Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    Mnie tez nie ominęły ale dla chcącego nic trudnego - mam nadzieję Mamodusi, że wygrasz tą "bitwę" , będę trzymać kciuki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    co za szef - nie powiem że niektózy faceci to K...asy mowiąc bardzo brzydko - przydałoby im się tak chodzenie w ciąży, rodzenie itd. może choć trochę w tej głowie im by zakiełkowało coś mądrego - kozera jak zwolni to normalnie go do sądu...
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 11th 2007
     permalink
    szkoda slòw,wiecie matka z dzieckiem to klopot bo jak dziecko zachoruje to zwolnionko..itp itd ...,znajde cos na pòl etatu...a teraz wykorzystam macierzynskie i bezrobocie i naciesze sie bobasem...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 12th 2007
     permalink
    Ania zdróweczka dla Krzysia na pół roczku :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 12th 2007
     permalink
    Dziekuje dziewczyny z wasza pomoca napewno mi sie uda bede sie starala ile moge
    --
  1.  permalink
    własnie wrócilismy ze spacerku.Piotrus spi jeszcze we wózeczku a ja szybciutko zdazyłam wstawic wszystko na zupke.Nie budze go niech sobie pośpi.Zmarzłam jak nie wiem co! ale nie zaskoczył nas deszcz.



    --
  2.  permalink
    dziewczyny mam pytanie.ile mleka powinien wypijac taki noworodek? mówie tu nie o karmieniu piersia tylko sztucznym mlekiem. mój woła co dwie -trzy godziny w dzien i wypija 90 ml a w nocy co 3 godziny zazwyczaj i tez tyle wypija.
    --
  3.  permalink
    no własnie mi całe mleko co wypił zwrócił...juz trzeci raz go bede przebierac.poprzednie dwa
    1.kupka
    2.osikał całe plecy

    o Boze dzisiaj wszystko przeciwko mnie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2007
     permalink
    Ciacho to nie ze wszystko przeciwko Tobie.... tak jest z dziecmi :wink:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 12th 2007
     permalink
    ciacho ja dawalam mniej ,ale bp dokarmialam ze wzgledu na poranione cyce,teraz daje 90 jak musze,ale na szczescie mleko w cycach jest,a czemu nie karmisz cycem?
  4.  permalink
    ewa nie karmie bo juz nawet nie mam pokarmu-już nawet nie chce...



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2007
     permalink
    Ciacho wiesz co ci powiem??? SZACUNEK!!! za to ze mowisz prawde ze nie karmisz i nie walczysz bo nie chcesz a nie jakas ideologie dopisujesz do sprawy...
  5.  permalink
    :thumbup:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    ja tez nie lubie karmic,ale cyc wygodny strasznie,u mnie dziala na wszystko,kaprysy kolke,jak placz t cyc w buzie i cisza...czym wiksza còreczka ,tym bardziej ja kocham...jest taka kochana jak sie smieje i grucha...i uwielbia mycie pupy pod kranem po kupce....
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    AniuM granulki dzialaja :cheer:a i posluchalam rad i sie wyciszylam jest duzo lepiej dziekuje dziewczyny ze jestescie ze mna i za wzystkie cenne rady wieze w to ze jezeli sie mocno chce to mozna wygrac kazda walke :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Hello - a u nas zastrzyków ciąg dalszy, ale jesteśmy już bliżej końca. Szymon męczy się do jutra a Filip zakończył dawkowanie wczoraj. Ufff ...
    Przyznam się, że boję się jutrzejszej wizyty u pediatry - jak nigdy :shamed:
    A na koniec miły akcent - Filipkowi już jedyneczki na dole ładnie wzrosły [buuu nie mam aparatu - może mi się uda komórką cyknąć fotki] i chyba dwójki idą [też na dole], a Szymonek również dogonił brata i ma dwa zębolki jak ta lala :bigsmile:

    P.S. Proszę trzymajcie kciuki za moje maluchy - :neutral:
    Aaaaa zapomniałam - ważymy 7200g [S] i 7100g [F] a na długości oba mają 71cm - wysokie zdecydowanie po tatusiu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Izunia to się cieszę że jest coraz lepiej z chłopakami i ładnie rosną.
    My już po szczepieniu.Mat ma 75cm i waży 9,5kg i ma kolejnego zęba - jedynka na górze, a wg mnie idzie mu jeszcze 3 na dole.
    Kupiłam wczoraj ten wałek dmuchany i pediatra nam go tez zaleciła.Chodzik zakazany
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Wow MYSZORKA :cheer::cheer::clap::clap::cheer::cheer: dla Matiego - super chłopaczek :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Izunia :clap::clap::clap::clap::clap: dla chlopcow, super przybieraja na wadze... jeszcze troche a dogonia rowiesnikow i zapomnicie ze byli wczesniakami :) no i gratki zabkowe :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Myszorka wooooow z Matiego kawal chlopa juz :) a co do tego walka to rehabilitantka ktora rpzychodzila do znajomych byla na nie wiec nie kupowalam ostatecznie... ale koniecznie napisz jak sie on u was sprawdzi!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    O jakim wałku piszecie ?? - nie jestem chyba w temacie buuuu ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Ania dzięki :wink:
    Powiedz czy to normalne, że teraz przy tym antybiotyku robią mi kupy 4xdziennie [jedno] ?? - i to zawsze zrobią jak matula założy świeży hehe :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Izunia pamietam ze przy zatrzykach Gabrysia tez tak miala i mimo ze to byly zastrzyki to ja jej dawalam leki oslonowe na zoladek. zreszta zobacz nawet jak dorosly ma antybiotyki to ma problemy czesto wiec co sie dziwic maluszkom... dawaj im lakcid lub jakis inny oslonowy najlepiej
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Izunia ja o tym walcu pisalam na zabawkach
    to cos takiego
    ds
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Izunia trzymam kciuki za chłopaków , musi być dobrze :)

    Ja też się zastanawiałam nad tym wałkiem albo piłką dmuchaną, napisz Myszorka koniecznie :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Aaaaaaa ju rozumiem co do wałka :shamed:
    Tak tak lakcid im podaję.

    Magg dzięki po 100-kroć :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    ta rehabilitantka (przychodzi do dziecka znajomych) powiedziala ze lepiej kupic w sklepie meblowym taka specjalna twarda gabke,zrolowac i uszyc na nia pokrowiec. poweim wam szczerze ze bylam mega na ten walen napalona i zeby nie rozmowa z kolezanka ktora stwierdzila ze sie dopyta to bym pewnie juz go miala... ponoc walek nawet bardzo mocno napompowany bedzie i tak za miekki :confused:
    a ze mam lenia to takowej gabki nie kupilam i pewnie szybko nie kupie :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Łoooo właśnie przed chwilką Filip ściągnął sobie skarpetkę i zaczął ją "szamać" heheh to Ci łobuziak jeden - :wink:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    A Tosia znowu się opkupkała:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Krzys odkad jada zupki robi co 2 dzien ale za to po pachy. pieluche ma swiezo zmieniona jak sie zabiera za robote i zawsze mu plecami i nogawkami wyjdzie, zrezsta tego jest taka ilosc ze szok :shocked:
    no ale dla mnie to wielka radocha ze nie ma sluzu grudek no i kupal jest bo to znaczy ze jego jelitka sa jak najbardziej drozne :swingin:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    no tak ale musi po pachy...
    --
  6.  permalink
    Aniu- mi sę wydaje,że z twardej gabki musi byc wtedy, gdy uładamy na nim malucha do ćwiczen. Taki dmuchany jest świetny- bo zmusza dziecko do przemieszczania a jego miękkośc w zabawie to zaleta.
    Wydaje mi sie,że ta rehabilitantka miała na mysli ćwiczenia z dziećmi, które maja kloppoty np z napięciem- i stąd jej opinia.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007 zmieniony
     permalink
    Aga a mozliwe... w sumie ich malec ma problemy z napieciem a kolezanka nie mowila ze pyta dla kogos innego... na allegro znalazlam walce pompowane znacznie tansze (te z chicco 45zl plus przesylka)
    o takie po ok 20zl:
    ds
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    fajne sa te walce :) a wlasciwie to kiedy dziecku sie je ze tak powiem daje :D do zabawy ?? jak siedzi juz stabilnie ?? ja napewno kupie takowy ale jeszcze nie teraz :) a narazie mysle nad basenem i jakimis zajeciami dla dzieciaczkow w wodzie :) musze poszukac czego moze byc fajnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku a masz tam u siebie basen z woda ozonowa bo ponoc chlorowana sie nie nadaje... u nas nie ma niestety zajec dla maluchow a nawet gdyby byly to pewnie tez mialabym obawy czy wyslac malego... pianke taka na basen mamy bo sis przyslala ale gorzej ze nie ma w niej gdzie plywac... zostaje wanna :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    a co do walca to niby jest dla dzieci raczkujacych ale na allegro znalazlam ze przeznaczony dla dzieci od 3 lat :confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    co do chlorowanej to nie wiem czy mam :D wogole nie wiem czy mam jakis basen z takimi zajeciami ;) zaczne sie dopiero orientowac :)

    hmm a po co 3 letniemu dziecku taki walec?? chyba do zabawy nad wodą :)
    --
  7.  permalink
    od 3 lat- bo nie ma atestu, który jest konieczny dla zabawek niemowlęcych.
    Ja widziałam nawet grzechotki dla dzieci od 3 lat :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Aniu mam ten walec i pisze od 6 miesiąca kosztował 26 zł po rabacie w smyku. Matus dostanie go na gwiazdkę i pana metkę, a czy ktoś zna tgego dostawce?http://www.allegro.pl/item282889815_pan_metka_grzechotka_k_s_kids_nowosc_wys_4zl.html
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Myszorko a nie boisz sie ze z allegro to juz nie dojdzie???
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Pan metka fajny jest :) moj synus uwielbia metki no ale prezenta na mikolaja juz dostal na swieta juz czekaja wiec trudno pan metka musi poczekac :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Aniu jak ostatnio zamawialam to 3 dni czekalam.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Myszorko szczesciara z Ciebie... ja na list polecony priorytet czekalam 10dni!!!!
  8.  permalink
    Myszorka- ja czekam na priorytet od 12 dni
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Aniu znalazłam kasinek1970 ma p.metkę i jest z wodzisławia a ja mam niedaleko więc przesyłka powinna dotrzeć.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Myszorko a w sklepach nie ma? ja juz bym nie zaryzykowala kupowac online. nawet kurier z merlina nie dostarcza w 24godz a przeciaga sie to do 72h
    u kasinek1970 robilam zakupy i bylo ok ale przesylka troche zajela... pamietaj ze oni tez w ciagu ilus tam dni roboczych paczke sla
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 13th 2007
     permalink
    Aniu niestety tej zabawki nie ma w sklepach ale mam nadzieje że dojdzie do świąt a jak nie to prezentów i tak dla Matusia nie braknie pod choinką, najwyżej dostanie w ramach Nowego roku.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    uciekam wam dzis do rodzicow az boje sie znow reakcji malej na zmiane miejsca wiec racam do was w poniedzialek juz tesknie za wami
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Ufff kolejna zastrzyk i igła za nami - dziś pediatra nas ogląda ... STRACH SIĘ BAĆ :shamed:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 14th 2007
     permalink
    Izuniu wszystko bedzie dobrze chlopcy sa silni trzymam kciuki oby badania poszly pomyslnie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.