Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    dziś mam niepomalowane :) I czuję się ... łyso :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Jaheira: Sorry dziewczyny, ale dla mnie golenie cipki tuż po porodzie stoi na równi z siadaniem do śniadania w makijażu

    :thumbup: Dobrze to ujęłaś.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Wkręcasz sobie, Aga :-P
  2.  permalink
    Jaheira: Sorry dziewczyny, ale dla mnie golenie cipki tuż po porodzie stoi na równi z siadaniem do śniadania w makijażu

    Hmm
    dla mnie włosy łonowe są po prostu mało higieniczne.
    dla mnie depilacja to taka sama czynność jak np mycie zębów czy obcinanie paznokci. Nieporównywalna do robienia makijażu albo kręcenia loków :)
  3.  permalink
    Melodie: Wkręcasz sobie, Aga :-P

    ale co sobie wkręcam? Bo nie rozumiem?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Każda robi to co jej odpowiada, ja pamiętam że ogoliłam się na zero, kiedy w modzie było jeszcze zostawienie chociaż kawałka na wzgórku bo po prostu tak czułam się higieniczniej.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    jak kiedys dostalam mega uczulenia od kremu do depilacji i nie moglam sie potem przez jakis czas ogolic to czulam sie normalnie zapuszczona przez te odrosty
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    szczypta_chilli: dla mnie włosy łonowe są po prostu mało higieniczne.


    Ej, ale ja mniej więcej to samo napisałam na poprzedniej stronie.
    Jednak jak któraś z dziewczyn zauważyła, do porodu szłyśmy ogolone.
    Dla mnie szuranie maszynką kilka dni po porodzie jest totalnie nie do wyobrażenia... Ja się modliłam,żeby mi szwy nie puściły więc golenie chyba by mnie o zawał przyprawiło...
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Nie dla każdego musi być tak samo ważna.
    Próba wrzucenia do jednego worka "nieposiadania bobra w ciąży" i mycia zębów ... jestem na NIE.
    Ogolone bikini wpisuje się w jakąś konwencję, z której trudno współcześnie się wymiksować, ale do licha czemu jedna drugiej wkręca, że nawet na finiszu ciąży trzeba dbać o to, by tam włosów nie było? Cholera, to aż tak ważne? :confused:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Ja mialam to szczescie ze przy sn mnie nie nacinali wiec po kilku dniach maz mi dowiozl maszynke do szpitala, pamietam ze golilam sie na szampon do wlosow :)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Że się łyso czujesz bez pomalowanych paznokci. :-)
    Ja myślę, że duży wpływ na postrzeganie depilacji obecnie mają media i współczesne warunki życiowe.
    A stwierdzenie że brak depilacji = brakowi higieny nie jest prawdziwe.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Bewe ale to chodzi tylko o samopoczucie! Ja się z włosami czułam źle więc po prostu całą ciążę goliłam, pod koniec z lusterkiem, nikt mnie do tego nie zmuszał i nie czułam się pod jakąś współczesną presją. Nie wpisuję się w żaden konwencje i nie podejmuję decyzji tylko dlatego, że tak wypada ;P Wręcz przeciwnie, jak coś trzeba to z góry jestem na nie ;)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Melodie: A stwierdzenie że brak depilacji = brakowi higieny nie jest prawdziwe.

    Otóż to.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    prawdziwe Mel - włosy to doskonałe miejsce dla bakterii - włosy je "wyłapują", żeby nie dostały się w intymne miejsca :/
  4.  permalink
    bewe82: Próba wrzucenia do jednego worka "nieposiadania bobra w ciąży" i mycia zębów ... jestem na NIE.

    bewe- ja nikogo nie namawiam, dla mnie depilacja jest naturalną czynnością niezależnie od tego czy jestem w ciąży, czy mam okres, czy jestem na urlopie. Nie zastanawiam się nad tym nawet.
    jeżeli komuś odpowiada posiadanie włosów w majtkach- nic mi do tego. Z żadną z foremek sexu przecież nie uprawiam :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    jem: Bewe ale to chodzi tylko o samopoczucie!

    Fajnie by było. Na poprzednich stronach dziewczyny podawały raczej ten przykład jako dowód całkowitego położenia kwestii estetyki w ciąży.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Ciekawe czy bez tv, komputerów i gazet też wszystkie kobiety goliłyby sobie pipki. Wątpię.
  5.  permalink
    Melodie: Że się łyso czujesz bez pomalowanych paznokci. :-)

    Ja twierdzę,że tak własnie się czuję.
    Ale moze ktoś czuje za mnie bardziej :)
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Ja nie ukrywam,że się źle czułam owłosiona tam przez większą część ciąży jednak jak miałam dostawać każdorazowo zadyszki przy goleniu to stwierdziłam,że sorry to chyba nie o to chodzi.
    Potem już męża zmusiłam do zaprzyjaźnienia się z maszynką, ale on też nie skakał ze szczęścia na wiadomość,że dziś dzień golenia.
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    szczypta_chilli: Z żadną z foremek sexu przecież nie uprawiam :)

    :jumping: Padłam ...
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Dla mnie brak higieny to niemycie się.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Dobrej nocy ... Mężu wrócił z pracy, to może uda się wykorzystać ostatni dzień niepł. względnej :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Dla mnie włosy łonowe nie różnią się niczym od tych spod pach- tu i tu ciało narażone jest na większa potliwość i wg mnie to naturalne, że i tu, i tu pozbywam się owłosienia.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Melodie: Ciekawe czy bez tv, komputerów i gazet też wszystkie kobiety goliłyby sobie pipki.

    Kiedyś nie goliły sobie również pod pachami:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    No ale o co hallo tak w sumie? Wy się nie golicie, my się golimy i każda jest szczęśliwa :peace:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    a moj maz i bez ciazy czasami oferuje mi pomoc w goleniu ;)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    A ja się golę, jak mi się chce. :-P A jak mi się nie chce to się nie golę. Nie czuję presji. :-P Mam lepiej :-P
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    MrsHyde: a moj maz i bez ciazy czasami oferuje mi pomoc w goleniu ;)


    To chyba muszę mojego przysłać do Twojego na korepetycje...
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Witam :)

    hhehe niemoge fajny temat :D Zaintrygowal mnie "cytacik" z pierwzej strony:)
    Ale na powaznie ,rowniez niemam owlosienia wcale ,gole do zera ...
    I zasze mi tak wygodniej ,higieniczniej...polozna nawet sie zdziwila przy porodzie ze tam lyso ..:d i mam wrazenie ze moj lekarz tez jakos dzwinie na to patrzy ,a ja poprostu tam wlosow nielubie ;p
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Ja nie twierdzę, że się nie golę:tongue:
    Zgłaszam sprzeciw odnośnie przyjęcia wersji, że jedynie ogolony wzgórek jest higieniczny, elegancki, współczesny itp itd. :wink:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Melodie: Nie czuję presji

    Ja też nie :updown:
  6.  permalink
    Melodie: Nie czuję presji.

    eee- ja tez nie czuje presji. Lubię gładką skórę- to wszystko
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Eee, kitujecie. :-P Skoro musicie być tam ogolone, żeby mieć dobre samopoczucie to jakaś presja jest. :-)
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Jezuuuu Kuba ma dzisiaj cały dzień takie humory że masakra:cry: Nie dosyc, że ja chora coraz bardziej to Mały w ogóle nie chce spać i co chwila krzyk:sad: Nie pomaga bujanie, cycek, przytulanie, noszenie i ch... wie co jeszcze. Watpie, ze to kolka bo trwa to cały dzień a brzuszek miekki i nie ma problemu z kupą (do tej pory zrobił z 5 dzisiaj). Ehh... :cry::cry::cry:
    HELP!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Melodie: Skoro musicie być tam ogolone, żeby mieć dobre samopoczucie to jakaś presja jest. :-)

    :clap:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    nie sadze zeby ktoras z golacych sie dziewczyn taka presje odczuwala czy golila sie bo to modne
  7.  permalink
    bewe82: Zgłaszam sprzeciw odnośnie przyjęcia wersji, że jedynie ogolony wzgórek jest higieniczny, elegancki, współczesny


    Bewe- ale zobacz- nikt tego teraz nie powiedział :) Nie chcę odwoływać się do wątku ciężarówkowego, bo nie śledzę go na bieżąco.
    Dobrze Ci z łysą cipką- to fajnie. Dobrze Ci z owłosioną- tez luuz. :peace:
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    oooo jaki temat :bigsmile:
    to ja dopisuję się do tych nie golących lecz dbających o higienie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    kurde Mel, to tak jakbym się zastanawiała czy czuję się pod presją bo muszę zjeść śniadanie a oddychanie - uuuu, to dopiero presja ;) babo ty okropna, lubisz być w opozycji, co? :wink:
  8.  permalink
    Melodie: ee, kitujecie. :-P Skoro musicie być tam ogolone, żeby mieć dobre samopoczucie to jakaś presja jest.

    Mel- rozumiem,że z powodu nie poddawania się presji straszysz owłosieniem łydek i strąkami pod pachami? :)
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Nikogo nie straszę :-P Oprócz siebie.:-) Nie chodzę z gołymi nogami, pachami ani pipką :-P Moja sprawa czy mam owłosienie czy nie :-)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Mój kolega np. uwielbia owłosione kobiety. Wszędzie.
    Serio.
    Jego partnerka wygląda, jakby urwała się z planu filmu "Walka o ogień".
    Ale skoro obojgu to pasuje...
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Dla mnie golenie to o wiele bardziej kwestia estetyki niż higieny, tak już na poważnie mówiąc.
  9.  permalink
    Melodie: Moja sprawa czy mam owłosienie czy nie

    oo- i widzisz :) W tym sedno :)
    Moja sprawa,że lubie miec pomalowane paznokcie i łysą cipkę ;) Nic sobie nie wkręcam i nie żyję pod presją :)
    A ja często chodze z gołymi nogami. Moze nie o tej porze roku, ale... :)
  10.  permalink
    sushi- myslę,że jest wielu facetów, których kręcą włosy łonowe. Sama znam takiego.
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    hehe to ja Wam powiem jak mój dał mi do zrozumienia że znudziła mu się ogolona to powiedział żebym już nie goliłam bo chce teraz taką "doroślejsza" :shocked::bigsmile:
    rozwalił mnie tym określeniem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    kurcze Szczypta obok wykresu na podglądaczu przeczytałam: którzy kręcą włosy łonowe :rolling::rolling::tooth:
    --
  11.  permalink
    aaa- no pewnie niektórzy kręcą :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Szczypta, ale tu nie chodziło tylko o łonowe... pachy i nogi również:wink:
    --
  12.  permalink
    tak podsumowując - myślę,że sednem sprawy jest to,żebyśmy się czuły dobrze same ze sobą. Żebyśmy nie musiały się zastanawiać czy owłosienie (lub jego brak), makijaż ( lub jego brak), szpile w domu ( lub ich brak) wpłynie jakoś na postrzeganie nas przez naszych facetów. Czasem kobiety same kręcą bat na swój tyłek i próbują udowodnic sobie i innym swoją nieustającą doskonałość.
    Normalny człowiek wie, jak drapią niewydepilowane łydki lub wagina, jak pachnie kupa, albo jak wyglądają podczas choroby nieświeże włosy.
    Facet tez wie,że brzuch po porodzie nie jest sprężysty jak przed ciążą, że pocięta wagina boli, że zamiast sexu kobieta czasem ma ochotę na spanie.
    Jezeli my będziemy pewne siebie, swojej atrakcyjności, polubimy swoje ciała to inni tez je polubią. Mnie tam daleko do miss, ale zawsze mam w okół siebie facetów i jakoś nigdy na brak powodzenia nie narzekałam.

    :cool::cool::cool::cool:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.