Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    A u mojego malucha to nie jest zadenk skok, tylko zeby mu ida :( Marudzi, jeczy cale popoludnia, a jak posmaruje zelem na zeby to jakos po chwili przechodzi iz now jest radosny. Uzywa ktos z Was EMOLIUM?? Mowila mi pani w aptece ze najpierw wykapac dziecko, zmienic wode i do nowej wody nalac i wykapac go w tym z 10 minut. Robicie tak czymacie inny sposob??
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dzięki Dziewczyny za odp. Też uważam na dietę, ale niestety na razie niewiele to daje. I wydaje mi się, że z dnia na dzień jest coraz gorzej, tzn. że pomimo leków bóle się nasilają...:cry:
    Wiem, że u większości dzieci dolegliwości kumulują się o określonej porze dnia, a u nas jest jazda po każdym posiłku :sad: Ostatecznym ukojeniem, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą, jest cycuś.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    My zostaliśmy przy espumisanie w kropelkach, bo samp simplex był chyba za mocny.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Olenka - leki na kolkę mogą działać też w drugą stronę - mogą je nasilać :confused:
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Olenka - a moze Francek jest glodny jak cycus pomaga? U nas na kolki mleczko nie pomagalo, byl ryk i tyle. Nie dalo sie karmic. :confused:
    --
  2.  permalink
    Sab Simplex jest bardzo mocny, simeticonu tam jest ponad 60%. Lefax mial o 1% wiecej niz espumisan. Wlasnie dalam Matiemu pic z niekapka, efekt taki, ze caly pajacyk mokry i dziecko do przebrania :P
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Zadziwia mnie ten cały skok rozwojowy:wink:
    Tyle nowych umiejętności w tak krótkim czasie. Śpi od piątku w swoim łóżeczku, przewraca się na boki, brzuch, plecy, odkrył kolanka, pięknie chwyta zabawki i wkłada do buzi, nauczył się ssać smoczek, jest spokojny na spacerach no i do tego krzyczy tak głośno, że słychać go na 10. piętrze:bigsmile:

    A i już tak nie lubi usypiania przy cycusiu, woli jak go kołyszę na rękach ze smoczkiem w buzi..:shocked:
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    [/quote]
    madziik1983: Mowila mi pani w aptece ze najpierw wykapac dziecko, zmienic wode i do nowej wody nalac i wykapac go w tym z 10 minut. Robicie tak czymacie inny sposob??

    Kąpałam Adasia w Emolium jakiś czas ( swoja drogą nic nam to nie dało ) i w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby tak robić :shocked:
    Po prostu wlewałam emolium do wody, kąpałam i już. Nie słyszałam, żeby dziewczyny co używały tego kosmetyku robiły w ten sposób, ale może się nie chwaliły... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Muszę coś pokombinować, żeby zminimalizować to jej wieczorne cycozwisanie. Może suszara da radę.

    Iiiii... moje dziecię spało od 15:30 do teraz:devil::devil: Co prawda przez prawie 2h z mamusią, ale sobie nieźle odpoczęłam i się wyspałam:bigsmile: Teraz pewnie da nam popalić..

    I nie wiem, czy jej zęby nie idą. Bo wszystko pcha do buzi z taką jakby złością. Ślini się i jest marudna. A dziś jak płakała to pomiziałam jej dziąsełka palcem, to się zaczęła cieszyć. Mama patrzyła i niby widzi, że na dole idzie ząbek. Jest to bardzo możliwe, jako że mi pierwszy zębol wyszedł w wieku 4 miesięcy.

    A w ogóle to macie do polecenia jakiś dobry blender? Bo niedługo zacznę robić Majce papki. Za jakiś tydzień planuję dać jej do spróbowania pieczonego jabłka.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dziś Tosia miała swój pierwszy dorosły prysznic, bo jak mi zrobiła kupę to nie wiedziałam jak się za to zabrać.
    Kiedy takiego malucha można zabierać "bezpiecznie" do dużej wanny bo w swojej małej to już się strasznie rozbija.
    --
    •  
      CommentAuthorAchosa
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    acia20: Kiedy takiego malucha można zabierać "bezpiecznie" do dużej wanny bo w swojej małej to już się strasznie rozbija.


    Ja swoja kapie w duzej wannie juz ponad miesiac - nie dalo sie jej kontrolowac w wanience. Nabijala sobie siniakow prawie tak machala konczynkami.
    Od zmiany jest przeszczesliwa, ze moze hasac do woli :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    acia20: Kiedy takiego malucha można zabierać "bezpiecznie" do dużej wanny bo w swojej małej to już się strasznie rozbija.

    Już Ci się nie mieści w wanience? :shocked: Adaś do tej pory mieści się w swojej, a obraca się we wszystkie strony wierzga nogami i w ogóle :devil:
    Ale miejsce jeszcze spokojnie ma.
    Do dużej wanny możesz zabrać nawet noworodka ( po odpadnięciu kikuta pępkowego ) pod warunkiem, że wejdziesz do wanny z dzieckiem. Ja Adasia kąpie od czasu do czasu w dużej wannie, bo to dla niego nieziemska frajda, ale zawsze wtedy wchodzę z nim do wanny. I dopóki nie usiądzie i nie będzie stabilnie siedział i raczkował tak zamierzam robić.
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Achosa: Ja swoja kapie w duzej wannie juz ponad miesiac
    - no to masz pewnie kregoslup ze stali ha ha. Moj dopiero niedawno odkryl radosne chwile kapieli, tak to lezal jak kloda
    --
    •  
      CommentAuthorAchosa
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    madziik1983: no to masz pewnie kregoslup ze stali ha ha. Moj dopiero niedawno odkryl rasne chwile kapieli, tak to lezal jak kloda

    Zmieniamy sie mezem co chwilke - nie powiem, ze jest latwo. Mamy taki lezaczek do kapieli i bardzo sie sprawdza. Jak jest nieduzo wody, to mlodej tylko glowe lekko asekurujemy i jest ok.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    A ja kąpię Stasia w dużej wannie tylko wstawiam do niej jego wanienkę :)
    Tak mi wygodniej, bo nie muszę dźwigać i nie mam mokrych skarpetek i podłogi od jego wierzgania nóżkami ;)
    •  
      CommentAuthorAchosa
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    isiula: A ja kąpię Stasia w dużej wannie tylko wstawiam do niej jego wanienkę :)
    Tak mi wygodniej, bo nie muszę dźwigać i nie mam mokrych skarpetek i podłogi od jego wierzgania nóżkami ;)

    Tez tak probowalam, ale to nie chlapanie bylo problemem. Aliyah sie odpychala nozkami tak energicznie, ze walila glowa o wanienke- nie dalo sie nad nia zapanowac. Taki wierzgaty egzemplarz mi sie trafil :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Tosia ma podobnie. Problemem nie jest chlapanie a to że odbija się ona od wszystkich ścian i uderza główką o górę.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Oj to chyba macie małe wanienki, my mamy taką dużą ponad 100cm i jest jeszcze sporo luzu :)
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    madziauk: Olenka - a moze Francek jest glodny jak cycus pomaga?

    Też tak na początku myśleliśmy :wink: Ale lekarz nam uświadomił, że przy lżejszej postaci kolki pierś uspokaja. Właśnie jesteśmy po sesji płaczu, którego tatuś nie był w stanie ukoić, skutkiem czego jadłam obiad ze Smokiem przy cycu. Wystarczyło mu samo ciamkanie. Po prawie godzinie udało mi się go oderwać od piersi i mogę pisać - po raz pierwszy dziś używając obydwu rąk :wink:
    Dziewczyny, a w jaki sposób sprowadzałyście Sab Simplex? Najpierw stosowaliśmy Bobotic, a teraz Infacol.
    magda_a: Olenka - leki na kolkę mogą działać też w drugą stronę - mogą je nasilać

    Nawet mi tego nie mów...
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Nasza nie jest za duża


    Długość: 71 cm
    Szerokość: 43 cm
    Wysokość: 20 cm
    --
    •  
      CommentAuthorviolet_flower
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Wpadłam się pochwalić, że moje dziecko z okazji ukończenia jutro 4 m-cy życia, sprawiło matce prezent i doszło do wniosku, że leżenie na brzuszku z główką w górze nie jest takie straszne-nawet przez dwie minuty lub dłużej!:swingin::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    I jeszcze taką mam refleksję, że Łatwy Plan Tracy Hogg to nie dla kolkowych dzieci... Czytam właśnie teraz "Język niemowląt" i byłam bardzo ciekawa, co powie na ten temat. Aż przeskoczyłam o kilka rozdziałów do przodu, żeby się dowiedzieć szybciej. Tymczasem ona napisała, że część przypadków nie powinno być klasyfikowanych jako kolki. Ale na kolkę żadnego sposobu nie podaje. O ile od rana Franek domaga się jedzonka co 3 h, to wieczorami wisiałby na cycu cały czas, bo tylko to jest w stanie go uspokoić. Odkładanie do łóżeczka też nie przechodzi. Wszystko jest ok, dopóki nie zaczyna dokuczać brzuszek, a zaczyna dokuczać w parę minut po odłożeniu do łóżeczka...
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dii: Hmm... Suuuper... I powiedziała że od 5 m-ca mogę wprowadzać stałe pokarmy :confused: Nie wiem czemu ale jakoś się ich boję i chcę wprowadzić jak najpóźniej... Mam odczucie, niewiem czemu, ze najlepiej będzie jak do końca życia będzie jadł tylko moje mleko. Czy to zazdrość?:wink:

    Dii, napiszę coś, najwyżej mnie potem inne dziewczyny zakrzyczą ;)
    Nie potrafię zrozumieć tego parcia na jak najszybsze wprowadzanie stałych pokarmów (mam i wielu pediatrów). No bo tak: układ pokarmowy dziecka stabilizuje się gdzieś w 4 miesiącu. I zamiast dać mu trochę czasu (do 6 miesięcy, jak zaleca WHO, również przy karmieniu mm, o czym rzadko się wspomina), to już po skończonym 4 miesiącu wprowadza się stałe pokarmy. A potem nie wiadomo, czemu dziecko ma problemy z brzuszkiem, wychodzą alergie itp. Naprawdę nie ma się do czego spieszyć. A już w ogóle nie rozumiem, dlaczego lekarz proponuje to przy dziecku, któremu zdiagnozował azs :shocked:, który przecież jest związany z alergią pokarmową.
    Tak więc na pewno najlepiej będzie, jak do 6 miesiąca będzie jadł Twoje mleko. Zresztą pewnie je poje trochę dłużej :)

    acia20: Kiedy takiego malucha można zabierać "bezpiecznie" do dużej wanny bo w swojej małej to już się strasznie rozbija.

    Acia, ja przełożyłam L. tak z 2miesiące po tym, jak sama usiadła. Z wygody, żeby nie schylać się nad wanną (a raczej, żeby mąż się nie schylał:wink:)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii, a mnie pediatra powiedział, żeby się nie śpieszyć z rozszerzaniem diety. Żeby zaczynac od pojedynczych pokarmów i co kilka dni wprowadzać kolejne. Powiedział, żeby zacząć w 5-6 miesiącu i omijać grupę głównych alergenów.

    Mnie też nie przyszło do głowy ani nikt w otoczeniu nie ma takiej teorii o podwójnym kąpaniu i dodawaniu do drugiego emolientu. U nas kąpanie wygląda tak, że leję troszkę letniej wody i nakrętkę emulsji i ekspresowym tempie myję Kacpra-bo nie może się moczyć.

    Acia, a nie możecie wanienki wsadzić do dużej wanny bądź pod prysznic? Będzie mogła Tosia chlapac do woli.

    Violet to od Kacpra lekarz wymaga już więcej:confused: ja już normalnie nie wiem co jest w normie...
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Tak samo nie rozumiałam dlaczego lekarze zalecają wprowadzanie glutenu już w 4 m-cu życia, a okazuje się że wcale nie trzeba. Chodzi tylko o to, żeby w trakcie 2-miesięcznej ekspozycji nadal karmić piersią, bo to chroni dziecko przed celiakią. A mamy zazwyczaj karmią piersią do 6 m-ca, bo muszą wracać do pracy.
    Smutne to:sad:
    Tutaj jest to ładnie opisane.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dziewczyny fizjoterapeutka poleciła nam do ćwiczeń matę z puzzli. Wiem, że jest jakaś afera, że są toksyczne. Czy któraś z was może poleciła by jakąś firmę, która ma na pewno bezpieczny produkt?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Jezynka, jak mala? Goraczkuje?
    Ja teraz mam w domu zapas czopkow, bo po ostatniej przygodzie mam nauczke. Polozylam mala z temperatura 37.5(lekarz nie kazal podawac do 38.5 nawet i zawsze corrcia znosila dobrze nawet taka temperature).
    A po kolejnej godzinie trafilismy z mala do szpitala z drgawkami goraczkowymi, z zapaleniem pluc,obturacyjnym zapaleniem oskrzeli( mimo,ze w piatek byla badana przez lekarza i wszystko bylo ok,to w niedziele stanie ciezkim zawieziono nas karetka do szpitala). W szpitalu okazalo sie,ze goraczko bardzo szybko narastajaca spowodowana byla dodatkowo 3-dniowka.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Olenka - ja pierwszy Sab simplex miałam kupiony w aptece w moim rodzinnym mieście w Polsce. Może u Ciebie tez jest? Teraz kupiłam na angielskim ebayu.

    Violet - brawa dla Jasia :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Puzzle ponoć te są polecane
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Ja swoją pannę kąpię w brodziku ,wanny nie mamy.:cry: ale nie jest zle.Brodzik dosyć wysoki więc ma się w czym pluskać.:tongue:Leży sobie na brzuszku i bawi się kaczuszkami a najśmieszniejsze jest jak pije wodę jak mały kotek.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    acia20: Nasza nie jest za duża

    acia nie wiem czemu, ale w pierwszej chwili pomyślałam, że piszesz o Tosi i jak spojrzałam na długość 71 cm to się przeraziłam:crazy: Uff... Jakie szczeście, ze Ty o wanience pisałaś:bigsmile:
    migg jak dla mnie masz całkowita rację.
    bari_87: Dii, a mnie pediatra powiedział, żeby się nie śpieszyć z rozszerzaniem diety. Żeby zaczynać od pojedynczych pokarmów i co kilka dni wprowadzać kolejne. Powiedział, żeby zacząć w 5-6 miesiącu i omijać grupę głównych alergenów.

    No i mi powiedział to samo. 5-6 m-c czyli niby za 2 tygodnie mogę zaczynać. Ale ja się boję i chyba poczekam do końca 5 m-ca...

    A dziewczyny, mam pytanie w związku z pierwszym przekrętem wczoraj mojego malca z plecków na brzuszek. Kacperek potrzebował to tego jakiejś podpórki, w tym przypadku palca męża za którego złapał i się podciągał na bok, a potem już samodzielnie na brzuszek.

    Czy jest coś takiego, taka mata np. która ma takie wypustki na części leżącej, albo coś wypukłego, za co brzdąc mógłby złapać?

    I drugie moje pytanie. Od kiedy wprowadzać pampersy 4?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Ale ja się boję i chyba poczekam do końca 5 m-ca...


    Ja też tak myślę, że wcześniej tego nie zrobię

    I drugie moje pytanie. Od kiedy wprowadzać pampersy 4?


    A myślisz, że 3 już za małe:shocked: bo ja mam zapas 2 miesięczny :wink:
    A ile Twoj Kacperek waży?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dla mnie Pampers baby dry są już na Majkę przymałe.. active baby są większe, ale na wszelki wypadek zakupiłam dziś jedną pakę 4:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    A my na razie jesteśmy na 2 i pewnie dopiero za pół miesiąca może już 3
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    My juz od jakiegos czasu uzywamy pampers active baby 4 :) nawet 4+ przerobilismy :P (ale to z tego wzgledu, ze 4 nie bylo) no ale moj klocuch juz raczej 12 kg wazy to wiecie :P
    aha, mala aktualizacja: wydaje mi sie, ze Matiemu dwie jedynki ida naraz :P
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    No właśnie 3 używamy niecały miesiąc, bo małemu kupki wypływały, ale teraz tez to się dzieje czasem tylko teraz jest powód taki, że on nóżki prawie cały czas ma w górze i wszystko wypływa :bigsmile: Ważył na koniec stycznia 6300 mniej więcej...
    Co do rozmiarów to tez zależy od firmy. Bo Dady są jakby większe więc wcześniej używałam Pampersów 3, a na noc miał wtedy zakładane Pampersy Premium Care 2. Teraz Dady 3 są dobre tak jakby, ale Pampers Premium Care ciut przy małe, bo przed pępkiem ma zakończenie jak już jest pełna pieluszka i też czasem mam wrażenie, ze ma tylko pół pupy zakrytej...Hmm....
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeFeb 28th 2013
     permalink
    Dii: I drugie moje pytanie. Od kiedy wprowadzać pampersy 4?

    My jesteśmy w trakcie pierwszej paczki, ale nie wiem czy się nie pospieszyłam ze zmianą rozmiaru..
    Są od 7kg, a nam wg dzisiejszych danych brakuje dokładnie 65g:wink:
    Generalnie są ok tylko trochę przyluźne w pachwinkach i czasem coś wycieknie falbankami..
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeFeb 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja zmieniłam z 2 na 3 jak widziałam, że mokry gniecie Kacprowi przyrodzenie:wink:
    Teraz 3 są ciut za duże (huggies) i czasem coś ucieknie w nogawki (hmm w sumie to jak M zakłada)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 01.03.13 00:06</span>
    Aaa mineła 24 i jak ładnie się suwaczek zmienił :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 1st 2013 zmieniony
     permalink
    My używamy pampersy baby dry rozmiar 3 są na styk :(. Moim zdaniem lepsze niż zwykle pampersy. Są takie bardziej dopasowane i lepiej przylegaja. :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    Mamy już 3 miesiące :jumping::jumping::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    Wszystkiego najlepszego dla Tosi i Kacperka :clap:

    My używamy od miesiąca dopiero rozmiaru 3 active baby i jeszcze długo je poużywamy, mała waży jakieś 6200g.

    Aaa ja się pochwalę, że dostałam od mężą dzisiaj na urodziny bilety na koncert Beyonce w Warszawie jestem tak tym faktem podjarana że hej:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: "A dziewczyny, mam pytanie w związku z pierwszym przekrętem wczoraj mojego malca z plecków na brzuszek. Kacperek potrzebował to tego jakiejś podpórki, w tym przypadku palca męża za którego złapał i się podciągał na bok, a potem już samodzielnie na brzuszek."
    Dii, myślałam, ze Was malec samodzielnie przekręca się już na brzuszek :) Czyli generalnie jeszcze sam tego nie robi. Moja panna przy pomocy też fiknie - tzn pokazuję Jej zabawkę, ona ciągnie rączką, by ją złapać (ale nie pozwalam Jej dotknąć) i tym sposobem fika na brzuszek, czasem podtrzymam Jej bioderko :) Ale... no właśnie, Nasz rehabilitant nie uważa tego za samodzielny przewrót :) Dziecko musi wykonać go samo, bez pomocy... Niemniej na pewno ćwiczycie te przewroty w ten sposób.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    My cały czas na 3 jedziemy:) Fran dopiero 7200 waży...
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    My cały czas na 3 jedziemy:) Fran dopiero 7200 waży...


    to u nas będzie podobnie w tym wieku :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    My 4 zakładamy już od baaaaaardzo dawna :shamed: ale obecnie tylko na noc bo przerzuciliśmy się na wielorazówki:tongue:
    Wszystkiego naj dla Tosi i Kacperka :flowers:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  3.  permalink
    Witam po przerwie, ponad 400 postów do nadrobienia:shocked:
    Judka co do spania, to możliwe, że may jest przemęczony i dlatego nie może zasnąć. Ja jak nie przeoczę pierwszych sygnałów senności i odłożę Wojtka do łóżeczka to ładnie zasypia (podobnie było z Mają), a jak przegapię to jest płacz, marudzenie i próba położenia spać kończy się rykiem, zasypia wtedy na rękach a po odłożeniu budzi się po 10-15minutach. Wtedy nie biorę go do zabawy ale próbujemy znów zasnąć i zazwyczaj się udaje. Powodzenia
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    misia-ludek: a jak przegapię to jest płacz, marudzenie i próba położenia spać kończy się rykiem, zasypia wtedy na rękach a po odłożeniu budzi się po 10-15minutach.

    u Nas jest dokładnie tak, jak u Misi :)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    Najlepsze życzenia dla Kacperka i Tosi:flowers::flowers::flowers:

    katka_81: misia-ludek: a jak przegapię to jest płacz, marudzenie i próba położenia spać kończy się rykiem, zasypia wtedy na rękach a po odłożeniu budzi się po 10-15minutach.

    u Nas jest dokładnie tak, jak u Misi :)

    U nas też :)
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    Misia wszystkiego dobrego dla Wojtusia :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 1st 2013
     permalink
    O faktycznie, Wojtuś też dzisiaj świętuje. Najlepszego! :flowers:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.