Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Dziewczyny,wczoraj zauważyłam coś niepokojącego. Zaczęło mnie rwać i boleć w okolicach pochwy,więc wzięłam lusterko i zauważyłam,że obok szew,przy prawej stronie od wejścia do piczki mam taką kuleczkę i to ona tak strasznie boli :confused: Nie wiem czy poczekać czy zapisać się na wizytę? Dziś już aż tak nie boli,ale wczoraj czułam jakby ktoś mnie zaszywał drugi raz.
    -
    Madril, :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Hussy, może lepiej to skonsultuj.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    z pozytywów - wczorajszy seksik już właściwie nie bolał :devil: globulki dają radę :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Natalaa: wczorajszy seksik już właściwie nie bolał :devil:


    toś wcale nie taka umierająca skoro na seksik mialaś ochotę :tongue::tongue::devil::devil::devil::devil:


    MADRILL nie powiem, sen dość interesujący heheheehe :cool:



    moja Nina ostatnio też nie poleży nigdzie sama dłużej jak 20 minut...
    a był okres, że SZEŚĆ GODZIN potrafiła przeleżeć z przerwą na cycka [bo nawet i drzemkę sobie sama ucinała, na macie... :cool:]
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    ja słabo, ale R. mi już "usychał" :D
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    hehehe czyli mówisz, że się "poświęciłaś" dla dobra sprawy ? :devil::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    A my w niedzielę zważyliśmy małego i 5,0kg ujżeliśmy. Ehh żeby mama w takim tępie chudła :cry:

    Ja chyba przez te tabletki mam spadek libido i ten pseudo okres 6 dniowy i chyba je wypierniczę .
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    he he no niby się poświęciłam, ale nie bez przyjemności, a co :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Ty Teo - sto lat dla Ninki :>
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Wiecie, ja myślę, że ta "samodzielność" Wiki może mieć związek z tym, że jest karmiona butelką. Nie jest przywiązana do osoby karmiącej, bo karmię ją ja, mój mąż, czasami babcia a nawet prababcia. Zasypia samodzielnie, gdyby miała zasnąć przy butli to by chyba 0,5 litra mleka musiała wypić :P bawi się też sama, dziś od 8:20 do 10 :00 z karmieniem o 9:30 i przed 5 minutami sama zasnęła po chwili marudzenia. A może to po prostu taki typ, kiedy ona się bawi, ja jej nie przeszkadzam i wszyscy są zadowoleni:)
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    madrill: MAREZA śniło mi się tej nocy, że byłam na Twoim weselu :shocked::bigsmile:

    Najlepsze było jak wysiadłaś z samochodu, podeszłaś do mnie i z takim lekkim niezadowoleniem mówisz "o, Magda.... to jak jesteś, to zanieś mojej cioci 10 jaj" :wink:


    o mamo - nie chciałabym znowu mieć wesela ! :tongue:
    a jaj w lodówce mam pod dostatkiem :wink: nawet mamie chciałam dać bo będzie jakieś ciasta tacie na imieniny piec :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Natalaa: Ty Teo - sto lat dla Ninki :>


    Ninka dziękuje !!!! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:


    a ja składam życzenia z okazji skończenia 4-ech miesięcy Oskarkowi Morelkowemu i Wikusi Jennowej :wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    o i ja się dokładam do życzeń, bo nie przyuważyłam :>
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    No przecież dziś 21, ale ze mnie matka. nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że 20:devil: chyba sobotnia impreza zabrała mi jeden dzień:tongue:
    Wiki śpi, ale jak wstanie to przekażę życzenia :))

    Teo, Morelko wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech:bigsmile: Ściskam Was moooocno słodziaki kochane :)
    Ale ten czas leci, niedługo pół roku będzie, szok:shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Natalaa: z pozytywów - wczorajszy seksik już właściwie nie bolał globulki dają radę

    Szczęściara :tooth: Ja to już wściekła chodzę,że nic a nic..
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Teo, wszystkiego najlepszego dla Ninki:smile:
    btw. urodziła się tego samego dnia, co moja siostra:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    lecia_28: czuwa 1,5 godzi i pada...pospi 40 minut z zegarkiem w reku
    lecia_28: tylko jak go "ustawic" na 3 normalnej dlugosci

    eee lecia, aleś wymyśliła. kto Ci bajek naopowiadał? moja śpi dokładnie tak samo i w sumie to nawet się cieszę, że się nareszice ustawił rytm: cyc-zabawa-spanko, bo po zabawie po prostu odpada w każdej pozycji. a w 40 minut to można świat zawojować, choć wiadomo, nie tak, jak wtedy, gdy spała 3-4 h w ciągu dnia.
    wiesz co, ja po prostu wbiłam sobie do głowy jedno zdanie: przy dziecku NIC nie jest stałe. i sie nie dziwię, jak nagle po miesiącu przesypiania nocy, budzi się panna co 3h. albo jak nagle już nie chce z dwóch cycków jeść tylko z jednego. już olałam temat, bo bym osiwiała.

    myszerej: U nas też koło trzeciego miesiąca Młody przestawił się na krótkie drzemki, max 40 minut. Aktywności 2-2,5 godz, potem 40 minut spania.

    u nas dokłądnie tak samo. tylko aktywności max 1,5h, bo ćwiczenia rehabilitacyjne i wietrzenie dupki ją tak wymorduje, że szybciej odpada (polecam;)
    Hussy: Dziewczyny,wczoraj zauważyłam coś niepokojącego.

    Hussy, a nie dźwigałaś przypadkiem za dużo???
    _____
    Laski, a ja sobie kupiwszy "Poradnik zielonych rodziców" oraz "W głębi kontinuum" i naprawdę polecam. Fajna lektura, choć żałuję, ż enie przeczytałam tego w ciąży, zaoszczęziłabym kasy na paru zbednych wydatkach i uświadomiła sie trochę w iektórych kwestiach. w sumie to tutaj u nas na forum wiele z tegp poradnika czy teorii kontinuum się właśnie przewija i tego wszystkiego zdążyłam się przez ten rok tutaj dowiedzieć. polecę laskom na "przyszłych mamusiach"
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    _sushi_: Teo, wszystkiego najlepszego dla Ninki:smile:


    dziękuje w imieniu Ninki :kissing:

    a siostra fajna jest ? :devil:


    JENNY Tobie również dziękuje :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Sushi dzis masz urodziny?? [suwaczek?]
    to sto lat!! :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    a co do spania - Nina od jakiegoś czasu śpi co 2 godziny równo z zegarkiem w ręku :cool:
    drzemka trwa 55-60 minut
    czyli np wstaję o 7 rano to już o 9 śpi, wstaje o 10 i znowu o 12 idzie spać, wstaje o 13 więc idzie spać o 15 a potem już po kąpaniu
    jak wstanie rano o 8 to wszystko się przesuwa o godzinę ale dalej z zegarkiem w ręku :smile:

    czasami jej się zdarzy, że popołudniu dwie godziny prześpi ale wtedy z kolei nie ma już tej trzeciej drzemki ok 15-16 tylko wytrzymuje do 18-stej

    więc jakby nie patrzeć to da się dziecko "ustawić"
    chociaż nie
    bo ona to się akurat sama tak ustawiła :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Natalaa: Sushi dzis masz urodziny??

    Ano mam :wink: dzięki :-)
    TEORKA: a siostra fajna jest ?

    jakby to powiedzieć, hmm... mocno rozrywkowa była w młodości:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Sushi stoooooooo lat !! :flowers:

    _sushi_: jakby to powiedzieć, hmm... mocno rozrywkowa była w młodości:cool:


    no to by mnie u Niny nie zdziwiło
    jak się wda w tatusia to tego :devil:
    --
  1.  permalink
    No to tak:
    Nince, Oskarkowi, i Wiki najlepszego z okazji 4 miesięcy!!
    To już nie byle co :wink:

    Sushi sto lat!
    -- // //
  2.  permalink
    A teraz mam pytanie do dziewczyn po SN..
    Kurde ja dalej odczuwam dyskomfort podczas serduchów :/
    A w zasadzie na poczatku..


    Byłam dzis u lekarza stwierdził, że wszytsko ok, zagojone jak trzeba itp itd.
    Ale sam się zdziwił że dalej mnie boli..
    I stąd moje pytanie jak do cholery długo to może boleć? :/
    -- // //
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Magdalena: ja po prostu wbiłam sobie do głowy jedno zdanie: przy dziecku NIC nie jest stałe. i sie nie dziwię, jak nagle po miesiącu przesypiania nocy, budzi się panna co 3h. albo jak nagle już nie chce z dwóch cycków jeść tylko z jednego. już olałam temat, bo bym osiwiała.


    popieram a przy dwójce to już w ogóle odlot :-) od dwóch dni moje bąble chcą jeść co 2,5-3h a nie co 4h i włosów z tego powodu nie rwę z głowy...mala też miała kilka dni takie że pluła mlekiem dalej niż widziała i dużo mniej jadła ...podeszłam do tego na spokojnie - jak się pannie Zuzannie zachce to da znać i wtedy wypije mi więcej mleka niż jak zacznę się z nią siłować butelką :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Wszystkiego Najlepszego Sushi :smile:
    -
    Magdalena,prawdę powiedziawszy czasem jak mąż pilnuje małą to ja idę na zakupy i noszę pełne siaty,ale nie wiem czy to mogłoby mieć coś wspólnego? Dziś rano była cisza,a teraz znów się ten ból odzywa :/
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    NIGHT ale to jest ból czy dyskomfort ?
    bo ja mam to samo [mimo, że nie po SN] i mi pomaga żel nawilżający bo to z suchości jest podobno [prl wysusza pochwę]
    no chyba, ze Ciebie to boli jakoś inaczej, to nie wiem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    sushi sto lat sto lat, z okazji tej 25 tki ;P:bigsmile:

    night, no u nas jest całkiem nieźle, ale i tak boli mnie na początku i to zawsze w tym samym miejscu:sad:
    w środku po lewej stronie, mam tam takie zgrubienie po pęknięciu bo wyczułam palcem, więc to pewnie jeszcze trochę potrwa. Na razie niektóre pozycje przez to odpadają:sad:
    Ale jak sobie wyobrażę jak bardzo się musiałam tam rozciągnąć, żeby Wiki urodzić to się nie dziwię, że to tyle trwa. nacięcie już dawno zagojone i śladu po nim nie ma, a po tych wewnętrznych pęknieciach nadal są :sad:
    Już polecałam na przyszłych mamusiach globulki CICATRIDINA, gdyby nie one to pierwszy raz byłby ostatnim:devil::devil::devil:
    Więc może wypróbuj.
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Hussy: Magdalena,prawdę powiedziawszy czasem jak mąż pilnuje małą to ja idę na zakupy i noszę pełne siaty,ale nie wiem czy to mogłoby mieć coś wspólnego? Dziś rano była cisza,a teraz znów się ten ból odzywa :/


    Hussy - no daj spokój dziewczyno !!! kurcze siaty niech mąż dźwiga ! nadźwigasz się siatek, dziecko też swoje waży i ileś tam razy dziennie musisz je podnieść to też jest ciężar!
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    ja chcę wiosnę.................
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Dzięki, Dziewczyny, za życzenia :-)
    tak naprawdę nie czuję, że za rok będę obchodzić podwójna osiemnastkę- ja mam wciąż te 25 lat :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    i chcę się w końcu wyspać............ i wyjść jak człowiek na spacer z wózkiem........... i chcę wyjść do ludzi....... a najlepiej do kosmetyczki czy fryzjera.......
    a tak poza tym wszystko u nas po staremu.
    Alex dalej broi i się nie słucha, a Albert nadal ma koszmarne nocki.
    Pozdrawiam wszystkie wyspane mamuśki.
    i zazdroszczę sushi optymizmu. Ja dziś się czuję na 45 lat.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Moje dziecko dało mi dziś cudowny prezent urodzinowy!
    Chodzi, trzymane TYLKO ZA JEDNĄ rączkę:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Night - ze swojej strony polecam globulki z kwasem hialuronowym - ja używam Cicatridynę - na razie zużyłam 5 z 10 i jest SUPER :P
    lekarka zaleciła mi Xaluron, ale w 6 czy 7 aptekach nie było... w końcu w jednej babka mi znalazła zamiennik... a, że to i tak bez recepty, więc... ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Hussy: Magdalena,prawdę powiedziawszy czasem jak mąż pilnuje małą to ja idę na zakupy i noszę pełne siaty,ale nie wiem czy to mogłoby mieć coś wspólnego? Dziś rano była cisza,a teraz znów się ten ból odzywa :/


    Hussy, dziewczyno, nikt Ci nie powiedział, że tak robić NIE WOLNO? Póki trwa połóg, żadnego dźwigania, bo możesz zrobić sobie niezłą krzywdę! Dźwiganie w połogu może spowodować trwałe uszkodzenie mięśni dna miednicy i obniżenie narządów rodnych. Dlaczego to mąż nie może załatwić zakupów?
  3.  permalink
    Teo no to bardziej jest taki ból..
    Tak jak Jenny pisze, na samym poczatku boli po jakiś 2-3minutach juz jest ok, ale poczatek to jakbym dziewica była i pierwszy raz swój własnie miała..
    Trochę niefajnie :/
    I boli mnie tam gdzie bylo szycie ale lekarz stwierdził, e wszystko pieknie zagojone.
    No nie wiem moze to ta musi byc..
    -- // //
    • CommentAuthorpkpati
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Cześć, dziewczyny, pozwólcie, że dołączę.
    czytam Was nałogowo :)
    Mój Szymek ma trochę ponad 4 miesiące.

    Hussy, ja miałam podobny problem i to już po wyciągnięciu szwów i zagojeniu rany ciętej.
    Okazało się, że jeden ze szwów, który miał się rozpuścić zaczął "wychodzić" na wierzch. Bolało strasznie, nie mogłam siedzieć, zaczęła się sączyć ropa.
    Ani położna, ani lekarz nie byli tym zaskoczeni, powiedzieli, że to się czasami zdarza.
    Jak się sączyło psikałam octeniseptem, położna poleciła nasiadówki z kory dębu.
    A lekarz... wycisnął paskudę.
    Bollllaaałłłłoooo :)
    A następnego dnia już było po sprawie.

    No i nie dźwigaj, kobieto :)
  4.  permalink
    Natalaa: Night - ze swojej strony polecam globulki z kwasem hialuronowym - ja używam Cicatridynę


    Oo to tez Jenny je polecała.
    W takim razie się w nie zaopatrze!
    Super dziekuje Wam :)
    -- // //
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    wszystkiego najlepszego agnieszko ( sushi) !! sto lat... pozdrawiam ( pisałyśmy kiedyś, ale zmieniłam nik ) ...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Dzięki, Aniu :-)))
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    I poczęstujcie się tortem:smile:
    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    czy u was tez takie terminy na szczepienia? dodzwoniłam się w koncu i zapisali nas na.... 6 marca!!! doh mała będzie miała 9 tygodni wtedy..........
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    U Nas pierwsze szczepienie na 9 marca :) I na pierwszej wizycie mnie już zapisano.
    -
    Dobra,to od dziś nic nie dzwigam :) Chociaż powiem Wam,że miednica też mnie ostatnio trochę boli przy chodzeniu.. No nic.Będę bardziej uważała,mam nadzieję,że przez swoją głupotę nic sobie nie zrobiłam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorGyfr
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Mamy kolejnego ząbka lewą jedyneczkę:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    zupełnie nie rozumiem tego systemu... położna mówiła, że niby tak fajnie w tej przychodni, mało dzieci itd.... a tu doopa się okazuje :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    a fuj jaki syfiasty tort :confused::confused::cool::cool::cool::cool:

    gratulacje dla Witka ! :kissing:


    moja Nina dzisiaj też nową rzecz pokazała [ z okazji chyba swego święta hehe ]
    leżąc na brzuszku wyciąga obie łapki po leżącą przed nią zabawkę, przyciąga ją do siebie, trzyma w rączkach i pakuje do buźki :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    TEORKA: a fuj jaki syfiasty tort

    syfiasty byłby, gdyby był słodki :middlefinger:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    hehehee nie lubisz słodkiego ? :shocked::smile:
    ja w sumie piszę , że syfiasty a nigdy sushi nie próbowałam więc trochę chyba słabo się wypowiadam nie ? :cool:
    natomiast jeśli to smakuje rybami [a chyba tak?] to zdecydowanie nie polubię :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Nie przepadam za słodkim- a już tortów to wręcz nie znoszę:tongue:
    A sushi nie do końca rybą smakuje- ale to trzeba spróbować:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Talka, ja dzwonię rano a o 12 mam szczepienie:bigsmile: Kiedy tylko zechcę:bigsmile:

    Sushi, wszystkiego najlepszego! Oj jak ja bym chciała znów mieć 25 lat!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.