Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    ja wiem...ja zresztą tak przez palce patrzę na tą tabelkę ze skokami....bo u nas przez ten czas od 22-24 tygodnia był spokój a powinna być burza....nawet wczoraj mój mąż uśpił po raz pierwszy sam Mateuszka....a dziś - nawet na rękach jest płacz !! zwariuję za chwilkę....nie wiem już czy to ten skok cholerny czy zęby czy o co mu chodzi :devil:

    Treść doklejona: 04.12.12 12:49
    btw - uciekam na spacer - może tam się troszkę prześpi i uspokoi :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Kasiek, no dobra...zakładam, że wszystko jest jeszcze ok.
    U nas też teoretycznie powinien być spokój a jest mega maruda! Ani na rękach, ani na macie, ani w foteliku i nawet na wózek czasami się buntuje...Już sam chyba nie wie czego chce.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    flavia: pocieszę Cię jeśli napisze że Lu z brzucha na plecy po raz pierwszy przekręciła się 7.10 ( 5m1t5d)


    no Mateusz miał 5 miesięcy 2 tygodnie i 2 dni !!!! czyli jeszcze później niż Luśka
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Niunia też mi się wydaje, że nie masz powodów do niepokoju :)

    A co to jest ten 29/30 tydzień w tych rozwojach, bo jest taki wybarwiony ;) ani słoneczko, ani burza tam nie występuje :P

    No a Naduszka zagilona okropnie :sad:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    My właśnie chyba przechodzimy ten skok 8/9 t bo mały jakoś ciężko wieczorem zasypia - jest marudny i cały czas na cycu wisi :bigsmile:

    PENNY: A co to jest ten 29/30 tydzień w tych rozwojach

    też się zastanawiałam nad tym... :confused:

    Mojemu Kacperkowi też wrócił katarek delikatny a dzisiaj nawet kaszlał... Jutro szczepienie... Mam nadzieję, że to tylko było zachłyśnięcie a nie znowu jakieś ustrojstwo!

    Pytałam was ale zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpisał. Co to jest jak się pieluszka do pupy przykleja? Zaobserwowałam to po chusteczkach Dady i pieluszkach Dady i Babydream. Nie przykleja się w Pampersach a ostatnio kupiliśmy Pampersy Premium Care i tu było ok, ale jak posmarowałam pupę Alantanem to też się pupa przykleiła... Nic z tego nie rozumiem...
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Dii: Pytałam was ale zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpisał. Co to jest jak się pieluszka do pupy przykleja? Zaobserwowałam to po chusteczkach Dady i pieluszkach Dady i Babydream. Nie przykleja się w Pampersach a ostatnio kupiliśmy Pampersy Premium Care i tu było ok, ale jak posmarowałam pupę Alantanem to też się pupa przykleiła... Nic z tego nie rozumiem...
    --


    nie wiem, nie pomogę, nie spotkałam się z tym nigdy a używamy i chusteczek i pieluszek Dada....
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    _kasiek_: zwariuję za chwilkę....nie wiem już czy to ten skok cholerny czy zęby czy o co mu chodzi

    Witaj w klubie. :(

    flavia: pocieszę Cię jeśli napisze że Lu z brzucha na plecy po raz pierwszy przekręciła się 7.10 ( 5m1t5d)
    a na brzuch z pleców- 7.11 dokładnie miesiąc później czyli miała ponad 6 miesięcy:P

    To jestem spokojniejsza. Dzieci moich znajomych już się od jakiegoś czasu bezproblemowo przewracają, no i zaczęłam się zastanawiać nad moim.
    Ale widzę, że Tosiek ma jeszcze czas. :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    _kasiek_: Dii: Pytałam was ale zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpisał. Co to jest jak się pieluszka do pupy przykleja? Zaobserwowałam to po chusteczkach Dady i pieluszkach Dady i Babydream. Nie przykleja się w Pampersach a ostatnio kupiliśmy Pampersy Premium Care i tu było ok, ale jak posmarowałam pupę Alantanem to też się pupa przykleiła... Nic z tego nie rozumiem...
    --
    nie wiem, nie pomogę, nie spotkałam się z tym nigdy a używamy i chusteczek i pieluszek Dada....


    Kurcze bo nie wiem czy to wina pieluszek czy Alantanu... Hmm:confused:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Dii: Kurcze bo nie wiem czy to wina pieluszek czy Alantanu... Hmm


    Alantanu też używałam i przy Iwonce i przy Mateuszku i nigdy nie miałam takiego problemu....może połączenie chusteczek z maścią albo pieluszkami daje akurat u Twojego synka taki efekt :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    _kasiek_: Dii: Kurcze bo nie wiem czy to wina pieluszek czy Alantanu... Hmm

    Ja też używam Alantan i nie przykleja się pieluszka do pupki.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    niunia mój fran też jeszcze leży jak kłoda, mają jeszcze czas
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczyny, aż sie pobeczałam z radości - po 5 miesiącach zaglądania do gębuli, patrzenia, czy coś sie nie przebija, czy coś widać, czy stuka, czy puka - mamy go!!! Mamy zębola!!! :DDDDDDD Tak sie strasznie z niego cieszę jakby Krasnal Nobla otrzymał ;)))) Wyszedł ni z tego ni z owego :DDDD

    Ciasto - my mieliśmy Rainforest i była zarąbista!
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Nie wiem czy temat był poruszany- pewnie był :wink: ale ośmielę się zapytać: jak to jest z tymi pieluchami np.Dada czy inne Rossmanowskie np.? My póki co używaliśmy tylko Pampers i Huggies (które przy okazji okazały się u nas nieszczelne :wink: ). Opłaca się zmienić? Bo boję się, że mi się stworzenie poodparza albo nie wiem co...?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Azniee, dopóki nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała :) Rossmanowskie można na sztuki kupić (w opakowaniu są chyba 2 pieluszki), więc możesz zaryzykować :D
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Azniee, Dada i rosmanowskie u nas sie sprawdzaja. Co prawda na noc uzywam pampers activ baby, ale w dzien z powodzeniem uzywam Dady, czasem babydream rossmana. Nic nie odparzaja.
    Ze starsza corka uzywalam zamiennie pamper i huggies.

    Treść doklejona: 04.12.12 14:15
    The Fragile, gratuluje zebola:)
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    PENNY: A co to jest ten 29/30 tydzień w tych rozwojach, bo jest taki wybarwiony ;) ani słoneczko, ani burza tam nie występuje :P


    To tygodnie marudzenia nie związane z żadnym skokiem. Dziecko odczuwa wtedy po raz pierwszy lęk separacyjny, uczy się czym jest odległość i że rodzic może sobie pójść i je zostawić.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Ula moja Milka spacery polubiła tak w 4miesiacu swojego życia:wink: ale pod warunkiem że była najedzona i gotowa do spania:P no i warunkiem był brak wiatru.... tak właśnie do 4miesiąca nie za bardzo umiała z nim oddychać i dostawała wścieku dosłownie;/:devil: no kosztowało mnie to też płaczu hehe człowiek chce dobrze idzie na spacer a tu masz ci los drze się jak opętana:D a z tym ulewaniem współczuję cale szczęście nas to ominęło wiadomo jak się przejadła to oddała ale nie dużo pilnowała jedzenia dobrze:D
    -
    GRATULACJE dla Krasnalka zębalka:)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    My używamy Dady, odparzeń brak, nic nie przecieka, a cena korzystna. Teraz jest edycja świąteczna z reniferem :devil:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    a Milce znów zaraz stuknie 3h snu na dworze heheh:) czemu ona w domu tak nie umie no:P no w domku mak jedna godzinka a na dworze 2-3 ostatnio 4 a jaka jest wesoła potem i oczyska ma wielkie że hej.....:shocked::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    mkd: niunia mój fran też jeszcze leży jak kłoda, mają jeszcze czas

    A to luz :)

    Treść doklejona: 04.12.12 14:27
    Ja pieluch Dady nie lubię ale Rossmanna tak :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Chyba się na Dadę skuszę. Rossmanowskich mam te 2szt, ale "2", "1" nie widziałam, a moje dziecię jeszcze na nich jedzie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Witamy się z Tosią na nowym wątku, od razu z pytaniem jak pozbyć się u małej czkawki (w szpitalu powiedzieli przeczekać). Tą czkawkę ma po butli, w szpitalu powiedzieli aby ją dokarmiać.

    Mam na razie mało mleka. a podejrzenie że mała się nie najada mam stąd że po tych 2 h karmienia potrafi się rozwrzeszczeć a piersi już wypluwa daje trochę z butli i usypia. Ale i tak na szczęście ona sama woli pierś.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    U nas Dady się zupełnie nie sprawdziły, tyłek odparzony i nie dały rady z płynnymi kupkami - wszystko wyciekało na plecy:neutral:

    Z Rossmana są ok, przypominają mi pampersy sensitive, bo mają taką siateczkę w środku.
    Ale i tak najlepsze dla nas z tych wymienionych są Huggies i Pampersy, tylko niestety drogie i poluję na promocje.

    Gratulacje dla Krasnala!!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Acia, u nas nic na czkawkę nie działało, podobno niemowlaki tak po prostu mają (nasz cyckowy dzieciak, więc nie po butli). U nas dosc dziwne, bo jak dostawał czkawki rano, to miał z przerwami cały dzień. I nawet teraz jak ma czkawkę, to wiadomo, że to będzie jednodniówka ;)

    Za zębola dziękujemy, jestem strasznie tym wzruszona. Nawet to, że stanął na nóżkach tak mnie nie wzruszyło, nie wiem czemu ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Witaj Acia na rozpakowanych, z tymi piersiami to chodź na laktacyjny wątek, tak gdzie Cię usilnie zapraszam od dwóch dni :tongue::tongue::tongue:

    Treść doklejona: 04.12.12 14:57
    Aha u nas na czkawkę zawsze pierś pomaga.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    PENNY: Aha u nas na czkawkę zawsze pierś pomaga.

    My też nie mamy innego sposobu, tylko cycuś...
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    The_Fragile: Za zębola dziękujemy, jestem strasznie tym wzruszona. Nawet to, że stanął na nóżkach tak mnie nie wzruszyło, nie wiem czemu ;)))--

    Bo z zębami to juz takie "dorosłe" dziecko jest:tongue:
    Gratulacje dla Zębowego Krasnala!
    kasiakuzniki: tak właśnie do 4miesiąca nie za bardzo umiała z nim oddychać i dostawała wścieku dosłowni

    Może faktycznie to zimne powietrze ją tak rozstroiło.... bo od jakiegoś miesiaca spacerki zaczęły wygladać normalnie tzn nie na syrenie :wink:
    Mam nadzieję, bo mała musi zostac z moją mamą pojutrze na 3 godziny i wymyśliłam, że pójda na spacerek aby przespać ten czas :wink: bo po ostatnich przygodach z 10minutowym rozstaniem wolę jakos zapobiec... a teraz nawet spacerek nie działa....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Ano tak, cycuś działa, ale u nas działało tylko na trochę, a tak w ciągu dnia jeszcze 3-4 razy miał ataki czkawkowe...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    U nas też na czkawkę tylko cycuś
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Fragile,gratki dla Krasnala :clap::clap: Teraz już wiesz co to są nie przespane noce przy ząbkowaniu :tooth:
    U mnie dziś uwaga!! PRZESPANA NOC :crazy::crazy:
    -
    madzinka83: My używamy Dady, odparzeń brak, nic nie przecieka, a cena korzystna. Teraz jest edycja świąteczna z reniferem

    Ja tez bardzo polecam Dadę.Ostatnio byłam w szoku jak bardzo są chłonne,po całej nocy tak narobiła ,że pielucha urosła pięć razy,ale nic a nic nie przeciekło,czego nie mogę napisać o pampersach,bo non stop mokre ubranko
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Ul_cia: Bo z zębami to juz takie "dorosłe" dziecko jest


    Chyba tak... Patrzę się na niego i nie mogę nadziwić, że w ciągu tego miesiąca tyle zrobił, po prostu przyszalał chłopak ;)

    Treść doklejona: 04.12.12 15:06
    Hussy: Teraz już wiesz co to są nie przespane noce przy ząbkowaniu U mnie dziś uwaga!! PRZESPANA NOC


    Myślisz, że te trzy nieprzespane miesiące to zęby były? Bo wyszedł bez objawów - zero temperatury, nie marudził, po prostu ząb sobie wylazł, a ja przypadkiem go zauważyłam... Fakt, od jakiegoś czasu ślinił się tak, że mu zmieniałam 2-3 razy dziennie koszulki, ślina mu kapała na podłogę jak buldogowi, ale poza tym nic...
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    A ja się właśnie zorientowałam, że Staś dzisiaj kończy MIESIĄC!:shocked:

    Słyszałam opinie, że przy dziecku czas popierdziela, ale nie spodziewałam się, że aż tak...:crazy:
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Isiula ale takim pełny miesiąc ? bo suwaczek pokazuje skończone chyba 28 dni, a ja Ooo dałam na zapas :tooth::tooth::tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    isiula: A ja się właśnie zorientowałam, że Staś dzisiaj kończy MIESIĄC!:shocked:



    czy aby na pewno dzisiaj ? :tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    No tak, spojrzałam na mój suwaczek... 4 tygodnie czyli miesiąc, nie?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    miesiąc to wg mnie będzie miał za 2 dni
    czyli 6-go grudnia
    urodził się 6-go więc co miesiąc tego dnia będzie się pełny miesiąc kończył :wink:


    4 tygodnie to 4 tygodnie ale nie miesiąc :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Nie 4 tygodnie to cztery tygodnie, czyli 28 dni, a miesiące mają zazwyczaj 30,31, oprócz lutego(?)co to ma co 4 lata 28, no ale grudzień mamy ;>

    Treść doklejona: 04.12.12 15:25
    Zresztą suwaczek podpowie wtedy i wskaże "mam jeden miesiąc" albo coś podobnego :P
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Buuuu głupi suwaczek, za dwa dni już nie będzie takiej niespodzianki... Niepotrzebnie się podnieciłam:wink:

    Przepraszam w takim razie za falstart i Ciebie Penny za zmarnowane Oooo:tongue:
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Moja jutro będzie miała miesiąc i też nie wiem, kiedy to zleciało. Dopiero co ją rodziłam :bigsmile: A pamiętam karmienie na początku i ten ból. Myślałam, że tego nie przetrwam. Ale dałam radę :cool: Wszystko da się przeżyć.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    isiula: Niepotrzebnie się podnieciłam

    Eee tam podniecić sie, zawsze jest fajnie :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    a ja muszę pochwalić moją pannicę :) Od 3 dni w ciągu dnia - oprócz godzinnych czy półgodzinnych drzemek - zapada w 3 do 3,5 godzinny sen :) Dziś zasnęła o 11.30 i zbudziła się o 15 :) Za to z nockami się zmieniło... Normalnie pierwszy nocny sen trwał 6 godzin, później po 3 godzinach kolejne karmienie (zazwyczaj był to już ranek) a teraz budzi mi się skubana co 3, 2 lub nawet co godzinę :( Tym sposobem wstaję do Niej 5-6 razy :(
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Malisiek: Moja jutro będzie miała miesiąc i też nie wiem, kiedy to zleciało. Dopiero co ją rodziłam

    No właśnie dlatego się tak podnieciłam:tongue:
    mam wrażenie jakbyśmy wczoraj wyszli ze szpitala, tylko że wtedy nie mogłam normalnie funkcjonować:wink:

    Teraz będę patrzeć po Tobie, bo mamy dzień różnicy w dacie urodzin dzieci i zapomniałam, że najpierw Wy świętujecie:tongue:

    Treść doklejona: 04.12.12 15:47
    PENNY: Eee tam podniecić sie zawsze jest fajnie :tooth:

    Na to muszę poczekać jeszcze 2 tygodnie..:smoking:
    I nie wiem czemu, ale w tym temacie czas mi leci bardzo wolno:tooth:
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Eh moja tak samo. Ostatnio lepiej sypia mi w dzień niż w nocy. Chyba jej się porypały pory dnia :tongue:

    Też wtedy byłam w kiepskiej formie. Tu bolało, tam bolało i się nie mogłam doczekać, aż minie pierwszy tydzień, bo wiedziałam, że będzie choć trochę lepiej. Teraz się nie mogę doczekać, aż skończy dwa miesiące :devil:

    Treść doklejona: 04.12.12 15:52
    A co do seksu... Przez pierwsze 2 tygodnie płakałam, że mi się chce, a tu mam czekać jeszcze tyle tygodni :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    U nas czkawka zawsze oznaczała mokrą pieluchę. Był to sygnał na zmianę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    u nas Dada jest praktycznie od początku (w każdym razie przy Mateuszku) - mieliśmy tylko do szpitala małą paczkę Pampersów bo Dady nie było jeszcze wtedy w wersji 1, ale bardzo szybko przeszliśmy na "dwójki" bo Mateusz duży....a teraz jesteśmy już na 4 od prawie dwóch miesięcy. Fakt - czasem koopa jest na plecach, ale myślę, że żadna pielucha nie dałaby rady takiej....u Iwi stosowaliśmy Pampersy jakoś do pierwszego roczku i też zdarzały się akcje, że koopa na plecach lądowała.
    Ale nigdy nie mieliśmy przez Dada odparzonej pupki....

    Za do ja nie znoszę Huggies - raz mąż kupił bo były na promocji (jeszcze dla Iwonki) i dla mnie są mega twarde....
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Ja wczoraj kupilam CHINSKIE pampersy:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    A co do seksu... Przez pierwsze 2 tygodnie płakałam, że mi się chce, a tu mam czekać jeszcze tyle tygodni :tongue:

    Nie narzekaj bo grzeszysz :tongue: :bigsmile: Do samego porodu szaleliście, pomyśl, że są tacy co od połowy września nic :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja uzywam dady na zmiane z pampers active baby, roznicy szczegolnej nie widze no moze poza zapachem (dady troche jadą) i ciut ale tylko ciut sa sztywniejsze. Huggisow nie probowalam jeszcze. Rossmanskie sa moim zdaniem do.....pozwolcie ze nie skoncze...zawartosc przecieka zawsze! nie wiem moze ja je zle zakladam (?), bella happy nie sa zle chociaz bardzo przypominaja mi podpaski popologowe za to jesli chodzi o przemakanie i takie rzeczy to na pewno sa bardzo dobre! nigdy nie przemokly bo maja extra falbany, wydaja mi sie tez dosc delikatne dla skory dziecka.

    My nadal mamy kryzys laktacyjny, Dominika budze w nocy bo doradca laktacyjny na wiesc ze spi w nocy 6,7 h kazala tak robic...:/ zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem juz na etapie poszukiwania idealnej butelki, idealnego mleka (pediatra polecila bebilon) i idealnego podgrzewacza :cool:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    Azniee to współczuję takiego postu :shocked: A na końcówce te szaleństwa były ograniczone i z niecierpliwością czekam na te bez brzucha i dolegliwości ciążowych :devil: Tylko martwią mnie te cieknące cycki...:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2012
     permalink
    hopelight: My nadal mamy kryzys laktacyjny, Dominika budze w nocy bo doradca laktacyjny na wiesc ze spi w nocy 6,7 h kazala tak robic...:/


    Ja jak obudzę się po 4 godzinach przerwy w karmieniu to biorę małego od razu bo mam wrażenie że mnie zaraz rozsadzi ten pokarm :bigsmile:

    Malisiek: Azniee to współczuję takiego postu A na końcówce te szaleństwa były ograniczone i z niecierpliwością czekam na te bez brzucha i dolegliwości ciążowych


    A ja w tamtym tygodniu miałam kontrolę poporodową i lekarz nie widzi przeciwwskazań :bigsmile: ale oczywiście tak to przez 6 tygodni doczekać się nie mogliśmy, mąż tylko wypytywał kiedy ta wizyta, a jak już wiadomo, że można to ni chu chu nie ma się jak za to zabrać. Mały wieczorami szaleje i budzi się co chwila, a przecież nie będziemy czekać do północy, bo mąż do pracy na 5:00!!!

    Malisiek: Tylko martwią mnie te cieknące cycki...


    Mi ciekną tylko w nocy przy nawale, albo jak mały czasem płacze (a to jest co najmniej dziwne!) ale w staniku i z wkładkami jest ok :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.