Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    U nas też poprawa:) dziś tylko jedno karmienie o 4:15 :) a kolejne o 8 rano więc wyspałyśmy się :)

    Teo jak tam Ninki ząbki? dalej płacze i piąstki zagryza? Podajesz Camilię?
    Wczoraj zrobiłam jeden workout w active2 na xboxie, trwał 28 minut, 32 ćwiczenia, spaliłam niecałe 170kalorii, a serce momentami waliło 150-160 na minutę:shocked: myślałam, że zejdę na zawał :devil: a dziś tak mnie nogi bolą, że kucnąć mi trudno:devil: Mimo to zaczynam 3 tygodniowy program kardio, zobaczymy czy wytrwam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Talka,ja też już wchodzę w ciuchy sprzed ciąży :) Dziś nawet wbiłam się w marynareczkę :cool: A brzucha flaka już prawie nie widać :cool:
    -
    BTW. Macie jakieś sposoby na bolące brzuszki u swoich maluchów? Moja Niunia wczoraj albo nie mogła zrobić kupy,albo jakieś gazy jej się zatrzymały,bo darła się dwie godziny :( A nigdy tak nie krzyczy..
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Boże jaką miałam noc :cry: Nie dosyć, że dowiedziałam się że mój kuzyn chciał popełnić samobójstwo (całe szczęście chyba się przestraszył i zadzwonił po pogotowie) to jeszcze KUba fisiował w nocy. Obudził się o pólnocy i nie spał do 3.30:confused::confused::confused: A później pobudka o 6 i o 8. Oczy to mi zaraz wypadną chyba ze zmeczenia...
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    o matko carottka wspolczuje!!a kuzyn w Polsce siedzi?

    dziewczyny ja na zabki polceam masc-zel Bonjela,jak jest dostepna w Polsce naprawde polecam:)
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    a ja z niecierpliwoscia czekam na jakis info ws Madzi

    i zastanawia mnie fakt,czemu w plskiej TV/na polskich stronkach wszyscy jada po Rutkowskim, ze zrobil z tej matki ofiare? pzreciez ofiara bylo dziecko?
    to chyba po tej matce powinni jechac,moim zdaniem, bo kto zabija i zakopuje swoje dziecko??
    ale to tylko takie moje przemyslenia..aha i nie wierze w smierc po upadku

    :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Hussy: Talka,ja też już wchodzę w ciuchy sprzed ciąży :) Dziś nawet wbiłam się w marynareczkę A brzucha flaka już prawie nie widać

    wow no to w ogóle zazdroszczę! jak wyszlam ze szpitala to spróbowałam wbić się w spodnie sprzed ciąży, ale mowy nie było.... a brzuch mi się nie zmniejsza na razie niestety :P
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    chloe - tak, jest w Polsce i pod dobrą opieką lekarzy w szpitalu. Ale załamałam się, przecież on ma dopiero 24 lata!:cry:
    Ehhh ja się stresowałam to i pewnie dlatego Mały fisiował w nocy. Chyba nie obędzie się bez kawy...
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    carottka: Ehhh ja się stresowałam to i pewnie dlatego Mały fisiował w nocy. Chyba nie obędzie się bez kawy...


    pewnie tak, dzieci wyczuwaja nasze nastroje, no i moze jakies hormony stresu w mleku;)

    Ja tez juz pije kawe zwykla jedna dziennie, malemu nic nie jest
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    chloe28: i zastanawia mnie fakt,czemu w plskiej TV/na polskich stronkach wszyscy jada po Rutkowskim,

    Mnie tylko wkurza to, że z niego taki showman. I zdecydowanie za wcześnie pewne informacje przekazał mediom. Takie moje zdanie. Że zdemaskował oszustkę to inna sprawa, ale moim zdaniem on na tym robi swoje show niestety...

    Carottka, przykro mi z powodu kuzyna. Dobrze, że się wystraszył i wszystko dobrze się skończyło!
    U nas też ciężka noc. Co prawda Tadek spał od 21 do 3, ale potem już tylko od 3:30 do 5:15, wiercił się do 6:30. I od 6:30 cyc i zabawa na całego, koniec spania. Do tego ja od 3 do 4:30 nie spałam, bo nie mogłam usnąć:confused: Też ledwo na oczy patrzę...
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    U nas nocka taka normalna raczej..... 7 pobudek było, w tym jedna tylko lulana na rękach.
    _

    R. ma katar, jak mi zarazi dzieci to go z domu wyrzucę~! Dopiero co mi wyzdrowiały :/
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    jenny1983: Teo jak tam Ninki ząbki? dalej płacze i piąstki zagryza? Podajesz Camilię?


    dalej piąstki zjada ale już tak nie buczy wiec chyba ta Camilia pomogła :smile:
    podaję jej tylko raz dziennie jak zaczyna mega marudzić :)


    MADZIA no ale Mery sadzi zielone kupy czy one są zielone bo się zdążą utlenic ?
    bo to róznica
    ja czasami też widzę na pieluszce lekko zielony odcień ale jak wycieram wacikiem między pośladkami to on jest żółto-pomarańczowy co oznacza, że na pieluszce się po prostu szybko utleniła :wink:

    i jest coś w tym, co mówicie bo ostatnio Ninki kupy śmierdziały tak kwaśno, jakby octem [ :shocked: ] i dwa dni potem wyszła jej jakaś wysypka na buzi a kupy znowu bez zapachu....



    nightingale_84: Choc po karmieniu odkładałam Frania zawsze na bok i zasypiał od razu bez stekani i wiercenia się.


    czyli jakby faktycznie to o leżenie na brzuszku mogło chodzić ?


    u nas noc jak zwykle tzn dobrze :)
    chociaż dzisiaj dwie pobudki były bo zasnęła o 19:30, obudziła się o 1 a potem o 5 :wink:


    Magdalena: A Mery chyba podczytuje potajemnie forum, bo sie całą noc co 2-3h budziła (a już od ponad miesiąca budziła się tylko raz między 2 a 4) i dzisiaj od rana tak samo co 1,5-2h wsuwa cyca. chyba wróciła do formy :wink:
    się kapneła, że w sobote do dziadków jedziemy i trzeba przykoksować, żeby wstydu nie było :)



    moja chyba też czyta :cool:
    pochwaliłam ostatnio, że całe 160 gr przybrała to dzisiaj mi pokazała, gdzie raki zimują
    i przybrała ledwo 100 gr :devil::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Z góry przepraszam, jeśli kogoś obrzydzę, ale uważam, że nie ma jak wizualna porada. O ile angielski nie stanowi problemu :smile:
    KUPA BEZ TAJEMNIC
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    katy222: R. ma katar, jak mi zarazi dzieci to go z domu wyrzucę~! Dopiero co mi wyzdrowiały :/

    mój to ma katar cały rok... ale teraz jest gorzej podziębiony, bo jak robią na tej stroczni, to cały dzień w mrozie.... ostatnio wracał pociągiem do domu i nie grzali.... mówi, że było zimniej niż na dworzu!! :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    kate1: Z góry przepraszam, jeśli kogoś obrzydzę, ale uważam, że nie ma jak wizualna porada. O ile angielski nie stanowi problemu :smile:
    KUPA BEZ TAJEMNIC


    o Jezusie !! :devil::devil::devil::devil::devil:

    moja Ninka zawsze robi takie jak na zdj, nr 3 :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    moja Ninka zawsze robi takie jak na zdj, nr 3
    --

    mój też hehe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    pije kawę i jem ciastko... podaruję sobie wrażenia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Kupa Nr 3 u Nas rządzi !!!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    a u nas to kupa nr 2 i 3 :cool:
    --
  1.  permalink
    U nas tez zwykle 3, ale jeszcze ta 10 wlasnie tyak jakby.
    Ale z tego co czytam jak dziecko się slini to tak może być.
    No ale tez alergia labo infekcja..
    Ehh no zobaczymy jutro.
    -- // //
  2.  permalink
    nie ma to jak się popodniecać kupą, co dziewczyny? :tongue:
    U nas też trójeczka z żelaznymi naciekami
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    A u nas 6 i 7 :tooth:
    I jeszcze plastelina, ale nie widziałam na zdjęciach:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    hhehe no to Kate zapodala kupa!!!!!

    U nas tez nr 3!

    Moj maz przechodzac obok laptopa zapytal " O ja pierdole!! Jola, co Ty ogladasz..?

    a ja do niego ze spokojem:

    - "kupy.."

    Musialybyscie widziec jego mine...Bezcenne! hehe:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    he he he ale zasrany temat się zrobił :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    yol: hhehe no to Kate zapodala kupa!!!!!

    Chciałam tylko pomóc :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    dobra kupa nie jest zła :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    nightingale_84: Jak na złość Franek dziś co chwile kupę sadzi i od 6 do 10 już 4 kieszonki w praniu wyldowały.

    hehehe :smile: u nas tez na 3 kiesoznki 2:1 dla Mery. ja nie wiem, co ona ma. w pampersa nie nasra, a jak poczuje polarek na dupce to od razu kupsztal pocina.
    Ale jestem bardzo zadowolona stanem pupci po wielorazówkach. suchutka i aksamitna, a nie taka zmacerowana jak po jednorazówkach.
    nightingale_84: Choc po karmieniu odkładałam Frania zawsze na bok i zasypiał od razu bez stekani i wiercenia się.

    a widzisz? super, ze u Ciebie tez to podziałało.
    chloe28: Ja tez juz pije kawe zwykla jedna dziennie, malemu nic nie jest

    ja to nawet dwie. kjedna z fusów, a jedną rozpuszczalną z mlekiem.
    TEORKA: MADZIA no ale Mery sadzi zielone kupy czy one są zielone bo się zdążą utlenic ?
    bo to róznica

    bo ja wiem... no w sumie jak ją wycieram to rzeczywiście zółte jest.
    ale po żelazie (a ja przyjmuję ciagle 2x sorbifer) jest taka konkretnie zielona.

    Galeria Kupy wymiata :smile:

    A mnie dzisiaj rano obudził ciepły rzyg na twarz. Mery przez sen wróciła na plecki i sobie rzygnęła w dal, prosto na mnie.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Breastfed poo typically looks like Dijon mustard and cottage cheese mixed together
    ugh, dobrze, ze zjadłam serek wiejski przed chwilą, znaim to przeczytałam :smile:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Witek dostał własnie kawałek jabłka na podwieczorek.
    Zamiast jeść, przykleja je sobie na czole:tooth:
    Co zdejmę i dam do ręki, to on bach!
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Słyszałyście? matka tej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie.... Trochę kiepsko ją pilnują szczerze mówiąc....
    Moim zdaniem ona prędzej czy później się zabije, bo presja nie da jej żyć i wyrzuty sumienia...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    myszerej: Słyszałyście? matka tej Madzi próbowała popełnić samobójstwo w areszcie....


    ale słyszałaś co reporter mówił ?
    że wypiła kilka łyków "detergentu do mycia naczyń"
    toż przecież od tego się nie umiera....
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    toż przecież od tego się nie umiera....

    :tooth:
    dokładnie...
    panikują i tyle...
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    też mnie to zdziwiło :)
    kolejny raz laska chce uwagę na siebie zwrócić?
    litości!
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Hania od dłuższego czasu muliła mnie że chce kolczyki. Poszliśmy więc dzisiaj do kosmetyczki i kolczyki już sa na uszkach.

    A tu wiadomości z ONET
    Matka magdy nie próbowała popełnić samobójstwa
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    _Magda_: Matka magdy nie próbowała popełnić samobójstwa


    w takim razie portal gazeta.pl powinien zostać srogo ukarany za sianie plotek....



    Jezu co moje dziecko wyprawia to jest koniec :/
    leży od 15 minut i zasypia [po wprowadzeniu trzeciej drzemki między 16 a 17 udało nam się kapiel na 19 - 19:30 przesunąć :cheer: ] i normalnie ręce sobie zjada aż po łokcie :shocked::shocked:
    wpycha do buzi i jeździ po dziąsłach
    masakra :(
    głodna nie jest bo dwa cycki wtrąbiła...
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    A Nasz malec dzisiaj dał mi tak popalić, że opadliśmy z sił już i butlę mu daliśmy.
    Wczoraj pięknie zasnął po kąpieli od 21.00-0.00, 00.30-3.00 i od 3.00 co godzinę pobudka, o 11.00 dostał butlę i pospał mi do 13.30 ale budził się kilka razy i marudził, kolejne karmienie o 14.00 i do 16tej pospał i od tego czasu cały czas marudził, płakał, stękał, dawałam cyce i nic possał i szarpie. o 19tej poddałam się i dałam butlę.
    Sama już nie wiem czy to on ma skok czy ja jakiś kurewski kryzys cyckowy.
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Po prawej stronie nad zdjęciem

    Posłuchajcie rozmowy z ojcem Madzi
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Sabakuma, raczej kryzys, bo to książkowo 6 tydzień !! dziewczyny radzą duuuużo pić i najlepiej położyć się na 2 dni do łóżka z dzieckiem i niech ssie ile chce. Powinno pomóc. Butla tylko zaszkodzi...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    jestesmy po usg - bioderka ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczyny tvp 2 rutkowski vs policja;) sprawa Madzi
    kurde jak zobaczylam jej filmiki na starcie to sie poryczalam;(

    edit: Tomasz Lis na zywo!
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    TEORKA: leży od 15 minut i zasypia [po wprowadzeniu trzeciej drzemki między 16 a 17 udało nam się kapiel na 19 - 19:30 przesunąć :cheer: ] i normalnie ręce sobie zjada aż po łokcie :shocked::shocked:


    moze jest ludozerca:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    chloe28:
    moze jest ludozerca:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::hugging:


    raczej "własnorękożerca" :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    ale wiecie co ja Wam powiem ?
    że mnie irytuje ta nagonka na Rutkowskiego :confused:

    owszem jest kawał chama, gbura, działność prowadzi nielegalnie itp itd itp itd ale w końcu to on rozwikłał sprawę a nie policja, którą przez tydzień matka Madzi, za przeproszeniem robiła w chuja
    a teraz wszyscy na niego naskakują i krytykują itp
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: że mnie irytuje ta nagonka na Rutkowskiego :confused:

    zgadzam sie!
    Rutkowski jest jaki jest,ale kurwa gdyby byl szefem policji to zadnego pzrestepcy by nie bylo
    koles madrze gada,zna sie na rzeczy na tym co robi i nikt nie zaprzeczy, a niestety niektorzy sa zazdrosni i tyle
    zgadza sie policja powinna podziekowac mu za to wszystko!
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    teraz będzie dopiero "szał"
    o Czubaszkowej :cool::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    ej jaka jazde dzisiaj mialam pzreciagnelam Malego i minela pora spania...matko swieta jaki ryk!!!!!!!!!!!cyc nie pomogl,ni! zasnal przy suszarce! na 20 minut, potem sie obudzil ,zjadl i spi dalej..
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    chloe28: matko swieta jaki ryk!!!!!!!!!!!cyc nie pomogl,ni! zasnal przy suszarce!


    heheheh skąd ja to znam :devil::devil::devil:


    a tej Kempie to bym normalnie w łeb z wiatrówki sprzedała :confused::confused::confused::confused:
    ona z rodzeństwem kraj buduje
    litości :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 6th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a nie policja, którą przez tydzień matka Madzi, za przeproszeniem robiła w chuja

    no ja sie z tym nie zgodzę. Policja niestety nie może sobie opowiadac na prawo i lewo jak Rotkowski o swoich metodach pracy i wnioskach, do których doszli. ja tam wierzę, że mogli mieć inny plan i uważa, ż ena pewno rozpracowaliby te kobiete - w policji pracują świetni specjaliści, więc nie wierze, że gdyby nie Rutkowski, to by do tego nie doszli. za to wierze, że mogli chcieć doprowadzic do jej zeznania później, bo dzięki temu mogli złapać te drugą osobę, która pomagała.
    W tej dyskusji u Lisa Rutkowski nie odniósł się do żadnego argumentu, który padał rzeczowo ze strony Sokołowskiego, tylko w kółko powtarzal, że policja poowinna mu dziękować. jak dla mnie w tej dyskusji wyszedł słabo. choć oczywiście należy mu się uznanie, że sprawe rozpracował.
    TEORKA: teraz będzie dopiero "szał"
    o Czubaszkowej

    a daj spokój, tylko mi to cisnienie przed snem podniosło. Dla mnie to absurdalna dyskusja. Aborca to zwyczajne odebranie zycia. Dla jednych to zabójstwo, dla innych zabieg. Te dwie strony nigdy się nie spotkaja i nie ma co bic piany. No ale Lis musi miec ogladalność.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Magdalena: więc nie wierze, że gdyby nie Rutkowski, to by do tego nie doszli
    '

    ano na pewno by doszli, w to ja też wierzę..
    tylko pytanie - kiedy ?
    i ile jeszcze dni z naszych pieniędzy płynęła by kupa kasy na poszukiwania niby porwanego dziecka.....



    Magdalena: bo dzięki temu mogli złapać te drugą osobę, która pomagała.


    a to już pewne, że ktoś jej pomagał ?
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    też z mężem oglądaliśmy program Lisa...
    żadne argumenty za aborcją za mną nie przemawiają i aż mi się krew w żyłach gotuje jak słyszę że kobieta to inkubator że lepiej zabić dziecko w w zarodku niż potem ...
    Jezu kochany czemu tacy ludzie żyją w ogóle???!!!!:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Że tak trochę z innej beczki...
    Dlaczego moje dziecko śpi tak, jak to ze zdjęcia niżej? Nie mogłoby tak słodko,jak to ze zdjęcia wyżej?:devil::devil:
    demoty
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.