Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Izuk - ja stosuje la roche posay dla dzieci krem z filtrem 50+ od niedawna, bo słonko wyszło ;). Wcześniej uzywalam zwykłego bambino ochronnego.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    A ja właśnie złożyłam w pracy podanie o dodatkowe 4 tygodnie urlopu macierzyńskiego, bo 17 kończy mi się 20 tygodni od kiedy mała się pojawiła. Coś jeszcze słyszałam że można pisać jeszcze o dwa tygodnie tak jak te cztery.
    Potem biorę zaległy urlop bo muszę do drugiego tygodnia lipca siedzieć z mała potem zajmie się Tosią M (nauczyciel), a w czerwcu dowiem się czy dostała się do żłobka i w tedy by szła od września. M weźmie wtedy to co przysługuje tatusiom i pochodzi z nią i zobaczymy jak będzie.
    Ja bym wracała na 7 h do pracy, jeśli w czerwcu się okaże że się nie dostała do żłobka to zostaję z mała w domu.
    Niestety zarabiamy z M prawie po równo i z jednaj pensji będzie trochę ciężko, ale jakoś damy radę.
    Planujemy żłobek tylko państwowy bo mam jakieś większe zaufanie do państwowych niż prywatnych, w warszawie jest zespół żłóbków i warszawa sprawdza ich działanie więc chyba powinno być tam bezpiecznie dla dziecka.
    A prywatne żłobek lub opiekunka to prawie tyle samo co pensja to już dużo lepiej zostać z dzieckiem w domu.
    W ogóle gdyby nie aspekt finansowy to najchętniej z małą bym siedziała aż skończy 3 latka, ale talk się nie da :cry::cry::cry:

    (ja już w pracy nie byłam od 6 tygodnia ciąży, trochę mi się tęskni, bo lubię moja prace i ludzi z którymi pracuję)
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    Mamusie czy stosujecie jakies kremy dla Waszych maluchow na buzke, by chronily skore przed wiatrem?

    A my używamy Nivea krem na każdą pogodę, ale zaczyna się robić coraz cieplej no i słoneczko przyświeca więc trzeba będzie pomyśleć nad czymś innym....
    -- •••
  1.  permalink
    od jakiegoś czasu sam bierze do rak misie posadzone w lozeczku i inne rzeczy, które ma w zasięgu ręki. Bez problemu potrafi sobie przekładać z rączki do rączki zabawki. Za to cos ostatnio nie przewraca sie na boczek
    - u mnie tak samo i troche mnie martwi ze nie interesuje sie przewracaniem (chyba ze na przewijaku, wtedy rowno sie kreci he he).
    Ja zlozylam dzisiaj pismo o 2 miesiace urlopu wychowawczego, ktory po odbyciu zaleglego urlopu rozpoczne 11 czerwca. Do pracy wroce 12 sierpnia. Wychowawczy biore ze wzgledu na to ze mi szkoda wracac do pracy akurat jak sie zacznie cieplo robic a szczegolnie, ze pogoda robi niezlego psikusa w tym roku.. A poza tym ciezko mi idzie wprowadzanie pokarmow, maly uczulony na wiele rzeczy i tragedia.. No i on taki malusi jeszcze, ze boje sie ze moj sobie nie poradzi wieczorem... Ciezko nam bedzie bo tez wyplaty podobne i nie za wysokie a do tego mam kredyt :/ Jak wroce do pracy to bedziemy robic z moim na zmiany bo oboje pracujemy w systemie zmianowym, z tym ze ja nie bede musiala robic na nocki a w czasie gdy nas nie bedzie to przyjdzie moja mama. Tez bym chetnie zostala w domu. W pracy nie bylam takze od 6 tyg ale mnie sie nie teskni wogole he he
    --
  2.  permalink
    Ja tez stosowalam nivea na kazda pogode gdy byly mrozy lub wiatr. Teraz smaruje filtrem 50 tylko jak slonce swieci.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: I brał do buzi ale strasznie się krzywił. Ale chciał. Krzywił się jakby cytrynę sokał. A nagle zaczął haftować. Czy to oznacza, ze nie jest gotowy?
    Dii, a to nie była po prostu normalna reakcja na włożenie sobie czegoś do buzi za głęboko? To jest taka reakcja obronna przed zadławieniem. Lila tak miała na początku, gdy za dużo/za głęboko sobie czegoś napakowała do buzi. Drastycznie wygląda, ale przechodzi.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    Azniee, a czy to napewno angina ropna? Teraz panuje monukleoza zakazna podobno i tez objawy jak przy anginie,ale antybiotyki nie pomagaja.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    Dii, a dałaś w całości?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    migg on głębiej paluchy sobie wsadza niż tą marchewkę. Bari dawałam mu krążki i wkładał tylko brzeszki:shocked: więc już sama nie wiem...
    Na odpowiednim wątku wklejam zdjęcie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    Azniee, a czy to napewno angina ropna? Teraz panuje monukleoza zakazna podobno i tez objawy jak przy anginie,ale antybiotyki nie pomagaja.

    Miałam robione badania na mononukleozę <rok temu (w wyniku diagnostyki leukocytopenii- długa historia), wyszło mi, że ją przechodziłam i mam przeciwciała. Także chyba drugi raz mi nie grozi.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka79
    • CommentTimeApr 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Oranda, podam namiary na pediatrę na priv. Jest niechętny antybiotykom i przychodzi na wizyty domowe.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 9th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Na odpowiednim wątku wklejam zdjęcie:bigsmile:
    moim zdaniem to on po prostu wypchał ta marchewkę jęzorem, i to chyba jak najbardziej naturalna reakcja

    acia20: Coś jeszcze słyszałam że można pisać jeszcze o dwa tygodnie tak jak te cztery
    w kodeksie pracy jest taki zapis, ale te dodatkowe dwa, czyli w sumie sześć, to dopiero w 2014r miały wejść
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    Oranda, podam namiary na pediatrę na priv. Jest niechętny antybiotykom i przychodzi na wizyty domowe.


    Dzięki spisany :)

    Misia tobie też dzięki za kontakt ale to niestety za daleko, poszukam tej Pani prywatnie jeszcze.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 9th 2013
     permalink
    KasiaTasia: moim zdaniem to on po prostu wypchał ta marchewkę jęzorem, i to chyba jak najbardziej naturalna reakcja

    Oby! Bo niedojrzałość układu pokarmowego to chyba już minęła...:tongue:
    --
  3.  permalink
    Oranda i jak? poszla kupka po rumianku? odetkal sie Maluch?
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Dziewczyny jakie polecacie kremiki do twarzy z filtrem...dla bobasa ????1.słońca coraz więcej i trzeba będzie zmienić ten zimowy na coś innego tylko na co?????
    -- •••
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Kermitka82 - ja moge poleciec La Roche Posay dla dzieci 50+. Ma bardzo fajna konsystencje mleczka :) bez parabenow i ponoc ma dobry sklad ;)

    Wklejam link do bloga z postem o kremach z filtrami dla dzieci :

    http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-dla-dzieci-analiza.html

    Treść doklejona: 10.04.13 10:06
    Dziewczyny, w niedziele ma byc w Londynie 20st C. Zastanawiam sie jak ubrac Karolka na spacer ? U nas jest dosc wietrznie. Nie chce go przegrzac, i nie chce by byl chory.

    Goraczka narazie mu spadla wczoraj po poludniu i nie wraca (odpukac w niemalowane).
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Oranda i jak? poszla kupka po rumianku? odetkal sie Maluch?


    Niestety nie, kurcze ale on nie wygląda jakby mu coś dolegało, dziś spróbuje mu dać kopru włoskiego.

    Dziewczyny jakie polecacie kremiki do twarzy z filtrem...dla bobasa


    Ja kupiłam ostatnio ziajkę +50, a nie ma jej w tej rozpisce co podała Madziauk
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    dziewczyny pomocy. Moje dziecko szaleje na widok klawiatury i mi coś nawciskał!!!
    Może wiecie co zrobić jak obraz cały się przekręcił w prawo. Żeby dobrze widzieć musiałabym monitor postawić w pionie!!! Ratujcie! Nie wiem co on wcisnął!!!

    EDIT: Dobra. Dałam radę. Och ten mały urwisek:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Jak masz windows to 7 to
    Prawy klawisz myszy-personalizuj, po lewe n dole opcja "EKRAN", po lewej "zmien ustawienia ekranu", i pozniej na srodku opcja "ORIENTACJA", mozliwa pozioma lub pionowa :)

    P.S. zdolniacha z Kacperka
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, w niedziele ma byc w Londynie 20st C.
    WOW :boogie::boogie::boogie:
    sama bym miala problem bo przeciez od miesiecy to glowieni kozaki i cieply swetr, mam nadzieje ze obedzie sie bez deszczu...
    Dzis tez jest calkiem ladnie, sloneczko swieci, jak tylko moja gwiazdeczka skonczy drzemke to lecimy z kolezanka na spacer:shades::shades::shades:
    Ja wogole nie ubieram malej grubo dziecka nie ubieram wiec w tym temacie nie pomoge, bo moje to raczej podobnie jak my plus spiworek czy tez kocyk.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Madzik - znasz sie na windowsie 7? Pytam, bo od jakiegoś czasu mi klawisze skrótów nie działają. Moze wiesz jak to naprawić ? :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Ale rozrabiaka z Majki. Zostawiłam ją na chwilę na łóżku, wracam, a tam chusteczka w strzępach leży naokoło niej. Chyba jej jednak nie posmakowało, bo na brodzie miała pozostałości po cofce ;p No i z buziaka musiałam wyciągać kawalątek zmemłanej chustki.

    i wow, 20 stopni. Będziemy musieli się wybrać na jakiś dłuuugi spacer z eMem i Mają ;)

    Dziś jadę z bąblem i mamą na zakupy, bo nie mam żadnej cieńszej kurteczki dla srocka. I muszę poszukać prasolki do wózka, bo ją zawsze to słońce strasznie razi.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Malisek - na zakupy teraz świetna pora, wszędzie są przeceny ;) ja kupiłam już wcześniej kurteczke bawelniana z podpinana bluza dresowe od wew. w gapie. Niestety pospieszylam sie, i kupiłam w normalnej cenie. No ale ostatnio w niedziele byłam znowu i go troszke polubilam na wiosnę. Na lato nic nie kupuje, czekam az ceny bardziej spadną ;)


    Dziewczyny jak ubieracie swoje dzieci na spacer przy 15stC?
    Jak ubrać jak bedzie 20stC?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Mam pytanie do mam co stosują na dziąsła Dentinox N, jak małej posmaruje to jest przez chwilę (do 1 h) spokój.
    I nie wiem czy nie jest na niego uczulona bo po smarowaniu przez jakiś czas ma tak jak by opuchnięte usteczka czy Wasze maluchy też tak mają?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    My wczoraj przy 10 stopniach byliśmy w rajstopki , spodenki, mamy niby buciki z futerkiem, body z krótkim rękawkiem, bluza i kurtka ocieplana polarem, czapeczka zasłaniająca uszy, i nóżki przykryte w gondoli kocykiem.
    Mała nie zmarzła i było jej chyba ok bo jak ją po spacerze wyciągałam z wózka to nie była zlana potem, ale była ciepła.
    Byłyśmy na dworze około 2 h
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    madziauk: Dziewczyny jak ubieracie swoje dzieci na spacer przy 15stC?
    Jak ubrać jak bedzie 20stC?

    U nas dzis w słońcu 15 stopni, w cieniu tak około 9 i chłodniejszy wiatr. Mała ubrana w rajty, spodnie, cienkie skarpety i na to grube. Na górę body z długim rękawem, bluzka z krótkim, bluza cienka z ciepłej wełny i na to polarek, plus beret na głowę. I tak odziane dziecko zapakowałam w nosidło, bez polaru dla dwojga :) Wróciłam do domu i była cała ciepła, nogi tez nie zmarzły nic a nic.
    Przy 20 stopniach to w samych spodniach albo cieplejszych rajtach i na pewno bez wełaniaka. No i może na głowę coś cienkiego albo i nie :>
    Piękna dziś wiosna :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    Chyba będę musiała wybrać się do dentysty i pewnie będzie potrzebne znieczulenie jak to jest wtedy z karmieniem małej, nie mam jeszcze odciągniętego mleka nie wiem nawet jaki zapas powinnam zrobić.:cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Dziewczyny, chyba znalazlam winowajce choroby Karolka. O ile dobrze widze, to wychodzi mu lewa dolna jedynka.
    Teraz temperaury nie ma. Zabek jeszcze nie przebity. Jak bedzie sie przebijal to znowu mam sie spodziewac goraczki?

    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    No Madziauk gratulacje pierwszego zęba :bigsmile: Z tą gorączką to może być albo i nie, na dwoje babka wróżyła. U nas przy jedynkach dolnych żadnej nie było, w ogóle żadnych objawów zębowych, za wyjątkiem dobrego snu w dzień. Teraz przy górnej lewej jedynce jest podwyższona temperatura w okolicach 37.3 i okropne kuu :wink: Także różnie jest :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Penny - dzieki za informacje na temat ubioru w ciepły dzien.

    Czyli dobrze widzę i to zabek pierwszy?
    Kiedy on zacznie sie przebijać?
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk ooo za stronkę o kremach. poczytałam analizę kosmetyków i wywalam teraz niektóre. Polecam wszystkim mamom tą stronkę
    no i gratuluję ząbka:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    A my po szczepieniu. Kryzys laktacyjny za nami, Wojtuś w 2 tyg. przybrał 310g:bigsmile:
    Waży teraz 6160g i mierzy 69cm (choć myślę, że chyba źle go zmierzyła, obstawiam 67cm), obw głowki i brzuszka 41cm, więc szczuplaczek:bigsmile: Teraz marudzi po szczepieniu i dodatkowo dokuczają mu dolne jedynki, bo mocno gryzie i ssie co popadnie
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    madziauk: Czyli dobrze widzę i to zabek pierwszy?
    Kiedy on zacznie sie przebijać?

    Mi ta kreska ewidentnie zęba pokazuje :> I niestety nie wiadomo kiedy się przebije, może dziś może za parę tygodni. Oby jak najszybciej co by Karol już nie męczył się tak bardzo :neutral:

    Z ubieraniem to zawsze chyba najlepiej na cebulkę :) jak za gorąco to przynajmniej można coś zdjąć. I też wszystko zależy od tego czy dziecko jest w wózku czy w nosidle/chuście czy już "luzem". Teraz będzie mam nadzieję już tylko cieplej :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  6.  permalink
    PENNY: eraz będzie mam nadzieję już tylko cieplej

    Ja też:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Penny - dzieki. Narazie gorączka minęła, apetyt mu dzis wrocil :) Ale widzę, ze Karolka boli - smaruje Dentinoxem. Jak często można nim smarowac?

    Używała któraś z Was Orajel Baby na zabkowanie?

    Misia-ludek - :)) szukałam kiedyś właśnie opinii na temat kremów z filtrami i natknelam sie na tego bloga.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Jeśli chodzi o preparaty do dziąseł to już nie pomogę. Nie używamy, bo póki co Nadię aż tak bardzo te zębiska nie bolą.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Penny - fajnie :) liczę na to, ze jak Karolkowi bedzie sie ta jedynka przebijać to nie bedzie go az tak bardzo bolało.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    madziauk gratuluję ząbka. U nas też chyba w drodze, ale kreseczki jeszcze nie ma... Wszystko przed nami...
    Acia my używamy dentinox N ale jakoś nic tam mu nie puchnie, więc może ma uczulenie Twoja na mentol czy coś tam co jest w składzie. Tak skojarzyłam, bo szminki powiększające usta są miętowe i to tez powoduje opuchnięcie delikatne:wink:

    Pytanko: Gdzie można naprawić koła od wózka? W zwykłej wulkanizacji czy nie koniecznie?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Dii - dzieki :) wciąż nie mogę uwierzyć, ze to pierwszy zabek :)
    Czekam az mój książę sie obudzi i będę dzwonić do siostry i sie chwalić ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Dziewczyny dostałam wczoraj nową książkę Searsów o rodzicelstwie bliskości. Bardzo polecam. Nie wiem, czy tak macie, ale ja żałuję, że tylu rzeczy nie wiedziałam, kiedy byłam w ciąży, że częściowo dałam się omamić namowom rodziny, żeby dziecko spało samo (chociaż jak była niespokojna, to i tak ją brałam do siebie), że za rzadko nosiłam młodą, a teraz kiedy wiem, że to nie tylko wygodne i praktyczne, ale też dobre dla dziecka, to mój kręgosłup wysiada przy 9 kilogramach, a i czasu przez powrót do pracy mniej :confused:. Niby siedziałam tu na forum już w ciąży i zaraz po porodzie, ale głównie zajmowały mnie sprawy gażdetów dla dziecka, wózka, szyjek, oznak porodu itd. Szkoda, że jakoś przez myśl mi nie przyszło, żeby więcej poczytać o rb. To nie tak, że żałuję wszystkiego, bo starałam się i staram być dla dziecka na maksa, czytając Searsów nie raz się uśmiechałam z myślą, że tak jak piszą robiłam/robię, a pojęcia nie miałam, że to cokolowiek z rb ma wspólnego, po prostu tak mi podpowiadała intuicja.
    I tak się zastanawiam, czy nie sensowanie byłoby założyć osobny wątek poświęcony rb? Jak myślicie? Bo tutaj jednak głównie sprawy zdrowia, snu, postępów naszych dzieciaków. A ja bym chętnie poczytała o Waszych doświadczeniach, podejściu do wychowania dzieci.
    .
    A tak z innych spraw do moja panna znowu dzisiaj u babci została, a ja w pracy. Cieszę się, że młoda tak dobrze znosi rozstania, bo przez te 7 miesięcy to nigdy jej nie zostawiłam i bałam się, jak zareaguje, a okazało się, że bardzo fajnie się zaaklimatyzowała.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka83: I tak się zastanawiam, czy nie sensowanie byłoby założyć osobny wątek poświęcony rb? Jak myślicie? Bo tutaj jednak głównie sprawy zdrowia, snu, postępów naszych dzieciaków. A ja bym chętnie poczytała o Waszych doświadczeniach, podejściu do wychowania dzieci.

    Jestem jak najbardziej za :> Poczekajmy co inne mamy na to :)
    madzinka83: czytając Searsów nie raz się uśmiechałam z myślą, że tak jak piszą robiłam/robię, a pojęcia nie miałam, że to cokolowiek z rb ma wspólnego, po prostu tak mi podpowiadała intuicja.

    Bo my matki w ogóle za mało słuchamy siebie, a za dużo cudownych rad cioć, babć i tak dalej.
    madzinka83: Niby siedziałam tu na forum już w ciąży i zaraz po porodzie, ale głównie zajmowały mnie sprawy gażdetów dla dziecka, wózka, szyjek, oznak porodu itd. Szkoda, że jakoś przez myśl mi nie przyszło, żeby więcej poczytać o rb.

    To zdanie powinno być wklejone na przyszłe mamusie. To samo tyczy się karmienia piersią. Ja też powinnam była więcej czasu spędzić na poczytaniu na temat laktacji w pierwszych dniach po porodzie, zamiast myśleć o kolejnym ciuszku... na pewno zaoszczędziło by mi to stresu. Wiedzy nigdy nie za mało.
    madzinka83: bo starałam się i staram być dla dziecka na maksa

    Jesteś najlepszą mamą, żaden rodzic błędów się nie ustrzeże i nie wyrzucaj sobie niczego. W tej nieidealnośći i tak matka jest idealna :)

    Ta książka ma tytuł "Księga rodzicielstwa bliskości " ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    W moim dziecku zepsuła się funkcja spania. Znacie jakiś dobry serwis?:devil: reklamowałam już u producenta, ale w odpowiedzi usłyszałam, że sama chciałam:cool::wink:

    A tak poważnie to chyba skok mamy.

    Madzia gratuluję ząbka:clap: u nas kreski nie ma tylko kropki, więc to jeszcze nie to.

    Madzinka ja jestem za wątkiem o rb, chętnie bym poczytała o Waszych doświadczeniach. A do tej książki Searsów się przymierzam. W sensie do zakupu najpierw:wink:
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    isiula: reklamowałam już u producenta

    :crazy: Dobre !!! :tooth:

    No ja chyba też tę książkę zakupię, bo AP jest mi bliskie i chętnie o tym poczytam.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    PENNY: Ta książka ma tytuł "Księga rodzicielstwa bliskości " ?

    Dokładnie. Była w mamanii w przedsprzedaży 10zł tańsza, więc się skusiłam. Fajnie wszystko porządkuje, przynajmniej mnie uporządkowała, to co w mojej głowie się kołatało :).
    PENNY: Jesteś najlepszą mamą, żaden rodzic błędów się nie ustrzeże i nie wyrzucaj sobie niczego. W tej nieidealnośći i tak matka jest idealna :)

    Nawet nie chodzi o to, że mam jakieś wyrzuty sumienia, bo bynajmniej nie jestem typem matki-ciepiętnicy, ale widzę, że mogłam zaoszczędzić sobie trochę nerwów, a przy tym dać dziecku jeszcze więcej bliskości. :bigsmile:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Dzieki Isiula.

    Widze, ze moje biedactwo boli te dziaselko, ciagle tam paluszki wklada i placze.. :(( dobrze, ze juz goraczki nie ma.

    Dziewczyny podrzucie linka do ksiazki :) chwetnie zamowie sobie do poczytania :))
    --
  7.  permalink
    Madzik - znasz sie na windowsie 7? Pytam, bo od jakiegoś czasu mi klawisze skrótów nie działają. Moze wiesz jak to naprawić ? = niestety nie, wiedzialam tylko o tym :(

    Acia - Maks tez nie ma podobnych reakcji po tym, wiecpewnie uczulenie na jakis skladnik

    Maks zjadl dzisiaj zupke - karofelek z cukinia, chyba ze 3 lyzki stolowa, wiec chyba mu smakowalo :shocked:, zobaczymy jutro czy nie bedzie reakcji. Teraz puszcza baczki, oby na zdrowie mu poszlo.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    Maks zjadl dzisiaj zupke - karofelek z cukinia, chyba ze 3 lyzki stolowa

    Robiłaś czy ze słoiczka? Ja dałam przedwczoraj ten zestaw (ze słoiczka), to myślałam, że Baśka się shaftuje, a ja zaraz po niej, od samego zapachu :tongue: Wszystko inne jadła chętnie, marchewkę, jabłko, ziemniaczka z marchewką- teraz jak widzi łyżkę to od razu buzię otwiera :bigsmile: Ale dynia jej nie weszła :devil:
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny jak się robi tę miksturę z sody, żeby zrobić okład na miejsce po szczepieniu, bo nie mam altacetu a młody ma zaczerwienione to miejsce i lekko podpuchnięte. A może inne sposoby macie.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 10th 2013
     permalink
    miasia 1 łyżeczka sody na pół szklanki wody:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.