Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJan 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Mnie tam "zapach" kup nie rusza:cool::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Moje już jedzą, dlatego takie mam aromaty.

    Treść doklejona: 03.01.13 21:53
    nessie: Mnie tam "zapak" kup nie rusza:cool::cool::cool:
    Mnie rusza zwłaszcza jak muszę taką rozmazaną na całe plecy przebrać i się nie upaprać, a to już takie dorosłe są, więc masakra.
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Nie moge z Wami;) :devil: za 3 tyg jedziemy na narty i obawiam się że pobyt z Franem i jego pieluchą oraz psem i starszym synem którzy paść się bedà oscypkami (po których napewno nie snują zapachu fiołkowego)spowodoje że dorzuce do walizki maskę gazową;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Dodaj do tego jeszcze buty po stoku :) Mmmmmm poezja :devil:
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJan 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Jak kupa laduje na plecach
    dziecko laduje w "wannie" :D

    Chyba musze zmienic pieluszki na 5-tki bo od 3nocy rano maly sie budzi mokry!
    To chyba przez to, ze male nie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    nessie: Jak kupa laduje na plecach dziecko laduje w "wannie" :D

    u nas też :-)

    no to za godzinę Paulina kończy roczek oficjalnie :-))) i ani myśli iść spać :D

    aaa i dziś mi odpowiedziała "papa"... ale raczej nieświadomie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    ja od 16-go grudnia mam dziecko czyste ale za to nocnik myje bo tak go obsrywa, że klekajcie narody :smile:
    tzn jak zrobi twardego kabana to luz ale dzisiaj było z rozbryzgiem ahahahaha



    i muszę ją nagrać i Wam pokazać jak cudnie mówi "gwiazdeczka" "mandarynka" i "dzyń dzyń dzyń"
    normalnie można się posikac :cool:
    --
  1.  permalink
    A u nas dzis Wojtus pierwszy raz bil brawo! Swiadomie bo kilka razy w ciagu dnia go zachecalam do tego i pieknie to robil! To w sumie pierwsza tego typu umiejetnosc!! Alez te dzieci rosna!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    TEORKA: i muszę ją nagrać i Wam pokazać jak cudnie mówi "gwiazdeczka" "mandarynka" i "dzyń dzyń dzyń"

    Nagraj, nagraj!
    Ja uwielbiam ją oglądac i słuchać!
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Zaliczyliśmy pierwsze strzyżenie , nawet dyplom na pamiątkę mamy.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Najlepszego dla Paulinki, przede wszystkim zadowolenia z rodziców:)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Tosia nie śpi mi już od 23:30 a jest 3 z kawałkiem i właściwie to nie wiem o co może jej chodzić. Koło 1:00 wysłałam M spać do innego pokoju bo musi wstać rano do pracy.

    Treść doklejona: 04.01.13 08:25
    No to dzisiejszej nocy przespala że mną w łóżku 4 h.

    Treść doklejona: 04.01.13 08:27
    Może muszę w dzień pozwolić jej na mniej spania, choć chyba nie śpi dużo w dzień bo w sumie z 8 h.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    TEORKA: tzn jak zrobi twardego kabana to luz ale dzisiaj było z rozbryzgiem ahahahaha

    umarłam :bigsmile: dziewczyny, jesteście bezbłędne :bigsmile:
    acia20: Tosia nie śpi mi już od 23:30 a jest 3 z kawałkiem i właściwie to nie wiem o co może jej chodzić.

    acia, a jak u Ciebie wyglądają nocki, tzn kiedy Mała się zbudzi? Ja nigdy nie mówię do Małej w nocy, nie zapalam światła - dziecko musi wiedzieć, ze dzień, to dzień a noc to noc... Choć wiem, że nie zawsze to działa. Mi się zdarzyło parę razy (ze 3 może), że Mała się wybudziła całkowicie. I jak się budzi nawet po kilka razy w nocy, to cyc na śpiocha i do łóżeczka - bez słowa, głaskania, czy zapalania światła. I tak jest odkąd wyszłyśmy ze szpitala.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    no u nas mała zawsze wiedziała co to noc a jak była malutka to lampka się paliła żebym ją miała na oku no i ja odciągałam mleko i dawałam z butli więc musiałam widzieć co robię ale w sumie półmrok:)
    -
    a co do Milkowego odparzenia to dupka dalej wygląda kiepsko:( teraz lata bez pampersa bo po butli zrobiła na nocnik kupkę i siku ale co z tego zajszczała mi pół salonu:D:D
    -
    a w ogóle kończy dziś 10 miesięcy:shocked::shocked::shocked: masakra trzeba roczek organizować!
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Wczoraj to myślałam, że z parapetu skoczę :confused: O 19 pięknie już spała, o 20 się przebudziła i ani myślała spać dalej :cry: Usnęła dopiero o 23 :confused:
    W ogóle dopiero co wczoraj pisałam z jedną z forumowiczek, że jest grzeczna bo marudzi tyle co zwykle, a ku mojemu zaskoczeniu z minuty na minutę marudzenie nasiliło się o milion razy! Miałam serdecznie dość :angry: I dziś od rana to samo :shocked: Modlę się, żeby A.wrócił jak najszybciej z pracy :surprised:

    Treść doklejona: 04.01.13 09:11
    Naj dla Milki z okazji miesięcznicy ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Twardego Kabana :shocked::shocked::shocked: ahahahaha :tooth:

    A Nadia dziś pięknie obróciła się na brzuchu w tempie ekspresowym o 180 stopni do mnie jak ją wołałam, to znaczy przypełzła :bigsmile::bigsmile::bigsmile: Wcześnie też to robiła, ale dzisiaj było szybkooo. I sama sobie pierś do buzi wkłada :shocked: I pije wodę z kubeczka Doidy, dziewczyny polecam ten kubeczek :>

    Kasiakuźniki wszystkiego naj dla Mil :flowers:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Milki:flowers:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    PENNY: Wczoraj mała robiła kupala do miski, ja rzecz jasna byłam nad nią i myślałam, że mi oczy i nos wypali

    Penny, życzysz sobie przemysłową odzież ochronną? Mogę Ci od mojego m. załatwić okulary spawacza (sam szyk, sprawdzą się też na imprezach techno) oraz maskę przeciwpyłową (wygląda się w niej jak Lord Vader cały w bieli).
    Podczytuję Was, Mamusie Rozpakowane, i mam taką refleksję, że temat kup to jest jednak głęboko humanistyczny, w myśl maksymy homo sum, humani nihil a me alienum puto. Wczoraj byliśmy u znajomych mających pieciomiesięcznego synka i też zeszło na kupy, niekoniecznie dziecięce :devil:
    Swoją drogą - przypomniał mi się dowcip o cyrku, ale to może w innym wątku wkleję...
    Dobrego dnia, kiedyś do Was dołączę na stałe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Sto lat dla Milki z okazji pierwszej podwójnej i okrągłej cyfry :clap:

    I pije wodę z kubeczka Doidy, dziewczyny polecam ten kubeczek :>


    Ja też polecam ten kubeczek moja mała też z niego już pije :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Do tej pory budziła się 3 razy, zmiana pieluchy i niestety butla, tzn 1 pobudka to piersi ale to jej starcza góra na godzinę i pół, potem wstawał M z butlą, i trzecia pobudka też raczej butla próbowałam 3 pobudkę z piersią, ale budziła się co 30 minut.
    Staramy się jej nie rozbudzić, wstajemy do niej pojedynczo między innymi po to żeby była cisza.
    Jeżeli chodzi o światło to mam w rogu zapaloną małą lampkę cały czas ( w ogóle jak byłyśmy w szpitalu to jedna z mam nie chciała gasić światła i cały czas paliło się światło dużo mocniejsze niż w domu), światełko przydaje się żeby odpowiednio z butlą postępować.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    aravls: Mogę Ci od mojego m. załatwić okulary spawacza (sam szyk, sprawdzą się też na imprezach techno) oraz maskę przeciwpyłową (wygląda się w niej jak Lord Vader cały w bieli).

    Ja chcę taką maskę !!!!
    sysiajaw: Ja też polecam ten kubeczek moja mała też z niego już pije

    Prawda, że fajny wynalazek, a dziecko po prostu zasysa sobie płyn :smile: Ja na początku dawał takie wodniste przeciery, a wczoraj spróbowałam bez przekonania wodę, bo to ani smaku ani konsystencji nie ma, a skubana wypiła wszystko :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Prawda, że fajny wynalazek, a dziecko po prostu zasysa sobie płyn :smile: Ja na początku dawał takie wodniste przeciery, a wczoraj spróbowałam bez przekonania wodę, bo to ani smaku ani konsystencji nie ma, a skubana wypiła wszystko :)


    no moja to na razie tylko woda, ewe. herbatka raz dziennie i pije skubana a wszystkim w około oczy wychodzą, że taka mała a z kubka pije :rolling:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.01.13 12:11</span>
    czemu mi się nick nie pojawia jak kopiuję treść czyjegoś posta?
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    sysiajaw: czemu mi się nick nie pojawia jak kopiuję treść czyjegoś posta?

    Pewnie masz zaznaczony BBCode, zmień na Html i będzie ok :)

    Najlepszego dla Milki!! :flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    sysiajaw: czemu mi się nick nie pojawia jak kopiuję treść czyjegoś posta?

    pod oknem gdzie wpisujesz treść posta pewnie masz ustawionen BBCode, a powinno być Html ;-)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    sysia a zaznaczasz treść :P?

    Co do kubeczka Doidy - jest w drodze do mnie ;D Wodę podaję jej w zwykłym kubku, ale troszkę ciężko nam idzie, mam nadzieję, ze Doidy nam pomoże ;) Tzn. Zu ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Kasia,najlepszego dla Milenki.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Ulcia to ja ostatnio tez walnelam babola jak to mowi moj maz.

    Zwykle gdy Dominik ma posepny humor prykam mu ustami takie brrrrr , ostatnio maz siada na kanapie bedac w zlym humorze a ja do niego brrrrrrrr.....jego mina bezcenna:crazy:

    My po szczepieniu, maly wazy 6.8 kg mierzy 61 cm takze krociak po mamie. Mloge juz pomalutku rozszerzac dietke za 4 dni (przerwa po szczepieniu). Pielegniarka powiedziala ze jest bardzo duzy jak na 4 miesiace ale to chyba jednak nie prawda patrzac na Wasze brzdace i centyl na ktorym sie znajduje :) Jednak byl taki dzidzius jak on urodzil sie 5 dni przed nim i wazy 6.5 kg a urodzl sie z 3.4 kg wiec nasz niezle przykoksowal :)
    Spoznione zyczenia dla roczniaka Kuby i Paulinki i Milki.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    hopelight: Pielegniarka powiedziala ze jest bardzo duzy jak na 4 miesiace ale to chyba jednak nie prawda patrzac na Wasze brzdace i centyl na ktorym sie znajduje :)

    no no, Martynka tylko kilogram cięższa..... ;-)) i 95 centyl
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    I Diegitos też dziś ma swoje święto :flowers:

    Jak mówicie, że kubek jest okej to zafunduje taki małej:)

    Nataszka też expresowo przybiera.... wczoraj ją ważyłam.... najpierw siebie z nią, później samą siebie i odjęłam.... nie wiem na ile wiarygodnie to było, ale waga pokazała 7700:shocked: na długość ma 68-70cm
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Ostatnio myślałam, że Zu z 7,5kg będzie miała, ale jednak nie...ważyłam ją kilka dni temu i ma 7,3kg..
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    W pewnym momencie dzieci zwalniają z przyrostem jak zaczynają jeść coś poza mlekiem no i więcej się ruszają.
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    No to moja jak na razie ciągle jest drobnica waga urodzeniowa 2600g waga na szczepieniu 2tyg. temu 4740g pewnie teraz gdzieś ok. 5050g waży bo wyszło że ok. 150g tygodniowo przybiera.

    Dzięki dziewczyny faktycznie mam BBcode zaznaczony :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Wkurzyłam się na maksa:devil:
    W szpitalu po urodzeniu Kacper miał podcinane wędzidełko, a dziś na kontrolnej wizycie okazuje się, że trzeba go podciąć. Wychodzi na to, że albo za mało podcieli albo tego w ogóle nie zrobili. I co najlepsze dlatego nie chwycił się piersi. Kur..ca mnie bierze.
    I według pani dr mały przybrał za dużo. Waży 4200 więc przybrał 1100g.
    Mamy miesiąc na ćwiczenia bo nie trzyma główki w osi ciała, a jak nie to rehabilitacja:confused:
    A i w usg główki nadal są zmiany wiec kolejna wizyta za miesiąc.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Sysia moj tez zaczynal z taka waga dokladnie 2650 no i spadek najwiekszy to byl 2490 g wiec zaczyna mi koksowac niezle ale pewnie tak jak Doti mowi zaniedlugo sie to skonczy. On juz zaczyna byc bardziej ruchliwy, siedzi bez pomocy bez oparcia. Na sile chcemy zeby sie nie przemeczal i lezal albo w pozycji pol-lezacej ale on jest uparty i musi siadac......
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    bari_87: I według pani dr mały przybrał za dużo. Waży 4200 więc przybrał 1100g.


    Jak to za dużo, absolutnie przybrał w normie...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Dziewczyny, ja na szybko z pytaniem :( pomozcie jak wiecie co to moze byc.

    Karolek od srody budzi sie i placze w ciagu dnia, czesto puszcza baczki, ale cisnie na nie jak by robil kupke (przy tym placze i robi sie bardzo czerwony). Kupke robi 2 razy dziennie.

    Czy to sa kolki? Jak temu zaradzic? Zmienilismy niedawno mleko na Hipp Combiotik, nie dawalam mu juz infacolu. Wczoraj podalam dwa razy. Dzis narazie raz. Czy on ma kolki? Co to jest? Bidulek caly dzien sie meczy. W nocy przesypia okolo 6-7 godz bez pobudki. Za to jak wstanie rano jest bardzo glodny..

    Teraz tez sie obudzil, poplakal przez 30sek, prezyl sie.. i dalej podsypia..:sad:

    Juz nie wiem co robic, dodam, ze nie dopajamy go, bo woda sie krztusil (choc nawet chetnie pil). A herbatek z cukrem nie chce mu podawac.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    hopelight: Sysia moj tez zaczynal z taka waga dokladnie 2650 no i spadek najwiekszy to byl 2490 g


    no wiem wiem u nas spadek najniższy to 2520g :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Madzia ja nie pomoge bo mialam bezkolkowe dziecko naszczescie, tzn czasem zabolal go brzuszek ale esputicon calkowicie wystarczal i masaze brzuszka.

    Sysia malizny byly :) ja nie wiedzilalam jak sie mam do niego zabrac albo o zgrozo w co ubrac skoro wszystkie spioszki, pajace za duze byly :bigsmile:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    hopelight: Sysia malizny byly :) ja nie wiedzilalam jak sie mam do niego zabrac albo o zgrozo w co ubrac skoro wszystkie spioszki, pajace za duze byly :bigsmile:
    Od razu sobie przypominam jak moim zmieniałam pieluchy jak kilogram ważyły :) Normalnie strach, żeby nie uszkodzić, bo to niewiele większe od ręki było.. No i pieluchy 0 sięgające pod pachy... A teraz Patka to może i z 7,5kg waży, a Amelka pod 7...
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    No to dopiero malizny :) lezalam pod koniec ciazy troche w szpitalu i poznalam duzo mam wczesniakow. Odwiedzaly mnie na sali gdy juz bylam z moim malenstwem i jak powiedzialam ze moj jest malusi to stwierdzaly ze jest wielki bo jednej synek mial 1200 g a drugiej coreczka 1800 g :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Kobiety, moja gwiazda od dzisiaj dostaje pierwszy antybiotyk w życiu :sad: w kropelkach do noska - na ten cholerny katarek, co to się ciągnie już miesiąc. I tu pytanie: czy od takich kropelek moze być np bardziej marudna albo coś?
    Bo jak dzisiaj jej w kosmos nie wystrzelę to sama do psychiatryka trafie. I zastanawiam się czy to lekarstwo mogło tak podziałać, czy jednak jakiś skok
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny sprobowalam dzis ze sloiczka marchewke ktora byla otworzona jakies 72 h temu. Pisza zeby wyrzucic bo 48 h od otworzenia wiecie moze dlaczego? byla bardzo dobra wiec troche tego nie rozumiem....tymbardziej ze karmie Dominika 2,3 lyzeczkami dziennie czyli praktycznie wyrzucam caly sloiczek:confused:

    Mam problem z kupnem fotelika samochodowego, kupic taki 9 do 25 czy 0 do 25 kg? Ten drugi wydaje mi sie lepszy bo mozna go ustawic na pol-lezaca np gdy dziecko zasnie ale w sumie to jestem kompletnie zielona w tym temacie...:shamed:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    hopelight: Dziewczyny sprobowalam dzis ze sloiczka marchewke ktora byla otworzona jakies 72 h temu. Pisza zeby wyrzucic bo 48 h od otworzenia wiecie moze dlaczego? byla bardzo dobra wiec troche tego nie rozumiem...

    Hmmm.. producent musi podać czas przydatności taki, podczas którego na pewno danie się nie zepsuje i widocznie jest to 48h. Nie chce i nie może brać odpowiedzialności za ewentualne zatrucia.
    Przyznam, że po 48h podawałam małemu dania słoiczkowe, jeżeli zapach i smak były nie zmienione. Starałam się jednak podgotowywać ich zawartość porządnie, gdy dłużej stały.
    Żeby nie wyrzucać jedzenia na początku, polecam kupno marchewki, ugotowanie, zmiksowanie z wodą i zamrożenie w pojemniku na kostki lodu. Wtedy będziesz mogła rozmrażać małe ilości i nie będziesz mieć wyrzutów sumienia, że marnujesz jedzenie. No i taniej będzie.
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJan 4th 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: Mam problem z kupnem fotelika samochodowego, kupic taki 9 do 25 czy 0 do 25 kg? Ten drugi wydaje mi sie lepszy bo mozna go ustawic na pol-lezaca np gdy dziecko zasnie ale w sumie to jestem kompletnie zielona w tym temacie...

    Ja tez! A jutro koniecznie musze cos wybrac (robilam juz chyba ze 4podejscia-zawsze wracalam z niczym)
    w poniedzialek czeka nas dluga podroz a Diego do tego malego juz sie nie miesci i wrzeszczy!!!



    Rumba dzieki za pamiec :winkkiss:

    Milcia dla 10siecio od 8smio :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Bari - a dolne czy górne wędzidełko?
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Dolne :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Nessie,najlepszego dla Diego :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj najlepszego dla Diego :) Nessie, kiedy to zleciało? Jeszcze niedawno oglądałyśmy Twoje ciążowe fotki z plaży z pięknym brzuszkiem a dziś już Diego kończy 8 miesięcy :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Wszystkiego dobrego dla Diego!

    Moja przyjaciółka polecała fotelik caretero jako drugi, ponoć ma w opcji tą pozycję półleżącą i cena bardzo przystępna, no i ponoć dobrze w testach wypada. My póki co jeździmy w pożyczonym maxi cosi cabrio fix i jest ok.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeJan 4th 2013
     permalink
    Ale Mnie długo nie było przeleciałam chyba z 7 stron:shocked::shocked::shocked: buziaczki i wszystkiego Naj naj naj dla forumowych solenizantów /tek .
    Ojku czytam o waszych pociechach i przytulam wszystkiem z bolacymi brzuszkami,rosnacymi zebolami w trakcie skoków i katarkową Martynke :***
    ja dziekuję moim maluszkom i niebiosom za takie cud dzieci !!!!!!!!przepraszamze sie chwale al tak moje kluchy spia po 7-9 godzin w nocy nawet zosieńka juz nie budzi się nawet w mocy na karmienie zdaży się o 5ale raczej 6/7 cycuch i mm, potem Henio czasem na odwrót potem wstają 8-10 i papeluch cycuch mm i jakk się zmęczą to 13/14 już marudzeniei znów cycuch i mm i sen i tak do 16/17 zosieńka czasem pokima jeszcze przed kapielą henio zadko ale jest padnięty alemimo wszystko ciężko mu usnąć na noc cycuś bujanie bo zosieńka 7dmy dzień usypia sama ze smokiem w łóżeczku cos wspaniałego jestem z nich taka dumna .
    aha Zosia od tyg. swiadomo się smiejea teraz to już zaciesza na maxa czasem jej wyjdziena głos ,a henio troszke papulek poważny ale od 2 tyg. tez gdzies od 6 tego tyg. mówi a gu ja wiem to troszke nie samowite i wydawalomi sie ze sie przesłyszalam ale nie!!! poje pośpi i a gu a gu ciezko trafic z nagraniem alerodzice slyszeli przez skype i tel. :bigsmile:
    sciskam was mocno Kochane Mamusie :*** i Wasze pociechy .
    Doti dzikuję ze zagladasz do Nas i dodajesz otuchy a i wcielam twoje porady w zycie , i co 2gi dzień kapie i nie ma problemu z zasypianiem :]]]] a ten czas poswiecam starszej jest prosciej i lepiej . dzieki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.