle sie to skonczylo bo stala sie bardzo marudna na reszte dnia wiec teraz jak tak spi to zostawiam ja w spokoju
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Weronik nie jest śpiochem i naprawdę to aż dziwne że tak śpi pomimo że dzieci biegają i hałasują :( Poza tym około 11-12 ostatnio wcina na 2 śniadanko coś łyżeczką i o tej godzinie ma największy apetyt, a dziś nawet nie miauknie do cycy :(
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    hura dziewczyny mojej niuni widac zebola jeszcze sie nie przebil ale jest widoczny jak na dloni wiec to pewnie kwestia dni :crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    to pewnie taki ponury dzien lada moment sama sie zbudzi i bedzie wesolutka
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Gratulacje z okazji ząbka dla Klaudii i dla Filipka z okazji drugiej jedyneczki.
    Ostatnio oglądałam swoją książeczkę i stwierdziłam że niezła klucha ze mnie była 68cm i 9100.:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    podobno im później ząbki się wyżynają tym się dłużej trzymają i są zdrowsze.... hmmm ciekawa jestem ile w tym prawdy ale wokół wiele znajomych tak mówi!

    Myszorko
    a w jakim wieku taka klucha byłaś ? :))

    GRATULACJE dla kolejnej jedyneczki Filipka
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    no to Filipek teraz juz bedzie jak mala wiewioreczka :) zabki sa 2 tyle ze dolne :) Izunia strzelaj foty jak tylko podrosna :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Lady patrząc na miesiąc 7 to wagowo ok, ale patrząc na wzrost i wagę to fajna papluśna byłam.
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Gratki z okazji nowych ząbolków :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny mój mały chce coraz wiecj mleka-dawać mu mniej a czesciej ?On co zasnie po mleku to poo godzinie juz by chciał znów ale tak jest tylko w dzień.W nocy przesypia mi ładnie bez płaczu,budzi sie z zegarkiem w ręku-co trzy godziny.Położne mówiły zeby karmić na żądanie ale chyba warto miec jakis ustalony rytm prawda? Mam coraz wiecej mleka i jeszcze troche i czuje ze ze sztucznego całkiem zrezygnujemy



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Ciasteczko mlekiem matki karmi sie NA ZADANIE
    czyli za kazdym razem jak maly chce to dajesz cyca lub butle z twoim pokarmem
    a propos sprawdzalas jak z karmieniem przez kapturki idzie??
  2.  permalink
    acha czyli dobrze robie ze mu daje to mleczko za kazdym razem jak on chce-nawet jesli czesto.kapturki sprawdziłam-czuje ze przydadza sie jak bedzie troche wiecej mleka-mały jest leniwy nie chce ciągnąc a wiadomo ze przy cycku musi sie wiecej napracowac jak przy butelce.


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    no taka prawda ze troche musi sie napracowac ale mysle ze warto probowac - dla ciebie bedzie to duza wygoda no i maly z czasem sie przyzwyczai :) zapraszam na temat odnosnie karmienia piersia jakby co :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    AniuM jak sie wkleja zdjecia maluszkow ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    klikasz na zdjecie umieszczone w necie prawym klawiszem myszy - wybierasz opcje kopiuj adres obrazka. klikasz na forum. nad oknem komnetarza wciskasz przycisk ADRES OBRAZKA i w okienku ktore wyskoczy wkliknij sie myszka zrob wklej pozniej ok, znowu ok i gotowe. aha pod okienkiem komentarza musi byc zaznaczona opcja HTML
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    a mojemu nie chca sie te zebole wyzunac :(meczy sie i meczy z kazdym dniem jest gorzej :( nic nu sie nie podoba jak spokojny znajdzie sobie jakies zajecie to na pare minut tylko :(biedne moje dziecie :(

    Kacperek w sumie mozna y powiedziec tez przesypia całe noce :) kladzie sie spac o 19-19:30 budzi sie koło polnocy na cyca :) 15 minut i spi dalej :) poznij jest pobudka kolo 6 i znowu je i spi dalej :) budzi sie 7 ,po 7 gada do siebie albo do mnie albo nogami wywija :)ja sobie w tym czasie drzemie czujnie i jak zaczyna marudzic kolo 9 to do cyca i spi dalej do 11 :) ale w dzien to spi łacznie około godziny :)

    a mnie sie chce spac ;) wczoraj pierwszy raz zostawilismy małego u babci na noc i bylismy na imprezie :) było fajnie tylko sie nie wyspałam troszku ;) i wogole tak jakos mi wesoło :) nowa fryzurka (dosc radykalna jak na mnie ;)) powrot do wagi przedciazowej :) i jest git :) jeszcze byleby wrocic do wagi przed slubnej zanim mezus mnie utuczyl ;)) co to na mnie te 8 kg ;) nie no tyle chyba nie dam rady ale cieszyc sie bede z kazdego kilosa w doł :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    aai jeszcze mi sie cos przypomniało ;) ostatnio z AniąM rozmawialismy nad interesowaniem sie stopami a pozniej innymi czesciami ciała ;) no i moje dziecie wczoraj przy przewijaniu pieluchy najpiers skonsumowało swoja stope a poznej cos go zainteresowało i myk złapał sie za siusiora i wywijał nim na wszytskie strony :D biedny siusiorek :) o mało se go nie urwał ;) inerwencja mamy była konieczna :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    Kwiatuszku niezly ten twoj Kacpero :rolling:jednak dobrze ze interweniowalas
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    kolejna noc przespana widocznie moje dziecko nie potrafi spac gdzie indziejniz w domku u tesciow wstaje ok 6 najpuzniej 7 i placz marudzenie jest na pozadku dziennym a w domku zlote dziecie wczoraj spala do 10 a dzis do 11 15 chyba na jakis czas odlozymy takie dlurzsze odwiedziny
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a u nas zaś coś problemy ze snem - i do tego Maksiu jest po prostu niemożliwy, podejrzewam, że to na ząbki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a u nas tradycyjnie odsypianie weekendu. mlody spi ze az milo :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    w ostatnim DZIECKO ZAKUPY I MY sa 2 ciekawe dzialy - zywienie (a w ramach niego Kulinarne inspiracje) oraz muzyka wokol smyka, polecam:)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a ja sie zastanawiam Aniu nad tym co pisalas ze dziecko ma za duzo wrazen i doszlam do wniosku ze jak wyjezdzamy do tesciow to tam zarazwszyscy sie zlatuja zeby zobaczyc mala a ja to po prostu najwidoczniej meczy
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Siemanko!
    Mam pytanie czy wasze dzieci też tak szybko się nudzą tzn. np. położę ja na podłodze 30 min. i już żle, potem fotelik znowu chwila, brzuszek i tak w kółko też tak macie? A Tosi ostatno spodobalo sie przekręcanie na boki raz jeden raz drugi a jak leży na brzuszku to na podłodze kręci się w koło albo odjeżdża do tyłu - ubaw po pachy :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    dokładnie - Maksiu tez non stop musi mieć nowe wrażenia :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    te roczniki chyba tak maja:rolling:bo Klaudia tez ciagle chce nowych wrazen
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    Magg oj normalne normalne... Krzys sei turla juz tak porzadnie i niby koc duzy a ciagle go zbieram z podlogi ;)
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    To dobrze bo myślałam że mam wiercipiętka w domu :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    a jak z oczami Tosi?? pomagaja masaze na ten kanalik lzowy??
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    tak! oczko już nie łzawi ani nie ropieje cud!!!! jutro też muszę spytać czy nie odwołać wizyty skoro już nie ropieje
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.