Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.
Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.
      Nikt nie pobierał krwi swojemu dziecku?.


 
 

      Ej, to jak się turlają?



      
 9 miesięcy wisiał na cycku i wszelkie osiągnięcia inne niż pobijanie rekordów w niewypuszczaniu cyca z dzioba miał w głębokim poważaniu. Pełzać zaczął jak miał skończone 9mcy, więc ten teges 
jak długo nic nie robi, to w końcu jak zacznie to leci jedna rzecz po drugiej
No to Krasnal ma jak Krzyś - robi przerwę (ale zdecydowanie dłuższą, bo z miesiąc ma pomiędzy kolejnymi osiągnięciami)
      
[/url]
że mogą być na maksa obżarte, mogły jeść 15 minut wcześniej ale jak przychodzi tatuś i zaczyna jeść obiad to jest wiszenie u nogi i histerie ?
 Od dłuższego już czasu u nas jest tak, że jedzenie to nuuuda - bo trzeba przysiąść na chwilę no i sama czynność jest piekielnie nudna 
 Więc H. zjada tylko tyle, ile ma ochotę i biegiem do swoich zajęć. Ale tacie w jedzeniu obiadu po powrocie z pracy nadal przeszkadza - ciągnie go za nogę, rękę i jęczy: "tata, nie jeść, chodź bawić!!!" 
      moja do dzisiaj tego nie wykombinowała ahahahhahahaha
)... wiem że ma czas do 6 mies z obrotem z pleców na brzuch... a jak ten okres minie i nic się nie wydarzy,  to wtedy CO?!
      
) ale w druga strone ni ch... i ja o tych obrotach pisalam 

      a to nie było tak, że ta umiejętność (turlanie) nie jest potrzebna dziecku? Teo - Ty coś o tym pisałaś, nie?hmm chyba wszystkie te umiejętności są potrzebne maluchowi... Z brzuszka startuje do pełzania i raczkowania, z boku do siadania z podporem, raczkowanie (naprzemienność) ma wpływ na rozwój mózgu i przepływu informacji między komorami
 
 
 
 

      FLAVIA e akurat z plecow na brzuch to Nina fikala jak miala 4 msce

a Lusia ma czas chyba do 7-go msca a nie 6-go
i nie pytaj co bedzie jak nie fiknie bo ona bankowo zaraz to zrobi, ide o zaklad
  wtedy stawiam flachę
      
 i potem pokarm bada). Spokojnie.
      To jestem w wielkim szoku, że to nie tylko u mnie w takich warunkach pobiera krew;(.