Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    Misia-ludek, ja polecam femibion natal classic(dawny feminatal n).
    A co sie dzieje,ze nie urozmaicasz diety?
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    Ulcia daje małej bobotic na wzdęcia, próbowałam espumisan ale nie był za dobry dla niej ten bobotic działa lepiej. Mała normalnie się tylko pręży jak bączkuje ale jak jest jakiś większy to płacze ale od dwóch dni to jest marudna i ze snu się wybudza. Spróbowałam pieczarki jednego dnia i kiwi drugiego. Zapomniałam dodać że od tygodnia mała załatwia się raz na dwa trzy dni i w tedy ma mega ogromną kupę-konsystencja rzadka ale nie wodnista kolor musztardowy więc wszystko ok (ostatnio były białe grudki w kupce ale to doczytałam że właśnie wina niedojrzałego układu pokarmowego. Od 6 dni podaję jej Biogai probiotyk na wzmocnienie układu pokarmowego.
    co do diety to nie jem wzdymających produktów, żadnych cytrusów obiady normalnie, mleczne produkty normalnie
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    A tak właściwie to czemu nie można jeść cytrusów przy kp? Ja pochłonęłam od świąt parę kg mandarynek i w dalszym ciągu pochłaniam :)
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    piszą że cytrusy uczulają, poza tym nie próbowałam bo obawiam się o brzuszkowe problemy

    Treść doklejona: 26.01.13 16:38
    pytanie do mam stosujących łatwy plan trady hogg- co robicie jak maleństwo zasypia podczas karmienia? wg planu jest karmienie-zabawa-sen
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    gusiadm: piszą że cytrusy uczulają, poza tym nie próbowałam bo obawiam się o brzuszkowe problemy

    Cieszę się, że moje dziecko jest mało wrażliwe na to co jem, bo jak czytam ile sobie niektóre mamy muszą odmawiać, to aż mi się przykro robi.

    gusiadm: pytanie do mam stosujących łatwy plan trady hogg- co robicie jak maleństwo zasypia podczas karmienia? wg planu jest karmienie-zabawa-sen

    Wprawdzie nie wiem co zakłada plan w takiej sytuacji, bo dopiero zaczynam, ale osobiście nigdy nie odważyłabym się obudzić mojego dziecka:tongue:
    No chyba, że by się paliło i waliło...:devil::wink:
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    isiula: gusiadm: pytanie do mam stosujących łatwy plan trady hogg- co robicie jak maleństwo zasypia podczas karmienia? wg planu jest karmienie-zabawa-sen
    Wprawdzie nie wiem co zakłada plan w takiej sytuacji, bo dopiero zaczynam, ale osobiście nigdy nie odważyłabym się obudzić mojego dziecka No chyba, że by się paliło i waliło...

    No właśnie dlatego u mnie ten plan nie wypalił, bo okazało sie, ze na loterii zycia wylosowałam cycozwisa totalnego i mogłabym sobie ją odkładać, budzić, stawać na głowie a i tak jedynym miejscem gdzie nie wrzeszczała (bo płaczem wtedy tego nazwac nie mozna było) to był cyc.
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    właśnie czytam język niemowląt-moja też cycuś jako usypiaczek ale książkę dokończę zobaczę jak rozpoznawać jej potrzeby może coś z usypiania dla siebie zaadoptujemy-zobaczymy na koniec lektury
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    Śpiące dziecko szczęśliwe dziecko ;) a rodzice jeszcze bardziej:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    Dla mnie w łatwym planie przede wszystkim nie pasowało karmienie co 3 godziny :confused:
    Uważam, że dziecko powinno być karmione na żądanie.
    Książkę przeczytałam, bo ktoś mi polecił, ale zupełnie nie stosowałam tych zasad.
    Po pierwsze Adaś zawsze zasypiał na cycu, tak jak wyżej dziewczyny pisały, więc przecież bez sensu go wtedy budzić? :confused:
    Po drugie nigdy nie spał regularnie i nie dało się w żaden sposób tego zmienić, bo jeśli nie spał to nie płakał, tylko leżał i oglądał czarno-białe obrazki. Przecież do snu go nie zmuszę :confused:
    Myślę, że łatwy plan działa u nieskomplikowanych dzieci, które dużo śpią ( Adaś od urodzenia mało spał, dopiero potem mu się poprawiło ) i rzadko jedzą :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    No właśnie mój entuzjazm co do tego cudownego planu oklapł.. To wczorajsze padnięcie na macie to był wypadek przy pracy:sad:

    Jak go odłożyłam do łóżeczka to spojrzał na mnie z takim zdziwieniem jakbym z księżyca spadła..
    Zupełnie jakby chciał mi powiedzieć "Mamo, przecież łóżeczko służy do zabawy, a nie do spania.. Szykuj lepiej cycusia, a nie się wygłupiasz..":tooth:

    No i wyszło na to, że cały dzień był cyc grany - po spaniu, przed i w międzyczasie:tongue:
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 26th 2013
     permalink
    My dzisiaj mięliśmy szybki dzień. Zakupy mnie wykończyły, a Kacper nawet nie płakał:bigsmile:
    Teraz próbuje usnąć przy karuzeli z małą pomocą suszarki:devil:
    Wracam znowu do naszych uczuleń. Jakieś 3 dni temu odstawiłam mleko i wszystko co jest z nim związane. Wcześniej były liszaje, ale teraz tak jakby plamki, o których już wcześniej pisałam... Stan skórki był lepszy, ale dzisiaj zauważyłam pogorszenie. Cały brzuszek, rączki i nóżki w kropkach i gdzieniegdzie takich niby pokrzywkach. Nie swędzi, w wodzie się uwidoczniło najbardziej... Co to za cholerstwo może być?!!!!!!!
    --
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    A my dzisiaj kończymy 5 miesięcy:) Zdjęcia Ludwisia pod moim aktualnym wykresem bo nie umiem dodawać na forum także zapraszam. Niedługo już pół roczku będzie miał, a ja dopiero co na porodówce się męczyłam. Aż łezka w oku mi się zakręciła:bigsmile:
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJan 27th 2013 zmieniony
     permalink
    gusiadm: pytanie do mam stosujących łatwy plan trady hogg- co robicie jak maleństwo zasypia podczas karmienia? wg planu jest karmienie-zabawa-sen
    --


    Jak Nataszka mi zaśnie to odkładam do łóżeczka i cieszę się wolnością:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Gdy się obudzi to przystawiam ją ponownie do piersi, żeby sobie dojadła i kolejno.... zabawa, drzemka itd.

    Jak mała wypadnie mi z rytmu to staram się ten rytm wprowadzić na nowo...

    Nataszka to typowy średniaczek, jest elastyczna i przewidywalna więc dość łatwo było mi pokazać jej jak ma dzień wyglądać:)

    Zgadzam się z Winnicą przy problemowych dzieciach może być trudno wdrożyć ten plan ale uważam, że warto próbować.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Dziewczyny moja mała już trzeci dzień zasypia między 20-21 i śpi do 8-9 z pobudkami na cyca.Jestem Happy:cheer:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  1.  permalink
    Regi zazdroszczę stąd to EEE chyba Ci za dobrze;p
    A ja ogłaszam wszem i wobec,że wychodzi Nam prawa dolna jedyneczka:)
    ...ale to marudzenie i płacz doprowadza mnie do szału:(
    -- ,
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Ja to czekam na ten piękny czas, kiedy małe mi prześpią całą noc BEZ pobudek na jedzenie... Na razie 1-2 pobudki muszą być, zjedzą i idą spać, ale i tak muszę je nakarmić, więc dla mnie to nie jest przespana noc :(
  2.  permalink
    I tak Doti masz dobrze mój budzi się z 5 razy czasem zdarza sie,ze 4 godz przespi bez pobudki...nad ranem to już jest spanie na siłe;/
    -- ,
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    a u nas malutka od jakiegoś czasu zasypia koło 20-21 i tak do 4 rano śpi po trzy godzinki i pobudka na karmienie ale tak od 5 rano to się budzi co godzinę- nie bardzo wiem o co chodzi? pół nocy przesypia ładnie a ranek co godzinka i wówczas już się poddaję i koło 6-7 biorę ją do siebie kładę i od razu zasypia-może brzdąc już się przyzwyczaił i czeka aż ją wezmę?- dzisiaj ok 3 ze sześć razy ją odkładałam i co dotknęła łóżeczka to oczy otwarte no to usypiamy i z powrotem aż w końcu usnęła
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    No to ja pewnie też eee dostanę za nocne spanie. (ale bardziej się boję, że jak się pochwalę to Lusia zacznie wywijać jakieś numery). Lusia zawsze zasypia ok 20:30- 21:00 i śpi do ok.8:00. Dwa razy je o 12 i koło 6, ale nie wybudza się tylko przez sen szuka mleka, więc pakuje butlę do buzi i już. I tak od 2 m-ca życia...:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Pepper - sama sie o to prosilas :devil: Moj potworek zasypia ok. 24 I ma zawsze 3-4 pobudki :( Ciekawa jestem, czy kiedys przespi mi cala nocke :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 27th 2013 zmieniony
     permalink
    leneczka8484: I tak Doti masz dobrze mój budzi się z 5 razy czasem zdarza sie,ze 4 godz przespi bez pobudki...nad ranem to już jest spanie na siłe;/
    --

    U mnie podobnie. Malutka zasypia codziennie o 20-21, budzi się po 7.00. Z tym, ze mamy 3-4 pobudki (czasem tylko 2) na jedzonko - dla mnie to przespana noc nie jest... Przespaną nocą będę mogła nazwać taką, jak Mała zaśnie wieczorem i prześpi całą noc, do rana bez pobudek. Marzę o takiej i czekam z nadzieją :)
    Do 2 miesiąca budziła się raz na cycucha. Zasypiała 21-22, koło 4 pobudka i do rana spała - wtedy chodziłam wyspana :)
    --
  3.  permalink
    Pepper to mój tak jak i u Ciebie w sumie bo nie wybudza się tylko stęknie,kręci się wtedy wiem,że trzeba dać jeść więc wstaje biorę do łóżka i się karmimy czasem odkładam Go do siebie,a zazwyczaj już do rana śpi ze mną...także jak dla mnie to nie przespana nocka niestety...;/
    -- ,
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Kasiu u mnie nocki są przespane bo mała śpi ze mną i jak budzi się na cyca to go dostaje i śpimy dalej.Też się zastanawiam kiedy będzie przesypiać bez jedzenia,ale cieszę się że zaczęła chodzić spać o normalnej porze bo bywało że zasypiała o 24-1.
    leneczka8484
    :wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Ja swoje odcierpiałam z Natalą. Ona do ok. 7 m-ca życia budziła się każdej nocy góra co 1.5h!! I to z wrzaskiem. Jak była starsza i budziła się po 2-3 razy to już byłam przeszczęśliwa.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    U nas Kacper od 3 dni zasypia ok 22, budzi się ok 2 na jedzenie i śpi do 6, znowu jedzenie i do 9 dosypiamy.
    Kacper 2 dni temu odkrył lewą rękę...mistrzostwo świata:surprised:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    witam
    przeleciałam tylko ostatnie strony bo nie nadrobie niestety , za duzo piszecie ;)

    wpadło mi w oczy tylko to ( wyczulona jestem ;) )

    Regi79: A indyki ,kaczki czy gęsi też zawierają hormony?


    Indyk jest bardzo dobry, bo podobno jest tak delikatnym drobiem, że antybiotyków się mu nie podaje (może paść).


    i poraz kolejny doznałam wstrzasu ;) ja nie wiem czemu mit,z e drob jest karmiony hormonami tak mocno w ludziach siedzi :devil: kurczaki nie dostaja zadnych hormonów to raz a dwa indyki sa normalnie leczone antybiotykami jak jest taka potrzeba jak kazde inne zwierze, i własciwie nie ma hodowli współczesnej bez leczenia, ale sa okresy karencji i mieso jest dla konsumenta bezpieczne ( jesli pochodzi z pewnego zródła i było badane przez lekarza wet) a wiem co mówie bo jestem specjalista chorób drobiu i siedze w tym od 10 lat :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Regi79: Kasiu u mnie nocki są przespane bo mała śpi ze mną i jak budzi się na cyca to go dostaje i śpimy dalej.

    wiem Reniu jak to u Was wygląda i zazdraszczam - nie odnosiłam się do Was Skarby :) ja niestety wstaję do Malutkiej, bo Ona nie lubi spać ze mną w łóżku, za to doskonale czuje się w swoim. Próbowałam ją wziąć do siebie parokrotnie ale ni chu chu zasnąć nie chce. Za to jak tylko włożę Ją do łóżeczka, zasypia od razu.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    A ja Wam powiem, że chyba jestem wyjątkiem, ale z Młodą w łóżku się nie wysypiam :bigsmile: Włącza mi się tryb czuwania i całą noc potrafię spędzić w półśnie...I w dodatku śpię wtedy na jednym boku i po jakimś czasie biodra bolą mnie, jakbym była w ciąży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    katka_81: Za to jak tylko włożę Ją do łóżeczka, zasypia od razu.

    A tego to ja zazdraszczam:devil:

    między innymi dlatego:
    Olenkaka: Włącza mi się tryb czuwania i całą noc potrafię spędzić w półśnie...I w dodatku śpię wtedy na jednym boku i po jakimś czasie biodra bolą mnie, jakbym była w ciąży
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Dziewczyny,cieszcie się ,że Wasze maluszki tak śpią. Czytam Was i od razu przypomina mi się Oliwka. Wtedy dostałam bym ze 100 Eeee :tooth: Spała więcej niż czuwała. Jadła i spała,jadła i spała i tak ciągle. Do szóstego miesiąca potrafiła spać po 5 razy dziennie po godzinie,a czasami dwa razy. Raz po dwie, i raz po trzy. Także było miodzio. Ach ! I fakt,że nie zbudziło by jej nic.Teraz to musi popatrzeć kto jest obok niej,czy w ogóle ktoś jest.I budzi ją każdy głośniejszy dzwięk :( Także swoim wolnym czasem się nacieszyłam,a teraz dla odmiany więcej rozrabia niż śpi.Jakaś równowaga musi być co nie ? :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Hussy: potrafiła spać po 5 razy dziennie po godzinie,a czasami dwa razy. Raz po dwie, i raz po trzy. Także było miodzio. Ach ! I fakt,że nie zbudziło by jej nic.

    u mnie tak jest :) I mam cichą nadzieję, ze nie zmieni się to tak, jak u Ciebie Hussy :)
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, Adasiowi zrobiła się jakaś wysypka na plecach, w górnej części. Może któraś miała doświadczenie z czymś takim? Co to może być?







    Treść doklejona: 27.01.13 19:14
    Przepraszam za wielkość, potem usunę :wink:
    --
  4.  permalink
    Ja wróciłam właśnie z gór... Wszystko byłoby super gdyby nie 10 pobudek w nocy.. I płacz podczas jazdy samochodem. Do tej pory wszystko było dobrze, Jasiek był spokojny, a od wczoraj jest jakaś histeria:sad: płakał całą drogę, aż się krztusił i dusil... Droga wydluzyla sie z 4h do 8h! Musielismy co chwile stawać:sad: Jesooo, jak tu jechać jak dziecko tak strasznie płacze i woła.... Dziś było to samo na krótszym odcinku:cry: Czy to już tak będzie..? Przecież podobno dzieci lubią jeździć samochodem... :confused:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorstasia2
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Co do spania to zgadzam się z Olenkaka też nie potrafię spać z Lenką bo jestem nie wyspana i obolała.Pobudki też mamy 2 lub 3 w nocy na jedzenie i nie mogę się doczekać kiedy prześpi całą noc.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    CiastoMiłości: Przecież podobno dzieci lubią jeździć samochodem... :confused:



    taaaaaa
    moja Nina od urodzenia nie cierpi i do dzisiaj ma gorsze dni, kiedy przejechanie 5 km graniczy z cudem bo tak franca wrzeszczy
    ostatnio [jakby było mało] doszło również rzyganie [jak już dojeżdżamy na miejsce] więc obstawiam chorobę lokomocyjną albo nie wiem co
    w każdym razie jak słyszę, że wszystkie dzieci uwielbiają jeździć samochodem to mi się chce śmiać :cool:



    jeśli o noce chodzi to ja na pewno nie napiszę jak Ninka śpi [i spała jak była w wieku Waszych maluszków] bo dostałabym pierdyliard eeeeeeeeee :devil:





    WINNICA niestety ja nie wiem, co to może być za wysypka :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Ciasto, nie wszystkie lubią. To co można zrobić, to w dłuższe trasy starać się jechać w nocy. Oczywiście Jasiek budzi Ci się też w nocy, ale może jak zaśnie w foteliku, możecie wrzucać go z fotelikiem do samochodu, a jak już będzie spał w samochodzie, to może się nie obudzi tak łatwo, bo samochód jednak kołysze trochę no i będzie ciemno.
    Może też być tak, że było mu za gorąco, albo za zimno. Albo choroba lokomocyjna, o której pisała Teo, nie każdy wtedy wymiotuje, ale wystarczy złe samopoczucie, żeby dziecię płakało. No, ale tego to teraz się nie dowiesz...
    Ograniczcie na razie jazdy samochodem do minimum, a za jakiś czas może będzie lepiej.
    Jeśli musicie jechać gdzieś dalej, oprócz jazdy na noc, możesz też podać mu prze drogą np. viburkol, to są czopki uspokajające, niektóre dzieci lepiej po nich śpią.
    Może jak będzie starszy i bardziej czający, będzie bardziej lubił jazdę samochodem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    TEORKA: bo dostałabym pierdyliard eeeeeeeeee

    Teo, jak chcesz, to mogę Ci dać takie gratisowe Eeeee, bo niestety zapamiętałam dokładnie jak Ci spała i śpi Ninka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    winnica: jak chcesz, to mogę Ci dać takie gratisowe Eeeee




    podziękowawszy jednakowoż :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Gosiulinda dzisiaj też 5 miesięcy kończy :bigsmile:.
    Z tej okazji była kaszka jaglana z jabłuszkiem :bigsmile:.
    No i moje dziecko przewróciło się z plecków na brzuszek :bigsmile::bigsmile::bigsmile:.

    Co do Tracy Hogg to mnie się to zaczęło gdzieś koło 3 miesiąca sprawdzać, bo wcześniej, to Gosiak tylko spał i jadł, i tak jak piszecie zasypiała na cycu, więc jej nie budziłam.
    Teraz znowu zaczyna być gorzej z tym planem, bo potrafi już nie spać w ciągu dnia z 5-6 godzin, no a w tym czasie musi jeść przecież.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Wszystkiego dobrego dla Gosiaka i gratulacje!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Sto lat dla Gosiaka z okazji 5-miesięcznicy! :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Winnica, moze to potowki?
    Moja starsza corka uwielbiala jezdzic samochodem,po kilku chwilach zasypiala. Natomiast mlodsza drze sie mocno i nawet mam problem,zeby do moich rodzicow pojechac,bo wyje cala droge.
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Winnica, moze to potowki?

    Montenia, ale to wyskoczyło dziś, a akurat dziś cały dzień "chodził" we wdzianku na krótki rękaw i nóżki też miał gołe, tylko skarpety mu założyłam. No już lżej to go nie mogłam ubrać chyba :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    A moze zmienilas proszek do prania,balsam itp. lub cos dostal do jedzenia nowego. Albo byl ostatnio szczepiony?
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    Sto latek dla Gosi :flowers:
  5.  permalink
    Dużo zdrówka dla Gosiaka :clap:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    montenia: A moze zmienilas proszek do prania,balsam itp. lub cos dostal do jedzenia nowego. Albo byl ostatnio szczepiony?

    No właśnie ani nic nowego nie dawałam do jedzenia ( Adaś od kilku tygodni je właściwie wszystko to co my, o ile jest zdrowe, bo jest na BLW ) ani nie zmieniałam proszku czy kosmetyków :confused:
    No chyba, że królika można uznać za nowość, ale jadł 4 dni temu i nic mu nie było, a wysypka wyskoczyła dziś...
    Hmm... jadł dziś rano pierwszy raz chleb posypany słonecznikiem, ale akurat słonecznik mu odkroiłam, więc chyba to nie może być to? No chyba, że był też wewnątrz chleba, ale tego nie sprawdzę :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJan 27th 2013
     permalink
    A ja dorzucę 3 grosze do spania nocnego. Otóż nasz maluch (CHWALĘ!) spał od 22:45 do 5:45 bez pobudki i spałby dalej gdyby nie nawał, więc musiałam go przygarnąć i nakarmić... Potem spał dalej.
    Ale jednorazowo 7 godzin? Pierwszy raz to się zdarzyło!!!:crazy:
    A teraz mięliśmy gości i mały taki był już chyba zmachany, że jak miałam go myć o 22 to sam usnął bez cyca i śpi cały czas, więc go nie wykąpię... Sama idę już spać z resztą... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny...upewniam się...mówiłyście, że królika kupujecie w biedronce? Kurcze przeszłam 3 razy lodówki/zamrażarki w Biedronce i żadnego królika nie widziałam :confused:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Dzień dobry :bigsmile: Nasza Kingunia skończyła wczoraj już 4 miesiące :crazy: a nasza starszaczka przedwczoraj już 7 lat :cheer: boszzz kiedy to zleciało?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.