Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: wystarczyło wyjąć cyca i już się darł jak opętany


    CERI no to u Was musiałaby być sesja pt "Krzyś i Twój cyc" :devil:
    to by dopiero była atrakcja :smile:


    Ceri a powiedz mi...
    jak Krzyś ma tak jak np dzisiaj cztery godziny cycozwisu to jak Tobie się dajmy na to zachce kupę ? :cool:
    możesz go odłożyć i iść [tzn chyba musisz no bo w takiej sytuacji..... :D] ?
    czy on wtedy płacze ? wpada w histerię ? :devil:
    czy spoko luz, leży i czeka aż wrócisz ?




    jenny1983: Teo, Wiki ma identycznie.


    z tą główką tak ?
    kurcze to dobrze bo już się bałam, że coś jest nie tak :P
    ale faktycznie jeszcze niedawno tak nie obracała a teraz jej się kręci jak nie wiem :smile:

    Ty a nasze panienki jutro 3 miesiące będą miały ! :smile:
    nieźle nie ? :devil::devil:


    a moja Ninka ma teraz taki fajny etap, że jak np Mateo ją nosi a ona mnie gdzieś wykuka to od razu główka w moją stronę :wink:
    a jak Mateo z nią do mnie podejdzie i ja jej coś "głupiego" powiem to ona się tak cieszy, że aż nogami i rękami macha :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    super jak dziecko się z dnia na dzień zmienia :smile:
    ja tego nie ogarniam czasami bo np dwa dni temu w łóżeczku leżała nieruchomo a wczoraj się pińcet razy zwyobracała i leżała w poprzek :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Ninka sie taaaka dluga wydaje!! a mzoe jest?:wink:
    Pewnie niezle nawija juz z ta wielkooczna pilka hahaha:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    wiesz co chyba nie jest jakoś specjalnie długa :smile:
    mierzyliśmy ją ostatnio i wyszło, że między 75-tym a 90-tym centylem tylko pytanie zasadnicze czy aby dobrze ją mierzyliśmy :devil:
    a na zdjęciu może się tak wydaje bo leży sama
    jakbym obok niej coś położyła [butelkę wody, torebkę cukru czy tam coś] to pewnie by się wydawała normalna :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    pewnie tak
    ja mojego nawet nie mierzylam ale jest dlugasny po ojcu
    boje sie go zmierzyc bo najnormalniej nie wiem jak a nie chce go na sile jakos prostowac w sensie tymi nogami wierzga co chwile ale na moment nie wyprostuje,no chyba,ze by spal..oo to jest mysl,tak na oko chociaz zebym miala wogole jakies wyobrazenie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    chloe28: boje sie go zmierzyc bo najnormalniej nie wiem jak a nie chce go na sile jakos prostowac w sensie tymi nogami wierzga co chwile ale na moment nie wyprostuje,no chyba,ze by spal..oo to jest mysl,tak na oko chociaz zebym miala wogole jakies wyobrazenie:wink:


    no ale my właśnie jej nie prostowaliśmy tylko robiliśmy tak jak w szpitalu :smile:
    tzn od czubka głowy po wszystkich zagięciach tj kark, potem plecki i noga aż do pięty
    i metr przykładałam jej np na zgiętej nóżce
    wzdłuż niej
    tak jak położne mierzą...

    w sumie trzy razy mierzyliśmy i wychodziło nam cały czas to samo, więc może dobrze....
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    ooo dzieki za rady,widzisz ja nawet nie wiedzialam jak polozne to robia bo tu w szpitalach nie mierza:devil::devil::devil::devil:
    wieczorem go zmierze w ten sposob:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 20th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: ale czasem jak Krzyś nie daje się na chwilę odłożyć, a Ewka co pół godziny wyje, to mam ochotę zamknąć się w sypialni i naciągnąć kołdrę na głowę i udawać, że ich nie słyszę.
    wiem co czujesz i pomimo,ze moj starszy syn ma juz 5 lat mam doslownie takie same sytuacje
    cerisecerise: ale czasem chyba mam prawo nie radzić sobie z wkurwem. szczególnie w momencie, kiedy Ewka sprawdza, czy jak mocno pociągnie Krzysia za uszy, to mu się odczepią :devil:
    ja sobie nie radze z tym jak K. bierze Malego za nogi i ciagnie w sensie udaje,ze "biegnie"
    nie wytrzymuje wtedy pzreciez krzywde moze mu zrobic...czasem ciezko mu wybadac kiedy jest za mocno, w sumie niby ma 5 lat ale to jeszcze Maly chlopiec

    Moj Maly tez jest bardzo wesolym dzieckiem, skacze nogami macha jak sie do niego gada, usmiech na twarzy jak tylko otworzy oczy ; placze gdy zmeczony, potrafi wyc wtedy jak go nie wycisze w odpowiednim momencie:devil::devil:

    I teraz ma tak,ze wychodze z pokoju a on widzi,ze wychodze to wyje
    kurde no za wczesnie na lek seperacyjny ale doslownie tak to wyglada..
    mysza u nas tez placz jak go odkladam na mate,musze z nim byc,zagadc zeby zobaczyl,ze nie odchodze i wtedy jest ok,ale ogolnie ma etap raczek...a ja wymiekam przy tym Klocku 7kg:devil::devil::devil:
    Tymbradziej,ze M ma teraz opryszczke na ustach wiec trzyma sie z daleka od dzieciakow bo to grozne moze byc dla Maluchow no i jestem sama z tym wszystkim
    Na dodoatek starszak caly dzien dzisiaj w domu...bo bolal go brzuch i pawia puscil(pierwszego w zyciu w sumie)
    Tamten wyje,ten rzyga byla jazda, dobrze ze M byl akurat ogarnal rzygi itp ale stres byl:confused:

    Ceri szacun za pierogi w Twojej sytuacji

    Moj chlop tez lubi gotowane i staram sie gotowac ale niestety zjada cos gotowego jak trzeba i nie narzeka, a i sam po pracy potrafi ugotowac jak widzi,ze mam ciezki dzien
    dzisiaj posprzatal mi cala chate lacznie z myciem podlog, nie narzekam poki co hahahha:cool:

    aneta Lubie czytac Twoje rady na temat "co powiedzial neurolog" prosze o takich wiecej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Teo, tak chodzi o glowke, zreszta o to przemieszczanie tez, bo ja klade ja spac prosto a budzi sie na jedzenie z glowa w szczebelkach :P ale jest spryciula i potrafi wykorzystac szczebelki zeby sie obrocic i utrzymac na boczku :D No, te zmiany sa niesamowite, Wiki od rana dzis piszczy i skrzeczy, az mi w uszach dzwoni :D Nauczyla sie i trenuje nasza cierpliwosc :P A balony ze sliny lub mleka to jej specjalnosc :D
    A czas mija w tempie ekspresowym, kurcze juz 3 miesiace:))) A mam wrazenie, ze niedalej jak wczoraj chodzilam z brzuchem :P
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
  1.  permalink
    Teo, wiesz- jak go muszę odłożyć, to muszę i już.
    A czy leży spokojnie czy wpada w histerię to zależy. Jak jest zmęczony i akurat zasypia, a ja mu wyjmę pierś, to dostaje histerii. Jak jest głodny-też. Jak ciumka rekreacyjne, to czasem mu wyjmę, a on nic. Czasem tak przyśnie, że odłożę go, a on i 20min pośpi, zanim połapie się, że mnie nie ma obok. Cudnie wtedy wygląda, bo śpi i dalej rusza dziobem jakby ssał pierś, nawet na chwilę nie przestaje.
    Ogólnie teraz nie jest tak źle- są dni, jak choćby środa, że i 2h sam się bawi. Ale pamiętam jak miał chyba 2tyg, to było tak, że KAŻDA próba oddzielenia od cyca kończyła się histerią. 24/24 :devil: Tak samo przez pierwsze 3 dni albo był przy piersi, albo się darł. Nie było opcji pośrednich.
    No, ale jest coraz lepiej, to daje nadzieję.

    Chloe, ja kiedyś na mojego się wkurzyłam i powiedziałam mu, żeby sam sobie gotował. Ja gotowałam tylko dla siebie i Ewki. 3 dni przeżył na gotowanych ziemniakach ze śmietaną i czekoladzie :tooth: Ale za to odkurza i zmywa, więc go nie wyrzucę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012 zmieniony
     permalink
    jenny1983: A mam wrazenie, ze niedalej jak wczoraj chodzilam z brzuchem :P


    ja też ! ja też ! :bigsmile::bigsmile:

    a pokazałabyś w galerii Waszą córcię :smile:



    a ja właśnie się załamałam psychicznie :confused::confused::confused:
    był u nas jakiś koleś, znajomy mojego męża
    po gry na x-boxa przyszedł
    no i coś tam do mnie gada [bo zobaczył łóżeczko] , że "A jak maluszek odchowany już ?"
    a ja na to, że "nie jeszcze nie"
    a on patrząc na mnie [czyt. na mój brzuch] "Ooooooo ale widzę, że drugie już w drodze"


    kurwa :cry::cry::cry::cry::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: Cudnie wtedy wygląda, bo śpi i dalej rusza dziobem jakby ssał pierś, nawet na chwilę nie przestaje.


    skubaniec mały :cool::cool::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    jenny1983: A mam wrazenie, ze niedalej jak wczoraj chodzilam z brzuchem :P

    He he, no u nas 2 tygodnie dopiero.... ale ciągle mam wrażenie, że się rano obudzę z brzuchem :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: "Ooooooo ale widzę, że drugie już w drodze"

    :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    no takie same oczy Talka zrobiłam....
    kolesiowi głupio chyba było ale po kija komentuje matoł jeden ojszczany :tongue:
    wiem, że brzuch mam dalej ale co poradzę ? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: no takie same oczy Talka zrobiłam....

    ciekawe co by powiedział jakby mnie zobaczył.... pewnie by zapytał czy na pewno już urodziłam :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Alien: Dwanaścioro dzieci to dla nas za mało to dopiero jest :whorship::whorship::whorship:


    o matko !
    jak dla mnie przegięcie pały :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Talinka: ciekawe co by powiedział jakby mnie zobaczył.... pewnie by zapytał czy na pewno już urodziłam :cool:


    heheh no ale wiesz Ty masz prawo mieć brzuch bo dopiero co urodziłaś...
    a ja już kurna kwartał temu :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    hihihihih - najbardziej mnie moja koleżanka zaskoczyła - stwierdziła, że jestem chudsza niż przed ciążą :devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: a on patrząc na mnie [czyt. na mój brzuch] "Ooooooo ale widzę, że drugie już w drodze"

    o kur^%$ ale cham:devil::devil::devil::devil::devil:
    Pewnie nie ma kobiety i nie wie jak sie w stosunku do takich zachowac:devil::devil::devil::devil:
    tez by mi sie przykro zrobilo na maksa


    cerisecerise: Cudnie wtedy wygląda, bo śpi i dalej rusza dziobem jakby ssał pierś, nawet na chwilę nie przestaje.


    Moj robi dokladnie tak samo!!!wtedy mam ochote go zjesc; musze sobie to na kamerze nagrac,jak bede staruszka bede sobie ogladac :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Teo- ten koleś to nie ma wszytskich w domu.
    O tym świadczy juz jego pierwsze pytanie:
    - Czy dziecko juz odchowane ?
    Hhehe
    3 miesięczniak :)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: a on patrząc na mnie [czyt. na mój brzuch] "Ooooooo ale widzę, że drugie już w drodze"


    No co za gnojek!
    Szkoda ze Ci zadna riposta nie przyszla do glowy, zeby mu przywalic.
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: a on patrząc na mnie [czyt. na mój brzuch] "Ooooooo ale widzę, że drugie już w drodze"

    Qr... ale pajac!

    Magdalena: Szkoda ze Ci zadna riposta nie przyszla do glowy, zeby mu przywalic.

    A może jednak była jakaś riposta, Teo? Opowiedz :) Normalnie mnie wcięło!
    A idiota nie ma jak widać pojęcia o dzieciach, o ciąży, o tym jak kobieta dochodzi do siebie. I nie ważne, że Ninka ma prawie 3 miesiące.... Tak naprawdę to ma DOPIERO 3 miesiące, więc masz prawo nie wyglądać jak Miss Universe (w końcu będziesz tak wyglądała bez obaw:bigsmile:)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Teo- ten koleś to nie ma wszytskich w domu.
    O tym świadczy juz jego pierwsze pytanie:
    - Czy dziecko juz odchowane ?
    Hhehe
    3 miesięczniak :)


    tzn on nawet nie wie ile Ninka ma...
    bo w sumie taki kontakt Mateo z nim ma żaden
    i dopiero się ostatnio odezwał....

    także chyba nie wie kiedy ja rodziłam....


    ale to tym bardziej powinien trzymać ryj na kłódkę :devil:



    myszerej: A może jednak była jakaś riposta, Teo? Opowiedz :) Normalnie mnie wcięło!


    no jak by mogło nie być ?
    bym się Teo nie nazywała jakbym na taki tekst nie zareagowała :smile:


    ale nie ma co opowiadać bo same piiiiii piiiiiiii musiałabym napisać :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Magdalena: To mi wyglada na przygotowanie do narkozy (zn.ogólne)

    Madia weź bo ja już i tak zawału dostaje...
    Ja pierdziu... bez urazy ale mam nadzieję, że się mylisz...:cry:
    i tak już mam styki, że coś pójdzie nie tak
    -- [/url][/url][/url]
  3.  permalink
    TEORKA: tzn on nawet nie wie ile Ninka ma...

    Jasne. Mógł przypuszczac,że jesteś matką studentki :)
    hehehe
  4.  permalink
    a tak swoja drogą
    na powaznie
    jak myslicie
    co tzn "odchowane dziecko"?
    Jak ile ma miesięcy/lat?
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: co tzn "odchowane dziecko"?
    Jak ile ma miesięcy/lat?

    yyyy jak pójdzie z domu :wink:
    a tak poważnie to ponoć koło 4 jest już bardziej samodzielne...
    -- [/url][/url][/url]
  5.  permalink
    Ciekawi mnie co myslicie , bo ja nie znam odpowiedzi na to pytanie....
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    no w sumie ja też nie wiem co on miał na myśli...
    może chodziło mu o takie roczne heheh
    bo jego brat ma synka właśnie w takim wieku ....

    z resztą ciul go wie...
    i tak go piekło pochłonie :devil:



    GOMA a kiedy Wy idziecie na ten zabieg ?
    i dlaczego dopiero teraz?
    tego się nie robi jak dziecko jest malusie ?
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Teo, no to całe szczęście że riposta była.... Ale powiem ci dziwne dla mnie jest to, że przychodzi jakiś koleś do Was po gry i nawet nie wie ile ma Wasze dziecko, czyli generalnie nie zainteresował się wcześniej niczym oprócz tych gier....

    Nie potrafię określić wieku odchowanego dziecka.... 18 lat?:wink:

    Rzuciłam się na Lay'sy "prosto z pieca" jakbym nic przez rok nie jadła.... Dobrze, że chociaż na to Tadziula nie reaguje brzuszkiem...

    jakieś 15 minut temu Tadek usnął, ale w domu był armagedon... Pewnie zaraz się obudzi,bo poszedł spać na głodnego taki był padnięty. Darł się na cały blok, bo tak mu się spać chciało i z tych nerwów nawet cyca nie chciał.... :confused: Przegapiłam moment na kąpiel...., a potem było już tylko gorzej...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    myszerej: Przegapiłam moment na kąpiel...., a potem było już tylko gorzej...


    kurde najgorzej jak się własnie przegapi TEN MOMENT u dziecka...
    czy to na kąpiel, czy na uśpienie czy na jedzenie...
    masakra
    się to potrafi rozedrzeć nie ? :cool:


    zawsze mnie to dziwi bo litości ale jak ja jestem śpiąca to idę spać do ch.. pana a nie drę papy przez pół godziny non stop jakby mi to miało w czymś pomóc...


    ehhh te dzieciaki :devil:



    a ten koleś ma szczęście, że właśnie szłam Ninkę karmić, która mi po kąpaniu zaczęła odlatywać w łóżeczku, bo inaczej bym go przez balkon z V piętra wy......rzuciła :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: się to potrafi rozedrzeć nie ?

    Oj potrafi, potrafi.... A Tadzio drze się coraz głośniej i piszczy na coraz wyższych dźwiękach... Bębenki pękają!

    Dobrze, że jednak od czasu do czasu śmieje się do mnie tym bezzębnym uśmieszkiem, bo chyba bym oszalała.... Te uśmiechy mi wszystko wynagradzają.
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Mnie to w sumie nie dziwi, to malutki czlowiek w koncu i niewiele potrzeba, aby go wyprowadzic z rownowagi. Zdarza sie Wam czasem powiedziec z nerwow lub bezsilnosci "Chyba sie zaraz rozplacze" ??? A malenstwo nie moze tego powiedziec, wiec placze, nie potrafi jeszcze inaczej odreagowac. Mi dobrze robi ksiazka i lampka wina, a Wiki zasloniete rolety, cisza i kolysanka u mamy na rekach a w ostatecznosci ryk przez 10 minut, ze az uszy puchna. Ale dziala :P
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Teo, a ten koles powinien miec calkowity zakaz wstepu do Waszego domu, do momentu az odnajdzie swoj mozg!!! Choc obawiam sie, ze zapomnial gdzie go zostawil, zbyt czesto go raczej nie uzywa !!!:devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Teo, mowisz masz:) Fotki na dzidzie wrzucone :)
    --
  6.  permalink
    Dla mnie odchowane dziecko, to takie, za które rodzice przestają brać odpowiedzialność, które zaczyna radzić sobie samo i przestaje liczyć na (pomoc) rodziców. Pewno najczęściej to moment, kiedy dziecko wyprowadza się od rodziców, zakłada własną rodzinę.
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: Dla mnie odchowane dziecko, to takie, za które rodzice przestają brać odpowiedzialność, które zaczyna radzić sobie samo i przestaje liczyć na (pomoc) rodziców. Pewno najczęściej to moment, kiedy dziecko wyprowadza się od rodziców, zakłada własną rodzinę.

    czyli w obecnych czasach najczęściej odchowane dziecko to takie które ma 30 lat :-P
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Livia: A córeczka ma śliczną mamusię :smile:


    a Mamusia jaki ma płaski brzuszek i jak się pięknie w dżinsy [domyślam się przedciążowe] mieści :sad::sad:



    śliczna córcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Oj Teo przestan.W ciazy przytylam 20 kg, rowno z 63 na 83kg wskoczylam, ale 13kg zeszlo w tydzien, potem 2kg jakos, a teraz mam jeszcze te 5 kg do zgubienia. Waga od 2 m-cy nie chce drgnac, ale luz, wazne ze garderoby nie musze zmieniac:)

    Dziekujemy za komplementy:shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012 zmieniony
     permalink
    oj Jenny nie przestanę bo ja mych dżinsów sprzed ciąży jedynie do wysokości ud naciągam a bandzior mam jak stąd do Trynidadu i Tobago
    więc tego :cry:
    mogę sobie pozazdraszczać innym :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    Teo, to jest moim zdaniem kwestia czasu!! Ponoc standard, aby wrocic do formy po porodzie to 6 m-cy. A niekiedy trzeba poczekac do konca karmienia, niestety prolaktyna robi swoje://
    Jeszcze wystartujesz w Miss Universum :cool::cool::smile::smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    jenny1983: Jeszcze wystartujesz w Miss Universum :cool::cool::smile::smile:


    taaaaaa chyba w Miss Bandziorum & Wielkimtyłkum :cool:
    --
  7.  permalink
    Mnie rodzice "odchowali" jak miałam niecałe 24 lata :wink: Wtedy wyszłam za mąż, a rodzice przestali się o mnie martwić, interesować się moimi sprawami i co by nie działo się, to mamy sobie z mężem radzić sami.
    Może gdybym później wyszła za mąż, to inaczej bym definiowała "odchowane" dziecko? U mnie wszystko się zbiegło- dostałam stałą pracę, skończyłam studia i wyszłam za mąż. Przed ślubem, dopóki studiowałam (dziennie) i nie pracowałam, mieszkałam u rodziców i wtedy chyba nie byłam "odchowana" :wink:.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: taaaaaa chyba w Miss Bandziorum & Wielkimtyłkum
    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    TEORKA: a Mamusia jaki ma płaski brzuszek i jak się pięknie w dżinsy [domyślam się przedciążowe] mieści

    tez na to zwrocilam uwage :cry: boszszsz ja sie chyba juz poddaje i zostane z ta cholerna oponka..choc nie powiem ze a6v pomagala...teraz jest zima i len mnie ogarnal :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    marianna27: tez na to zwrocilam uwage :cry: boszszsz ja sie chyba juz poddaje i zostane z ta cholerna oponka..choc nie powiem ze a6v pomagala...teraz jest zima i len mnie ogarnal :cry:


    no a jeszcze koleżanka wyżej ściemnia, że spoko, że po pół roku się wraca
    sraty pierdaty

    jak ktoś ma predyspozycje do flaka brzusznego to nic nie pomoże :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Teo, nie sciemniaj, widzialam Twoje zdjecia z Ninka :tongue::tongue::tongue: Gdzie tam bandziorum ??? gdzie wielkimtylkum??? Chyba musisz lustro zmienic w domu !
    A moze jak odstawisz parowki to cos pomoze? :tongue::tongue::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    widziałaś ale nie bokiem tam stoję
    przodem nie widać

    parówek nie odstawie choćbym miała flaka mieć na wieki ! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeJan 20th 2012
     permalink
    jenny1983: Teo, to jest moim zdaniem kwestia czasu!! Ponoc standard, aby wrocic do formy po porodzie to 6 m-cy. A niekiedy trzeba poczekac do konca karmienia, niestety prolaktyna robi swoje://

    ja przecze takim stwierdzeniom!
    po pierwsze jak karmilam to tylam :(
    po drugie po karmieniu zeszlo mi z 2kg i doooopa nadal sie bujalam z oponka
    po trzecie a6v- spadlo mi 2kg i brzuchol juz lepiej wyglada ale nadal jakby sie kto uparl to moglby mnie o ciaze posadzic :cry:
    jedno co powiem na pocieszenie ja z brzucholem -takim jak 7-8 m-c ciazy bujalam sie ze 3 m-ce, potem powolutku zaczal schodzic...jak napompowana bylam i nadal nie kumam o co kaman z tym bylo :tongue::tongue:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.