Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ciacho a temp gdzie mu mierzylas??
  1.  permalink
    no w pupce.i odjełam 5 kresek wiec podaje Wam tem juz po odjeciu tych kresek



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    a u nas kolejna noc przespana o 20 karmienie i nyny obudzila sie 0 1 w nocy cycus i i spanie do 7 potem cyci i jeszcze do 9 spanko wiec jest coraz lepiej z tym spaniem czesciej juz pozwala sie klasc na brzuszku :swingin:

    AniuM a jak teraz sie czujesz? dobrze ze noc przespalas
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Mamodusi boli ale do przezycia, mam nadzieje ze w dzien nie bede musiala ratowac sie prochami...
    no wlasnie ktora z was pytala lekarza ile takowe sie utrzymuja w organizmie?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ciacho przykra sytuacja, też takich nie lubię.
    And fajnie macie szybko te wizyty ja muszę po 3 miesiące czekać.
    Aniu trzymaj się, i skorzystaj z pomocy bo może się gorzej to skończyć.
    A Matuś dziś wstał tylko dwa razy, szok, no ale wczoraj po południu wcale nie spał, a kolację już jadł na pół śpiąco.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Aniu trzymaj sie cieplutko i wracaj do zdrowka bo jest ci potrzebne trzymam kciuki oby jak najszybciej ci przeszlo
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Aniu mam nadzieję ,że ból minie,powinnaś się tym zainteresować i pójść do lekarza.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    A mam pytanie która ma problemy ze suchą skórą, bo ostatnio strasznie mi się luszczy na buzi i juz nic nie pomaga.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    myszorka może przemarzłaś na mrozie? spróbuj maść z wit.A
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Myjecie ząbki dzieciom? Jak to robicie i tylko na noc czy częściej?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Hi Jeema to kupie i wysle Maksiowi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ania trzymaj się KOBIETO - mam nadzieję, że ból ustąpi - zdróweczka dla Ciebie :wink:

    A ja mam problem z przetłuszczającymi się włosami - myję codziennie buu ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Jemma ja myje ale po kolacji i Mat bardzo to lubi, wręcz się wkurza jak mu zabieram szczoteczkę.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    No co do mycia ząbków to już niebawem my zaczniemy - moja pediatra mówiła nam, że warto myc ząbki już jak maluch ma ich cztery - ile w tym prawdy nie wiem. Ja jednak kupię już te gumowe szczoteczki a co niech się uczą od małego - pewnie z początku będzie to dla nich kolejna zabawka hehe
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    a my to jeszcze nie mamy co hi hi
    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Oliwcia ma dopiero 2 ząbki, ale już je myjemy co wieczór i mała jest tyk zachwycona i trzyma moją rękę żebym tylko nie wyciągnęła jej z buzi palca. Mamy taka szczoteczkę silikonową którą zakłada się na palec i mamusia muje ząbki córeczce! :bigsmile:

    Dzisiaj mamy wizytę kontrolną - małej chyba jest lepiej, ale wolę być pewna i pokażę ją lekarzowi popołudniu! Przy okazji poproszę o recepty na mleko i vit. D3, a tak pozatym bardzo będę prosić coby wypisał mi zaświadczenie do pracy, że karmię, żebym mogła godzinkę wcześniej jeszcze wychodzić. Może się uda i jeszcze parę miesięcy będziemy miały z Oliwcią więcej czasu dla siebie popołudniami!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    IWA trzymam kciuki za wizytę kontrolą i niech się uda z tym zaświadczeniem :wink:
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Izunia ponoć na przetłuszczające się włosy najlepszy szampon z rzepy.
    A my ząbków jeszcze nie mamy za to aż w nadmiarze ślinki:D
    Właśnie Kamiś śpi w łóżeczku pierwszy raz od 2 miesięcy!!! jestem pod wrażeniem i jaka zadowolona,może się do niego przekona:)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Dzisiaj u nas jest przepięknie - ciepło i słonecznie, więc po obiadku zmykamy na dłuuugi spacerek
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeJan 10th 2008 zmieniony
     permalink
    JEMMA, ale ci dobrze, ja w pracy, a moja mała z babcia w domku! Mam nadzieję, że lekarz powie dziś, że wszystko już dobrze i w wekend też pójdziemy na spacerek - już prawie 2 tygodnie nie byliśmy!

    Muszę się pochwalić, że Damazy coś zrobił - na moją prośbę i znowu mogę sama wklejać zdjęcia! Także może dziś wieczorem pare nowych z Oliwcią w roli głównej! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Trzymam kciuki za Oliwkę, mam nadzieję, że jest już zdrowa. Ja wykorzystuje ostatnie chwile bo pod koniec stycznia tez już wracam do pracy.
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    W jakich godzinach najczęściej zabieracie swoje pociechy na spacer,i na jak długo ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa a czy lekarka wam zabronila chodzic na spacery? z tego co wiem jesli to jest tylko katar i nie ma stanu podgoraczkowego to spacery sa wrecz wskazane...

    Wydra - ja na spacery z reguly wychodze ok 14, odbieram mala z przedszkola i pozniej jeszcze z godzine chodze czyli tak ok 16tej wracamy do domu. wychodzilam przy -5 na jakies 1.5godz przy -10 tylko 45min

    Jemma a moze chcesz jeszcze jednego malucha na spacer? bo Krzys dzisiaj i jutro uziemiony w domu. dzwonilam do lekarki i zalecenie "cieple gacie, cieple skarpety, sweter, smarowanie i masaze i ani kroku z domu" powiedziala ze nie ma zadnego antybiotyku ktory by mi mogla w tej chwili przepisac wiec mam sie wygrzewac i liczyc na poprawe.

    Mamodusi - dorwalas te kosmetyki skarb matki??
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    MY tez juz idziemy na spacerek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Myszorko co do suchej skory to ja kiedys stosowalam wit A+E - rozgniatalam kapsulki i smarowalam najbardziej przesuszone miejsca.

    Izunia ktorys z szamponow fructis niezle na mnie dzialal gdy mi sie wlosy przetluszczaly, moze sprobuj..
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Niestety lekarz kazał nam na wszelki wypadek pozostać w domku, na początku mała miała stan podgorączkowy, a katar był straszny, później bardzo zgęstniał, tak że mała oddychała tylko buzią, a u nas był duży mróz więc nie wychodziłam. Teraz się ociepliło, w dzień jest jakieś 5 stopni na + więc chciałabym z nią zacząć wychodzić. Zobaczymy co dzisiaj powie lekarz!?
    --
  2.  permalink
    zaraz oszaleje...kolkowy dzien mamy.sab simplex cos niewiele pomaga.mniej baków i wogóle.rece opadaja juz
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ciacho poloz sie do lozka i wez malego do siebie na brzuch. moze jak sie w ciebie wtuli to sie uspokoi no i na brzuszek nacisk bedzie to moze troche gazy odejda
    •  
      CommentAuthorIWA5
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    ciasteczko, apodawałaś może wodę koperkową - niepamiętam nazwy, ale Oliwcia po niej jak była malutka strasznie dużo bączków puszczała!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ja również polecam to co Ania - myśmy z M to stosowali odkąd maluchy wyszły tylko ze szpitala - efekt taki, że kolek nie było i maluchy od początku lubią leżakować na brzusiu - powodzenia Ciacho !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    ta woda to WOODWARD'S GRIPE WATER wiele kolezanek ja sobie chwalilo. kosztuje ok 18zl

    Działanie:
    Preparat bezpieczny, delikatnie usuwający gazy trawienne u niemowląt, bez alkoholu. Pomaga również w pozbyciu się bólów brzuszka, które występują u niemowląt szczególnie w okresie przed przejściem na pożywienie w stanie stałym. Gripe Water łagodzi niepokój, który nie pozwala dziecku spać i czyni je niespokojnym.
    Zastosowanie:
    Bóle brzucha u niemowląt, wzdęcia.
    Przyjmowanie:
    Od 1. miesiąca życia - 1 łyżeczka od herbaty 6 razy w ciągu doby.Od 6. miesięcy do roku życia - 2 łyżeczki od herbaty 6 razy w ciągu doby.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    NO i faktycznie gazy były non stop puszczane hehe - przynajmniej brzusio nie bolał :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Izunia u nas Krzysia jeszcze ze szwami na brzuszku w centurm kladli w tej pozycji.

    aaa sluchaj tesknilas za sprezynowaniem - moze chcesz na troche moja mala wiercidupke?? mi rece odpadaja od tego skakania.. nie mam jak go nosic wiec ogolnie masakra dzisaij:devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    A u nas najbardziej sprawdził się Espumisan w kropelkach :wink: - max 20 kropelek na dobę !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ania nawet mi nie mów - mi również ręce opadają - Filipek marudzi za dwóch buuu ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Izunia :grouphug: kurde zaluje troche ze nie zadzownilam po tesciowa :confused: teraz mlody przysnal a ja sprawdzam wypociny bratanka przed wieczornym lektoratem... najchetniej razem z Krzysiem bym sobie polezala
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    A ja już nie mogę się doczekać M z pracy - niech mnie troszkę odciąży ...
  3.  permalink
    ja mam i bobotic i sab simplex.po obu ładnie odchodza gazy ale zanim zaczna działac to tez chwile trwa tak ze poolłudnie powinno byc juz opanowane.wczoraj kolek nie było tak ze dzis sa za dwa dni.ale wiecie co mnie dziwi? dawkowanie tych obu leków.skład jest ten sam prawie a nawet w sab-ie simeticomu jest ciut wiecej i tak: bobotic nalezy podawac 3 razy dziennie po 8 kropelek a sab-u do kazdej butelki 15 kropel.i badz tu madry! chociaz faktycznie po sab-ie jest lepiej bo gazy same odchodza.ale wasze metody te leżakowe równiez wypróbuje.acha co do tej wody koperkowej to podaje mu równiez herbatke zkopru włoskiego .No te baki pójda tylko trzeba widocznie swoje odcierpiec.potem sa takie ze przez sen idzie cała seria.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ciacho moje maluchy swego czasu piły PLANTEX aż pewnego dnia zaczęły nim dosłownie zygać - wiedziałam już, że muszę go odstawić. Powiedz mi kochana czy Ty małemu podajesz te wszystkie "mikstury" ?? Może trzymaj się lepiej jednego leku - kto wie, może brzuszek go boli od nadmiaru różnych specyfików - czy można łączyć ze sobą te leki ??
  4.  permalink
    nie izunia ja podaje tylko sab simplex teraz bo bobotic sie skobnczył(oczywiscie wszystko w porozumieniu z pediatra).skłąd maja ten sam.a jak podaje mleko w proszku no to musze od czasu do czasu dac jakas herbatke.to mam rumiankowa i koperkowa Hippa.ale on tej rumiankowe j nie lubi.nic wiecej nie podaje.Plantex to wogóle odpada bo przeczytałam ze tylko jedna saszetke mozna na dzien.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Ok - tak tylko zapytałam - to dobrze, moja znajoma [niedoświadczona mama] zaaplikowała swojej córeczce po kilka leków bo mała strasznie płakała ... Ona gdybała co może być przyczyną i podawała kilka specyfików na polepszenie sytuacji. Skończyło się to pobytem w szpitalu i płukaniem żołądka małej.
  5.  permalink
    nie no wiadomo tak naprawde na kolke nie ma lekarstwa.trzeba swoje przejsc poprostu,
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    My juz po spacerku Ciacho dziewczyny dobrze radza ta woda koperkowa jest duzo lepsza niz herbatki sprobuj
    --
  6.  permalink
    ide na spacer co oboje odpoczniemy
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    ciacho ,nie wesolo z tymi kolkami masz u mnie na szczescie chyba sie skonczyly bo veve ,taka kochaniutka ,siedzi juz w lezaczku czesciej i gada sobie do wiszacych zabaweczek...IZA MI tez sie tluszcza wlosy,ale od zawsze i juz z tym nie walcze ,tylko myje...
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    kobitki a kiedy bobasa wklada sie do wòzka spacerowego?bo moja tolezec nie lubi za bardzo,woli byc noszona tak na siodelko i swiat ogladac...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Jasne że możesz witaj !!!:rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Pewnie witaj miedzy mamusiami
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    Witamy serdecznie pokaż nam zdjęcia swojego skarbu:))))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 10th 2008
     permalink
    NovemberRain - witaj u nas :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.