Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Uffff...:-)
    Nogi jak z waty:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    myszerej: Poza tym moje kudły są wszędzie!!!!
    --

    U mnie też. Az sie boje dla gosci cos piec czy gotowac, bo niech mi wlos wpadnie to obciach jak nie wiem.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    kiedy włosy zaczynają tak wypadać? chciałabym się trochę pozbyć :devil:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Strasznie się boję tego wypadania włosów, kiedyś mi strasznie wypadały i potem zaczęły odrastać i miałam jeża na głowie, włosy niedookiełznania.

    Natalaa: kiedy włosy zaczynają tak wypadać? chciałabym się trochę pozbyć


    Jak to się chcesz pozbyć włosów???
    --
  1.  permalink
    Ja tam dobrowolnie włosów się nie pozbywam..
    Ale moje dziecię zdecydowanie woli mnie bez wlosów bo mi je wyrywa bez przerwy!
    -- // //
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    no nie wszystkich hehehe :P
    po prostu mam tak gęste, że co miesiąc [minimum] muszę degażować, bo inaczej wyglądam jak straszydło....
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Natalaa, u mnie zaczęły wypadać jak Wiki skończyła 2 miesiące. Więc musisz chwilę jeszcze poczekać:P

    Teo, to oczywiste że Wiki okazywała swoje niezadowolenie podczas pakowania do ergo w kombinezonie, ale jak już ruszyłyśmy to się uspokoiła :))
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    he he no zobaczymy :P
    w ogóle mieliśmy koszmarny wieczór.... tzn. ok. 23 mała zaczęła wariować - darła się wniebogłosy! cyca nie chciała, palca też nie, pielucha sucha... nie wiem czy za dużo wrażeń wczoraj miała czy co? była u nas jej chrzestna, a na 17 jechałyśmy do tego kardiologa [półgodzinna jazda taksówką w te i wewte] - czy to za dużo dla takiego malucha?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Natalaa: kiedy włosy zaczynają tak wypadać?


    u mnie dopiero tydzień temu zaczęły....


    Natalaa: tzn. ok. 23 mała zaczęła wariować - darła się wniebogłosy! cyca nie chciała, palca też nie, pielucha sucha... nie wiem czy za dużo wrażeń wczoraj miała czy co?


    możliwe
    albo też I skok rozwojowy :cool:



    jenny1983: Teo, to oczywiste że Wiki okazywała swoje niezadowolenie podczas pakowania do ergo w kombinezonie, ale jak już ruszyłyśmy to się uspokoiła :))


    no właśnie bo już myślałam, że masz taką grzeczną córcię, że się bez najmniejszego sprzeciwu pozwolilła "pakować" :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    mi też strasznie wypadają, zaczęłam się zastanawiać czy by ich nie zbierać co by potem sobie perukę zrobić :devil:
    --
  2.  permalink
    mi też wypadają i nie chcą przestać :sad:
    czekam jeszcze miesiąc i jak nie przestaną wypadać, to pierdolę- zachodzę w ciążę :devil: ostatnio dopiero to zadziałało :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: czekam jeszcze miesiąc i jak nie przestaną wypadać, to pierdolę- zachodzę w ciążę :devil:


    Nie żebym była złośliwa, ale niech wypadają:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Natalaa: no nie wszystkich hehehe :P
    po prostu mam tak gęste, że co miesiąc [minimum] muszę degażować, bo inaczej wyglądam jak straszydło....


    zazdroszcze
    mi tez troche wypadaja,jeszcze nie tragicznie ale jednak nadmiar z czasow ciazy musi podobno wypasc:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    o matko nie moge obcasy dla dziewczynek, juz tych ludzi calkiem pojebalo:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    he he - mam włosy po mamie - jak koń... moja mama w PRL-u jak nie było szamponu - myła w proszku IXI - ludzie na nią patrzeli jak na wariatkę - grozili - włosy Ci wypadną.... a jej nawet jeden nie wypadł :devil: hehehe
    ja kiedyś jak mi szamponu zabrakło to w mydle myłam :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    No nie mam już siły :(
    Byliśmy na szczepieniu i pan doktor znów naciągnął Frankowi napletek, mówiłam, by tego nie robił, ale on, że trzeba, że inaczej będą problemy, że trzeba ściągać bo samo się nie zrobi i będzie miał stulejkę. Ja natomiast się dowiadywałam u urologa dziecięcego, mówił, by tego nie ruszać, że to się hormonalnie samo zrobi w odpowiednim czasie. I weź teraz dyskutuj z takim ciołkiem. Młody znów płakał, bo go to boli, lekarz zrobił mi wykład więc w końcu mu przytaknęłam, bo co miałam zrobić, jak wyśmiewa innych lekarzy? Każe nam naciagać w domu po kapieli, codziennie, my tego nie robimy ale co z tego, jak on na wizycie mu naciągnie? Stale robi mu się blizna, która za chwilę na nowo jest rozrywana :(
    Chcę znaleźć innego pediatrę, który tego nie robi tylko jak?
    Wezmę przepiszę małego a się okaże, że nowy robi to samo.
    Nikogo tutaj nie znam, by się podpytać :/
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    a moze w internecie poszukaj? czasem na forach mamy polecają jakichś lekarzy....
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Czytałam opinię o lekarzach w Śremie, ale nikt nie pisze, czy naciagają napletki czy nie ;)
    Są to wypowiedzi anominowe, więc nawet nie ma jak na priv do tych ludzi napisać :(
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    zabkaa napisz oświadczenie, że na własną odpowiedzialność zabraniasz wykonywania takich czynności i niech ją załączy do dokumentacji synka !!! i niech sobie sam naciąga, za przeproszeniem !
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Żabkoo, współczuję :sad:
    Naprawdę nie da rady wytłumaczyć pediatrze, że sobie nie życzysz, by wykonywał tego typu naciągnięcia? Kurde, przychodzicie na szczepienie, On ma tylko ocenić, czy dziecko nadaje się do zaszczepienia. Co Go interesuje napletek? Przecież jesteście pod opieką urologa, który na pewno ma większą wiedzę niż pediatra bez dodatkowej specjalizacji.
    Zresztą chyba rodzic ma coś do powiedzenia, jeśli chodzi o zabiegi, jakim poddawane jest dziecko podczas wizyty! Co za baran!
    -- Mama M & N & W
  3.  permalink
    zabkaa, synek się nie obroni, musisz sama go obronić. Powiedz spokojnie, że nie życzysz sobie takich praktyk. Jeśli nie pomoże- przerwij badanie, ubierz synka i wyjdź. Nie dyskutuj, tylko powiedz, że sobie nie życzysz, najwyżej każą Ci podpisać oświadczenie. Rodzice muszą się zgodzić na zabiegi wykonywane dziecku.
    Po pierwsze, to chodzenie do lekarza, którego metody są nieakceptowalne dla matki, to moim zdaniem błąd. Do lekarza należy mieć zaufanie, inaczej chyba się nie da. Po drugie to kurwa chyba bym doktorka w łeb strzeliła i doktorkowego fiuta przytrzasnęła drzwiami, jakby nad Krzysiem i jego interesem próbował się pastwić :devil:
    --
  4.  permalink
    Jaheira: Nie żebym była złośliwa, ale niech nie wypadają:devil::devil::devil:

    Jaheira- ja tam jestem otwarta na trzecie :smile: nigdy nie kryję się z tym, że chcemy z mężem mieć jeszcze jedno dziecko, a może nawet dwójeczkę :smile:
    Choć może rzeczywiście niech przestaną wypadać, a zaciążę sobie jak Ewcia i Krzyś do przedszkola pójdą :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Chyba będę musiała coś takiego napisać chociaż łatwiej byłoby mi zmienić lekarza, bo boję się, że zacznie jakoś inaczej nas traktować.
    Ogólnie lekarz jest ok ale ze względu na ten napletek zawsze mam stresa przed wizytą, czego nie powinno być, zdaję sobie z tego sprawę.
    Chciałabym znaleźć kogoś, kto tego nie robi.
    Nie jesteśmy pod opieką urologa ale miałam okazję z urologiem o tym porozmawiać.
    Czyli rozumiem, Wasi lekarze Waszym maluszkom czegoś takiego nie robią? Bo wiem, że są dwie praktyki, ale chyba ta o nieruszaniu napletka przeważa, tylko dlaczego jak nie trafiłam do takiego lekarza :( Mały sika bez problemu, nic mu się nie dzieje, nic nie zbiera, a on każe naciągać, do lekkiego oporu a najlepiej, żeby strzeliło. I co kurna zerwie mu napletek kiedyś mechanicznie i dopiero będzie problem :(
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Kurcze, Żabka, no ja Cię rozumiem, że głupio człowiekowi dyskutowac jak Ci lekarz wykład strzela. Ale jesli masz pewność co do tego, to tak jak dziewczyny piszą: oświadczenie i z głowy. Zasłoń się konsultacja z urologiem i nie ch sie koleś wali!!!
  5.  permalink
    zabkaa25: Czyli rozumiem, Wasi lekarze Waszym maluszkom czegoś takiego nie robią?

    nasza pediatra tak normalnie ogląda przy badaniu czy nic się nie dzieje, ale nie rusza, nic nie naciąga, nam też nic nie kazała robić
    zabkaa25: a on każe naciągać, do lekkiego oporu a najlepiej, żeby strzeliło

    makabra jakaś :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    żabka faktycznie pediatra jakiś oszołom chyba...
    kurcze nei pozwól mu za diabła przy następnej wizycie tak robić , napisz to oświadczenie i niech sobie da spokój !
    wyobrażam sobie jak małego musi to boleć...:sad::sad:
    mojemu nigdy nie odciąga tylko jajeczek dotyka :cool:

    co do włosów to z 2 tyg temu była u mnie koleżanka i tak wychwalała moje włosy że zdrowe lśniące itp itd
    i co???
    po kilku dniach zaczęły wychodzić mi garściami ...
    każdego dnia odkurzam, i każdego dnia pełno włosów na dywanie na bluzce i na Oskim ode mnie :confused:

    czytałam n atemat wypadających włosów i głownie wypadają przez hormony ...
    a zaczynją wypadać mniej więcej 3, 4 miesiąc po porodzie
    ale jeśli do 6 to się nie zmieni to powinno się wybrać do specjalisty...:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    o ku... nasz nie każe ruszać i powtarza to za każdym razem.
    _
    włosy i mi wypadają. Ale z doświadczenia wiem, że to minie ;)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Mojemu synkowi pielegniarka tez raz chciala naciagac cos tam na siusiaku. A na szczescie byl z nami moj maz i wywalil do niej "CO PANI MU ROBI ?!?"..

    laska sie zmieszala jak nie wiem i zaczela cos gadac ze tak trzeba itp..

    Kev to jeszcze ze 3 dni przezywal ze jakas pinda chciala malemu siuraka naciagac czy cos tam. Nie pozowlil i tyle!

    Zabka - postaraj sie na drugi raz stanowczo odmowic i tyle. Przeciez nie moze wbrew Twojej woli cos tam dziecku odciagac..
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    No właśnie kuźwa... :/
    Katy a tak zapytam, bo widzę, że starszego synka masz też - rozumiem, że u niego mimo nie odciagania nie ma żadnych problemów ze stulejką?
    Wszystko się samo zrobiło jak ma być, żołądź się odsłoniła, czy może jeszcze nie, bo w sumie nie wiem, kiedy to powinno się zrobić.?

    Najgorsze, że mój mąż dzisiaj chyba zwątpił po tym jego wykładzie, bo nagadał nam, że coś się tam będzie zbierać, zakażenia itd. i widziałam, że zaczął się wahać.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Dziewczyny , czy ktoras pije zielona herbate przy karmieniu??

    Wyczytalam ze moze dzialac pobudzajaco i boje sie troche ze mi dziecko spac nie bedzie...

    Zawsze pilam po min 3-4 kubki dziennie a teraz kompletnie odstawialm i mi troche brakuje..
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Jaheira: Nie żebym była złośliwa, ale niech nie wypadają:devil::devil::devil:

    Jaheira- ja tam jestem otwarta na trzecie :smile: nigdy nie kryję się z tym, że chcemy z mężem mieć jeszcze jedno dziecko, a może nawet dwójeczkę :smile:

    Oczywiście miało być,żeby nadal wypadały:devil:,żeby Wasze pragnienia jak najszybciej się ziściły:bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    Mamusie posiadające wózek Jedo- zerknijcie proszę na wątek wózkowy.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    CERI spóźnione buziaki dla Krzysia z okazji skończenia 5-go miesiąca :kissing:

    ŻABKA i dla Frania też :kissing:


    ŻABKA mojemu bratankowi pediatrzyca kazała odciągać ale dopiero chyba jak miał roczek czy jakoś tak....
    wcześniej nie ruszali...
    natomiast ja się nie wypowiadam w temacie bo pojęcia nie mam zielonego co i jak z tym napletkiem..
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Dzięki Teo :)

    No po roku to powiedzmy, że coś się może dziać i lekarz stwierdza, że trzeba dopomóc, ale wcześniej? Jak nie ma żadnych problemów?

    Dziewczyny, śpieszę się pochwalić, że Franuś właśnie przed chwilą pierwszy raz przewrócił się z brzuszka na plecy:bigsmile:
    Kurczę wcześniej na łóżku go kładłam i chyba za miękko miał, bo teraz na podłodze go położyłam i chwila moment i na pleckach był :bigsmile:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Dziewczyny,ja wrócę do wczorajszego wątku. Co mam zrobić,żeby Małą wybudzać w nocy? Dziś próbowałam o 3.00 głaskałam ją,podnosiłam,tuliłam,mówiłam,a ona tylko jęknęła i spała dalej jakby nic ją nie ruszało :shocked: Dopiero o 6.00 zaczęła się SAMA wybudzać i ją nakarmiłam i teraz co 2-3 godziny ją karmię. Właśnie usnęła mi w kocyku na kolanach,a za godzinę muszę znów ją wybudzić.. A to jest taki leniuch do jedzenia.. Wczoraj w szpitalu nawet doktor mówiła,że mam leniuszka do jedzenia,i że jest tak bardzo spokojnym dzieckiem,że się sama nie upomni..
    -
    A ja nie jem,bo złapałam po porodzie doła,że zle wyglądam i za wszelką cenę muszę schudnąć.Wiem,że wyda się to Wam śmieszne,albo co najmniej głupie,bo i tak pewnie jest.Ostatnio jak zobaczyłam w domu czekoladę to się popłakałam,że nie mogę zjeść,bo utyję. To chyba siedzi w mojej psychice i po prostu boję się zjeść coś słodkiego,albo napić się cooli jak kiedyś,bo mam wrażenie,że zaraz znów będę gruba :( Mój mąż niby mówił,że nie liczy się dla niego,że utyłam czy coś,ale ja wiem że on lubi szczupłe kobiety i go pociągają idealne ciała.Ja niestety już nigdy nie będę takiego miała :) Jestem poorana w rozstępach,które są widoczne na kilometry :)
    Możecie mnie teraz opieprzać :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Hussy: Dziś próbowałam o 3.00 głaskałam ją,podnosiłam,tuliłam,mówiłam,a ona tylko jęknęła i spała dalej jakby nic ją nie ruszało :shocked: Dopiero o 6.00 zaczęła się SAMA wybudzać


    to ona Ci całą noc do 6-stej rano przesypia ??!! :shocked:


    najlepszym sposobem na obudzenie dziecka jest jego............ rozebranie! :wink:
    jak lekko Oliwce dupka zmarznie to zaraz się obudzi, nie bój boba :)
    skoro nic innego nie pomaga to spróbuj tak :wink:


    Hussy: Jestem poorana w rozstępach,które są widoczne na kilometry :)


    pociesz się, że nie tylko Ty :bigsmile::bigsmile::bigsmile::cool:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    zabka - tak jak piszą dziewczyny, do roku nic się nie robi !!! niczego nie odciąga !!! my mamy wodniaczka jąderek i też nic na razie nie robimy tylko mamy do góry podnosić jajeczka dopiero po roku czasu jak nie zginie to dopiero coś będzie sie robic
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    TEORKA: to ona Ci całą noc do 6-stej rano przesypia ??!!

    Tak,a ja jak głupia walczyłam całą noc,żeby ją dobudzić.. Dziś w dzień za to nie daję jej spokoju z karmieniami :)
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    mareza: Hussy: Jestem poorana w rozstępach,które są widoczne na kilometry :)



    pociesz się, że nie tylko Ty :bigsmile::bigsmile::bigsmile::cool:


    dokładnie!
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Hussy: Tak,a ja jak głupia walczyłam całą noc,żeby ją dobudzić.. Dziś w dzień za to nie daję jej spokoju z karmieniami :)


    kurde takie maleństwo i cała noc przespana !
    toż to niemożliwe jest :devil:


    rozbieraj ją Hussy mówię Ci :smile:
    jak będzie trzeba to do samego pampersa aż :)
    bo ona Ci musi w nocy jeść skoro tak mało przybrała...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    TEORKA: kurde takie maleństwo i cała noc przespana !
    toż to niemożliwe jest

    Możliwe, możliwe:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Teorka,mówię Ci poważne :) U nas noce są bajką. O 20.00 jest kąpiel,potem cycuś i małą kładę razem z Nami. Coś tam pomruczy,poczuwa i zazwyczaj o 22.00 usypia i całą noc cisza :) Przeważnie się budzi,albo o 4.00 albo o 6.00 i wtedy dopiero się domaga cycucha :smile: ,ale spróbuję ją dziś rozebrać.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    _sushi_: Możliwe, możliwe:devil:



    Witek też Ci spał od urodzenia tak ?
    kurde szoken :cool:


    Hussy: O 20.00 jest kąpiel,potem cycuś i małą kładę razem z Nami. Coś tam pomruczy,poczuwa i zazwyczaj o 22.00 usypia i całą noc cisza :) Przeważnie się budzi,albo o 4.00 albo o 6.00 i wtedy dopiero się domaga cycucha :smile:



    kurcze to fajnie :smile:
    tzn fajnie niefajnie skoro tak mało przybrała to chyba jednak nie do końca fajnie...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    chociaż czekaj czekaj
    bo piszesz, że zasypia o 22-giej dopiero :tongue:
    czyli moja tak samo śpi [ i spała od początku] bo zasypia już 18:30 - 19:00 i budzi się 1-2
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Moj maly jeszcze w szpitalu jak bylismy to sie nie wybudzal to pilegniarka kazala mi (tak jak Teo napisala) zeby rozbierac go , nawet do pampersa i jak widzisz ze przysypiana cycku to rozbudzac, glaskac po buzce czy po wloskach. Nie pozwalac zasypiac.

    Niektore maluszki to leniuchy do jedzenia i trzeba im pomagac.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Tak, od urodzenia przesypiał praktycznie całe noce.
    Tylko on chętnie jadł "na śpiocha"- nawet pół oka nie otworzył- zjadł, odbeknął i spał dalej. Az w końcu przestałam go karmić nocą- zaczął ładnie przybierać, więc darowałam sobie :-)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    _sushi_: Tylko on chętnie jadł "na śpiocha"- nawet pół oka nie otworzył- zjadł, odbeknął i spał dalej.


    e no to nie przesypiał całej nocy skoro jadł :P
    to ja też mogę powiedzieć, że moja CAŁĄ noc przesypia bo też je na śpiocha, góra 5 minut [cały czas z zamkniętymi oczami] po czym ją odkładam [bez odbijania bo ona tego nie robi jak na damę przystało :cool:] do łóżeczka i śpimy dalej..
    ale ja to liczę jako pobudka :smile:

    chyba, że Ty sama go brałaś i karmiłaś bo Nina jednak stęka i jęczy aż jej nie wezmę i na śpiocha nie nakarmię :D
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: e no to nie przesypiał całej nocy skoro jadł :P

    Przesypiał- dawałam mu jeść przed położeniem się spać, ok. północy.On się nie budził, sama go brałam.Nie stękał, nie kwękał. Chociaż jak nie dałam, to też spał do rana, gdzieś do 6:00.
    Karmiłam go tylko dlatego, że bałam się o mały przyrost wagi (na początku taki był). Teraz częściej się budzi niż kiedyś :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Teraz często budzi się ok. 24:00-1:00, "wędruje" do naszego łóżka i śpi z nami już do rana :-)
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Hussy, mojego Franka też nie można było na jedzenie budzić i niestety ale musisz to robić trochę na siłę, u mnie rozbieranie właśnie pomogło po jakimś czasie ale miałam też ten problem, że on szybko przy cycku zasypiał nawet, jak już był obudzony. Wtedy trzeba zmieniać pozycje, gilgotać, mówić do niego, musisz popróbować co na Twoje dziecko najlepiej działa, w końcu coś znajdziesz, u nas to było gilgotanie właśnie ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    HUSSY
    wrzuć na luzzz kobieto:wink:
    nikt zaraz po porodzie nie wygląda jak miss:smile:
    niemal każda matka niedługo po porodzie nie jest zadowolona ze swojego wyglądu
    bo rozstępy , nadmierne kilogramy i jeszcze wiele wiele innych rzeczy...
    wszystko wróci do normy tylko daj sobie czas...
    brzuch też szybko nie spadnie (ja do dziś jeszcze mam spory)
    mało kto tak szybko wraca do sylwetki z przed porodu jak nasza miss matek Ceri:wink:
    nie zadręczaj się tak wyglądem
    ja wyglądałam okropnie przez pierwszy miesiąc
    kupe sadła pałęsającego się w miejscu mojego dawnego płaskiego brzucha
    i rozstępy na biodrach i cyckach (które mam do dziś)
    pocieszam się tym że mężowi się podobam
    sam powiedział że moja dupcia jest teraz bardziej sexi :cool:
    (bo mam większe biodra)
    będzie dobrze kobieto !
    nic na siłę , wszystko z czasem :wink:
    bo jeszcze w depresje wpadniesz ...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.