Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    widziałyście dzisiaj w dzień dobry TVN ? :devil:

    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Tak, ja widziałam:devil:
    Ale szybko poprawili. A zaraz potem moja "ulubienica" Jastrzębska powiedziała, że dziewczynka ważyła 3700 gram
    A tak w ogóle- Jastrzębska ma chyba za dużo napaćkanego tuszu na oczach, bo ciągle je zamyka, jak mówi:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    ona w ogóle jest jakaś dziwna :cool:

    ale po raz kolejny zauważyłam jak Jolanta do Roberta zupełnie inaczej się odnosi, zupełnie ! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Wczoraj Robert był z Dorotą- zupełnie inna relacja.
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Hussy: Obwiniam się,że może to ja za mało jem i ten pokarm jest nie taki jaki powinien..


    co jak co ale pokarm napewno masz dobry, pokarm nie zaniknie (nawet gdybys zyla o chlebie:P pp prostu organizm bedzie czerpac z zapasow Twojego organizmu...

    i spytam tez tak jak dziewczyny: dlaczego sie ograniczasz w jedzeniu? ja rozumiem odpuscic smazone(ciezkie),ale zeby tak inne rzeczy?

    ja nadal nie rozumiem tego polskiego myslenia(bo sorry,ale to tylko chyba w Polsce takie przekonanie nadal panuje),ze karmiac piersia nie wolno jesc nabialu,albo warzyw straczkowych, albo kapusty jak sie karmi piersia!
    na litosc boska! to tak jak nasze babcie gadaly: aaa bo moze pokarm nie taki..to nie karm(MIT)
    tak samo to sie ma do jedzenia!
    Jesli faktycznie dziecko wykazuje alergie to ogranicz takie jedzenie a po czasie do niego wroc bo taka alergia mija z wiekiem dziecka. Ale najpierw musisz sprobowac zeby wiedziec )bo eliminacja pokarmow alergizujacych z diety "na zapas" moze wyrzadzic wieksza szkode niz spozywanie takowych! i to ma byc typowa rekacja alergiczna np wysypka plus kupa zielona badz zwe sluzem smierdzaca! /albo wysypka skorna nieschodzaca po kremach typu sudokremy i inne takie ,alergia a nie kilka krostek!

    ja mowie moj pierszy posilek w szpitalu to byla fasolka szparagowa ,ziemniaki i angielskie tluste kielbaski pieczone w sosie !! DZIECKU NIC NIE BYLO
    a to,ze dzieci maja wzdecia , bole brzuszka- to jest normalne ich ukl pokarmowy dojrzewa! to,ze wyeliminujesz z diety wszystko co rzekomo powoduje wzdecia nie znaczy ,ze to dziecko tych wzdec/alergii nie bedzie mialo,A NIE MOZNA SIE GLODZIC
    ja nie mowie o dzieciach kolkowych- tutaj trzeba uwazac (aczkolwiek nawet jak sie pewnie wyeliminuje coz z diety to kolki pewnie beda -ale nie wiem nie mialam typowego kolkowego dziecka)

    Ale to tylko taka moja opinia

    edit: i nie to,ze krzycze tutaj na Ciebie czy cos, po prostu wiem ,ze mlode matki czesto sie boja jesc ,ze zaszkodza swojemu dziecku. a wieksza szkode mozna wyrzadzic nie jedzac! bo np jak chodzisz glodna to chyba tez zle wplywa to na Twoj nastroj a co za tym idzie relacje z otoczeniem..jestes bardziej nerwowa i szybciej mozna zlapac dola; ;) to tak w trosce Hussy:grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    _sushi_: Wczoraj Robert był z Dorotą- zupełnie inna relacja.


    no to oczywiste ale między Jolą a Robkiem też jakby inaczej, lepiej :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Dzisiaj w sumie nie oglądałam całości, wyłączyłam TV, bo mnie coraz bardziej TVN wqrwia.I w ogóle telewizja:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    hehehehe ja jednak do końca wytrzymuję bo to moja jedyna rozrywka :confused::confused::bigsmile:
    przynajmniej wtedy widzę "człowieków"
    potem wyłączam TV i do 17 zanim mąż nie wróci to gugam oraz tiutiam do mojego osobistego niemowlaka :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    ja karmię tak jak mała woła o cyca - tylko, że u nas to częściej co 2 godziny wychodzi ;P czasem się zdarzy przerwa 4 godziny, ale to b.rzadko... no, ale u nas mała ładnie przybiera, więc tego :)

    ja od samego początku właściwie wszystko jem - poza wzdymającymi. a tak to kotlety, słodycze itd. raz nawet zjadłam gołąbki [!!!!] i dopiero później się w łeb pukałam co ja najlepszego zrobiłam.... a małej to nie obeszło :)
    --
  1.  permalink
    łoj tam, łoj tam- zaraz będzie ciepło to przygarniecie sobie jakąś mamuśkę z parku :)
    Ja sobie tak przygarnęłam moją przyjaciółkę :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: łoj tam, łoj tam- zaraz będzie ciepło to przygarniecie sobie jakąś mamuśkę z parku :)


    oj nawet nie wiesz jak ja na to czekam....
    chociaż bardziej na tą wyprowadzkę bo tu na V piętrze bez windy i wózkowni jestem uziemiona jak królewna we wieży jakiejś :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    A mnie mój syn włącza radio, tudzież CD:cool:
    Nie opanował tylko jeszcze regulacji głośności:devil: Co ja ściszę- to ten bach-pokrętłem w prawo ( z pilotów musiałam baterie powyjmować :tongue:)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Natalaa: ja karmię tak jak mała woła o cyca


    jak ja bym chciała tak karmić to bym w ogole nie karmiła bo moje dziecko od jakiegoś czasu ma na cyca focha z przytupem i muszę ją na siłę karmić :confused::confused:
    inaczej potrafi i 5 - 6 godzin się nie upomnieć...
    wkurza mnie to szczerze powiedziawszy...

    tylko, że nie bardzo wiem co z tym zrobić bo butli próbowałam i to samo więc wychodzi na to, że ona generalnie ma na jedzenie wyjebane.... :sad::sad::sad::sad::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    _sushi_: A mnie mój syn włącza radio, tudzież CD:cool:


    ale w radio nie widać "człowieków" :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    sushi - wesoło musi być mieć takiego rozwiniętego dziecia w domu :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Ja też poznałam kilka osób własnie na spacerach.
    A najlepsze było to, jak okazało się, że jedna z moich e-przyjaciółek mieszka...dwa domy dalej ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: ale w radio nie widać "człowieków"

    Kiedyś musiałam widzieć człowieków w TV... a teraz nie jest mi to już potrzebne ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Natalaa: sushi - wesoło musi być mieć takiego rozwiniętego dziecia w domu

    wesoło, wesoło...ale zaczyna się wyciąganie garów z szafek kuchennych, małe acz liczne kradzieże itp.:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    _sushi_: Kiedyś musiałam widzieć człowieków w TV... a teraz nie jest mi to już potrzebne ;-)


    no ja niby nie muszę ale jednak ogłupieć idzie od rana do wieczora patrząc się tylko na swoje dziecko :devil::devil::devil:
    z całym szacunkiem do mego dziecka oczywiście :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    o kurczę... może mały kucharz będzie? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    No, mnie wystarcza radio... słucham sobie muzyki, audycji, słuchowisk, a na ekran i tak mało patrzę w ciągu dnia. Ostatnio to jest wręcz awykonalne:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    _sushi_: Ja też poznałam kilka osób własnie na spacerach.

    na chustowym forum poznałam laskę jak się później okazało mieszka 5 min drogi ode mnie i teraz razem spacerujemy, na razie z wózkami, ale jak sie ociepli to w chustach
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    a Witek nic Ci nie śpi w dzień ? :)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Natalaa: o kurczę... może mały kucharz będzie?

    raczej perkusista...uwielbia napieprzać łyżkami drewnianymi po garach ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    ja chyba nie poznam w necie nikogo z mojego miasta bo u mnie w mieście mieszka całe 29 tysięcy mieszkańców :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: a Witek nic Ci nie śpi w dzień ? :)

    Śpi:smile: raz, w południe, przez jakieś dwie godziny.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: ja chyba nie poznam w necie nikogo z mojego miasta bo u mnie w mieście mieszka całe 29 tysięcy mieszkańców

    Ja mam w gronie e-przyjaciółek kilka sąsiadek, które poznałam własnie tu, na 28dni ;-)
    Czysty przypadek:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    oj, ja chyba bliskiej sąsiadki bym tu poznac nie chciała ;)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: widziałyście dzisiaj w dzień dobry TVN

    Myslalam, ze Ci chodzi o to, ze Jola wystapiła w jakiejś targowej kreacji. :smile:
    _sushi_: Wczoraj Robert był z Dorotą- zupełnie inna relacja.

    Ja soe przyznam, ze on ma w sobie coś ujmujacego jak dla mnie. Nie, że mnie robi, ale cos takiego ma, ze mnie rozczula.
    _sushi_: A najlepsze było to, jak okazało się, że jedna z moich e-przyjaciółek mieszka...dwa domy dalej ;-)

    No daleko szukac! Mysmy sie ze Szczypta Chilli zgadaly, ze ja mieszkam w tym bloku, co ona do niedawna mieszkala :shocked:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: oj, ja chyba bliskiej sąsiadki bym tu poznac nie chciała ;)

    Dlaczego? mogłybyście założyć "Koło Gospodyń Wiejskich przy 28ni":tongue::tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    _sushi_: Śpi:smile: raz, w południe, przez jakieś dwie godziny.


    e to nawet :)
    zawsze chwila wytchnienia, nie ? :smile:

    ja uwielbiam momenty, kiedy kładę Ninkę spać
    ta cisza, która wtedy panuje w mieszkaniu - bezcenna :devil:


    szczypta_chilli: oj, ja chyba bliskiej sąsiadki bym tu poznac nie chciała ;)


    w sumie ja chyba też bo musiałabym się mocno pilnować z tym, co piszę.. :cool:
    --
  3.  permalink
    sushi- ja byłąm miejska wtedy :) haha
    ale prostuję trochę- przy tej samej ulicy mieszkałyśmy :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Magdalena: Ja soe przyznam, ze on ma w sobie coś ujmujacego jak dla mnie. Nie, że mnie robi, ale cos takiego ma, ze mnie rozczula.


    mnie też rozczula ale chyba dlatego , że go Jolanta miażdżyła zawsze.. :P
    jakoś mi go tak żal jest :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: Magdalena: Ja soe przyznam, ze on ma w sobie coś ujmujacego jak dla mnie. Nie, że mnie robi, ale cos takiego ma, ze mnie rozczula.


    mnie też rozczula ale chyba dlatego , że go Jolanta miażdżyła zawsze.. :P
    jakoś mi go tak żal jest

    dla mnie to on jest bezjajowiec, dopiero przy Dorocie ożył
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: oj, ja chyba bliskiej sąsiadki bym tu poznac nie chciała


    A dalszą? :tooth:
    --
  4.  permalink
    Magda, no ale Horacego chleba z Awaku o 10 w niedzielę to Ci zazdroszczę :cool::cool::cool:
  5.  permalink
    nie no- dalsze to jak najbardziej :)))
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: zawsze chwila wytchnienia, nie ?

    żebyś wiedziała :-) on jest bardzo żywym dzieckiem i-przynajmniej tak mi się wydaje- jak na swój wiek, mocno rozwiniętym ruchowo. Trochę muszę się za nim nachodzić.
    Na szczęście śpi ładnie, a i sam zająć się też potrafi ("czyta" bajkę, bawi się zabawkami), wtedy mogę odetchnąć :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Magda, no ale Horacego chleba z Awaku o 10 w niedzielę to Ci zazdroszczę
    --
    [url=http://www.szipszop.pl]

    No ba!
    Trza bylo przede mna nie uciekac :wink:
  6.  permalink
    kurcz- patrzę co ja nawypisywałam :shocked: Miało być- gorącego chleba , a ja o jakimś Horacym... :devil:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Oddalam się na partyjkę Kinecta :devil:
    --
  7.  permalink
    fajnej zabawy Sushi :)
    Dowal mu ;)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Dowal mu ;)

    Wczoraj na ringu w jednej walce w każdej rundzie go znokautowałam:devil::devil::devil:
    --
  8.  permalink
    hahaha
    tak trzymaj
    ja tez zawsze jestem górą :thumbup:
  9.  permalink
    Magdalena: No ba!
    Trza bylo przede mna nie uciekac

    Madzia, za pózno się przeprowadziłas ;)
    ale kto wie- moze kiedys tez zapragniesz mieszkac w Pierdziszewie :)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Miało być- gorącego chleba , a ja o jakimś Horacym

    się domysliwszy przecież ;)
    _sushi_: Oddalam się na partyjkę Kinecta

    przeczytałam "odlałam się na partyjkę Kinecta" :smile:
    szczypta_chilli: ale kto wie- moze kiedys tez zapragniesz mieszkac w Pierdziszewie :)

    taa, to jest next level. na razie przerabiam coś dla beginersów, czyli pierwszy kredyt na mieszkanie. :wink:

    ale powaga, ja też czekam na wiosnę. u nas na osiedlu same mamuśki. z rocznika Mery jest czworo niemowlaczków, a sporo też starszych dzieci. nawet w naszej klatce, w której jest 6 mieszkań, jest rówieśniczka Marysi. mam nadzieję, ze będzie do kogo paszcze otworzyć na placu zabaw.
    dawniej nie przepadałam za takim nawiązywaniem kontaktów, ale ilez mozna gadać z Dzień Dobry TVN, nie? ;)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    właśnie wyszłam spod prysznica zostawiwszy tam 84 % mego owłosienia z głowy :cry::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Teo, spoko loko odrosną! Ja zawiązuję już gumkę do włosów na 4 razy, a zawiązywałam w ciąży na 3 i to z trudem :cry: ponoć po paru miesiącach przechodzi, ale to wiesz może być takie ponoć jak z wagą :sad:
    Dziś drugi dzień treningu kardio na kinekcie i tylko uda mnie bolą, reszta luzik:))
    A byłyśmy na spacerze z Wiki w ergo:) udało mi się ją zapakować w kombinezonie :)) bo pod kurtką się nie mieści. Poszłyśmy z psem do lasu, ale po 20 minutach wróciłyśmy bo wiało strasznie. Ale zawsze trochę się dotleniło moje dziecię:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    TEORKA: właśnie wyszłam spod prysznica zostawiwszy tam 84 % mego owłosienia z głowy

    ja pierdziu mam dokładnie to samo:cry:
    Poza tym moje kudły są wszędzie!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    myszerej: Poza tym moje kudły są wszędzie!!!!


    moje też mimo, że cały czas związane ....
    najgorsze jest to, że dzisiaj Nince z buzi wyciągałam
    jeszcze mi się biedna zakrztusi :(


    jenny1983: ponoć po paru miesiącach przechodzi, ale to wiesz może być takie ponoć jak z wagą :sad:


    o matko oby nie !!!

    jenny1983: udało mi się ją zapakować w kombinezonie :))


    a nie protestowała przy tym pakowaniu ?
    moja by wściku dupy dostała zaiste :cool:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.