Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Dołączam się do Fragile!
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Carotka jak Ciebie czytam to jakbym o mojej Gabryśce pisała! Toż to mamy IDENTYCZNE "problemy" z nieprzespanymi nockami na jedzenie, niechęcią do "normalnego" jedzenia, niedługim powrotem do pracy itd. itd.:wink: Jakbyś kiedyś wątpiła to zawsze możesz do mnie walić z pytaniem bo nie dość że nasze dzieci w IDENTYCZNYM wieku:wink: to chyba ta data je tak ustawiła że te same jazdy mamy:cool:
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    W zasadzie nie wiem co pomogło, ale w ciągu jednego dnia zmieniłam mu pozycję do spania (śpi odwrotnie, tam gdzie miał nogi teraz ma głowę), powrzucałam do łóżeczka, kolderki, poduszki i go tak "obładowałam" nimi po bokach, bo zauważyłam, że Maks lubi się przytulać do takich rzeczy i chyba czuje się bezpieczniej taki "zgnieciony" (nie przykrywam go niczym), przestałam go w nocy dopajać herbatką, jak się w nocy obudzi to od razu do cyca, bo jednak po herbatce i tak był głodny i tylko traciłam czas i niepotrzebnie go rozbudzałam, no i zamieniłam jedno karmienie cycem w ciągu dnia na MM. To wszystko zrobiłam nagle w jeden dzień i od 3 dni na prawdę w nocy śpię, ale nie wiem co poskutkowało... Także chyba nie pomogłam...:tongue::tongue::tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    coma - bardzo możliwe :tongue::tongue::tongue::tongue:
    Ale cieszę się, bo BLW daje efekty i jestem zaskoczona jak dużo potrafi już zjeść. No i powiem szczerze spadł mi kamień z serca, że zjadł dzisiaj mm. Także jak będę w Polsce na urlopie to może nawet uda mi się gdzieś wyskoczyć ze znajomymi na kilka godzin a moja mama zajmie się Kubkiem. Bo ostatnio ledwo odciągnęłam trochę mleka i jak się Kuba obudził o 23 to mama się modliła, żeby mu wystarczyło to mleko bo wodą się nie da oszukać hahahaha :wink:
    --
  1.  permalink
    carottka: Nie powinien już przesypiać nocek?????

    według "mondrych" książek- być może; według niego samego- nie powinien :wink:
    i zasadniczo, to dziecko nic nie powinno, choć czasem ciężko to zaakceptować, nie? Ale grunt to się poddać i przyznać, że niektóre z naszych wyobrażeń o macierzyństwie były baaaaaaaaaardzo mylne :tongue:
    --
  2.  permalink
    The_Fragile a Krasnal i Stachul to w parze idą. Stachul dzisiaj przypadkiem hycnął na brzuch i się zdziwił, że sam :) ale tylko raz mu się udało.
    A z jedzeniem też się przestawił na co 1-2h zależnie od pory dnia. Może mu mało i potrzebuje więcej sobie naprodukować mleka? Albo za krótko skupia się na jedzeniu, bo jak zaspokoi pierwszy głód to uprawia zabawę kulam się z pleców do cycka pociągnę dwa razy i znów na plecy i śmieje się w niebogłosy:devil: i tak w koło:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    nessie Ja bym byla w siodmym niebie gdyby mi dziecko po przebudzeniu sie w nocy na jedzenie chociaz raczylo po nasyceniu sie zasnac... moge nawet ze 3 razy wstawac ...ale u nas od 4.00 nad ranem sie nie sypia i juz ....od 2,5 miesiecy

    Jak ja Cię rozumiem! I z tym porannym pierdzeniem też;)

    Mój takie kupy też ma czasem (te co pisałas). Pediatra mówiła, że dziecko karmione piersią może takie mieć (ma problem z trawieniem laktozy), ale mówiła że można mu Delicol dać ( tyle ze to chyba polskie). Bodajże mariamateria też mi go polecała;) Kupki dalej ma zielone (a już z miesiac mu dajemy), ale brzuch go chyba mniej (albo krócej) boli;)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no dziewczyny Milka na brzuch fika od ponad miesiąca i jak tyko raz się udało to z uporem maniaka kręci się do teraz!:)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    mariamateria: A z jedzeniem też się przestawił na co 1-2h zależnie od pory dnia.


    No widzisz, bo to prawie równolatki ze Stachem :D Krasnal ma to samo - kręci się przy cycku, z boczku na bok turla, ogląda cały świat, więc tak prawdę mówiąc za wiele się nie naje ;) Ale mam na niego sposób na wieczór - gaszę światło i je po ciemku :D Przynajmniej się nie rozgląda, ale słyszę jak z piersią w buzi próbuje coś mówić "uuu, aaaa, bbbbbb" i całe mleko na mnie, na pieluszce, na łóżku ;)

    kasiakuzniki: o dziewczyny Milka na brzuch fika od ponad miesiąca i jak tyko raz się udało to z uporem maniaka kręci się do teraz!:)


    Eeee, Kasia, bo Ty masz dziewczynę, a one jak pioruny do przodu idą, wiesz, my mamy chłopaków musimy trochę poczekać i cierpliwość na przyszłość ćwiczyć ;)))
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Porównania widzę :)
    Matki dzieci przesypiających noce powinny zasadniczo przestać tym się chwalić :fierce:
    Gdybyśmy my, matki dzieci nie śpiących w nocy nie wiedziały, że są matki dzieci śpiących w nocy byłoby nam łatwiej przyswoić fakt, że jest jak jest.

    Treść doklejona: 20.07.12 22:43
    The_Fragile: masz dziewczynę, a one jak pioruny do przodu idą, wiesz, my mamy chłopaków musimy trochę poczekać i cierpliwość na przyszłość ćwiczyć ;)))


    Czy ja wiem czy to od płci zależy? Franio Night też szybko poszedł do przodu.
    Każde dziecko w swoim czasie się rozwija :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    madrill: Czy ja wiem czy to od płci zależy? Franio Night też szybko poszedł do przodu.
    Każde dziecko w swoim czasie się rozwija


    Oj ciiiicho, zaburzasz moje postrzeganie świata chłopięco-dziewczęcego ;) Daj mi pożyć iluzjami :DDD
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    A żyj sobie :)

    Ja miałam jeszcze taką teorię, że dzieci urodzone po terminie rozwijają się szybciej niż te przed terminem, ale Franio Night obalił moją teorię :wink:

    Treść doklejona: 20.07.12 22:56
    Mam nową teorię ;) Ale zaraz ktoś mi ją obali więc się nie chwalę ;)

    Dobrej nocy dla tych śpiących więcej i tych śpiących mniej ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    ja również obalam teorie, że dziewczyny szybciej
    tzn obalam na przykładzie mojej córy
    toż ona leniwiec milion jest i motorycznie wyprzedzają ją nawet półroczniaki ahahahahahhah :devil::devil::devil:

    [chociaż moja się intelektualnie rozwija dość mocno, więc obalam połowicznie :cool:]
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    madrill: Mam nową teorię ;) Ale zaraz ktoś mi ją obali więc się nie chwalę ;)


    No podziel się, ja nie obalę :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Hanny: ..ale u nas od 4.00 nad ranem sie nie sypia i juz ....od 2,5 miesiecy
    ....
    Pediatra mówiła, że dziecko karmione piersią może takie mieć (ma problem z trawieniem laktozy), ale mówiła że można mu Delicol dać ( tyle ze to chyba polskie)


    Dzięki temu odkryłam, że na HBO lecą filmy od 6 rano a czasem nawet od 5 :D Dopiero po 3 miesiącu młody zaczął dłużej spać. Teraz, jak go o 4 bujnę do łóżka naszego i dam cycka, to śpi z nami nawet do 8:30, czasem z jedną przerwą na pocyckanie. Ale tak bywa w dni pracujące, że my wstajemy a młody nadal śpi. Przy sobocie chyba ze względu na ładną pogodę ( skąd on to do cholery wie jak noc w pokoju!!!! ) dzieć wyspany o 5:30. tato mu tłumaczył: Stachu śpij jest sobota a stachu : ha he ha he ha
    A teraz on śpi a my działamy :devil:

    Delicol to nic innego jak enzym laktazy - u nas pomógł - u cukrzycowych mamuś podobno często zdarza się nietolerancja laktozy. W kwesii delicolu, to przy polecaniu go zawsze polecam zwrócić uwagę na cenę, bo można za niego zapłacić 20 pln i 50pln - zależnie od apteki - różnice w cenie, że szok.
    Różnic w kupie za bardzo nie widziałam- może była odrobinę mniej zielona, ale mniej bączył i mniej stękał głównie własnie nad ranem ok 4-5 mieliśmy te problemy brzuszkowe i potem dawałam młodemu przed kąpaniem i do wszystkich nocnych karmień i się jakoś to unormowało. Używaliśmy go niecałe 2 m-ce. Nam też pomagało, jak go rano kładłam spać na brzuch.

    Nessie, jak masz teraz dużo pokarmu, to możesz po prostu próbować odciągnąć to pierwsze mleko, bo w nim najwięcej laktozy i dopiero podać małemu pierś. Ale ja szczerze mówiąc byłam za leniwa. Jak młody miał 1,5 miesiąca to nie miałam siły na to, żeby najpierw odciągać a potem dawać i przeżyliśmy, ale nie mieliśmy nigdy ostrych kolek. Tylko pierdzaki-marudzaki. Pewnie jakby ryczał, to bym się zmotywowała.

    The_Fragile mój młody ma to po tacie - na wszystko ma czas i mu się z niczym nie spieszy ;) pełzać by chciał a kulać się nie - wyższa potrzeba mobilności...
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 21st 2012 zmieniony
     permalink
    mariamateria Stasiu przestal juz pierdziec o 4 nad ranem????
    Jeszli tak to kiedy?...
    moj raczej tez nie ma ostrych kolek bo nie beczy non stop ... tylko przed zapierdzeniem wyda okrzyk zalu ... i wierci sie i kreci non stop az nie poleci ta wodnista ciemna kupka!
    A myslicie, ze herbatka z kopru by pomogla???
    Moze sprobowac??
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Moja córka przesypiała cała noc już jak miała 5 m-cy, była karmiona tylko piersią. Po jakimś czasie znów zaczęła się budzić w nocy i była głodna i aby nie budziła się w nocy to przeczytałam w jakiejś książce, aby karmić ją na śpiąco i pod wieczór zwiększyć częstotliwość karmień, czyli jak normalnie jadła co 4 godziny, to pod wieczór dawałam jej częściej jeść no: 18 potem 20 i szła spać koło północy wyciągałam ją z łóżeczka i na śpiąco piła pierś i potem spała już do 6 rano i budziła się na jedzonko.
    U mnie się to sprawdziło u moich koleżanek nie, bo ich dzieci za chiny nie chciały pić na śpiocha i jak się rozbudziły w nocy to potem np do 2 spać nie chciały.
    Może któraś z Was spróbuje u mojej to poskutkowało :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Spróbować warto, ale może tak jak montenia pisała na wątku laktacyjnym, te prawdziwe herbatki koperki, rumianki i takie tam, bo w tych dzidziusiowych to głównie glukoza.
    Pierdzieć skończył jak miał dobre 3 miechy chyba. Po prostu któregoś dnia samo przeszło - czyli po prostu układ trawienny dorósł. A kilka dni później mieliśmy nowość czyli kupa co 2-3 pieluchy. A teraz kupa co 2-3 dni, także teges... wszystko się zmienia...
    Pomogły nam też te ćwiczenia http://www.youtube.com/watch?v=sisPcqAid0E

    Ja się schizowałam trochę tym pierdzeniem, ze może nie to zjadłam, ale czy jadłam czy nie jadłam pierdział równo, więc przestałam się schizować i uznałam, że ten typ tak ma. Wtedy też zaczęłam podawać młodemu MM, bo wiedziałam że czeka mnie zabieg i nie wiedziałam jak długo nie będę mogła go karmić. I pierdział tak samo po moim jak i po mm, więc nie ma się co przejmować. Trza się cieszyć, że nie ryczy 3 godziny w nocy :devil:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    mariamateria: Trza się cieszyć, że nie ryczy 3 godziny w nocy

    dobrze powiedziane! :bigsmile:
    aczkolwiek niemoge sie doczekac porzegnania z pierdzeniem i przywitania nowej "przypadlosci" :cool:
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 21st 2012 zmieniony
     permalink
    The Fragile - pocieszę cię, bo ten 4 miesiąc to jakiś taki pokrętny chyba. Maks tak jak pisałam od 4 miesiąca też się zrobił bardziej aktywny zaczął fikać z pleców na brzuch jak miał 3m3t i robił to non stop, do tego doszło sprężynowanie (po mojemu hopsa, hopsa) i chłopak po prostu się męczył i potrzebował więcej jedzenia i widocznie dlatego tak często się budził. Teraz po 2 intensywnych miesiącach, zwiększeniu ilości jedzenia wszystko wraca do normy i zaczyna przesypiać noce. Także jest nadzieja, że krasnalowi to też minie:wink:
    -
    A właśnie dziewczyny odnośnie tego sprężynowania. Maks jak tylko poczuje grunt pod nogami od razu zaczyna "hopsiować", potrafi tak robić cały dzień. Ja już zaczynam się schizować, że przegina albo, że wykoślawi nogi czy coś, bo od tego ciągłego skakania potrafi już sztywno stać, a mi zrobiły się niezłe bicepsy, to tym bardziej może mieć wpływ na jego kolanka czy stopki. Marti mnie tylko, że jak go widzą moje koleżanki, które też mają dzieci, to mówią, że ich dzieci tak nie robiły, a że on to potrafi robić w każdej pozycji to są w szoku, że tak skacze. Ja już nie wiem czy to jest w końcu normalne czy nienormalne???
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Dziewczyny mozliwe jest, ze mojemu malemu zaczynaja juz isc zeby????:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Twój Diego taki do przodu, jak Paulinka Natali, więc pewnie mogą;)
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    moja Gosia pierwszy ząb dostała w wieku 3 miesięcy i 1 dzień.
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 21st 2012 zmieniony
     permalink
    nessie - a widać już białe kreski na dziąśle? I ile Diego robi kup dziennie? U nas wiedziałam, że zęby idą jak z 1 dziennie zrobiło się 5-6:shocked:

    A i pragnę donieść, że dziecko me raczkuje po całym domu i nagle się okazało ile rzeczy trzeba pochować bo sięga łapkami i chce sobie pooglądać. Jeśli to książka to ok ale zmroziło mnie dzisiaj jak Kuba chciał ściągnąć z półki pod telewizorem xboxa:confused:
    I nauczył się gwizdać:cool::cool::cool::cool:
    --
  5.  permalink
    nessie, ale Diego śliczny jest :)) ja podobno miałam pierwsze zęby w wieku 3 m-cy, więc w sumie mogą zacząć iść... bo wyżynanie trochę trwa...
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    mariamateria: te prawdziwe herbatki koperki, rumianki i takie tam,

    yy tzn przeznaczone dla doroslych?

    carottka malo kupkuje! czasami nawet co dwa dni!
    Ale slini sie na potege! Nie moge zadazyc ze zmiana sliniakow!
    A biale kreski to mi sie wydaje ze wszedzie sa
    -----
    Da sie zmniejszyc suwaczek?
    --
  6.  permalink
    zapytaj dokładnie montenie ona mądrzejsza ode mnie, albo przejrzyj wątek Karmimy piersią, bo wiem, że tam niedawno pisała, ale nie mam siły przeglądać dzisiaj ;)
    --
    •  
      CommentAuthorOsorya
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Nie pamiętam już czy się tutaj meldowałam wobec tego to robię:)
    I od razu pytanko,moja mała ma obecnie 2,5 tygodnia-zakrapiałyście czymś nosek?Schodzą jej ogromne ilości sapki,mała ciągle wkurzona,że nosek zatkany.Odtykamy go Nosefridą,ale ona zdaje rezultat tylko wtedy jak glutek już "na wylocie".
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Osorya: Nie pamiętam już czy się tutaj meldowałam wobec tego to robię:)

    Noooo, moja towarzyszko niedoli w czekaniu :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    nessie - nie pocieszę Cię, ale Kuba bardzo się ślinił chyba przez 2 miesiące:wink: Postukaj łyżeczką po dziąsłach i jak będzie stukać to znaczy, że zęby zaraz wyjdą.
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    2 miesiace :shocked: olaboga :D chyba sobie dokupie sliniakow :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorOsorya
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Penny:)

    Jak Pupiszonek?Karmisz piersią?:)
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Osorya: zakrapiałyście czymś nosek?

    Osoraya ja od noworodka przed użyciem Fridy zakrapiam nosek Wodą Morską DISNEMAR, a teraz mam Sterimar i nawet lepszy efekt. Ale jeśli Lenka ma dużo tej sapki to może zamiast Fridy zakup KATAREK, bo jego się podłącza do odkurzacza i ściąga o wiele więcej niż zwykły aspirator. Tylko nie wiem czy można ten katarek stosować już od takiego maluszka, ale musiałabyś zapytać
    -
    Nessie, Maks w wieku Twojego też się tak obficie ślinił, potem mu przeszło i teraz znowu potopy, ale jak na razie zęba brak
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    anaa86: Tylko nie wiem czy można ten katarek stosować już od takiego maluszka


    dopiero od miesiąca chyba można...

    my też zakrapialiśmy Disnemarem
    teraz mamy Sterimar ale on wg mnie za duże ciśnienie ma dla takiego noworodka [bo jak czasami Ninie psiknę to jej buzią się wylewa ahahahahah]
    ja robiłam tak, że psikałam czekałam chwilę i albo delikatnie pałeczkami do uszu [ale tak delikatnie z przodu, nie pchałam jej tego głeboko] albo kładłam dziecko na brzuch i samo wypływało :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Zgadzam się, że ten Sterimar ma większe ciśnienie i dlatego wydaje mi się skuteczniejszy dla takiego większego niemowlaka jak Maks, a na początek (tak jak dla Lenki) lepszy będzie Disnemar
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Jej, aż głupio mi znów pisać, ale mam kolejny problem :/ Tym razem ze sobą :wink: Myślałam, że połóg mi się ładnie kończy, bo nic poza kremowo- żółtym śluzem nie leciało, a dziś patrze i widzę krew w dodatku taką świeżą :neutral: Czy to normalne po ponad 4 tygodniach ?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Osorya: Jak Pupiszonek?Karmisz piersią?:)

    Karmię karmię, mała ma duuży apetyt, mleko sika dosłownie i bez tetry się nie ruszam ;) Pupiszon rośnie w oczach i... robi się coraz bardziej aktywna. Już nie jest tylko krewetką co je, śpi i robi kupy, od paru dni zaczęło ją dość mocno interesować to co się dzieje dookoła.

    A jak Wy się macie ? Na ten zatkany kinol spróbujcie może maść majerankową pod nosek. Na noc zaparz w kubku suszony majeranek i postaw gdzieś niedaleko miejsca gdzie Lena śpi. Powinno coś pomóc ;) A tak w ogóle to daliśmy Nadii drugie imię: Lena :smile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Vsti: Czy to normalne po ponad 4 tygodniach ?

    miałam krwawienie w 41dc, 50 i 51dc.
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Vsti mialam tak samo .. u mnie trwalo to dokladnie do 54 dnia :)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ufff to już jestem spokojna :) Dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    anaa86: ten Sterimar ma większe ciśnienie i dlatego wydaje mi się skuteczniejszy

    my od noworodka lecimy na sterimarze i fajnie działa małej nigdy nie przeszkadzał:D
    --
    •  
      CommentAuthormarysia_23
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    witam się

    nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale potrzebuje rady


    chodzi o @, jestem 1.5miesiaca po porodzie - cesarskie ciecie, krwawienie poporodowe skończyło się jakoś 2tygodnie temu, 5dni temu znow Zaczelam krwawic o2 początku delikatnie ale od dwoch dni dosłownie leje się ze mnie krew ze skrzepami(przepraszam za zbyt dosłowny opis) i jest jej coraz więcej, dodam że od 2tygodni Biore tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących "Azalia" moje pytanie brzmi czy to normalne, czy mam się tym martwić?
    nie wiem czy jest konieczna wizyta u gina nie chce wyjść na panikare dlatego wolę się upewnić będę wdzięczna za odpowiedź
    --
  7.  permalink
    My mamy disnemar właśnie i taką zwykłą gruszkę babyono, ma miękką silikonową końcówkę, bo Fridą nie umiałam sobie poradzić. Młody lubi to psikanie do nosa i gruszkowanie straszliwie. To jedna z pierwszych rzeczy, która go rozśmieszyła - psik psik do nosa...
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    marysia_23: nie wiem czy jest konieczna wizyta u gina nie chce wyjść na panikare dlatego wolę się upewnić będę wdzięczna za odpowiedź


    Jak się z Ciebie leje to lepiej się skontaktuj z ginem, przy antykoncepcji mogą być plamienia i to jest normalne.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    anaa86: The Fragile - pocieszę cię, bo ten 4 miesiąc to jakiś taki pokrętny chyba. Teraz po 2 intensywnych miesiącach, zwiększeniu ilości jedzenia wszystko wraca do normy i zaczyna przesypiać noce. Także jest nadzieja, że krasnalowi to też mini


    Hehe, no pewnie tak :) Już wczoraj znowu spał całą noc :)

    marysia_23: jestem 1.5miesiaca po porodzie


    Marysia, gratulacje spóźnione dla Twojej trójeczki! Jak dajesz radę?
    --
    •  
      CommentAuthormarysia_23
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    na razie większość czasu spędzam w szpitalu bo maluchy na respiratorach jeszcze i w inkubatorach a tak już chciałabym moc je przytulić, nakarmic i mieć je przy sobie ale mam nadzieję że niedlugo to nastąpi choć ciężko tak patrzec nie moc dotknąć własnych dzieci... ale muszę na to jeszcze poczekać niestety
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    O kurczę, Marysia, bardzo współczuję... Ja tylko przez tydzień małego nie mogłam ruszać i strasznie to przeżyłam... Współczuję i życzę Ci, żeby jak najszybciej były przy Tobie!
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    a nas dopadła WYSYPKA BOSTOŃSKA [ponoć teraz panuje w Polsce....] :sad::sad:
    masakra co mi Ninka cierpi :cry:
    całe dłonie i stópki w bąblach, buzia w środku też
    dziecko nic nie jadło przez cały dzień praktycznie i wyło jak nie wiem co a ja z nim bo już nie wiedziałam jak jej pomóc :cry:


    także jak zobaczycie u swoich dzieci dziwne pęcherze na stópkach i dłoniach to się nie zdziwcie bo w Małopolsce ponoć masakra jest z tą wysypką...
    co gorsza - oprócz podawania leków p. bólowych nic nie mogę zrobić żeby jej pomóc
    samo minie po 7-10 dniach...
    podobno
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: jak zobaczycie u swoich dzieci dziwne pęcherze na stópkach i dłoniach to się nie zdziwcie bo w Małopolsce ponoć masakra jest z tą wysypką...

    nie gadaj!:shocked:
    ja za tydzien jade z malym do Pl (malopolska)!!!!!
    Do zarazenia dochodzi poprzez kontakt z inna chora osoba czy to tak samo z siebie wyskakuje??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Teo a gdzie Nina to podlapala? Ty z mezem tez jestescie narazeni czy to choroba tylko dzieci? wygooglowalam i okropnie te bable wygladaja. Biedna mala :(
    My przez kilka tygodni przerabialismy RUMIEN ZAKAZNY, tez nie ma zadnych lekow tylko dyskomfort i stan podgoraczkowy, plus siedzenie w domu, dzieci przechorowaly a jak juz one byly ok to zlapalam ja, szczegol ze to choroba wieku dzieciecego od 2 do 12 lat :/
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.