Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Illan, Ewunia przestała ulewać jak miała 10 mcy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    The_fragile: Dziewczyny, a w jaki sposób umieszcza się ten napis "Treść doklejona: 13.04.12 09:11" podczas edytowania postu?

    on się sam dodaje. i nie podczas edytowania, a kiedy chciałabyś dodać drugi komentarz pod już wcześniej napisanym. :)
    --
    •  
      CommentAuthorillan
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    może jak mu katarek przejdzie to będzie lepiej? bo właśnie nie wiem czy katarek jest związany z ulewaniem czy to niezależna sprawa..Jeśli niezależna to jest nadzieja:confused:
    --
  2.  permalink
    Mój młody od kilku dni zasypia tylko na rękach w pozycji pionowej. Odbija mu się kilka razy, jest niby ok, zasypia i położony do łóżeczka po 5-15 minutach budzi się znowu, bo mu się odbija/ulewa albo chce puścić bąka, co mu się udaje po wzięciu na ręce. I tak w koło do zmarnowania matki/ojca/dziecka wtedy usypia ;) i śpi albo 5-15 minut albo swoje należne 2h i nigdy nie wiadomo ile ;)

    Jak mu się ulewa i leci noskiem, to też mu się babole w nosku robią i charczy. Jak nie chcę go rozbudzać, do namaczam gazik solą fizjologiczną i mu babola wyciągam jak jest blisko, a jak daleko, to sama sól go zmiekczy (nie umiem mu zakropić nosa z tej buteleczki, bo pewnie by wystarczyło) i sie wydmuchuje sam i przechodzi charczenie.

    A my dzisiaj kończymy 4 tygodnie.
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Hejo:)
    U Nas dziś mija miesiąc :) dziś odbyliśmy sesję zdjęciową :P więc się wkleimy wieczorem :)
    --
  3.  permalink
    Ceri:
    "A mi tam czasem troszkę przykro, że moja teściowa jeszcze swoich wnuków nie widziała Zapraszałam ją tyle razy, ale zawsze coś jej nie pasowało... Może chociaż we wrześniu na urodziny przyjedzie..."

    To rzeczywiście przykre... :(
    Pewnie dla Twojego męza najbardziej ....
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Dziewczyny... a ja mam pytanie odnośnie szczepień znów, bo zbaraniałam. Miałyśmy robić kolejne 8.05 i jest problem. Jak byłam u pediatry w środę to kazała mi dzwonić wczoraj jak się sprawy mają z laryngologiem, bo szczepienia trzeba umówić, a oni już 8.05 mają cały zajęty i się mnie pyta na kiedy my miałyśmy przyjść - na co ja, że na 8.05 właśnie... no i pediatra mi na to, że mam zadzwonić w czwartek jeśli się uda umówić jeszcze na środę laryngologa. niestety się nie udało, więc nie dzwoniłam... idziemy dziś na 16, więc zadzwonię dopiero w poniedziałek...
    czyli szczepienia znów się przesuną w czasie.... i w związku z tym moje pytanie :
    czy to problem, że odstęp będzie np. 7tygodni od poprzedniego szczepienia? bo mnie szlag trafi z tą przychodnią.... niby miało być MAŁO dzieci i brak kolejek :neutral:
    --
  4.  permalink
    A ja dla odmiany i bycia wyjątkiem potwierdzającym być może regułę prędzej oddałabym dziecko teściowej niż mamie. Nie żeby moja mama nie zadbała o dziecko typu nakarmić - przewinąć, ale zrobiła by to z poczucia obowiązku a teściowa zrobiła by to z przyjemnością. niestety mieszka daleko, więc raczej rzadko będzie okazja, żeby to sprawdzić...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    mariamateria: A ja dla odmiany i bycia wyjątkiem potwierdzającym być może regułę prędzej oddałabym dziecko teściowej niż mamie.

    Ja też :) pisałam wyżej :P
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    co do noska u nas tez zatkany i to bardzo;/ sol fizjologiczna sobie nie radziła, więc kupiliśmy morską, i jest git, w nocy budzi się non stop tzn tej nocy zasnal o 20 obudzilam go bo prawie sie dusil przez ten nos i jak go oporządziliśmy to zasnął po 23;/;/ tragedia ogólnie, no i obudzil sie po 4 potem po 6 i po 8 i ok.10 zasnal znowu i spi ...
    zamowilam we czwartek katarek na allegro wzielam wysylke kurierska ale cos mi sie zdaje ze dzis nie dojdzie;/ ehh masakra ;/ tak to polecacie ze chce wyprobowac nawet odkurzacz kupilismy nowy w koncu!! no i kurde noo... glupi nos ! o!

    udalo mi sie ortopede zalatwic na 25ego ze skierowaniem i szczepienie na 7.05 a do okulisty to znajomy ktory jest chyba chirurgiem okulistycznym czy kims takim w niemczech powiedzial ze jesli nie byl podawany tlen to nie musi w tak mlodym wieku przejsc badania okulistycznego, bo to nie potrzebny stres dla maluszka i rodzica, wiec chyba narazie odpuscimy to badanie no chyba ze pediatra wspomni o tym
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Natalaa: czy to problem, że odstęp będzie np. 7tygodni od poprzedniego szczepienia?


    Chyba nie, skoro mnie wczoraj odesłała pediatra, bo "nie mineło jeszcze 2 m-ce od podania Infanrix Hexa 6w1".

    Poprzednie mieliśmy 23 lutego, teraz zapowiada się 26 kwietnia..
    --
  5.  permalink
    Natalaa - przegapiłam :shamed: Twój post, ale to poniekąd miłe, że nie tylko ja ;)

    Gienka a myślałam, że ja mam przechlapane, bo nie śpie od 5, ale za to spałam od 21 do 1 prawie, bo młody usnął z tatą i się nie obudził wcześniej, więc jestem królową wyspania ;)

    Ide pod prysznic, bo śpi już 20 minut, co daje szansę, że pośpi dłużej :D
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    madrill: Chyba nie, skoro mnie wczoraj odesłała pediatra, bo "nie mineło jeszcze 2 m-ce od podania Infanrix Hexa 6w1".

    No miejmy nadzieję :-)
    mariamateria: Natalaa - przegapiłam Twój post, ale to poniekąd miłe, że nie tylko ja ;)

    spoko :D

    Treść doklejona: 13.04.12 11:08
    u nas też nos zawalony.... echh :( mała wczoraj w dzień spała łącznie może z 1,5h? :neutral: dziś się zapowiada to samo, bo się właśnie obudziła po 20 minutach max.... :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    mariamateria: Gienka a myślałam, że ja mam przechlapane, bo nie śpie od 5, ale za to spałam od 21 do 1 prawie, bo młody usnął z tatą i się nie obudził wcześniej, więc jestem królową wyspania ;)


    ja się bardzo cieszę, że mam męża:) bardzo dużo mi pomaga:) w końcu 2dzieci to wyczyn niemiłosierny :) dobrze, że córa noce przesypia :)
    --
  6.  permalink
    Natalaa: czy to problem, że odstęp będzie np. 7tygodni od poprzedniego szczepienia?

    jasne,że nie
    Nie mozna szczepic w krótszych odstępach niż zalecane, jezeli przerwa jest dłuższa to nic się nie stanie :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    uff :bigsmile: dzieki :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    illan: Drugi problem u nas to ulewanie. Co można poradzić na ulewanie?

    Jesli to, co robisz, nie pomaga, to nie pociesze. Musi minac z czasem. U nas po 4 mcu zelzalo i teraz jest spoko. Ulewa, ale tylko tuz po jedzeniu a nie caly czas.
    illan: może jak mu katarek przejdzie to będzie lepiej?

    a jestes pewna, ze to katarek? Moze to mleko zalega w nosku?
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Natalaa z tym szczepieniem się nie przejmuj, my pierwsze zamiast w 6tyg mieliśmy chyba w 9tyg bo nie było miejsca u lekarza, wiec na pewno dłuższe odstępy są ok
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    my pierwsze mieismy w 11tyg :cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    O rany, wróciliśmy od pediatry, nasz mały bije rekordy jednak - 5 kilo żywej wagi... Czyli 1,7 kg w 4 tyg... Ma duuużo fałdek, ale lekarz mówi, że skoro pieluchy wypełnia i jest tylko na cycku to nie ma się co martwić :) Powiem tak - wygląda wyjątkowo zdrowo ;)

    A jeśli chodzi o ulewanie jeszcze to nasz najbardziej ulewa w momencie jak się śmieje i jak stara się głużyć, gadać coś po swojemu - wtedy jęzor na wierzch, trochę wysiłku i mleko ląduje poza buzią...

    Natalaa: on się sam dodaje. i nie podczas edytowania, a kiedy chciałabyś dodać drugi komentarz pod już wcześniej napisanym. :)


    Aaa, to by miało sens :D A ja tego w edycji szukałam :) Dzięki!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    The_fragile: 5 kilo żywej wagi

    :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    u nas jakoś tak wypada, że szczepimy Ninę co 2 msce :tongue:

    co do wesela - my idziemy w czerwcu i ja już wiem, że wrócę z nią ok 19-20 położę spać i najwyżej wrócę do maks 23 a z nią zostanie moja mama
    w sumie Nina się już praktycznie i tak do rana nie budzi
    natomiast informacją tą oburzyłam moją teściową bo ona była przekonana, że jej Ninkę na całą noc zostawimy i jeszcze cały dzień następny bo ona sobie "chciałaby wnusię pobawić" ! :shocked:
    nie dość, że obca baba [Nina ją widziała 5 razy do tej pory, więc obca :P], obce mieszkanie to jeszcze Ninka za każdym razem u niej na rękach wpada w dziki wrzask
    a ja jej mam dziecko dać na 2 dni bo ona ma taki kaprys
    buhahahaha
    mojej mamie bym na tak długo nie dała [mimo, że sobie super radzi i już Ninkę zna na wylot] bo by mi serce pękło a gdzie dopiero teściowej
    LITOŚCI :cool:


    JAHERKA dzisiaj na wesele idziecie ? :shocked:

    Treść doklejona: 13.04.12 14:05
    The_fragile: Czyli 1,7 kg w 4 tyg...


    o matko z córką !! :devil::smile::smile::smile::smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    TEORKA: o matko z córką !! :devil::smile::smile::smile::smile:


    No wiem! Moja reakcja była podobna, ale krzyknęłam "o synu!' :) Mam małego ludka Michelin ;) Ale i urósł sporo, więc może po prostu wielki chłopak będzie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    moje dziecko właśnie przekręciło się o 180 stopni w poziomie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorillan
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    U nas dzisiaj też 4 tygodnie mijają:cheer:

    Jak was tak czytam o tym spaniu i ulewaniu to jakbym o moim dziecku czytała..czyli że to normalne i jakby standard przy karmieniu piersią..
    Za to nurtuje mnie inne pytanie..wy nie wybudzacie dzieci do jedzenia? Bo ja młodego co 3 godziny budzę od początku poprzedniego karmienia czy dzień czy noc i dlatego chodzę z oczami na zapałkach.

    The_fragile, pięknie ci mały przybiera! a myślałam, że mój klusek..urodził się 3740, spadł do 3490, a teraz ma prawie 4400.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    gardło i uszy zdrowe....szlag mnie trafi!
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    illan - ja swojej nie wybudzałam jakoś specjalnie ale przez pierwszy miesiąc uważałam żeby nie przegięła:wink: zwykle i tak się budziła max co 4h. potem się jej wydłużało do 5, czasem 6h.
    My mamy wesele we wrześniu - córcia będzie miała prawie 9 m-cy i też nie będę się przejmowała! Wszystko będzie zależne od niej - jeżeli będzie wtedy gotowa zostać sama na noc z babcią to ok. ale jeśli nie to zostaję z nią i nie będzie bata!:devil:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 13.04.12 17:12</span>
    Natala - to przecież dobrze! bo to tylko problem z dziąsełkiem w takim razie! Torbiel może? boli ją to?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Illan, ja wybudzam jeśli przez 4h się nie obudzi - położne mnie na to uczulały, bo maluchy się cholernie szybko odwadniają...

    A dziewczyny czy którejś z Was lekarz na pleśniawki zalecał Aftin? Dzisiaj to dostaliśmy i zalecenie, żeby język przed jedzeniem "ścierać" kompresem gazowym, a po jedzeniu smarować Aftinem. I mam zonka. Po pierwsze metoda "ścierania" wydaje mi się nieco drastyczna - poza tym Aftinu nie można stosować na otartą skórę. A po drugie na ulotce Aftinu mam jak byk, że wolno stosować u dzieci POWYŻEJ 1 roku życia. Lekarz z przychodni państwowej, mocno starszy, więc tak nie do końca ufam jego metodom...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    The_fragile: A dziewczyny czy którejś z Was lekarz na pleśniawki zalecał Aftin?

    my stosujemy od wczoraj, bo mamy nalot na jezyku ktory moze wywolac plesniawki, i smaruje mu po jedzeniu nalewam kropelke wieksza na patyczek do uszu dzieciecy, i jezdze po jezyku, ale musze kupic gaziki i tym bede robila.
    --
    •  
      CommentAuthorjenny1983
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    The fragile można bezpiecznie stosować, mimo zapisu na ulotce. to tak jak z Viburcolem na zabkowanie powyzej 6 roku zycia,hahahhahahh. to ścieranie to raczej tak
    delikatnie pomiziac gaza lub tetra po tych dziaslach a potem podac aftin.
    u nas widac juz pod skora gorna dwojke,wiec czad, dzis w nocy Wiki wypila mleko dopiero jak jej posmarowalam dziasla zelem, pewnie lada dzien sie przebije.
    --
  7.  permalink
    Illan, ja wybudzam w dzień jak się nie obudzi, ale ten problem raczej minął wraz z żółtaczką, teraz młody się budzi tak co 2,5-4h różnie to bywa, bo czasem jego posiłek trwa nawet półtorej godziny - jedzenie z 1 cycka, odbicie, przy okazji ulanie, jedzenie z 2 cycka, wielka kuuuupa, przewijanie, bo kupa tak wielka, że się wierci i nie chce jeść, dojadanie, odbicie ;) i tak z półtorej godziny, więc zanim zaśnie jeszcze z kwadrans. W takich sytuacjach raczej czekam, żeby się obudził.
    A jak się uwinie z jedzeniem w 45-60 minut, to go budzę po 3h od rozpoczętego karmienia. Zmieniam pieluchę, pogadam do niego i jest zadowolony.
    W nocy nie budzę, bo sama się nie budzę i młody budzi się co 4-4,5h wtedy jest mocno wygłodniały i mu się gorzej przystawić, więcej powietrza się nałyka, więc więcej się odbija i ulewa. Dlatego w dzień budzę, bo je spokojniej i jest mniej przykrych konsekwencji.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Ok, dzieki dziewczyny - a czy mozna palcem ten aftin rozsmarowac? troche sie boje patyczkiem do uszu...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    gazikiem:) rozsmaruj...
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    illan: Bo ja młodego co 3 godziny budzę od początku poprzedniego karmienia czy dzień czy noc

    Jeśli chce w nocy dłużej pospać to Mu pozwól.
    Niech się uczy od małego, że noc jest od spania.
    Albert do dziś budzi się 6-7 razy w nocy. Nie ma nawyku, że w nocy się ŚPI i nie wiem jak to zmienić..... już mi ręce opadają.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    illan: wy nie wybudzacie dzieci do jedzenia?
    w nocy nie, w dzień pilnuję żeby jadł co 3 godziny i budzę nawet jak śpi, w nocy Janek mnie budzi (mam 1-2 pobudki) no i nie budzę bo ładnie przybiera, a w nocy tankuje pod korek i zjada więcej niż w dzień :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    dziewczyny mozna sprzedac witaminy dla kobiet karmiacych w necie?
    bo kupilam i przestalam karmic piersia
    mam prenatal dha jakby ktoras byla zainteresowana kupilam chyba za 39zl chetnie ponegocjuje... sa zapakowane, nawet nie otwerte z tego co pamietam
    --
    • CommentAuthorewer
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    W temacie imprez-
    my mamy jutro wesele znajomych. ustaliłam z moja mamą że jedziemy na godz 16, po obiedzie ja sama wrcam na kompanie 18.30, usypiam małego, daje cyca, i teoretycznie powinien spać do 24, wracam na wesele. Czyli ja tez jak kopciuszek wpadam do domu przed 24. Mi mama bardzo pomaga i juz wiele razy zajmowała sie malym.

    U nasz szczepienie też sie przesunie - powinno byc 5 maja a że jest swięto to bedzie tydzien pożniej , bo szczepienia tylko we czwartki.

    Dziś wazyliśmy malego - 6040g. ychodzi że przez miesiąc przytyło 1200g. Choc go minimalnie dokarmiam, nie wiecej niz 90 mm dziennie, to martwiłam sie że mam mało pokarmu. Skoro tak przybiera to nie jest chyba najgorzej.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Gienka, dzięki dobra kobieto, jednak patyczkiem dałam radę, mały zachwycony i gębusię otworzył do smarowania. Ale jak się potem krzyyywił :D
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    The_fragile: Ale jak się potem krzyyywił :D

    moj strzela ''karpie'' ale ma to po mnie hehe :)
    dobra zajrzę później
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Hehe, u nas "karpik" się pojawia jak ma być pełna pieluszka... Nazywamy to systemem wczesnego ostrzegania. Jest to o tyle przydatne, że jak mały leży goły i nagle robi karpika to szybko sięgamy po pieluchę :D
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 13th 2012 zmieniony
     permalink
    THE FRAGILE moja Ninka b.szybko [miała może 4-5 tygodni....] zaczęła mi w nocy spać po 7-8 godzin i ja jej nie wybudzałam i się wcale nie odwodniła :tongue:
    ja tam uważam, że jak dziecko chce spać to niech śpi
    krzywdy sobie samo nie zrobi i jak zgłodnieje to na pewno "zawoła" :wink:

    a doszły ciuszki ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    TEORKA: zaczęła mi w nocy spać po 7-8 godzin


    Poproszę o chociaż jedną taką noc :)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    w ogóle zapomniałam Wam powiedzieć, mój mały od 1doby trzymał główkę wysoko ale krótko, teraz to już w ogóle ją trzyma jak stary maleńki o! ale czasami mu się chwiejnie, co by było mało to parę dni temu, byliśmy gdzieś i leżał w gondolce dalam mu swoje dwa palce tak o, aby potrzymał a ten mały pipek po prostu próbował się podnieść aż zaniemówiłam, trochę mu się śpieszy :) pediatra, położna twierdzą że jest bardzo silny :) nie wiem czy mam się cieszyć czy obawiać że zacznie szybciej siadać, chodzić, no i gadać o ile to ma coś z tym wspólnego hehe
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    położyłam wczoraj małą na środku maty, wyszłam na chwilę, wracam, a ona leży poza matą! szkoda, że nie widziałam :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    Mam pytanie odnosnie ukladania dzieci na drzemki w ciagu dnia.

    Kladziecie dzieciaczki do ich lozeczek?

    Pytam bo moj maly nie zasnie bez cycka w buzi wiec zawsze to tak wychodzi ze ja klade sie z nim do mojego lozka, karmie go i on po kilku/kilkunastu minutach zasypia.

    I boje sie ze coraz bardziej zacznie sie przyzwyczajac do spania ze mna w lozku....
    --
  8.  permalink
    Yol, to możemy sobie rękę podać, bo ja usypiam Krzysia podobnie :smile: Na pocieszenie mogę tylko dodać, że coraz częściej zdarza się, że jak mały ma dobry humor a ja wyłapię moment, to zasypia sam, tzn odłożony poleży chwilkę, przytuli buzię do szmatki i śpi. Musi tylko być najedzony pod korek i lekko senny, ale jeszcze nie zmęczony. Ale i tak w 80% bez cycka nie zaśnie. Jednak ogólna tendencja jest taka, że w końcu pojawiają dni, kiedy udaje mu się zasnąć bez piersi.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    ze sie wtrace :)
    Natala Twoja mała chrypi??
    zróbcie jej wymaz z gardła w jakimkolwiek labie, miałam ten problem ze srednia córa , miała gdzies ok 4 m-cy i chrypiała strasznie, nikt nie mógł dojsc co jej jest az w koncu pobrałam jej wymaz z gardła i zawiozłam do laba z prosba o badanie bakteriologiczne i mykologiczne - i co sie okazało ze miała w gardle mega grzyba, którego nie było widac ale który obsiadał coraz bardziej wszystko. Dostała leki i przeszło w 4 dni. Stary laryngolog zalecił nam mieszanke - nystatyna, aftin i amp wit C do picia/pedzlowania.

    gienia a na zatkany nosek- moze małemu za goraco czesto u maluszków z przegrzania sa takie mega sapki z zatkanym nosem
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    moja Ninka zawsze zasypiała w łóżeczku
    a od 1,5 miesiąca coś jej się pochrzaniło i tylko na rękach albo w wózku

    a od 2-óch dni pochrzaniło jej się do kwadratu i od 8-smej rano do 20-stej NIE ŚPI MI ANI MINUTY :confused::confused::confused::confused:
    i modlę sie żarliwie, żeby to chwilowe było bo już nie mam siły :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    TEORKA: a od 2-óch dni pochrzaniło jej się do kwadratu i od 8-smej rano do 20-stej NIE ŚPI MI ANI MINUTY i modlę sie żarliwie, żeby to chwilowe było bo już nie mam siły


    Ciesz się, że Ci się przy tym nie przemieszcza, nie rozwala po raz n-ty swoich zabawek tylko po to, żeby je zaraz porzucić, nie biega jak szalona po całym mieszkaniu... :devil::devil::devil:

    A na poważnie, to pewnie chwilowe, chociaż kto wie, może są i takie dzieci, które już w tym wieku przestają spać w dzień?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 14th 2012
     permalink
    HYDRO Ty mnie nie denerwuj, jak Cię prosze :devil:
    poza tym nie wiem czy bym nie chciała zeby juz bardziej mobilna nie byla bo teraz jak nie spi to sie nie daje z rąk zdjąć ani na sekunde :confused::confused::confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.