Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    dziewczyny pamietacie jak pisałam o naszych problemach z tymi krosteczkami?
    gdy byłam u pediatry zaleciła mi oczywiscie smarowac buzke tym kremem ale ketotifenu nie podawac, chrostki zeszły ale ja odstawiłam na pare dni vigantol i znów zaczełam podawac i chrostki znów sie pojawiaja!!! a zadnych kosmetyków przeciez nie uzywam tylko szare mydło...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho ja bym na Twoim miejscu poszla do alergologa no i pogadac z pediatra o tym vigantolu. samemu lepiej wit d3 nie przestawac dawac
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Hura znalazlam sklep a raczej hurtownie a w niej pelno zabawek sasy w piatek ide odebrac konika :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Dziewczyny klaudia zaczela sie obracac ale jestem szczesliwa jupi jupi :rolling::swingin::rolling::swingin::rolling::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    ooo gratulacje dla Dusi, ale pięknie uczciła 5-cio miesięcznicę :))
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    mamodusi gdzie znalazlas??:) i gratulacje dla Dusi :)

    a moje dziecie kica jak zajaczek :) sporadycznie i bardzo nie poradnie ale jednak:) staje na czworakach raczki do przodu i podskakuje dupcia i kolankami do przodu :) :rolling::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiesz Kwiatuszku gdzie jest hurtownia bociek ale nie ta mala tylko ta wieksza za teatrem nowym to w niej

    A chciala bym zobaczyc jak to Kacperkowi wychodzi :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    aha:) no ja tam zawsze chodze:) bo w tej małej to tylkko raczej ubranka są:)

    Kacperka nagram kiedys jak udoskonali swoje wyczyny:) bo narazie trzeba sprawnego oka zeby uchwycic to:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    A ja nie wiedzialam ze tam tyle tych zabawek SASY jest dopiero dzis sie dowiedzialam :wink:
    --
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    hej kobitki,a moja tez spi ze mna w nocy a popoludniu ,to tez ze mna i obowiazkowo cyc do spania,ale ona jeszcze malutka ,mòa maz nie chce zebym ja oduczala ,bo placze ...ale ja i tak zaczne ,jak bedzie w pracy.Ogòlnie còrka zdrowa jak ryba...POZDROWIONKA...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Też byłam w tej hurtowni - z Dronką z resztą - podobała mi się duży wybór zabawek i miła obsługa jak dla mnie :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Ania czekam na przepis na pomidorowa, i czy moge dac Matowi syrop z cebuli?
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Izunia a ty tez z Zabrza ??????
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Nieee, ja mieszkałam swego czasu w Rudzie Śląskiej [GODULA], ale wyjechałam i obecnie zamieszkuję Polskę centralną.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    hi a ja tez mieszkalam na Goduli tam kolo poligrafi na osiedlu a potem na Wirku :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 16th 2008
     permalink
    Taaak ?? Kurcze może się znamy :shocked:
    Ja mieszkałam na przeciwko Kościoła na Goduli :wink:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Byc moze ale zbieg okolicznosci no no mieszkalam tez kolo kosciola na ul Imieli
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mamdusi mieszkała wszędzie hehehhe
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mamodusi faktycznie blisko mnie hehe
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Harpijko nie wszedzie ja sie w Rudzie sl urodzilam potem przeprowadzilam sie do Zabrza poznalam mojego M i konczymy budowe domu w Piekarach sl wiec tak duzo tego nie bylo :wink::wink:
    --
  2.  permalink
    Czesc wszytskim.ja dzis mega niewyspana:( no ale c o tam.własnie czekam az sie Piotrus obudzi ,ubieramy si e i idziemy do pani doktor zobaczyc co dalej z tymi chrostkami:angry:
    Pogoda taka sobie-zzziiimmmnno.



    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 17th 2008 zmieniony
     permalink
    strasznie boli mnie brzuch tak jak bym miala dostac @ juz nie wiec co zrobic po scianach chodze czy moge wziasc nospe ???????????????????????????????????????????:cry: pewnie dlatego ze wzielo mnie na wspomnienia:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Nie wiem jak z nospą, ale może jakąś przeciwbólówkę np. APAP. Jak miałam atak migreny to brałam APAP, bo lekarz mi pozwolił, jeszcze wtedy karmiłam!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    nielze produkujecie postyu a ja mam komp zepsuty
    goscinnie stukam z pokoiku Gabrysi ale u niej to i klawiatura do bani i wysokosc biurka nie ta.. no w ostatecznosci jak naszego nie bedzie szlo zreperowac to zabiore pudlo od niej na pare dni :)

    Myszorko juz wrzucam przepis na temacie jedzeniowym :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mamodusi - ja nospy nie bralam. z lekow ktore pozwolila mi lekarka brac to apap panadol paracetamol i w silnych bulach nurofen a w razie gdyby to bylo po ostatnim karmieniu to nawet nurofen forte.
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mam apap to wezme moze to zmiana pogody :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    A my mamy same wizyty po lekarzach,nawet lekarka domowa do mnie dzwoniła pytać jak mały się ma i jak by coś się działo to od razu na izbę przyjęć jechać.Jak na razie to wydaję mi się,że Kamil dobrze się czuje ,nie ma gorączki,tylko znów kupki zielone są:(.Do niedzieli ten antybiotyk a potem znów posiew i mocz ogólny.25.01 idziemy do nefrologa,a po 13 tej mam dzwonić by się umówić na cystouretrografię a tak się bałam tego badania i nie chciał mu robić i kurczę nie uniknę tego.Biedulek się nacierpi -bo to badanie bolesne a znieczulenia nie mogą mu dać bo jak na razie nie wiadomo na co jest uczulony podobno na peralginę ale nie są pewni a badania robili.Mówię Wam jestem podłamana.A dzisiaj jedziemy na 17 zbadać bioderka.Biedne to moje maleństwo tyle się musi nacierpieć.Oby tylko wszystko było dobrze.Pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzieciaczki:)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Wydra napewno wszystko bedzie dobrze biedny Kamilek ucaluj go odemnie mocno i trzymaj sie jakos jestesmy z toba i trzymamy kciuki :hugging::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Wydruś będzie dobrze a zielone kupki to może od antybiotyku, mój kiedy brał to właśnie takie robił a na dodatek wodniste ale lekarka mnie uprzedzała ze tak moze działać lek na jego wypróżnienia. Będzie dobrze trzymamy kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Wydra wszystko będzie ok - może jakiś żel znieczulający zastosują - nie martw się, moje chłopaki też dużo przeszły a teraz takie silne i odważne :bigsmile:
    • CommentAuthorkozera
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    a moja robi tez zielone ale ja jem brokuly ,szpinak i salate...ogòlnie jest zdrowym dzieckiem,wiec nie bede przezywac koloru zielonej kupki...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Kozera tu nie chodzi o przeżywanie, tylko o obserwację dziecka - moje maluchy swego czasu też robiły zielone kupki, ale podawałam im żelazo ... Czasem warto skonsultować to z pediatrą by wykluczyć choroby czy nietolerancję jakiegoś produktu przez maluszka. Moja pediatra zawsze powtarzała, że kupa bobasa do roku czasu powinna być pod kontrolą rodziców, gdyż ona wiele mówi o stanie dziecka :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Hogatka moje chłopaki też zielono miały w pampersie jak brały antybiotyk - nawet czasem myślałam, że miały biegunkę jednak pediatra to wykluczyła.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Mnie przy przepisaniu antybiotyku lekarka od razu powiedziała ze mogą być zielone i żadsze i żeby sie tym nie przejmować bo nie ma nic za darmo. Dodatkowo dawałam mu lacidofil w połowie między jedny a drugim podaniem leku.
    Wydra po kuracji antybiotykiem uważaj bo może być tak ze mały dostanie pleśniawek, chodzi mi o ten moment kiedy się dopiero pojawiają(żeby już działać) bo one bardzo szybko mogą przejść w stan ostry, zrobi sie gruby korzuch i wtedy dośc że jest to bolesne dla malucha to jeszcze nie będzie chciał jeść. Bynajmniej u mnie się tak zrobiło po antybiotyku, aftin nie pomógł, nystatyna też nie, wreszcie dwa razy potraktowałam je fioletem i czyściłam mokrą od siuśków pieluchą i teraz mam spokój.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    U nas był antybiotyk ZINACEF domięśniowo i SUMAMED doustnie - ja podawałam LAKCID, aby chłopakom nie obciążać żołądka i aby apetyt miały znośny - co prawda jadły częściej ale mniej, bo przy zapaleniu płuc i oskrzeli wiadomo, że dziecku ciężko pić i ssać. Teraz na szczęście jest dobrze :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    A ja jutro z Matem do lekarza, katar mały ale kaszel straszny:cry:
    --
  3.  permalink
    Myszorko- trzymam kciuki. Matus z pewnoscią dostanie jakis syropek i szybko wróci do zdrowia. Ta pogoda taka nijaka,wiec grasują te potworne wirusy...




    JEMMA - co z Tobą??????
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Aga te same myśli ... Też zastanawiam się co z Jemmą i Maksiem ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Myszorka trzymam kciuki aby z Matim wszystko było ok :wink:
  4.  permalink
    mam nadzieje,że u nich wszystko ok, a ze nieobecnośc jemmy to tylko ewentualny kłopot z netem albo ciekawsze zajęcia od pogaduszek .
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    NO jak też mam taką nadzieję, że wszystko u nich gra ...
  5.  permalink
    Izunia- a powiedz- chłopcy się jeszcze drapią po nożkach? Próbowałas zmieniać pieluchy ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Aga no zapomniałam Ci napisać ... Zmieniłam im Pampersa na Huggies'y - przez dwa tyg ta zmiana trwała i chyba nie ma wielkiej poprawy ... Ale wiesz co ja zauważyłam, że w większości one drapały się po brzusiu bo chyba zbyt mocno zapinałam pieluszkę [zbyt ciasno]. Teraz jest ciutkę lepiej, ale i tak skonsultuję to z naszą pediatrą.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Nie mają żadnych plamek, krostek czy czego tam :neutral:
  6.  permalink
    Izunia- wiesz co... Kup sobie 1 paczkę happy ... Mi sie wydaje,że oni sie drapią, bo te bardzo chłonne pieluchy ogolnie kiepsko przepuszczają powietrze... Bella ma chyba w sobie najmniej chemii...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga ok - spróbować możemy.

    Chyba będzie kolejna mamusia z bliźniakami - piszę chyba bo to jeszcze nie wiadomo do końca = na razie są dwa pęcherzyki oby jej się udało :peace: ----- > patrz Przyszłe Mamusie :bigsmile:
  7.  permalink
    Ściskam mocno kciuki- nie gratuluję glosno , oby nie zapeszac, tfu, tfu:)

    Powiem Ci Iza,ze ja podziwiam rodzicow, którzy maja więcej niz 1 dziecko. Moja przyjaciołka ma 1,5 roczne bliźniaczki ... Powiem jedno - oczy w d...
    :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Hehehe dokładnie Aga - DOKŁADNIE :wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 17th 2008
     permalink
    Hej mamusie, rozmawiałyśmy tu swego czasu o termometrach, chciałam więc się podzielić najnowszą obserwacją, bo mi akurat mąż zachorował i wypróbowałam na nim otrzymany na Gwiazdkę termometr na podczerwień z elektronicznym ML1622. Wyniki: IR 41,2 (sic!), ML 38,6.

    To tak do Waszej wiadomości. Ten na podczerwień jest z sieci niemiecko-austriackich drogerii dm i kosztował ok. 13 Euro.
    --
  8.  permalink
    czesc dziewczyny.ja dzis nawet wyspana za to mam tyle robotyy dzis w domu a mały jak zwykle spac nie chce a jak juz zasnie to na 20 minut.pogoda straszna ze lepiej sie nie ruszac z domu wogóle.Mielismy kolede wczoraj,tak sobie było ksiadz krótko siedział.dzisiaj niby ma mnie odwiedzic kuzynka ale z nia do konca nic nie wiadomo.a samej to tak nuuudddnnoo
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.