Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Ciacho nie jesteś SAMA masz przecież Piotrusia hehe :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No u u nas nocka choć niespokojna to mały spał i chyba załapał ze spaniem bo bunta miał wczoraj tylko 7 minutek. Za to dziś rano lekka temperaturka po tym szczepieniu. My pomimo brzydkiej pogody wyszliśmy na spacerek i już jesteśmy po:bigsmile:zdążyliśmy zanim się na dobre rozpadało. Przed spacerem spał i teraz po powrocie i pojedzeniu oczywiście na spiocha śpi dalej.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Aga, Izunia dzięki za zainteresowanie. Padł mi komputer. Mam sporo zaległości. Wszystkim dzieciaczkom życze zdrowia bo widzę, że chorują biedaki ...
  1.  permalink
    Jemma- dobrze,że jestes i ze u Was wszystko ok :)
  2.  permalink
    November- moze po prostu sprobuj usiąśc przy Cyrylu, spiewac mu ciuchutko i trzymac za rączkę? Płacz dziecka jest trudny dla kazdej z nas...Myślę,że najwazniejsze jest uświadomenie sobie,że nie każdy płacz jest oznaką tego, że dziecku dzieje się krzywda.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Aga jak u Ciebie z wprowadzanie pokarmów stałych? Zjada Hania bez problemu cały słoiczek? A jak deserki - podajesz już coś?

    U nas jest strasznie, zupki nie smakują, wciskam mu słoiczek prawie na siłę ... Do tego po godzinie domaga sie piersi... Byc może chce mu sie po prostu pić, bo zjada na obiadek marchewkową z ryżem, ale nie da sobie wcisnąc wody ... Porażka, nie wiem jak to będzie jak wrócę do pracy...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Dziewczyny, ja wczoraj tak z nudów przejrzałam sobie wątek brzuszkowy od początku i wszystkie was podziwiałam jak rosłyście, ale fajne uczucie jak się wie, że maluszek już dawno na świecie i się wie jak wygląda :)) baaaardzo miło, a ja w tamtym czasie jak wy byłyście w ciąży nie uczestniczyłam w życiu forum, więc nigdy tych zdjęć nie oglądałam
    Jemma, chciałam powiedzieć, że jesteś super laska, masz takiego pucułowatego aniołka w avatarze, że jakoś tak mi się kojarzyłaś, że puca jesteś, a tu taka laska :))
    Magg, ślicznie wyglądałaś w ciąży i gdzie ta Tosieńka się mieściła to ja nie wiem
    Izunia - w życiu bym nie pomyślała, że bliźniaki nosiłaś, może ci dorzucili jednego ;))
    And - zauważyłam na jednym zdjęciu z usg, że Iśka miała taką fajną okrąglutką główkę i tak jej zostało :))
    Ania - takiego kanciaka jak twój to nigdy już nie będzie chyba
    Nie chcę nikogo pominąć, bo wszystkie wyglądałyście super, a jednocześnie każda inaczej
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    U nas pomagało muskanie po rączce, przez to mała czuła sie bezpieczna i spała w łożeczku
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    harpijka o co Ty tu jeszcze robisz? :wink: Ale musi się Tobie już dłużyć skoro do taaaakich starych wątków zaglądasz :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    harpijka: And - zauważyłam na jednym zdjęciu z usg, że Iśka miała taką fajną okrąglutką główkę i tak jej zostało :))
    jejku Harpijko dostrzegasz rzeczy na które ja nie zwróciłam uwagi! Aż sama sięgałam po zdjęcia USG by sprawdzić :D A tak w ogóle to Twój Bobas mógłby już wyskoczyć z brzuszka byś dała Mu buziaka w nosek od nas ... no ale skoro Uparciuch siedzi to Go pogłaskaj ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No Jemma wreszcie jestes ja tez dzis nie mialam jak do was dolonczyc bo brak swiatla od 7 30 rano wlonczyli dopiero 20 min temu jejku juz szalu dostawalam

    :wink:
    --
  3.  permalink
    jemma- moja hania lubi słoikowe zupy- bez problemu zjada całą na raz. Dawałam jej marchewkową z ryżem, jarzynową i jarzynową z indykiem. Z deserków przerobiłysmy jabłko z bananem , jablko z marchewka i jabłkoz brzoskwinią. Miałam opory przed daniem jej kaszki na dobranoc Hippa, bo jest z mlekiem ale obyło sie bez klopotów i pewnie chetnie zjadłaby cały słoik, ale na razie poprzestajemy góra na połowie.
    Nie wiem jak to jest, ale Hania tez nieszczególnie najada się zupami- potem zawsze musi zaprawić cyckiem ;) Za woda nie przepada, ale czasem udaje mi sie trochę przemycić. Nieżle jej idzie ta nowa herbatka ziołowa hippa w saszetkach - i ja ją daje ze spokojnym sumieniem, bo chyba jako jedyna nie ma w składzie cukru. Soków nie daję.
    Mówiłam Ci kiedyś,ze ja mam kłopot ze sciąganiem mleka,więc juz jakis czas temuprzyzwyczaiłam hanię do picia raz dziennie mieszanki. Od kilku dni dostaje ja 2 razy dziennie- i bardzo lubi.
    A tak w ogóle to nawet nie chce mi się myslec o tym, ze za tydzień juz idę do pracy...Nie wiem jak dam radę psychicznie :cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    hej dziewczyny,ja rano byłam z Matem u lekarza, straszny ma ten kaszel, dostał deflegmin, ketotifen i bactrim i diclofor, ogolnie dużo dzieci ma zapalenie oskrzeli albo płuc. Mam L4 na cały tydzien, żal mi go bardzo ale na szczęscie ma apetyt i humorek.
    Aga a wracasz na ile do pracy? bo ja najpierw szłam na 4 godziny i babcie się wdrazały a potem po okolo 3 tygodniach na 7 godzin. Nie martw się będzie dobrze ale nie przecze że początki są trudne.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Aga a co to za herbatka, kupujesz ją w aptece? Muszę ją wypróbować. My jak na razie mamy za sobą marchewkową z ryżem i marchewkową z jarzynkami. Wczoraj i dzisiaj podałam też jabłko i jak na razie bez reakcji alergicznej, więc się cieszę. My wdrażamy posiłki bardzo powoli ze względu na ta wysypkę i czerwone policzki po jabłku z dynią - tak nakazała alergolog. I tak, troche wbrew jej opinii, podałam już jabłko ale to ze względu na to, że Maksiu jednak będzie musiał jeść i obiadek i deserek - dam radę odciągnąć mleko tylko na 1 posiłek ...
    Ja tez nie chcę nawet mysleć, że został mi tydzień ... Do tego od poniedziałku przychodzi juz opiekunka, więc był to "nasz" ostatni dzień z Maksiem :cry:

    Mamodusi musieliście mieć powazną awarię skoro wyłączyli wam prąd na cały dzień. I wcale się nie dziwię, że dostawałas szału :wink:

    Myszorka to chyba przez tą pogodę, zarazki wiszą w powietrzu. Biedny Matuś, dobrze chociaż że dzielnie daje radę.

    Poza tym suche placki nie schodzą, więc to chyba nie oliwka ... A jesli nie oliwka, to skaza :confused:
  4.  permalink
    Myszorko- ucaluj malego chorowitka :kissing:

    Wracam na cały etat, czyli na 7 godzin, bo bedę wychodziła godzinę wcześniej . Z dojazdem to jednak 8 :sad:
    Hania zostanie z moja mamą- ona nie musi się wdrazac, bo praktycznie jest u nas codziennie i kiedy jedziemy gdzies do marketu albo gdy mamy coś do załatwienia to tez zostaje z małą...
    Powiem szczerze,ze nie myslałam,ze az tyle bedzie mnie kosztował powrót do pracy- w planie miało byc bezbolesnie bo ja raczej nie mam aspiracji gospodyni domowej, ale w życiu wyszło inaczej :sad:
  5.  permalink
    jemma- w necie znalazłam tylko opakowanie herbatki z kopru włoskiego, ale ja kupuję taką ziołową. W tesco.


    a" />
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Jejku glowa mi dzis peka nawet nie bylam w stanie wykapac Dusi musial mnie M wyreczyc
    --
  6.  permalink
    Nie wiem jak u was, ale u nas jest paskudna pogoda- może to dlatego? Zmykaj do łóżka- okład z mężowego ciała z pewnością pomoże ;)
  7.  permalink
    oj a aj dzisiaj jakas przymulona chodze...mały nawet grzeczniutki ,pospał w dzien, potem przyjechała kuzynka,troche go pobawiła tak ze ja sobie obiadek zrobiłam i sprzatnelam.Potem było kąpanko i teraz próbuje Piotrus zasnac ale jakis ma niespokojny ten sen.M na basenie i zaraz powinien wrócic.ja marze o kąpieli w ekstra goracej wodzie z migdałowa pianka....



    rozbój w biały dzien-szewc skasował mi za buty 26zł:shocked:a tylko wymieniał ten plasticzek na obcasie-zapomnialam jak to sie zwie
    no normalnie myślałam ze sie przesłyszałam
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Poszperałam w necie i zauważyłam, ze Hippa granulowana herbatka na trawienie tez jest bez dodatku cukru. Muszę rozejrzeć się w pobliższych sklepach i aptekach.
  8.  permalink
    Te granulowane to chwyt marketingowy- napisane jest na nich- BEZ DODATKU CUKRU KRYSTALICZNEGO.
    Za to mają całkiem sporo glukozy...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No nie ... Dzięki za ostrzeżenie , a już się do niej przymierzałam :confused: U nas pewnie ta w saszetkach nieprędko będzie dostępna
  9.  permalink
    a macie kaufland?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    W Trzebnicy nie ma NIC, o przepraszam: Market Chrobry i Market Pod Centrum , we władzach lokalnych siędzą sami sklepikarze...
    Jadę za to jutro do rodziców do Oleśnicy i jest tak Kaufland. Zajrzę, skoro może tam być.
  10.  permalink
    czytałam na stronie Hippa ,że Kaufland będzie miał promocję na te herbatki od 19.01 do 25.01.2008.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    A co tutaj tak pusto dzisiaj? AniaM to wiem, że ma problemy ze sprzętem, Mamadusi boli głowa, a reszta?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Ale jestem
    :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Przeszło?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    wzielam apap i nasmarowalam glowe amolem i przeszlo
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    No to dobrze :smile: Mnie też coś rozkłada ale wzięłam solidną dawkę wit.C
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Jemma ja też jestem ale w przelotach :D i tu i czytam prasę i gg i rozmawiam jeszcze z Anią a w między czasie jem obiad ... brak mi dziś rąk
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja wlasnie patrze i mam jakies male plamienie czy to moze przepowiadac @ ???????:cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja właśnie nie robię nic, chociaż kilka pożytecznych rzeczy do zrobienia by się znalazło.

    Mamodusi to musiało kiedyś nastąpić ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Idę dziewczyny bo wodę pościłam do wanny - chwilka leniuszkowania w wannie i padnę dzisiaj chyba jak pies pluto
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    no tak ale czemu teraz ????:cry: zastanawiam sie czy Dusi mleczko bedzie smakowalo
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    NovemberRain: poległam niemal na egzaminie z socjologii PR
    niemal - czy to znaczy że jednak zaliczyłaś??

    Ale i tak dzielnie Twoi Panowie sobie radzili, a Maluch wiadomo że wyteskniony do mamy.
    Ja jak wracam i tulę Iśkę to pół godziny cyca z takim mruczeniem i szlochaniem i się żali cycowi
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008 zmieniony
     permalink
    November najważniejsze, że do przodu z egzaminem. I co się dziwić, że Cyrylo zatęsknił jak usłyszał Twój głos - nie ma jak u mamy ;)

    Mamodusi ja miałam okropne przeboje z karmieniem podczas @. Mleka prawie wcale nie było, Maksiu sie prężył przy karmieniu i nie chciał jeść ... Na pocieszenie dodam, że trwało to tylko 2 dni i mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej ...

    A jak czytam o tych waszych rozstaniach z maluszkami to tym bardziej ciężko mi znieść myśl, że to juz tylko tydzień ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    To jak nie bylo mleka to co on jadl ????
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    W dzień nie jadł prawie nic, nadrabiał za to w nocy i jadł co godzinę
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    jejku az sie boje buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Czujecie jak pusto bez Izy i Ani ???? tak jakos dziwnie:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeJan 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma, wrócisz do pracy i będzie dobrze. Maksiu się przyzwyczai :wink:
    Ja pracuję od prawie 3 tyg., Bastek i tato radzą sobie świetnie. Mąż nawet lepiej sobie z Nim radzi niż ja, bo jeszcze ugotuje, popierze, posprząta, zrobi zakupy... Bastek bez problemu zjada wszystko co można podawać maluszkom z tej grupy wiekowej, nauczył się też pić soki (wcześniej był z tym problem) :wink: Czasem podaję Mu biszkopta lub chrupkę kukurydzianą dla posmakowania czegoś odmiennego i mam niezły ubaw jak mały próbuje zjeść coś co wystaje Mu z rączki :wink:
    Wciąż śpimy razem i niestety nadal karmię Go przynajmniej 2-3 razy w nocy. To łącznie daje mi góra 2-3h snu :cry: Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej, ale nie zamierzam na siłę uczyć Go innego zasypiania, tym bardziej że usypia szybko i bez problemów :wink:
    Jutro mamy w planach wielki dzień - pierwszą kupkę do nocniczka. Postanowiliśmy spróbować, bo Bastek od kilku miesięcy nie robi kupki w nocy lecz czeka aż się Go rano weźmie, otworzy pieluszkę i dopiero po chwili robi co trzeba. Zobaczymy czy da się skusić na nocniczek :tooth:

    Pozdrawiam wszystkie rozpakowane i idę skorzystać z chwilki na sen :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008 zmieniony
     permalink
    moja niunia sie budzi ide dac jej cycusia i klade sie wyspijcie sie buziaki pa pa

    Inez czekam na foto Bastusia juz dawno nie bylo go na dzidziach a juz tesknie za jego bystrymi oczkami :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Jeeestem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Dziewczyny może pomyślicie, że jestem wyrodna mama ... Ja to już bym z chęcią wróciła do pracy buuu ...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Inez rozsądek mówi to samo ale serce ... Ciężko jest, i pomysleć, że po narodzinach Maksia chciałam uciekać do pracy :bigsmile:

    Mamodusi, pewnie, że dziwnie; niech juz dziewczyny wracają :bigsmile: I nic sie nie bój - nie chciałam Cie nastraszyć ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    A ja zmykam caluski dla braciszy Izuniu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Mamodusi wytul od nas Klaudię - kolorowych snów :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    tak sobie mysle ze to nic strasznego jakos to przezyje Dusia tez bedzie musiala
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJan 18th 2008
     permalink
    Dzieki buziole dla wszystkich malutkich anioleczkow :grouphug::grouphug::grouphug:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.