Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ypolly: nasz plan jedzeniowy wyglada tak:
    Dziękuję za rozpiskę- będzie mi baaardzo pomocna :wink: Nie wiem, jak ogarnę rozszerzanie diety- pewnie jak już zacznę, to jakoś pójdzie, ale na razie mam łeb 6 na 9... Echh...
    --
  1.  permalink
    madziauk: Ostatnio poszły w ruch pieluszki tetrowe i taka zabawka pluszowa, a! I zajączka próbował podjadac ;)


    No Maks tez i tetre i kocyk, zabawek jeszcze niechce lapac, a ta nadprodukcja sliny to masakra, wszystko mokre jak go trzymam chwile na kolanach w pozycji siedzacej
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ulcia a jak dlugo malej podajesz nasivin? mozna góra 5 dni nie więcej
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    madziik1983: No Maks tez i tetre i kocyk, zabawek jeszcze niechce lapac, a ta nadprodukcja sliny to masakra, wszystko mokre jak go trzymam chwile na kolanach w pozycji siedzacej

    Mój już zabawki łapie i pakuje do buzi, ale tylko takie które łatwo chwycić no i trzeba mu je podać :)
    A zaplutek z niego straszny, ślina cieknie strumieniami:bigsmile:

    Treść doklejona: 20.02.13 20:38
    madziik1983 dopiero teraz zobaczyłam po suwaczkach, że nasze dzieci są dokładnie w tym samym wieku..:cool:
    Ale fajnie, o której godzinie urodziłaś?:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Dii: I dopiero teraz się zaczaiłam, że na wszystkich jest napisane: NA TERENIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO WYKORZYSTYWANE SĄ: GORCZYCA, SELER, SOJA, MLEKO, GLUTEN, JAJA I SEZAM.


    Dii, mnie sie wydaje, że to może ale nie musi być w tych przyprawach, a jak już to śladowe ilości więc tym bym się nie przejmowała (ale to tylko moje zdanie:wink:)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Hmm... No właśnie ja nie wiem... Też mi się tak wydaje, ale niektóre źródła podają, ze takich rzeczy też nie wolno...
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Hope musiałam dać eee, my po kolejnej kiepskiej nocy :cry: milion srylion pobudek, o 4 włączyło się młodej krakanie na cały regulator :cry:, na szczęście jeszcze potem na troszkę padła. Jestem zmęczona, przysypiam z cycem na wierzchu, jak po porodzie albo i gorzej, bo dziecko w dzień kiepsko śpi (tzn, idealnie jest na spacerze, ale ktoś czyli ja musi ten wózek pchać). W nocy tylko się pocieszałam, że niektóre z Was mają gorzej :devil:. Nie wiem, czy to zęby, czy co. Wydaje mi się, że ma dziąsła napuchnięte (dolne jedynki), ale tak śmiesznie, bo od przodu a nie od góry, i nic nie stuk póki co:neutral:.
    Co do spacerówki, to my debiut robiliśmy na feriach, bo z wielkim śpiworem wełnianym się nie mieści w gondoli. Spacerówkę rozkładaliśmy na płasko, śpiwór z wełny owczej, na to jeszcze ta standardowa osłonka na nóżki i młodej ciepło było i chyba wygodnie.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Madzinka podajmy sobie ręce....u nas dolne jedynki właśnie widać je tak jak u Was od przodu, skok rozwojowy i generlanie mam nawał jak w 2 dobie po porodzie:/ bo Fran na mnie wisiiiiii i dynda....Jesli potrwa to potrwa dłuzej niz tydzien odstawiam go od cycka.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Madzik- Karolek łapie ta zabawkę, bo jest to takie kółko pluszowe z glowka krowy ;) taka grzechotka kolorowa. Kłade mu ja na brzuszku i wtedy on sobie do rączki łapie. To samo z kroliczkiem mieciutkim takim przytulancem ( głowa królika i szmatka taka z metkami). Plastikowych grzechotek mu nie daje, bo sie raz w raczke uderzył taka właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ulciu, a może np. maść majerankowa pod nosek (tylko nie pamiętam, czy ona nie jest po 1. roku). I nawilżanie powietrza:-)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    maść majerankowa jak najbardziej. My też używaliśmy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Ja Majce tez daje same pluszowe zabawki. Ma taka duza, kolorowa, materialowa kostke z dzwoneczkiem w srodku, lusterkiem, metkami i gryzaczkiem na sznurku i bardzo lubi sie tym bawic. I jak tylko dostanie ta koste to od razu laduje ja do buzi:bigsmile:

    A kiedys jak ja karmilam, to przytulala misia, w koncu oderwala sie od cyca i przyssala do ucha tego pluszaka i zachlannie go ciumkala:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Madziauk, to kładzenie dziecka w dole łóżeczka jest zalecane tylko u noworodków, żeby nie zsunęły się podczas snu pod kołderkę (jak zreszta pisałaś) i nie udusiły. Niemowlę, które już macha łapkami i nózkami i samo może naciągnąć/skopać kołderkę nie musi juz leżej stópkami przy dole łóżeczka.
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    Mój też pcha do buzki wszystko co mu dam do łapek a taki zapluty jest,że czasami muszę przebierać bo nie zdąze zmienić śliniaka ...chyba go folią spozywcza całego kilka razy obwinę :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 20th 2013 zmieniony
     permalink
    To u mnie Kacper zbytnio zabawkami jeszcze nie zainteresowany. Jedynie co to np. złapie mnie za bluzkę/palec i puszcza i tak w kółko. I podobają mu się włosy, a jak może dotknąć to łapie i nie chce puścić. Lubi też niebieską gruszkę do nosa to jest ulubiona rzecz, którą już w buzie próbował ładować. Podoba mu się także jak przyłożę mu do rączki zimną/ciepłą łyżeczkę wpierw jest zaskoczony, a później się śmieje.
    Dziś przewrócił mi się na prawy bok 2 razy ale widziałam, że ewidentnie mu główka ciąży:sad: bo pewnie by kombinował dalej.
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeFeb 20th 2013
     permalink
    brombap: Ulciu, a może np. maść majerankowa pod nosek

    Ul_cia pisała, że używa maści codziennie...

    Ul_cia potwierdzam, odstaw Nasivin. U nas było DOKŁADNIE to samo. Codziennie zatkany nosek. Odstawiłam te krople, zostaliśmy przy wodzie morskiej i maści majerankowej + kropelki olbas na mokrej pieluszce przy łóżeczku. Kilka dni i nosek się odetkał :wink:
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny, jak sądzicie, czy wybudzanie malucha z drzemek dłuższych niż godzina w ciągu dnia wpłynie na wydłużenie snu w nocy...?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ja niewiele pomogę- u nas nie wpływa... Ale z reguły Mała śpi krócej niż 1h, więc jak jej się jednorazowo pośpi dłużej, to nie ma to wpływu na jakość snu w nocy.
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    CiastoMiłości: Dziewczyny, jak sądzicie, czy wybudzanie malucha z drzemek dłuższych niż godzina w ciągu dnia wpłynie na wydłużenie snu w nocy...?

    Myślę, że bardziej istotna jest ilość snu w ciągu doby niż długość pojedynczej drzemki.
    Wybudzanie z drzemek może pomóc, ale nie musi - wszystko zależy od egzemplarza ;-) Niektóre dzieci im lepszy mają sen w dzień, tym lepiej śpią w nocy. Inne - odwrotnie.
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    każde dziecko inne ale u nas długość i ilość drzemek nie wpływa na spanie nocne - teraz generalnie Mateuszek śpi jak na moje oko dość mało w dzień bo tylko raz ale za to około 2 godzin. Chodzi spać dość wcześnie bo między 19 a 20 i wstaje tak miedzy 6 a 7...oczywiście budzi się w nocy na jedzenie ale że ja z nim śpię to od razu zasypia i je przez sen.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    CiastoMiłości: czy wybudzanie malucha z drzemek dłuższych niż godzina w ciągu dnia wpłynie na wydłużenie snu w nocy...?
    --

    znając moja córkę, byłaby bardziej kapryśna i miałaby później problemy z zaśnięciem wieczorem.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Mam Małej podawać dziennie po pół tabletki kwasu foliowego i witaminy b6. Czy mogę to rozpuszczać np w moim mleku no i nie mam laktatora czy jak np wycisnę z 20 kropelek to może to czekać gdzieś (i gdzie) np pół dnia, czy lepiej tuz przed rozpuszczaniem tabletek i czy potem będzie dobrze leciało Małej z tej piersi?
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    hopelight: Ulcia a jak dlugo malej podajesz nasivin? mozna góra 5 dni nie więcej

    zdecydowanie dłużej ;-) - juz odstawiłam. Nie doczytałam jakoś o tych 5 dniach
    brombap: Ulciu, a może np. maść majerankowa pod nosek

    maść codziennie w ruchu ;-0 Martynka wyglada ciągle jakby coś pod noskiem miała ;-)
    winnica: kropelki olbas

    o tym zapomniałam powiedzieć - tez grane ;-)
    .
    My dzisiaj pół roczku obchodzimy - dorośleje mi Panna.
    .
    _kasiek_ dlaczego dałaś czerwince Eeeee? tak z ciekawosci pytam, bo się jakoś nic złego nie doczytalam w jej poście ;-)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: _kasiek_ dlaczego dałaś czerwince Eeeee? tak z ciekawosci pytam, bo się jakoś nic złego nie doczytalam w jej poście ;-)


    za to zdanie....
    czerwinka: jesli potrwa to potrwa dłuzej niz tydzien odstawiam go od cycka.


    moje zdanie - jak dziecko potrzebuje tak cyca to dla mnie jest znak, że potrzebuje bliskości - czy to z powodu skoku czy z powodu ząbkowania....nie ma to dla mnie znaczenia - potrzebna bliskość mamy

    Treść doklejona: 21.02.13 11:03
    Ul_cia: My dzisiaj pół roczku obchodzimy - dorośleje mi Panna.


    najlepszego dla Martynki - ale ten czas leci !!!! :crush:
    --
  3.  permalink
    isiula: madziik1983 dopiero teraz zobaczyłam po suwaczkach, że nasze dzieci są dokładnie w tym samym wieku..Ale fajnie, o której godzinie urodziłaś?
    \

    12:16 :) ogolnie porod zajal mi 13 h

    Tez nie wrocilam Uwagi.A skad jestes?? Ja Gliwice
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    My dzisiaj pół roczku obchodzimy - dorośleje mi Panna.

    Wszystkiego najlepszego dla Martynki, niech rośnie zdrowo:bigsmile::bigsmile:
    -- •••
  4.  permalink
    madziauk: Karolek łapie ta zabawkę, bo jest to takie kółko pluszowe z glowka krowy ;)

    Moj to bierze na siebie i wyslinia tygryska duzego, z zabki za pkt ha ha
    Peppermill: Madziauk, to kładzenie dziecka w dole łóżeczka jest zalecane tylko u noworodków


    Nawet nie wiedzialam...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    CiastoMiłości: Dziewczyny, jak sądzicie, czy wybudzanie malucha z drzemek dłuższych niż godzina w ciągu dnia wpłynie na wydłużenie snu w nocy...?


    coś mi się wydaje, że tak jak dziewczyny pisały, od egzemplarza to zależy, ja nie wybudzam ... mój syn osobisty ma dłuugaśną drzemkę koło 17 (i dwie krótsze koło 9 i 11), czasami nawet do 19 sobie pofolguje, a i tak wtedy koło 21 wysyła sygnały, że jest gotowy na nocne objęcia morfeusza, wstaje różnie między 6 a 8, to od dnia zależy, i ma jedną pobudkę w nocy na ciamkanie.
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ul_cia - wszystkiego najlepszego dla Martynki
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    A dla mnie bliskość to nie tylko cycek mamy w buzi do uspokojenia. To nie wpływa ani dobrze na mnie ani na niego. Nie będe za miesiąc, dwa z nim walczyć żeby go odstawić i przeżywać to co przeżywa np, The Fraglie w tej chwili (przepraszam Cie kochana za wywołanie na tablicę.) Kończe temat.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Acia - dzisiejszej nocy śniliście mi się ze swoim M i Tosią! :shocked::bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Ulcia, wszystkiego najlepszego dla Martynki!!

    Tak kombinuje co z tym jego snem zrobić bo generalnie Jasiek śpi różnie. Rano, od 9-12 śpi na mnie z cyckiem w buzi obowiązkowo, potem ok 14.30-15.30 śpi na spacerze i następnie ok 16.30-17.30 tez na mnie z cycem. Na noc zasypia 20.00 lub 22 i w nocy budzi się co godzinę, póltorej. Czasem nawet po pół godzinie już słysze że się awanturuje. Albo zjeść, albo przekręcił się na brzuszek i nie wie jak się odkręcic albo nie wiedzieć czemu. Rano pobudka o 6.00. Jestem caly czas nieprzytomna bo cały dzien marudzi już po 10 minutach zabawy. Zęby dwa wyszly tydzień temu. Brzuszek go nie boli...
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Najlepsze życzenia dla Martynki :flowers:

    A my wróciliśmy z bilansu i Maxi waży juz 7280 :crazy: ....i ja muszę tyle dźwigać ...juz powinnam być chuda od samego noszenia tego klocka :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ul_cia - mam nadzieję ze w pozytywny sposób :bigsmile:

    -------------------

    Przez tydzień unikałam mleka in Mała chyba nie miała kolek, wczoraj zjadłam jogurt i była trochę nie spokojna, a dziś około 10:30 zjadłam kluski z dwoma jogurtami, około 11:30 była pierś, a teraz był wielki płacz nie chciała się bawić i być noszona. A jak wzięłam suszarkę to się wtuliła i spokojnie leży i przysypia.
    --
    •  
      CommentAuthorAchosa
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Na watku zdjeciowym sie juz witalam pora wiec sie i tu przywitac


    Linden: A my wróciliśmy z bilansu i Maxi waży juz 7280 :crazy: ....i ja muszę tyle dźwigać ...juz powinnam być chuda od samego noszenia tego klocka :)


    No ladnie! Moja pewnie z kilo mniej! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Linden: A my wróciliśmy z bilansu i Maxi waży juz 7280 :crazy:

    Oj to mały kluseczek :wink:
    Mój mały tyle ważył mając 5 m-cy :wink: a urodził się z wagą 3900g.
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Witaj Achosa ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Ul_cia: My dzisiaj pół roczku obchodzimy - dorośleje mi Panna.

    Naaaajlepsze życzenia dla Martynki:flowers::flowers::flowers:
    madziik1983: 12:16 :) ogolnie porod zajal mi 13 h
    Tez nie wrocilam Uwagi.A skad jestes?? Ja Gliwice

    O to mój starszy niewiele, urodził się o 10:28 :)
    Mieszkamy pod Warszawą. U mnie poród skończył się cesarką przy 8cm, bo Staś wielki 4342g:bigsmile:
    Linden: A my wróciliśmy z bilansu i Maxi waży juz 7280

    Woooow:shocked: niezły koksik! Mój wczoraj ważył "tylko" 6845, ale pieluchy już zmieniłam na 4, bo mi wygodniej większe zakładać:wink:
  6.  permalink
    Ul_cia: My dzisiaj pół roczku obchodzimy - dorośleje mi Panna.


    Wszystkiego Najlepszego dla Martynki:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Najlepszego dla Martynki:rainbow:! a skoro Martynka już ma pół roku tzn ze za parę dni Domiś będzie świętował :)

    Testowałam spacerówkę w domu. Jeszcze poczekam na nieco cieplejsze dni i gondola out :boogie:
    Będzie sobie jeździł na początek w niej na płasko :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    czerwinka: Nie będe za miesiąc, dwa z nim walczyć żeby go odstawić i przeżywać to co przeżywa np, The Fraglie w tej chwili (przepraszam Cie kochana za wywołanie na tablicę.)


    Hehe, czuję się wywołana ;) Kasiek, co jest lepsze? Przytulanie do siebie malucha, ssącego mleko z butli i mama szczęśliwa i spokojna, czy maluch wiszący nocami (noc w noc) na piersi, mama zapłakana i zestresowana? Ja raczej idę w to pierwsze. U mnie się nie dało połączyć mamy spokojnej i szczęśliwej, chodzącej codziennie do pracy i nieprzespanych nocy, cóż, nie jestem ideałem i raczej nie będę.

    Dlatego teraz jestem pewna, że kolejnego maluszka będę karmiła raz dziennie butelką - tylko po to, żeby znał smak smoczka/silikonu i żebym nie miała takich problemów jak teraz.

    A tak jak Czerwinka napisała - karmienie piersią to nie jedyny sposób na bliskość. Fajnie się musiały poczuć mamy karmiące butlą...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    The_Fragile: Hehe, czuję się wywołana ;) Kasiek, co jest lepsze? Przytulanie do siebie malucha, ssącego mleko z butli i mama szczęśliwa i spokojna, czy maluch wiszący nocami (noc w noc) na piersi, mama zapłakana i zestresowana?


    Dokladnie to samo sobie pomyslalam. Szczesliwa mma = szczesliwe dziecko. Po co robic coś na siłę? tzn, że matki, które nie zdecydowały się świadomie na karmienie piersią od początku są gorsze, mniej kochają swoje dzieci? nie wydaje mi się...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  7.  permalink
    Ulcia, powiedz mi jeszcze, czy wobec tego że Martynka bądź co bądź cycozwis wkroczyła w osławione drugie pólrocze życia zmieniła się jakoś od ostatniego miesiąca..? Jesteś moją nadzieją :wink:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    CiastoMiłości: Ulcia, powiedz mi jeszcze, czy wobec tego że Martynka bądź co bądź cycozwis wkroczyła w osławione drugie pólrocze życia zmieniła się jakoś od ostatniego miesiąca..? Jesteś moją nadzieją :wink:


    Dominik biorąc przykład z Martynki jest cycozwisem tylko wtedy gdy jest śpiący. Kiedy karmie go a jemu nie chce się spać zje (nawet nie do końca)to ma mnie w poważaniu:devil:
    Wcześniej potrafił przysysac się na 1,5 h bez przerwy.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeFeb 21st 2013 zmieniony
     permalink
    A ja pewnie dostanę Eeee bo nie wyobrażam sobie karmienie małej z butli.Kocham karmić małą z piersi i będę to robiła do momentu aż nie pójdzie do żłobka czyli do końca tego roku.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  8.  permalink
    Wcześniej potrafił przysysac się na 1,5 h bez przerwy.


    No mój Aniołek juz tak drugą godzinę wisi... Cieszy mnie to bo mogę w tym czasie poczytać książki niemniej jednak fajnie byłoby gdyby czasem przespal się np (o zgrozo:shocked:) w swoim łóżeczku :wink:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
  9.  permalink
    The_Fragile: A tak jak Czerwinka napisała - karmienie piersią to nie jedyny sposób na bliskość. Fajnie się musiały poczuć mamy karmiące butlą...

    Ja karmiłam piersią tylko 3 miesiące, nie był to mój świadomy wybór, tak wyszło po prostu...od 3 tygodni karmię wyłącznie butelką i zapewniam, że NASZA BLISKOŚĆ w żaden sposób na tym nie ucierpiała!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    CiastoMiłości: Ulcia, powiedz mi jeszcze, czy wobec tego że Martynka bądź co bądź cycozwis wkroczyła w osławione drugie pólrocze życia zmieniła się jakoś od ostatniego miesiąca..? Jesteś moją nadzieją --

    :cool: no więc tak.... zmieniła się, bo jeszcze wiecej się do mnie uśmiecha, wyciaga rączki i ciągle by mnie "całowała" :devil: ale coś czuję, że nie o to pytasz... :wink::wink:
    co do cyckozwisania - to jest mega lepiej - tzn zje, odrywa się już ją cyc nie interesi .......... aż do momentu gdy jest spiąca.....
    Masakra. Tzn wszystko byłoby pieknie gdybym jej pozwoliła cały czas spać na tym nieszczęsnym cycu, ale ja chciałabym aby ona spała jednak u siebie w łóżeczku i od piatku prowadze walke (bo inaczej tego nazwać nie mogę) nauczania spania w łożeczku a nie na cycu - czyli od tygodnia ani razu w dzień nie zasnęła na cycu.
    Ale moze nie będe Ci opowiadać jak to wyglada, bo nie chce Cię straszyć :cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 21st 2013
     permalink
    Regi79: A ja pewnie dostanę Eeee bo nie wyobrażam sobie karmienie małej z butli.Kocham karmić małą z piersi i będę to robiła do momentu aż nie pójdzie do żłobka.


    Regi, też sobie nie wyobrażałam. Owszem, karmienie piersią sprawiało mi przez pierwszych 6 miesięcy sporo frajdy - pod górkę zaczęło się dopiero później, bo młody nie zna smaku smoczka/butli i nie wie, do czego to służy. I myślałam w swojej naiwności, że jak wrócę do pracy to pójdzie ot tak. Ehe.

    Treść doklejona: 21.02.13 14:01
    Regi i dziewczyny - jeszcze poprawka. Jak dziecko na nas wisi i nam to nie przeszkadza to jest ok. Ale jeśli cycozwisanie utrudnia codziennie funkcjonowanie to nie możemy mówić, że kobieta, która decyduje się na odstawienie jest "be".

    Pójdę dalej - kobieta, która decyduje się od 1 dnia życia dziecka na karmienie butlą, bo "tak", a daje dziecku mnóstwo bliskości w inny sposób nie jest o dziwo wyrodną matką. I mówi Wam to mama, która karmi już rok i nadal młodego nie odstawiła (nie dlatego, że nie chce, ale dlatego że nie jest to takie łatwe...).
    --
  10.  permalink
    Ale moze nie będe Ci opowiadać jak to wyglada, bo nie chce Cię straszyć


    Śmiało , opowiadaj. Ja też próbowałam małego naklonic do łóżeczka ale poległam... Serce mi pęka jak on tak płacze ale może wiedząc że nie ja jedyna zmierzam się z tym problemem będzie mi jakoś łatwiej... Za wygodę się niestety płaci, pewnie gdybym od początku kładła go w ciągu dnia do łóżeczka to teraz nie byłoby problemu..., a ja lubiłam z nim oglądać dd tvn albo czytać a teraz widzę że biedak już bez cyca spać nie potrafi :sad:
    Powiedz, czy po tygodniowej walce widać już jakieś rezultaty..? Ja to u Ciebie przebiega..?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.