Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    myszere swiat maly jest :) moj maz spiewa co roku na Misterium u Dominikanow a przedtem tez nalezal do przystani :)
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    my chrzest mamy zaplanowany na 11 marca - i też u nas w parafii chrzty odbywają się TYLKO w 2 i 4 niedzielę miesiąca
    chrzestni już są - zaświadczenia że moga być chrzestnymi też już w poniedziałek będą 3 - tylko iść do kancelarii z nimi i wnieść opłatę
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja nie chrzcilam i na szczęście rodzina mnie nie wyklnęła-nawet kuzyn,który jest księdzem.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    woreczki do sterylizacji

    Któraś używała?? Warto kupić?
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    myszerej: woreczki do sterylizacji

    Któraś używała?? Warto kupić?


    ja mam te woreczki, łatwo, szybko i przyjemnie, wcześniej gotowałam w garnku, ale to jakaś masakra była
    nie są strasznie drogie, więc spróbuj, może ci przypasują :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Anula, dzięki!
    Właśnie jadę na zakupy to może kupię Tadkowi, a jak nie to zamówię na allegro :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    My mielismy chrzest z wody w szpitalu, wiec teraz powtarzamy dla formalnosci, dlatego dopiero 5. maja.
    U nas, jak u męża Ceri, chrzci sie małe dzieci 1-2 mce. Ale jakbym urodzila w grudniu czy styczniu to wiadomo, ze nikr na mroz nas by nie pogonil.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    A u Nas jeszcze na temat chrztu nic nie wiadomo :wink:
    -
    Dziś córa daje mi popalić.. Co godzinkę pobudka,a w nocy się wierciła i marudziła. Co godzinę do cyca się rzucała jak wygłodniałe zwierzę :tongue: Teraz udaje,że śpi i z pod oka na mnie zerka :smile:
    --
  1.  permalink
    U nas crzest był jak Franio miał 2 miesiące.
    I też przespał całą mszę, tylko słychac bylo jego chrapanie :bigsmile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Hej kochane!
    Obudziłam się bez gorączki! :cheer::cheer::cheer::cheer:
    Kuba jak do tej pory zdrowy i temperatura idealna tylko bardzo za mna steskniony :)

    Co do chrzcin - my planujemy w maju jak bedziemy w Polsce.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Hussy: Co godzinę do cyca się rzucała jak wygłodniałe zwierzę :tongue:


    Ty Hussy teraz możesz mieć I kryzys laktacyjny i Oliwka tak może przez 2, 3 dni wisieć jakby była non stop głodna :smile:
    w razie co - bez paniki :wink:
    pokarm się nie kończy tylko zmienia się zapotrzebowanie dziecka i musi ono laktację troszkę przestawić :smile:



    albo coś w powietrzu jest hehee :wink:
    bo u nas też dzisiaj Nina dzisiaj co godzinę chce [sama się domaga jak nigdy !!] cycować więc tego:devil:



    a od dzisiaj w ogóle mamy nową umiejętność :smile:
    leżąc na brzuszku Nin wyciąga rączki i nieśmiało trąca leżące przed nią zabawki ! :wink:




    carottka: Obudziłam się bez gorączki! :cheer::cheer::cheer::cheer:


    super ! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Hussy: Dziś córa daje mi popalić.. Co godzinkę pobudka,a w nocy się wierciła i marudziła. Co godzinę do cyca się rzucała jak wygłodniałe zwierzę :tongue: Teraz udaje,że śpi i z pod oka na mnie zerka :smile:


    moze u was skok 5 tygodni ? Bo Oliwcia pozniej sie urodzila,wiec jakby skok mzoe wczesniej przechodzic:)
    Moj tak wisial w 4 tyg 2 dni non stop na cycu-ustawil laktacje i bylo ok, a po tych dwoch dniach nowe dziecko-ciagle aktywne i duzo mniej spal w dzien , byl tez jakby bardziej kontaktowy:)
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    TEORKA: a od dzisiaj w ogóle mamy nową umiejętność :smile:
    leżąc na brzuszku Nin wyciąga rączki i nieśmiało trąca leżące przed nią zabawki ! :wink:


    brawo Ninka:cheer:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Ja też z tych wierzących niepraktykujących, ale małego ochrzczę, bo pamiętam z podstawówki jak na szybko jedną koleżankę chrzcili przed komunią św i wszystkie dzieci ją obgadywały, że nie ochrzczona, było to wtedy bardzo dziwne i niespotykane. Może teraz jest inaczej bo coraz więcej rodziców daje dziecku wybór, mój M też by tak chciał, ale w tej kwestii akurat nie ma nic do gadania i ja decyduję :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    chloe28: brawo Ninka:cheer:


    oh! dziekujemy ! :smile:
    u mnie pod wykresem są fotki bo nawet udało mi się to uwiecznić :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Nie powiem dziś jest okropna...:confused: Co dwie godziny się budzi,w sumie to nie śpi tylko udaje :confused: I do cycka.. A jak ssie to się rzuca,płacze,wypluwa i znów to samo :shocked: obłęd..
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Hussy: Co dwie godziny się budzi,w sumie to nie śpi tylko udaje :confused: I do cycka.. A jak ssie to się rzuca,płacze,wypluwa i znów to samo :shocked: obłęd..


    nie obłęd tylko właśnie kryzys laktacyjny :smile:
    typowe objawy :wink::wink:
    spoko luz
    przejdzie tak szybko jak się zaczęło :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Z serii pytań zupełnie idiotycznych....:confused:
    Czy jak odciągniecie mleko ma ono taki niebieskawy kolor?????:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    jak mi się raz udało trochę odciągnąć to moje było takie sino szaro koperkowe :shocked::neutral:

    a moja bratowa odciągała takie mocno żółte, jak śmietana wiejska...
    wiec nie wiem o co kaman :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    TEORKA: wiec nie wiem o co kaman

    Właśnie ja też nie wiem, ale moje zawsze jakieś takie niebieskie. Teraz odciągam codziennie rano 100ml i robię zapasy przed powrotem do pracy. Za niedługo zamrażarka będzie pękała w szwach :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Nie macie dziewczyny wrażenia, że nasz sprzedaca r_p77 coś ostatnio podrożał?:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    oj ja nie wiem dawno nic nie kupowałam..
    ale koleś wyczaił, ze mu sie interes kręci dzięki 28 dniom więc marżę podniósł hehehehhe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Z tego co patrzę na allegro, to i tak większość rzeczy ma najtaniej. No i nadal taniej niż w sklepie. To "idę"na zakupy:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    ja jestem wierząca i nie wypowiadam się nawet na temat nie chrzczenia dziecka bo kościól , bo księża ....
    ale każdy robi jak chce i nic mi do tego :wink:

    UWAGA!Oski dzisiaj przewrócił się na bok sam z siebie bo tak chciał !!!!
    :crazy:
    na razie był to jednorazowy widok ale i tak się cieszę :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorGyfr
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    [quote=myszerej][/quote]

    Ja używam butelkę samosterylizującą Lovi i generalnie kapsel który jest dołączony do owej butelki pasuje do wszystkich innych szerokich butli 1,5 min.i gotowe.
    Coś takiego;
    http://allegro.pl/butelka-250-ml-samosterylizujaca-lovi-bpa-0-250ml-i2104452901.html
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    A te ceny nie podniosły się przypadkiem przez VAT? na pieluchy wielo teraz jest 23% to na inne rzeczy pewnie też coś podobnego.
    znalazłam
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    myszerej: Właśnie ja też nie wiem, ale moje zawsze jakieś takie niebieskie. Teraz odciągam codziennie rano 100ml i robię zapasy przed powrotem do pracy. Za niedługo zamrażarka będzie pękała w szwach


    moje tez czasem niebieskawe jakby a czasami takie smietankowe. I widze ze czasami odklada sie duzo "smietanki" a czasami malo. Mysle ze z tego "niebieskiego" jest mniej jakby (moze to niebieskawe jest chudsze??)..

    Tez robie zapasy :cool:
    --
  2.  permalink
    Myszerej moje pierwsze jest niebieskawe. Jak Krzyś possie, to leci potem białe. Ale to pierwsze zawsze jest takie przezroczysto niebieskie.
    Jak zdarzało mi się odciągnąć ok 60ml, to wtedy powiedzmy 10ml było takiego "kożuszka" żółto-białego, a reszta niebieskawo przezroczysta.
    --
    •  
      CommentAuthorGyfr
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    [quote=myszerej][/quote]

    Nie znam sprzedawcy, podacie linka skoro tak polecany.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Myszerej moje pierwsze jest niebieskawe. Jak Krzyś possie, to leci potem białe. Ale to pierwsze zawsze jest takie przezroczysto niebieskie.
    Jak zdarzało mi się odciągnąć ok 60ml, to wtedy powiedzmy 10ml było takiego "kożuszka" żółto-białego, a reszta niebieskawo przezroczysta.


    U mnie dokładnie tak samo.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    VITKA spindalaj stąd bo nas wszystkie tym półpaścem pozarażasz............. :tongue::wink::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Powinnam się poczuć urażona???? :fierce:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    vitani_82: Powinnam się poczuć urażona???? :fierce:


    ależ !!
    ja się po prostu o Ciebie martwię........ :tongue:
    sio do łóżeczka !
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 19th 2012 zmieniony
     permalink
    No co za szit! ja zaczynam mieć katar a Tadek kicha i bardzo brzydko kaszle takim mokrym kaszlem:( Przecież dopiero co wyzdrowiał! Kurwa, kurwa!

    Do tego omal nie rozbiłam mu słoika na głowie. Kuchnia to jednak niebezpieczne miejsce dla dziecka. Jaka ja durna jestem!!!!:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    My chrzciliśmy Kubę jak miał 1,5 miesiąca. Przespał calutka Mszę. Obudził sie przy polewaniu wodą, uśmiechnął się błogo przy namaszczaniu i kimnął znowu:smile:
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Teorka,długo może potrwać ten kryzys laktacyjny? W sumie to trochę dziwne,bo w nocy mam cycki pełne mleka i jak mała się rzuci do piersi to nic nie zostaje i pada i znów śpi.Rano znów jak naciskam na brodawkę to aż mleko tryska.. A Oliwa ciągle się rzuca,wije,wypluwa,ssie,płacze.. Dopiero teraz dało mi się ją ujarzmić i usnęła jak zabita.
    A co to był za widok jak się najadła i zrobiła szerokiego banana i niby zaczęła się śmiać :) Z tym,że nie był to typowy śmiech tylko takie marudzenie :) Normalnie aż sama się uśmiechnęłam
    --
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Moja malutka od wczoraj nie może zrobić kupy i się męczy, podpowiedzcie coś - co mam zjeść, żeby ją przeczyściło?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Atomcia jablko, sliwki suszone, i duzo wody pij. A w ogole to takie pyt bardziej na mamusie rozpakowane sie nadaje tam wiecej obecnie karmiacych jest
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Dzięki MrsHyde! Zajrzę i na rozpakowane.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Atomcia, na moja mala dziala, jak wypije kompot z jablek , ale tak okolo litra tego pije i jem (razem z jablkami). Na drugi dzien od razu ja czysci:devil:
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Hussy wiem,ze pytalas Teo,ale ja Ci napisze jak u nas bylo:)
    u nas trwal tylko 2 dni ciagle wiszenie na cycu bylo
    :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    o nie zauważyłam ! :]

    u nas I też ok 2-3 dni
    a ten kolejny to w sumie tylko parę godzin :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    chloe28: u nas trwal tylko 2 dni ciagle wiszenie na cycu bylo

    No ja zauważyłam,że dziś już lepiej jest. Zjadła normalnie i usnęła,ale wczoraj i przed wczoraj to dała popalić.. I to dziwne,że zawsze jak mąż jest w domu to ona czuwa po trzy,cztery godziny :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    myszerej: No co za szit! ja zaczynam mieć katar a Tadek kicha i bardzo brzydko kaszle takim mokrym kaszlem:( Przecież dopiero co wyzdrowiał! Kurwa, kurwa!

    Do tego omal nie rozbiłam mu słoika na głowie. Kuchnia to jednak niebezpieczne miejsce dla dziecka. Jaka ja durna jestem!!!!:cry:


    ojoj:(
    nie martw sie jak mokry kaszel to przejdzie, tak bylo u nas pamietasz,fakt trwalo 2 tyg ale w koncu wszystko wroci do normy
    wspolczuje
    taka durna pora roku niestety!!!:(((
    a na mysl o sloiku ciary mnie przeszly...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    W ogóle to mój mąż jest jakiś dziwny.. Chyba boi się,że mogę znów zajść w ciążę i ostatnio po pieszczotach jakie mu fundnęłam on 'oddzielił' nas kocem i mówi,że trzeba odizolować dupcię.. On chyba myśli,że przez piżamę,majtki z podpaską przedrą się jego plemniki :cool: Załamałam się po prostu :tongue::smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    A mój mąż wykąpał wczoraj dziecko w... mydełku do odplamiania :crazy:
    Pomylił szare mydło (od jakiegoś czasu myjemy nim Witka) z Beckmannem-leżało obok, bo wcześniej traktowałam nim zaplamioną koszulkę.:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Rozumiem, że to "Oooo" to dla mojego męża :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    No tak :bigsmile: Widocznie uznał że dziecię niedomyte jest i je odplamić trzeba:tooth::tooth::tooth:
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Moj mąż za to założył raz Kubie pieluchę tył do przodu. Jak zauważyłam i zaczęłam sie śmiać, to stwierdził, że faktycznie był zdziwiony co mu tak ciężko było ją zapiąć. Dodam, że Kuba był w tej pieluszce ze trzy godziny :smile:
  3.  permalink
    Sushi- no to Wituś będzie czyściutki :tooth:

    Wiecie, jak już o osiągnięciach mężów- mój ubrał Ewkę w bodziaka (z długim rękawem) Krzysia :tooth: Ewka nosiła wtedy rozmiar 86, a Krzyś 62/68 :crazy:
    No i mężu do mnie "Eeeeeej... A ten bodziak to miał rękawy 3/4???? Bo nie pamiętam".
    Wchodzę, do pokoju, a tam Ewka w bodziaku Krzysia się wije- dekolt do pępka ("No troszkę musiałem naciągnąć, żeby dopiąć"), rękawy do łokci :crazy:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.