Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny Wesołych Świąt i smacznego jajka. Mam nadzieję że pogoda dopisze w te święta :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    -- •••
  1.  permalink
    Cześć dziewczyny. Mateuszek ma prawie 39 st. goraczki :-( mysle,ze to od zabkow, ale wezwe jakiegoś pediatre do domu. Dalam mu czopka i zrobiłam okład na czoło. Masakra, ja nie doszlam do siebie jeszcze a teraz on cierpi...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    kuleczko, może lepiej podać ibum...? Działa również przeciwzapalnie... I od ząbków aż taka temperatura?
    --
  2.  permalink
    właśnie tez mnie to dziwi. w domu mam tylko parscetsmol w czopkach. Mati śpi non srop, jesc nir chce. pic mu daje sporo. bex lekarza się nie obejdzie.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    O matko Kuleczko, ale się u Was zebrało chorobowo:sad: masz rację, wezwij lepiej lekarza niech zbada Mateuszka. Dużo zdrówka dla Was!

    Najlepsze życzenia dla Karolka 4-miesięczniaka:flowers:

    A tak w ogóle to życzę Wam wszystkim przede wszystkim ZDROWYCH i spokojnych świąt! :grouphug:
  3.  permalink
    no u nas jak nie urok to.... zbilam do 36 stopni.macalam dziaselka to nic nie ma nowego oprocx dolnych jedynek. dalam mu pic znowu i mąż poszedł mu jesc robic. widac,ze mu lepiej bo śpiewa sobie s wcześnie płakał.

    najslodszego dla miesieczniakow:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Kurcze Kacper ma chrypę i tak nagle go chwyciła. Chyba nic mu na to nie poradzę, co?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzieki Dziewczyny.

    Wam rowniez zycze, zdrowych i wesolych Swiat Wielkanocnych.

    Bari - ja niestety z chrypka nie pomoge, moze gdzies go przewialo?

    U nas Karolek cos ostatnio je na raty ciagle. Odkad sie nauczyl odpychac butle i plakac, ze juz nie chce - je male porcje co jakis czas. Nawet jak wstanie rano po 4 godzinach, zjada np. 60ml a pozniej dojada po godzinie dwoch - ale tylko troszeczke.
    Ogolnie na dobe zjata wciaz tyle samo - okolo litra mleka modyfikowanego. Nie chce go zmuszac do jedzenia na raz. :confused:

    Treść doklejona: 30.03.13 17:54
    Kuleczka - dobrze, ze gorączka już spadła. Jak Ty sie czujesz?
    --
  4.  permalink
    Madziu juz lepiej, chodze po troszku, poszkam pod prysznic,ale ledwo ustalam. Musze dawac rade dla Mateuszka. Maz kupił ibum i pomoglo mu.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Kuleczka - cieszę sie, ze już lepiej sie czujesz :)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Kuleczka dużo zdrówka Wam życzę :wink:
    Ps. Pokaż Mateuszka, bo już dawno go nie widziałam :tongue:
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Alleluja dziś śpiewamy,
    Bogu cześć i chwałę dajmy,
    Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel,
    Tego Świata Odkupiciel.
    Zdrowia, radości i powodzenia
    To są najszczersze moje życzenia. :bigsmile:
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Kuleczko, dobrze, ze ibum pomógł. U Nas nic nie działa lepiej na gorączkę... Zdrowiejcie szybko :)

    Treść doklejona: 30.03.13 19:13
    Korzystając z okazji... WESOŁYCH, ZDROWYCH, PEŁNYCH ZROZUMIENIA I RODZINNEGO CIEPŁA ŚWIĄT DZIEWCZYNY :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Smacznego Jaja i Mokrego Dyngusa !

    a mój Leniuszek Tadziuszek, przewróciła się z plecków na brzuch dziś pierwszy raz sam ! Ach dumna jestem niesłychanie :smile:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
  5.  permalink
    Moj maly caly dzien jakis nie swoj, marudny i wogole tylko nosic, ale na wieczor to apogeum jakies... od 18 placz... malo powiedziane ryk!! Noszenie nie pomaga, cycus nie, w koncu udalo mi sie go uspic na rekach, ale proba odlozenia konczyla sie wielkim placzem wiec spal mi 30 minut na rekach, po przebudzeniu prawie od razu krzyk, posmarowalam dziasla mascia bo mi sie wydaje ze czuje opuchniecie ale niewiem, nie umiem wyczuc chyba dobrze. Uspokoij sie na tyle ze go do pizamy przebralam i znow wielki ryk, jesc nie chcial, znow dalam masc i przeszlo, zjadl troszke z jednego cycusia i teraz spi. Zeby??? Niewiem, jak sie obudzi za chwile to dam mu syrop :(

    A co do goraczki to syn kolezanki przy kazdym zebie mial wysoka goraczke.

    Wesolych Swiat i spokojnych :)
    --
  6.  permalink
    Dzięki dziewczyny :-) Judka pokazalabym, ale nie wiem jak wstawic tu foto z komorki,bo ja z tel pisze non stop ... mężowi później powiem żeby zgral fotki i wstawie na dzidzie. Kawal chłopa z niego:tongue:

    Treść doklejona: 30.03.13 20:50
    no i wesołego Alleluja Kochane:*
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny,życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie. Jakie objawy u Waszych pociech byly przy zabkowaniu?

    Karolek ostatnio je mniejsze ilosci pokarmu (jak pisalam wyzej), jak odtraca butelke to placze.
    Bardzo sie slini, paluszki ciagle wklada do buzi. A dzis juz jest apogeum tego wszytskiego, bo wieczorem bardzo placze juz od gordziny, sliniac sie i z palcami non stop w buzi, zjadl 60ml i nie chce jesc. Nie chce byl ululanym. W dzien spal bardzo malo.
    Czy to mozliwe, ze mu juz zabki ida? Jak rozpoznac napuchniete dziaselka? :shamed:
    Posmarowalam mu zelem na zabkowanie - Dentinox (takim od urodzenia co mozna stosowac). I jakby mniej placze, jednak placze i paluszki caly czas sa w buzi. Serce mi peka jak patrze na moje male szczescie, tak sie meczy.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Dziękuję za odpisanie kochane.
    Penny no chodzi mi o wieczór i noc bo On wtedy tak łapczywie je, że szok. Czasami od razu mu się odbije a czasami po dłuższym czasie i chciałam się was doradzić :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Katka81, zeszla juz wysypka? Przy trzydniowce schodzi bardzo szybko. Moja ostatnio miala i napiuerw wysypka pojawiala sie za uszami,troche na twarzy,szyja,brzuch plecy i troche nogi. Ale zschodzila po kilkunastu godzinach. W ciazgu chyba 2 dob juz nie powinno byc wysypki przy trzydniowce. Chociaz teraz lataj takie zmutowane te wirusy,ze wszystko jest mozliwe. Ja walczylam ostatnio z grypa lub czyms podobnym, bite 6 dni goraczka 39st.
  7.  permalink
    Bardzo sie slini, paluszki ciagle wklada do buzi. A dzis juz jest apogeum tego wszytskiego, bo wieczorem bardzo placze juz od gordziny, sliniac sie i z palcami non stop w buzi, zjadl 60ml i nie chce jesc. Nie chce byl ululanym. W dzien spal bardzo malo.
    - u mnie dzisiaj identyko :(
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Madziik1983 - u nas Karolek po posmarowaniu dziaselek uspokoil sie troszke i udalo sie mezowi do ululac. Nie wiem czy to na pewno zabki, ale co moglo by to byc innego? A Maksiu juz spi?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    U nas też dziwnie, Basia dostaje histerii przed każdym jedzeniem, prócz tego pierwszego (ostatnio ok 5 rano). Zaczyna jeść po kilku próbach, które kończą się wrzaskiem. Nauczyła się jeść na leżąco, w wózku a nawet dziś na przewijaku, na kolanach/rękach- mowy nie ma :shocked: Podkładam jej pod głowę poduszkę, bo mnie to niemal zawał kosztuje, że ona się zaraz zakrztusi. Poza tym w ogóle marudna jest mocno :sad: Ulewa też sporo, znowu- Wy piszcie, że nie odbijacie, a jej się teraz odbija po kilka razy i niejednokrotnie ze sporą cofką :confused: W ogóle to mi dziś z tej półleżącej, do jedzenia pozycji, prawie usiadła w wózku- prawie, bo nie miała siły się utrzymać w tej pozycji :wink: Zasypia w miarę wcześnie, ok 19, ale śpi niespokojnie, popłakuje czasem przez sen, także często wstaje do niej, żeby ją pogłaskać, dać smoczek albo lekko przekręcić-wtedy śpi dalej. Nie wiem czy to ma jakiś powód- ból brzuszka? zęby? Jakoś mi to nie pasuje, choć łapki pakuje do buzi od dawna, ślini się, gryzie ojca po palcach :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    Anziee - ja w wiekszosci przypadkow odbijam. Tylko male ilosci jak zje 10-30ml to jak mi Karolek zasnie - odkladam go do lozeczka.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 30th 2013
     permalink
    U nas dziś był pracowity dzień. Przed poludniem wubraliśmy się we trójkę do supermarketu. Majka w drodze nam usnęła, w sklepie się obudziła to ją poodkrywałam i dalłam zabawkę i się nią bawiła, a my spokojnie robiliśmy zakupy i w drodze powrotney znów nam usnęła. Ostatnio często zasypia w wózku.
    A później sporą część dnia bobek spędził ze mną w kuchni, bo piekłam placki i robiłam obiad. Pół dnia mi zeszło, a jeszcze jutro muszę dokończyć rafaello. Dziś zrobiłam pocałunek murzyna i tort śmietankowy z prażonymi migdałami i malinami na 22 rocznice ślubu rodziców. Przy tym torcie to się namęczyłam. I jeszcze mi brakło kremu i eM musiał gnać do sklepu :>
    --
  8.  permalink
    A Maksiu juz spi?
    - Madzia , zasnal po drudiej dawce zelu i troche cycusia i przespal noc spokojnie budzac sie na karmienie.. ale ten wrzask byl okropny, jakby go ze skory obdzierano..
    Dziś zrobiłam pocałunek murzyna i tort śmietankowy z prażonymi migdałami i malinami na 22 rocznice ślubu rodziców. Przy tym torcie to się namęczyłam. I jeszcze mi brakło kremu i eM musiał gnać do sklepu :>
    pracowite popoludnie.
    A w swiateczny poranek moj lezy w lozku i 39.4 goraczki :( A na sniadanie do tesciowej idziemy.. chyba go nie bede ciagac do kociola :(
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 31st 2013
     permalink
    Wklejałam już zdjęcie w wątku o azs, ale tam nie wszystkie zaglądacie, a że pisałam, że zaczynamy leczenie to pokaże wam jak wygląda to po 2,5 dnia
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 31st 2013
     permalink
    Bari - wyglada o niebo lepiej. Biedny Kacperek, wiadomo od czego mu sie tak zrobilo?

    U nas dalej zabkowanie, albo sie myle. Dzis w polowie dnia zmienilam Karolkowi smoczek, na taki co szybciej z niego mleczko leci ( innej firmy, akurat mialam w domu) i zjadl ladnie. Moze nie tyle co jadal wczesniej, ale wiecej.
    Dalej slini sie bardzo, widac, ze dziaselka go bola, ma luzniejsze kupki i je mniejsze ilosci na raz.

    Bylismy dzis na swiatecznym spacerze - 3 godzinki, spal 2 godzinki i 50min :) Takze bardzo ladnie. Ciekawe jak bedzie w nocy. Bo odkad kilki dni zamiast jednej pobudki, ma dwie..jedna kolo polnocy (mysle, ze dlatego, ze malo je w ciagu dnia i musi dojesc), a druga kolo 4 nad ranem.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 31st 2013
     permalink
    madziauk: wiadomo od czego mu sie tak zrobilo?


    Niestety nie, tylko dermatolog powiedziała, że powinien wyrosnąć z tego jak rodzice ze skazy...

    Ja też podejrzewam ząbkowanie u Kacpra, ma twarde dziąsełka i widać białe punkty w miejscu dolnych jedynek. Też bardzo się ślini i pcha wszystko do buzi, a zwłaszcza pieluchę tetrową (może łagodzi swędzenie dziąsełek?).
    --
  9.  permalink
    U mnie marudzenie popoludniu jak codzien, czyli tylko noszenie wchodzi w gre. Od kiedy mozna dziecku podwyzszac oparcie w gondoli?? A co do nowego smoczka w butelce to Maks jest zdecydowanie na nie, krzywi sie i wogole, zupelnie jakby mu za szybko lecialo.. A z tego malego smoczka to leci powoli i maly w polowie zasypia.. Mam butelke z LOVI..

    Bari - wyglada super, jaka masz masc?
    --
  10.  permalink
    Mojemu Mateuszkowi strasznie dziaselka napuchly i podejrzewam,że ta gorączka od zabkow byla. Dzis juz jej nie ma. tez wsadza paluszki do buzki i je gryzie. Zastanawiam sie, które teraz mu wyjda,że daja takie objawy. Dolne jedynki wyszły bezproblemowo.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 31st 2013
     permalink
    madziik1983: Bari - wyglada super, jaka masz masc?


    Przede wszystkim balsamy z mocznikiem (super nawilża i wygładza), a na nodze stosuje maść z neomycyną.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Katka81, zeszla juz wysypka? Przy trzydniowce schodzi bardzo szybko. Moja ostatnio miala i napiuerw wysypka pojawiala sie za uszami,troche na twarzy,szyja,brzuch plecy i troche nogi. Ale zschodzila po kilkunastu godzinach. W ciazgu chyba 2 dob juz nie powinno byc wysypki przy trzydniowce. Chociaz teraz lataj takie zmutowane te wirusy,ze wszystko jest mozliwe. Ja walczylam ostatnio z grypa lub czyms podobnym, bite 6 dni goraczka 39st.

    montenia dziękuję, dziś już po wysypce ani śladu. Wczoraj jeszcze były pojedyncze kropki na nóżkach i buźce... Reasumując, wysypka utrzymywała się a w zasadzie rozprzestrzeniała jakoś około 6 dni. Na koniec zlała się w jedną całość, skóra była wówczas zaczerwieniona... po czym zaczęła schodzić. No i te węzły chłonne - były powiększone z tyłu głowy (potyliczne) i za uszkami, a to charakterystyczne dla różyczki.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    No to raczej rozyczka, albo odra bo wtedy tez schodzi skora. Zrob badanie przeciwciala na odre i rozyczke,bedzie wtedy wiadomo.
  11.  permalink
    hej mamusie, zamieszczam filmik z moją córunią

    http://youtu.be/CQT-TU9W_t0
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, czy mialyscie stycznosc z taka wysypka u dzieci?

    Nam pediatra polska powiedziala, ze to od proszku do prania i mamy zmienic. Jestesmy w trakcje zmiany.
    Sa to takie suche, chropowate biale plamki.




    Nie wiem czym to smarowac by szybciej zeszlo?
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    właśnie dzisiaj też zauwazylam coś takiego u Marysi na udzie ...
    Czyli to od proszku ???my używamy Loveli i zawsze plukam pranie 2 razy....
    -- •••
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Kermitka82 - nam pediatra powiedziala, ze po proszku. I mamy zmienic, zmieniam powoli, i piore ubrania raz jeszcze w nowym.
    Nie wiem keidy to zejdzie. Glownie ma na nozkach takie skupiska, a brzuszek i plecki ma lekko chropowate.
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Ja też idę w tym tygodniu do pediatry przy okazji szczepienia się zapytam....(jak nie zapomnę)
    U nas na razie tylko coś takiego wyskoczyło na nóżce...
    -- •••
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Nam dermatolog odradziła wszelakie płyny do prania i płukania. Pomału zaczynam prać w płatkach mydlanych.

    Co do suchej/chropowatej skory polecam kremy z mocznikiem bądź kosmetyki z ziaja kuracja lipidowa fizjoderm balsam dla skóry alergicznej/atopowej/odwodnionej. Trzeba odczekać po posmarowaniu żeby się wchłoną ale fajnie działa:wink:

    Kacper obrócił się z brzucha na plecy
    :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Bari - brawa dla Kacperka!

    Karolek wczoraj sie obrocil z pleckow na brzuch pierwsz raz. Ale przygniótł sobie lewa raczke i niestety główki nie podniósł ;) . Mama musiała pomoc i wyciągnąć lewa raczke ;)
    --
    •  
      CommentAuthorszerka
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    dziewczyny czy któraś z Was zmagała się ostatnio z trądzikiem niemowlęcym, macie jakieś metody na to ?
    --
  12.  permalink
    Dziewczyny ratujecie bo juz nie wiem co robic...
    Od piatku mlody przechodzil trzydniowke- goraczka 38.9 i tak przez trzy dni.W niedziele pojawily sie krostki na calym ciele i mlody jest nadpobudliwy wiec pojechalam z nim na IP. Pediatra go obejrzala i powiedziala, ze to pogoraczkowe i minie, trohe sie zdziwilam, ze tak sobie to lekko potraktowala,nawet nie wydala karty informacyjnej,ale ok, ubralam mlodego i wrocilismy do domu. Po kapieli te krosty sie nasily i to bardzo , wiec dzwonie na IP i prosze o kontakt z pediatra, ktora nas przyjmowala. Powiedziala, zeby przyjechac po recepte to przepisze clemastinum ( to nic, ze mieszkam 15 km od Zamoscia i musze zasuwac tam drugi raz bo za pierwszym uznala, ze to blachostka). Pojechalam, wykupilam podalam, od wczoraj wieczor podaje mu syrop, ale to nic nie pomaga w dodatku oprocz krostek jakies czerwone plamy sie zrobily i cala twarz w tym jest :confused: Nie wiem czy z nowu mam jechac na IP czy czekac na jutrzejsza wizyte u naszej pediatry. Boje sie, ze z nowu trafimy w szpitalu na tamta lekarke a ja jej porpostu nie ufam. Ile razy mozna jezdzic z dzieckiem do lekarza w jednej sprawie?:confused: Dzisiaj przy kapieli zauwazylam, ze Emili robi sie to samo...Mlody strasznie placze i drape sie. Doradzcie bo ja juz ze zmeczenia sama nie wiem co robic:cry: To moz ebyc odra albo ospa, ale lekarzem nie jestem a dziecko sie meczy.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Dziewczynki spóźnione życzenia świąteczne... u nas była masakra... mała wczoraj dostała 39st gorączki, okropnego kataru, że oddychała buźką i okropnie jej oczy łzawiły, pojechaliśmy na pogotowie i chcieli nas położyć w szpitalu, ale ostatecznie pozwolili nam wrócić do domu bo mamy blisko do szpitala. Mała w nocy w ogóle nie spała, apetytu nie ma, dostała antybiotyk, jakiś syrop i dzisiaj na szczęście jest sporo lepiej, ale wczoraj płakać mi się chciało tak Kinia się męczyła :sad:

    Treść doklejona: 01.04.13 21:07
    Dzisiaj z jedzeniem też nie ma rewelacji.. ale jest lepiej
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Cobraczek,jutro masz wizytę tak? Może poczekaj w takim razie do jutra? Ewentualnie zadzwoń i zapytaj się co masz robić w takiej sytuacji ,czy jechać czy czekać do jutra,bo się martwisz.
    Ja to jestem przewrażliwiona odkąd w tv słyszałam,że a to karetka nie dojechała,a to odsyłali od Annasza do Kajfasza i kończyło się tragicznie. Może to i głupie,ale jak Oliwia miała 39 stopni gorączki to od razu pobiegłam do lekarza (niczym panikara) dla spokoju ducha. Na szczęście miała wirus i dlatego ,ale i tak potem byłam jeszcze u innych lekarzy,żeby potwierdzić,że to faktycznie nic złego.
    Bądz co bądz,ale to jednak dziecko i lepiej być przezornym,bo nie wiadomo co to może być.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Cobraczek: Doradzcie bo ja juz ze zmeczenia sama nie wiem co robic:cry: To moz ebyc odra albo ospa, ale lekarzem nie jestem a dziecko sie meczy.


    a możesz wstawić fotki? Ospa jest łatwa do rozpoznania bo z każdą godziną jest więcej krostek a wyglądają jak malutkie ukąszenia komara
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    U nas dziś też ciężki dzień, Kacper rozdrażniony cały czas marudził, pchał wszystko do buzi i masakrycznie się ślinił do tego był głodny bo chwytał butelkę i zaczynal ssać i puszczał tak jakby mu coś przeszkadzało/bolało i zaraz wkładał paluszki. Tak myślę, że to może ząbki bądź katar/chrypka może gardło go boli... nakarmiłam go wieczorem strzykawką. Od wczoraj mniej je. Jutro chyba się wybiorę do ośrodka:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Cobraczek,goraczka przeszla i pojawila sie wysypka? Pamietasz w jakiej kolejnosci sie pojawila?
    Najlepiej jakbys zdjecie wstawila. I ile juz ma te wysypke. wysypka przy 3 -dniowce znika szybko. Czy goraczkuje nadal?
    Jak nie goraczkuje juz,to ja bym poczekala do jutra z wizyta u lekarza. jutro wysypka powinna zaczac sie wycofywac,blednac.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Cobraczku skoro jutro jest wizyta to spokojnie poczekaj. I faktycznie może zadzwoń i podpytak co masz robić.

    Ja pochwałę się newsem. Kacper spał w nocy bez przerwy ponad 11 godzin!!!
    Mnie obudził nawał, ja męża, a on Kacpra jak go niósł do mnie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Bari - u nas to samo od kilku dni, Karolek je mniejsze ilosci na raz i tak samo sie zachowuje jak zaczynamy go karmic. Pomaga nam masc na dziaselka.. wiec chyba zabki powoli zaczna wychodzic. Az sie boje co to bedzie, tak mi go szkoda. Jest strasznie marudny przez to..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.