Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    U nas to na 100% skok, bo teraz zaśnie tylko jak ma pieluszkę na głowie i niczego nie widzi. Do tego wydłuża mu się okres czuwania. Przedtem było 40min-1h a teraz do 2 h czuwa. Jak się uśmiecha to czasem aż słychać taki zachwyt, czyli niebawem może zacząć się śmiać w głos:wink:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Widzę kochane, że Wasze dzieciaczki też przechodzą swoje jakieś problemy, dobrze, że Was mam. Jak położyłam Leszka na plecach to katar mu z nosa poleciał, szok normalnie. Gruszka poszła w ruch, płakał ale przynajmniej teraz lepiej oddycha :smile:
    --
  2.  permalink
    A w ogóle to mała strasznie zadziera głowę jak leży na plecach, tak jakby chciała się podnieść, to jest normalne?
    - tak, Maks tez tak robi, glowa z lopatkami i nozki z pupcia, wyglada jak mala lodeczka :)
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    madziik1983: A w ogóle to mała strasznie zadziera głowę jak leży na plecach, tak jakby chciała się podnieść, to jest normalne?
    - tak, Maks tez tak robi, glowa z lopatkami i nozki z pupcia, wyglada jak mala lodeczka :)
    --

    Mój Leszek ma nie całe dwa tygodnie a przy przewijaniu jak łapie go za nużki aby pupę wytrzeć potrafi się tak unieść, że szok! plecy, pupa wszystko w górze :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy Wasze pociechy tez maja popekane naczynka na policzkach? Karolek ma kilka i zastanawiam sie czy i jak tak to kiedy mu zejdą. Jakie kremy do twarzy dla maluszka używacie na spacerki?
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    madziauk: Dziewczyny, czy Wasze pociechy tez maja popekane naczynka na policzkach? Karolek ma kilka i zastanawiam sie czy i jak tak to kiedy mu zejdą. Jakie kremy do twarzy dla maluszka używacie na spacerki?
    --

    Tak. Używamy Mustelli cold cream.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Venus, nie podnos nigdy za nozki w czasie przewijania. Wlasnie tak mozna uszkodzic bioderka. Reke pod pupe i tak zmieniamy pieluche :wink:.
    A na to wczesne badanie bioder w ogole nie ma sensu isc. Ja bym przelozyla na 6 tydzien.
  3.  permalink
    kasia151288: A co do katarku to to może być poporodowe. U nas tak było właśnie, że cały czas małej coś rzęziło i ja jeż ciągnęłam fridą z noska, a neonatolog powiedziała żeby absolutnie nic nie wyciągać tylko wpuszczać sól fizjologiczną do noska, a mała sama wykicha.

    U nas to do tej pory trwa ;/ zaczelo sie jakies 3 tyg po porodzie i pomimo zakrapiania noska sola fizjologiczna,Mati ma ozki w nosie caly czas,
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    acia20: jej łóżeczko jest postawione przy długim boku naszego łóżka więc mogłam się położyć i się widziałyśmy i mogłyśmy trzymać

    Czasem żałuję, że nie mamy takiej możliwości. Widzę, że Kacper potrzebuje mojej bliskości i lubi trzymać mnie za palec, a tak przy łóżeczku na siedząco to ciężko...:confused:

    misia-ludek: teraz zaśnie tylko jak ma pieluszkę na głowie i niczego nie widzi.


    Mój Kacper tak od dłuższego czasu ma. I to faktycznie pomaga. Nauczyłam go, że śpi z tetrą i jak się np. przebudza w dzień to mu nakrywam całą twarzyczkę, żeby się nie zdezorientował jak otworzy oczka i żeby jeszcze zasnął a nie patrzył na ścianę kolorową :wink:

    Kiedyś była dyskusja o odkładaniu dziecka do łóżeczka, żeby się nie przebudził. I ja właśnie zauważyłam, ze Kacperek się tak nie wybudza jak przytrzymuję jego główkę jeszcze przez chwilę w łóżeczku. A jak zaczyna się kręcić to z dwóch stron łapię za boki buźki i on wtedy ma wrażenie, ze cały czas jest we mnie wtulony i sobie smacznie śpi. Chwila i odchodzę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Jeju, co myśmy wykonali dzisiaj w nocy ze Stanisławem:bigsmile:
    Tak jak pisałam wczoraj wykąpałam go, żeby myślał, że pora spać. Ale gdzie tam, o spaniu nie było mowy. Położyłam się z nim na łóżku, włączyłam na laptopie usypiającą bajeczkę winnicy i sama usnęłam w połowie:cool:
    Luby mówił, że wyglądało to przekomicznie, ja chrapałam jak traktor, a Staś zawzięcie oglądał bajeczkę jak zahipnotyzowany, w końcu też usnął koło 12 i tak spaliśmy do 4. Później pobudka, zmiana pieluchy, karmienie, chwila zabawy i znowu bajeczka w ten sam sposób. Odlot po kilku minutach :) wspólne spanie do 8, później znowu karmienie itp. i znowu spanie od 9:30 do 12. Spałam w sumie 9h i czuję się jak młody bóg:bigsmile:

    Teraz Staś śpi u siebie po gruntownym manikiurze i pedikiurze, a ja już nie mam siły spać:wink:

    Treść doklejona: 21.03.13 15:01
    montenia: Reke pod pupe i tak zmieniamy pieluche

    Ja turlam Stasiem na boki tak jak Zawitkowski na tym filmiku - zmiana pieluchy:wink:
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    isiula no to przeboje niezłe miałaś... :bigsmile: Ale ważne, że się wyspałaś mimo wszystko:wink:
    Możesz podać link do tej bajeczki? Bo gdzieś zapodziałam...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Dii: Możesz podać link do tej bajeczki? Bo gdzieś zapodziałam...


    BAJKA :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    dzięki winnica :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    A umiecie sciagac z youtube??bo bym te bajke na pulpit sobie sciagnela.
    Maksowi wychodzi 1 i jest przez to cierpienie, placze, marudzi, dalam syrop przeciwbolowy to w koncu zjadl cos.
    A na dobitke auto mojemu stanelo w centrum miasta, pasek klinowy sie zerwal, czekanie na kolege, holowanie, masakra dzisiaj jakas.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    A mój mąż też utknął ale w pracy... będzie 2 godziny później...:confused:
    Też jestem ciekawa jak ściągać z YT
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Mąż mi ściągał filmiki z YT, na necie w wyszukiwarce znalazł jakaś stronę i przez nią ściągał za darmo z YT. Niestety strony nie znam, ale pewnie Wam wujek google odpowie jaka to strona ;)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Dii: Też jestem ciekawa jak ściągać z YT

    Wujek google podpowiedział mi taki sposób na ściąganie z yt:wink:
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    o suuper. Dziękujemy :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Dziala, dziekuje
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    Isiula ale historia :bigsmile: musiało to zabawnie wyglądać :bigsmile:
    Jeżeli chodzi o bajki to sama się nie mogę doczekać kiedy będziemy oglądać :bigsmile:
    Dziewczyny zastanawiałam się nad tym dlaczego Leszek od wczoraj wieczora nie zrobił kupy :sad: prężył się, puszczał bąki ale kupy brak! wróciłam od lekarza i postanowiłam pogrzebać termometrem dziecięcym koło odbytu i w odbycie aby poruszyć błonę, słuchajcie od razu poszła kupa ale jaka!!! :shocked::shocked: najpierw sztywny zawijaniec a później jak poleciało to na mnie i obok na łóżko, na to sisi jeszcze! :shocked: Boże jak On musiał się męczyć :cry: ale pozostaje mi tylko teraz obserwować jego zachowanie. Cieszę się, że chociaż trochę mogłam mu ulżyć, co do kataru to mu ściągam gruszką, jest wielki płacz, aż mi łzy lecą i serce się kroi ale takie gluty mu wyciągnęłam, że szok :shocked: skąd tyle wydzieliny w tak małym nosku?? kupiłam maść majerankową i jak się przebudzi to mu małą warstwę posmaruje koło noska, a jak go kłaść w łóżeczku? na plecach czy na boku??
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Venus masz spray do nosa dla maluszków?, on też dużo pomaga. Ja kładłam na boku.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    A my dzisiaj zaliczyliśmy 5 kup, 4 rano jedna po drugiej w odstępach 30-minutowych :bigsmile: nie wiem dlaczego (?)
    Wiem, ze to co jem, wpływa na jego opróżnianie ale raczej w druga stronę, ze nie może się załatwić, ale czy też może być przyczyną większej ilości kup?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 21st 2013 zmieniony
     permalink
    skąd tyle wydzieliny w tak małym nosku??

    Najczęściej u maluszków to mleko się cofa i zasycha w nosku :wink: Pozbądź się gruchy i zaopatrzcie się w jakiś aspirator, ja używam KATAREK i jak większość użytkowniczek, które tu pisały, jestem bardzo zadowolona. Choć podobno teraz jest taki, który nie wymaga odkurzacza, a jest chyba na baterie, więc pewnie bym taki wybrała. Przy gruszce Baśka się tak darła, że cud, ze nas sąsiedzi do opieki społecznej nie zgłosili :devil:
    A co do pomagania z kupą- trzeba uważać, bo jak organizm się rozleniwi, to później bez pomocy nie pójdzie :confused: Znajoma zaczęła na start pomagać czopkami i dziecko ładnych kilka miesięcy nie zrobiło kupy bez czopka :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeMar 21st 2013 zmieniony
     permalink
    A u nas jakies wydziwianie.. maly od kilku dni zasypia wieczorem bez jedzenia.. jadl kolo 17:20 i teraz chcialam go nakarmic przed spaniem, a On nic.. nawet nie zaciagnal, daje mu butelke a on zasnal ze smoczkiem w buzi nawet nie lykajac jednej kropli.. oczywiscie kolo 21 albo 22 wstanie... rano nie je, wieczorem cyrki.. rece mi opadaja i niewiem co robic, przeciez go nie bede glodzic od 17:30. Moze w wyniku skoku tak ma?? Od 3 dni ostatnia drzemke ma kolo 16:30 gdzie wczesniej sypia co 2h.
    Obudzil sie po 20 minutach, kolo 20:30 sila mu wechnelam cycusia, zjadl i poszedl spac..

    Dii - co do kup to mi pediatra powiedziala ze widac ma dobra przemiane, bo Maks robi tez 4-5 dziennie
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    venus87: co do kataru to mu ściągam gruszką, jest wielki płacz, aż mi łzy lecą i serce się kroi ale takie gluty mu wyciągnęłam, że szok

    Staś też się darł wniebogłosy jak próbowałam mu cokolwiek wyciągnąć gruszką, już na sam jej widok był płacz. Ale odkąd mamy Katarek jest miodzio, najpierw psikam Sterimarem baby, szybko się tam wszystko rozmiękcza i myk myk KAtarkiem wszystko wyciągam. Polecam całym sercem! :)
    Dii: A my dzisiaj zaliczyliśmy 5 kup, 4 rano jedna po drugiej w odstępach 30-minutowych nie wiem dlaczego (?)

    A może to była jedna duża, którą robił na raty?:wink:
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    isiula: Staś też się darł wniebogłosy jak próbowałam mu cokolwiek wyciągnąć gruszką

    Wiecie co? Mój Adaś generalnie też tak miał, jakoś od 3-4 miesiąca, a wcześniej.... hmmm... raz zdarzyło mu się zasnąć podczas oczyszczania noska :shocked::shocked::shocked: Byłam w takim szoku, że hej! :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    isiula: A może to była jedna duża, którą robił na raty?

    Nie sądzę, a nawet jeśli to jeden pampers by tego nie wytrzymał... Za każdym razem było jej baaardzo dużo!:shocked:

    Co do odciągania katarku... Mi też kiedyś Kacper zasypiał, ale od jakiegoś miesiąca już nie jest tak kolorowo. Drze się jak odciągamy KATARKIEM że ho ho! Tylko słyszy głos odkurzacza i już główka lata na boki, żeby tylko się nie dać!!!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    My mamy elektroniczny aspirator ( na baterie ;)) - Dr Bee - polecam. I w zaleznosci od humoru Karolka, albo mu on nie przeszkadza. Albo jest placz - wtedy odkladam aspirator i pozniej za kilka godzin nosek oczyszczam. Tyle, ze on nie ma tam "tego" duzo, po jednej wiekszej kozie w dziurce i wsio ;)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 21st 2013
     permalink
    No u nas tak samo... Mało tego a wrzasku...! Dzisiaj to musieliśmy się Fridą posłużyć, ale jak tylko to COŚ zbliżałam do noska to od razu był wrzask...!

    Treść doklejona: 21.03.13 22:41
    A dziś mięliśmy dziwny dzień ze spaniem. Od 9:30 do 11 hasał, potem spał do 13:30 i o 16:30 zrobił się śpiący i usnął na cycu ale trwało to 5 minut. Potem marudził i tarł oczy, ale przy usypianiu nie zasypiał tylko się bardziej rozbudzał. I tak do 19:30, gdzie to przysnął na 20 minut.
    PODSUMOWUJĄC OD 13:30 DO 19:30 CZYLI 6 GODZIN BYŁ AKTYWNY! NIE SPAŁ!:shocked: O 20:30 kąpiel i wróciły dziwne wieczory... Kacprowi całkiem odechciało się spać. Zasnął na cycu oczywiście ale 5 minut minęło i koniec. To postanowiłam, że dam mu poligać. Po 21:00 zaczął marudzić i przy cycu od razu zasnął. Mam nadzieję, że długo pośpi, a i ja się kładę.
    Dobranoc dziewuszki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    A mój syn bardzo się.zmienił po pobycie w szpitalu...wcześniej był potwornym cycozwisem i zasypiał tylko.z cyckiem w buzi, a wczoraj jak wróciliśmy do domu w ogóle nie chcial.zasnąc przy piersi (wręcz płakał), pomogło.dopiero odłożenie go i danie smoka...teraz też już nie chcciał jeść więc włożyłam go do łóżeczka, gdzie z pół godziny przerzucał głowę z jednej strony na drugą (nie zakwilił nawet przy tym, bo wtedy bym go wyjęła) a teraz powoli.sam zasypia...
    Chociaż w szpitalu akurat pielęgniarki zajmowały się maluchami dość dobrze i nie pozwalały im płakać za bardzo (no chyba, że w nocy była totapna olewka)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    sardynka - super ze juz zdrowi w domku jestescie, powodzenia zycze
    mam do was pytanie - jaka butelke polecacie do karmienia przy karmieniu piersia? bo od kwietnia raz w tygodniu bede musiala podawac mleko z butelki mlodemu, czasem 2 razy w tygodniu bo bede musiala na 3 g popoludniami wyjsc. czy uwazacie ze ta butelka medeli calma jest rzeczywiscie warta swojej ceny? i jest skuteczna? mam butelke lovi aktywne ssanie ponoc z tym nowym smoczkiem co nie zaburza odruchu ale moze lepsza bylaby ta calma, co sadzicie? jakie butelki uzywacie łącznie z karmieniem piersia? mozliwe ze od maja bede chciala 1 posilek dziennie dawac mu z butelki wiec musze miec taka "najbezpieczniejsza". bede wdzieczna za opinie
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie, czy wy brałyście jeszcze po urodzeniu maluszków witaminy? Te same co w ciąży. Pisze że są dla kobiet od 13 tygodnia i dla matek karmiących. Czyli chyba tak, a jak tak to jak długo?? Bo nie wiem, czy mam kupować nowy blister.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Dagus - ja nie pomogę, bo zarówno w ciąży jak i teraz żadnych witamin nie brałam. Tylko na początku kwas foliowy, a pozniej na samej końcówce i po CC żelazo ( anemia). Teraz nie biorę nic. Karmie mm.
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    dagus84-ja biorę do tej pory bo karmie piersią.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.03.13 10:28</span>
    mi mówił lekarz że jeśli karmi się piersią to mama powinna brać witaminy
    -- •••
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Przy karmieniu piersią powinno się suplementować witaminy, żeby nie odbiło nam się to na naszym organiźmie, bo dzidzia wyciągnie z nas wszystkie witaminki i musi coś dla nas zostać, więc lepiej brać i spokojnie możesz brać te co w ciąży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    milka1984: mam do was pytanie - jaka butelke polecacie do karmienia przy karmieniu piersia? bo od kwietnia raz w tygodniu bede musiala podawac mleko z butelki mlodemu, czasem 2 razy w tygodniu bo bede musiala na 3 g popoludniami wyjsc. czy uwazacie ze ta butelka medeli calma jest rzeczywiscie warta swojej ceny? i jest skuteczna? mam butelke lovi aktywne ssanie ponoc z tym nowym smoczkiem co nie zaburza odruchu ale moze lepsza bylaby ta calma, co sadzicie? jakie butelki uzywacie łącznie z karmieniem piersia? mozliwe ze od maja bede chciala 1 posilek dziennie dawac mu z butelki wiec musze miec taka "najbezpieczniejsza". bede wdzieczna za opinie


    Ja mam Calmę i TT i w Calmie rzeczywiście Idka musi zassać żeby mleko poleciało, więc się nie rozleniwia, a z TT leci mleko łatwo- w zasadzie nawet samo, jedynie, że ustka się układają szeroko- tak jak na sutku. Calma na allegro nie jest tak strasznie droga:)

    dagus84: Dziewczyny, mam pytanie, czy wy brałyście jeszcze po urodzeniu maluszków witaminy? Te same co w ciąży. Pisze że są dla kobiet od 13 tygodnia i dla matek karmiących. Czyli chyba tak, a jak tak to jak długo?? Bo nie wiem, czy mam kupować nowy blister.


    Mi lekarz przy wypisie zalecał branie nadal witamin dla ciężarnych i biorę Natal 2, mam zamiar do końca karmienia piersią, chociaż przyznam się, że tak jak w ciąży pilnowałam się z codziennym dowitaminizowaniem, to teraz często zdarza mi się zapomnieć;/
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    A ja mam problem i nie wiem co to może być. Od jakiegoś czasu Marysia po 1 pobudce nocnej czyli ok 1 śpi bardzo niespokojnie tzn. krótko i przez sen wymachuje raczkami i kręci główką na boki. Próbowałam ją karmić ale nie chciała jeść dopiero za godz budziła się na cyca. Dodam że wcześniej budziła mi się w nocy tylko 2 razy na jedzenie i spała spokojnie.
    Czy Wasze dzieciaczki też tak miały ???Najbardziej niepokoi mnie to krecenie główką na boki.
    -- •••
  6.  permalink
    kermitka, spróbuj ją położyć na boczku. A możliwe, że jej się kiepsko odbija po karmieniu lub gazy w jelitach wędrują.
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    No to dzięki:))
    --
  7.  permalink
    Dagus ja bralam w ciazy femibion natal 2 i teraz tez mam,na poczatku bralam dosyc regularnie ale teraz jakos zapominam go brac :P
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    milka1984 - my w pierwszym miesiącu używaliśmy Tommee Tippee, a teraz jesteśmy całkowicie na piersi.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Dii i jak ta maść cholesterolowa? W necie znalazłam raczej negatywne opinie...? A jakie ty masz odczucia po jej zastosowaniu?
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Daguś ja też nie pomogę bo w ciąży jak i teraz żadnych witamin nie biorę :neutral:
    My cały czas walczymy z katarkiem, mam wrażanie, że jest mniej tego...bardziej jest gęsty niż wodnisty i jak śpi to słyszę jak się męczy moje biedactwo :cry::sad:
    Kupkę też dziś nie zrobił, dzwoniłam do położnej i poleciła czopki glicerynowe lub herbatę rumiankową. No zobaczymy.. mam nadzieje, że wszystkie problemy, które go dręczą miną szybko :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    bari jestem zaskoczona działaniem. Suuuper! Już po pierwszej dawce na noc, rano była gładziutka skórka a i od tamtego czasu Kacperek ma gładziutką skórkę. Zero przebarwień i suchych miejsc :bigsmile: Kosztowała jedynie 8 zł, jest jej dużo i rewelacja ogólnie!
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Venus, dziecko nie musis robic codziennie kupy. Na piersi moze robic co 10dni nawet. A koncowka termometra mozesz narobic wiecej zlego niz dobrego. Nie uciekalabym sie do ,,takich,, sposobow jak termometr i czopek( a juz w ogole po 1 dniu nierobienia kupy).
  8.  permalink
    moj maly niejadek znow jadl o 4:30 a potem 10:30 ( i to na sile praktycznie bo nie byl zainteresowany cycem) i jadl na raty bo na vivie polecialo gangam style i ten od razu wzrok w tv he he, lubi ten teledysk... ja mam butelke z lovi i smoczek co jest dostosowany do karmienia piersia, uzywam go ponad miesiac i nadal karmie piersia. Maly nie odrzucil piersi, wrecz przeciwnie, czesto odrzuca butle
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Milka, polecam Calmę Medeli. Stosujemy od początku - niestety, musimy Franka dokarmiać.
    Igisowa, a jak Tobie idzie rozkręcanie laktacji?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Mój bez problemu zjada z każdej butli/ każdego smoka (teraz przez smoczek dajemy leki), ale i tak najchętniej sscie cyca- miłośnik biustu mi się trafił po prostu :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 22nd 2013
     permalink
    Venus - Toska najdłuższa przerwę w nie robieniu kupy miała 7 dni, ogólnie robi co 2. Dni na początku też się tym denerwowalismy i też od wszystkich pediatrów słyszeliśmy że u dzieci na piersi kupa może być co 10 dni.
    A teraz to poprostu stwierdziliśmy że trafił nam się egzemplarz dziecka które lubi oszczędzać na pieluchach. :wink:
    --
  9.  permalink
    acia20: A teraz to poprostu stwierdziliśmy że trafił nam się egzemplarz dziecka które lubi oszczędzać na pieluchach.

    Ale wam dobrze, u nas kupa nawet do 6 dziennie i czasem zdążę przewinąć bo wydaje mi się że już nie zrobi a za 10 minut słyszę, że znowu jest:shocked:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.