Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek,
    niechaj gwiazdka z nieba leci,
    niech Mikołaj tuli dzieci,
    biały puch niech z góry spada,
    niechaj kotek w nocy gada,
    niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

    --
  1.  permalink
    MAMODUSI własnie nie uzyłam nic nowego ani proszku nie zmieniłam.ubranka płucze dwa razy nawet.mi sie tez tak przypomniało ze mały w jeden dzien spał ze 3 godziny w południe na kocu takim grubym i pewnie go tak grzał ze az sie spocił.


    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    No wlasnie i to pewnie dlatego ja kapie mala w oilatum i uzywam kremu z tej seri i zadne potowki nie wystepuja warto zainwestowac w te kosmetyki dla dzidzi nie naleza do najtanszych ale naprawde warto . Buziaki dla malutkiego ciasteczka od Dusienki
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Głodowe emerytury dla kobiet przebywających na wychowawczym http://emerytury.onet.pl/1663628,wiadomosci.html
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Mamadusi: No wlasnie i to pewnie dlatego ja kapie mala w oilatum i uzywam kremu z tej seri i zadne potowki nie wystepuja warto zainwestowac w te kosmetyki dla dzidzi nie naleza do najtanszych ale naprawde warto
    Mamadusi ja nie używam żadnych Oilatumów, kolejne z moich dzieci myję mydełkiem w płynie Johnson&Johnson top tu toe (czy jak sie to tam pisze) po kąpaniu smaruję całe ciałko oliwka albo Hipp albo Johnson&Johnson w żelu. Dziecko ma ładną skórkę bez krostek itp. Na potówki nie mają wpływu kosmetyki ale temperatura i choć wydasz setki złotych na kosmetyki, kremy, mydła i inne to jak za ciepło opatulisz Bobasa będzie i tak mieć potówki i tak. Dziecko powinno mieć jedną cienką warstwę wiece od nas a do spanka kocyk lub kołderka. Ciepły kark jest wyznacznikiem czy dziecko ma odpowiednia temp. U mnie jest teraz 18st Mała śpi w bawełnianym pajacyku pod cienkim kocykiem, jak wstanie założę jej tylko cienki dresik
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Biedronko buziaków 5 dla Julki :kissing::kissing::kissing::kissing::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Sto lat dla Weronisi i Julki :bigsmile: :flowers:
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Dziewczyny jeszcze raz zdrowych wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenie !!!

    Buziaki ogromne dla Julki i Weroniki :flowers::flowers::flowers::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::twosome::twosome::twosome:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Dziękujemy :)
    --
  2.  permalink
    dziewczyny ale jest problem taki-na ciałku nie ma tych krostek juz-no moze jedna czy dwie ale na buźce sa ...i teraz nie wiem czy na samej twarzy moga wyjsc potówki??? spanikowwałam i wszystkie ciuchy wrzuciłam do pralki jeszcze raz i piore z podwójnym płukaniem bo ostatnio M sie pochwalił ze wstawił pranie i tam było pare rzeczy piotrusia:(( i nie wiem które.nie dosc ze w zwykłym proszku to wypłukane w Lenorze-moze to od tego tak doszlismy od słowa do słowa.
    To Oilatum moze dobre ale nie stac mnie na tak drogie kosmetyki dla dziecka gdyż mały tak rośnie że wyrósł z wiekszosci śpioszków i musze inwestować w odzienie:))),uzywam płynu do kapieli bambino i tej samej oliwki i kremiku Bubchen na kazda pogode gdy wychodzimy na dwór.




    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WERONISIU I JULECZKO- rośnijcie zdrowo
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 24th 2007
     permalink
    Ciacho dziękuje w imieniu Iśki

    Co się tyczy potówek to one głównie "atakują" główkę i buzię, czasami paluszki u rączek. Jeśli są to "wodne krosteczki" nie panikuj tylko zmień koc z tego grubego na cieńszy ;) Będzie dobrze tylko nie przegrzewaj Piotrusia, jeśli w domu masz 20st spokojnie body i śpioch mu wystarczą a do spania zarzuć kocyk na niego lub kołderkę. Gdy u mnie spada do 17st Weronice zakładam body długi rękaw i pajacyk lub body długi rękaw, kaftanik śpioszek i bawełniane skarpetki. Jeśli udaje mi się utrzymać temp 20st to ma tylko body i śpiocha lub kaftan spioch bądź body na ramiączkach (krótki rękaw) i pajacyk
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    Spóżnione życzonka świąteczne, ja piore ciuszki małego w vizirze i płuczę w lenorze i nic mu nie jest , natomiast wczoraj w wigilię jechalismy na pogotowie bo po antybiotyku, mimo że mu czyściłam wcześniej dziubka to dostał takich pleśniawek że teraz nystatyna i leki przeciwbólowe.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    Hogatko duzo zdrowka dla naszego malego aniolka :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    Ja dziś byłam na ostrym dyżurze wrr. Nadal męczy mnie temp - pojawia sie i znika no ale najgorszy jest kaszel, dziś doprowadził aż do wymiotów :( 3,5 godziny w kolejce po to by usłyszeć że to przeziębienie i mam łyknąć wit C i ewentualnie gripex bo nic innego nie można przy cycowym wisielcu. 3 razy pytałam czy dobrze usłyszałam z tym gripexem aż w końcu poirytowana p.dr powiedziała mi że tylko gripex bo nawet apapu nie można a jak temp sięgnie 39 to apiryne ... Powiedziałam co myślę o tej nowej medycynie trzasnęłam drzwiami i wściekła wróciłam do domu. Najadłam się czosnku miodu i mleka wypiłam syrop z cebuli i jakoś się trzymam ale mam dosyć. Niech te święta się już skończą i będzie normalny lekarz !!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    And - zdroweczka

    Ciacho - ja obstawiam potowki. wykąp Piotrusia w krochmalu lub w kaliku (nadmanganian potasu to sie chyba tez zwie) i powinno pomoc.
  3.  permalink
    DZIEKI DZIEWCZYNY ZA ODPOWIEDZI
    i mama i tesciowa(9 dzieci) tez obstawiały potówki po ogladnieciu.
    A jak u Was w środku świat? u nas wigilia pierwsza na nowym-fajnie i dosyc wesoło.dzisiaj u tesciów było gorzej juz.O ile tesciowa i reszta rodzenstwa M jest ok to tesc sie na mnie uparł i non stop mi wypominial jaka to jestem wielka(czytaj gruba) ze w sklepei dla puszystych sie niedługo zaczne ubierac i takie tam.Ja oczywisscie do czsu byłam spokojna a potem zaczełam mu odpowiadac-to jeszcze bardziej go to zdenerwowało.Ale sam zaczał i to przy jego dzieciach,jedno zaczeło mu nawet wtórowac.ehh mój tesc jest z takich głupich uwag znany ale troche mi sie zrobiło przykro , w koncu urodziłam dziecko -dżaga ze mnie nie jest ale taki jest kolej rzeczy.
    Oczywiscie jak wróciłam do domu opowiedziałam wszytsko M ale on jak zwykle powiedział z eojcem nie ma sie co przejmowac ze zawsze do kazdego ma uwagi i juz nikt tego na serio nie bierze. ale miałam nadzieje ze powie co innego.Juz nie raz zwracał mu uwage i myślałam ze obieca zrobic to jeszcze raz...



    --
  4.  permalink
    a poza tym lece w czwartek do gina...juz mi nic nie leciało myślałam ze sie oczysciło a tu po tygodni uznów cos leci ze mnie...i to nieciekawie wyglada a @ to nie jest.Co mi sie tam porobiło??? nie wiem. 6 tygodni akurat mija wiec ide chyba juz mnie bedzie mógł zbadac.Poza tym na cieciu wyczuwam maleńki guzek i nie wiem od czego to...


    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 25th 2007
     permalink
    OJ ciasteczko to niezlego masz tescia zamiast dodac otuchy to jeszcze dogaduje wiem co to znaczy tez takiego mam ale glowa do gory dla naszych dzieci jestesmy naj piekniejszymi mamami na swiecie :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    Dzieki Mamadusi. Ciasteczko ty sie nie przejmuj ja przytyłam ponad 30 kilo i do porodu waga 97 kg teraz mam 78 i jeszcze mi zostało dość do zgubienia, a mój mi ciągle powtarza że brakuje mu mojego wielgachnego brzucha. Powoli dojdę do wagi z przed ciąży, moja kumpela zawsze mówiła ze jak komuś się jej "dupa" nie podoba to niech nie patrzy, po dwójce dzieci troszkę jej zostało i jak tylko ktoś to komentował to zawsze bez pardonu odparowała, a co:bigsmile:
    Nystatyna zaczęła działać jak na razie i mały wreszcie zaczął normalnie jeść, tylko ze teraz nadrabia i je co 2 godzinki.
    Ands ja od 5 dni mam biegunkę wymioty , temperatra do 39 , po stoperanie faktycznie przeszla biegunka więc jak coś to warto go kupić, wymioty już też odpuściły tylko gorączka raz w gorę raz w doł a też do lekarza idę ale swojego bo na tych dyżurach to jakieś konowały zawsze siedzą. Jak poszłam z małym na dyżur to państwo przed mną owią żeby na niego uważać bo nie przyjemny a ja że ja takich lubię, bo jak mi podpadnie to uwielbiam powiedzieć co myślę i wcale sie tam nie szczypię.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    kfiatuszku widzialam na dzidziach ze kupilas Kacprowi to krzeslo kapielowe, zastanawiam sie nad jego przyczepnoscia ... Ty masz wanne z dnem gladkim czy karbowanym?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    gładkie raczej ;) przyczepnosc jest zniewalajaca ;) M jak odklejal krzeselko to przyssawki zostały na dnie a krzesełko w rece;)trzeba sie namecyc zeby odkleic :) ale Kacperkowi w nim dobrze;) w ubraniu siedziec nie chcial ale we wannie owszem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    dzieki za odp.
    ja mam karbowane/antyposlizgowe i np te przyssawki z foczki nie trzymaja sie dna
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    te przysswaki z foczki sa strasznie slabe w porownaniu do tych.. musialabys od kogos pozyczyc na sprawdzenie czy edzie sie trzymac bo moze zaskoczy;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    kfiatuszku nikt ze znajomych nie ma takiego krzeselka bo kapia maluchy w wanienkach a pozniej jak dzieci stoja to pod prysznicem, jakos wanny w naszym otowczniu sa malo popoluarne :) w sklepach u nas tez nie maja go w asortymencie wiec nie mam jak sprobowac a utopic stowke mi sie nie usmiecha...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    jakbys mogla mi napisac jeszcze jak duze sa te przyssawki, tzn konkretnie jaka maja srednice w centymetrach to bylabym wdzieczna
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    a prosze cie bardzo :) 6,5 cm :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    DZIEKI WIELKIE :winkkiss: faktycznie bardzo duze sa... pojde jeszcze do sklepu zapytam czy nie maja na zamowienie a jak nie to zostaje allegro
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 26th 2007
     permalink
    wiesz ja bym ci pozyczyła ale zdziebko za daleko mieszkasz ;)
    --
  5.  permalink
    Dziewczyny- jest potrzebna pomoc dla jednej z naszych kolezanek. Moze któraś z Was może się przylączyć?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Dziewczyny ile trwa ból przy wyrzynaniu zębów? Czy jak już jest na kawałek przebity to nadal boli? Bo Maksiu przechodzi samego siebie ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Aga szepnij ten numer konta my tez sie dolozymy kazda pomoc jest teraz wazna
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Jemma u nas ból był przed wyrżnięciem teraz jest już spokój ....

    kfiatuszku kiedy Kacperka pierwszy raz włożyłaś do tego siedzonka?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Magg we wtorek ;) dopiero dostal to na swieta i trza bylo sprawdzic :) Kapulek juz ladnie siedzi tylko z jego rownowaga czasem cos nie tak wiec krzeselko jest jak znalazł;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    a wogole to czy tylko moje dziecie z tych starszakow jest bezzebne ??;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    kfiatuszku ja tam akurat jakos nie pieje z radosci ze Krzys ma zeby, wychodze z zalozenia ze im pozniej wyjda tym lepiej - dluzej sie uchowaja no i przy cycaniu jednak troche bezpieczniej :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    a jesli idzie o ten fotelik kapielowy - pani w sklepie powiedziala mi ze owszem moga sprowadzic bo jest w hurtowni za.... 176zl!!!!!!!!!!! i co ciekawe nazywa sie FLIPPER z OKBaby... normalnie szczeka mi opadla!! na allegro z przesylka 100zl wychodzi:devil:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    J się cieszę, że już to wyrzynanie mamy za sobą :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Jemma no wiesz jeszcze troche tych zebow Maksiowi zostalo :P Krzys dzisiaj mega maruda i spac nie chce, a zagladajac mu do buzi mam wrazenie ze kolejna jedynka na przebiciu jest... zobaczymy jutro rano..
  6.  permalink
    Z tego co ja pamiętam - najgorszym koszmarem było wyrzynanie się trójek. U Michała 1 i 2 poszły bezboleśnie.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    ech... mamuśki , no to żeście mnie pocieszyły :wink:
  7.  permalink
    eeeeeeeee.... No może u Maksia pójdzie jak po maśle? :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    ja tez mam wlasnie ten flipper z okbaby ;) u nas byl po 97 zl ten lepszy a drugi byl po 70 pare alle ta obrecz gorna byla jaka taka cienka i ialam wrazenie ze bedzie sie wbijac malemu pod pachy ..
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Aga a jak Hania i jej uszko?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Jemma zawsze do uslug :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    kfiatuszku masz chyba taki jak ten?
    fd
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    dokladnie ten pomaranczowy;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    ten tanszy tak wygladal

    http://www.okbaby.it/img_bagnetto/flipper20.jpg
    --
  8.  permalink
    Jemma- juz jest lepiej- zapalenie poszło sobie na szczescie - ale antybiotyk jeszcze do soboty... :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    a no to mi sie tez bardziej trn drozszy widzi, na stabilniejszy wyglada...tylko na jednej aukcji widzialam uwage ze fotelik przeznaczony jest dla dzieci do 13kg, na innych cisza odnosnie przeznaczenia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Aga - dobrze ze ten lekarz w miare przytomny i Hania dostanie cala kuracje a nie wyrwane z "kontekstu" 5dni... buziak dla malego chorobzdziela :winkkiss:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.