Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    aa, to tak. czyli to jest ta rożnica między 5w1 a 6w1.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    Madzia ja nad blizna mam gladkie, dopiero jakies 5 cm nad nia zaczyna sie flak/oponka czy jak to tam nazwac ;)


    a moje dziecko dzisiaj caly dzien pelza :shocked:
    co ciekawe pelza opierajac sie na brodzie wiec sobie wyobrazcie jak ta broda wyglada :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 20th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a moje dziecko dzisiaj caly dzien pelza

    oo :cool:

    moja się właśnie obudziła z 15minutowej drzemki :D zaraz musimy się szykować i do neurologa, a tak mi się nieeee chceeee :neutral::shocked:
    taka pogoda dupna za oknem, że hugo :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    hahaha :) bawa dla Ninki. Nagrywaj to koniecznie, Teo! :smile:
    --
    szykuje się powoli na spacer. słońce i 10 stipni, ale pizga jak nie wiem co. ciekawe ile wytrzymam.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    Magdalena: słońce i 10 stipni, ale pizga jak nie wiem co. ciekawe ile wytrzymam.
    --


    u nas wczoraj tak byłó tylko bez słonka
    zmarzłam niemozebnie :sad
    i pewnie dlategom chora :/
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 20th 2012 zmieniony
     permalink
    "Brak przeciwwskazań neurologicznych do szczepień" :swingin:

    Czyli moje dziecko nad wiek rozwinięte i tyle :P Żadne napięcia mięśniowe i inne nas nie dotyczą, uff :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    pocieszajace to co piszesz Natalko, ja tez przestalam sobie juz wkrecac te wszystkie napiecia bo mnie pediatra wysmiala.
    Ja nie wiem co wy Dziewczyny piszecie o tej pogodzie, u mnie na Lubelszczyznie pieknie, a ze troche wieje...posiedzialybyscie miesiac w Irlandii:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    lecia_28: pocieszajace to co piszesz Natalko, ja tez przestalam sobie juz wkrecac te wszystkie napiecia bo mnie pediatra wysmiala.

    no mnie może nie wyśmała, ale powiedziała wprost, że ona nic złego nie widzi, ale na wszelki wypadek lepiej sprawdzić, skoro mnie to niepokoi ;)
    teraz będziemy mieć wizytę 6.06 (w celu sprawdzenia rozwoju małej, czy nadal wsio jest ok) już na nfz :) dziś zażyczył sobie 100wkę. także jesteśmy o kolejną 100 chudsi :confused::bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Natalaa: dziś zażyczył sobie 100wkę. także jesteśmy o kolejną 100 chudsi

    dwa tygodnie temu byliśmy prywatnie u ortopedy, bo i Ewuni i Krzysiowi wypadały kontrole - 420pln za dwójkę, bo na szczęście Ewunia już bez USG.
    Jutro idziemy na szczepienia, 5w1 Ewuni plus pneumokoki dla niej i dla Krzysia - 900pln.
    Kto da więcej? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    ceri bo to powinno być tak że od dwójki dzieci wzwyż to hurt :-P u nas ten sam problem - wszystko x 2
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    łoł to nieźle... my za szczepienie 5w1 niecałe 110zł
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: 5w1 Ewuni plus pneumokoki dla niej

    Ceri, a moge zapytac, czemu Ewa ma te szczepienia dopiero teraz?
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeMar 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Magda, jeśli pytasz o 6w1 - dawka przypominająca wypada 16-18 miesiąc, mamy więc miesiąc obsuwy, ale wcześniej mała miała problemy skórne i nie chciałam dokładać szczepionki. A pneumokoków ma dawkę przypominającą (przynajmniej tak głosi kalendarz szczepień). Pierwszą dawkę dostała jak miała 7 miesięcy (nie chciałam szczepić wcześniej, bo mała pół roku siedziała ze mną, nie miała kontaktu z innymi dziećmi).
    I pierwszą dawkę pneumokoków dostanie Krzyś, powtórka po dwóch-trzech miesiącach.

    Treść doklejona: 20.03.12 20:23
    Natalaa, najdroższa jest szczepionka na pneumokoki- 340pln (Prevenar). Może w aptece kupiłoby się taniej, ale wolę już kupić w przychodni gdzie szczepię.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    Ceri a dlaczego Twoje dzieci nie załapały się na refundowane pneumokoki? Ewa wcześniak, a Krzyś też miał niska masę urodzeniową.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    cerisecerise: Natalaa, najdroższa jest szczepionka na pneumokoki- 340pln (Prevenar). Może w aptece kupiłoby się taniej, ale wolę już kupić w przychodni gdzie szczepię.

    O kurczę, to drogo - u nas w przychodzni 280 zł (Prevenar) i wydawało mi się dużo.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    u nas 290 zł
    jak widać wszędzie inna cena:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    dziewczyny czy u miesięcznego dziecka normalne są w kupce takie białe grudki? moja od nocy zrobiła takie 3, wcześniej tak nie było były żółte. Do tego ma w odbycie 37,5 st- to niby jest normalna temp, ale nie wiem, strasznie płacze cały czas, nie wiem już co robić, boję się iść do lekarza, że mnie znowu ochrzani
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    białe grudki moja Nina często miała w kupie jak była na cycku [z reszta teraz na MM też] :smile:
    to chyba normalne - przynajmniej ja tak uważam i jak widać Ninka sie ładnie rozwija mimo takich kup

    37,5 w odbycie jest ok
    poza tym mierząc w odbycie zawsze odejmujesz 0,5 stopnia
    czyli ma 37,0
    czyli w porządku


    a strasznie płacze nawet bez kolek ?
    może warto zbadać mocz?
    nam pediatrzyca zawsze pierwsze co [jak coś się działo] to dawała właśnie na mocz skierowanie....
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    marta_885: boję się iść do lekarza, że mnie znowu ochrzani


    Ja bym zmieniła lekarza.
    Wg mnie to nie jest normalne,żeby młoda mama bała się pójść z dzieckiem do lekarza, w obawie,że ten będzie ochrzaniał i bagatelizował problem.
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Teraz będę szła tylko prywatnie, dzisiaj umówię się na wizytę. Ona jest taka niespokojna ciągle, musi być na rękach i przytulona jakby była wystraszona- jutro zrobię jej badanie moczu. Myślałam, że te grudki to mogą być tylko na początku, czyli może jest ok, ciągle się zastanawiam czy ją coś nie uczula. Mąż mnie namawia żeby przejść na mleko nutramigen, bo mu polecali, że pomaga na brzuszek, ja naprawdę mam już tak dość patrzeć jak ona się męczy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    cerisecerise: Natalaa, najdroższa jest szczepionka na pneumokoki- 340pln (Prevenar). Może w aptece kupiłoby się taniej, ale wolę już kupić w przychodni gdzie szczepię.

    u nas dostajesz receptę i lecisz do apteki....
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    marta_885: Mąż mnie namawia żeby przejść na mleko nutramigen, bo mu polecali, że pomaga na brzuszek


    Dzieci na Nutramigenie też miewają problemy brzuszkowe... Po prostu, niestety jest tak,że przez pierwsze 3 m-ce brzuszki naszych maluchów miewają swoje kłopoty...
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Marta a nie masz w okolicy drugiej jakiejś przychodni żeby przepisać malutką?
    Kurcze - nie rozumiem jak lekarz może tak traktować matkę - ja tam jak nie jestem pewna czy wszystko ok z maluchami to dzwonię i jadę do pediatry i od progu mówię że może przesadzam ale chcę sprawdzić to czy tamto co mnie niepokoi - jakoś do tej pory nie zdarzyło mi się aby pediatra popatrzyła na mnie jak na jakiegoś ufoka ani też nie usłyszałam że coś wymyślam/wydziwiam itp...np dzięki temu że niepokoił mnie katar u maluchów udało się w porę wykryć bezobjawowe zapalenie płuc u młodego i nie musiał iść do szpitala tylko udało się to zbić antybiotykiem w domu
    Współczuję Ci Martuś przejść z pediatrą - to nie tak powinno być...
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Dokładnie, dlatego więcej tam nie pójdę- tylko na szczepienia a tak to prywatnie, bo muszę teraz czekać pół roku zanim się przepiszę do innej przychodni. U nas w mieście jest bardzo dobry pediatra, ale tylko prywatnie przyjmuje. Mała chyba jakiejś biegunki jeszcze dostała, ja chyba oszaleje:confused: co ją przebiorę to znowu kupa, ale są już chociaż bardziej żółte.. i takie wodniste, nawet bardzo wodniste. Muszę się jak najszybciej tam dostać do niego, bo osiwieję w końcu:cry:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Marta a czemu masz czekać pół roku zanim przepiszesz malutką do innego pediatry ??? Ja swoje maluchy zapisałam do przychodni pod nosem gdzie i ja bylam zapisana, ale pediatra był do bani i poszukałam innej przychodni typowo pediatrycznej i tam są zapisane tylko i wyłącznie maluchy ! Nikt absolutnie nie kazał mi czekać pół roku zanim przepisze dzieci - jakby tak było to chyba w łeb bym sobie palnęła !
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Nie wiem właściwie słyszałam że tak jest, że można raz przepisać a później jak chce się znowu to trzeba czekać- nie jest tak? Jeśli nie to od razu ją przepisuję
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    u nas chyba skok, jak nie to ktos mi dziecko podmienil. Juz normalnie nie wiem co z nim robic, drze sie od rana, spac nie chce, jesc nie chce, normalnie mam ochote zamknac dzrzwi i wyjsc. Co Wy robicie w takich chwilach? bo ja mam sama do siebie pretensje ze taka wyrodna matka jestem, ale juz mi uszy puchna...

    Treść doklejona: 21.03.12 11:29
    a jednak zasna...a jeszcze przez sen sie darl:shocked:
    --
  2.  permalink
    marta_885: i takie wodniste, nawet bardzo wodniste.


    Martus, Franek dopóki nie zaczął jeśc papek to miał takie kupki.
    Sama woda.. dopiero teraz zrobiły sie gestsze.
    A juz prze pierwszy miesiąc to kupa była przy kazdym karmieniu..
    Czyli ok. 10 dziennie..
    Z czasem wszytsko się zmieniło.
    Głowa do góry.
    Ale dla świetego spokoju idż do lekarza.
    -- // //
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Wiecie co ja to już chyba przesadzam, tak czytałam właśnie o tych kupkach no i niby jest ok. Jedyne co mnie martwi, że one się tak nagle zmieniły z dni na dzień wcześniej robiła raz na dzień albo na wa dni. Może to przez zmianę diety? pójdę do lekarza się upewnić
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    lecia_28: a jeszcze przez sen sie darl
    lecia_28: a


    Biedaczek... moze go cos boli??


    Lecia a jak to skok to no coz robic... trzeba przetrzymac :bigsmile:

    Treść doklejona: 21.03.12 12:27
    Wkleilam juz pod wykresem Chloe u ktorej ostatnio zachwalalysmy puzzle podlogowe razem z kilkoma dziewczynami...

    A dzis natknelam sie na ten artykul....

    co o tym myslicie?

    *PUZZLE*:http://dzieci.pl/breedingAid,12953908,cid,1024253,title,Popularne-maty-puzzle-sa-toksyczne,wychowanie_artykul.html?smgputicaid=6e215
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    lecia_28: Co Wy robicie w takich chwilach? bo ja mam sama do siebie pretensje ze taka wyrodna matka jestem, ale juz mi uszy puchna...

    Też czasem miewam chwile zwątpienia w takich sytuacjach.Wczoraj np. Oli darła się jak opętana. Cała czerwona,aż się dusiła.Myślałam,że oszaleję.NIC nie pomagało.. Czasem to już brak mi cierpliwości,ale no niestety.Są gorsze dni i lepsze.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    masakra ze szczepieniami….od samego rana młoda była płaczliwa, ale to co się rozegrało w przychodni od momentu jak ją rozbierałam do ważenia to była teksańska masakra piłą mechaniczną…… ryk, ryk, ryk.
    ku mojemu zdumieniu – same szczepienia zniosła nieźle. zaczęła się wydzierać jak pani wkłuła się w lewą nóżkę. samo wstrzykiwanie i wkłucie w drugą – była cisza.

    a i na drugi raz mam nauczkę – wziąć ze sobą grzechotkę. to skutecznie odwraca jej uwagę.

    a waży 6200 już.
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Natalaa: a waży 6200 już.


    To podobnie jak mój. Recę usychają jak się nosi, no nie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    noooo.... masakra. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    yol ewidentnie chyba ja mu sie znudzilam bo przyszla babcia i jest smiech non stop. Juz sie zastanawiam co to bedzie jak wroce do Irlandii i znow bedziemy tylko we troje:cry:
    --
  3.  permalink
    marta_885: Jedyne co mnie martwi, że one się tak nagle zmieniły z dni na dzień wcześniej robiła raz na dzień albo na wa dni.


    Martus, jak karmisz piersią to kupki moga być raz na kilka dni, a moga byc tak jak u mojego Franka było, co karmienie.
    Wszystko to jest normą.
    Musisz się troche wyluzować bo oszalejesz jak tak dalej pójdzie :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    nightingale_84: Musisz się troche wyluzować bo oszalejesz jak tak dalej pójdzie
    No dokładnie, to moje pierwsze dziecko jestem w ogóle niedoświadczona i boję się , bo nie chcę jej krzywdy zrobić. Na 14 jadę do tego pediatry tak na wszelki wypadek, zobaczymy co powie
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Marta i jak po wizycie?
    Co do przepisania dziecka, to można do 3 razy w roku przepisać, za kolejne się już płaci, takie info wisi u mnie w przychodni.

    U nas po 3 dniach spędzonych u dziadków Wiki nie potrafi zasnąć inaczej niż w wózku:devil: No żesz kurwa, przywiozłam im wózek, żeby na spacery jeździli, a oni ją w domu w nim spać kładli :devil::devil: A ja nieświadoma niczego kopałam ogródek:confused::confused: Dziś od 14 taki koncert, na łóżku nie, w łóżeczku nie, na rękach nie, w końcu o 15:20 zapakowałam na dworzu do wózka i śpi:devil::devil: Co za durną mam rodzinę, już o oszukiwaniu mnie z jedzeniem Wiki nie wspomnę!! Pytam czy jej dawali jakiś deserek czy obiadek, bo widzę małą plamkę pomarańczową na bluzce, a moja mama z pełną powagą:NIE!!!! I ja mam im zostawić Wiki jak wrócę do pracy?!?!?!?:devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    jenny1983: Co do przepisania dziecka, to można do 3 razy w roku przepisać, za kolejne się już płaci, takie info wisi u mnie w przychodni.

    O, a mi położna mówiła, że mogę zmienić przychodnię po 6 miesiącach :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Moim zdaniem jeśli jest przychodnia ogólna i przyjmuje w niej pediatra to zazwyczaj jest wymagane żeby któreś z rodziców było do niej zapisane i dlatego nie można przepisać wcześniej niż po 6 miesiącach. U mnie pod domem jest przychodnia i przyjmuje pediatra, żeby zapisać do niej dzieci musiałam ja być zapisana, ale w momencie kiedy chciałam przenieść dzieci do innej przychodni - tylko pediatrycznej gdzie zajmują się tylko i wyłącznie dziećmi i są sami pediatrzy - to nikt nie robił problemu i ja zostałam w przychodni pod domem a dzieciaki są w swojej przychodni
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    cerisecerise: Magda, jeśli pytasz o 6w1 - dawka przypominająca wypada 16-18 miesiąc, mamy więc miesiąc obsuwy

    i see. dzięki. nie wiedziałam, że 6w1 ma też dawkę przypominającą. z pneumo szczepimy tak jak Wy, po 6. mcu. czyli przypomnienie też jest potem po roku, tak?
    marta_885: No dokładnie, to moje pierwsze dziecko jestem w ogóle niedoświadczona i boję się , bo nie chcę jej krzywdy zrobić.

    Nie sądzę, żebyś mogła jej zrobić krzywdę. ale w pełni rozumiem, w jakim jesteś stresie. pytaj tu śmiało o wszystko, bo większość z nas przechodziła podobne problemy.
    z wodnistą kupą potwierdzam - u nas taka jest do dziś. położna mi mówiła, że czasem tak bywa od mleka. no ale ja muzę codziennie sobie latte z pianką strzelić :wink:, więc óki to tylko wodniste kupki, a nie biegunka (kupa kilka razy na 1h), to się nie przejmuję.
    Marta, a dajesz Malutkiej jakieś probiotyki? to podobno pomaga na problemy brzuszkowo/kupkowe.
    jenny1983: U nas po 3 dniach spędzonych u dziadków Wiki nie potrafi zasnąć inaczej niż w wózku:devil: No żesz kurwa, przywiozłam im wózek, żeby na spacery jeździli, a oni ją w domu w nim spać kładli

    oj Ty! a nie czytałaś moich tutaj wynurzeń po wizycie u teściów?
    BABCIA+WÓZEK=BUJANIE.
    Nie kumam dlaczego to pokolenie uważa, ze bujanie to jest zajebista zabawa dla kilkumiesięcznego dziecka...:shocked:
    ja już się wkurzam na myśl, że na święta mój teść będzie znowu w kółko nosił małą. NIC absolutnie z nią ne robi, nie bawi się, nie animuje, tylko ją w kółko nosi i dziecko się w sufit gapi, przesiąkając jego perfumami. grrr.
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Jejku jakby tak moi rodzice lub teściowa przyzwyczaili do bujania to chyba bym pogryzła ich potem ! całe szczęście że u nas wózek się nie zmieści w mieszkaniu a żadnego tarmoszenia na rękach też nikt nie uskutecznia - potem sama z dwójką dzieci bym rady sobie nie dała ! chociaż kuzynka pożyczyła mi płozy do łóżeczka - schowałam je głęboko :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    jeśli chodzi o przychodnie, , to nie ma obowiązku zapisywania do przychodni w danym rejonie. Jeśli jakaś przychodnia rejonowa stawia dodatkowe wymagania, trzeba poprosić o przedstawienie zapisu, na podstawie którego tego wymagają.
    Wiem na pewno, bo Marysię zapisaliśmy do przychodni rejonowej w sąsiednim mieście, ponieważ tam przyjmowała pediatra, która przyszła na wizytę domową do Marysi jak była malutka.
    w naszej rejonowej nam powiedzieli, że mamy przynieść dwukilowego wcześniaczka na audiencję do pediatry albo maż ma iść i opowiedzieć, co się dzieje i wtedy zdecydują łaskawie, czy przyjdą. pokazaliśmy więc im FUCKa :middlefinger: i zapisaliśmy się gdzie indziej. nie było żadnego problemu, poza tym, że nie mamy numeru karty, tylk po prostu jesteśmy w rejestrze czasowym.
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Jestem już po wizycie- lekarz tylko dotknął jej brzuszka to powiedział, że to dziecko kolkowe i jeśli jest karmione piersią mam stosować dietę, nauczył masować brzuch- ale nie jakieś tam głaskanie jak na tych wszystkich ulotkach tylko taki, że wszystko od razu uchodzi, przepisał czopki, zważył ją i w ciągu 2 tyg przybrała 500 gram ( to chyba dobrze???)dlatego kazał dalej karmić piersią i dawać delicol, bo coś tam jednak pomaga. A kupki są ok. Mówił, że muszę być cierpliwa a jeśli już naprawdę nie będę dawała rady to wtedy nutramigen....
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    marta a próbowałaś jeszcze debridat ? teorka bardzo zachwalała ten specyfik a i u nas się też sprawdził i zapobiegł kolkom
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Marta, no to super wieści. Myślę też, że warto kłaść maluszka na brzuszku, jeli to możliwe, to dobrze robi na odgazowanie.
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    nie, nie słyszałam o tym, ale spróbuje jak te czopki nie pomogą, bo mąż pojechał je właśnie kupić.Dziewczyny bardzo dziękuję Wam za wszystkie rady!!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Magdalena: Myślę też, że warto kłaść maluszka na brzuszku, jeli to możliwe, to dobrze robi na odgazowanie.

    wręcz genialnie. my do tej pory nosimy młodą na brzuszku, jeśli widzę, że coś ją męczy ;-)

    a moje dziecko po szczepieniu to póki co - anioł... śpi sobie słodko już 2,5h bez przerwy
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Wiecie co moja córka to jakaś odporna na wszystko, na brzuszku ją kładłam i nic nie dawało a może za krótko ją trzymałam. Zaraz ją położe
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    najlepiej na swoim przedramieniu i przechadzaj się z nią po mieszkaniu :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.