Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: Niewiele niemowląt może sie pochwalić idealną skórą, więc nie ma sensu przejmować się każdą krostką czy zaczerwienieniem.


    nie no jasne.
    zgadzam sie w 100%!!

    Tyle ze nasze odparzenie juz naprawde bardzo zle wyglada..i w ogole sie nie poprawia, od tygodnia juz jakos..

    Ta masc co koles w aptece mi polecam (cholera nie pamietam nazwy) to miala 1% powiedzial ze to najmniejsza dawka jaka oni maja dostepna w apekach..

    Kate - dzieki za wrzucenie fotki. Chociaz ona chyba i tak nie oddaje tego jak to zle wyglada. Teraz jest namaksa czerwone, az mocno zaogniona ta szyja. I go swedzi bo widze ze probuje sobie drapac..
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Dzięki nightingale _84 macie rację... Ehh te nasze mamuśkowe dylematy, co rusz coś :wink:
    Katy222 znalazłam, że wg polskich norm w pierwszych 3 miesiącach życia minimum to przyrost 600 g a w kolejnych trzech 450 g (na miesiąc) :)
    Chyba rzeczywiście schowam wagę:cool:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    zabkaa25: co rusz coś :wink:
    i tak jeszcze przez parę lat... :)
    Yol ja na odparzenia stosuję bepanten, do tego przemywanie przegotowaną wodą i wietrzenie w miarę możliwoci, choć w fałdkach o to trudno.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    ŻABKA zobacz jak moja przybiera :smile:
    70 gr, 90 gr, 100 gr :devil:
    ale jakoś zawsze te 550 gr się uzbiera i wg mojej pediatrzycy to wystarcza :wink:


    jenny1983: U nas faza na mamę chwilowo w odwrocie, wczoraj cały dzień aniołek, sama się bawiła, sama zasypiała, no cud miód :)


    o jeny a moja to dzisiaj się szaleju najadła :confused:
    skuczy od rana non stop
    już nie mogę tego słuchać
    tylko jak śpi to nie skuczy ale jak się budzi to przez 20 minut jest pogodna
    a potem od razu buczenie
    i to nieważne, że z nią leżę , pokazuję zabawki, śpiewam, gugam i tiutiam
    wszystko jest na nie
    a wkurwia sie przy tym leżeniu niemożebnie
    ciska nogami o matę, wypręża, robi mostki dopóki jej na ręce nie wezmę...
    ehhhhh :cool:



    YOL ja smarowałam maścią ze sterydami i to wcale nie pupkę bo tam lekarka nie pozwoliła
    smarowałam nóżki, plecki i brzuszek i szyjkę
    na buzi też nie bo nie wolno
    miałam 5 dni smarować ale po 2 dniach zaczęła wysypka schodzić więc przestałam maści używać
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    yol, to pewnie hydrocortyzon, widocznie mozna u was 1% bez recepty. A możesz napisać co stosowałaś, wtedy byłoby łatwiej coś doradzic :)

    Zabka a czy teraz nie ma kryzysu laktacyjnego?? przeciez to 3 m-c :) więc jak w zegarku :))
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    może tak będzie lepiej widać Adasiową szyję:

    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    katy222: zabkaa25: co rusz coś i tak jeszcze przez parę lat... :)



    pare lat?
    ja obstawiam ze wiecej:bigsmile:

    Moj brat ma 38 lat, czesrto choruje to moja mama do tej pory jakby mogla to by mu sama czapke na glowe zakladala co by sie synus nie rozchorowal:wink:


    KATY - benthanen , nie dziala.
    Probowalam.
    --
  1.  permalink
    Katy, jak jestem padnięta, to mi wisi czy on cyca obrabia czy nie. Zresztą już się przyzwyczaiłam. Wiesz, mam dwie opcje - nie spać 3/4 nocy, albo przysypiać z małym przy cycu. Więc wybrałam opcję numer dwa, im mały większy tym wygodniej się robi :smile: Miewam kryzysy ok 3-ej nad ranem, ale jak rano mały budzi się wtulony we mnie i się cieszy, to mi przechodzą mordercze myśli. No i się pocieszam, że wiecznie tak nie będzie. Dzisiaj spał do 1:30, potem dwie godziny przy cycu i puścił, spał do 6:30, więc lux.
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Teo, Nina robi mostki ?? heheheh moja też :)normalnie tak podrywa dupkę do góry, że tylko na głowie, ramionach i stopach się opiera:D:D a kopie jak szalona od jakiegoś czasu, wczoraj pół wody z wanienki wychlapała, taką miała radochę :)) ale najbardziej lubi ćwiczyć odrywanie dupki podczas przebierania, ja ją chce na boczek obrócić a ona sru prostuje nóżki i podnosi dupkę i plecki do góry :)) tak więc opiera się wtedy tylko na głowie, reszta w powietrzu a ja trzymam nóżki i biodro :PP

    Może podaj dziś Nince Camilię 3 razy, bo raz to nawet mniej niż zalecają.

    Wiki obudziła się o 11:45, zjadła i znowu śpi od 10 minut, na macie:shocked: jakaś spiączka, czy co ????
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Jezu, moje biedne dziecie!!

    strasznie to wyglada!!

    dzieki Teo za zooma foty.

    Jenny probowalam Benthanen (czy jak to sie pisze), sudocrem cieniutko, caldasene (nie wiem czy macie w PL, to puder na podraznienia), probowalam tez Oilatum bo wyczytalam ze trzeba natluszczac.. , probowalam maka ziemniaczana tez.
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Katy no już chyba do samego końca będziemy się o nasze "maluchy" zamartwiać :swingin:

    Teo, no to widzę, że w ogóle nie potrzebnie się martwię, dla mojego lekarza też pewnie to będzie ok, ale dla niego chyba wszystko jest ok (ale to już temat na inną rozmowę):devil:
    PS. Co to znaczy skuczy bo nie wiem:shamed:

    Jenny, o żesz, masz rację! Może być, że kryzys laktacyjny tak swoją drogą!:smile:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: Teo, Nina robi mostki ??


    o mamo i to jakie :confused:
    czasami to jej ubrać nie mogę tak pawiana świruje na przewijaku :wink:
    aż się neurologa pytałam o to, ale stwierdziła, że to normalne
    a od wczoraj zaczęła się mocno obracać
    tak jakby chciała z pleców na brzuch
    wygina cały tułów, głowę ciągnie po czym jest ryk bo się jej nie udaje...
    i generalnie dzisiaj tak właśnie ryczy bo wg mnie coś by chciała ze sobą zrobić ale jeszcze nie umie :devil:


    jenny1983: jakaś spiączka, czy co ????


    moja też dzisiaj jakaś senna
    dobrze bo przynajmniej tyle mojego jak ona śpi :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    zabkaa25: PS. Co to znaczy skuczy bo nie wiem:shamed:


    no że leży i skuczy :devil:
    nie płacze, nie stęka tylko tak skuczy heheeheh
    jak taki pies przywiązany do budy :cool:
    kurde nie umiem tego inaczej wytłumaczyć :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    a my dziś ku wielkiemu marudzeniu i darciu przy ubieraniu wybraliśmy się na pole
    no bo jak z tego nie skorzystać skoro po 2 tyg jest wreszcie troszkę cieplej bo -7
    no i co...
    wielkimi siłami się zebraliśmy
    wyszłam
    3 minuty i sru do domu było bo tak wiać zaczeło:devil:
    i po co się tak męczyłam przy ubieraniu:confused::cool:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: jak taki pies przywiązany do budy


    Ty to jestes teksciara hahaha!!!
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEO, ale gwarą zapodajesz:updown:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: nie płacze, nie stęka tylko tak skuczy heheeheh
    jak taki pies przywiązany do budy

    Do psa przywiązanego do budy pasuje tylko skamle. Nie wiem, czy w odniesieniu do człowieka tak można ...:confused:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha: Nie wiem, czy w odniesieniu do człowieka tak można ...:confused:


    o Jezu i już się czepiać będzie :confused:
    czasami mam wrażenie, że Twoje poczucie humoru wynosi minus 100 w skali od 0 do 10....


    wg mnie pies przy budzie skuczy i z łaski swojej nie podważaj mojego widzimisię oka ? :devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: nie płacze, nie stęka


    czyli kwęka hehe :D
    Spoko wiem już chyba o co chodzi :tooth:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    yol, a może rumianek byś wypróbowała. odstaw wszystkie kremy i maści. zaparz słaby rumianek i przemywaj 3 razy dziennie.
    a w moim tłumaczeniu skuczy=marudzi bo sama nie wie czego chce? co nie, Teo ;P ?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: a w moim tłumaczeniu skuczy=marudzi bo sama nie wie czego chce? co nie, Teo ;P ?


    tak, właśnie :smile:

    i ogłosić uroczyście chciałam, że w związku z tym, iż porównałam odgłosy wydawane przez moje dziecko do odgłosów jakie wydaje biedny psiak przykuty do budy łańcuchem, czym wyrządziłam niemożebną krzywdę całemu narodowi polskiemu, szwedzkiemu, członkom Nato, gospodyniom wiejskim oraz kozim pastuchom koczującym na zboczach gór skalistych udaję się właśnie do mej pustelni, gdzie odpowiednią pokutę sobie zadawszy będę cierpieć w imię mych słów, których opacznie użyłam :cool:

    w wolnym tłumaczeniu - udaje się do mego skuczącego na macie potomka :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: w wolnym tłumaczeniu - udaje się do mego skuczącego na macie potomka :swingin:


    hahahah :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: i ogłosić uroczyście chciałam, że w związku z tym, iż porównałam odgłosy wydawane przez moje dziecko do odgłosów jakie wydaje biedny psiak przykuty do budy łańcuchem, czym wyrządziłam niemożebną krzywdę całemu narodowi polskiemu, szwedzkiemu, członkom Nato, gospodyniom wiejskim oraz kozim pastuchom koczującym na zboczach gór skalistych udaję się właśnie do mej pustelni, gdzie odpowiednią pokutę sobie zadawszy będę cierpieć w imię mych słów, których opacznie użyłam :cool:


    :crazy::swingin:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    TEO
    udaj się w ciszy i zadumie coby pokutę ze szczerym żalem odprawić i ciężko żałować za przewinione czyny :smile:
    a ten cały naród polski , szwedzki , nato gospodynie i pastuchy ci przebaczą jeśli zobaczą skruchę i żal szczery :tongue:

    czyt. kajaj się i błagaj o przebaczenie a będzie ci odpuszczone
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    ale dzień, pospała 20 minut, chwilkę się pobawiła i znowu śpi, zarzuciła sobie kocyk na głowę i śpi :shocked::shocked: odkryłam jej nosek, żeby mogła oddychać... to już 3 drzemka od rana:shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Jenny mój Franko od kilku dni też spał jak zaczarowany a teraz nadrabia, więc ciesz się tymi jakże cennymi chwilami, kiedy to można spokojnie iść się wysikać, zrobić herbatę, pomalować paznokcie itd.itd,itd:swingin:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    zabkaa, ja też myslę, że to jest cisza przed burzą:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Zabkaa wszystkiego najlepszego dla Franka :) no przecież on dziś kończy 3 miesiące :)) :flowers::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: Magda a na jak długo macie zakaz chustowania?
    --

    Na razie do odwolania. Pewnie na kilka mcy. Na razie Mała dalej woli rozkladac rece na boki zamiast łaczyć na brzuszku :/
    nightingale_84: Madzia do zapierania wielo uzywam takiego mydełka z Pieluszkarni, drogie w sumie było.
    Ale jest bardzo wydajene, i wielo wyglądaja jak nowe mimo kilku kup ..

    mam mydelko do odplamiana, ale na mikropolar nie mozna mydla, bo traci wlasciwosci.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: znowu śpi

    Chyba jakis biometr taki. U nas to samo
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Magda, bardzo możliwe, pogoda się zmieniła, u nas tylko -7, może dzieci też wyczuwają zmiany ciśn.atm. i temp. .:)) za to pójdziemy po obiedzie na spacer :))
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    moja spała od 8 do 11. teraz sobie leży w łóżeczku i gada :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: Zabkaa wszystkiego najlepszego dla Franka :) no przecież on dziś kończy 3 miesiące :)) :flowers::kissing:


    Dziękujemy :bigsmile:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    jenny1983: może dzieci też wyczuwają zmiany ciśn.atm. i temp

    to na pewno. na oddziale wczesniaków to było dobrze widac, bo takie dzieci sa wyjątkowo wyczulone. jak był senny dzień, to normalnie wszystkie jak śnięte rybki były :smile: niemowlęta są szczególnie wrazliwe własnie na zmiany ciśnienia.
    Natalaa: i gada

    Talka, szybko Ci się ta twoja córa rozwija. juz gada? w sensie guga?
    bo moja to znakomicie opanowała piszczenie - potrafi piszczec radośnie, piszczeć płaczliwie, jak mnie woła to tez tak specyficznie piszcze, a jeszcze inaczej jak jest kupa.
    ale o gadaniu-guganiu moge pomarzyć. a juz w sumie korygowane 2 miechy skończyła.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Magdalena: Talka, szybko Ci się ta twoja córa rozwija. juz gada? w sensie guga?

    zdolna jest, ot co :D hehhehe po mamusi :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Magdalena: a juz w sumie korygowane 2 miechy skończyła.


    Magda to wedlug korygowanego wieku Twoja Marysia jest jakies 2 tyg mlodsza od mojego Adasia. I wlasnie moj Adas zaczal gugac w ciagu jakos ostatnich 2 tygodni. Wiec pewnie lada chwila zacznie Ci tak gugac ze Ci uszy uschna hehe
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: o Jezu i już się czepiać będzie
    czasami mam wrażenie, że Twoje poczucie humoru wynosi minus 100 w skali od 0 do 10....


    wg mnie pies przy budzie skuczy i z łaski swojej nie podważaj mojego widzimisię oka

    Ty mówisz swoim żargonem, ja mam inne określenie.
    Dziewczyny pytały, co znaczy skuczy - wg Twojego opisu odpowiadało to mojemu skamle.
    O co Ci chodzi?
    Stwierdzam, że słyszałam skalmle w odniesieniu do psa, nie wiem, czy człowiek może skamleć - nie słyszałam, by ktoś tak mówił, więc tym bardziej nie wiem, o co się rzucasz. Mów sobie jak chcesz, OK?

    Ja natomiast mam wrażenie, że nie czytasz ze zrozumieniem :devil: Tylko rzucasz się dla zasady ... dorzucając przy każdej wypowiedzi coś w stylu "wiem przecież lepiej", "nie podważaj" itp itd.

    EDIT - moja wypowiedź nie wartościowała, tego w jaki sposób mówisz o swoim dziecku. Staram się nie wypowiadać ad personam, co najwyżej o tym co dana osoba robi / pisze. Przeczytaj proszę to co napisałam raz jeszcze, ale w znaczeniu, jaki starałam się tak zawrzeć. Mój wpis miał raczej odniesienie polonistyczne , że się tak wyrażę.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    yol: I wlasnie moj Adas zaczal gugac w ciagu jakos ostatnich 2 tygodni. Wiec pewnie lada chwila zacznie Ci tak gugac ze Ci uszy uschna hehe

    can't wait! :smile:
    już to pisałam, ale powtórzę, kurde, mamy wczesniaków to sie na wszystko muszą tyyyyyyle naczekać, jak jeszcze 2 mce przed terminem urodzone, jak Mery, to już w ogóle.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha:
    Ja natomiast mam wrażenie, że nie czytasz ze zrozumieniem :devil:


    Kurcze, czemu mam wrażenie,że wg Ciebie połowa osób na forum nie czyta ze zrozumieniem JEDYNIE Twoich postów?

    Mónikha: dorzucając przy każdej wypowiedzi coś w stylu "wiem przecież lepiej", "nie podważaj" itp itd.


    Przyganiał kocioł garnkowi... Z tym,że u Ciebie to nazywa się "czytaj ze zrozumieniem", "wkładasz w moje usta słowa, których nie wypowiedziałam"...

    I jak znam życie za tę moją szczerość dostanę od Ciebie soczyste Eeeeeeeeee;(
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: I jak znam życie za tę moją szczerość dostanę od Ciebie soczyste Eeeeeeeeee;(

    I to Cię boli najbardziej? :tongue:
    Twoja szczerość jest tak przewidywalna, że zwyczajnie szkoda czytać do końca, bo zazwyczaj piszesz do mnie wciąż to samo.
    Nie nadajemy na tych samych falach. Nie czytaj, tego co piszę, bo najwyraźniej nigdy się z tym nie zgodzisz, więc szkoda Twego czasu.
    Jaheira: Przyganiał kocioł garnkowi.

    Jeżeli ktoś ma mi przyganiać, to Teo, bo z Nią teraz wymieniam zdania.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja tylko w kwestii formalnej..
    "skamlać/skamleć" można używać w języku potocznym jako "żałośnie o coś prosić" :-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    sushi - a tak w ogóle to skamleć czy skomleć?
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Czyli można również w odniesieniu do człowieka? :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Natalaa: a tak w ogóle to skamleć czy skomleć?

    najpoprawniej jest "skomleć"
    Mónikha: Czyli można również w odniesieniu do człowieka?

    Tak, można ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    a nawet jesli nie to... WHO CARES? to nie jest forum dla purystów językowych. :smile:
    chyba, że cos przeoczyłam?
    myślę, że większość tutaj bawi się językiem. Teo w tym przoduje i to sie fajnie czyta.
    a to wcale nie znaczy przecież, że obca jest jej składnia języka polskiego czy tajniki etymologii, czyż nie?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Mónikha: Jaheira: Przyganiał kocioł garnkowi.


    Jeżeli ktoś ma mi przyganiać, to Teo, bo z Nią teraz wymieniam zdania.


    W przyszłości rób to na priv, unikniesz w ten sposób moich żenujących postów, z których bije paniczny strach o to by nie otrzymać Eeeeeeeeee;(
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Ja tego nie twierdzę, Magda.
    Ale w zabawie językowej chodzi też o to, by wymieniać się poglądami.
    Wg mnie odpowiednikiem skuczy jest skamle.
    Nie mogę przedstawić swojego punktu widzenia???
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Sara: Dziewczyny a czym można jeszcze dziecku nawilżać w nosku, solą fizjologiczną???

    tak,ale to chyba to samo co ta woda morska w sprayu? bo NaCl:P

    yol a probowals sudocrem? a moge spytac czemu Ty musisz placic za wizyte u GP? w irlandii jest platna opieka zdrowotna czy tylko prywatnie chodzisz?moze jednak warto sprobowac czegos mocniejszego skoro nic nie dziala-szkoda naraz dziecko na powiklania typu infekcja skory a skoro drapie to swedzi,moga ranki sie robic
    moze cos w diecie nowego bylo albo proszek/mydlo? nie wiem:( buzka dla Adasia
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: W przyszłości rób to na priv

    Bo....?
    Dyskusja dotyczyła wątku skuczenia -- miałam prawo odpierać zarzuty w tym wątku, a nie na privie.


    Jeśli Ty masz coś do mnie, a odchodzi to od tematyki (jak teraz! znowu piszesz nie w odniesieniu do wpisów, tylko w odniesieniu do mojej osoby - co zresztą jest nieco niezrozumiałe), to dlaczego nie piszesz na priv???
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Mónikha: Dyskusja dotyczyła wątku skuczenia -- miałam prawo odpierać zarzuty w tym wątku, a nie na privie.


    Mnie się wydaje,że forum to pole do dyskusji a nie do walki... A tak postrzegam Twoje posty skoro ciągle musisz odpierać zarzuty tudzież bronić się przed osądami czy jak tam to sobie nazwiesz...
    I tym samym kończę z Tobą tę dyskusję choć wiem,że i tak to skomentujesz[nie wiedzieć po co i czemu?] bo lubisz mieć zawsze ostatnie słowo.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.