Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    No moje wcale często nie kaszlą, głównie jak zasną, wtedy je to budzi, a doktor coś tam słyszała u obu :(
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    doti_p: No moje wcale często nie kaszlą, głównie jak zasną, wtedy je to budzi, a doktor coś tam słyszała u obu :(

    no własnie on tez w nocy kaszle sporo, przez sen, 2 dni tmeu mi wymiotował 5x po kaszlu, taki był mocny, a pediatry mówią, że czysto, mam andzieje ze nasze dzieciaki szybko sie wykurują
    --
  1.  permalink
    doti_p: Ulcia popatrz na Frag i zastanów się, czy za parę miesięcy jak będzie np ząbkować i budzić się co pół godziny, czy nadal będzie cię ten precelek rozczulał :)

    Ul_cia: i zastanawiam się jak to bedzie u nas i jestem mocno przerażona.

    równie dobrze może być jak z Krzysiem :wink:
    jak chciał cyca, to nie było siły (ok- przyznaję, że chęci również nie było :cool:), żeby mu cyca nie dać. i potem nagle cyc przestał dla niego istnieć.
    Ale nie wiem- może moje spokojne podejście do tematu wynika z tego, że moja dwójka sama porzucała cyca, dojrzewała do samodzielnego zasypiania i nie musieli być motywowani specjalnie do tego
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    Ceri - ja właśnie myslę, że Krzyś-cycozwis jest prototypem Martynki i Krasnala ;-) Ja tylko boję się tego, że nie ogarnę tematu jak do pracy wrócę (ok 8 m-cy) ... ale może nie ma co się na zapas martwić, bo tak naprawdę samodzielne porzucenie cyca może nastąpić w każdej chwili
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ale nie wiem- może moje spokojne podejście do tematu wynika z tego, że moja dwójka sama porzucała cyca, dojrzewała do samodzielnego zasypiania i nie musieli być motywowani specjalnie do tego
    Liczę na to, że u nas będzie tak samo :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: ale może nie ma co się na zapas martwić, bo tak naprawdę samodzielne porzucenie cyca może nastąpić w każdej chwili--


    uhu, u na sni widu ni słychu, cycuś the best mimo ze mama podsuwa inne pychotki, jest ryk i obraza, że co ja mu tu daje, on uwielbia moje piersi, wystarczy z ego przytule do nich i czasem zasypia haha :D tylkoze ja za meisią cmam iśc do pracy..
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    Kakai: on uwielbia moje piersi

    Żaden inny facet - żeby nie wiem co - nie bedzie ich tak uwielbiał, nie? :devil:
    U mnie też ciekawie - bo najwiekszą amatorką na świecie mojej mleczarni jest babka! :wink:
    --
  2.  permalink
    Kakai: uhu, u na sni widu ni słychu, cycuś the bezt mimo ze mama podsuwa inne pychotki, jest ryk i obraza, że co ja mu tu daje, on uwielbia moje piersi

    Kakai, ale Janek ma PIĘĆ miesięcy. Jak Krzyś miał pięć miesięcy to zastanawiałam się, kiedy przyrośnie do mnie na stałe :cool: Pamiętam, że jeszcze na początku lipca, czyli jak miał 9/10mcy, to w dzień spał na cycu inaczej nie dawało rady. A w sierpniu już cycka nie chciał wcale, odstawił się jeszcze przed roczkiem.

    Ulcia, a Martynka ma regularne drzemki? Bo u nas w sumie to był klucz do zasypiania bez cyca- no wiesz, o konkretnej godzinie cały rytuał, itp. I działało. Ale do dziś Krzysia muszę wyekspediować do łóżka zanim jest tak zmęczony, że już pada. Musi być taki lekko cieplutki, że jeszcze ma siłę i chęć pogadać sobie, powiercić się. Jak jest zbyt zmęczony, to nie daje rady sam zasnąć, musi się do mnie przytulić i śpi na mnie.
    I jeszcze Cię pocieszę- wyłażą mu zęby, ale nie zmieniło to nic ani w samodzielnym zasypianiu ani samodzielnym spaniu. Nawet jak się o północy na żarcie budzi, to szybko po myciu ząbków sam zasypia.

    Treść doklejona: 29.12.12 22:26
    migg: Liczę na to, że u nas będzie tak samo :bigsmile:

    i takie podejście lubię :smile:
    na serio- nic mnie nie irytowało jak komentarze w stylu "jak syn znajomej koleżanki mojej teściowej tak wisiał jak Krzyś, to potem znajoma koleżanki mojej teściowej miała cycki do kolan i musiała z dzieckiem 5 lat spać!". No sorry, ale to chyba ulubiony sport narodowy Polaków- takie "pocieszanie". Nikt nie mówi podnoszących na duchu historii o dzieciach samodzielnie się odstawiających, tylko każdy, pytany lub nie, musi snuć ponure wizje przyszłości biednej matki :devil:
    Ja tam zawsze mówiłam, że nie znam żadnego 20latka dalej wiszącego na matczynym cycu i liczę, że do osiemnastki Krzyś zmądrzeje i wybierze młodsze cycki niż moje :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ulcia, a Martynka ma regularne drzemki?

    Staram sie zeby były regularne, ale wychodzi to różnie - ostatnio są problemy z zasypianiem w dzień, ale na siłe próbuje ją uśpić chociaż w wózku jak już na cycusiu nie chce - ale wtedy śpi max pół godziny, a na cycusiu to i 4 trzaśnie :devil:
    --
  3.  permalink
    Ul_cia: ale wtedy śpi max pół godziny, a na cycusiu to i 4 trzaśnie :devil:

    nie zapatrzyłaś się na Krzysia jak w ciąży byłaś? :tooth: on na cycu to i 12h potrafił przespać... ba, jakbym nie musiała sikać i się myć, to i 24h by przespał jak był w wieku Martynki :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    cerisecerise: znajoma koleżanki mojej teściowej miała cycki do kolan
    No właśnie w ostatnim miesiącu stan moich cycków jakoś bardzo znacząco się pogorszył :devil:

    Ul_cia: ale wtedy śpi max pół godziny, a na cycusiu to i 4 trzaśnie :devil:
    Moje dziecko ma to samo, a nigdy nie było jakimś megacycozwisem. Swoją drogą, Lil nie ma dłuższych niż pół godziny drzemek w dzień (od chyba 3-go miesiąca), właśnie dlatego, że po zaśnięciu na cycu odkładam ją do łóżeczka (bez cyca:devil:). Śpi na mnie/ przy mnie dopiero wtedy, gdy widzę, że jest ewidentnie niedospana. Ale zazwyczaj te krótkie drzemki jej wystarczają.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    I znow to samo. 2:30, a Majka ni cholery nie chce spac. Zebralo jej sie na rozmowki i usmieszki. Boooooze.
    W dodatku cos mi sie 'zrobilo', bo od kilku dni w nocy sie boje i przypominaja mi sie najstraszniejsze horrory... :(
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    U nas tez glodomora ciag dalszy...:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Ja jestem jeszcze w Polsce na urlopie :tongue: Wracamy dopiero za tydzień. Nie mam za bardzo czasu wchodzić na forum, ale podczytuję i dzięki temu jestem na bieżąco :wink:

    Mój mały od tygodnia chce jeść bardzo często, co 1 godz-1,5 godz, no chyba że akurat śpi, to co 2 godziny je.
    Jak myślicie, czy on już więcej jedzenia potrzebuje i czy powinnam wcześniej wprowadzać pokarmy? Planowałam dopiero jak skończy 5 m-cy.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Malisiek: W dodatku cos mi sie 'zrobilo', bo od kilku dni w nocy sie boje i przypominaja mi sie najstraszniejsze horrory... :(
    --

    Kochana, cierpiałaś kiedykolwiek na nerwicę lękową? Ja na początku, do około 2 miesięca życia Misi też bałam się nocy... Teraz już dotarłyśmy się z Misią, przestało mnie wiele rzeczy przerastać i "strachy" minęły :) Myślę, ze to przemęczenie :*
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Życzę dużo zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków! My z Zuzią też chore :(
    Co do nocnych pobudek to u nas, podobnie jak u Was, jest MASAKRA :cry: W dodatku Zuzol nie chce pić mleka, więc każde jej przebudzenie, a ja robię mleko z nadzieją, że akurat tym razem wypije....
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    ceri masz racje wiem, bede cierpliwa, lubie kp, myslalam jednak ze maly jak zje cos innego to mu posmakuje bardziej:-)) boje sie co bedzie jak wroce do pracy, on chyba nie da rady 10h beze mnie:neutral:

    Ulka racja z tymi piersiami haha:bigsmile:

    Treść doklejona: 30.12.12 09:34
    magku: Życzę dużo zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków! My z Zuzią też chore :(Co do nocnych pobudek to u nas, podobnie jak u Was, jest MASAKRA W dodatku Zuzol nie chce pić mleka, więc każde jej przebudzenie, a ja robię mleko z nadzieją, że akurat tym razem wypije....


    ojjoj z tym mlekiem nie masz lekko naprawde, no ale nie zmusi sie dziecka, no bo jak:confused: zycze zdrówka, my tez chorzy:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Kakai: no ale nie zmusi sie dziecka, no bo jak:confused:

    Tak jak napisałaś....Nie mam zamiaru zmuszać , ale przy każdej możliwej okazji proponuje jej mleczko... Mam nadzieję, że za jakiś czas jej przejdzie, bo jestem cała nerwowa...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Jak jest chora to może dlatego nie chce. Mi kiedyś Amelka przez tydzień odmawiała jedzenia jak miała katar, jadła tylko w nocy trochę, potem wrócił jej apetyt i teraz je więcej niż Patka :)

    Treść doklejona: 30.12.12 10:15
    Jak jest chora to może dlatego nie chce. Mi kiedyś Amelka przez tydzień odmawiała jedzenia jak miała katar, jadła tylko w nocy trochę, potem wrócił jej apetyt i teraz je więcej niż Patka :)
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Judka Filipek jeszcze za mały na rozszerzanie diety i nie zawsze to że dziecko więcej i częściej je jest oznaką że gotowe jest na nowe smaki.
    Moja mała wczoraj obudziła się w środku nocy z takim płaczem jakby ją coś bolało lub czegoś się przestraszyło.Uspokoiła się dopiero jak wzięłam ją na ręce,przytuliłam do piersi i mówiłam że już wszystko jest dobrze.Bosche jak się wystraszyłam....
    Moja też głodomorek,dzisiaj tak dopadła bicepsa męża aż malinkę zostawiła:shocked:
    Dziewczyny dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków:smile:
    Magku może Zuzi się odmieni i zacznie pić mleczko.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Judka - Martynka tak mniej więcej na przełomie 3-4 miesiąca też miała apetyt po byku :tongue: (tak jakby w pozostały czas miała mniejszy :wink:) ale faktycznie głodna była co godzinę! Może akurat zapotrzebowanie się wtedy zwiększa a cycuchy muszą się dopiero dostosować?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    magku: Tak jak napisałaś....Nie mam zamiaru zmuszać , ale przy każdej możliwej okazji proponuje jej mleczko... Mam nadzieję, że za jakiś czas jej przejdzie, bo jestem cała nerwowa...--
    nie dziwię się, mi sie wydaje ze to jest przejsciowe i wróci do normy, moze przez infekcje, skok, różnie bywa, u nas tez swego czasu była obraca na mleko
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Katka na nerwice lekawa nie cierpialam. Ale nie wiem, czemu tak nagle sie zaczelam bac. Musze zapalac swiatlo w przedpokoju i jak mala nie spi to caly czas cos nuce, bo przeraza mnie ta cisza..

    Noc oczywiscie do dupy. Majka usnela po 3 i obudzila sie przed 3 - sie naspala. No i do 5 bylo kiepsko z zasnieciem i zaliczyla kilka drzemek i dopiero od 5 do 7 pospala. Jestem strasznie zmeczona, a ona znow nie chce spac.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Moje dziecko też do 5 mca jako tako, spało w nocy, najczęsciej z jedną pobudką na cyca :P Teraz niekiedy nawet nie liczę ile razy muszę wstawać :D Choć niekiedy zdarzą się nocki z 2 pobudkami :P Zazwyczaj Nadia chce jeść 2 razy w nocy ok. 24 i 4:00, czyli średnio co 4 h :P Niekiedy wystarczy Ją wziąć na ręcę i od razu zasypia ponownie :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    W tym wieku dzieciakom się zaczynają śnić koszmary, mi często Patka przez sen płacze..
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    U mnie nocne pobudki wróciły,ale z powodu górnych zębów.. I tak jest lepiej niż z dolnymi,bo potrafiła się budzić po trzydzieści razy z płaczem.. Nie wiem czy to ciśnienie,czy zmęczenie,ale oczy same mi się zamykają.Mała usnęła,chyba też sobie strzelę drzemkę
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    doti_p
    nie strasz tymi koszmarami bo dzisiejszej nocy mała postawiła nas na nogi a ja przerażona byłam okropnie
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Martynka ma dzisiaj już 6 raz czkawkę!!!! o co kaman? To nie noworodek, że czkawkę ma jeszcze tak jak w brzuchu.... po okresie noworodkowym już czkawki nie miewała (może raz na tydzień) a dzisiaj?
    zimno jej czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Ul_cia
    moja ma kilka razy dziennie czkawkę,z reguły jak nałyka się powietrza:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Mój Witek miał czkawkę kilka razy dziennie- ilekroć zaczynał się śmiać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Dziewczyny to nie od choroby, bo ona ograniczała mleko już od dobrego miesiąca, a ostatnimi dniami odmawia już zupełnie...Jedynie co, to w nocy TROSZKĘ popije...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    _sushi_: Mój Witek miał czkawkę kilka razy dziennie- ilekroć zaczynał się śmiać

    Łucja tez miewa gdy sie zapowietrzy przy gadaniu/ chichraniu choć już coraz rzadziej! :wink:
    magku: Dziewczyny to nie od choroby, bo ona ograniczała mleko już od dobrego miesiąca, a ostatnimi dniami odmawia już zupełnie...Jedynie co, to w nocy TROSZKĘ popije...
    --

    żeby tylko Ci się nie odwodniła, bo to nie żarty!
    od miesiąca?:shocked: może warto się do lekarza wybrać, bo np przy zębach jeśli dziecko odmawia przez kilka dni to należy się wybrać do lekarza...
    a czy Zuzia je już coś innego niż mleko?!
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Rozmawiałam z pediatrą i mam jej nie zmuszać do mleka, jeśli nie chce... Co do odwodnienia, to nie powinno to nastąpić, bo pije i wodę i soczki (soczki staram się podawać wtedy, gdy ma problem z zrobieniem kupki)... Zu zaczęła odmawiać mleka, gdy zaczęłam rozszerzać dietę... W momencie, gdy poznała inne smaki za żadne skarby nie chce mleka...łanie przybiera, więc lekarz twierdzi, że mam nie panikować bo najważniejsze, że inne rzeczy je...aczkolwiek łatwo się mówi...6 miesięczne dziecko, które nie lubi mleka :cry:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Kurczę magku nie zmaratwiaj się, może jej to przejdzie, najwazniejsze że przybiera, moż epodasz niedlugo jakiś jogurcik czy coś mlecznego innego, będzie dobrze:hugging:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Kakai: będzie dobrze:hugging:


    Dzięki ;) Czekam na ten dzień tak samo niecierpliwie, jak czekałam na poród ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    magku: Dzięki ;) Czekam na ten dzień tak samo niecierpliwie, jak czekałam na poród ;)


    hhoho domyslam się:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Malisiek: Katka na nerwice lekawa nie cierpialam. Ale nie wiem, czemu tak nagle sie zaczelam bac. Musze zapalac swiatlo w przedpokoju i jak mala nie spi to caly czas cos nuce, bo przeraza mnie ta cisza..

    Miałam podobnie, jak zbliżała się noc, to miałam w sobie dziwny strach... Po 2 miesiącu życia Misi minęło... może dlatego, ze ja sobie lepiej już z Nią radziłam...? nie wiem. Wcześniej wszystko mnie przerażało. Dziś już jest ok a Mała dostarcza mi tyle radości, że nie myślę o strachach :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Magku, ja bym do mleka nie zmuszala. Jak pije co innego ,to nie powinno byc problemu. Dawaj jej warzywka,owoce. A mleko mozna przemycac np. w jogurcie,twarozku itp.
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Montenia, zmuszać jej nie będę, ale na każdym kroku proponuję jej to mleko i próbuję co jakiś czas dać jej tą butlę... Na siłę nic nie robię ;) Daję jej jogurt naturalny z owocem, tak jak polecałaś, i zajada się z apetytem ;) Ale mimo wszystko się martwię...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Magku, współczuję i rozumiem Cię. Jak moja Lil miała fazy na niejedzenie mleka przez parę godzin to już panikowałam. Ale z drugiej strony wiesz, inni narzekają, że ich dzieci nie chcą nic poza mlekiem jeść...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    u nas podobnie Milka od 2 tyg jak widzi butlę to płacze i nieraz zje nieraz nic jak nic nie zje to dodaję kaszki i je pięknie łyżeczką czyli mleko przemycone szkoda tylko jej brzuszka bo je w ten sposób 2x dziennie kaszkę a raz staram się dawać jogurt czy jakiś deserek mleczny....no i kupki są bardziej suche:( pomimo tego że pie dużo wody....
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Dziewczyny, a jakiś czas temu pisałyście o wyrzucaniu kaszek i mlek po miesiącu od ich otwarcia.
    Dlaczego tak robicie???? (Oprócz tego, że takie pewnie jest zalecenie producenta...) Bo ja mam kaszkę otwartą z dwa miesiące temu i nadal daję ją Lilce. Czy robię jej straszną krzywdę? Przepraszam, że tak pytam, ale nie rozumiem za bardzo, co może być z nią nie tak...:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    migg ja potrzymalam 3dni dluzej mm i wyrzucilam....
    Gdybym to ja miala zdjesc to bym zjadla (nie takie rzeczy sie jadlo) ale jednak dziecku jakos nie potrafie dac.
    Chyba nie od tak sobie pisza, zeby po miesiacu nie spozywac mleka?
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Mi się wydaje, że to tak samo jak z tym, że niby mm powinno dziecko wypić w ciągu godziny ( chyba ) od przyrządzenia, a jak nie wypije to powinno się wylać. Ani razu tak nie zrobiłam. Jak Adaś mleka nie chce, to wstawiam do lodówki i daję mu za parę godzin przy następnym karmieniu.
    Jestem przekonana, że z mlekiem czy kaszką nic się po tym miesiącu nie dzieje, a gdyby się działo to to by było widoczne. Ja bym nie wyrzucała, jeśli wygląda, pachnie i smakuje normalnie :wink: Mam kleik ryżowy otwarty już z 1,5 miesiąca, Adaś go je i nic mu się złego nie dzieje.
    Uważam, że nie należy wpadać w paranoję :wink:

    Treść doklejona: 31.12.12 01:36
    A.... jeszcze napiszę, że to tylko moje zdanie, którym się podzieliłam, nie żadna rada dla nikogo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Dziś dziewczyny miały tylko jedną pobudkę o 3 na karmienie :bigsmile: Normalnie gdyby nie to, że musiałam wieczorem popracować, to bym się wyspała :devil:
  4.  permalink
    Ooo, nareszcie Doti, trzymam kciuki aby kolejne noce dały Ci pospać... Wykorzystaj okazje, może bedzie już troche lepiej :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Magku, ja bym sie nie martwila. Sa ludzie ,ktorzy w ogole mleka nie pija i sa zdrowi,nic im nie brakuje(moj tata od dziecinstwa mleka nie ruszy- a przetwory mleczne je normalnie np.sery,jogurty,twarogi i jest zdrowy jak kon!:)
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Doti - dziewczyny dały Ci pospać żebyś na Sylwestra była bardziej wypoczęta! Albo same siły zbierały :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    montenia: Sa ludzie ,ktorzy w ogole mleka nie pija i sa zdrowi,nic im nie brakuje(moj tata od dziecinstwa mleka nie ruszy- a przetwory mleczne je normalnie np.sery,jogurty,twarogi i jest zdrowy jak kon!:)

    O to to właśnie. Ja do takich "ludziów" należę, mleka nie tknę, bo mi się podnosi :shamed:. Przetwory jem (tzn. teraz ograniczam mocno ze względu na Gosiaka), za to mój ojciec ani mleka ani nic mlecznego nie zje i też żyje i zdrowy :bigsmile:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Ale ja i tak się martwię :( Napisałam post na wątku " KARMIENIE - co i kiedy wprowadzać do jadłospisu dziecka...", jakbyście miały czas i ochotę to proszę zajrzyjcie i wspomóżcie doświadczeniem...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.