Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Magda_a no to mam teraz dylemat-bo mojej małej pomaga to że jem jabłka na wyprużnienia a wzdęcia ją męczą-z tym że problemy wzdęciowe miałyśmy już wcześniej zanim regularnie zaczęłam jeść jabłka

    Treść doklejona: 15.02.13 16:22
    Dii-mi też położna zalecała jeść jabłka
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    magda_a: Dziewczyny - jabłka też powodują wzdęcia...
    Jak Zu miała straszne kolki i byłyśmy na szczepieniu, to od razu lekarz - pediatra kazał odstawić wszystko co jabłkowe...

    Dziwne... Ja od zawsze jem dużo jabłek i Kacperek ani razu nie miał kolki...:confused:
    Ale co lekarz to opinia:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Uwierzcie mi, że jabłka powodują wzdęcia, jeśli dziecko ma delikatny brzuszek jak moja Zu, to po jabłkach był mega płacz! Skoro dziecko ma zatwardzenie, to spróbowałabym suszonych śliwek (czy nie powodują wzdęć), albo jadłabym jabłko raz na kilka dni...
    Problem z wypróżnianiem ma 99% noworodków i nie dlatego, że mają zaparcia... Wynika to z niedojrzałości układu pokarmowego....
    Co do kopru - stara szkoła mówi, że podawać herbatkę z kopru, teraz już się z tego wychodzi... Lepiej dać rumianek...

    Treść doklejona: 15.02.13 16:42
    No i dużo zdrówka dla Marysi!
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    magda_a: Uwierzcie mi, że jabłka powodują wzdęcia

    a to prawda. Ja niestety musiałam odstawić swego czasu ten najcudowniejszy - jak dla mnie - owoc na świecie ;) Misia miała fest biegunki i wzdęcia przez 2 dni. W nocy płakała po parę godzin. I pierwsze o co zapytała mnie neonatolog, to czy przypadkiem nie jem jabłek :) I rzeczywiście, 3 dni wcześniej zaczęłam je jeść :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    No i zostawili nas w szpitalu i co gorsza kardiolodzy będą dopiero w poniedziałek, a do tego czasu porobia jej tylko jakieś podstawowe badania. I nie wiem jak to będzie w nocy bo Mała spala tylko z nami w łóżku' a tu dla mnie jest tylko lezak a dla niej lozeczko. :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Acia biedulko trzymaj sie ...dobrze ze poszłas do lekarza bo ten bezdech byl niepokojacy ...teraz zapewne jesteście w dobrych rękach! Mam nadzieje ze szybko wyjdziecie
    -- ,
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Acia trzymam za Was kciuki. Najważniejsze ze jesteście pod opieka.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Kurcze Acia, trzymam za Was kciuki...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Acia szybkiego powrotu do domku!
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Potwierdzam z tymi jablkami, Nadia bardzo dluuugo miala po nich wzdecia... tak, jak pisze magda dobre na zaparcia sa suszone sliwki (choc tez moga wzdymac) wszystko zalezy od brzuszka dziecka :)
    --
  1.  permalink
    Moj maly po nich chyba tez mial wzdecia, bo odkad nie jem to jakos mu lepiej :) My naszczescie nie mamy problemu z wyproznianem, codziennie kupka, a nawet 2 :)

    Suwaczek z babyboom.pl
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas po szczepionkach wróciły kolki. Podajemy Sab simplex i jest spokój. Chciałabym podawać go tak w razie czego, ale nie wiem czy raz dziennie przed posilkiem koło 16 wystarczy by kółek wieczorem nie było?
    Zostało mi pól opakowania, tu w Uk nie dostanę tych kropelek ( muszę sprawdzić na smazonie jeszcze).
    Poproszę teściów by przywieźli z polski. Bo infacol sie chowa przy Sab simplexie ;)


    Acia - dobrze, ze jesteście pod fachowa opieka. 3mam kciuki za Was.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Jejku, Acia, czyli lekarze wolą poobserwować Tosię... Teraz jesteście pod fachową opieką- będzie dobrze! Trzymam kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Acia trzymam mocno kciuki!

    Madziauk - mi pediatra mówiła, że można podawać 4 razy dziennie nawet przez dłuższy czas, bo te kropelki nie wchłaniają się z przewodu pokarmowego. Podawałam tak do końca drugiego m-ca, teraz tylko doraźnie.
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Acia, kciuki i od nas!

    Dziewczyny ratunku...Lusia wcale nie chce jeść. Nie wiem, czy to jeszcze po tej trzydniówce, czy z jakiegoś innego powodu (zęby?), ale wypija dosłownie po troszeczku i to na przymus. Dziś trzy razy po 50-60 i teraz przed snem 110ml. Poza tym zjadła pół miseczki (ok. 75ml) kaszki mleczno-ryżowej łyżeczką i ze trzy łyżeczki owoców. Nie martwie się nawet, że się nie najada, tylko że się odwodni. Ile dziecko musi wypić dziennie, żeby się nie odwodnić? Od razu dodam, że żadnej herbatki do ust nie bierze.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Isiula - doraźnie tzn? Ja dziś pisałam raz rano, raz koło 17 i teraz przed snem. Nie wiem czy tylko np. późnym popołudniem i przed snem wieczorem nie podawać. A i podaje tylko 7 kropelek.
    --
  2.  permalink
    To co lepsze dziewczyny na wzdęcia żeby Malutka nie miala ? ja wypije herbatę z kopru to mała wzdęć nie ma (ale na opakowaniu napisane , że jest nie zalecana w czasie karmienia piersią ) czy podawać raz dziennie 10 kropelek espumisanu bo tyle jej wystarczy i też nie ma wieczorów płaczu...
    A raz tylko zjadłam jabłko i był większość dnia płacz i napinanie nie wiem czy to po jabłku ale akurat w ten dzień.
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Pepper - Zu też odmawiała i nadal odmawia mi mleka... Może potrzebuje już coś innego? A próbowałaś dać jej jakiś soczek, wodę, kompocik? Zu wypija w dzień ok.50-80ml soczku albo wody lub herbatki...wieczorem przed snem ok.100/120ml mleka i w nocy wypija MAKSYMALNIE (przy dobrych wiatrach) 200ml. Z reguły jest to nawet mniej niż 200ml... A w nocy Lusia też nic nie wypija?

    Treść doklejona: 15.02.13 22:56
    Pepper - pomogłam Ci na tyle ile potrafiłam - podając ml wypijane przez Zu, ale nie mam najmniejszego pojęcia ile takie maluszki powinny wypijać płynów w ciągu dobry... Uznaję, że to co wypija moja Pchła starcza jej, bo nic złego się nie dzieje....
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Pepper moja mała dzisiaj ma to samo. Bylam u pediatry bo mnie żłobek z pracy ściągnął bo miała 38,5 . Pediatra nic nie stwierdził ( osluchowo czysta) , dostaam skierowanie do larygologa - też ok . Nie chce jeść , ale pije . Mam na wszelki wypadek skierowanie do szpitala jakby w weekend się pogorszyło :( Mam nadzieję ze to 3-dniówka i nie skorzystam ze skierowania.

    Sysia - mi mała poszła na TT , wszystkim innym pluła. Trwało to około miesiąca , ale nauczyła sie . Próbuj i napewno zaskoczy a przede wszystkim się nie denerwuj bo maluchy to wyczuwają - powodzenia :)

    Ja wróciłam do pracy 2 dni temu .. a dzisiaj musiałam się zwolnić bo mała chora - masakra
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Peppermill
    U nas było to samo jak Oktawia była chora,5 dni dziecko odmawiało jedzenia.Cyca piła na śpiącego i tylko troszkę.Nie chciała żadnych soków ani herbatek.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    A próbowałaś dać jej jakiś soczek, wodę, kompocik?


    Próbowałam tylko z wodą i herbatką, ale pluje smokiem, jak tylko poczuje smak...Może jakiś soczek jej kupię, albo herbatkę taką bardziej fikuśną w smaku.

    Mam zresztą nadzieję, że to jest jeszcze ciągle związane z przebytą chorobą ( niby wysypka już blednie i gorączki nie ma, ale marudna i płaczliwa jest wciąż, szczególnie wieczorem).
    A w nocy Lusia też nic nie wypija?


    no nie wiem jak będzie dziś, bo w ciągu dnia osiągnęła apogeum niejedzenia/niepicia, ale np. wczoraj w nocy wypiła jakieś 250ml- także nie było najgorzej.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Ile dziecko musi wypić dziennie, żeby się nie odwodnić?


    gdziesz czytałam że dziecko poinno wypijać tyle ile jednorazowo zjada . Moja wypije dziennie 2 heratki po 100ml - daje jej tylko rumianek lub koper włoski

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 15.02.13 23:19</span>
    A jeszcze pedniatra kazała mi zwracać szczególną uwagę na to czy sika . Jak pieluszka sucha to do szpitala
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    Moja właśnie rumiankiem i koprem włoskim gardzi. Muszę pokombinować z innymi napojami.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 15th 2013
     permalink
    ważne żeby piła , może coś smakowego albo sama woda... Moja właśnie zjadła i ja "przeleciało" . Kurcze nie widać żeby była chora bo gada jak najęta zamiast spać ... Dałam jej koło 20-tej pedicetamol bo była rozpalona . Uciekam , muszę ją ululać bo mi się oczy zamykają. Zdrówka dla Lusi , miejmy nadzieję że jutro będzie lepiej ( i noc przespana )
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Peeper u nas Fran nie chory ale od wczoraj odmawia jedzenia...Martynka Uli też coś się popsuła może nasze sierpniaki skok mają???
    --
  3.  permalink
    Albo zębolki się Waszym pociechą przebijają i wtedy dzieciaczki też gorzej jedzą i piją, bo ssanie sprawia ból
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja czytałam na jakimś forum eksperckim, że dziecko w wieku 6-12m powinno wypijać minimum 500ml dziennie mleka, ale liczą się też kaszki na mleku :confused:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 16.02.13 09:17</span>
    Acia trzymamy kciuki, w szpitalu na pewno się wami zaopiekują i coś zaradzą :grouphug:, co do butelek widać co dziecko to inna butelka, moja TT próbowała się nauczyć 2 miesiące i lipa, teraz próbujemy lovi, wczoraj udało jej się wypić całe 25ml przez 30 min :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    wczoraj udało jej się wypić całe 25ml przez 30 min

    to super , dobrze że nie wypluwała smoka :bigsmile:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 16.02.13 10:11</span>
    u mojej kluski dzisiaj spadła temperatura do 37,5 . Nsd ranem chciałam jej dać predicetamol bo była strasznie rozpalona i zwróciła to co zjadła . Rano znowu ją przeczyściło ... Temperaturę 37,5 powinno się zbijać czy zostawić ja w spokoju ? Sama nie wiem czy jechać po czopki...
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    dziewczyny ja czytałam że nie powinno się jeść suszonych śliwek karmiąc piersią bo to owoc pestkowy- w naszym przypadku jabłka działają super na kupki odkąd jem dwa dziennie mała robi kupki co drugi dzień-ale bączki dalej ją męczą
    więc jeśli nie jabłka to co innego mogłoby być dobre aby pomóc jej z tymi kupkami?
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    czerwinka: Peeper u nas Fran nie chory ale od wczoraj odmawia jedzenia...Martynka Uli też coś się popsuła może nasze sierpniaki skok mają???

    Potwierdzam w 100% :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    A mam pytanie do Was, moj maly ciagle wklada reke do buzi, masakra jakas. Ja mu daje smoczka i ino sie odwroce a juz reka w buzi, zabawek rzadnych nie umie jeszcze do buzi skierowac. Niechce aby mu cos z palcami sie stalo, wysuszyly sie czy cos w tym stylu od tego wkladania. I jedzenie nie ma nic do rzeczy bo robi top nawet tuz po posilku..

    Suwaczek z babyboom.pl
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Majka juz przez dluzszy czas pakuje rece do buzi(wlasciwie to laduje wszystko co wpadnie w jej male raczki) i jest to normalne. Maluchy poznaja w ten sposob swoje cialo i cos tam jeszcze bylo o odruchu wymiotnym, ze w ten sposob przygotowuja buzke do przyjmowania papek z lyzeczki.

    I moja mala juz od jakiegos czasu namietnie macala kolanka, a teraz podnosi pupe jeszcze wyzej i zaczyna dotykac stopek. Jeszcze troche i sie za nie zlapie!:cool::bigsmile:
    --
  5.  permalink
    No ale on ma juz takie suche palce przez to wkladanie i wszystko w kolo jest mokre od jego raczek he he

    Suwaczek z babyboom.pl
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Ja jakiś czas temu chwaliłam moje dzieciątko, że ładnie śpi w nocy. I owszem to się nie zmieniło, nie muszę go lulać w między czasie, ale za to budzi się co 2-3 godziny na jedzenie. Czyżby nie dojadał? Sama nie wiem. Tak jest od dwóch dni...:confused: Ale za to gugacz jeden polubił jak nigdy leżenie na brzuszku :bigsmile: Leży tak nawet godzinę bez zająknięcia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    madziauk: Isiula - doraźnie tzn? Ja dziś pisałam raz rano, raz koło 17 i teraz przed snem. Nie wiem czy tylko np. późnym popołudniem i przed snem wieczorem nie podawać. A i podaje tylko 7 kropelek.

    Teraz podaję tylko jak widzę, że jest taka potrzeba. Jak go brzuszek boli, gdy zjem coś niedozwolonego :) jeżeli tak jak teraz podajesz jest ok i brzuszek Karolka nie boli to podawaj tak dalej albo kombinuj z dawkowaniem i obserwuj jak dla niego będzie najlepiej. Ja raz odstawiłam całkiem, bo myślałam że już będzie ok, ale kolki powróciły, więc podawałam znowu. Po jakimś czasie znowu odstawiłam, było ok, więc przestałam podawać. No generalnie kombinowałam tak, żeby było dobrze :)
    21olcia1990: To co lepsze dziewczyny na wzdęcia żeby Malutka nie miala ? ja wypije herbatę z kopru to mała wzdęć nie ma (ale na opakowaniu napisane , że jest nie zalecana w czasie karmienia piersią ) czy podawać raz dziennie 10 kropelek espumisanu bo tyle jej wystarczy i też nie ma wieczorów płaczu...

    To zależy jak Tobie wygodniej, jeżeli nie ma wzdęć po koprze to pij dalej. Tak jak pisałam wcześniej, gdyby nie był dozwolony przy karmieniu piersią to nie dodawaliby go do każdej herbatki laktacyjnej. Ja piję codziennie i to sporo i małemu nic nie jest. Jeżeli Twojemu dziecku pomaga to pij dalej. No chyba, że Ci nie smakuje to podawaj kropelki. Najlepiej podejść do tego intuicyjnie :)
    Malisiek: I moja mala juz od jakiegos czasu namietnie macala kolanka, a teraz podnosi pupe jeszcze wyzej i zaczyna dotykac stopek. Jeszcze troche i sie za nie zlapie!:cool::bigsmile:

    O jak fajnie, mój zauważył że ma nogi jak mu je pokazałam, ale nie wykazał zainteresowania :) nadal jest skoncentrowany na rączkach - szamie je namiętnie, a ślini się jak bokser :)
    madziik1983: A mam pytanie do Was, moj maly ciagle wklada reke do buzi, masakra jakas. Ja mu daje smoczka i ino sie odwroce a juz reka w buzi, zabawek rzadnych nie umie jeszcze do buzi skierowac. Niechce aby mu cos z palcami sie stalo, wysuszyly sie czy cos w tym stylu od tego wkladania. I jedzenie nie ma nic do rzeczy bo robi top nawet tuz po posilku..

    To jak najbardziej normalne w tym wieku, w ten sposób poznaje świat :) ja z tym nie walczę, staram się tylko zainteresować go czymś innym np. daję taką szmacianą zabawkę i wtedy ją szamie zamiast rączek albo daję swoją rękę. Ogląda ją wtedy z zainteresowaniem i pakuje do buzi moje palce. A jak się znudzi to znowu ssie swoje paluszki :) gdzieś czytałam, że dla dzieci ssanie paluszków jest jak jakieś orgazmiczne doznanie, więc nie będę mu tej przyjemności odbierać ;)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    dziewczyny moja Ninka miała taki etap w swoim życiu [ok lipca/sierpnia kiedy te upały były], że potrafiła mi przez kilka dni nie wypić ANI 10 ML mleka ani wody ani niczego
    czaicie ?
    ani 10 ml :shocked:
    a gorąc był taki, że ja 3 litry wody spokojnie pochłaniałam do południa
    a ona nic
    potem niby mleko pić zaczęła ale nic poza nim [a wcale go dużo nie wypijała - licząc dobowo]
    dopiero jak skończyła rok to nauczyła się pić [niestety herbatę , wody nie tknie] i dziennie wypija nawet i cztery butelki [każda po 250 ml]
    plus mleko rano i wieczorem

    ale dłuuuugi czas piła bardzo mało, wręcz minimalnie mało i nic jej się nie działo także wg mnie dziecko wie co robi i się ani zagłodzić nie da ani z pragnienia uschnąć :wink:
    tak mi się wydaje przynajmniej :wink:
    --
  6.  permalink
    isiula: To jak najbardziej normalne w tym wieku, w ten sposób poznaje świat :) ja z tym nie walczę, staram się tylko zainteresować go czymś innym np. daję taką szmacianą zabawkę i wtedy ją szamie zamiast rączek albo daję swoją rękę. Ogląda ją wtedy z zainteresowaniem i pakuje do buzi moje palce. A jak się znudzi to znowu ssie swoje paluszki :) gdzieś czytałam, że dla dzieci ssanie paluszków jest jak jakieś orgazmiczne doznanie, więc nie będę mu tej przyjemności odbierać ;)


    Dziekuje za odpowiedz.

    Dii: Ja jakiś czas temu chwaliłam moje dzieciątko, że ładnie śpi w nocy. I owszem to się nie zmieniło, nie muszę go lulać w między czasie, ale za to budzi się co 2-3 godziny na jedzenie. Czyżby nie dojadał? Sama nie wiem. Tak jest od dwóch dni..


    Moj maly od urodzenia tak ma ze pierwszy sen ma 5-6 h a pozniej to juz co 2,5-3h z zegarkiem w reku wstaje na karmienie.

    Suwaczek z babyboom.pl

    Treść doklejona: 16.02.13 15:13
    I mam pytanie co do konsystencji kupki mojego malucha... Maly ma skaze i od paru dni podawalam mu bebiko pepti. Wczesniej robil kupke 1-2 razy na dzien i taka troszke jak szpinak he he. A po mleku byla zielonkawa i z grudkami jak serek wiejski, i po kazdym karmieniu mimo iz mm dostawal tylko na wieczor, to normalne?? Dodam ze jak przestalam mu dawac od 3 dni mm to wszystko wrocilo do normy. Teraz niewiem czy moge dawac to mleko czy nie?? kontakt z lekarzem dopiero w poniedzialek..
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    madziik1983: Moj maly od urodzenia tak ma ze pierwszy sen ma 5-6 h a pozniej to juz co 2,5-3h z zegarkiem w reku wstaje na karmienie.


    No i u nas tak właśnie było wcześniej. Zasypiał powiedzmy o 21, budził się na karmienie ok. 5 i potem po 8. A teraz od 21 pobódka o 23:30, o 2:30, o 4 i o 7:30 i potem spał od 9 do 11... Dziwne rzeczy...

    Treść doklejona: 16.02.13 17:41
    Madziik a co do tych kupek, to u nas kiedyś było podobnie, takie grudki... ale nie przywiązywałam do tego większej uwagi. Przeszło. I czasem kupka jest też zielona ale teściowa twierdzi, ze nałykał się zimnego mleka i to dlatego. Czasem tez mi się tak wydawało, bo za każdym razem jak dłużej byłam na mieście i potem go karmiłam, to miał kupkę jakby zielonkawą:wink: I mój Kacperek ma podejrzenie skazy białkowej, ale podaję mu tylko moje mleko więc nie wiem... To raczej nic złego. Chyba spokojnie możesz poczekać do wizyty u lekarza. A może mu nie służy to mleko... Sama nie wiem bo nie używałam... Więc w 100% nie pomogę. Może dziewczyny, które to stosują...?
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Peeper u nas Fran nie chory ale od wczoraj odmawia jedzenia...Martynka Uli też coś się popsuła może nasze sierpniaki skok mają???


    ha, może i tak, bo Lusia nie dość że marudna to mam wrażenie, że jakoś się uwsteczniła...
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeFeb 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziekuje, no wlasnie jak karmie piersia sama to tak nie ma, tylko jak mm. I mozliwe ze mleko, On alergik na wiele rzeczy ;)

    P.S.

    Co robie nie tak z suwaczkiem??
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    nie tą ścieżkę wklejasz. Musi si,ę zaczynać na url.....

    Treść doklejona: 16.02.13 18:38
    Może faktycznie to mleko. Któraś dziewczyna (nie pamiętam) pisała, że tez od tego pepti coś tam było nie tak... Ale tak jak mówiłam, na 100% nie powiem...:smile:
    --
  7.  permalink
    Dziekuje :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    madziik mój syn na bebilon pepti od jakiś 3 tyg i co do kupek to różnie bywa raz są zielone, a raz brązowe z grudkami mleka i zazwyczaj są rzadkie. Z ilością też rożnie raz są 3 na dzień lub tak jak dziś nie bylo nic.
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    TEORKA: dziewczyny moja Ninka miała taki etap w swoim życiu [ok lipca/sierpnia kiedy te upały były], że potrafiła mi przez kilka dni nie wypić ANI 10 ML mleka ani wody ani niczego
    czaicie ?
    ani 10 ml

    U mnie tak samo było. Z tym piciem po roku również. Na dzień dzisiejszy potrafi wypić cały kubas soczku ,albo herbatki ,wcześniej nie było mowy
    --
  8.  permalink
    bari_87: madziik mój syn na bebilon pepti od jakiś 3 tyg i co do kupek to różnie bywa raz są zielone, a raz brązowe z grudkami mleka i zazwyczaj są rzadkie. Z ilością też rożnie raz są 3 na dzień lub tak jak dziś nie bylo nic.


    Ja mu tylko troche daje a mnie kolezanka nastraszyla ze mu to mleko nie pasuje, i moze powinnam miec inne :(
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Kupiłam herbatkę malinową z dziką różą- przez cały dzień wypiła jej 10ml. Ale skoro piszecie, że wasze dzieci przeszły przez okres niepicia bez szwanku, to wrzucam na luz.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 16th 2013
     permalink
    Aaa dziewczyny ja osiwieje, moja Kinia ma okropne problemy z uśnięciem wieczorem, przed chwilką wreszcie usnęła i takk od tygodnia chodzi spać po północy, ale zanim uśnie okropnie płacze nic jej nie pasuje, jak już przyśnie i odłożę do łóżeczka to znowu oczy jak 5zł, nie pomaga wzięcie jej do łóżka i danie cyca po 5 minutach znowu płacz, ja już na prawdę nie wiem o co jej chodzi :cry:. Na rękach źle, na łóżku źle, w łóżeczku źle.... okropnie się z tym czuję, że jej nie rozumiem :cry:. Jak już uśnie to potrafi przespać ciurkiem 6h albo w między czasie obudzić się tylko na karmienie i później śpi dalej, ale wieczory to jakaś masakra...
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny, ale na Bebilonie Pepti mogą być zielone kupki...to normalne, gdy dziecko jest na hydrolizacie...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    sysiajaw: ale wieczory to jakaś masakra...

    sysia podejrzewam, ze Twoja malutka nie radzi sobie po prostu ze zmęczeniem. U Nas jest podobnie, kiedy Michalina mało śpi w dzień i wieczorem jest już wymęczona. I im bardziej zmęczona tym bardziej kapryśna a zasnąć nie potrafi.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    I im bardziej zmęczona tym bardziej kapryśna a zasnąć nie potrafi


    U mnie podobnie , zdażało się że przespała po południu od 16 -18/19 i bez prblemu zasypiała o 21
    A teraz ( ma gorsze dni ) śpi po południu po 20 min i wieczorem chodzę do niej co pół godziny zanim zaśnie potrafi sie przebudzić 5 razy. Podnoszę ją na moment żeby się uspokoiła i odkładam do łóżeczka.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.