Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    madziauk
    moja Oktawia w wieku Karolka ważyła 7400 i miała 70cm.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    misia ja w PTAKu byłam jak kupowałam sukienkę na poprawiny ślubu i garnitur dla męża. Specjalnie z Warszawy jechaliśmy i po 2 tygodniach ten sam garnitur i tą samą sukienkę (w tych samych cenach) widzieliśmy w KDH w Warszawie:devil:
    Też myślałam o takim komplecie jak ty i podobają mi się strasznie koszulobody :bigsmile: - koszula mogłaby się szybko ściągać i ciężko by było z poprawianiem...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Madziauk, Bari wy karmicie MM więc gluten wprowadzacie w 6 miesiącu :)

    My dawaliśmy pół łyżeczki kaszki manny do zupki, można też tak jak dziewczyny dać do pociumkania chlebek chociaż pisząc do eksperta z bobovity Pani mi odpowiedziała, że chlebek dopiero po 8 albo 9 miesiącu już nie pamiętam dokładnie więc my z chlebka zrezygnowaliśmy zwłaszcza, że ja nie piekę chlebka a w tym ze sklepu nie wiadomo co jest....
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja malej daje od 3 tyg. lyzeczke kaszki 8 zbóż do kaszki ryzowej rano, a od poniedziałku mam zamiar dodawać już 1,5 łyżeczki i Tak co jakiś czas wiecej:wink:
    --
  1.  permalink
    U nas bez problemu byl chrzest aczkolwiek ksiadz zapytal kiedy slub. Ponoc pierwsze chrzcza bez problemu ale z drugim juz sie czepiaja... Ja dawalam 50 zl, bylo co laska. A co do jedzenia to mi pediatra powiedziala aby na wieczor do mleka dodawac lyzke kaszki pszennej bez mlecznej, tylko za chiny niewiem ktora to :(. We wtorek bede to sie dowiem dokladnie
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight a my karmimy się piersią. To w takim razie kiedy powinniśmy zacząć z tym glutenem? Jeszcze nic Kacprowi poza cycem nie podawałam.

    A my ogólnie będziemy chrzcić tam, gdzie ślub braliśmy. Uwielbiam tamtejszego księdza. Młody, ma super podejście do dzieci, jego msze są boskie! A na chrzcie bierze dziecko na ręce i podnosi do góry - jak na Królu Lwie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Czy samolot jest jak dziecko leżąc na brzuszku odrywa od podłoża rączki i nóżki?
    Mój Dziabąg zaczął tak robić, tylko nie rozkłada rączek na boki i mam wątpliwości czy to samolot.

    A i leżąc na brzuszku zaczął się obracać wokół własnej osi i pełza do tyłu, a wszystko to w poszukiwaniu swojej ulubionej gumowej żyrafy:bigsmile:
    Może być obłożony stosem zabawek, a i tak zawsze wybierze żyrafę.. Wierny chłopak mi rośnie:cool:

    Treść doklejona: 23.03.13 14:40
    Dii: A na chrzcie bierze dziecko na ręce i podnosi do góry - jak na Królu Lwie

    Ale super, jestem fanką Króla Lwa.. Gdzie braliście ślub?:wink:

    Dii a jak długo zamierzasz karmić piersią? Bo z tego co wiem w trakcie wprowadzania glutenu, które trwa 2 m-ce powinno się nadal karmić piersią. Większość matek kończy kp ok. 6 m-ca życia dziecka dlatego pediatrzy zalecają wprowadzanie glutenu już od 4 m-ca. Ale jeżeli zamierzasz karmić dłużej to możesz później. Ja zamierzam karmić dłużej niż pół roku, ale jeszcze nie zdecydowałam kiedy zacznę wprowadzać.
    Tu masz o tym wpis na blogu jakbyś chciała poczytać.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    My po wizycie u neurologa. JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU. Kamień z serca:bigsmile:
    Jedynie to mamy dalej ćwiczyć podnoszenie głowy, ale to pikuś. Powiedział, żeby sobie darować chodziki, pchacze itp. a wszystko się ułoży.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Bari, super wieści!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Reeety. Ja przy tym moim bąblu nie mogę nic zjeść :x Zrobiłam sobię kanapkę, położyłam się obok niej i zaczęłam jeść. Ale ona jak zobaczyła, że jem to od razu wyciągała ręce do kanapki, popłakiwała i się denerwowała. Jak przysunęłam jej tą kanapkę to ona ją hops w łapki i z radochą do buzi. Toż to jest jakiś mega głomodor! I na cyca coś ostatnio wybrzydza..
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    bari_87 - ja chodzę w jak najbardziej związanych włosach i pochowanych, a ona zawsze coś mi wyrwie i nie chce puścić, czasami jak zaśnie to te co wyrwie sobie trzyma i ni jak nie można ich jej zabrać. No ale jakoś je wyplątuje z jej łapek bo nie chce żeby brała je do buzi.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Dzień Dobry mamusie my dzisiaj mielismy wizytę u lekarza ( bioderka ) wszystko jest ok :bigsmile: mamy przyjść za 6 tygodni, zapytałam się czemu tak szybko miałam przyjść z Leszkiem lekarz odp, że im szybciej tym lepiej..:smile:
    Kupiłam do noska Aspirator będziemy dziś używać na 100% :smile: mam nadzieje, że pomoże lepiej niż gruszka...:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    isiula: Ale super, jestem fanką Króla Lwa.. Gdzie braliście ślub?

    W Warszawie na Woli :bigsmile:
    isiula: Dii a jak długo zamierzasz karmić piersią?

    Najlepiej do ukończenia 18 r.ż.:wink:
    Nie no tak poważnie to jeszcze o tym nie myślałam. I tak będę z nim siedziała do końca roku w domku:bigsmile: Więc tak jak i Ty! Ok. Poczytam sobie. Dzięki:bigsmile:

    bari-super, że wszystko ok :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: pisząc do eksperta z bobovity Pani mi odpowiedziała, że chlebek dopiero po 8 albo 9 miesiącu

    Dla dzieci na tradycyjnych schematach żywieniowych może tak, ale jeśli ktoś chce wprowadzić BLW, to chlebek ( tak samo jak wszystko inne, bo dziecko je to samo co rodzice ) podaje się od razu, mniej więcej po 6 miesiącu.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Niestety Tośka wstaje mi wcześnie bo 6 lub 7, ale zauważyłam już któryś raz, że obudzi mnie o tej porze ja coś tam do niej zagadam i niestety zasypiam i ona chyba przez 30 minut potrafi poleżeć przy mnie nie płakać i się sobą "zająć", dziś M nas podgląd, ja śpię a Tośka sobie przy mnie leży.
    --
  2.  permalink
    Hej dziewczyny witam się juz jako rozpakowana świeża mamuśka:bigsmile::bigsmile:
    Mam pytanie w nosku małej widzę jakieś kozy i zastanawiam się jak daleko mogę wepchnąć tą gruchę???wogóle ta grucha da radę???

    Treść doklejona: 23.03.13 17:18
    prubuję wyssać ją ale nie mogę i nie wiem czy wepchać dalej
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Dii: hopelight a my karmimy się piersią. To w takim razie kiedy powinniśmy zacząć z tym glutenem?

    od skończonego 5 miesiąca czyli tydzień temu powinnaś zacząć :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    acia20 dokładnie! U mnie też. Kacper zaczął się budzić 6-7 i sobie liga a ja można powiedzieć, że tylko czuwam obok niego. Potem zaczyna krzyczeć po jakiś 30 minutach do godziny, tzn., że się zmęczył nakupkował i chce spać. I tak się dzieje:bigsmile:

    Dominiczka nie wpychaj:shocked: no co ty! Lepiej nawilż solą fizjologiczną i mała albo wykicha albo w końcu uda ci się gruszką wydmuchać. Ale koniecznie sól fizjologiczna! Pomoże:bigsmile:

    Treść doklejona: 23.03.13 17:32
    katka_81: od skończonego 5 miesiąca czyli tydzień temu powinnaś zacząć :)

    O rany! No to ja już nie wiem. Boję się dać mu tą kromkę chleba (zamierzam spróbować z BLW), bo jak się nią zakrztusi, urwie kawałek i mu wleci? To co wtedy?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Winnico nie pisz proszę dziewczynom, że przy blw podajesz wszystko od 6 miesiąca życia, dziecko od razu je to co rodzic. Nie jestem specjalistką od blw, moja córeczka miała dietę rozszerzaną tradycyjnie, ale z tego co czytałam (a byłam rzeczywiście zainteresowana) i przy blw są pewne ograniczenia. Jeżeli się mylę - poprawcie mnie:-)
    A co do chleba - nie każdy moim zdaniem nadaje się dla dziecka, którego układ pokarmowy ciągle się rozwija...
    --
  3.  permalink
    Dii dzięki zapomniałam że mam tą sól fizjologiczną sprubuje:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    DominiczkaA: Dii dzięki zapomniałam że mam tą sól fizjologiczną sprubuje

    :wink:
    Widzę, że co do BLW i glutenu to są różne opinie... Hmmm. Musze poszukać czegoś na ten temat, bo nie wiem sama co robić i kiedy zacząć i jak zacząć. Co z tym chlebem? Boję się go...:confused:

    Treść doklejona: 23.03.13 17:59
    to źródło podaje, że gluten podaje się w 6 m-cu a inne rzeczy w 7 m-cu (przy karmieniu piersią)
    To chyba za późno! Jak to jest?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Dii w Polsce zalecają wprowadzać gluten od 5msc ,w Austrii mój pediatra rozpisał plan żywieniowy dla Oktawii i gluten miałam wprowadzać od 6msc (kaszki lub pieczywo).Ja gluten wprowadziłam po skończonym 5msc a w 6 BLW i jestem zachwycona bo mała je ładnie i nie muszę miksować jedzenia.Nie ma problemu z dławieniem a czasem wpycha do buzi naprawdę spore kawałki.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Dii, na forum masz i wątek o BLW, i o tym, co i kiedy wprowadzać do karmienia dziecku. Poszukaj:-)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Ooo nie wiedziałam, dzięki.
    Regi i chyba zrobię tak jak ty:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Tośka już ponad 2 godziny śpi w swoim łóżeczku. Zasnęła mi na piersi jak ją przenosiłam to się przebudziła, więc posiedziałam przy niej i po 5 minutach zasnęła i nadal śpi :tongue:

    Treść doklejona: 23.03.13 18:27
    Teraz jak się obudzi to nie wiem czy najpierw sprawdzać pieluchę czy dawać od razu pierś, bo chyba po raz pierwszy w dzień tak długo mi śpi i to sama.

    Treść doklejona: 23.03.13 18:43
    Już teraz wiem:
    Najpierw pierś - potem pielucha.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    witajcie, mam takie pytanie do tych mam co mialy cesarke i prowadza aktywny tryb zycia. kiedy mozna po cc zacząć jeździć na rolkach czy biegac? wiecie może jak to jest? bo chyba nie bardzo jeszcze po 6 tygodniach no nie?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Regi - a ile Oktawia waży teraz?? Boje sie, ze Karolek niedługo bedzie ważył tyle, ze nie będę w stanie go nosić ;)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    acia20 to super! Mój Kacperek tez właśnie się obudził po 2-godzinnej drzemce :bigsmile: dałam cyca ale i tak był mało zainteresowany. Dziwne... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Milka - ja zaczęłam powoli cwiczyc po 3 miesiącach. Oczywiście najpierw wizyta u lekarza ginekologa, sprawdziła mi czy blizna ładnie zagojona od zew. I przez usg od wew. Dała mi zielone światło. To było już w połowie stycznia. CC miałam 30 listopada, jednak ja nie czułam sie na tyle dobrze, by zacząć wtedy cwiczyc. Więc zaczęłam właśnie 3 miesiące po. Także pozwolenie lekarza to raz, a dwa to musisz sie czuć na siłach :)


    Bari- super, ze wszystko ok :)

    Dziś Karolek bije rekordy w niespaniu w dzien. Miał 3 drzemki od 7:30 rano. 20min, 30min i 40min. Czy on wiecej snu w dzien nie potrzebuje? Martwię sie. W nocy spi ładnie.


    Ja byłam dziś na zakupach w polskim sklepie - przedwielkanocnych ;). Zahaczylam o centrum handlowe , kupiłam Karolkowi taka mieciutka piłeczkę pluszowa, bajeczke mieciutki :)) a sobie zegarek, bo zgubilam niedawno na spacerze zakładając folie na wózek. Także Karolek miał kilka godzin sam na sam z Tatusiem. Nie było mnie 3 godziny a stesknilam sie za nim strasznie :))) mój babelasek słodki :))
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    winnica: Dla dzieci na tradycyjnych schematach żywieniowych może tak, ale jeśli ktoś chce wprowadzić BLW, to chlebek ( tak samo jak wszystko inne, bo dziecko je to samo co rodzice ) podaje się od razu, mniej więcej po 6 miesiącu.


    My nie stosujemy BLW więc nie wiedziałam tego :tongue:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    madziauk
    Oktawia teraz waży 9500 i 75cm długa,z tym że od 5msc przybrała tylko 600gram.
    hopelight
    mój pediatra mówił że od 6msc można podawać pieczywo.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  4.  permalink
    Witaj Dominiczko. Kazdy bobasek tak ma wiec sie nie martw, to w koncu przechodzi :)
    Ja boje sie wprowadzac cokolwiek, bo zaraz mi sie wydaje ze znow cos mu wyskoczy, je glownie moje mleko a i tak co chwile ma jakies chrosty, wysypki itp, takie agencik mi sie trafil.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    regi ja sobie tego nie wymyslilam... po prostu wyczytalam to w paru zrodlach. Dietetyk z bobovity tylko to potwierdzila. My sie jednak kurczowo schematow nie trzymamy i moj mlody tez czasem pociumka chlebek ale bardzo sporadycznie bo jakos nie lubi woli chrupki albo wafle ryzowe:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Wiecie Dziewczyny, pediatrzy mają różną wiedzę, podobnie jak dietetycy pracujący dla określonych koncernów (Hope, nie czepiam się, tylko akurat Ty podałaś taki przykład). Najlepiej pogadać na temat wprowadzania stałych pokarmów z lekarzem, któremu się ufa (albo znaleźć takiego). A jeszcze lepiej trzymać się swojej intuicji i obserwować dziecko.
    Ja próbowałam między 5 a 6 miesiącem parę razy podać L. kaszkę glutenową (pszenną holle) na moim mleku. Lila nie chciała jeść, więc dałam jej spokój. Dałam jej kromkę pszennego chleba (przed skończonym 6 miesiącem) i żuła sobie skórkę (po mojemu to ciężko się ją zadławić). Chleb był zwykły z piekarni (zapewne z całą masą sztucznych dodatków).
    I tak Wam jeszcze napiszę (z kilkumiesięcznego doświadczenia z dzieckiem BLW, czyli jedzącym samodzielnie prawie to, co my), że warto czasem wyluzować. Tzn. jasne, że najlepiej jest dawać same ekologiczne/organiczne potrawy (najlepiej ze słoiczków, bo te są oczywista najdokładniej przebadane:wink:), ale nie da się tego robić do końca życia, no nie? Warto jest trzymać się schematów żywieniowych, o ile podchodzi się do nich z dystansem i nie zaczyna przejmować, że dzieci nagle nie jedzą tyle, ile powinny, nie chcą jeść tego, czy tamtego.
    BTW mój pediatra, którego (jak już kilka razy pisałam) bardzo cenię, zalecał rozszerzanie diety po 4 miesiącu. Podobnie, jak moja rodzina, wychowana na starych schematach. Ja uznałam, że moje dziecko nie jest na to gotowe i poczekałam do 6-go.

    ------------
    I jeszcze wkleję Wam link o rozszerzaniu diety i o glutenie z zupełnie innej strony ;)

    (tylko chyba trzeba się zalogować na forum)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Dii: O rany! No to ja już nie wiem. Boję się dać mu tą kromkę chleba (zamierzam spróbować z BLW), bo jak się nią zakrztusi, urwie kawałek i mu wleci? To co wtedy?

    możesz podać ugotowaną kaszkę mannę, pół łyżeczki do mleczka na przykład...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    brombap: Nie jestem specjalistką od blw, moja córeczka miała dietę rozszerzaną tradycyjnie, ale z tego co czytałam (a byłam rzeczywiście zainteresowana) i przy blw są pewne ograniczenia. Jeżeli się mylę - poprawcie mnie:-)


    Teoretycznie przy blw ograniczeń nie ma - byle jedzenie było zdrowe, pełnowartościowe, no i na początku łatwe do przeżucia dla często jeszcze bezzębnego dzieciaka. W praktyce wiadomo, wychodzi różnie. Ja w początkach też nie szłam na całość, próbowałam trzymać się z grubsza jakichś schematów rozszerzania diety, ale blw ma to do siebie, że mobilizuje do zdrowego gotowania dla całej rodziny. Ostatecznie w dość krótkim czasie dziewczyny jadły to, co my. Przynajmniej mam motywację, żeby się prawidłowo odżywiać :wink:
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Witaj Dominiczko :bigsmile: my też walczymy z katarkiem :sad: ile ta sól fizjologiczna kosztuje?? na prawdę taka dobra??
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    O rany! Czytam wątek o BLW i coraz bardziej głupieję. Chyba do rana mi się zejdzie... Jeszcze 24 strony... :devil:
    --
    • CommentAuthoravf
    • CommentTimeMar 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Hussy "Ja niedawno kupiłam spacerówkę Mamas&Papas i jestem na prawdę zadowolona."

    Który model?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 23rd 2013
     permalink
    Ja pierdaczę, zakupy mnie ostatnio opętały:shamed: Ciągle siedzę na ebayu i poluję na perełki, albo latam po sklepach. Dopieero co kupiłam Majce 2 kiecuszki w Zarze, 2 koszule, leginsy i czape w h&m, śpiochy w mothercare i nexcie, a już biduję na 3 aukcjach i obserwuję chyba ponad 10 innych!:shocked: eM mnie ubije:bigsmile::tongue:
    --
  5.  permalink
    Sol fizjologiczna kosztuje grosze. Ja bede naturalnie rozszerzac diete :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    Witam się niedzielnie. Ogłaszam, że mojemu Kacperkowi puściły się włoski:crazy: Narazie na 0,5 cm., ale zawsze coś. Mało widoczne są, bo nam blondynek rośnie, ale jeszcze trochę i irokeza będziemy stawiać:bigsmile:

    Pytanko do dziewczyn z Warszawy i okolic - wiecie, gdzie jest taki basen, gdzie można iść z dzieciaczkiem się popluskać, i żeby woda nie była chlorowana tylko jakaś tam-bezpieczna? Chciałabym pójść raz i zobaczyć reakcję Kacperka, a potem może na zajęcia.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    My idziemy 14 kwietnia na basen na Balkonowej na Targówku, i nie pomyślałam aby sprawdzić jaka jest tam woda, ale są zajęcia dla dzieciaków.

    Treść doklejona: 24.03.13 10:38
    http://www.basen-muszelka.pl/index.php/gimnastyka-w-wodzie/
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    acia fajny ten basen. Mi kurcze tylko goidzna by nie pasowała, bo to od 17 kiedy mały mi śpi zazwyczaj... A w niedzielę bym chciała tylko Kacper za młody...:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Ale my będziemy w niedziele na 11:00 chodzić a nasza młodsza

    Treść doklejona: 24.03.13 10:47
    Tzn zapisywałam Tośkę telefonicznie i mają jeszcze po świętach dzwonić i potwierdzać
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMar 24th 2013 zmieniony
     permalink
    a to nie jest za młoda? Bo tam jest, że od 9 m-cy. Chyba, że indywidualnie dobierają grupę młodszych.

    EDIT: nie doczytałam. Faktycznie są dla młodszych. To może i ja się zapiszę:bigsmile: będziemy razem uczestnić w zajęciach

    Treść doklejona: 24.03.13 11:03
    a wiesz może co w przypadku, jakbyśmy ominęli jakieś zajęcia? Przepada, czy co?
    --
  6.  permalink
    Ulcia, szkoda, ze jeszcze nie w tym samym kosciele :)
    Oo my na basen tez z Matim sie wybieramy, ale nie mozemy wybrac jakos, a szkoda...
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    dziewczyny czy sadzicie ze kolo 5 tygodnia moze byc jakis skok czy cos takiego? bo moj maly zis zwariowal - chce jesc co godzine i to rzeczywiscie je a nie tylko ciumka, nie moze spac w dzien - wybudza sie po 15min przez co marudzi i placze, w nocy spal 6g a potem od 4.00 juz nie chcial i byl ryk mimo ze zmeczony nie mogl usnac... nie wiem czy to jakis skok czy kryzys czy co...
    -- [/url]
  7.  permalink
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 24th 2013
     permalink
    Milka w 5tyg jest chmurka. Możliwe, że właśnie przechodzicie skok.

    A ja jestem w ciężkim szoku, bo pękła nam dzisiaj szyba w pralce dokładnie miesiąc starszej od Stasia:confused: A myślałam, że to niemożliwe..
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.