Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 13th 2012 zmieniony
     permalink
    Goma: nie znam takiego... :tongue::wink:


    Słoiki to określenie ludzi, którzy przyjechali z zapyziałych miejscowości, na granicy możliwości kredytowych kupili "apartament" w Wawie(w związku z tym wydaje im się,że są Kimś) i muszą jeździć co week-end do domów po słoiki(wałówkę, czy jak to się tam nazywa w różnych regionach). No a ponieważ ich co week-end nie ma to napierdzielają wiertarkami w jedyny swój wolny czas, tj. późnym wieczorem.
    Sorry, ale nie mam szacunku dla takich osób...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Goma u nas niestety za dużo mieszkań i jest problem ze zlokalizowaniem sprawcy:confused:
    --
  1.  permalink
    Jaheira, my chyba tydzień ustalaliśmy kto napitala udarem (codziennie po 19-stej, dwie minuty wiercenia, pięć przerwy i tak w kółko przez godzinę) ale jak ustaliliśmy, to mężu poszedł porozmawiać i do teraz udar milczy. Ma mężu dar przekonywania :tooth:
    --
  2.  permalink
    Jaheira: Sorry, ale nie mam szacunku dla takich osób...

    no wiesz, my co weekend też do rodziców jeździmy. Co prawda do sąsiedniej dzielnicy, ale zawsze :tooth: i z wałówką wracamy (dokładniej to Ewka wraca, bo moja babcia nie wierzy, że ja dziecka nie głodzę :cool:)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: codziennie po 19-stej, dwie minuty wiercenia, pięć przerwy i tak w kółko przez godzinę


    No niestety u nas był scenariusz dwa razy po minucie wiercenia, godzina przerwy i znowu dwa razy po minucie wiercenia... Niby niewiele, ale Wojtkowi wystarczyło:sad::sad::sad:
    Ja tam bym męża nie wysłała, sama poszłabym aferę zrobić, bo nic mnie tak nie jest w stanie rozwścieczyć, jak wybudzenie ze snu mojego dziecka, które potem płacze jakby mu kto mamusię zabrał:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    co to walowka?(sorry nie mam polskich znakow)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    cerisecerise: no wiesz, my co weekend też do rodziców jeździmy. Co prawda do sąsiedniej dzielnicy, ale zawsze :tooth: i z wałówką wracamy (dokładniej to Ewka wraca, bo moja babcia nie wierzy, że ja dziecka nie głodzę :cool:)


    Ceri, no ale ja mam na myśli ludzi, którym się wydaje,że posiadanie "apartamentu w stolycy" zwalnia ich ze stosowania norm społecznych...

    A co Ty myślisz,że ja za czasów studenckich to co?Woziło się w plecaku czy torbie słoiki od mamusi:bigsmile: zresztą do tej pory się czasem wozi:bigsmile:. Tylko mąż narzeka,że dźwigać musi:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Jaheira: Sorry, ale nie mam szacunku dla takich osób...

    i wcale nie musisz ich szanować .
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    chloe28: co to walowka?(sorry nie mam polskich znakow)


    Zapasy od mamusi:bigsmile: Za czasów studenckich Żywnościowy Zestaw Ratunkowy:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    oglądacie TOMASZ LIS NA ŻYWO??
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    TEORKA: że ślubu cywilnego ?
    a potem będzie druga pierwsza rocznica [kościelnego] ?
    tak, dokładnie :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Matko chyba jesteśmy w samym środku skoku :confused:
    od rana krzyk, ryk, marudzenie, wszystko na nie [łącznie z rękami] i ogólnie armagedon :devil:


    a w nocy jedna pobudka ok 4 :)
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Ja jeszcze chciałam wrócić do noszenia w pionie. Wiecie, że takie dostaliśmy zalecenie neurologa???:shocked: Ja zgłupiałam, a że baba wydawała mi się dziwna, zapytałam rehabilitanta i owszem, można "przodem do kier. jazdy" ale jedną ręką podtrzumujemy dupkę tak, jakby chcieć spowodować, żeby nóżki były uniesione. Wtedy kręgosłup jest zgięty w fasolkę. Udawało się dopóki Janek
    a) nie przekroczył wagi niemowlęco ciężkiej
    b) nie zaczął się prostować, wyginać i zachowywać, jakby miał zaraz usiąść

    No i teraz mam problem jak Teo, bo dziecko chce być noszone tylko przodem
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    czy alergia u dziecka moze przebiegac bez wysypki?
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    TEORKA: Matko chyba jesteśmy w samym środku skoku
    od rana krzyk, ryk, marudzenie, wszystko na nie [łącznie z rękami] i ogólnie armagedon

    No to masakra:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Talka objawem może być też brzydka, nieładnie pachnąca kupa, lub ze śluzem.
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Jaheira: No niestety u nas był scenariusz dwa razy po minucie wiercenia, godzina przerwy i znowu dwa razy po minucie wiercenia... Niby niewiele, ale Wojtkowi wystarczyło

    i jak uspokoił się Wojtek???
    u nas skończyło się na wspólnym spaniu...
    co go odkładaliśmy do łóżeczka to był ryk :devil:
    w końcu o trzeciej poszedł spać do "siebie" a ja dospałam jeszcze trzy godziny w sam raz na pomiar tempki :bigsmile:
    -- [/url][/url][/url]
  3.  permalink
    Teo wspolczuje!
    Wiem co przechodzisz!

    Wiecie z czego moje dziecie najbardziej sie cieszy?
    Jak go nagram na komórke kiedy gada a potem mu to puszczam...
    W końcu rozumie co do niego sie mówi :bigsmile:

    Kurde moj Franek ciagle jest pionowo noszony, nie dałabym rady tych 8 kg nosic tak jak fasolkę..
    Nikt nam na to nie zwrócił uwagi więc chyba źle nie jest.
    Nie przywiąże go przeca..
    Temu staram sie go kłaść jak najcześciej a jak najamniej nosić..
    -- // //
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    TEORKA: Matko chyba jesteśmy w samym środku skoku
    od rana krzyk, ryk, marudzenie, wszystko na nie [łącznie z rękami] i ogólnie armagedon

    kurcze :sad:
    trzymaj się mamuśka :kissing:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Talka może... moja jest uczulona na rumianek... wysypkę dostaje tylko jeżeli jest kontakt rumianku ze skórą - to w miejscu kontaktu pojawia się pokrzywka... a jak bym dała do wypicia herbatkę rumiankową to dostaje wzdęcia i sadzi cuchnące kupiszony ze śluzem...
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    U nas też problem z noszeniem na leżąco, Franek też wyje bo chce wszystko widzieć :( Noszę go trochę w pionie ale nie za długo, ciężko go ostatnio zainteresować czymś na leżąco.
    A o ogóle ostatnio jego ulubioną zabawą jest, jak siedzi u mnie na kolanach, tyłem do mnie i podciąga się do przodu do siadu, jak trzymam go za dłonie :/ Ztn. on ściska mnie za palce. No dosłownie to uwielbia i potrafi z 30 takich podciągnięć pod rząd zrobić :shocked: A chyba nie powinno im się jeszcze pozwalać na takie siedzące pozycje:devil:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    a ulewania? gdzieś wyczytałam, że to też może być objaw?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    btw. u nas jutro się kończy tydzień z błyskawicą [czyt. skok] - a mała tylko jeden wieczór była marudna! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Natalaa: a mała tylko jeden wieczór była marudna! --



    haha poczekaj na kolejne skoki. Jeszcze Ci Paulinka da popalic. Nic straconego :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    matko trzymajcie mnie !!! :devil:

    15 sekund temu wsadziłam do bujaczka a ta już ryczy i robi mostki i chce wyjść , usiąść czy chuj wi co ona chce :neutral::confused::confused::cool:
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    ulewanie też może występować przy alergii (ale nie tylko - w sensie że nie każde ulewanie oznacza alergię)... moja Wiki ulewała - a właściwie chlustała dość długo... ale u nas dodatkowo był problem z mlekiem...
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: i robi mostki i chce wyjść , usiąść czy chuj wi co ona chce

    a na podłodze może poleży???
    czy też nie???
    może Ninka woli swobodę???
    Moje dziecko za to od rana anioł :swingin:
    trochę się momentami gubię z tymi jego humorami no ale to nic
    odkurzył z mamą mieszkanie a teraz ucina sobie komarka :thumbup:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Goma: i jak uspokoił się Wojtek???
    u nas skończyło się na wspólnym spaniu...


    Uspokoił się na szczęście.
    U nas dodatkowo chyba idą górne 3, co mnie o tyle dziwi,że one podobno wychodzą ostatnie....
    No i mamy 37 tydz, czyli kończymy skok.

    Natalaa: btw. u nas jutro się kończy tydzień z błyskawicą [czyt. skok] - a mała tylko jeden wieczór była marudna! :bigsmile:

    Talka jak to mówią- nie chwal dnia przed zachodem słońca:tongue::tongue::tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    yol to Ty pisalas o zabawkach Lamaze? tez mam,tez chwale a ta gasienica z "drgawakmi" jest swietna,maly ssie te kolka od niej:D
    ale nie probowalam patentu z butelka jeszcze:D
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Goma: Moje dziecko za to od rana anioł :swingin:
    trochę się momentami gubię z tymi jego humorami no ale to nic
    odkurzył z mamą mieszkanie a teraz ucina sobie komarka :thumbup:


    U nas też było cacy, dopóki dziecko nie poszło spać a ze snu wybudziła go sąsiedzka wiertara:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Jaheira: chloe28: co to walowka?(sorry nie mam polskich znakow)



    Zapasy od mamusi:bigsmile: Za czasów studenckich Żywnościowy Zestaw Ratunkowy:bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    ahaaa:) no ja tez pamietam zwozenie sloikow za czasow studenckich jak jeszcze we wrocku studiowalam:D to byly czasy:))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: U nas też było cacy, dopóki dziecko nie poszło spać a ze snu wybudziła go sąsiedzka wiertara:sad::sad::sad:


    kurwa co on ma z ta wiertarka ten koles?

    wiecie co zauwazylam, moj pierwszy syn od urodzenia jest taki,ze trudno go wybudzic, w sensie moglismy obok w pokoju w nocy glosno muzyki sluchac czy ten teges i nic:P
    a drugi Maluch jakis taki wrazliwszy...a wcale nie trzymam rygoru "ciszy" w domu(wrecz odwrotnie!) ..mam nadzieje,ze ta wrazliwosc mu minie..
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Objawem alergii może być jeszcze zapchany nos (charczenie) i łuszcząca się skóra na głowie.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: U nas też było cacy, dopóki dziecko nie poszło spać a ze snu wybudziła go sąsiedzka wiertara
    --

    masakra Ci Twoi sąsiedzi
    widzę, że wiertarka to ulubiony sprzęt AGD!!! :devil:
    ja za to robię szybko obiad
    wiem, że to nie ten wątek ale jak któraś ma ochotę na coś szybkiego i smacznego to polecam
    "http://1000stopni.pl/pl/przepisy/placuszki-z-ziemniakow-i-czerwonej-soczewicy"
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Goma dzieki za pzrepis!!uwielbiam soczewice,zielona i czerwona:) napewno kiedys zrobie:))
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    chloe28: dzieki za pzrepis!

    nie ma za co :bigsmile:
    Wojtek je uwielbia
    a jak mam to wpisać żeby zrobić link ???
    nie wychodzi mi :sad:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Goma: masakra Ci Twoi sąsiedzi


    No to niestety efekt mieszkania w nowym bloku, gdzie nie wsyzstkie mieszkania się sprzedały...

    chloe28: w sensie moglismy obok w pokoju w nocy glosno muzyki sluchac czy ten teges i nic:P


    Spoko, my to się jeszcze pokłócić potrafimy i nic. Ale jest gama dźwięków, na które nie ma zmiłuj i w nich niestety jest wiertarka. A dzwonek domofonu to już w ogóle jest szał ciał.Znajomi już wiedzą, że jak przychodzą w porze spania to mają zadzwonić tel jak na dole są.

    Goma: ale jak któraś ma ochotę na coś szybkiego i smacznego to polecam


    że w sensie co polecasz?
    A dobra już widzę,że dopisałaś...
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Jaheira: No to niestety efekt mieszkania w nowym bloku, gdzie nie wsyzstkie mieszkania się sprzedały...

    no tak to wiele wyjaśnia...
    ale na pocieszenie powiem Ci, że moje wujostwo mieszkało wcale nie w nowym bloku i mieli nad sobą sąsiada
    który dzień w dzień coś wiercił, stukał, piłował...
    szału można było tam dostać okrutnie...
    koniec końców okazało się że gościu miał w domu...warsztat :devil::devil::devil:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    nie no pewnie hehe - ale ciesze sie ze ten pierwszy minal w miare ok ;))))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Jaheira: No to niestety efekt mieszkania w nowym bloku, gdzie nie wsyzstkie mieszkania się sprzedały...

    Znam ten ból... równo rok temu wprowadziliśmy się do nowego domu jako pierwsi lokatorzy. Było jak w bajce-cisza, spokój...
    A od dwóch miesięcy sąsiad nad nami napieprza udarem- naprawdę nie wiem, co można robić tak długo udarem, więc nie pytajcie.:devil:
    Ostatnio na każdy weekend wyjeżdżamy, żeby choć dwa dni mieć spokoju:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Tak apropo butelki... u nas zawsze jest jakaś pod ręką z makaronem, kredką czy czymkolwiek.
    Jak Weronika była mała była u mnie koleżanka z dzieckiem - równolatkiem. No i było że on niczym się nie umie zająć, że wiecznie płacze i chce być na rękach itd. No faktycznie zabawki niewiele go interesowały i tylko je porozrzucał ale jak dopadł taką butelką tak z nią wyszedł :P i koleżanka sie śmiała że to była jego ulubiona zabawka na dłuuuugi czas
    Natek juz sam próbuje wrzucać do butelki cosie a najlepszą frajdę ma jak butelka sie gniecie - czyli depcze po niej i skacze
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Mierzyłam dzisiaj Paulinkę - wg mnie ma 67cm! Musiałam ją szybciej jakoś źle zmierzyć, że 2 tygodnie temu wyszło mi 59cm
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Chyba Talka że Mała rośnie w ekspresowym tempie:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    GOMA generalnie Ninka woli podłogę po stokroć :smile:
    ale nie dzisiaj :confused:
    dzisiaj wszystko jest na nie, wszędzie robi mostki, podciąga głowę, chce siadać i wkurwia się niemożebnie bo nie może....

    chwilę poleżała ale to wyglądało tak, że ja gardło zdzierałam, żeby ją zabawić, 2 minuty była cicho i delikatnie się uśmiechała a nagle ryk jak stąd do Trynidadu i Tobago :devil:
    i tak w kółko
    a zabawkami [wszystkimi] piżgała tak, że się o meble bać zaczęłam :devil:

    poszłyśmy więc na balkon...
    oczywiście w wózku nie było opcji żeby poleżała choć sekundę, więc wzięłam i na rękach trzymałam i tym sposobem po 20-stu minutach odleciała, więc wzięlam do domu, rozebrałam, włożyłam do łóżeczka i śpi
    alleluja :cool:

    mam nadzieję, że jak skok minie to znowu mi z rąk zlezie tak jak po ostatnim skoku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    u talinki dzieca w ogóle wszystko jest ekspresowe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Dziewczyny wyszła druga dolna jedynka!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::swingin:
    czyli wczorajsze opętanie się wyjaśniło :tooth:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Natalaa: Mierzyłam dzisiaj Paulinkę - wg mnie ma 67cm!


    a ile razy mierzyłaś ? :wink:
    ja zawsze mierzę co najmniej 3 razy i wyciągam średnią bo zawsze mi różnie wychodzi :tongue:

    i raczej ostatnio źle mierzyłaś bo w ciągu 2 tygodni chyba nie ma opcji żeby 8 cm urosła :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    TEORKA: i raczej ostatnio źle mierzyłaś bo w ciągu 2 tygodni chyba nie ma opcji żeby 8 cm urosła

    chyba że w tym też jest zdolna po mamusi :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    no wysoka może być po Natalii bo jak wiadomo Talka mała nie jest [ :cool: ] ale tak szybko chyba dzieci nie rosną....
    chociaż w sumie nie wiem, nie znam się :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    no raczej że nie rosną
    albo obie się nie znamy :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.