Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    cho a gdzie w Łodzi rodziłaś ?
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    cho a nic Ci na ten bol nie zrobili tylko przeciwbolowe dali? bo ja tez mialam, myslalam ze zwymiotuje tak bolalo, ale mi pobrali krew z reki i wstrzykneli w to miejsce do kregoslupa i po pol godzinie nie bylo bolu. W Irlandii tak robia.
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Jeżynko, dziewczyny dobrze prawią każde dziecko inne dla przykładu mój Maks miał identyczne wymiary jak Twoja Hania czyli 3150g i 53cm a teraz waży ok. 6,8kg, a starszy od Hani o 3 miesiące! Gdybym tak miała porównywać go z innymi dzieciami to zeszłabym na zawał, że za mało waży, a najważniejsze jest to żeby dziecko szło w SWOIM centylu i on idzie, cały czas równo w 3. Masz założoną siatkę centylową?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Penny, dla nas karuzelka to rewelacja! Dzięki niej:
    - Krasnal zaczął piszczeć i gadać (potrafi się obudzić o 4 rano i gadać do zwierzątek)
    - ja jestem w stanie zrobić obiad, bo on jest zbyt zajęty, żeby się przejmować faktem, że matka zniknęła z pola widzenia
    - zaczął wyciągać rączki i chwytać - przy okazji zobaczył swoje stopy i chwilowo karuzelkę ma w głębokim poważaniu ;)
    --
  1.  permalink
    U nas karuzelka jest nadal fajna. Najpierw jak kładliśmy przewijak na łóżeczku, to młody łapał zwierzątka latające obok, więc wietrzenie tyłka było przyjemnością, potem gapił się w nią jak zahipnotyzowany, teraz kula się na bok, dzięki temu sięga do zwisaków a ostatnio odkrył zmieniające się swiatełko w pozytywce i jak mu zasłonię okno, to zasypia w dzień przy pozytywce wgapiony w światełko.

    The_Fragile - gratulacje dla Krasnala - Stachu na razie pasjonuje się wkładaniem palca w nos:devil:

    Jeżynko - Staszek miał bardzo podobny gabaryt - koksiarski rocznik 2012 - aktualnie ok.71cm i 7400. Widziałam dzisiaj w przychodni malutkie dziecko w spacerówce śpiące i pomyślałam sobie, że może by Staszka przesadzić, bo mu się smiertelnie nudzi w gondoli, ale przy rejestracji zdębiałam, bo to dziecko było z grudnia a staszek z marca a to dziecko było taaaakie malutkie. Już się przestałam przejmować tym naszym gabarytem.
    Od dziś uprawiamy ulubioną pozycję do jeżdżenia gondolą pt. stopy za burtą :D
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    My w końcu po ważeniu i przez ostatni miesiąc Kuba dowalił kilogram :shocked:
    Waży już 8,5kg:cool:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeJul 24th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a tej błonki się nie usuwa w dzisiejszych czasach ?


    przecina sie - mały zabieg podobno


    Mareza rozdziłam w Madurowiczu. I gdyby nie to znieczulenie to ogólnie bylam zadowolona. Nie oczekiwałam za wiele może dlatego.

    Lecia stwierdzili, że przeciwbólowe wystarcza, a jak za dwa tygodnie nie przejdzie to wtedy będa wkuwac się jeszcze raz tak jak piszesz. :cry:
    --
    •  
      CommentAuthoragulina5
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny po cc czy któraś z was miała endometriozę w bliźnie?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    mariamateria: The_Fragile - gratulacje dla Krasnala - Stachu na razie pasjonuje się wkładaniem palca w nos:devil:


    Haha, u nas ten etap tak jakby minął. Teraz jest popis - jeden palec w nosie, drugi (kciuk) w buzi, druga łapka trzyma za stopę i próbuje sobie włożyć do ust gicę, ale tam już jest kciuk... Oczywiście to wszystko z drugą stopą poza gondoląi przy nieustannym mruczeniu/mówieniu "baaaaa"... Przynajmniej jest zabawnie, bo kto by nie przechodził obok wózka to się chichra :D

    mariamateria: malutkie dziecko w spacerówce śpiące i pomyślałam sobie, że może by Staszka przesadzić, bo mu się smiertelnie nudzi w gondoli, ale przy rejestracji zdębiałam, bo to dziecko było z grudnia a staszek z marca a to dziecko było taaaakie malutkie


    Uff, ja właśnie o tym u siebie pod wykresem pisałam, bo ostatnio też z mamą "maluszka" w spacerówce gadałam i się okazało, że ta połówka naszego dziecka jest od niego starsza o dwa miechy...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Wczoraj co ja przeżywałam.. Była godzina po 21.00,Oliwka już spała.Razem z mężem jedliśmy obiad na dole (przed 21.00 wrócił z pracy) no i coś mnie tknęło podeszłam pod schody i słyszę jakby guganie,to pędem na górę,a tam Oliwka cała zapłakana,łezki aż leciały.Nie wiem czy coś jej się przyśniło,czy po prostu nas nie było w pokoju i biedna się spłakała :sad: To ją od razu mocno przytuliłam,pocałowałam,głaskałam po główce i się uspokoiła,a jak zobaczyła męża to od razu na buzi banan.Tak się zdenerwowałam,aż się trzęsłam.Nie wiedziałam co się stało,ale poczułam coś niezwykłego,że u mnie znalazła ukojenie,spokój i że jestem dla niej najważniejsza. Cudowne to było :) Wiedzieć,że dla takiego małego człowieka jest się całym światem.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    The_Fragile:
    Haha, u nas ten etap tak jakby minął. Teraz jest popis - jeden palec w nosie, drugi (kciuk) w buzi, druga łapka trzyma za stopę i próbuje sobie włożyć do ust gicę, ale tam już jest kciuk...

    u nas tego etapu w ogóle nie było mała odkąd zaczęła się przewracać na brzuch a miała 3m2t to ogólnie za dużo ją już nie interesuje łapie teraz za nóżki często ale to jak jest ogrodzona np. po jedzeniu żeby od razu nie fikła bo jak tylko poczuje że na prawo bądź lewo ma wolną przestrzeń to siup i już jest na brzuchu:devil:
    -
    mariamateria: koksiarski rocznik 2012 - aktualnie ok.71cm i 7400
    The_Fragile: Uff, ja właśnie o tym u siebie pod wykresem pisałam, bo ostatnio też z mamą "maluszka" w spacerówce gadałam i się okazało, że ta połówka naszego dziecka jest od niego starsza o dwa miechy...
    --
    :cool::devil:
    u nas to samo mała ma ok 70cm i waga 7200 ciuszki 68 już niet a dopiero co 9 miesięczna kuzynka nam je oddała a teraz noszą ten sam rozmiar kurcze jeszcze ona od nas będzie dostawała ciuszki a miało być odwrotnie:devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Cześć Dziewczyny!
    Chyba się na tym wątku nie przywitałam po narodzinach Marysi:shamed: , ale podczytuję Was, dzięki czemu dużej ilości pytań nie muszę zadawać:wink:
    Teraz mam jedno - od wczoraj zaczęłam robić zapasy mleka na wszelki wypadek (wyjście, choroba, itp.) i mam dylemat, po ile ml mrozić, aby porcje były potem praktyczne:confused: Z Waszego doświadczenia - ile średnio na jeden raz takie dziecko 3-4 miesięczne może zjadać? Wiem, że to pewnie indywidualna sprawa, ale zastanawiam się, ile w te woreczki do mrożenia wsadzać. Na razie zbieram z dwóch karmień i mam jeden woreczek 90 ml, a drugi 120 :bigsmile: Staram się nie odciągać za mocno, bo nie chcę sobie ponad normę rozbujać laktacji...
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Co do karuzeli to nasza Nadia pomalutku zaczyna się nią interesować i zauważyłam, że patriotka z niej, bo z melodyjek lubi tylko Chopina :wink::bigsmile:
    A mamy taką
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    No to i mi wypada się w końcu przywitać ;) Trochę z tym zwlekalam bo nie chciało mi się nawet komputera włączać przez ten czas no ale w końcu jestem ... :)

    Karuzela fajna rzecz, my dopiero będziemy się bardzo powoli przymierzać do kupna, a póki co Mała ma w łóżeczku pozytywkę ale jakoś za specjalnie na nią nie reaguje ... Obecnie do usypiania bardziej przyczyniła się Metallica niż ta pozytywka :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    nikkitaa: Obecnie do usypiania bardziej przyczyniła się Metallica



    A nasza mała chociaż ma dziś tydzień :tongue: reaguje i uspokaja się na Mike Oldfield'a :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Witaj Tres :bigsmile:,

    a my ważyliśmy dziś Pupiszona, bo wcześniej nie mieliśmy wagi:
    waga urodzeniowa 3110 g
    waga w trzeciej dobie 2810 g
    dziś po prawie trzech tygodniach 3700 g, więc chyba ok, muszę zgłębić temat nieco :)
    Za dużo tych karuzel, nie wiadomo którą wybrać...

    cho: A nasza mała chociaż ma dziś tydzień reaguje i uspokaja się na Mike Oldfield'a

    U nas póki co gust muzyczny mało wyrafinowany, rządzi jak na razie suszarka do włosów :tongue:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    penny: waga w trzeciej dobie 2810 g
    dziś po prawie trzech tygodniach 3700 g

    Czyli przypakowała prawie 900 g, to sporo :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja się jakoś szczególnie na tej wadze nie skupiłam i gdyby nie to forum, to nawet bym pewnie jej nie zważyła, ale widzę że to chyba ważne, przynajmniej na początku jak dziecko przybiera(potem to już chyba kwestia indywidualna). Więc sie zmobilizowałam i poważyłam. Tak czy tak do największych to ona chyba nie będzie należeć :wink: Ważne, żeby dzieci zdrowe były :)

    Edit:
    Teraz sobie przypomniałam, że w szpitalu też mówili, żebym zważyła za jakiś czas dziecko, bo spadło trochę za bardzo na wadze , kurde gdzie ja głowę miałam :shamed:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Penny, moją Małą też wypisywali na spadku wagi i kazali zważyć później. Udało mi się dopiero w przychodni po dwóch tygodniach i wtedy okazało się, że przybrała 600 g przez dwa tygodnie i to było aż nadto (wg położnej w normie w tym okresie to średnio 30-45 g na dobę o ile pamiętam). Myślę więc, że 900 g w trzy tygodnie to też całkiem w porządku:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Wychodzi po 300 gram na tydzień, czyli około 42 gr dziennie, no gra i buczy :) Fajno ;)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Tres: wg położnej w normie w tym okresie to średnio 30-45 g na dobę

    Dziecko "cyckowe" ma normę od 18 g na dobę.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTres
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Mónikha: Dziecko "cyckowe" ma normę od 18 g na dobę.

    Nie polemizuję - sprzedaję co dostałam:wink: Podejrzewam, że norma też zależy od wieku dziecka, bo przecież w tych pierwszych tygodniach najszybciej przybiera.
    --
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    hej dziewczyny czy Wasze pociechy lubią spacerowac w wózku bo nasza córcia strasznie oststnio kaprysi, płacze jak tylko ja do wózka wkładam, w ogóle o wszystko ostatnio płacze nie mogę nawet z nią samochodem sama nigdzie jechac bo tak ryczy że sie zanosi i nie pomagają zabawki kolorowe. w ogóle oststnio pozycja leżąca strasznie jej przeszkadza, cały czas głowe jakby chce podnosić i sie tak ,,skula"jedyne miejsce w którym lubi pozycje leżącą jest łóżeczko bo tam jest karuzela:bigsmile: czy Wasze dzieci też tak miały???
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    justa moj tez nie lubi pozycji lezacej nawet na rekach haha :D .... pasi mu tylko taka do odbijania z glowa przez ramie!!!!
    CO do spacerow to roznie bywa... raz drze sie przez caly spacer innym razem wystarczy tylko zminic mu pozycje albo wziasc na minute na rece po czym odlozyc (uspokaja sie)

    Jezynka Jesli masz obawe, ze Hania jest duza ....spojrz na mojego
    mlodszy od Twojej i wazy 7100!!! ma 65cm :D takze znajomi sie nie znaja :-))

    Penny Diego byl tak zafascynowany karuzela nad kolyska, ze musiala zniknac... byla najlepszym partnerem do rozmow!!!

    U nas egzamin zdala hustawka elektryczna!
    Przed jej nabyciem maly wogole w dzien nie spal... teraz spi praktycznie po kazdym jedzeniu ... niedlugo bo niedlugo... ale spi! :)
    A co najwazniejsze zaczal wkoncu otwierac najpierw oczy potem buzie!!! :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Mam do Was pytanie ... jak rozpoznać, czy maluch wymiotuje, czy mu się ulewa? Tzn moja od początku dużo ulewała ale ostatnio dosłownie chlusta z niej to mleko i jest w postaci takiego jakby serka... Właśnie mi chwile temu przez sen splunęła tym na odległość ok. 5cm do przodu ... I już nie wiem czy to są zwykle ulewania, czy wymioty :confused: Tyle że nie ma to jakiegoś nieprzyjemnego zapachu ani nic.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 25th 2012 zmieniony
     permalink
    A my chyba przechodzimy skok rozwojowy, niby czytałam, że jeśli Mała urodzila się w 37+2 to powinna później go przechodzić, ale coś mi sie wydaje, że to już... w końcu zasnęła :whorship::whorship::whorship: po 7h nie spania i marudzenia.. i wszytskie objawy się zgadzają :wink: Ile to może trwać? Kilka dni? Bo ja już dziś padam na twarz :D

    No i kurcze nie wiem, czy nie iść do gina, bo od niedzieli znowu krwawię :confused: Bardzo podobnie, jak przy @, ale to chyba nie możliwe, żeby miesiączka pojawila się miesiąc po porodzie i to przy karmieniu piersią? Nawet tak lekko podbrzusze mnie bolało, jak na @ :/
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    A nasza dzidzia od kilku dni mega marudna... Budzi się w nocy na jedzenie, więc myślałam, że ilość pokarmu się musi zwiększyć. A tu nie - w dzień je tyle, co jadł, ale marudzi jak cholera. Kwęka i kwęka, pokrzykuje na nas, robi podkówki i znowu pokrzykuje. Temperatura ok, zębów ani widu, ani słychu, brzuszek też nie jest napięty...

    Nie wiem już co mu jest, może ma po prostu gorsze dni? Śmieszne, bo on nie płacze, tylko marudzi i krzyknie czasem na nas, ale jak mówimy "no co ty, chłopie?", to się uśmiecha, robi podkówkę i znowu marudzi... Nie kumam go, niech już zacznie mówić...
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    nikkitaa chlustanie u nas wyglądało tak że Hani mleczko cofało sie z wielkim "wyrzutem"-podobnie jak przy wymiotowaniu u dorosłego.Pociesze cię że jeżeli mleczko ulane czy po chlustnięciu wyglada jak serawatka to jest dobrze bo to mleko juz prztrawione.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    The fragile znowu jakbym o Luśce czytala, mamy to samo!
    Vsti z tego co czytalam to to moze byc @, ale nie musi, do gina i tak sie niebawem musisz wybrac:wink:
    Nessie to faktycznie Diego koksuje, Moja jak wyjeżdżamy na wakcaje 2 tyg temu na domowej wadze miala 6100g a teraz po eko menu mamsi( agroturystyka) prypakowala i jest 6500g
    --
  2.  permalink
    flavia: The fragile znowu jakbym o Luśce czytala, mamy to samo!


    I u nas też podobnie...
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Hej, a ja z takim pytaniem - Franek uczulony na krowę - co mogę mu podać, żeby wapnia miał dosyć? (Ponoć od 8 miesiąca zapotrzebowanie gwałtownie wzrasta)? Kozie mleko/ser? Podaje któraś?
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    jeżynka: Pociesze cię że jeżeli mleczko ulane czy po chlustnięciu wyglada jak serawatka to jest dobrze bo to mleko juz prztrawione.

    Dzięki za odpowiedź ;) W. twierdzi, że to normalne że ulewa się z takim odrzutem więc po prostu przestanę sie tym martwić.

    Ale pochwale się, że małej po kąpieli i jedzonku udało się ładnie zasnąć w łóżeczku samej :bigsmile: Oby tak dalej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Katarzynah, Flavia - nie wiem, może coś w powietrzu wisi, że nasze maluchy takie marudne? U nas pogoda fajna, lekki wietrzyk, więc to nie to :(

    Vsti, weź się zamień :) Ja bym Twoją @ wzięła, bo swojej się doczekać nie mogę :D A czy niemożliwe? Koleżanka dostała @ już 6 tygodni po porodzie (i od razu zaciążyła :)).
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    jejku ja mam nadzieje że szybko okresu nie dostanę, bo jak tylko się pojawi to pewnie od razu zamarzy mi się kolejne dziecię, a czas zrobić sobie choć chwilę przerwy na powrót do pracy.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    To poczekam spokojnie do wizyty za 2 tygodnie, dopóki nie boli to chyba nie jest źle... ;) Ale @ ja jeszcze nie chcę :cry: tak dobrze było mi bez tego :/
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    The_Fragile, opis pasuje idealnie do mojego Janka:wink:
    Nieszczególnie udzielam się na forum, ale podczytuję regularnie. The fragile i Flavia...mam wrażenie, że nasze dzieci są z tej samej kapusty wyciągniętę:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Viicki, Twój też z kapusty? :DDD No normalnie dziecka nie poznaję, od urodzenia chichrak a tu takie mazgajstwo i kwękactwo. Ale od dwóch godzin śpi, usypiany na zmianę cyckiem i husianiem przez tatusia...

    Mkd, no tak, trzecie to po jakiejś przerwie;)) Mnie się już drugie marzy pomimo kwękactwa w domu ;) Uwielbiam tego Krasnoluda :D
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    katarzynah1987: I u nas też podobnie...
    The_Fragile: A nasza dzidzia od kilku dni mega marudna...

    i u nas to samo aczkolwiek mała w nocy nie je jak się zaczyna budzić to smok do buzi i śpi dalej:) ale marudna tez jest mniej spokojna i jeszcze bardziej krzykliwa niż była:D:D:D: ale wiecie ząbki gdzieś już tam moga zaczynać męczyć nasze pociechy więc pewnie do puki się nie wybiją to takie dni będą się zdarzały.. mi się wydaje że dziąsła Milki są normalne ale wczoraj się uspokoiła dopiero jak jej posmarowałam i nie wiem czy jej pomogł nowy smak i ssała smoka smakując maść czy jednak ból hehehehe nie ważne ważne że zasnęła:D:cool::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    A u mnie swieto narodowe !!!
    Diego przespal 7,5 h !!!
    Coprawda w glupich godzinach ale zawsze to cos!
    Spal od 17.30 do prawie 02.00 w nocy:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    zabkaa25: Franek uczulony na krowę - co mogę mu podać, żeby wapnia miał dosyć? (Ponoć od 8 miesiąca zapotrzebowanie gwałtownie wzrasta)? Kozie mleko/ser? Podaje któraś?


    Wszystko zależy od tego, na co dokładnie w mleku krowim Twoja pociecha ma uczulenie. karmisz piersią i możesz jeść nabiał kozi? jeżeli tak, to możesz skonsultować z lekarzem, co i jak odnośnie wprowadzania mleka koziego. Jeżeli nie, to pozostaje tylko mleko modyfikowane
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Ten skok to jakaś maska :confused: Nie śpię od 2:00 Mała tak samo, z tym, że ona co jakiś czas ma drzemki 5 min.. Dostała jednego cyca, drugiego, 100ml herbatki i nadal głodna... Ja już po ścianach chodzę, bo ani zjeść, ani wyjść do wc, bo non stop wrzask, jak cyca nie ma w pobliżu... już nawe myślałam o podaniu mm :sad::whorship::whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Skok, a nie kryzys laktacyjny?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    VSTI ja myślę, że u Was to nie skok a może kryzys laktacyjny [Mała ma ok 6 tygodni więc by się zgadzało...]
    przystawiaj ją cały czas [herbatki bym sobie darowała] , po 2-3 dniach powinno wszystko wrócić do normy :wink:
    zapytaj jeszcze na wątku o karmieniu ale po mojemu to raczej to a nie skok
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Ale ja już nic w cyckach nie mam,a ta się drze przy cycu... masakra :confused:

    Treść doklejona: 26.07.12 14:25
    Może i kryzys... :(
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Vsti: Ale ja już nic w cyckach nie mam


    wydaje Ci się, że nie masz bo to właśnie typowe przy kryzysie
    miękkie cycki itp
    ale masz coś na pewno :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    TEORKA: wydaje Ci się, że nie masz bo to właśnie typowe przy kryzysie
    Oby, jeny w końcu zasnęła :whorship::whorship::whorship: ciekawe na jak długo :tooth:
    --
  3.  permalink
    Vsti: Oby, jeny w końcu zasnęła :whorship::whorship::whorship: ciekawe na jak długo :tooth:

    Ty się nie zastanawiaj na forum, tylko szybko idź sikać, a potem jeść :crazy: Nie wiesz, kiedy znowu Ci się uda :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ty się nie zastanawiaj na forum, tylko szybko idź sikać, a potem jeść Nie wiesz, kiedy znowu Ci się uda
    musiałam się wyżalić :P A zjadłam przed kompem teraz to chyba położę się koło niej i też pośpię, bo noc może być dłuuuuuga :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorOsorya
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Ehhh ja dzisiaj też zaliczyłam nieprzespaną noc.Mała buszowała od 1 w nocy do 6 rano...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    A pupiszon ma rozwolnienie od wczoraj bidna :( byliśmy u lekarza. Doktor stwierdziła jakąś niestrawność, ale że mała ogólnie jest zdrowa i generalnie mamy przeczekać, dopatrzyła się za to pleśniawki na nadiowym języku i przepisała nystatynę do pędzlowania. Nie wiem czym mam jej to pędzlować...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.