Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    "rozmawialiśmy z 3 różnymi pediatrami. I każdy stwierdził po rozmowie, że to taki typ..."
    nienawidzę kiedy lekarz tak podsumowuje dziecko. Taki typ.... tak samo odpowiedziała mi babka jak zapytałam dlaczego moje dziecko ma tak częste pobudki w nocy. Szlag mnie trafił i zakończyłam rozmowę.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Ja też ostatnio byłam u neurologa i też lekarzowi nie podobało się to,że ściska piąstki,i główkę ma odwróconą w jednym kierunku,stwierdziła też lekkie napięcie i zaczęłam z nią 'ćwiczyć' ,być może też kwestia tego,że dorasta,no i już nie ściska tak piąstek i główką obraca na wszystkie strony,ciemiączko ma na razie w porządku i ogólnie dostaliśmy pozwolenie na szczepienie :wink:
    -
    Magdalena,to tak jak moja córka. Płacze tylko wtedy jak jest głodna,jak ma mokrą pieluszkę,lub przed zasypaniem żeby ją trochę ululać :smile: Ogólnie jest dzieckiem aniołem i praktycznie popłacze może z dwa razy dziennie,albo przy cycku zrobi cyrk :) Noce mi całe przesypia.Czasami budzi się dwa razy,czasami tylko raz żeby zjeść i znów idzie spać ;) - ze smokiem obowiązkowo. Takich dzieci to ja bym mogła mieć całą gromadkę :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny - asymetria asymetrią, ale przecież każdy z nas preferuje jakąś stronę, prawda? Mało jest ludzi idealnie oburęcznych na przykład ;-) Mikiemu się ta asymetria znacznie zniwelowała jak zaczął raczkować, a potem chodzić, chociaż widać, że prawa strona zaczyna dominować (w przeciwieństwie do mamusi - mańkuta) ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Livia,racja :smile:
    -
    Dziewczyny,dziś zauważyłam u siebie śluz typu płodnego rozciągliwy,przezroczysty.Z tym wiąże się moje pytanie.Czy możliwe,że jestem w czasie dni płodnych? A może po porodzie taki śluz jest normalny? Dodam jeszcze,że czuję u siebie 'objawy' MOGĄCE świadczyć o tym,że jest to czas płodny,ale że to obserwacje po porodowe to wolę zapytać :)
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    katy222: nienawidzę kiedy lekarz tak podsumowuje dziecko. Taki typ.... tak samo odpowiedziała mi babka jak zapytałam dlaczego moje dziecko ma tak częste pobudki w nocy. Szlag mnie trafił i zakończyłam rozmowę.


    Mnie najbardziej trafia kiedy traktują mnie jak idiotkę i serwują teksty "a może pani zapomniała jej nakarmić?"...
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Hussy: Takich dzieci to ja bym mogła mieć całą gromadkę :tooth:


    Moja chyba chce być jedynaczką :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    madrill:
    Mnie najbardziej trafia kiedy traktują mnie jak idiotkę i serwują teksty "a może pani zapomniała jej nakarmić?"...


    hehe dobre :wink:
    tzn nie dobre ale wiesz o co mi chodzi :smile:



    CERI fajny avatar ! :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Wiem, wiem... i powinno być chyba "ją nakarmić" a nie "jej nakarmić" ale już nie będę poprawiać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Hussy: dziewczyny,dziś zauważyłam u siebie śluz typu płodnego rozciągliwy,przezroczysty.Z tym wiąże się moje pytanie.Czy możliwe,że jestem w czasie dni płodnych?

    Hussy, u mnie ślu zpłodny pojawił sie dopiero po 4 mcach karmienia tylko piersią (bez dokarmiania), po czym zanikł. nie jestem ekspertem, ale z tego, co obserwuję, w okresie poporodowym zdarza sie własnie takie podejście do płodności nawet kilka razy.
    ja ostatnio maiłam takiego Bejota, że masakra! i tym razem mi sie wydaje, że może już przyjść @, bo dodatkowo podbrzusze mnie dziś boli jak na @, a od tego śluzu płodnego minęły jakieś 2 tyg.
    btw, wczoraj za słabo odgrzałam sobie zupę i miałam mdłości i gdyby nie to, że bzykanko jest tylko z gumką i to dość rzadko, to już bym miała pełne gacie ze strachu. bynajmniej śluzu płodnego ;)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    A we wogle to poprosze o oklaski!:clap::clap: własnie była u nas pani rehabilitantka i marysia się pięknie rozwija z wiekiem korygowanym :cheer::cheer::cheer::cheer: jedyne co jest do poprawy to to odkręcanie główki w prawo oraz wyciaganie raczek - powinna juz je prostować w łokciach. ale to tylko kilka dni ćwiczeń i pewnie załapie jak poprzednim razem.
    w ogóle super ćwiczenia dostałyśmy - takie formy zabawy. a także sposoby noszenia.
    jak będzie mąż w weekend to Wam pstryknę fotki, bo to takie ogólnorozwojowe jest.
    i wypytałam o to prawidłowe leżenie na brzuszku, więc też Wam cyknę, żebyście widziały. zwłaszcza mamy dzieci ze wzmozonym napięciem.
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    o tak Magda, jak bedziesz w stanie to posptrykaj fotki malej zebysmy my tez wiedzialy jak powinno byc ok.


    a o co chodzi z "wyciaganiem raczek"? W sensie Marysia ma je wystawiac a nie wystawia czy wystawia zle?
    --
    •  
      CommentAuthorGyfr
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Brawa dla Marysi:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorGyfr
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    [quote=katy222][/quote]

    Skąd ja to znam na wszystko mają wytłumaczenie do 4 miesiąca że Zuzię męczą kolki, a teraz jak mówię że dziecko się , wierci, kręci w nocy to słyszę że zęby. A dlaczego ma ciągle odparzone za uszkiem to już się nie dowiedziałam i trze oczy tak czasem że nie mogę jej nakarmić, a czytałam że może ją męczyć jakiś alergen choć faktycznie wolałabym żeby to były oczywiście zęby.
    --
  1.  permalink
    TEORKA: CERI fajny avatar ! :cool:

    A dziękuję :smile: Poprzedni był jeszcze świąteczny, więc czas było zmienić :wink:

    Magda, brawa dla Marysi!!! No i dla Ciebie również! Obie odwaliłyście kawał dobrej roboty! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    yol:
    a o co chodzi z "wyciaganiem raczek"? W sensie Marysia ma je wystawiac a nie wystawia czy wystawia zle?

    chodzi o to,że operuje ugiętymi w łokciach rączkami, a powinna już wyciągać wyprostowane łapki. i nie chce ich trymać do siebie, tylko woli chwytać zabawki tak po skosie. ale na pewno to szybciutko wyprowadzimy.

    Niestety na moje oko, znowu się mała zanemizowała. widze po skórze :sonfused: pewnie to pocenie sie stópek to tez od tego.
    jak nie urok to sraczka :wink:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Kurde, oglądam właśnie "Przepis na życie" - aż mi się smutno zrobiło i nostalgicznie, bo połknęłam 2 sezony pod koniec ciąży i tak mi sie wszystko przypomniało. i dobre, i złe niestety też :sad:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    MAGDA brawa dla Mery !! :smile:

    a te stópki to jej się pocą non stop ?

    bo moja po karmieniu jest mokrusieńka :/
    stópki, dłonie, włosy na głowie
    ale myślałam, że to z wysiłku po prostu....
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Gyfr: trze oczy tak czasem że nie mogę jej nakarmić,
    Alex też tak robił. Do tej pory nie wiem dlaczego. Pediatra też nie miała pomysłu. Powiedziała, że widocznie tak ma. :devil:
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Moim zdaniem to tarcie oczu nie jest niczym niezwykłym, nie miałyście tak nigdy? Ja mam bardzo często, najchętniej to bym sobie pięścią to oko podrapała, ale się hamuje jak jestem pomalowana :cool: I nie ma alergii, bynajmniej stwierdzonej :tongue:
    Wiki trze oczy ZAWSZE jak jest zmęczona i zaraz po obudzeniu, już tyle razy miała zadrapane w kąciku oka, że kiedyś to sobie je chyba wyciągnie :devil::devil:

    A pocenie stóp nie jest dziedziczne? :wink: Bo Wiki strasznie się pocą, myślałam, że to po mnie ma :bigsmile: na szczęście nie smierdzą jej te stópki :devil::devil: Z tego powodu, a także przygotowując się do wielo, zamówiłam getry - ocieplacze, żeby śmigała boso :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    jenny1983: A pocenie stóp nie jest dziedziczne? :wink: Bo Wiki strasznie się pocą, myślałam, że to po mnie ma :bigsmile: na szczęście nie smierdzą jej te stópki

    podobno tak. przynajmniej tak czytałam na necie.
    no i trudno żeby takiemu maleństwu smierdziały :wink:

    dobre, wrzucam filmik poglądowy.
    1: noszenie na fasolkę dla dzieci z podwyższonym napięciem. jak widać nie podpieram pleców, dzieki czemu dziecko sie nie może pręźżyć.
    2 i 3: noszenie dla dzieci, które już same trzymają główkę. jak się dziecko wygina, to trzeba bardziej odchylić. ważne, żeby znowu nie opierało pleców o nas, bo się zacznie prężyć.
    3: pół-siedząca pozycja ćwiczenie mięśni brzuszka (dobre przy przepuklinie)
    4: właściwe trzymanie rąk i głowki w wieku Mery (czyli pracują mięśnie szyi, rączki są do przodu mocno)
    5: trzymanie główki mięśniami grzbietu - niewłaściwe. nie widac na fotce, ale Mery tutaj malo sie podpiera rękami, wbrew pozorom, tylko ciagnie tułow do góry grzebietem.

    oczywiście nie zachęcam do stosowania ćwiczeń przepisanych komu innemu, ale na pewno pozycje do noszenia krzywdy nie zrobią. jesli sie komuś przyda, to proszę.
    [zdjecie usuniete]
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Magda, mam nadzieję, że tak pozostanie u Wiki, bo dwie kobietki w domu z takimi stopami, to Paweł się wyprowadzi :PPPP
    Świetne te pozycje, ja noszę Wiki w pozycji 2/3, lub przewieszoną przez ramię, ewentualnie " na krzesełko" - inne nie wchodzą w grę :D
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    u nas króluje nr 3, tylko to moje dziecko jest takie wielkie, że ciut inaczej to wygląda :)
    P.S. urocza łysinka z tyłu główki :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    katy222: P.S. urocza łysinka z tyłu główki :)

    hehe, bo Mery należy do tego samego klubu czeskich piłkarzy, co Ninka od Teo :wink:
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Magdalena: hehe, bo Mery należy do tego samego klubu czeskich piłkarzy, co Ninka od Teo


    prosze w takim razie zapisac do klubu mojego Adasia. On tez ma taka lysine z tylu. Smiesznie to wyglada:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    dobra, będzie napastnikiem ;)
    •  
      CommentAuthorNeamo
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Natuś też taki łysy placek ma z tyłu, to chyba u dzieciaczków częste:wink:

    Natanielek przez większość czasu główkę trzyma mięśniami kręgosłupa i bardzo długo potrafi tak "latać" co ma nóżki i rączki podniesione i główkę i nimi macha, na rączkach to się opiera tylko jak chce spojrzeć do góry. Jak jest na pleckach to ciągle taki mostek robi, że nawet pupka jest w górze, a utrzymuje się na główce i nóżkach. Przy siedzeniu podpiera się rączką z boku i tak podnosi, nieraz też trzyma sie za stópki, tak pochyla i opiera się rączkami z przodu, tylko jak się zaśmieje tak nagle, to się odpycha mocno do tyłu i leci :bigsmile: Ostatnio nauczył się tak pluć co wyciąga języczek i tak pyrka:bigsmile::cool: Trze oczy też bardzo często i nieraz się zadrapie na nosku albo w kąciku oka mimio, że obcinam mu pazurki co drugi dzień. A czy Wasze dzieciaczki tez tak niespokojnie jedzą? Bo Natek cały czas wymachuje rączką, chwyta, nóżkami kopie i ciągle się rozgląda na wszystkie strony, nawet jak nic się nie dzieje. W każdym razie, był porządnie badany przez trzy pediatrzyce i neurologicznie wszystko jest w najlepszym porzadku:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    haha nawet łysieją tak samo :cool:

    co do zjęcia nr 1 - za chiny tak Niny nie utrzymam bo ona sie teraz wszędzie na boki obraca, nawet kurna na rękach
    poza tym za ciężka juz jest :neutral:
    nr 3 musze jutro spróbować bo fajna się wydaje ! :smile:


    co do brzuszka - na tym ostatnim ja bym powiedziała że dobrze trzyma a tu się okazuje, że źle hehe :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: poza tym za ciężka juz jest :neutral:

    Ja tak noszę Krzysia- 6300g :wink:

    Magda,
    Fryzura Marysi i jej mina na czwartym zdjęciu- cudo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    cerisecerise: Fryzura Marysi i jej mina na czwartym zdjęciu- cudo

    Wlasnie to jest smieszne, ze ona jak zobaczy telefon to powaznieje i sie w niego gapi. Mimo ze caly czarny. Dlatego mi trudno zlapac usmiech na foto.

    Laski, co Mery dzisiaj wyprawia!!! :sad: Od 17 darla sie tak, ze az sie zanosila. Na chwile spokoj i znowu. Jesc nie, spac nie, chyba ze u mnie na rekach.
    Na moje oko, to byla zmeczona i nie mogla usnac.
    Ale zeby TAK sie drzec?? Az jej tchu brakowalo.
    W koncu ja wykapalismy, suszara, jakos zjadla i padla.
    Nie wiem jak po fajnym dniu moze byc taki hard core...
  2.  permalink
    TEORKA: poza tym za ciężka juz jest :neutral:


    U mnie tez ta poza nie przejdzie..
    Franek ponad 8kg wazy..
    Jutro na wizycie sie dowiem ile dokladnie.. i tak jak Ninka nie usiedzi!!
    -- // //
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    dziewczyny na co mam zwrócić szczególną uwagę przy podpisaniu umowy o pracę ????
    pomóżcie , bo ja jeszcze nigdy nic nie podpisywałam ...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    morela1: dziewczyny na co mam zwrócić szczególną uwagę przy podpisaniu umowy o pracę ????
    pomóżcie , bo ja jeszcze nigdy nic nie podpisywałam ...:confused:


    Przede wszystkim muszą być w niej zawarte zgodne z ustaleniami warunki zatrudnienia-wynagrodzenie, czas pracy itd. To, co w umowie nie jest zawarte reguluje Kodeks Pracy.
    Morelko nie da się tak w jednym zdaniu napisać na co zwrócić uwagę.
    Czyżby udało się z pracą???
    Jeśli tak to serdecznie gratuluję:clap::clap::clap:
    I pochwal się co to za praca:shades:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Morela, wynagrodzenie brutto - wiadomo i inne elementy czy są zgodne z przedwstępnymi uzgodnieniami , czy jest do niej załącznik o okresie wypowiedzenia, urlopie itd.. (chociaż to możesz otrzymać do 7dni później). No i jeśli jest na czas określony powyżej 6 m-cy to czy jest wzmianka o możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. Dobrze by było gdybyś tez dostała zakres obowiązków na piśmie, możesz o to zapytać. Poza tym przed podpisaniem umowy powinnaś dostać skierowanie na badania lekarskie na koszt pracodawcy. Przypilnuj też zgłoszenia terminowego do zus, poproś o druk ZUA i jesli chcesz dopisać synka do zdrowotnego to o to poproś i też o ZCNA na potwierdzenie.
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    poczekaj jeszcze ...:tongue:
    jutro napiszę , bo jutro się wszystkiego dowiem
    i jeśli dostanę tą pracę (choć niby już zostałam przyjęta)
    to napiszę
    :wink:
    na razie poinformowano mnie o tym telefonicznie po drugiej rozmowie
    ale nic sobie nie obiecuje dopóki nie usłyszę i nie zobaczę :smile:

    i też do dupy się złożyło że akurat jutro mam przyjechać zobaczyć umowę
    akurat jutro mamy jechać do rzeszowa do specjalisty z bioderkami...
    i pewnie będzie tak że ja nie pojadę :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    A ja tez dorzucę swoje 3grosze z rekrutacji do niewielkiej, 9osobowej spółki. Bo zupełnie inaczej wygląda wtedy taki proces pozyskiwania pracownika. Poza wiedzą ważne jest też pierwsze wrażenie, ogólne poczucie sympatii, brak przesadzistych sformułowań w liście motywacyjnym a nawet takie drobiazgi jak duszące perfumy czy niedbały strój ;)
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    to skierowanie na badania to w każdej pracy się dostaje bez względu na to do jakiej ??
    co to ten druk ZUA ?
    a synek u męża jest ubezpieczony to już nie będę zmieniać ...
    --
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    JEM
    no ja już drugi dzień z kolei chodzę ubrana jak na maturę :bigsmile:
    jutro czeka mnie trzeci ...
    ostatnio właśnie strój elegancki aż tak miałam na maturze :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    bez wstępnych badań nie mogą cie dopuścić do pracy, no chyba że to będzie np. umowa zlecenia
    :) i dobrze, tym bardziej, że piszesz, że miejsce pracy preferuje raczej oficjalny strój ;) trzeba się poświęcić ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    ZUA - to zgłoszenie do zus
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    jem: ZUA - to zgłoszenie do zus

    dzięki za nic bym się nie skapła :shamed:
    jem: trzeba się poświęcić ;)

    oojjj i to jak nogi mnie już od wysokich butów bolą ,
    ostatnio z takimi miałam do czynienia przed ciążą więc to dla stóp jak teksańska masakra :wink:

    jeszcze powiedz mi co to ZCNA jesli cie nie zameczam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny, a ja na chwile o KUPIE.
    Kurde, pisalam Wam, ze u nas taka rozciagliwa. Niby nie bylonskuzu, ale zawsze taka kupa cala glutowata.
    No i odstawilam mleko na 3 dni, dzis dodalam troche do kawy i od razu nastepna kupa rozciagliwa i niestety ewidentnie tym razem bylo widac w niej nitki sluzu, tylko tak lekko podbarwionego, ale inaczej niz kupa.
    Czyli generalnie dupa :confused:
    Ale skoro nie ma wtsypki ani nic to nie musi byc skaza nie? Tylko po prostu moze problem z trawieniem mleka?
    Kurza twarz! A ja dziecku serwowalam taka diete :confused: ta kupa od dawna przeciez taka ciagnaca.
    wyglada na to, ze winowajca mleko, nie?
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    ZCNA to druk zgłoszenia dzieci do ubezpieczenia , jeśli Twój Oskarek jest przypisany do męża ubezpieczenia to powinnaś mieć ten druk od męża z pracy
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    ZCNA dotyczy zgłoszenia do zdrowotnego członków rodziny, gdybyś chciała dopisać synka ale jak jest u męża to i tak nie ważne ;)
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    ok dziekuje dziewczyny jestem wyszkolona w 5 min :wink:
    :flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Magdalena moj tez czasem robi takie ciagnace kupy, ale myslalam ze to jest ok, bo to taka "jajecznica" a jaka powinna byc w koncu ta kupa? wodnista?
    Dawidek okolo 6 tyg dostal strasznej wysypki, bylam pewna ze to skaza wiec odstawilam wszystko na poltora miesiaca, do tego stopnia ze czytalam wszystkie etykiety, cceba bialego nie jadlam bo tam mleko dodaja itd. roznicy w kupie nie widzialam, od jakichs 3 tyg znowu jem nabial i wysypki brak a kupa czasem wodnista czasem ciagnaca
    edit. chleba bialego mialo byc
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    MADZIA a może to skok się zaczyna ?
    ja już się gubię ile Mery tych tygodni ma
    w każdym razie Nina takie same ma akcje jak "skacze" :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    No na bank u Mery (wiek korygowany na pasku pod postem:) jest skok od jskiegos tyg-dwoch, co widze po problemach z wyciszeniem wiecxorem.
    Ale tsk sie jeszcze nigdy nue zamosila.
    Co do kupy, to u nas nieraz to az taka jsk woda. Nie wiem czy to dobrze. Pogadam z pediatra.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    no wiek korygowany to śledzę tzn wiem ile Mery ma ale przeliczyć na tygodnie tego jakoś nigdy nie umiem heheehe :wink:
    Kochana moja jest w skoku już od 6 tygodni i są dni, że jest ok a są takie, że histerię ma i drze się tak jak Mery łącznie z zanoszeniem...
    także to chyba tak jest, że jeden dzień dobry a drugiego dziecka nie idzie poznać :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    Jeny gdzie jest moja Ninka dawna? :sad: :tongue:
    dziecko wstało o 06:20, jest 10:40 a ona jeszcze ani minuty nie spała :confused:
    i to już trzeci dzień z rzędu
    co ją chcę uśpić to walka jest rodem z MMA :cool:
    a ziewa jak bengalski tygrys
    zaraz jej szczęka z zawiasów wyskoczy :devil:

    mam nadzieję, że to "tylko" skok a nie że mi nagle dziecko uznało, że spanie w dzień jest dla pedałów
    bo 3 ostatnie dni przesypia 30 minut w ciągu 12 godzin :shocked:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    Mój synek też chyba przechodzi jakiś skok. Marudny jest strasznie. Teraz sie bawi sam ale pewnie zaraz będzię marudził, a mi ręce usychają bo on już 6 kilo waży.:cry: Oby ten skok jeżeli to skok się jak najszybciej skończył bo od urodzenia moje dziecko to anioł i trochę mnie to "rozpuściło" i teraz jak marudzi to jest dramat.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.