Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorstasia2
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Magku współczuje bo też bym się martwiła bo łatwo jest powiedzieć nie martw się, ale może Zuzia będzie wyjątkiem i mleka nie będzie lubiła jak tyle dobroci innych.Mam chrześniaka który od samego początku nie lubił warzyw ani owoców marchewka jabłko jak dawaliśmy to od razu wymiotował i też w domu każdy się martwił co z niego wyrośnie a teraz ma 17lat i prawie 180cm wzrostu i tych rzeczy nadal nie jada tylko mięsko.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Magku, wiem co przechodzisz, bo Lu mi tydzień nie chciała jeść z tym, że ona innych płynów nie przyjmuje.. wiec to było straszne jak na dobę wypijała mi 250ml...
    oby szybko przeszło Zuzi!
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Ja też się w końcu wyspałam, ale z małą w łóżku i z cycem na wierzchu. Mąż niepocieszony, bo nie dość, że prawie że nie mamy czasu na przytulanki to jeszcze śpimy w osobnym łóżku. Ale kurczę, czuję się jak nowo narodzona :bigsmile: Może jakoś dam radę przetrwać tego Sylwestra :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Jakby mnie jutro nie było to już dziś składam najlepsze życzenia dla noworocznego roczniaka Kuby - Sto lat!! :kissing::kissing::kissing::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Niedługo się posypią roczniaki :smile: Talka,Paulinka już lada moment,Kubuś , i my też za nie cały miesiąc obchodzimy pierwsze urodzinki :bigsmile:

    -
    Moja córa mnie dziś zadziwiła.Na pytanie gdzie masz nosek, pokazała palcem na swój nos :tooth: Najlepiej jest z uchem,stara się powtórzyć i pokazuje palcem,że tak napiszę,aż robi palca grzebalca :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Wrócę do tematu z poprzedniej strony, Ul_cia, Doti dobrze prawi, Krasnal jest fantastycznym dzieckiem, kocham go nad życie, jest słodki, ale w nocy zamienia się w Mr. Hyde'a ;))))))

    Ja trochę się już przyzwyczaiłam, ale przychodzi taki moment, że nie śpię dwie-trzy noce z rzędu w ogóle i po prostu czuję się jakbym była w akwarium - tak jak Doti napisała, boję się, że Krasnala wypuszczę z rąk albo jakiś fakap zrobię ze zmęczenia.

    I przy życiu trzyma mnie Krzyś Ceri. Mam wrażenie, jak czytałam o Krzysiu, że Krasnal jest baaardzo do niego podobny z cyckowaniem. A skoro Krzyś z tego wyrósł to Krasnal też przestanie? :)))))

    Na pocieszenie zapodam Wam historię z dzisiejszej nocy. Płacz co pół godziny-godzinę, wczoraj było sporo wrażeń, więc pewnie dlatego. W każdym razie mąż co chwilę wstaje, daje mi Krasnala, karmię młodego, odkładamy go do łóżeczka i za pół godziny powtórka. Około 3 nad ranem już mieliśmy dość, więc mówię, żeby zostawił go już w łóżku u nas.

    Wszystko fajnie, mam już plan, że nie będę się obracać z boku na bok, tylko cwaniara nachylam się ciut nad Krasnalem i daję mu "górną" pierś, a przy kolejnym płaczu wymiana na dolną. No i mały się najadł, zasnął jak bąk, wyjmuję mu pierś, ucieszona, że może wreszcie zasnę, a ten co? Oczy szeroko otwarte, cabas łapką za cycka i wpycha go sobie do buzi, przytrzymując dłonią, zamknął oczka, westchnął i zasnął :DDDDDD Myślałam, że padnę ze śmiechu, nawet mi się spać odechciało ;)))

    Doti, a dziewczynki lepiej już?

    A Krasnal nauczył się robić "papa", i tak pstryka sobie paluszkami po dolnej wardze wydając różne dźwięki oraz bije brawo. Śmieszne jest to, że czasem mu się pomyli i jak mówię "braaaawo" to zaczyna "purkać" w palce, jak mówię "zrób papa" to bije brawo, a papa robi do wszystkich i wszystkiego. Sobie też macha i ma z tego straszną radochę :DDD
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    The_Fragile: A Krasnal nauczył się robić "papa"

    :clap:
    moja do teraz nie umie :tooth: ale światełko ma opanowane i rano bez pytania pokazuje :crazy:

    Treść doklejona: 31.12.12 18:06
    Hussy: Talka,Paulinka już lada moment

    w czwartek :shocked: :crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Dziewczyny, Wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku :bigsmile:

    My zmienilismy mleczko na Hipp Combiotik i jak narazie jest lepiej. Synus zaczal puszczac baczki (wczesniej tego nie robil). Robi czesciej samo siku, kupka tez ladna i to kilka razy dziennie. Prezy sie nadal przy kupce, ale to chyba normalne? (az robi sie czerwony).

    Poza tym od kilku dni przesypia dosc sporo w nocy. Zaczelo sie, ze przespal od 3 do 8. Pozniej srednio juz te 4-5godz przesypia. Wczoraj zasnal o 1:40, przebudzil sie raz kolo 5 - maz go poglaskal z 20min (nie wyciagajac z lozeczka, jak zaplakal to go glaskal..dopoki nie usnal ), zasnal i spal do 8. Czy to normalne, ze tak spi na MM? Zjada calkiem sporo, bo kolo 700-750ml dziennie.
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Dziewczynki dziś w nocy miały jedną pobudkę, a w południe wspólną 3 godzinna drzemkę, śmieję się że szykują się na nocne harce.. Do tego pełzają mi i turlają się po całym pokoju, co chwilę znajduje je pod stołem jak obgryzają nogi od stołu i krzeseł..
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Doti - fajnie, ze juz pelzaja. Ja nie moge sie doczekac kiedy Karolek bedzie wiekszy. Teraz ciagle sie martwie, ze sie jeszcze nie odbilo (choc z tym juz coraz lepiej), ze sie uleje po jedzeniu, ze zjadl za duzo..itd. Choc pewnie pozniej beda inne zmartwienia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Oooj Doti, to dzisiaj chyba będą się dziewczyny bawić razem z Wami ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Dziewczyny radosnego, udanego, pełnego szału Nowego Roku, radochy z dzieciaków i w ogóle same wiecie :tooth::tooth::tooth:

    Życzy Pupka z mamą dla wszystkich Mamuś z 28 dni :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Madziauk, ale mnie się wydaje, że nie jada za dużo. Mój też tak wcina ok 700-750 ml. A jakbym miała się przejmować wszystkimi normami czy tabelkami to chyba bym już siwa była. U nas na przykład karmień jest 9-10 i nie wiem czy da się to zmienić ale na siłę niczego robić nie będę. U nas z odbijaniem też lepiej chociaż nie za każdym razem się udaje. Ogólnie wydaje mi się, że jest lepiej poza kwestią kupki bo nadal muszę mu pomagać.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Penny - :*

    A ja Wam dziewczyny życzę - zdrowia dla Was i Waszych rodzin, przespanych nocy i łez ze śmiechu jak będziecie patrzeć na swoje szalejące maluszki :))))
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2013 roku

    madziauk Karolek je chyba ok, Tosia wcina 600-650 MM i trochę dojada z piersi (ale raczej tam to tylko pije bo zazwyczaj widać tylko to mleko bezbarwne [mało białe]). Nasza w nocy najdłużej spała 5 godzin a tak to śpi po 3-4 i pobudka na jedzenie (wychodzi tego 3 razy na noc około).
    bari_87 my już się przestaliśmy chyba z M przejmować kupkami, są prawie równo co 48 godzin, robi je jak M ją przewija (w trakcie) są zielonkawe, ale tylko te w pieluszce bo to co leci na bieżąco jest żółte.

    W czwartek przychodzi położna to sprawdzi tą rankę po szczepionce, ale się nie powiększa i nie nabiera więcej ropki więc powinno być OK.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    moje dziecko gąsienicuje ... położyłam go dziś na macie i poszłam robić obiad, przychodzę do pokoju a tu ciałko na dywanie kimie, myślę ki diabeł :wink: i przed chwilką podpaczyłam co jest grane: lezy na pleckach i tak się wygina i odpycha odnóżami, że się przemieszcza :shocked:

    a na tak w ogóle to cudownego 2013 roku !!!
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthorstasia2
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Szczęśliwego Nowego Roku 2013 dziewczyny
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    no to oby 2013 był lepszy! (i chlup wody niegazowanej :wink:)
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:smile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Bari, Ty tez karmisz mm ? My z kupkami problemów nie mamy, jak narazie jest ok. Jestem zadowolona, ze zmieniliśmy mleczko. Zobaczymy co będzie dalej.
    U nas karmienie tez wiecej niż zalecane na opakowaniu producenta. Czasami synus zje, i za godzinę płacze i dojadą troszkę. Nie będę go godzić i trzymać by karmić co ileś tam, mam nadzieje,ze sie to unormuje. Najgorzej u nas ze spaniem w dzień, bo mimo, ze Karolek jest najedzony, ma sucha pieluszke to zazwyczaj trzeba go usypiac, bo nie chce spac. Dziś pierwszy raz po kąpieli sam zasnął, ale pewnie dlatego, ze wcześniej płakał plus w pokoju było bardzo gorąco.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Wszystkim Wam życzę, żeby każdy nadchodzący dzień Nowego Roku był najszczęśliwszym dniem Waszego życia!!! Aby zawsze :świeciło słońce" w Waszych sercach, a uśmiech nigdy nie schodził z ust!!! :)))
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Tak karmię tylko mm. Nasza maruda też dziś nie za bardzo spała bo dosłownie po 30 min. Ładnie zasnął coś przed 22 i obudził się 24:20.

    acia gdzieś czytałam, że kupki na powietrzu utleniają się na zielono.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    O zieleniejących kupkach na powietrzu słyszeliśmy od położnej i wszystko wskazuje na to, że tak jest.

    Dziś w nowym już roku położyliśmy z M Tosię na brzuszku, bo coś się wyginała. A Tosia zrobiła nam numer i obróciła się na plecki odpychając się nogami od mojej nogi :D Choć ciężko znosi Tosia tą zmianę roku bo coś od 20 nie chce usnąć.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    U nas Karolek zjadł o 22 i do tej pory nie spi.. Cieżko go uspac ( u nas dopiero 0:29).
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego co najlepsze w tym 2013 roku:):bigsmile:
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    A my imprezowaliśmy u sąsiadów piętro wyżej. Z Adasiem została elektroniczna niania :bigsmile: I kurcze no od 19:00 d0 23:00 budził się ze 4 razy w tym około 1,5 godziny nie spał w ogóle, a jak od 24:00 zaczęły walić petardy i fajerwerki, ten łobuziak nawet nie drgnął! :shocked: :tooth:
    ----
    W Nowym Roku życzymy wszystkim mamom ich maluchom i tatusiom jak najwięcej pięknych radosnych chwil i jak najmniej tych gorszych! :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    A ja mam do was pytanie.Wczoraj byłam u lekarza bo mały ma plamy na głowie czerwone i łuszczące się. Okazało się że ma skazę białkową. Przepisała mi bebilon pepti 1. Tydzień temu odstawiłam małego od piersi bo biorę leki na kręgosłup i nie mogę karmić. Z tym że karmiłam go piersią i dokarmiałam mm bebilon 1. Mam problem bo mały za chińca nie chce pić tego mleka pepti - szczerze mówiąc się nie dziwie bo jest ohydne. Znacie jakieś inne marki mleka które smakowo są dobre i podobne do bebilonu 1??? Jak narazie daje mu zwykły bebilon i nawet jak dodam do zwykłego mleka tylko niewielką ilość pepti to już nie chce pić.
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Anecia, a spróbuj kupić sinlac i dodawać mu do mleka kilka miarek ( nie za dużo, żeby gęste nie było ). Mój Adaś przez jakiś czas też był na Bebilonie pepti i jak dosypywałam sinlaca to mu smakowało.
    Zwykły Bebilon jest słodki, pepti prawie wcale no i smak ma rzeczywiście niedobry, Sinlac jest słodki i fajnie się z Bebilonem pepti komponuje jeśli chodzi o smak, może Ludwisiowi podpasuje :smile:

    Treść doklejona: 01.01.13 11:22
    Jeśli chodzi o smak tych mlek dla alergików, to chyba Bebilon pepti i tak jest najsmaczniejszy, tak czytałam.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Dla alergików jest też Nutramigen, ale ponoć też ohydny :neutral:.

    My po imprezie, Gosia grzeczniutko poszła o 20 spać i pospała do 23.30, zjadła i zaczął się armagedon, bo okropnie strzelali petardami między blokami, Gosia próbowała zasnąć, nakrywała się pieluszką, kocykiem, głaskałam ją, ale nie dało rady. Przeklinałam te wszystkie petardy :confused:. W końcu panna nie zasnęła, oczy jak 5 złotych, więc koło 1 zebraliśmy się do domu i spała prawie do 7 :bigsmile:.

    Wszystkiego najlepszego dziewczyny w Nowym Roku, niech będzie radosny, spokojny, pełny pozytywnych emocji i przespanych nocek, tego życzy Wam Gosiak z mamą
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkim Dzieciaczkom i ich mamusiom - wszystkiego naj naj naj! w Nowym Roku!
    Martynka po raz pierwszy dostała wysypki na buzi wokół usteczek - ale coraz bardziej sie rozszerza. Najpierw myslałam, ze to od tego, ze tak sie na potęgę ślini - bo to juz nei raz od śliny miała, i nie panikuję, ale z godziny na godzinę robi się coraz więcej krostek i takie większe, czerwone. Myślę, że od czegoś co wczoraj zjadłam - ale z takich nowych rzeczy to tylko paprykę jadłam - bo śledzie itp już jadłam wcześniej :devil:
    Młoda oczywiscie świetowała Nowy Rok ze mną - tuż po dunastej obudziła się od petard i świętowałyśmy razem z cycusiem :devil:
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    No dosypałam małemu do mleka kaszki ryżowej jabłkowej (jedną miarkę) bo narazie tylko to mam w domu no i chyba podziałało zjadł i nawet nie marudził. Mleko zrobiło się dzięki temu lekko słodkawe chociaż cierpki posmak pozostał ale chyba za bardzo mu to nie przeszkadza:bigsmile:
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    U nas sylwester super - dziewczyny poszły spać o 20, potem przyszli goście i Amelka stwierdziła, że ona tym razem nie da się wykiwać i ona też nie będzie spać, ale zaraz padła, potem jeszcze do pokoju wprowadził im się Franek Czerwinki i tak sobie towarzystwo przespało całego sylwestra. O północy strzelali nam pod blokiem, a oni nic :) O 2 karmienie i spały do rana.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    U nas tez Sylwester w porzadku. Dziewczyny o 19 puszczaly petardy (tzn, Tata puszczal,my patrzylysmy na balkonie :wink:). Poszly spac o 20. Po 23 Sara sie obudzila i poszlam do niej i zasnelam :devil:. Takze Nowy Rok przywitalam dzisiaj o 8 :devil:. A wczoraj raczylam sie karmi malinowym,ale jaks mi specjalnie nie smakowalo.
    Ulcia,jak masz bepanthen to smaruj na okraglo malej wokol ust (albo wazelina zwykla),bo slina moze faktycznie takie krosty robic. A wysypka tylko wokol ust jest czy idzie na cialo?
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Tylko wokół ust i na policzkach - na razie nie schodzi nigdzie dalej. Mam bepanthen więc posmaruję - dzięki! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dziewczyny :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    NAJlepszego w nowym roku 2013!!:)))):cool:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Ulcia - Zu też miała taką wysypką właśnie od śliny i też jej smarowałam bepanthenem ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!
    Ul_cia
    moja też ma takie krosty,są dni że wygląda to okropnie ale ona wkłada notorycznie palce do buzi i wiecznie obśliniona.Ja smaruję Avene, Cicalfate .
    My sylwestra spędziliśmy we trójkę tańcząc z małą i wygłupiając się.Bom przystroiłam sylwestrowo i nie obyło się bez kolorowych kapelusików.Spać poszliśmy o 2 i było bombowo:bigsmile:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DZIEWCZĘTA!!! ZDROWIA, ZDROWIA I JESZCZE RAZ CIERPLIWOŚCI :bigsmile:


    Ja dalej chora... Jak nie gardło to katar straszny, kaszel ogromny i nic nie mogę na to poradzić...
    Od soboty mieszkamy już w nowym mieszkanku!!! Jestem przeszczęśliwa, tylko nie mam jeszcze TV i internetu a to największy ból... Korzystam teraz bo mamę odwiedziłam...

    A tak z innej beczki mam pytanko. Kiedyś pisałyście, że coś tam jest dobre na sucha skórkę dla maluchów. Oilatum i Oilum... Nie pamiętam... Bo mały złapał jakiś liszajów na nóżkach:confused: i teraz też trochę na ramionkach i klacie... Pewnie po zmianie wody, ale nie na 100%...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Dii
    możesz Kacperka wykąpać w krochmalu,jest dobry na suchą skóre
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Meldujemy się po przyjeździe do Polski. Od kilku dni ciąge coś do roboty i rozrywani jesteśmy przez rodzinkę :wink:

    A teraz lecę, bo kończy się powoli pierwsza imprezka urodzinowa Kuby.

    :boogie::boogie::boogie::boogie::boogie:

    Ale mam starego syna
    :crazy::crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Naj dla Kuby...:-)
    A ja jutro do pracy wracam....:-)na pół dnia i narazie na tylko na dwa dni w tygodniu:-) Ciesze się niesamowicie:-)
    :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego Naj dla Kuby :)))
    czerwinka
    Ja wracam do pracy za rok a na samą myśl że będę musiała mojego szkraba zostawiać w żłobku serce się kraje i nie wiem jak to będzie.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 1st 2013 zmieniony
     permalink
    ja sie naprawdę cieszę:) potrzebuje tego jak ryba wody :-) Franio od września idzie do żłobka teraz przez 3 miesiące będzie z moimi rodzicami i mężem :-)
    --
    •  
      CommentAuthoragataż
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego dobrego w 2013 !
    Rety, my spędzilismy upojnego Sylwestra na usypianiu Klary do 2 - potem padłam nieprzytomna na łóżko. Karmienie, lulanie, przewijanie i tak w kółko ... a na koniec i tak wylądowała u nas w łóżku nad ranem. Niesamowite, jak ona się przez sen przysuwa w moim kierunku, na koniec leżałyśmy nos w nos :) To pewnie kwestia zapachu mamy.

    Mam pytanie-czy w czasie karmienia można już bezpiecznie łykać wit. A ? Ramiona mi się zrobiły szorstkie i wyczytałam, że to może być niedobór wit. A własnie. A w ogóle łykacie jakieś suplementy w czasie karmienia ?
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    100 lat dla Kuby!
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Dii, bepanthen jest super na takie liszajki. U nas oilatumy ito zaostrzaly objawy.
    Agataż, unikalabym raczej wit. A karmiac.
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Agataż, najlepsze są witaminy dla kobiet w ciąży. :) Możesz kupić sobie maść z witaminą a na ramiona.
    My spędziliśmy sylwestra w piżamach. Lil i tak się obudziła przed dwunastą, więc oglądaliśmy w trójkę fajerwerki. Bardzo się jej podobały :)
    Dziewczyny, życzę Wam wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych rodzin. I pociechy z dzieciaków. A dzieciakom pociechy z rodziców
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Agataż minie Ci do miesiąca. Miałam to samo , całe ramiona do tego twarz. Ginekolog mi powiedziała że to naturalny efekt u nie których kobiet które miały w czasie ciąży dużo wody w organizmie a teraz jej się pozbywają. Kup sobie dobry balsam natłuszczający i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    Sto lat, sto lat dla Kubusia! :swingin:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.