Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    WOW w DDTVN właśnie Maja Sablewska powiedziała Joli,że przeczytała w necie,że Jola jest nie lubiana przez widzów... Na co Jola: "To nie informacja, to plotka":crazy::crazy::crazy:
    Padłam:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    to ja na chwilę robię małą przerwę od trudnych tematów: w DD TVN Maja Sablewska powiedziała Joli, że w internecie piszą., że widzowie jej nie lubią :smile:
    że tez reżyser nie przełączył na kamerę, która pokazałaby facjate Jolanty :smile:
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    ale przeszlismy wczoraj pieklo OMG...!!!!!mala od 14 do 23 nie spala wiekszosc przedarla przeplakala strasznie mi jej szkoda bylo:( ale jakos po 23 udalo sie ja w miare uspokoic i spala nawet w nocy i teraz tez ale spi bardzo czujnie i nerwowo szybciej oddycha i straszne ma styki rekami co jakis czas i tak sie zastanawiam czy to nie ucho!!?? temp nie ma musze ja bacznie poobserwowac a ja odstawie bialko krowie bo przez ostatnie 3dni pozwolilam sobid na jogurt nat i to moze byl blad kupy robi ale z gazami podaje jej od wczoraj sab simplex zmienie diete i zobaczymy...oby bylo lepiej bo strasznie mi jej szkoda!!! a jaka ja jestem padnieta to juz moje wczoraj prawie caly czas rece!!
    -
    aha i mam pytanie p pępuszek w niedziele minie 3 tyg a my go dalej mamy.... i widzę że z jednej str jej się zahacza o ubranka i nieraz cos tam pobrudzi wtedy pryskam i wacikiem czyszczę atak to go nie ruszam... nie jest zaczerwieniony ani nic... są jakieś sygnały że trzeba z tym iść do lekarza!?

    Treść doklejona: 23.03.12 09:04
    Jaheira: WOW w DDTVN właśnie Maja Sablewska powiedziała Joli,że przeczytała w necie,że Jola jest nie lubiana przez widzów... Na co Jola: "To nie informacja, to plotka":crazy::crazy::crazy:
    Padłam

    :crazy::cheer::swingin::rolling: hehe
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Jaheira: WOW w DDTVN właśnie Maja Sablewska powiedziała Joli,że przeczytała w necie,że Jola jest nie lubiana przez widzów... Na co Jola: "To nie informacja, to plotka"Padłam

    ja też :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    kasiakuzniki: są jakieś sygnały że trzeba z tym iść do lekarza!?

    tak. jak pojawi się krew albo bedzie śmierdziało.
    kasiu u nas też się zahaczał o ubranka, ale nie odrywaliśmy ani nic.
    Jaheira: Na co Jola: "To nie informacja, to plotka"

    hahaha, Jah, pisałysmy w tym samym momencie :smile:
    to Ty nie wiesz, że Jola wyrosła na starej dobrej dziennikarskiej szkole
    linii lotniczych?
    :bigsmile:

    Sorry za relacje live z DD TVN., ale dopiero teraz usłyszałam o tej sprawie Madzi - co znaleźli śledczy w kompie matki. Słyszałyście? :shocked:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Magdalena: to Ty nie wiesz, że Jola wyrosła na starej dobrej dziennikarskiej szkolelinii lotniczych?

    :swingin:

    Treść doklejona: 23.03.12 09:16
    Magdalena: Sorry za relacje live z DD TVN., ale dopiero teraz usłyszałam o tej sprawie Madzi - co znaleźli śledczy w kompie matki.

    no właśnie :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Magdalena: Słyszałyście? :shocked:

    słyszałam i mnie to nie zdziwiło!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    TU jest więcej info.
    no mnie jednak zszokowało. nie mieści mi sie w głowie, że to mózna było zrobic z taką premedytacją, tak zmyślnie wykorzystując media i manipulując opinią publiczną.
    biedne dziecko... :sad:
    miałam tego nie pisac, ale pewnie inkt tu z forum tego nie wyciagnie. mąż mojej dalszej znajomej należał do kręgów zajmujących sie badaniem zwłok Madzi i mówił potem, że uszkodzenie ciała nie wskazywało na upadek, szyjka była naderwana czy coś...
    ale ja sądziłam,że może jak dziecko upadało to jakóś niefortunnie je złapano za gówkę czy coś...
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Magdalena: dopiero teraz usłyszałam o tej sprawie Madzi - co znaleźli śledczy w kompie matki.


    A ja powątpiewam w te informacje... No bo jak? Dopiero teraz interesują się komputerem matki? To raz, a dwa- naprawdę sądzicie,że w obliczu tych informacji rodzice Madzi nadal cieszyliby się wolnością?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Jaheira: naprawdę sądzicie,że w obliczu tych informacji rodzice Madzi nadal cieszyliby się wolnością?

    no właśnie to jest dziwne...
    zresztą cała ta sytuacja jest dziwna...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Magdalena: szyjka była naderwana czy coś...
    Jaheira: No bo jak? Dopiero teraz interesują się komputerem matki? To raz, a dwa- naprawdę sądzicie,że w obliczu tych informacji rodzice Madzi nadal cieszyliby się wolnością?

    ja tak czułam że ten upadek to farsa..
    -
    a co do naszego prawa to nie ma co komentować wszystko trwa oni pewnie dawno mają ten komp ale za nim się za niego zabrali itd a poza tym na wszystko trzeba czasu papierków itd... więc akurat mnie to nie dziwi a są na wolności bo dopiero jak będą mieli na nich haka to mogą postawić im zarzuty więc tego....
    ja na nich patrzeć nie mogę obydwoje są mega dziwni nieporuszeni śmiercią dziecka i w ogóle szkoda słów!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    kasiakuzniki: ja na nich patrzeć nie mogę obydwoje są mega dziwni nieporuszeni śmiercią dziecka i w ogóle szkoda słów!

    29.03 w rozmowach w toku ma być z nimi wywiad czy coś.... pokazywali urywek....

    o tu jest
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    ja jak ich widzę to przełączam!!!!
    -
    a co do tego pępuszka to jak zahaczy to jest taka jak by mała kropelka zaschnięta krewki bądź takiej surowicy ale to na razie 2 razy się zdarzyło..mam nadzieję że dziad nie długo odpadnie:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Jola dostała plaskacza w czoło i to od Sablewskiej :wink:

    Nie powiem, uśmiechnęłam się pod nosem jak Jola się wiła żeby z tego jakoś wybrnąć. :devil:

    kasiakuzniki: mam nadzieję że dziad nie długo odpadnie:devil:


    Powinien niedługo odpaść, może go tak lekko poodginaj na boczki po psikaniu. Mocny ten dziad!
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    No, ale dziewczyny przyznajcie,że Sablewska jak zwykle, wykazała się wyczuciem chwili:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    KASIAKUZNIKI - mojej Ninie pępek odpadł w 24-tej dobie życia dopiero
    zaraz Milence odpadnie, nie bój nic :smile:



    kurde a ja nie widziałam DDTVN cholercia ! :cool:


    co do sprawy Madzi to ja póki co ostrożnie do tych newsów podchodzę bo nie wiadomo ile w nich prawdy...
    domyślam się, że ani prokuratura ani policja nie poleciała do mediów mówić co znaleźli więc może to jakieś wymysły znowu brukowców...
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Ja za późno włączyłam DDTVN:confused:
    A Kuba właśnie usnął więc lecę do kuchni!
    Miłego dnia dziewczyny!
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Dziewczyny kiedy można rozpocząć podnoszenie oparcia w gondoli bo mężul mój mi małego podnosi twierdząc że tak mu lepiej bo świat ogląda a ja opuszczam gderając mu że to za wcześnie.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Sabakuma: Dziewczyny kiedy można rozpocząć podnoszenie oparcia w gondoli

    jak dziecko zacznie samo siedzieć
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    TEORKA: kurde a ja nie widziałam DDTVN cholercia !

    będzie na stronie do obejrzenia na pewno
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: będzie na stronie do obejrzenia na pewno



    Poza granicami online nie można oglądać :(
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    nie? ojj tego to nie wiedziałam
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: nie? ojj tego to nie wiedziałam


    Ja nie mam telewizora nawet ale raz chciałam jakiegoś newsa na TVNowskiej stronie obejrzeć i pojawił się komunikat, że nie można bo jestem poza granicami polski :(
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Jaheira: No, ale dziewczyny przyznajcie,że Sablewska jak zwykle, wykazała się wyczuciem chwili:devil:

    nie no, jasna sprawa. to jest taka prosta dziewucha, że aż żal słuchać :smile: ma teraz misję, bo se zajarała pisaniem bloga i ją kręci, że ludzie do niej listy piszą. aż byłam zażenowana słuchając tego :wink:
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Magdalena: aż byłam zażenowana słuchając tego


    Ja byłam nią zażenowana w pierwszej serii X-factora. Wielka pani meneger gwiazd... I nigdy nie zamomnę jej tekstu: "Jak wyszłeś na scenę..."

    Okupnik to był strzał w dziesiątkę...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    właśnie TEO pamiętam że Ninka też długo nie chciała odciąć pępowiny:) no oby już na dniach jej odpadł bo przeszkadza w leżeniu na brzuszku itd...
    -
    nawet jak to pomówienia co do rodziców Madzi to ja i tak nie mogę na nich patrzeć!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Hej może poradzicie mi cos dziewczyny mój 3 miesięczny synek nagle zaczął mieć problemy z jedzeniem denerwuje sie na piersi że mu od razu nie leci dużo a z butli też nie chce robi sobie czasem długie przerwy w jedzeniu bo 5-6 h i tez potrafi odmówić butli a jak daję pierś to muszę się namęczyć żeby possał dłużej zanim nastąpi ten silniejszy wypływ. wcześniej nie było problemów bo pił z butelki herbatkę ale nie codziennie czasem no ale pił.
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Paaula82: robi sobie czasem długie przerwy w jedzeniu bo 5-6 h


    moja Nina w wieku Twojego synka potrafiła nawet przez 7 godzin nic nie jeść :shocked::shocked:
    ale szybko jej to przeszło
    samo :smile:
    ja po prostu przeczekałam bo co miałam zrobić ? :)



    KASIAKUZNIKI
    no widzisz takie te nasze córy, że pępowinki nie chcą od mamusi odciąć :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    robię dzisiaj na deser "pomysł na" panna cotta :) zobaczymy jak wyjdzie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorChloé
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: robię dzisiaj na deser "pomysł na" panna cotta :) zobaczymy jak wyjdzie :wink:


    a z truskawkowym czy karmelowym sosem?
    ja ostatnio robilam w truskawkowym wyszlo pycha na maksa!!wszystkim sie uszy trzesly w domu jak jedli:)) ale podzielilam opakowanie na 3 czesci rowne i za duzo bylo..strasznie napychajace
    ja oczywiscie zjadlam cala swoja porcje haha
    a teraz mma z sosem karmelowym smietanki mi tylko brakuje:)))
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    z truskawkowym :P
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: robię dzisiaj na deser "pomysł na" panna cotta :) zobaczymy jak wyjdzie

    Daj znać, bo jutro mam gości, to może zrobię jeśli jest dobre:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    nie ma sprawy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: obię dzisiaj na deser "pomysł na" panna cotta :)


    ale mi smaka na cos slodkiego narobilas...:bigsmile:


    Mam pytanie odnosnie przewrotow z brzuszka na plecy i z plecow na brzuch.
    Jak to jest? Czy dzieci najpierw ucza sie przewracac z brzucha na plecy (wydaje sie chyba ze to jest latwiejsze) a pozniej obrotow z plecow na brzuch (chyba troche ciezej)?
    Pytanie do mam ze starszymi maluchami..ktore przewroty Wasze dzieci robily najpierw? A moze robily oba mniej wiecej w tym samym czasie?
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Dziewczyny proszę Was o pomoc na wątku o karmieniu piersią, nie zaglądacie tam chyba często a nie chce zaśmiecać forum, będę bardzo wdzięczna.

    Aha odebrałam wyniki moczu Emilki i są ok:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    yol: Czy dzieci najpierw ucza sie przewracac z brzucha na plecy (wydaje sie chyba ze to jest latwiejsze) a pozniej obrotow z plecow na brzuch (chyba troche ciezej)


    jak wiesz moja Nina z pleców na brzuch [czyli niby trudniej] przewraca się już od miesiąca a w drugą stronę fiknęła 3 dni temu parę razy i od tamtej pory cisza więc chyba jednak dalej nie umie :bigsmile::bigsmile:

    natomiast wydaje mi się, że to nie ma reguły i jedno dziecko przewraca się najpierw tak, drugie inaczej a trzecie od razu tak i tak :wink:
    --
  1.  permalink
    Yol na przykładzie mojego Franczesława.
    On juz od dawna smiga z pleców na brzuch a w druga strone jakos nie ma na to ochoty :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    myszerej: Daj znać, bo jutro mam gości, to może zrobię jeśli jest dobre

    no wiec daje znac, ze jest ok :))))))))
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Natalaa: no wiec daje znac, ze jest ok :))))))))

    Haha, dzięki:)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    nightingale_84: On juz od dawna smiga z pleców na brzuch a w druga strone jakos nie ma na to ochoty :smile:


    coś czuję, że z moją Niną będzie to samo :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    nightingale_84: a w druga strone jakos nie ma na to ochoty



    hmmm a wydawaloby sie ze jednak ciezej sie przekrecic z plecow na brzuch..

    Moze faktycznie dzieci roznie z tym sobie radza. Teraz mysle ze moze Adas zaczal probowac sie przekrecac z brzucha na plecy bo nie lubi po prostu na tym brzuchu lezec.
    A dzieci ktore lubia na brzuszkach lezec moze daza do tego zeby znalezc sie na brzuchu dlatego najpierw ucza sie z jak sie przekrecic z plecow na brzuch....
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Moja się w oglóe nie chce przekręcać... I dupa.

    Dziękuję za uwagę.
    --
    •  
      CommentAuthorkarooo24
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Muszę poruszyć krępujący mnie temat- hemoroidy...Macie? :( Od 3 dni rozrywa mi dupę jak siedzę, chodzę, a przy wypróżnianiu to jakaś masakra- łzy w oczach. Dziś se tam zajrzałam :bigsmile: i ku mojemu zdziwieniu "one: są już na wierzchu :shocked: Nigdyn nie miałam z tym problemów, nie rodziłam naturalnie, więc o co kaman??? Tak same od siebie się zobiły??
    --
    • CommentAuthorewer
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Dziweczyny jak oczyszczacie noski niemowlakom.
    Ja zakupiłam katarek. Zazwyczaj jak Mały charczał albo widziałam zapchany nosek, wyciagałam na sucho. Potem przeczytałam gdzie że najpierw należy zapuścic sól morską. Tylko bałam ie bo sól którą ja mam w apsiratorze wylatuje w ogromnej ilości.

    Dziś zobaczyła to moja mam i powiedziała że takim maluchom nie można zapuszczac takich preparatów i żebym robiła to na sucho.
    No to jak mam to robić???

    Mam pytanie tż o ropijace oczka. Adi co najmniej 2 tyg ma ropiejące oczka. Dostaliśmy od pediatry krople i nakaz masowania. Krople sie skończyły a oczka , arz nie ropieją, na drugi dzień znów całe zawalone wydzieliną. Czy to normalne, czy zgłoić sie do okulisty.
    --
  2.  permalink
    Wiesz co Ewer, mi zawsze wszyscy powtarzali łacznie zpediata że sól morksa idealan dla dzieciaczka.
    Najpierw psikasz, czekasz chwilę, az sie tam wszytsko w nosku rozpusci i potem jak dzieciaczke sam ni wykicha tego co ma w nosie to odciagasz.
    Na sucho to chyba można podraznić śluzówkę.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    vitani_82: Moja się w oglóe nie chce przekręcać... I dupa.


    ale za to ma już ząbka o ! :smile:
    nie bój żaby, przekręci się na pewno za jakis czas


    KAROO ja nie pomogę bo nawet nie wiem co to hemoroid :shocked:
    tzn wiem ale nigdy nie doświadczyłam :tongue:


    EWER ja też tylko z solą morską oczyszczam
    tak jak NIght napisała
    nigdy na sucho
    i psikałam tą solą Ninie jak miała tydzień i nic jej nie było
    nie zareagowała nawet
    więc ja wiem, czy tam wylatuje ilość przesadna ? :tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeMar 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: vitani_82: Moja się w oglóe nie chce przekręcać... I dupa.

    Ja bym się nie przejmowała:smile:
    Mój młody na brzuszek przekręca się porzadnie dopiero od kilku dni, z brzuszka na plecy przeklręca się w sumie od dawna ale z wielkim wysiłkiem i towarzyszącymi temu dźwiękami, jakby chciał zrobić kupę:wink: Pytałam rehabilitanta, czy to nie późno, a on mi odpowiedział, że może być mały poślizg, bo u Janka hamowaliśmy obracanie na boczki, zeby nie pogłębiać asymetrii. Nic o tym nie wiedziałam i dobrze, bo jeszcze przyszłoby mi do głowy coś w rodzaju, że moje dziecko zacznie brzuszkować, jak skończy 3 lata:tongue:
    Każde dziecko wszystko robi w swoim czasie. Jeśli na kontrolach lekarz twierdzi, że wszystko jest ok, to trzeba poczekać. Ewentualnie można pomóc młodzieży w obrotach.:tongue:
    --
    A.. chciałam się pochwalić, że dziecko mi się rozgadało jak szalone:shocked: Po kim on to ma? No po kim?
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    karooo24 polecam maść Ruscorex.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    ewer: Dziś zobaczyła to moja mam i powiedziała że takim maluchom nie można zapuszczac takich preparatów i żebym robiła to na sucho.
    No to jak mam to robić???

    Na jakiej podstawie to stwierdziła??:confused:

    Ja mojemu psikam przynajmniej dwa razy dziennie do noska disnemar'em. On rozpuszcza wydzielinę i albo odciągam, albo jak odkicha co ma odkichać to zostawiam i już. W szpitalu jak nam pokazywali kąpiel na Tadziu to babka wlewała do noska po kropelce soli fizjologicznej, to na pewno nie szkodzi.
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeMar 23rd 2012
     permalink
    Ja też z rana psikam mojej wodą morską a po chwili ona sobie to "wykichuje" ewentualnie czyścimy troszkę patyczkiem i Młoda ma spokój na cały dzień!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.