Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Ja zaczęłam jak miałam niecałe 18 i nie żałuję:bigsmile: jest co wspominać :PP a 20 lat to wcale nie jest późno !!!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Ufff, ulżyło mi :tongue:
    Drążąc temat podłogi - jak ona może być fajna? Toż twardo! Chłodno ... Już kuchenny stół lepszy, choć też twardy :smile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Dywan może być miękki:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Mówi się, że kobieta po 30-tce to dopiero ma fajne życie seksualne ... Potwierdzacie?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Jak się jest na górze, to tylko kolana potem bolą :tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jenny1983: Jak się jest na górze, to tylko kolana potem bolą

    czytasz w moich myślach. Nadto jakoś dobrze się wybić nie mogę - co innego jeździec na łóżku :tongue:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Albo odwrócony jeździec na łóżku:tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jenny1983: odwrócony jeździec

    :thumbup:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Ósemka_z_przodu: Mówi się, że kobieta po 30-tce to dopiero ma fajne życie seksualne ... Potwierdzacie?

    Potwierdzam
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Idzie o jakość, większe doświadczenie, zwiększoną ilość zbliżeń ... ?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Zwiększona to może nie...ale własnie jakość i doświadczenie. Znam lepiej swoje ciało, potrzeby, zrobiłam się bardziej otwarta.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Chociaż ostrożnie podchodziłabym do stwierdzenia, że "po 30... itd".Nie jest to pewnie regułą. U mnie natomiast własnie tak było.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    U mnie co prawda 30-tka dopiero za rok, ale za to mogę stwierdzić, że po narodzinach dziecka jest inaczej - lepiej - niż przed. Pomyślałby kto, mniej czasu, więcej obowiązków, w dodatku ciało już nie to, bo nie do końca doszło do siebie, a tymczasem naprawdę jest lepiej :smile:
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Oczywiście, że ta "30-tka" to nieco umowna jest, ale z drugiej strony niejednokrotnie uważa się ją za pewną cezurę - pewnie nie bez powodu.
    Ja kończę w sierpniu, ale doszłam do wniosku, że wkroczyłam już w etap bardziej dojrzałego seksu. Może to za sprawą dzieci, tak jak hydrozagadka pisze?!
    -- Mama M & N & W
  1.  permalink
    O kurczakos- a ja juz myslałam Bewe,że Ty osiemdziesiąt zaczynasz :cool:
    Haha :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Lepiej powiedz Szczypta, kiedy Ty weszłaś w ten okres? Przed czy po 30-tce?
    -- Mama M & N & W
  2.  permalink
    Trudno mi jakoś konkretnie odpowiedzieć na to pytanie - myslę,że własnie w okolicach trzydziestki.
    Sex jest bez porównania lepszy.
    Inny level :cool:
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    A wiążesz to jakoś z narodzinami Hani?
    -- Mama M & N & W
  3.  permalink
    Nie.
    Już przed jej urodzeniem miałam bardzo udane życie erotyczne.
    Inne doznania niz w wieku lat 20 czy 25.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jenny1983: Ja zaczęłam jak miałam niecałe 18 i nie żałuję:bigsmile:

    ja tez :) rocznikowo mialam 18 :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Z Mężem śmiejemy się, że pohulamy jak dzieci wyjdą z domu - tzn bliżej nam będzie 50-tki :wink: Swoją drogą jestem przekonana, że i w takim wieku można mieć udane życie erotyczne. Chętnie przekonam się na własnej skórze. O ile Mąż będzie zdatny :wink: bo chyba u facetów łatwiej w tym wieku o "niepowodzenia" .
    -- Mama M & N & W
  4.  permalink
    Dziewczyny mam pytanie!
    Franio nie dość że ulewa to sie strasznie ślini.
    Wycieram go co chwilę no ale czasmi jednak mokra bródke ma!
    I teraz jest takja zacezrwieniona.
    W slinie w końcu enzymy sa więc troszkę mu ta buzinke podraznia..
    Czym to smarować?
    Bo taki zwykły krem Bambino to sie tu nie sprawdza :sad:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    a ja Wam powiem w 2013

    :devil::devil::devil::devil::devil:

    ale na powaznie to cofajac sie w czasie ,po porodzie pierwszego synka mialam lepsze doznania niz kiedykolwiek pzred pierwsza ciaza. nie wiem czy to zwiazane bylo z samym porodem (watpie) czy raczej wlasnie z faktem..ze zmienila sie moja dojrzalosc seksualna (tak mysle), no i z czasem bylo jeszcze lepiej:bigsmile:
    Ciekawe co bedzie po 30tce- bo reklamuja wszyscy,ze faktycznie wtedy jest wogole mega super...ale ja juz mam wogole mega super (o ile jest na to czas haha) i jakos wlasnie trudno mi to sobie wyobrazic...no ale ja za 1.5 roku 30tke mam wiec pewnie juz sie zaliczam do tych trzydziestek:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    u mnie zdecydowanie [póki co] jest gorzej niż wcześniej
    ale dopiero w sumie 2 czy 3 razy ten teges [moje libido jest minus pińcet sto dziewińcet :cry:] więc tego


    NIGHT któraś kiedyś pisała , że Bephantenem fajnie schodzi podrażnienie od śliny
    ale mojej Ninie smaruję [też się ślinie okrutnie] i dalej broda czerwona więc jakby nam nie pomaga :D
    --
  5.  permalink
    U mnie libido szlało jak jeszcze w połogu byłam ale wtedy to sobie pomarzyc mogłam.
    A teraz tez coś kiepsko aczkolwiek ja dalej mam stresa przez to szycie..

    NIGHT któraś kiedyś pisała , że Bephantenem fajnie schodzi podrażnienie od śliny
    ale mojej Ninie smaruję [też się ślinie okrutnie] i dalej broda czerwona więc jakby nam nie pomaga :D


    Kurde to może tez spróbuje tego.
    Może pomoże, a jak nie to szukamy dalej :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Moje doznania również się poprawiły po porodzie. Gdyby nie fakt, że moje dziecko ma słuch jak radar i pierdnięcie ją budzi, to byśmy poszaleli w nocy, a tak kończy się na cichym numerku na wdechu żeby się dziecko nie obudziło... Niestety i tak jej się zdarza obudzić, więc wczoraj zarządziłam, że idziemy do drugiego pokoju na dywan :wink:

    Kurde to może tez spróbuje tego.
    Może pomoże, a jak nie to szukamy dalej :smile:


    Ja używam na ślinotok u Gabrysi i jest ok. Skóra nie jest zaczerwieniona. Z resztą po kąpieli też jej buźkę smaruję bephantenem.
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    więc wczoraj zarządziłam, że idziemy do drugiego pokoju na dywan :wink:


    uuuu brzmi goraco:wink::wink::wink::wink:
    albo wez go w kuchni na blacie:wink::wink::wink::wink::devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Chloe, mamy bardzo wąską kuchnię, niewygodną i niepraktyczna, w ogóle to mieszkanie strasznie mnie denerwuje i czekam aż wreszcie się stąd wyprowadzimy.

    Dywan nie jest zły, zawsze można sobie dodatkowo kocyk rozłożyć, świeczki zapalić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Ja też przed urodzeniem dziecka miałam bardzo udane życie seksualne, to co nastąpiło po to jest jakby kolejny poziom wtajemniczenia i tyle. Ciekawe, co będzie po drugim i kolejnych :tongue:

    Niestety trochę mi doskwiera ten wymuszony brak spontaniczności - jak dziecko nie śpi (a w sumie drzemka dzienna to teraz rzadkość u niej), to nie ma jak. I trzeba czekać aż pójdzie spać... Nieraz nas pokonała tym. Zasypialiśmy w końcu w trójkę w jednym wyrze i nie było już mowy o ochocie na cokolwiek :wink:

    TEORKA: u mnie zdecydowanie [póki co] jest gorzej niż wcześniejale dopiero w sumie 2 czy 3 razy ten teges [moje libido jest minus pińcet sto dziewińcet ] więc tego


    Teo, 3 miesiące po porodzie to ja byłam pewna, że z seksem koniec na zawsze :wink: :devil:
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Dywan nie jest zły, zawsze można sobie dodatkowo kocyk rozłożyć, świeczki zapalić :wink:


    ja wiem,ze nie ejst zly...kobieto smaka mi narobilas hehe
    my to raz tak spalilismy kawalek koldry od tych swieczek i romansow na podlodze..no ale mlodzi bylismy hehehhe:wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    hydrozagadka: Teo, 3 miesiące po porodzie to ja byłam pewna, że z seksem koniec na zawsze :wink: :devil:


    no ja też mam nadzieję, że to się zmieni za jakiś czas
    bo generalnie my to zawsze jak króliki, ja to mogłam sto razy dziennie a teraz taka posucha że aż mi wstyd :shamed::devil:

    a z innej beczki
    byłam dzisiaj u okulisty [bo coś mi się wydawało, że jakby niedowidzę :D]

    przed ciążą miałam - 1,75 w obu oczach i to od kilku ładnych lat
    dzisiaj w jednym - 2,5 [!] a w drugim - 2,25

    masakra co mi to dziecię z oczami porobiło :devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    wow! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jakie kurwa wow ?! :tongue::tongue:

    tu współczuć trzeba a nie :wink:


    Mąż za mną chodzi i dogryza, że mi ziarno sypał będzie
    jak ślepej kurze :cry::devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    to było takie wow :surprised: - tylko z emotką nie trafiłam bom dziecko karmiła, haha :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    TEO to mu powiedz że ślepa jeszcze nie jesteś , ja to mam -7,5dp :-P to dopiero ślepota :D
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Talinka: to było takie wow :surprised: - tylko z emotką nie trafiłam bom dziecko karmiła, haha :devil:


    zatem odpuszczam Ci winę :devil:


    mareza: TEO to mu powiedz że ślepa jeszcze nie jesteś , ja to mam -7,5dp :-P to dopiero ślepota :D


    o kurwancko ! :]
    ale Ty szkła nosisz nie ?
    bo Cię w okularach chyba nie widziałam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    TEO noszę szkła ale w szpitalu i teraz w domu noszę okulary :-)
    jak wychodzę z domu to zakładam soczewki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Mareza, to ja myślałam, że jestem krecik z moim -4,75 ;) Na basenie widzisz coś bez soczewek czy nie ma szans na ich nie założenie?
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jem na basen chodzę w soczewkach i jest git :-) ogólnie na co dzień noszę soczewki - w nich pracuję, prowadzę auto, ćwiczę, pływam itp :-) nie ma to żadnego wpływu na to co robię :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    A my po szczepieniu :smile: Kubuś tak zagadywał panią pielegniarkę, że dopiero pod koniec zastrzyku skapnął się, że chyba go boli i może dobrze by było się rozryczeć. Rozdarł się dosłownie dwa razy i zaraz mu przeszło.
    Waży 7,75kg. A oprócz dolnych jedynek powinnam się niedługo i górnych jedynek spodziewać :smile:
    Musieliśmy tylko poczekać na panią doktor bo wyskoczyła do domku nakarmić swoje 3-miesięczne bobo :smile:
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    TEORKA: byłam dzisiaj u okulisty [bo coś mi się wydawało, że jakby niedowidzę :D]

    przed ciążą miałam - 1,75 w obu oczach i to od kilku ładnych lat
    dzisiaj w jednym - 2,5 [!] a w drugim - 2,25

    Teo, a nie mówił Ci okulista, żebyś przyszła na kontrolę po zakończeniu karmienia?

    Pytam, bo być może wcale nie masz takiej wady. Ja byłam u okulisty w ciąży i w kilka miesięcy z braku wady wskoczyłam na 1.75 w każdym oku!! Lekarka powiedziała, że za dobrze czytam jak na taka wadę i wg niej hormony zakłócaja wynik (ona akurat zajmuje się głównie kobietami w ciąży i wcześniakami). Tłumaczyła mi to nawet jakoś ale zdążylam już zapomnieć, o co chodzi:shamed:
    Reasumując, nie przejmuj się i zbadaj wzrok, jak Ninka przestanie ssać:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    aneta01: Reasumując, nie przejmuj się i zbadaj wzrok, jak Ninka przestanie ssać:smile:


    kurcze ale chcę teraz okulary kupić nowe
    i potem co będę musiała szkła wymieniać znowu ?
    nic mi pani dr nie mówiła a byłam z Ninką i gadałyśmy więc wiedziała o karmieniu piersią
    kurde :]
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    A nie możesz wstrzymać się z zakupem? Albo przynajmniej kup jakieś tańsze "przejściówki", może wzrok Ci się jeszcze "wyostrzy":smile:
    I jak tam oczka Ninki? My też byliśmy na kontroli i przynajmniej z oczyskami jest wszystko ok.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    no ja też na co dzień wszystko robię w soczewkach ale już na saunę w nich nie wejdę, na solarium tez ściągam
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    A tak w ogóle to moje dziecko tak się wyciągnęło, że prawie w ogóle nie nosilo rozmiaru 68. Połowa rzeczy nie ubrana ani razu, a już za mała:shocked: A niedawno nosił spodenki rozm. 50. Jak chowałam ostatnio ciuszki, to rozczuliłam się na maksa, taki maleńki był, jeszcze podwijalam mu rękawki..
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jem na saunie nie byłam, ale pewnie też bym wystartowała w soczewkach :-) na solarium jak kiedyś chodziłam to nie ściągałam :-) dla mnie to 2 skóra po 12 czy 13 latach noszenia :-)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    a wiecie co, mi się wydawało w pewnym momencie karmienia, ze mój wzrok przystosował się do patrzenia w bliskiej odleglości, jak wychodziłam gdzies do ludzi to az mi dziwnie wzrok świdrował i jakos w dal cięzko mi sie patrzyło ;)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    jem: a wiecie co, mi się wydawało w pewnym momencie karmienia, ze mój wzrok przystosował się do patrzenia w bliskiej odleglości, jak wychodziłam gdzies do ludzi to az mi dziwnie wzrok świdrował i jakos w dal cięzko mi sie patrzyło ;)

    Jem, może to ta "hormonalna ślepota", jak u mnie?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    aneta01: A nie możesz wstrzymać się z zakupem? Albo przynajmniej kup jakieś tańsze "przejściówki", może wzrok Ci się jeszcze "wyostrzy":smile:
    I jak tam oczka Ninki? My też byliśmy na kontroli i przynajmniej z oczyskami jest wszystko ok.


    chyba, że kupię oprawki fajne i szkła a potem tylko szkła wymienię bo szkła można same nie?
    czy to trzeba od razu z oprawkami razem ?
    eee chyba nie, przecież szkła i tak docinają nie ? :smile:

    Ninki nie badała, tylko mnie :)

    w sumie potem żałowałam, że jej nie zarejestrowałam bo ona cały czas na sucho płacze więc może warto było by kanaliki obejrzeć [chociaż nie ropieją oczka ani nic...]
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    aneta01: Jem, może to ta "hormonalna ślepota"
    kurza ślepota, hormonalna ślepota czy inna slepota, co za róznica ;) ale kiedyś na bank zrobię sobie operację ;) marzę o tym od dawna
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.