Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Magda, a może Marysia nie je mnie, tylko szybciej, w sensie szybciej ściąga z cyca pokarm?

    Krzyś od wczoraj nie chce cyca częściej niż co dwie godziny. Jeszcze mi szok nie minął.
    --
  2.  permalink
    A co do trzymania na biodrze, to trzeba pamiętać, żeby raz z jednej, raz z drugiej strony nosić.
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Madzia, to samo miałam napisać co Ceri. Marysia starsza, silniejsza to i szybciej wyciąga pokarm, szybciej się najada :smile: No panic :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    aha czyli ogólnie można, to fajnie :wink:
    noszę tak w skosie właśnie i całe plecki podpieram przedramieniem :smile:


    no Madzi może się szybciej najada a moja gwiazda ? :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    btw. a kiedy dziecko zaczyna trzymać główkę pi razy drzwi?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    zależy od dziecka :wink:
    moja Nina już w pionie trzymała dobrze jak miała niecałe 2 msce
    gorzej było z trzymaniem w pozycji na brzuchu :devil:
    ale znam dzieci co jeszcze szybciej trzymały
    i później też
    wiec nie ma reguły

    oglądacie nasz ulubiony poranny program ?
    co się Jolce stało, że taka miła dla Robusia ? :cool:
    nie przerywa mu, daje sie wypowiedzieć i w ogóle
    czytała nasze forum ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    aaa, ok :) tak mniej wiecej mi chodziło :PPP hehehe
    oglądałam końcówkę, bo dziś słabo spałam [ból głowy od 2 w nocy :/] i dopiero o 10 wstałam :P
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Natalaa: btw. a kiedy dziecko zaczyna trzymać główkę pi razy drzwi?


    W okolicach 3 miesiąca:smile:

    Teo, wydaje mi się że można, tylko nie cały czas:smile:

    Mój wagę urodzeniową też w 3 miesiącu podwoił. A cały czas jedzie na 50 centylu.
    Urodzeniowa 2990g (spadł do 2810g)
    7 tygodni 5070g:shocked:
    3 miesiące 6240g
    4miesiące 10 dni 7240g
    5miesięcy 3 tygodnie 7750g
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    A z tym podwajaniem wagi, to jak moja by miała w 6 miesiącu podwoić, to miałabym w domu 9kilowe dziecię! :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Tadek też już wagę urodzeniową podwoił, jakieś 3 tygodnie temu:devil:
    Smoczysko wielkie z niego.

    Katarek już trochę mniejszy, nawet zaczyna mu humorek wracać i noc była całkiem fajna. Spaliśmy sobie razem, były pobudki, ale co 3-4 godz więc mogę uznać, że jestem wyspana:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Natalaa: A z tym podwajaniem wagi, to jak moja by miała w 6 miesiącu podwoić, to miałabym w domu 9kilowe dziecię!

    A myślisz, że do 6 miesiąca do 9 kg nie dobijecie? Ja przy moim nie mam złudzeń, że tak właśnie będzie mimo, że nie urodził się znowu taki wielki.... Ale już mamy 7500...:confused:

    Jak mierzycie długość dziecka, to gdzie przykładacie metr na główce? Nie wiem jak się za to zabrać:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    myszerej: Jak mierzycie długość dziecka, to gdzie przykładacie metr na główce? Nie wiem jak się za to zabrać:neutral:


    Od czubka główki, po krzywiznach ciał, nie prostuję mu nóżek. Proponuję mierzyć ze 3 razy i uśrednić wynik, bo to tylko tak orientacyjnie mozna zmierzyć. :smile:
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    myszerej: Jak mierzycie długość dziecka, to gdzie przykładacie metr na główce? Nie wiem jak się za to zabrać

    Podbijam pytanie, bo też nie wiem, czy dobrze mierzę.
    Ja robię tak, że kładę dziecko na centymetrze, mierzę na równi do bioderka, a od bioderka po krzywiźnie - czyli pod kolankiem aż do stópki. Tak kiedyś przeczytałam ale nie wiem, czy to jest prawidłowo. Może powinnam mierzyć też po krzywiźnie szyjki i pupy??
    Proszę zacne grono o oświecenie:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Alien: Od czubka główki, po krzywiznach ciał, nie prostuję mu nóżek. Proponuję mierzyć ze 3 razy i uśrednić wynik, bo to tylko tak orientacyjnie mozna zmierzyć. :smile:


    ja robię dokładnie tak samo :smile:
    tak mi ją też w przychodni ostatnio mierzyly i wyszło tyle samo co mi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    myszerej: A myślisz, że do 6 miesiąca do 9 kg nie dobijecie? Ja przy moim nie mam złudzeń, że tak właśnie będzie mimo, że nie urodził się znowu taki wielki.... Ale już mamy 7500...:confused:

    No nie wiem... hmm na razie w miesiąc przybrałyśmy 250g. Od spadkowej 740g.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: Alien: Od czubka główki, po krzywiznach ciał, nie prostuję mu nóżek. Proponuję mierzyć ze 3 razy i uśrednić wynik, bo to tylko tak orientacyjnie mozna zmierzyć.
    Alien:

    Od czubka główki, po krzywiznach ciał, nie prostuję mu nóżek. Proponuję mierzyć ze 3 razy i uśrednić wynik, bo to tylko tak orientacyjnie mozna zmierzyć.


    Nie do końca rozumiem - czyli po krzywiźnie główki i szyjki też? Wynik zawsze uśredniam, bo wychodzą spore rozbieżności.

    Alien, ile mierzy teraz Kubuś ( po krzywiźnie;))?
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Natalaa: No nie wiem... hmm na razie w miesiąc przybrałyśmy 250g. Od spadkowej 740g.

    Talinka, od spadkowej licz. Inaczej, tzn od urodzeniowej nie ma to sensu. Nie daje realnego wyniku. Przecież dziecko zawsze spada z wagi w początkowych dobach.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    aaa dzieki :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    cerisecerise: Magda, a może Marysia nie je mnie, tylko szybciej, w sensie szybciej ściąga z cyca pokarm?

    to też (dlatego już nie mam tyle czasu do siedzenia na necie; jak wisaiłą po 40min to sie komórka az grzała:wink:). ale po prostu widze, że nie opróznia piersi, nawet po zjedzeniu z jednej.
    ale nie panikuję, bardziej z ciekawości pytałam:)
    TEORKA: noszę tak w skosie właśnie i całe plecki podpieram przedramieniem :smile:

    żem Ci Ciotko cyknęła fotkę i wrzuce na chwilę na rozpakowane, to sobie oblukaj o co kaman. choc wydaje mi się z opisu, że prawidłowo nosisz.
    aneta01: czyli po krzywiźnie główki i szyjki też?

    ja to juz sama nie wiem, bo nasza pediatra nie mierzy po krzywiźnie szyjki. aż chyba sama ją zmierzę dzisiaj.

    A słuchajcie, te ćwiczenia dla Marysi są super! Marysia je lubi (o ile nie jest głodna i ma sucho), smieje się, a co najlepsze, potem śpi smacznie jak susełek, jak ją tak wyeczę. a męcze przy każdym przewijaniu, bo musi tego wyjść godzina dziennie.
    a odkryłam, że na brzuszku najlepiej jej sie ćwiczy jak jej myję pupkę. otwieram szafę, mała normalnie chce głowę z gwinta urwać, taka jest zaciekawiona tym pierdolnikiem w szafie. a nie jakies misie i słonie :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    aneta01: Nie do końca rozumiem - czyli po krzywiźnie główki i szyjki też? Wynik zawsze uśredniam, bo wychodzą spore rozbieżności.


    też :smile:
    tzn ja przykładam metr do czubka główki i go swobodnie przykładam [nie prostuję] do całego ciałka aż dojdę do stópek :wink:
    i zazwyczaj mi wychodzi to samo
    mierzę zawsze min 3 razy
    czasami różnica wynosi 0,5 - 1 cm ale nigdy więcej :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Magdalena: otwieram szafę, mała normalnie chce głowę z gwinta urwać, taka jest zaciekawiona tym pierdolnikiem w szafie. a nie jakies misie i słonie :)


    moja najładniej [i najdłużej] trzyma jak jej krem bambino przed oczami postawię :smile:
    nic innego tak fajnie nie działa :cool:
    --
  3.  permalink
    Wiesz teo- tu była kiedyś dziewczyna- Ciasteczko, której synek kochał krem Bambino :) Był dla niego najlepszą zabawką, przytulanką, pocieszycielem i usypiaczem :)
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    aneta01: Alien, ile mierzy teraz Kubuś ( po krzywiźnie;))?


    jak leży na boczku to 75-76 jak na brzuszku to 70cm bo kręgosłup wygina:wink: ciekawe, nie?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    szczypta_chilli: Wiesz teo- tu była kiedyś dziewczyna- Ciasteczko, której synek kochał krem Bambino :) Był dla niego najlepszą zabawką, przytulanką, pocieszycielem i usypiaczem :)


    hmmmm ?
    nie zrozumiałam szczerze mówiąc czy to jakaś aluzja czy co ? :)
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    A powiedzcie jak to jest z tym ukladaniem raczek jak dziecko spi na plecach..

    czy to jest jaki zabobon czy prawda ze dziecko powinno ukladac raczki do gory a nie wzdluz ciala?

    Bo mi tu wszyscy nagadali ze cos jest nie tak bo Adas trzyma rece (praktycznie w 90%) wzdluz ciala jak spi na plecach...

    czy w tym jest cos zlego? Bo mowia ze dziecko zdrowe jak kladzie raczki do gory...
    --
  4.  permalink
    Teo- napisałaś
    moja najładniej [i najdłużej] trzyma jak jej krem bambino przed oczami postawię
    Dlatego przypomniał mi sie synek Ciasteczka z kremem Bambino :)
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Aga - pamiętam nawet zdjęcia Pietruszki z nieodłącznym pudełkiem po kremie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: ja przykładam metr do czubka główki i go swobodnie przykładam [nie prostuję] do całego ciałka aż dojdę do stópek

    Spróbuję z główką i szyjką:smile:
    --
    Alien: jak leży na boczku to 75-76 jak na brzuszku to 70cm bo kręgosłup wygina ciekawe, nie?

    To chyba spory jest. Muszę zmierzyć dzisiaj małego (obym tylko nie zapomniała)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    yol: czy w tym jest cos zlego? Bo mowia ze dziecko zdrowe jak kladzie raczki do gory...

    tez to słyszałam, ale nie przejmuję się. mała trzyma rączki jak jej wygodnie.
    bardziej chodzi o to, że dziecko chore, owszem, trzyma raczki wzdłuz ciała, ale nie dlatego, że mu wygodnie, tylko te raczki sa taki wiotkie - to łatwo poznać (podobno, bo tfu tfu tfu na psa urok u nas choroby jeszcze nie było).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    yol: czy to jest jaki zabobon czy prawda ze dziecko powinno ukladac raczki do gory a nie wzdluz ciala?


    hmmm moja zawsze śpi z rączkami do góry ale nie wiem czy jak dziecko ma wzdłuż to od razu musi być coś nie tak
    może tak woli po prostu :smile:


    szczypta_chilli: Teo- napisałaś
    moja najładniej [i najdłużej] trzyma jak jej krem bambino przed oczami postawię
    Dlatego przypomniał mi sie synek Ciasteczka z kremem Bambino :)


    hahahaha Szczyptulko moja Kochana :tongue: ja zrozumialam czego dotyczył Twój wpis [aż takiego odmóżdżenia po ciążowego nie mam :devil:]
    ale jako, że nie wiem kim jest/była Ciasteczko to nabrałam podejrzeń [znając Twój charakter :cool:], że zaraz za tym pojawi się jakaś śmieszna anegdota a kremie Bambino i będą śmichy chichy a ja nie będę wiedziała o co kaman :bigsmile:

    ale rozumiem, że Twój komentarz był jak najbardziej normalny i po prostu moja wzmianka o kremie obudziła w Tobie jakieś wspomnienia tak ? :devil::devil::devil:
    --
  5.  permalink
    Kombinatorko Ty :cool::cool::cool:
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Jak powiedziałam tak zrobiłam, byliśmy dziś w Mamazen w Gdańsku i kupiłam ergo Tula - szaro-czarne w białe okręgi:) Mierzyłyśmy Manducę i Bondolino, ale Tula najbardziej nam podpasowała. Bondolino dość słabo trzyma i te rzepy na pasie biodrowym nie przekonały mnie a Manduca ma grube pasy naramienne, które są również grube pod pachami:shocked:, co utrudnia wyprostowanie się i normalną pozycję.. Takie moje wrażenia:) Kupiłyśmy też doidy cup i już czeka na popołudniową herbatkę ;P
    Już wyprałam ergo, teraz schnie, jak będzie gotowe zaraz pakuję Wiki i się nosimy, a potem wrzucę parę fotek na dzidzie:)
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    oglądacie nasz ulubiony poranny program ?
    co się Jolce stało, że taka miła dla Robusia ? :cool:
    nie przerywa mu, daje sie wypowiedzieć i w ogóle
    czytała nasze forum ? :devil:


    hahahahhahaha:rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

    Moj M dzisiaj rano byl w domu jak tio ogladalam i spojrzal na nia i tylko powiedzial.."Boze jaka ta pani jest straszna.." :tooth:
    Ja przy moim nie mam złudzeń, że tak właśnie będzie mimo, że nie urodził się znowu taki wielki.... Ale już mamy 7500...:confused:


    to sobie wyobraz brak moich zludzen jesli chodzi o J. :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    Chociaz ma wrazenie,ze ostatnio zwolnil,ale co z tego jak w nocy potrafi(chyba przez to pzreziebienie) doic co 2h:confused:
    My juz pampersy 4ke kupilismy...bede mierzyc ale one od 7-18 kg wiec pewnie za duze..kurde musze je otworzyc i przymierzyc

    mała normalnie chce głowę z gwinta urwać, taka jest zaciekawiona tym pierdolnikiem w szafie. a nie jakies misie i słonie :)
    --

    :clap::clap:

    Dziewczyny mam pytanie- mialy Wasze dzieci kaszelek bedac niemowleciem? Kurcze moj pierwszy syn ani troche nie chorowal az do 3 roku zycia
    a teraz Maly juz ma katar i kaszel:( zwykly wirus pewnie i wiem,ze nie mozna zadnych syropow dawac..taki mokry kaszel, pewnie tylko oklepywanie? Macie jakies rady? mam ochote wypic litr mleka z maslem i czosnkiem na noc (z nadzieja,ze mu ulzy pzrez cyca..)..
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    chloe28: czytała nasze forum ? :devil:

    ja to już od dłuższego czasu podejrzewam, że mamy tu na forum kreta. już tyle tematów sie pojawiało tuż po tym, jak o nich tu dyskutowałyśmy :wink:
    inna rzecz, że pewnie na kazdym forum dla mam się o tym gada :wink:
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    chloe28: Dziewczyny mam pytanie- mialy Wasze dzieci kaszelek bedac niemowleciem?

    Tadek teraz pokasłuje... Pewnie dlatego, że mu katar ścieka do gardła.

    chloe28: My juz pampersy 4ke kupilismy

    A my Huggiesy "4". Tylko kurde w trójkach mu ciasno, a czwórki bokami przesikuje... Musi do nich dorosnąć jeszcze.
    chloe28: mam ochote wypic litr mleka z maslem i czosnkiem na noc (z nadzieja,ze mu ulzy pzrez cyca..)..
    Przez czosnek może nie chcieć pić potem. Przy poprzednim katarku lekarka kazała mi pić herbatę z lipy (całkiem smaczna).
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    jenny1983: i kupiłam ergo Tula
    Też mi się podoba, tylko czemu to pieroństwo takie drogie?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    myszerej: A my Huggiesy "4". Tylko kurde w trójkach mu ciasno, a czwórki bokami przesikuje...


    dobrze wiedzieć, czyli ja nie kupuję jeszcze "4"
    a chciałam bo Ninie z trójek często kupa na plecy idzie i ciuchy do prania
    nie wiem czemu
    dobrze zakładam, dobrze zapinam a co druga kupa i tak na plecach ląduje...
    może dlatego, że ona ją zwykle robi w pozycji leżącej ? :devil:
    jakby kupkała w bujaczku to może kupa bardziej w dół by spływała :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: a chciałam bo Ninie z trójek często kupa na plecy idzie i ciuchy do prania

    Właśnie tak u nas było. Za to teraz sika na boki, haha.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    No nie wiem, czy Pieńkowska odpuściła Robinkowi :wink:
    oblukajcie dzisiejszy materiał z Ekomamy. Myslałam ze przy tym tekście o hamaku to mu manto spuści.
    i oczywiście musiała przerwać rozmówcy i poprowadzić wywiad nie na temat, bo nie byłaby sobą.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Magdalena: oblukajcie dzisiejszy materiał z Ekomamy. Myslałam ze przy tym tekście o hamaku to mu manto spuści.
    i oczywiście musiała przerwać rozmówcy i poprowadzić wywiad nie na temat, bo nie byłaby sobą.


    no tu owszem pojechała sobą ale generalnie cały program był zupełnie w innym stylu :]
    nie ta Jola co zawsze :D

    a RENI też po terminie jest hahahaha :devil:



    myszerej: Właśnie tak u nas było. Za to teraz sika na boki, haha.


    czyli wniosek taki, że trójki za małe a czwórki za duże jeszcze ? :D
    kurde i co tu zrobić :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: czyli wniosek taki, że trójki za małe a czwórki za duże jeszcze ? :D

    Dokładnie taki wniosek:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Moje dziecko chyba usnęło nocnym snem o godz. 16:45 i śpi do tej pory, z przerwą na cyca.... A jeszcze nie kąpany. Wczoraj już poszedł spać na trolla, więc dzisiaj nie ma litości i kąpiel musi być.... Szlag, a on tak sobie fajnie śpi....:devil:
    --
  6.  permalink
    A Krzyś dalej na pampersach "2", krótkie się robią, ale na szerokość to chyba mu jeszcze na dwa miesiące starczyłyby, bo dalej zapinam mega ciasno. Ekonomiczny chłopak- dwójek więcej w paczce niż trójek :smile: choć dzisiaj robiliśmy pierwszą przymiarkę do wielo
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    jakby kupkała w bujaczku to może kupa bardziej w dół by spływała :D


    u nas nawet jak rombie w bujaku to wyplywa bokiem, on to pod cisnieniem wali
    ale fajnie kupa odrazu mydlem z ciuszkow schodzi jak natychmiast zapiore mydlem szarym :cool:

    edit: dzieki <strong>myszko</strong> za rady,wyprobuje herbate z lipy o ile taka mam:)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Ceri, ze względów czysto ekonomicznych zazdroszczę Ci babo jak cholera!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    cerisecerise: A Krzyś dalej na pampersach "2", krótkie się robią, ale na szerokość to chyba mu jeszcze na dwa miesiące starczyłyby, bo dalej zapinam mega ciasno.

    :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    myszerej, może i drogie to ergo, ale ja to dla siebie coś kupuje na swoje urodziny i świeta, a tak to wszystko dla Wiki, Pawła,dla psa lub do domu. Oczywiście oprócz kosmetyków :P A mój szanowny małżonek ostatnio kupił sobie xboxa i kierownicę:shocked: a teraz dokupił kinecta !!! Więc niech tylko spróbuje coś powiedzieć, że drogo, wrrr:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Kobietki mam pytanie. Kubulek skonczył wczoraj miesiac i zauważyłam, że od jakiegoś tygodnia albo wiecej jak poloze go na brzuszku to sam potrafi przekrecic główkę z jednej strony na drugą. Nie za szybko? Bo pewnie powinnam się cieszyć ale naczytałam się o zbyt dużym napięciu mięsniowym i już zgłupiałam:neutral:
    A i zaczeliśmy używać pieluch dwójek wczoraj a Kubulek wyrósł z wcześniakowych śpiochów i w końcu mam więcej rzeczy, w które mogę go ubrac ale rozmiar 56 ciągle za duży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    cerisecerise: krótkie się robią, ale na szerokość to chyba mu jeszcze na dwa miesiące starczyłyby

    u nas na szerokość tez by dwójki dały radę, ale mi sie wydawało,że jak sa takie krótkie, to będa krępowały nóżki w bioderkach. Krzysiowi nie krepują?
    A swoją droga, on po buzi w ogóle nie wygłada na takiego chudzielca :smile:
    carottka: Nie za szybko?

    moim zdaniem nie. poza tym pediatra by Wam wyłapał napięcie.
    carottka: a Kubulek wyrósł z wcześniakowych śpiochów

    Carottka, to Kubuś jest wczesniakiem??
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Carottka, to Kubuś jest wczesniakiem??

    Nie, urodzony idealnie w terminie ale tylko w takich ciuszkach sie nie topil :rolling:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.