Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Nasz Kacperek też jakiejś chrypki dostał ale czasem przechodzi.... I też zaczął się slinić i wszystko gryźć!
    I sam się przerzucił z plecków na brzuszek bez chociażby podpory pod plecki jak zawsze. I potem drugi raz i nawet nie zauważyłam!:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    u nas gorączka minęła,ale pojawił sie kaszel .. jutro wzywam pediatrę. Mati je dobrze na szczęście. Po wpisach widze,że jakis sezon na chorobska sie zaczął...
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Madziauk, na takie suche plamki polecam krem Aveeno. U nas sprawdza się najlepiej. Tylko zapytaj w aptece, czy u takiego malucha można stosować, bo na opakowaniu nic nie pisze. Ja w każdym razie stosuje od czasu do czasu na Luśkową brodę, bo jej sie takie suche plamki robią i znikają po jednym, dwóch posmarowaniach.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Peppermill - dzieki. Sprobuje. Czyli to nie jest od proszku? Tak czy siak w sumie go zmieniam, a noz pomoze.

    Dzis zaczelam Karolkowi smarowac te miejsca na nozkach CICAPLASTEM z La Roche Posay, ciekawa jestem czy moze on pomoze. Choc najlepiej by bylo znalezc przyczyne tej wysypki. Zobacze co z tym proszkiem do prania.
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeApr 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Madzia, a jakiego proszku używałaś?

    Moim zdaniem proszek to tylko jedna z mozliwych przyczyn. Maluchy mają delikatna skórkę i wiele rzeczy może je podrażniać. Lusi np. suche plamki na brodzie robią się (przynajmniej tak przypuszczam) od mleka, cieknącego przy jedzeniu. W dzień zawsze wycieram od razu, ale w nocy karmię po ciemku i na spiocha, więc czasami rano widzę na bródce to zaschnięte mleko.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    Peppermill - Fairy Non Bio, ale wyczytalam wlasnie na forach angielskich, ze on czasem uczula.
    Teraz kupilam Persil Non Bio i ustawiam pralke na dodatkowe plukanie.
    A Ty jakiego proszku uzywasz?
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    witam sie prawie poswiatecznie, my ostatnie 2 nocki mielismy troszke gorsze, brzuszek boli i mala placze przez sen, jak ja podnosimy to czesto puszcza baczki i zasypia.
    Dzis wieczorem musielismy podac kropelki bo mala spinala sie i plakala, nie pomogly masaze brzuszka, cieple oklady, godzine temu usnela i mam nadzieje ze ta noc bedzie lepsza.
    Czy macie jakies sprawdzone inne metody , ktore pomagaja dzieciaczka w takich sytuacjach ?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 1st 2013
     permalink
    IzUK - u nas najbardziej pomagal Sab Simplex. Stosowalismy tez masaz brzuszka ( jak na filmikach w necie) i ocieplanie suszarka. Jednak Sab Simplex okazal sie niezastapiony - juz po 15min przynosil ulge i baczki odchodzily ladnie.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Madziauk -podalismy te same kropelki i "odpukac"nocka spokojna,bez placz, mleczko i spanie- oby tak zostalo.
    --
  2.  permalink
    Hej Wam w końcu mam chwilkę usiąść i napisać tu gdyż jestem rozpakowana :cool: A ja mam takie pytanie jaki krem stosować do twarzy maluszka? I po jakim czasie wyszłyście na spacer w taką pogodę jak mamy niestety teraz?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    A ja mam takie pytanie jaki krem stosować do twarzy maluszka? I po jakim czasie wyszłyście na spacer w taką pogodę jak mamy niestety teraz?

    Na co dzień żadnego :wink: Na dwór mamy Nivea, "na każdą pogodę". Ja wyszłam z Basią w pierwszym tygodniu życia, ale był w miarę ciepły listopad...teraz to nie wiem kiedy bym wyszła :confused: Na pewno zacznij od "wietrzenia" małej przy oknie, albo na balkonie- w ubranku spacerowym, po kilka minut. Idealną pogoda na spacer by była: w miarę sucha, bezwietrzna i nie więcej niż -5 :wink:

    U nas 5 miesięcy :crazy: Jak, kiedy? :wink:
    Z tej okazji Bacha dostała wczoraj łyżkę marchewy, zrobiła dziś pomarańczową kupę i ło...:cool: I nauczyła się mówić przedwczoraj "leko, leko, mleko (?)" ale tylko jak ma smoczek :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Cobraczek: To moz ebyc odra albo ospa, ale lekarzem nie jestem a dziecko sie meczy.

    Cobraczku, My właśnie jesteśmy po różyczce. Zobacz, czy mały nie ma czasem powiększonych węzłów chłonnych za uszami i z tyłu głowy (potyliczne). Różyczka Nam się właśnie zlewała w takie czerwone plamy. Najpierw była wysypka a później zaczęła się zlewać. Z tym, ze tak jak mówią dziewczyny - trzydniówka znika szybko. Michasię sypało około 6 dni, i z dniem 7 wysypki już nie ma. Także dziś mamy 2 dzień bez choroby :) Michasia była baaaaardzo marudna, szczególnie w nocy - ponoć przy różyczce są takie objawy jak przy grypie - przeczulica skórna, bóle mięśni i stawów. Podawałam Jej viburcol. ZDRÓWKA KOCHANA :*
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Hej dziewczyny :)

    tak się przed chwilą rozpisałam i mnie wylogowało......szkoda....

    No w każdym razie witam się na rozpakowanych mamusiach - już nabralam wiekszej pewności siebie i rutyny w zajmowaniu się maluszkiem więc piszę.

    Niezalogowana - ja w taką śnieżycę nie wychodzę, nie mam ochoty pchać wozka po zaspach. Jest taka pogoda, że od urodzenia byłam z małą może 6-7 razy na spacerze...i dwa razy w centrum handlowym.
    Też juz marzę że ta pogoda stanie się bardziej wiosenna.

    A my z Kajusią miałyśmy problemy ze skórą i dwie diagnozy: AZS i zapalenie łojotokowe. Jednak już jej chwilowo przechodzi po zmianie mleka na Bebilon pepti i po stosowaniu kremów robionych i innych specyfików.


    Pozdrowienia od Kai i ode mnie:)):cool:
    --
  3.  permalink
    Sto lat dla Basieńki z okazji 5-miesięcznicy i dla Marysi z okazji 3-miesięcznicy:bigsmile:
    Zdrówka dla wszystkich chorujących maluszków
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Niezalogowana0: I po jakim czasie wyszłyście na spacer w taką pogodę jak mamy niestety teraz?

    My wychodzimy na spacery codziennie, niezależnie od pogody. Młody jest tak opatulony, że brzydka pogoda mu niestraszna, co najwyżej ja wyglądam jak bałwan :wink: obsypana śniegiem i ze zroszonymi okularami :wink: Ubieram go w ciepłe śpiochy, kombinezon, w gondoli ma ciepły śpiworek i na to jeszcze idzie takie przykrycie z gondoli. Wózek na szczęście daje sobie radę nawet z nieodśnieżonymi chodnikami. Do parku się nie zapuszczam, bo za bardzo by go wytrzęsło na ubitym śniegu w alejkach. Buzię smarujemy Mustellą Cold Creme.
    Chiałam przepisowo zacząć od werandowania, ale Franek tak wył, że serce mi pękało i w rezultacie zaczęliśmy od króciutkich spacerów po 15 - 30 min w 3. tygodniu życia (pierwszy niestety spędziliśmy w szpitalu...)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Addictive: A my z Kajusią miałyśmy problemy ze skórą i dwie diagnozy: AZS i zapalenie łojotokowe. Jednak już jej chwilowo przechodzi po zmianie mleka na Bebilon pepti i po stosowaniu kremów robionych i innych specyfików.


    A jakie macie kremy? U nas te same diagnozy:sad: z tym, że zmiana mleka na nutramigen nie przyniosła poprawy.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja takze wychodze codziennie, no chyba ze strasznie leje, bo niechce moknac. Buzi nie smaruje niczym, lekarz mi zabronil ze wzgledu na skaze i uczulenia na wiele kremow :).
    Ponawiam pytanie.. od kiedy moge dzwigac podparcie w gondoli?

    Ja mam nutramigen i mi znow sie strupki robia... nie mow ze mleko moze szkodzic :(
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Ja za szybko się pochwalilam, mała usnęła po karmieniu a później obudziła się z płaczem. Masaż brzuszka , ciepłe okłady nie pomagały.
    Daliśmy kropelki, usnela a kupka i gazy ruszyły dopiero teraz.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja na pierwszy spacer z małą wyszłam jak miała dokładnie 10dni i nie werandowałam bo był październik i było ok. 10st na plusie, natomiast starsza córka urodzona w zimie wyszła po 10dniach na chwilę w celu werandowania, natomiast jak miała 14dni wyszłam już na długi spacer przy -5. Z Kingą tej zimy wychodziłam nawet przy -9st dopóki ja nie zmarzłam, ale ona już wtedy miała 2-3mż.

    A my dalej chorujemy niby gorączki nie ma, ale apetytu też nie ma :sad:, dziś zjadła o 7 rano z piersi o 8 dostała antybiotyk, o 9:30 zrobiłam jej 150ml mleczka w butli, wypiła całe 30ml po czym miała odruch wymiotny więc odpuściłam, popiła troszkę herbatki i usnęła i ciągle śpi
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    sysia, zdrówka dla Kingusi :*
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    A i wczoraj jak jej dałam pierś o 21 to zasnęła już na noc i wstała dopiero o 7 właśnie na tą pierś, ale bardziej chyba ciumkała niż jadła, pierwszy raz przespała całą noc :shocked::shocked:

    Treść doklejona: 02.04.13 10:31
    katka_81: sysia, zdrówka dla Kingusi :*


    dziękujemy kochana mam nadzieje, że będzie już tylko lepiej, boję się tez o jej wagę bo urodziła się z hipotrofią, a teraz tak mało je, tydzień temu ważyła tylko 6500g i była po między 3-10 centylem, boję się że zacznie mi spadać
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    sysia, normalnie człowiek cieszyłby się z takiej nocki ale jak tu się cieszyć, kiedy dziecko cierpi... Pocieszaj się tym kochana, ze im więcej dziecko śpi, tym szybciej regeneruje siły i wraca do zdrówka :)

    Treść doklejona: 02.04.13 10:32
    sysiajaw: a teraz tak mało je, tydzień temu ważyła tylko 6500g i była po między 3-10 centylem, boję się że zacznie mi spadać
    --

    po chorobie nadrobi ;) Spokojnie sysia, moja panna na 6 miesięcy ważyła 7200, czyli też niewiele :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    katka_81:
    po chorobie nadrobi ;) Spokojnie sysia, moja panna na 6 miesięcy ważyła 7200, czyli też niewiele :)


    mam nadzieję, no też nie za wiele, moja pierwsza córa w wieku 4m ważyła już 7250g, także mam porównanie między dziewczynkami
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Sysia Nadia też dokładnie tyle ważyła, a teraz coś około 74oo- 75oo, a ma już 9 miesięcy. Taka jej uroda, panikowałam, robiłam badania i wszystko jest w porządku, kosultowałam to nawet z ordynatorka na naszym oddziale dziecięcym i wsio dobrze jest. Niektóre dzieciaki to po prostu szczuplaki. Jeśli dziecko dobrze sie rozwija, jest wesołe, żywotne itd, to nie ma się co martwić :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    A my jeszcze nie zdarzylismy wyjsc na spacer :/ od 2 do 3 tygodnia jeden antybiotyk, pozniej kolejne 9 dni w szpitalu, dopiero niecaly tydz temu zaczelismy werandowanie... Ale moze dzisiaj wyjdziemy po raz pierwszy bo pogoda niezla :)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    PENNY: Sysia Nadia też dokładnie tyle ważyła, a teraz coś około 74oo- 75oo, a ma już 9 miesięcy. Taka jej uroda, panikowałam, robiłam badania i wszystko jest w porządku, kosultowałam to nawet z ordynatorka na naszym oddziale dziecięcym i wsio dobrze jest. Niektóre dzieciaki to po prostu szczuplaki. Jeśli dziecko dobrze sie rozwija, jest wesołe, żywotne itd, to nie ma się co martwić :)


    zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, ja się po prostu boję, że teraz przy chorobie jej waga poleci mocno w dół, bo ona nie dopomina się jedzenia, jak jej dam pierś to wydaje mi się że bardziej ciumka niż je a z butli ociupinkę zjada, zupką mi wymiotuje więc nawet nie próbuje. Wczoraj o 7 rano zjadła z piersi, później dopiero o 12 100ml mm i myślę że to było sporo, później o 16 pół jogurciku, o 19 50ml mm i 21 pierś i tyle. Zobczymy jak dzisiaj będzie

    Treść doklejona: 02.04.13 10:56
    sardynka85: A my jeszcze nie zdarzylismy wyjsc na spacer :/ od 2 do 3 tygodnia jeden antybiotyk, pozniej kolejne 9 dni w szpitalu, dopiero niecaly tydz temu zaczelismy werandowanie... Ale moze dzisiaj wyjdziemy po raz pierwszy bo pogoda niezla :)


    ojjj, te choróbska są okropne, nic na to nie poradzisz. W takim razie udanego spacerku :cool:
    --
  4.  permalink
    A my dziś kończymy 6 miesięcy :tongue: ! Zęby bolą małego niemiłosiernie... Dziś przebił się w końcu jego szósty zabek:shocked: więc mamy podwójne święto!
    Mamusie starszych dzieci, powiedzcie mi jak się nazywa i co oznacza jeśli Jasiek z pozycji ńa brzuszku unosi dupke i prostuje nóżki trzymając głowę w dole?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    CiastoMiłości: A my dziś kończymy 6 miesięcy :tongue: ! Zęby bolą małego niemiłosiernie... Dziś przebił się w końcu jego szósty zabek:shocked: więc mamy podwójne święto!


    GRATULACJE!!! U nas ciągle nie ma ani jednego ząbka
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Bari -Jak dotąd byliśmy u dwóch pediatrów odkąd zobaczyliśmy, że coś sie dzieje z naszym kurczaczkiem.
    Każdy postawił inną diagnoz ale będę obserwowała te zmiany, bo to jednak może być AZS.
    Z leków dla małej stosujemy:
    - Bebilon Pepti (na receptę)
    - Latopic do porannego mleczka (bakterie)
    - Vratizolin – maść na zaatakowane miejsca na twarzy
    - Fenistil – kropelki – 3 × 2 doustnie
    - maść apteczna witaminowa na całe ciałko
    - kąpiel w krochmalu co 2 dzień
    Ja jeszcze smaruję miejsca z wysypka i rumieniem Oliatum kremem i sudocremem.
    Bardzo pomaga kąpiel w krochmalu, skóra jest gładsza i krostki mniej czerwone. I działa też sudocrem - a poleciła mi go mama. Myślę, że sudocrem najbardziej pomógł.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    A my dziś kończymy 6 miesięcy :tongue: ! Zęby bolą małego niemiłosiernie... Dziś przebił się w końcu jego szósty zabek:shocked: więc mamy podwójne święto!
    to podwójne gratulacje :clap:

    u nas ząbka ani jednego :tooth: ale podejrzewam, że coś się wykluje, bo Tadek mocno nie swój :confused:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Buziaki i uściski dla wszystkich solenizantów :flowers::kissing:
    --
  5.  permalink
    Przepraszam, ze wczoraj juz nieodpisalam, ale zadzwonilam na IP i poprostu poprosilam o polaczenie z inna pediatra. Powiedziala zeby przywiesc malego to go obejrzy. Ta rowniez twierdzila, ze to po goraczkowa wysypka, ale zdziwila sie, ze poprzednia lekarka przepisala tylko clemastinum bo naprawde zle to wygladalo, pewnie gdybym sie nie upominala to nic by z tym nie zrobila a dziecko do krwi by sie podrapalo:confused:. No nic w kazdy badz razie ta byla kompetentna i odrazu zmienila clemasinum na Fenistil,zalecila pudrem w plynie smarowac zmiany no i hydroksyzyne na ten jego placz po nocach, ale nie podaje mu bo nie chce dziecka otumaniac tylko zmniejszyc objawy , ktore wywoluja niepokoj. Dzisiaj druga dawka kropelek a dziecko usmiechniete, gawozy:wink:o i co najwazniejsze wysypka schodzi pieknie:wink:
    Dziekiuje kochane za rady:winkkiss:
    --
  6.  permalink
    Ooo sto lat dla Jasia:flowers:

    Treść doklejona: 02.04.13 12:28
    U nas walka z kryzysem laktacyjnym wygrana i mleczko znów ładnie płynie:-)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    wysypka trzydniówkowa swędzi? Mi pediatra mówiła, ze zakaźne swędzą a trzydniówka nie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    sto lat dla Ciastowego Jasia :flowers: 6 miechów! szok jak to mija szybko!
    i 6 ząbków! wow!
    a ta dupka w górze to opada czasem nie? Czy to nie przypadkiem słynne "gwałcenie królika"? :tooth:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Witamy się po Świętach kochane :bigsmile: jak tam śmingus dyngus mamusie ?? :devil: Leszek rośnie i rośnie ale nie mam co się dziwić głodny co chwilę jest a mąż się śmieje, że to za mamą ma :bigsmile: i kilka dni temu Leszek pierwszy raz się do mnie uśmiechną :crazy: a najlepsze jest to, że w nocy po karmieniu położyłam Leszka do łóżka na boku a rano patrzę a Leszek leży na brzuszku i rączki ma pod główką :shocked::shocked: byłam w szoku! Jak On to zrobił??
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    venus87: a najlepsze jest to, że w nocy po karmieniu położyłam Leszka do łóżka na boku a rano patrzę a Leszek leży na brzuszku i rączki ma pod główką :shocked::shocked: byłam w szoku! Jak On to zrobił??
    --

    to normalne venus, z boczku na brzuszek niedaleko, wystarczy, ze dziecko się ruszy :) Moja też tak miała parę razy.
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Aha, zdziwiłam się bo Leszek ma 3 tygodnie :shocked::bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Ulcia, a "gwałcenie królika" to nie "gibonik"..? Gibonika robi od 2 tygodni a wczoraj unosi dupke na prostych nogach. To taki joginowy pies z głową w dół. Dupka opada, owszem, rzeklabym nawet że on cały się potem tak rozpłaszcza :wink:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    :))) gibonik mniej dupką rusza :tooth: ale to wszystko z mojej strony to CHYBA ponieważ moja córcia w mamusię poszła z usportowieniem i najwięcej z tego to książeczki "czyta" :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    venus, ale on nie zrobił tego świadomie, on prawdopodobnie przekulał się na brzuszek, bo takie dziecko jest jeszcze za malutkie, by tą równowagę utrzymać :) Do świadomych tego typu rzeczy, jeszcze czas :)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Witam się poświątecznie, wreszcie Was nadrobiłam.

    Nie wiem co się dzieje z tymi chorobami, ale mnie też dopadło, a nie chorowałam już ponad 1,5 roku. i to cały komplet gardło+uszy+zatoki :(
    Martwię się, żeby Staś jakiegoś cholerstwa ode mnie nie złapał. Mam nadzieję, że przeciwciała cycusiowe go ochronią. Staram się spędzać z nim jak najmniej czasu w bliskiej odległości bez całusków i przytulasków, ciężko jest :(

    Najlepsze życzenia dla Basi, Jasia i wszystkich świętujących, a chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :flowers:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja rowniez witam sie poswiatecznie juz :)

    Mam pytanko na temat zabkowania. Po jakim czasie wychodzi pierwszy zabek?
    Karolek ma caly czas objawy zabkowania i zastanawiam sie ile to potrwa. Slini sie, ma mniejszy apetyt, placze -bo dziaselka go bola (zel na zabkowanie pomaga na szczescie, czasem dopiero po 2gim posmarowaniu), raczki wklada do buzi, ma kupki takie luzniejsze. Jak to bylo u Was? Wiem, ze dziecko dziecku nie rowne, ale pytam z czystej ciekawosci. :))

    Najlepszego dla malych solenizantow :)))
    No i duzo zdrowka wszystkim schorowanym.

    ps. gdzie ta wiosna? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    Madzia, u nas te same objawy, do tego od jakiegoś czasu Staś ma na dolnym dziąśle białą kropkę w miejscu dwójki albo nawet trójki, nie jestem pewna.
    Od dwóch dni jest strasznie niespokojny. Wczoraj płakał strasznie, nie dawał się uśpić. Wyraźną ulgę przyniosło mu masowanie dziąsełek szczoteczką silikonową na palec. Zasnął dopiero po Viburcolu, dzisiaj też musiałam mu podać, bo masaż nie działał, a płakał strasznie :(
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    madziauk: Po jakim czasie wychodzi pierwszy zabek?




    Madzia
    moja Ninka miała objawy takie jak Karolek odkąd skończyła 3,5 mscy a pierwszy ząb wyszedł jak miała 7 mscy i 3 tygodnie :devil::devil::devil:
    także ten :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    U nas to samo i też podejrzewam ząbkowanie. Z tego co mi wiadomo, to mogą długo iść.:confused:.
    Kacper śpi już ponad godz, słyszę, że dzwoni zabawką więc myślę, że już się obudził, a on dalej śpi i przez sen zabawką rusza:smile:
    Pewnie senny po syropie na gardło, ciekawe jak długo jeszcze będzie spał.
    A ja mam jeszcze takie pytanie czy wasze dzieci układają jeszcze nóżki na żabkę?

    Basia, Jaś :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    TEORKA: Madzia moja Ninka miała objawy takie jak Karolek odkąd skończyła 3,5 mscy a pierwszy ząb wyszedł jak miała 7 mscy i 3 tygodnie

    A miała w tym czasie białą kropkę na dziąśle? Ta nasza wydaje mi się dzisiaj większa niż parę dni temu i zastanawiam się czy to o czymś świadczy czy nie bardzo?:wink: no i myślałam, że pierwsze wychodzą jedynki, a ta kropka jest tam gdzie dwójka lub nawet trójka.. Zgłupieć idzie:devil:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    isiula: a ta kropka jest tam gdzie dwójka lub nawet trójka..



    trójka bankowo mu pierwsza nie wyjdzie
    nie ma opcji
    dwójka już prędzej ale trójka na pewno nie :wink:

    a takie białe kropki w miejscu dolnych trójek to już niejedno dziecko tu miało i nic tam jako pierwsze nie wylazło :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Teorka - trzeba w takim razie uzbroić sie w cierpliwość.

    Strasznie sie Karolek męczy z tymi dziaselkami. U Was tez objawy nasilaja sie wieczorem? A moze to tak wyglada, bo dochodzi zmęczenie po całym dniu? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 2nd 2013
     permalink
    TEORKA: a takie białe kropki w miejscu dolnych trójek to już niejedno dziecko tu miało i nic tam jako pierwsze nie wylazło

    Dzięki, w takim razie czekamy na rozwój wydarzeń :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.