Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: TALKA takie same brzuszki robi Jamie od Chloe się Wam trafili mali kulturyści

    :devil: super, że nie jesteśmy same :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Mam pytanko: Kuba od dwóch dni robi kupę z małą ilością śluzu. Czy dicoflor jest bez recepty? Bo przylatuje moj kolega z Polski i chcę, żeby mi coś przywiózł. Co polecacie? Dostepnego bez recepty?
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    u nas delikol na nietolerancję działa, więc śmiało polecam. jest bez recepty.
    o dicoflorze nic nie słyszałam...a to nie probiotyk?
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Probiotyk, tylko nie wiem czy na recepte czy nie:wink:
    --
  1.  permalink
    Talka ja np przewijak biorę do łazienki i kłade na podłodze i tak wycieram i ubieram Franka po kapieli :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Eeee, jak mały chce wisieć na piersi to niech wisi, mnie nie przeszkadza, książki wtedy czytam :D Albo się na niego gapię, a on za to jest spokojny i się uśmiecha pomiędzy "wiszeniami" ;) Coś chyba w tym jest, że pierś to uspokajacz... I to jaki tani ;) U nas jeszcze muzyka działa - Gotye sobie upodobał :D
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    The_fragile: Eeee, jak mały chce wisieć na piersi to niech wisi, mnie nie przeszkadza, książki wtedy czytam :D Albo się na niego gapię, a on za to jest spokojny i się uśmiecha pomiędzy "wiszeniami" ;) Coś chyba w tym jest, że pierś to uspokajacz... I to jaki tani ;) U nas jeszcze muzyka działa - Gotye sobie upodobał :D


    No i super - jak Wam obojgu pasuje, to nic tylko się cieszyć i korzystać :smile: Zwłaszcza, że te czasy szybko miną :wink: Jak widzę moją rozbójniczkę, to wierzyć mi się nie chce, że na dniach kończy dwa lata :bigsmile: A dopiero co była małą, mokrą i gorącą kluską położoną mi na brzuch :wink:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dokładnie, szybko to ucieka! Ale Hydro, już niedługo będziesz mieć drugą kluseczkę :)))))
    --
  2.  permalink
    hydrozagadka: Zwłaszcza, że te czasy szybko miną

    no właśnie :confused: aż mi się szkoda czasem robi...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Niech tylko nie zachce jej się wyłazić zanim tą kluską się stanie :wink:
  3.  permalink
    hmm dziewczyny a ja cala w nerwie moj maluszek dalej prezy sie i poplakuje:(( czerwony i brzuszek twardy:(( kupe dzis mial 2x taka normalna luzna zolciutka:(( mam nadzieje ze to nic powaznego???:(( jutro ma byc pediatra na wizycie to o wszystko wypytam sie:(
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Marta - ja dawałam Sab simplex przed jedzeniem i działało. Możesz zacząć od mniejszej dawki a jak nie będzie poprawy to zwiększaj dopiero. Na ulotce jest żeby dawać po 15 kropel co 4 - 6 godzin, u nas wystarczyło co 8h, ważna jest regularność! Pocieszę Cię że już niedługo prawdopodobnie będzie coraz lepiej bo układ pokarmowy będzie coraz bardziej rozwinięty! My już jedziemy od jakiegoś czasu bez kropelek (odpukać!)
    Fragile - nie każde kropelki działają niestety:sad: u nas dopiero ten sab dał radę... więc może spróbuj czegoś innego? chwalą też Bobotic. Chociaż u nas nie dał rady.
    .
    Ewelinda może spróbuj okłady z ciepłej pieluszki? u nas świetnie działała suszarka nastawiona na takie lekko ciepłe powietrze.
    --
  4.  permalink
    Ewelinda może spróbuj okłady z ciepłej pieluszki? u nas świetnie działała suszarka nastawiona na takie lekko ciepłe powietrze.


    poki co dobrze dziala lezenie na brzuszku u mamusi albo bardzij u tatusia :)) z tym ze ja i tak mam nerw ze on sie meczy:((
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    ewelinda29: z tym ze ja i tak mam nerw ze on sie meczy:((

    no niestety ból brzuszka to koszmar dla rodziców:cry: pomyśl sobie że on jeszcze tego tak nie odbiera, nie ma na tyle "świadomości". Przynajmniej tak mi położna mówiła że dzieci tak tego nie "postrzegają" jak dorośli...
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dzięki coma, u nas Bobotic też się nie spisał, jak zresztą cała reszta specyfików. A tak się zastanawiam, czy to jest jakoś powiązane, że brałam antybiotyki w ciąży (augumentin- najpierw przez kilka dni dożylnie później doustnie przez tydzień) i czy z mlekiem matki powinny do dziecka trafiać jakieś te dobre bakterie, w sensie właśnie do jego jelit?? Wy tu się znacie dobrze na karmieniu piersią to powiedzcie mi czy jest coś takiego? może te antybiotyki jakoś zaszkodziły?? zaczęłam podawać też biogaie, zobaczymy

    Treść doklejona: 02.04.12 19:18
    No jak na razie podałam ten Sab 3x po 15 kropelek ( teraz będę po 10) i odpukać malutka spokojnie śpi. Zobaczymy co będzie dalej..

    Treść doklejona: 02.04.12 19:24
    coma a jeszcze tak zapytam jak to u Ciebie było z tymi kolkami? Szybko się zaczęły? długo trwały- w sensie ile godzin? coś jeszcze Wam pomagało? ja zauważyłam, że jak malutka się pręży to pomaga jej jak uniosę tyłeczek do góry- wtedy puszcza bączki i jest chwila spokoju, bo np u mnie w ogóle nie pomaga kładzenie na brzuszku. W ogóle jak zaczyna się kolka to najpierw idzie w ruch suszarka, czasami troszkę pomoże, później jak nie jest po jedzeniu to robimy masaż i gruszkę- też nie zawsze pomaga, w ostateczności czopek Viburcol, ale czy on coś daje to ja nie wiem, później kołyska, no i jak dalej nic to od nowa i tak przez 5-6 godzin:cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dzięki dziewczyny za rady i dobre słowa :)) Spróbuję porozmawiać, ale u nas taka rozmowa jest co kilka miesięcy i efekty są bardzo krótkotrwałe :sad::sad:

    Natalaa, Wiki też robi takie brzuszki od ponad miesiąca, ale Twoja ma dopiero 2 skończone :shocked::shocked: Jest meeeeeeega silna :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jenny1983: Wiki też robi takie brzuszki od ponad miesiąca



    a takie brzuszki to czemu mają służyć ? :smile:
    bo chyba nie jest to początek siadania prawda ?
    z tego co wiem dziecko zupełnie inaczej siadać powinno a nie tak ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Wiki zaprezentowała te brzuszki pediatrze przed szczepieniem, okazuje się, że niektóre dzieci właśnie tak siadają ( córka lekarki tak właśnie siadała ) i nic na to nie poradzisz. Wiki ewidentnie tak podciąga się do siadania, jak chwyci się szczebelka w łóżeczku to dużo wyżej się podnosi.
    --
    •  
      CommentAuthorkarooo24
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Parę dni temu pisałam o tym ,że moje dziecko chyba jakieś niedojedzone, bo i płaczliwe i ciągle je...teraz jest lepiej, już jest spokojna i je mniej. W czw byłyśmy na szczepieniu. Była ważona i mierzona. waży 5230 g...W ciągu 6 tyg przybrała 800 g. I teraz nie wiem czy to nie za mało? Lekarka pow, że minimum ma, ale za 2 tyg mam przyjść ją jeszcze raz zważyć i zobaczymy ile przybierze...Dla mnie to mało, tym bardziej, że w 1 miesiąc przybrała mi ponad 1 kg....

    A teraz mam pytanie odnośnie kupy...Jak byłyśmy w czw u tego lekarza, to był akurat 4 dzień jak nie zrobiła kupy. Kazała wtedy dać czopek glic. Dała i kupę zrobiła...Ale od tego czasu zaś sama nie robi...I ewidentnie boli ją brzuszek, bo kopie nóżkami i płacze przy tym, a dziś z płaczem budziła się w nocy. I bardzo dużo pierdzi mega śmierdząco...I jak jej ulżyć?? Na brzuszku dużo leży, masuję, robię rowerki i kupy nie ma...Nie chcę jej dawać już czopka i wkładać gruszki, bo w ogóle przestaną jelita same pracować...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jenny1983: ale Twoja ma dopiero 2 skończone

    no jutro juz 3, ale robhi to juz dluuuugo
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Widać, że robi to dłuuugo ;P bo ładnie trzyma głowę podniesioną, na początku pewnie zaraz jej opadała, przynajmniej Wiki tak miała ;)) Ohh, ani się obejrzysz a Paulinka będzie raczkować :D:D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jenny1983: Ohh, ani się obejrzysz a Paulinka będzie raczkować :D:D

    Nooo! Ja jestem w szoku co ona wyprawia. Kilka razy leżąc na brzuszku robiła to, co Teo pokazywała na przykładzie Ninki (podnosiła, a wlaściwie próbowała podnosić) tyłek do góry. Na razie próbowała, bo leżała na kanapie, a, że ta skórzana to jej się nóżki ślizgały...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jenny1983: okazuje się, że niektóre dzieci właśnie tak siadają


    a to popatrz nie miałam pojęcia :smile:

    czyli Wam siadają dziewczyny ! :wink:

    Treść doklejona: 02.04.12 21:08
    karooo24: Lekarka pow, że minimum ma,


    jak minimum ma to ok :)
    moja też w I mscu przybrała ok 1 kg a potem po 600 gr tylko ale cały czas w siatce się mieściła centylowej i lekarka mówiła, że jest ok
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Marta - wiadomość na priv!
    Teo - u nas identyko - najpierw kilogram, teraz 600g... ale pediatra mówi że jej to nie dziwi jak widzi nasze z mężem postury:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    coma: ale pediatra mówi że jej to nie dziwi jak widzi nasze z mężem postury:tongue:


    w sensie ?
    ze drobni ?

    to u nas chyba to przełożenia nie ma :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: w sensie ?
    ze drobni ?

    W sensie że dłudzy i chudzi:wink: No i Mała tylko na cycku bez dokarmiania.

    Treść doklejona: 02.04.12 21:38
    A ja się pytam o co chodzi z tym gołym tyłkiem? że w sensie rozebrać dziecko jak ryk jest i przestanie?:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    coma - to jakiś tajny kod dzieciaków - moje tak samo , tylko z pampka je odwinę to zadowolone jak nie wiem ! i jeżdżą gołym dupskiem po całym przewijaku a jak chcę ubrać to wierzganie nogami
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    coma: A ja się pytam o co chodzi z tym gołym tyłkiem? że w sensie rozebrać dziecko jak ryk jest i przestanie?:shocked:
    --


    noooo :)
    bo dzieci uwielbiają leżeć z gołymi tyłkami i fikac na przewijaku
    przynajmniej moja tak
    tzn już mniej ale zawsze to na nią działało i z mega histerii potrafiła leżeć i się chichrać raptem :cool:


    coma: No i Mała tylko na cycku bez dokarmiania.


    moja na MM przybiera tak samo [albo jeszcze ciut gorzej] niż na cycku hehehe :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: z mega histerii potrafiła leżeć i się chichrać raptem

    To moja tak ma jak ją mój mąż drapie brodą po stopach:tongue: albo jak ją biorę tak że wtula się w moją szyję - widocznie u nas HOMO-PRZYTULATUS jest:bigsmile: ale muszę obczaić z tym gołym tyłkiem:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Coma, a nie pamiętasz jak u siebie pisałam, że na marudnika uskuteczniam metodę rozebrania do nagusa? :) Dziecko radosne, ja radosna i wszystko gra :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Mamy 3 miesiące :peace:
    --
  5.  permalink
    No Talka, pięknie :))
    --
    •  
      CommentAuthorSsabrina
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Hej maminki :-)
    Natalaa: Mamy 3 miesiące :peace:

    Wszystkiego naj naj najlepszego dla Paulinki na 3 miechy :wink:

    A z tym na golasa to sie z wami zgadzam moj tez uwielbia lezec z gola pupa a teraz jeszcze ma manie na punkcie swoich stup wiecznie je mietoli i trzyma :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Paulinki!
    -
    karooo24: Ale od tego czasu zaś sama nie robi...I ewidentnie boli ją brzuszek, bo kopie nóżkami i płacze przy tym, a dziś z płaczem budziła się w nocy. I bardzo dużo pierdzi mega śmierdząco...I jak jej ulżyć??

    Tadek raz nie robił mi kupy przez 6 dni, a był podczas rozszerzania diety, więc kupka powinna być częściej. Też dawałam czopek, ale oprócz tego lekarka kazała dawać syrop Lactulosum. Jest do kupienia bez recepty, działa w jelitach i nie wchłania się do organizmu. Możesz spróbować. My dajemy 2 x 3ml. Działa, kupa jest codziennie, a nieraz i dwa razy dziennie. Aha, ale do tego jeszcze dostaje debridat, który już niestety jest na receptę (ten działa na mięśnie).
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Natala, wszystkiego naj naj dla Paulinki :flowers::flowers:

    Pytanie z innej beczki: Wczoraj skończyła się @ ( dość szybko jak na mnie i raczej średnio mocna) a dziś od rana boli mnie żołądek, brzuch, śniadanie myślałam, że zwrócę, jest mi niedobrze, ogólnie czuję się chora... Zrobiłam test, ale nie z porannego moczu i w miejscu drugiej kreski pojawiła się KROPKA :shocked::shocked:, jeszcze przed chwilą uziemiło mnie na kibelku, i sama już nie wiem o co chodzi :shocked::shocked: Gdyby nie ta @ to bym pomyslała, że jestem w ciążym ale z drugiej strony mam bardziej objawy grypy żołądkowej :confused::confused: a ta kropka to pewnie jakiś wadliwy test:confused::confused: Miałyście może podobną sytuację?? Niestety skończyły mi się testy, więc kolejnego nie zrobię.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    dziekujemyyy :)
    --
  6.  permalink
    Dziewczyny czy to mozliwe, ze tak male dziecko jak moje jest juz malym cwaniaczkiem?
    Wczoraj w nocy w sumie pierwszy raz mialam problem, zeby polozyc go spac. O 23 dalam cyca i do 2 w nocy probowalam go odlozyc do lozeczka. Jak go polozylam juz spiacego (niby) to sie wybudzal, zaczynal jeczec i plakac. Wczesniej nie bylo tak. Wiec znowu go bralam, sprawdzilam pieluche, dalam cyca na sen i jak wydawalo mi sie, ze juz spi to do lozeczka i znow to samo. Wydaje sie, ze on czuje ze nie jest juz ze mna i to mu sie nie podoba. Wczesniej to mu nie przeszkadzalo!
    W kazdym razie o 2 postanowilam, ze wezme go do naszego lozka bo juz bylam totalnie wykonczona i spal jak aniolek obok mnie do 5, potem dostal jesc i w koncu ze smokiem (wczesniej nie chcial) udalo sie zostawic go w lozeczku na dwie godziny. Od rana znow byl w lozku.
    Troche sie tez przy tym napinal i wierzgal nozkami ale kupe robi normalnie wiec to chyba nie ta slynna kolka co? Sama juz nie wiem.. Co myslicie?
    Jutro ma byc u mnie polozna wiec zapytam..
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Biedronka, takie maluszki potrzebują bliskości, nie są "cwane" ! Jeśli nie chcesz spać razem z Wojtkiem w łóżku, to usypiaj go np. na jego podusi lub pieluszce, inaczej on czuje że kładziesz go na zimne i się budzi.
    --
  7.  permalink
    Zazwyczaj klade go na czyms jego i jak chce go odlozyc do lozeczka robie to spokojnie i bardzo powoli wyjmuje dlon spod glowki, zeby wlasnie nie czul, ze cos sie zmienilo. Zawsze usypia przy cycku. Wczesniej nie mialam z tym problemu, moze to bylo jednorazowe.
    --
    •  
      CommentAuthormarta_885
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Ja jak usypiam Emilkę to muszę przykrywać jej plecki pieluszką flanelową i tak ją odkładać do łóżeczka, bo rzeczywiście jak kładłam ja tak bez niczego na poduszeczkę i ona była chłodniejsza to mała od razu się budziła
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    marta_885: na poduszeczkę

    uzywasz poduszki? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Biedronka11: Dziewczyny czy to mozliwe, ze tak male dziecko jak moje jest juz malym cwaniaczkiem?


    Tak, dokładnie w taki zestaw umiejętności wyposażyła go natura, a wiesz dlaczego? Dlatego, że gdyby nie dość mocno domagał się Twojej obecności przy nim, to odłożony gdzieś na bok szybko skończyłby w paszczy jakiegoś drapieżnika. Tak było tysiące lat temu, tak jest i dziś, bo tygodniowy noworodek ma prawo nie wiedzieć, że mamy XXI wiek i samotność w łóżeczku mu - teoretycznie - niczym nie grozi. A tak naprawdę - nie ma co szaleć, dla tak maleńkiego dziecka ramiona mamy to najbardziej naturalne miejsce w tej chwili i nie ma się co dziwić, że odłożony protestuje. Zamiast z tym walczyć, lepiej przeczekać, bo mija błyskawicznie.
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Ja też po jedzeniu przykrywałam dziecko pieluszką flanelową do odbicia a potem tylko przekładałam razem do łóżeczka. Możesz próbować troszkę dłużej go potrzymać przy sobie aż mocniej zaśnie też u niektórych działa:wink:
    --
  8.  permalink
    Dziwilo mnie to tylko dlatego, ze do tej pory jak byl najedzony to bez problemu mogl byc sam a od wczoraj juz nie.. Teraz go wlasnie polozylam do lozeczka i poki co spi jak wczesniej. Zobaczymy co bedzie pozniej!
    --
  9.  permalink
    Cobraczku- od gadżetów jest wątek wyprawkowy :wink:

    Treść doklejona: 03.04.12 12:44
    Biedronka11: Dziwilo mnie to tylko dlatego, ze do tej pory jak byl najedzony to bez problemu mogl byc sam a od wczoraj juz nie.

    widać już mu szok poporodowy minął :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Na to wyglada....
    Ja tylko bardzo chce uniknac przyzwyczajenia mlodego do pernamentnego noszenia na rekach czy spania z rodzicami w lozku tylko jeszcze nie umiem dobrze ocenic sytuacji (o co mu chodzi w danej chwili) ale uczymy sie siebie kazdego dnia! :smile:


    A jakie rytuały pomagaja (pomagały) Wam w codzienyym zyciu z tak malym dzieckiem? Z tym, ze my nie kąpiemy Wojtka co dzien a to chyba najczestszy rytual...
    Kolysanka? Masaz?
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Biedronka11: Wczesniej nie mialam z tym problemu, moze to bylo jednorazowe.

    Biedronko, ale dzieciom zwyczaje sie zmieniaja. Ijeszcze niejedna rzecz sie zmieni. Cos co go usypialo nagle przestanie etc.
    Na swoim przykladzie wiem, ze najlepiej przyjmowac te zmiany jako cos oczywistego i zamiast sie zastanawiac czemu dziecko robi cos inaczej i zmuszac je, by robilo po staremu, lepiej po prostu zareagowac na jego aktualne potrzeby.

    Biedronka11: Ja tylko bardzo chce uniknac przyzwyczajenia mlodego do pernamentnego noszenia na rekach czy spania z rodzicami

    Duzo osob tak mowi. Szanuje, ze ktos nie chce przytulac dziecka, kiedy ono tego potrzebuje. Kazdy ma prawo miec takie podejscie jakie uwaza za sluszne.
    Ale tak delikatnie zachecam Cie do zastanowienia sie, co czuje Wojtus. Ma 2 tygodnie. Nic nie rozumie i potrzebuje mamy. Naprawde juz teraz trzeba go "tresowac", zeby sie przypadkiem nie przyzwyczail? Nie gniewaj sie, po prostu mnie sie to wydaje brutalne i choc sama mialam na poczatku takie podejscie (i brak cierpliwosci), dzis mam wyrzuty, ze wtedy nie rozumialam, ze corka potrzebuje przytulenia a nie uśpienia.
    Naprawde, przestawienie sie z postawy tresowania dziecka, by sie zachowywalo/gunkcjonowalo wg tego, co ja uwazam za sluszne, na po prostu odpowiadanie na biezaco na jego sygnaly, zmienilo moje macierzynstwo na bardziej komfortowe.
  10.  permalink
    Magda az mi łzy pociekly... Sama nie wiem co wlasciwie powinnam robic, jak sie zachowywac.. :sad:
    Fakt, nie chcialabym go przyzwyczajac do tego wszystkiego ale na pewno nigdy w zyciu nie chce zeby czul sie samotny i wystraszony. To dopiero poczatki wiec pewnie potrzebuje czasu ale na pewno przemysle co napisalas wyzej... On jest taki malutki! Czuje sie okropnie..
    --
  11.  permalink
    Ja myślę, że bardzo dobrze oceniłaś o co mu chodzi- chciał być blisko Ciebie, to się wkurzał, że go odkładasz :smile:
    U nas z rytuałów kąpiel i względnie stałe godzinki spacerów, teraz już drzemki w podobnych godzinach.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Biedronka11: Sama nie wiem co wlasciwie powinnam robic, jak sie zachowywac..

    A ja Ci powiem, że wiesz! Instynktownie :) Wsłuchaj się w siebie ;)
    Ja też na początku próbowałam małą odkładać do łóżeczka. A teraz śpimy razem i przynajmniej się wysypiamy obie :-)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.