Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Kasiu jest dopiero południe daj mu czas do wieczora i masuj róbcie rowerki jak masz bujaka to do bujaka na trochę wibracje też pomagają:) dopiero jak zobaczysz że płacze z tego powodu że nie może to możesz osiwieć:D:D:D:) zostaw go musi się chłopak skupić nad tą kupą:)
    --
  1.  permalink
    Hussy: A za rączki do siadu nie wolno ciągnąć,bo to tylko pogorszy napięcie.


    ja wiem i nie robimy tego, Ona sama się podciągnęła :shocked:
    kurde teraz już na pewno dzwonię się umówić do neurologa...
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Flavia,ja Cie nie chce straszyć czy coś,ale Oliwia robi dokładnie tak samo,niby nie ma nic złego w tym,że SAMA to robi,ale .. Ja bym jednak sprawdziła dla świętego spokoju :)
    -
    Aguncia, u Nas jest po 30 stopni i jakoś jest jej lepiej niż ja bym miała ją bujać. Ja spocona,dziecko spocone.. A tak to podkładam jej tetrę pod plecki,zawijam i usypia.Potem rozpinam ją i normalnie na golasa kładę :-)
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    U nas upały trwają już prawie 3 tygodnie i teraz jest już ok, natomiast jak się zaczęły to potrafiłam usypiać Maksa 2 godziny z zegarkiem w ręku i to był koszmar i dla mnie i dla niego. Temperatura do zasypiania w standardzie to 31 stopni w jego pokoju, gdzie wcześniej to było ok.22-24. Na szczęście od tygodnia powrócił do starego systemu i znowu sam się usypia, choć szuka chłodu między szczebelkami, w różnych pozycjach, do góry nogami, ale mam ten plus, że nie potrzebuje już do tego mojej pomocy. Może Merry też musi się przyzwyczaić do upałów
    --
  2.  permalink
    Magda, a może zrób Marysi klimę w pokoju, to będzie miała chłodniej? Dwie butelki wody do zamrażalnika, potem stawiasz je przed wiatrakiem i klima super działa. Jak to z gorąca, to powinno pomóc.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Dziewczyny, kiedy zakładałyście swoim dzieciom pieluchy "trójki"? Pisze na nich, że niby od 5 kg (mój jest długi ale chudy 4400 mniej więcej), ale przez ostatnie 3 dni narąbał na mnie (tzn. pielucha jakby nogawką przeciekła) dziś założyłam mu tą trójkę i niby ok, ale jeszcze takiej wielkiej kupy nie robił). Mąż mówi, że powinniśmy poczekać z "trójkami" aż osiągnie te 5 kilo przynajmniej...a ja sama nie wiem:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Hanny - ja bym się nie sugerowała zawsze tą wagą podaną na opakowaniu. Ja Kubie zawsze wsześniej zmieniałam pieluchy na większe bo chyba dupkę ma większą i też wszystko wylatywało bokiem lub górą:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    No właśnie to jest dziwne, bo mój jest taka chudzina...nawet dupkę ma chudą. Już tak nawet myślę, że może ja jakoś te "dwójki" źle zakładam czy jak? Ale jak wcześniej nic nie wylatywało (mimo, że zakładałam tak samo) a teraz leci nogawką (czemu zawsze na mamę, nigdy na tatę? ;P)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    u nas dziś nareszcie ciepłoooo :-) achhh
    mała dość dobrze znosi cieplejsze dni - jedynym "ale" - jest mniejszy apetyt.
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Natalaa: u nas dziś nareszcie ciepłoooo :-) achhh

    Noo super... a myślałam, że uda mi się załapać na chłody. W niedziele się wybieramy nad morze, to mnie nie pocieszyłaś :wink: Myślałam, że chociaż tam trochę nas orzeźwi i nie dopadną upały :confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    zalezy jaki producent jesli huggies to musisz doliczyc co najmniej 1 kg do tego co oni podaja (czyli jak trojki sa od 5 kg to dziecko powinno miec 6 kg co najmniej) , mi tez sie obsrywaly w trojkach, juz staly huggisy przy smietniku ale zmienilam zdanie i faktycznie dorosly, teraz na piatkach jest napisane ze od 12 kg a one wciaz sa im za duze a moje dzieci maja 13 i 13,7 kg :P pampersy wypadaja mniej wiecej tak jak napisane, tak samo happy itd ja sobie bardzo chwale te z rosmana babydream, na poczatku myslalam ze to jakis badziew jak to robia markety pod swoja marka ale sa naprawde super i bardziej miekkie niz huggisy, ja bylam oredowniczka huggisow ale teraz juz ich nie kupuje tylko babydream albo happy-bezposrednio od belli przez allegro-najtaniej wychodzi ale w duzych ilosciach :]
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Natalaa: u nas dziś nareszcie ciepłoooo :-) achhh

    Ja już mam dość "ciepłych dni" rzygam nimi za przeproszeniem :confused: Czekam z utęsknieniem kiedy będzie normalna temperatura. A w domu sprawdzałam wczoraj i było 80% wilgotności :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Kuba ma pierwszego ząbka!:crazy::crazy::crazy::crazy:
    Po karmieniu włożyłam Kubkowi palca do buzi i coś mnie drapnęło. Zaglądam a tam się przebija ząbek i kawałek już na wierzchu :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    Madzia wiem co czujesz - ja dostaję pierdolca z dwójką! to jak marudzą bo nie mogą zasnąć z gorąca ! dzisiaj to swoje prawie 8kg dzieciaki nosiłam na rękach jednocześnie!!! bo tylko to je na chwilę uspokajało ! już cuda wymyślam! a na taki gorąc nie wyjdę z nimi na spacer bo po prostu będzie jeszcze gorzej ! jak było chłodniej to nie było takich cyrków...ale teraz to nawet wieczorem po kąpieli marudzą mi po 1,5-2 godziny !!! z 500razy obrócą się w łóżeczku wokół własnej osi , wymarudzą się tak że są znowu mokre od potu ! no po prostu cyrk ! Młoda się złości bo jej łóżeczko zabezpieczyłam porządnym ochraniaczem na całą wysokość łóżeczka i nie może wsadzać nóg między szczebelki, albo chce usiąść ale jeszcze nie bardzo jest stabilna, albo robi gibona i kica jak królik do przodu....
    --
  3.  permalink
    Hanny: Dziewczyny, kiedy zakładałyście swoim dzieciom pieluchy "trójki"?


    Tak mniej więcej jak skończył 1,5 miesiąca, bo 2 były rozmiarowo dobre ale jak młody pierdylną gigant kupę, to nie dawały rady wchłaniać. I do tej pory jedziemy na 3
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJul 5th 2012
     permalink
    o rany miałam się żalić ale jak przeczytałam 3 ostatnie strony to już mi lepiej. Bo my tez od 3 dni przeżywamy masakrę z zasypianiem. Do tej pory fel zasypiał zawsze sam w swoim pokoju przez te upały0 chyba proces zasypiania wczoraj trwał 4 godziny. nie mam już pomysłu w sypialni mimo wiatraka 30 stopni on w samej pieluszce. wczoraj padł u nas w sypialni przed tv o 24 ale nie chce mu na to pozwalać bo się przyzwyczai i będzie problem, dodatkowo pewnie za tydz w sypialni będę miała noworodka i nie chcę podwójnej masakry. Jeszcze by było lepiej wychodzą mu 3 choć zęby nigdy nie były u fela problemem. ehhh pomocy

    sushi co do szczebelków to my ostatnio wyjęliśmy, ale jak fel przyszedł do nas o 4 nad ranem z uśmiechem na twarzy to postanowiliśmy że my chyba nie jesteśmy jeszcze na to gotowi :)

    hussy a jakie ćwiczenia macie robić z małą, po tygodniu mogą być efekty więc spokojnie. I jaką metodą macie ćwiczyć?
    --
  4.  permalink
    no mi się Stachul obudził, bo mu stopy pieluchą nakryłam i afera na 40 minut :(
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    no u nas też jest gorzej ale nie tragicznie:D bo nasza mała po prostu więcej niż 2-3h aktywności nie wytrzyma oczy same jej lecą najwyżej zasypia ze złością ale śpi...
    -
    Kasiu i jak tam kupka Michałka??
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Jol (wiem, ze Twój nick pisze sie z "Y" z przodu ale mój firmy iPhone nie pozwala mi na rozpoczęcie słowa litera y...)

    Nasz Franek, jako, ze jest wczesniakiem miał na początku spore problemy z oddychaniem. Kilka razy nam sie zdarzały bezdechy podczas jedzenia ( jak sie znaczył ssaniem i połykaniem wiec zapominał oddychać). Położne kazaly nam wtedy zawsze dość zdecydowanie go pobidzac. Pomasowac plecy, poszczypac stopki itp. W naszym przypadku zawsze działało.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.07.12 08:07</span>
    Co do rozmiaru pampersow, my zawsze zmienialismy rozmiar na większy, jak Tym osiągał wagę podana na opakowaniu jako wyjściowa (np rozm 5 który ma przedział kg od 11-15kg nosimy odkąd dobił do 11kg). Za każdym razem tak było, ze jak ta wagę osiągnął, mniejszy rozmiar pieluch przestawaj dawać radę "wypuszczajac" zawartość bokami np...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Wczoraj po raz pierwszy straciłam cierpliwość... Kąpiel małej zaczęłam o 19.30 i usypianie do 22 mi się zeszło.. Koszmar.. :confused: A dziś ma być 34 stopnie,także już jestem nastawiona na kolejny ciężki dzień :/
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    hussy u mnie wczoraj to samo. usypianie w domu nie przynioslo rezultatu. ryk, krzyk, chwila ciszy... szybka mysl, ze moze sie udalo, lecz po chwili znow placz, ktory zdawal sie nie miec konca, wiec wyslalam mino na spacer i poza domem oczywiscie usnela. przy tych goraczkach w ciagu dnia nie wychodze z mala na dwor, za to wieczorem lubimy pojsc sobie na spacerek, zeby lyknac swiezego powietrza. anastasia tez jest duzo bardziej spokojna niz w domu, gdzie temperatura (tak, tak!) osiaga 33 stopnie... nie ma sie co dziwic, ze jak ja poloze do kolyski to biedactwo ma takie problemy z zasnieciem...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    u nas też!!!!
    tzn. mała zanęła mi ok 20, ale o 21 już się obudziła.... i do 23 około się bawić chciała :confused::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    zapraszam dziewczeta do mej hacjendy na parterze usytuowanej :smile:
    temp w mieszkaniu wynosi 21-22 stopnie (bylo mniej ale jednak blok sie nagrzewa) i me dziecko codziennie zasypia tak jak zawsze tj w 5 minut do lozeczka polozone :cool:
    mieszkanie mamy duze takze pomiescicie sie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    jak mieszkaliśmy u mojej mamy, to cały rok temp. w okolicy 17-18 stopni. teraz mieszkamy na piętrze i jest masakra. 23 stopnie w sypialni jak jest cieplej... a w salonie nie idzie oddychać :neutral:

    btw. burza przyszła. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    teo chcesz sie zamienic moze?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    napisalam, ze zapraszam a nie ze zamiane proponuje :tongue: :cool:
    masochistka nie jestem :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    to byla tylko niesmiala propozycja... :shamed:
    --
  5.  permalink
    kasiakuzniki: Kasiu i jak tam kupka Michałka??


    Hej Kasiu,
    a były, uff, nawet dwie. Wczoraj i dziś ale armagedonu nie było, może dlatego, że zrobił na "raty". :smile:
    Ale ulga dla mnie i to jaka, już nie mówiąc jaka dla niego.
    A co do spania to ja Wam powiem, że wczoraj po 18. wybraliśmy się na spacer, co prawda nie spał podczas niego ani minuty, ale po przyjściu do domu wykąpałam, nakarmiłam, ułożyłam w łóżeczku (już zasypiał), poczytałam bajki i zasnął. Dziś wiatrak uruchomiłam w pokoju, mam nadzieję, że pozwoli nam przetrwać dzisiejszy dzień lepiej niż wczorajszy... Słuchajcie, jak wiatrak uruchomiony to lepiej ubrac bodziaka dziecku?

    Treść doklejona: 06.07.12 09:21
    Teo, napiszesz mi kontakt do tej Twojej babki od filcowych maskotek? kherdzik@wp.pl
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    katarzynah1987: Słuchajcie, jak wiatrak uruchomiony to lepiej ubrac bodziaka dziecku?

    a co on ma na sobie? tylko pieluche?
    ja mysle, ze (z bodziakiem czy bez), najwazniejsze, zeby nie wialo bezposrednio na dziecko.
    --
  6.  permalink
    Aguncia, tylko pieluchę ale nie wieje na niego...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    no to super że kupki poszły:):):)musiały:)
    -
    a co do wiatraka to i u nas chodzi tylko właśnie nie w stronę małej:)
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    TEORKA: me dziecko codziennie zasypia tak jak zawsze tj w 5 minut do lozeczka polozone

    Boszeee jak ja zazdroszcze!:cry: u mnie kolejna noc wstawania do Malego. Magdalena ja sie z Toba łącze w bolu! niedawno pisalam na forum o tej ruchliwosci Dawidka, on z gatunku "żywczyk". Mam te same problemy co Ty z Marysia, mimo ze u nas w porywach 20 stopni. Usypianie trwa od pol do godziny, w tym czasie Dawidek siada i przewraca sie naprzemian.Klade sie z nim na łózku a jak juz padnie przekladam go do lozeczka. Spacery do łózeczka w celu odlozenia nie maja racji bytu, bo to moze trwac i 3 godziny bez skutku. A w nocy wstaje po 7 razy i znajduje go w najdziwniejszych pozycjach. Dzis np obudzilo mnie uderzanie glowa o szczebelki przez sen:confused: wiec wstaje odkladam i za 2 godziny powtorka:sad:
    nic Ci nie doradze, powiem tylko ze rozumiem i wspolczuje. Pewnie jak wszystko minie, ale rozpuscily nas dzieciaki bo same zasypialy a teraz to sie zmienilo:cry:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    no tak!
    wlasnie przejechal jakis woz na sygnale i arrivederci spanie!
    :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    LECIA tylko zważ na to, że moje dziecko nie z żywczyków a raczej z "leżących naleśników" :devil:
    a w łóżeczku to już w ogóle nieruchomieje wpatrzona w swoją karuzelę jak sroka w gnat hahahahha [że też jej się ta karuzela nie znudziła przez tyle czasu ? :neutral:]
    w każdym razie jak kiedyś w końcu raczy naumieć się siadać czy chociaż na czworaki wstawać to nie powiedziane, że i ja tu nie będę się żalić wieczorami :wink::wink:
    --
  7.  permalink
    TEORKA: w każdym razie jak kiedyś w końcu raczy naumieć się siadać czy chociaż na czworaki wstawać to nie powiedziane, że i ja tu nie będę się żalić wieczorami :wink::wink:

    Ewunia nawet jak umiała siadać czy wstawać, nigdy jej to nie rozpraszało.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ewunia nawet jak umiała siadać czy wstawać, nigdy jej to nie rozpraszało.


    o ! czyli jednak niekoniecznie mam się czego "bać" !
    fajnie :wink::wink:
    --
  8.  permalink
    No nie. Tzn ona nie zasypia w ciągu 20sek, zawsze sobie leży, gada, śpiewa swoim miśkom, układa się 10 razy, no ale jej prawo, nie?
    Ale nigdy nie było tak, że siada, to ją wybudza, płacze, itp.
    Tak samo jak się obudzi to musi min. 20min sobie poleżeć, porozglądać się, poprzeciągać i dopiero wtedy nas woła, jak wejdziemy wcześniej to moje małe słodkie kociątko się wścieka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Tak samo jak się obudzi to musi min. 20min sobie poleżeć, porozglądać się, poprzeciągać i dopiero wtedy nas woła


    Ninka tak samo :wink:
    a czasami i godzinę potrafi sobie leżeć i gadać do karuzeli i dopiero zaczyna dawać sygnały , że chce do nas do łóżka :smile:
    dzisiaj było tak cichutko u niej w pokoju a już 9 była , idę sprawdzić a tam dziecko na maksa obudzone leży i ogląda w łapkach trzymając nowego Misia przytulaka :smile:
    i tak po prawdzie to nie mam pojęcia o której się obudziła, wnioskuję że dość wcześnie bo już przed 11 chciała iść do łóżeczka, wiec musiała co najmniej od 8 nie spać


    wieczorami też czasami zasypia po 45 minut ale bez rzucania się [ewentualnie skuczy żeby ją z brzucha na plecy odwrócić albo wyciągnąć zaklinowane między szczebelkami nóżki] i bez konieczności chodzenia do niej i uspakajania na rękach...


    czyli po prostu nam się trafiły dość spokojne pod względem zasypiania okazy :wink::wink:

    fajnie bo jak czytam co Madzia czy Lecia przechodzą to im współczuję...
    człowiek wieczorem po całym dniu umordowany a tu jeszcze trzeba się z dzieckiem "użerać" bo śpiące a spać nie może :(
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Eh, mój też był cudownie zasypiającym dzieckiem. Szkoda, że tylko do czasu, gdy stał się mobilny:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    Ja dziś dołączam do grona nieśpiących matek:sad: wiem, wiem mój jeszcze maluch, ale kurka i tak dał w kość:sad: W nocy musiałam go trzymać na rękach, bo co go położyłam to oczy otwarte i zaraz krzyk:sad: i tak w kółko...aż poszedł dwie godziny temu z tatą na spacer to mam spokój, ale już nie zasnę:sad: Dziewczyny, ile Wasze dzieciaki spały w dzień będą w wieku mojego? Oczywiście wiem, że to indywidualna sprawa, ale tak pi przez oko chciałabym wiedzieć, bo już myślę sobie, że może mój za dużo przesypia w dzień??? Że potem w nocy szaleje???
    Dziekuję również za opinie odnośnie rozmiaru pieluchy:) W sumie dalej nie wiem, bo co osoba, to opinia. Chyba trzeba samemu metodą prób i błędów jednak;P
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    TEORKA: bo śpiące a spać nie może :(

    skąd ja to znam. wieczorami to jest jakaś masakra.... jak jeszcze w dzień jakoś zaśnie... to wieczorem to tradżidi :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    cerisecerise: Tak samo jak się obudzi to musi min. 20min sobie poleżeć, porozglądać się, poprzeciągać i dopiero wtedy nas woła,

    u mnie to samo. jeszcze nigdy rano nie obudzil nas placz :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    _sushi_: Eh, mój też był cudownie zasypiającym dzieckiem. Szkoda, że tylko do czasu, gdy stał się mobilny:devil:


    no czyli u nas póki co na dwoje babka wróży :wink:
    albo będzie tak jak u Ceri i się zasypianie nie zmieni nawet jak dziecko mobilne się stanie albo będzie tak jak u większości :devil:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Hanny my jestesmy na 3jkach od jakiegos tygodnia! Pomimo tego, ze je mialam juz od miesiaca w domu :)
    Najlepiej kup mala paczke pieluch i sprawdz! Jesli bedzie gorzej odloz i poczekaj kolejny tydzien z przymiarka .... jesli bedzie git sprawa rozwiazana :)

    Moj od 2.50 w nocy do 9.00 rano nie spal:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    nessie mój i Twój to takie gagatki;P Ja trójki mam, bo znajomi faceci jak nie wiedzieli co, to kupowali pieluchy trójki. Chyba faktycznie jeszcze za mały na te trójki, bo przecież Twój prawie 2 kilo cięższy:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Haha Hanny najlepiej bedzie jak sprobojecie :) .. Moj jest "tlusty" ... maja sie na czym trzymac trojeczki :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Swoją drogą...jak Ty go nosisz? Chylę czoła;P A moje dziecko się uwzieło. Mama musi wyjść i chciała napełnić Kubusiowy bak do pełna, żeby mieć chociaż z dwie godzinki, a Kubuś sobie tnie komara na cycku, więc ani nie je, ani nie wypuści. Shit!
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Hanny ja go nie nosze!!!!
    Jak go mam na rekach to ZAWSZE siedze ... i taki nakaz dostali wszyscy ( czyt. dziadki)
    Czasami mu sie to nie podoba wtedy wstaje na 2 minuty, uspokoaja sie a ja siadam ponownie... w tej kwesti 1-0 dla mnie :-)
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJul 6th 2012
     permalink
    U Nas ze spaniem w te upały też nie za specjalnie. Jest inaczej niz zawsze, ale i tak nie mam co narzekać, np. dziś Hania śpi już parę godzin ;) -dla mnie to dobrze bo jestem chora!!! i nie musze jej non stop nosić i uspokajać. Upały i duchota działają na moją córkę przytulająco- chce sie nosić i przytulać;).Dziewczyny ile może u dziecka rozwijac choroba?- mnie coś brało już od 3dni i.przyznam sie że trochę sprawe olałam i teraz boje sie ze zaraziłam juz dziecko;( .Co brałyscie na przeźębienie jak karmicie?. Ja biore od wczoraj Homeovox i cos czuje ze to nie to;(.

    Treść doklejona: 06.07.12 13:17
    Mój patent na ochłodzenie mieszkania - zasłonięcie okien i pomoczenie zasłonek;).Jak wiaterek wieje lub jest przeciąg to sie ochładza w mieszkanku;).Może dlatego mój dzieć tak dziś śpi a ja nie pływam na sofie;p.
    -- [/url]
  9.  permalink
    TEORKA: albo będzie tak jak u Ceri i się zasypianie nie zmieni nawet jak dziecko mobilne się stanie albo będzie tak jak u większości

    Wiesz Teo, tylko Ewunia nigdy nie była, jakby to ująć, zbytnio wyrywna do nowych umiejętności fizycznych. 13 mcy pełzała i patrzyła na nas jak na idiotów jak ją zachęcaliśmy do czworakowania- bo po co, skoro ona się dobrze przemieszcza i dla niej jest ok? Jak już zaczęła czworakować, to nie rwała się do chodzenia- bo po co jej to? :wink: A jak zaczęła w końcu chodzić, to i nie podniecała się tym zbytnio :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.