Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    czerwinka: Dzięki Dii strasznie drogie na tej drugiej aukcji...szkoda że się wycofali właśnie ta guma z tyłu jest rewelacyjna nie ma innych takich....


    Szkoda, szkoda:( my odkryliśmy, że są fajne jakieś 1,5 miesiąca temu. Wcześniej nie kupowałam bo znajomi straszyli uczuleniem i odparzeniami, a jednak pupie Dominika przypasowały...i w ogóle fajniutka ta gumeczka właśnie i to, że nie są grube.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    Byłam u nas w biedronie i były tylko 3 i 5. Wzięłam 1 opakowanie 3 bo się jeszcze łapiemy, fajna cena bo za 80 szt 34,99.
    Natomiast wszystkie rozmiary znalazłam w InterMarche, ale za 44 szt (4) cena 39,99 więc wydaje mi się, że drogo.
    A czy któraś z was używa tych pomarańczowych pampersów?
    --
  1.  permalink
    Bari, ja używałam i byłam zadowolona choć różnicy specjalnie nie dostrzegłam miedzy tymi pomarańczowymi a np zielonymi.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    BARI WIELKIE GRATULACJĘ DLA KACPERKA :cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    Dziewczyny nie wiem czy ja za ciepło ubieram mojego malucha czy jak, ale dzisiaj w samochodzie po chwili zrobił się cały mokry i miał kropki aż na nosie i brodzie!:shocked:

    Zawsze tez po kąpieli jak przechodzę z nim do pokoju na cyca to przykrywam kocykiem bo w salonie jest chłodniej. I zaraz kocyk odkrywam a i tak po chwili ma mokrą całą główkę:sad:
    Pytanie: Jak wy ubieracie dzieci na noc do spania?
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    madziik1983: - zazdroszcze, moj syn tylko na pleckach iewentualnie na boki, obkrecajac sie na lozku wkolo... ale nic wieciej. Na brzuchu to samo.. lezy i tylko tylek drzwiga i jakby chcial pelzac.. :(

    U nas to samo, ale się tym nie martwię. Obrócił się na brzuch już jakiś czas temu parę razy i zapomniał jak to się robi albo mu się nie chce:wink:
    Teraz się pełzać nauczył i zawsze zastaję go w innym miejscu niż zostawiłam :)
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: Pytanie: Jak wy ubieracie dzieci na noc do spania?


    Ja ubieram pajaca lub rampersa i skarpetki lub piżamkę dwu częściową

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 13.04.13 22:11</span>
    CiastoMiłości: Bari, ja używałam i byłam zadowolona choć różnicy specjalnie nie dostrzegłam miedzy tymi pomarańczowymi a np zielonymi.


    Dzięki, u nas są w fajnej cenie, a muszę nad jakimiś pomyśleć po huggies'ach.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    No właśnie kurcze, ja ubieram w body na długi rękaw i spodenki, ale i tak jest mokry pod kocykiem. Może tylko po kąpieli tak ma... Nie wiem...
    Jutro idziemy na basen. Zobaczymy czy nasz maluch nie boi się wody:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    Dii: Jutro idziemy na basen.

    Mnie się też marzy iść ale na razie zebrać się nie mogę.

    Obniżyłam dziś poziom w łóżeczku. Wyszłam z założenia, że lepiej wcześniej niż za późno.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 13th 2013
     permalink
    Ja nie obniżam, bo nie mam środkowego poziomu:sad: Dopiero ten najniższy!:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Tośka nie mogła zasnąć i się najeść dopiero jak dałam żel na dziąsła to więcej zjadła i właśnie usunęła.

    Treść doklejona: 14.04.13 07:18
    Dii - nam powiedzieli żeby przyjść z 15 min wcześniej i spokojnie się poprzebierać. Dziś ja sobie też wykupuje wejście a tak to M będzie z małą chodził . I u nas za raz po basenie od razu będzie musiało być karmienie.

    Treść doklejona: 14.04.13 07:27
    Tośka śpi w body z krótkim rękawem i zasypia w skarpetkach, ale budzi się bez skarpetek i tak ubrana pod swój kocyk i śpi między nami, my też śpimy pod kocami z wyboru . W tym pokoju jest 24 stopnie ciepła.
    --
  2.  permalink
    Dii ja tak samo miałam jak ty ...ubieram małą na noc w to samo+skarpetki i owijałam w kocyk .W nocy jak brałam ja na karmienie to była mokra więc ubieram ją nadal w to samo tylko ze kocyk zamieniłam na rożek i juz się nie poci może to kwestia włókien z których są zrobione te nasze koce?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    acia nam też mówili, żeby być 15 min. wcześniej. I ja wchodzę na kartę Fitprofit a mój mąż z dzieckiem. Ciekawa jestem czy tam są takie wspólne rodzinne przebieralnie czy jak? Bo kurcze jak będę musiała się ogarniać to co z małym zrobię?:confused:
    I u nas tez karmienie od razu pewnie po. Acia nie wychodź z małą do pół godziny lepiej na dwór. Znajomy po 10 minutach wyszedł z dzieckiem i dziecko chore:sad:

    Dominiczka możliwe... Chociaż to jest taki cieniutki kocyczek... Ale może kupię taką cieniuteńką kołderkę to może będzie bardziej przepuszczalna i niunio będzie w nocy spokojniejszy... Dzisiaj pobudki co 1-2 godziny... Smoczek nie pomagał jak tata do niego wstał. Dopiero cycuś uspokajał ale tak do pociumkania...:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Witam się niedzielnie i proszę o pomoc, Liliana dziś w nocy jadła jak zawsze 2 razy ale b.krótko , za drugim razem tylko 10min. Stekala i kopała nóżkami przez sen, niestety baczki nie szły, a teraz rano zrobila zielona kupkę, jest osowiala, na szczęście teraz je.
    Czy powinnam zacząć się martwić (już się martwie) główka była ciepła, ale gorączki nie ma. Karmię piersią ale nie zjadłam nic nowego.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Iza zielone kupy i bol brzuszka u malichow moga swiadczyc o nietolerancji laktozy.U nas Jak tak bylo to przez miesiac jadlam produkty bez laktozy.Mozesz taz gen poczatkowy pokarm sciagac bo w nimm taz jest sporo laktozy.
    Witam po tygodniowym Urolopie w Pl,u nas 18 stopni.
    Oktawia trzy dni temu usiadla i jestem happy.No i okazalo sie ze mam cyganskie dziecko,nikogo sie nie boi i zostawala sama z dziadkami :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Regi - ale fajnie :) urlop w PL :)

    Dziewczyny, dzis u nas 18 st, teraz jest 11 i juz jest 17st w cieniu i slonko swieci.
    Czy jak ubiore Karolka na spacer w : body z dlugim rekawem, kurtke bawelniana, chuste na szyjke (lekko podszyta polarkiem), do tego bawelniana cienka czapeczka (zaznaczam, ze kurtka ma kaptur ocieplany bawelna, spodnie dresowe i cieple skarpetki (buciki mam za duze). To bedzie ok? Bedzie podrozowal w gondoli :cool: choc wczoraj bardzo w niej plakal i jak wyciagnelam go z wozka od razu przestal, usmiechal sie na raczkach. Planuje go przykryc cienkim kocykiem z takimi malutkimi dziurkami. Nie bedzie za grubo/cienko ubrany?
    Slonce swieci na calego :)) kocham wiosne !!! no i niedlugo moje urodzinki ;)):cool:

    Treść doklejona: 14.04.13 12:47
    W ogole to wczoraj Karolek nie chcial spac na spacerku (zdrzemnal sie tylko 30min). Poszlismy pierszy raz do kawiarni razem - tam zjadl mleczko :) I rozgladal sie lezac u mnie na kolankach :) bardzo mi sie podobalo. Jak wyszlismy z kawiarni i wlozylam go do gondoli, to zaczal plakac. Nie dalo sie go uspokoic, raczke wyciagal do gory i lapal za ta narzutke z gondoli (to przykrycie od gory) - slodko taka raczka malenka wygladala. Nie wiem czy mu sie nie podoba takie lezenie ? Mam nadzieje, ze dzis troszke przysnie i nie bedziemy musieli wracac taksowka do domu. :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    My też zaraz lecimy na spacerek, bo jest cieeepło :D Pięknie świeci słońce. Ja Majke ubieram w bodziaka z długim, bluzkę i gruby sweter. Do tego czapka bawełniana i butki. I chyba nie będę jej przykrywać:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    A my właśnie wróciliśmy z zajęć na basenie. Kacper był grzeczny. Na odpowiednim wątku wstawię zdjęcia jak mi się bateria w aparacie naładuje, bo oczywiście mój mąż tyle napstrykał, ze baterii nie starczyło:wink:

    Acia a jak wrażenia u Ciebie?
    --
  3.  permalink
    Zauwazylam u malego ze po obiadku (zupka) jak dostanie pozniej z piersi to mu sie ulewa.. jak rano dostaje to nie... Niewiem czy to normalne jest..
    A zauwazylam za maly ma opuchniete dziaslo ale w miejscu "2"... Ciekawe czy mu "2" wyjdzie najpierw?
    --
    •  
      CommentAuthorvenika
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    cześć dziewczyny, oto i my dołączyliśmy do grona po rozpakowaniu. Nasza kolejna córeczka Hania przyszła na świat 04. 04. warzyła 5 kg i mierzyła 65 cm było ciężko ale na szczęście jesteśmy już w domku.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Witaj venika:swingin:
    Wow! Jestem pod wrażeniem! Jak Ty sobie radzisz jako mama trójki dzieciaczków?:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Witaj Venika, Ty to masz co robic w domu ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Venika - spora corcia :) gratuluje :)

    Dziewczyny, moj Karolek nie lubi jezdzic w gondoli. Ostatnie dwa dni pospal chwile (wczoraj 30min, dzis 45min) na 2 godzinnym spacerze i reszte spacerow byl nie zadowolony. Podnosil raczki do gory, lapal sie obicia tego z okolic nozek. Wygladalo to tak jakby chcial sie podnosic, ale jeszcze nie potrafi.
    Jak poszlismy do kawiarni to byl wniebowziety. Bo wyciagnelam go z gondoli, nakarmilam i lezac mi na rekach ogladal wszystko.
    Pozniej wlozylismy go do gondoli i byl wielki placz, musielismy brac taksowke i wracac do domu. Oczywiscie czekajac na taxi, wyciagnelam go z gondoli i momentalnie Karolek zrobil sie usmiechniety od ucha do ucha. Wydaje mi sie, ze on by chcial wiecej widziec. Na przesiadke do naszej spacerowki chyba jeszcze za wczesnie, mamy kubelkowa. Nie mam pomyslu co zrobic. Dzis zabralam jego ulubione zabawki, jak zaczal plakac dalam, podzialalo tylko chwilowo.
    Na dworze taka piekna pogoda, winda naprawiona.. nie chce by nasze spacery ograniczaly sie do 30-45min jak spi..
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Venika jestem pod wrażeniem wielkości córy:bigsmile: gratuluję!
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    madziauk przecież masz chustę, czemu z niej nie skorzystasz?
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    KasiaTasia - Karolek dlugo w niej nie lubi byc, a spacer 20min to on przespi w wozku ;) ja bym chciala by wytrzymal caly 2godzinny spacer w gondoli ..jak kiedys..ale nie podoba mu sie takie lezenie bezczynne..zabawki tez sa be po kilku minutach..
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Madzia, to możesz np. wychodzić na spacer z wózkiem i zabierać ze sobą chustę. Jak Karolek się obudzi i będzie marudził to zamotasz go w chustę i sobie poogląda trochę świata :)
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Madzia a może to przejściowe. Kacper mi jakiś czas temu zaczął popłakiwać w gondoli, bo nie widział świata dookoła, a po krótkiej chwili zaczął znowu akceptować takie spacery...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Isiula - tak tez zrobie.

    Dii - mam nadzieje, ze tak bedzie w naszym przypadku. Bo naprawde nie chce go do spacerowki przekladac, za wczesnie jeszcze..
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Dii: A my właśnie wróciliśmy z zajęć na basenie. Kacper był grzeczny. Na odpowiednim wątku wstawię zdjęcia jak mi się bateria w aparacie naładuje, bo oczywiście mój mąż tyle napstrykał, ze baterii nie starczyło:wink:

    Acia a jak wrażenia u Ciebie?
    Dii u nas na początku spoko, ale jak kazali wywrócić Tosie do góry nogami, a potem na brzuszek, to chyba z głodu się nam tak rozryczała, że nie mogła się opanować przez chwilę. Ogólnie chyba za dużo wrażeń jak na dzień dobry. Ale wszystko wskazuje na to, że z każdym następnym razem będzie lepiej. (tylko te szatnie mogłyby być lepsze - u nas 8 noworodków wrzucono do jednej).

    Tosia dziś przy kąpieli tak machała nogami i rękami, jak w basenie (aż tata miał mokre spodnie).
    M. Kupi chyba karnet na basen bo wejście i wyjście w 1 osobę jest nie do ogarnięcia. M. będzie sobie pływał a my będziemy ćwiczyć.

    Prowadzące powiedziały, że u nas jest mało dzieci więc można się próbować przenieść. Nam niestety późniejsza godzina nie pasuje, bo mamy "rytuał" obiad u teściów. :D

    Treść doklejona: 14.04.13 22:19
    Jeszcze jedno pytanie: Jak często używacie Dentinoxu?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Acia dlatego mąż wszedł ze mną na kartę MultiSportu i robił nam zdjęcia przez całe zajęcia a potem z nami był w szatni. I też 8 dzieciaczków. Szkoda, że są tylko 2 przewijaki... A Kacperek grzeczniutki tylko płakał przy przebieraniu trochę, bo już śpiący był, ale cyca dostał i zanął:bigsmile:
    A Twoja Tośka ma jakiś odczyn po tej wodzie chlorowanej? Bo Kacperek brzuszek, nóżki i rączki w krostkach. Że też nie pomyślałam, żeby tam na miejscu gdzie są natryski i toalety, go przepłukać z tego chloru! Na drugi raz będę wiedziała...:confused:

    Treść doklejona: 14.04.13 22:26
    acia20: Jeszcze jedno pytanie: Jak często używacie Dentinoxu?

    Ja przez ostatni tydzien użyłam max 3 razy, ale podobno lepiej 2-3 razy dziennie nie więcej, bo może zaszkodzic...
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii nasza nie ma krosteczek, ani innej reakcji na chlor. A natryski są tam po drodze z basenu do szatni (za drzwiami)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    No właśnie tam chciałam iść i następnym razem go tam umyjemy......:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    madziauk: ja bym chciala by wytrzymal caly 2godzinny spacer w gondoli ..jak kiedys..ale nie podoba mu sie takie lezenie bezczynne..zabawki tez sa be po kilku minutach..
    Madzia, gdy Lilka była w wieku Karolka i się budziła i nie chciała leżeć, to kładłam ją na brzuszku. Wtedy mogła sobie podziwiać widoki z gondoli i nie musiałam jej przekładać do spacerówki dzięki temu. U nas sprawdzało się tak na pół godziny :) Nie wiem, jak tam Karolkowi idzie podnoszenie główki, ale może to go zmotywuje?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 14th 2013
     permalink
    Migg - dzieki, a jak z ta glowka, w sensie kladlas Lilke tak na brzyszku, by glowke miala w gondoli tam gdzie nozki powinny byc?

    Karolek ostatnio na brzuszku wytrzymuje 5min, zaczyna sie probowac odpychac nozkami i raczkami, i pozniej placze, ze sie sam poruszac nie moze. Nie podnosi sie sam na raczkach, wiec zazwyczaj mu wtedy pomagam sie przewrocic na plecki. I juz wtedy jest zadowolony.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    madziauk: jak z ta glowka, w sensie kladlas Lilke tak na brzyszku, by glowke miala w gondoli tam gdzie nozki powinny byc?
    Tak. Tak, żeby mnie widziała, a przy okazji trochę widoków zza godnoli :) Spróbuj, może akurat mu się spodoba. To jest też fajne rozwiązanie trochę później, gdy dziecko już bardzo chce coś widzieć, podnosi się na rękach na brzuszku, a ma np. pół roku i nie siedzi samo (jeżeli nie chce się sadzać dziecka, oczywiście).
    --
  5.  permalink
    Mamusie dzieci wcześnie wstających... Mój Jasiek staje już na nóżki, wspina się i prostuje.., boję się o jego kręgosłup. Powiedzcie że to nie skończy się jakąś rehabilitacją.. Przecież go nie uwiąże do podłogi :cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Ciasto, mój Kuba zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy i rehabilitacja mu nie potrzebna:wink: Jeśli Jasiek sam wstaje i rwie się do tego to nic nie rób. Widocznie jest już gotowy. Tym bardziej też nie wyobrażam sobie jakbyś go miała przed tym powstrzymywać.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Jak wsadzę Kinię do leżaczka to ona sama siada i sobie tak siedzi, ja ją kładę spowrotem a ona znów siada, więc skoro sama to robi to widocznie jest ok.. no ale do stania jej daleeeeeekooo
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    hej mamusie :-)
    u nas dziś wspaniała pogoda-tylko słońce i 15 st. Byłam z córką na 2 godz. spacerku i młoda śpi do teraz w domu w gondoli , tak się dotlenila .
    Już niebawem długi weekend a dla niektórych długi tydzień i tu mam pytanie bo wybieramy się na ży3 noce do Sopotu z Kajusia - co zabrać dla takiego maluszka oprócz ubranek i codziennych rzeczy takich jak kremy, pieluchy itp?
    macie może jakieś rady, co wam pomogło w podróży i na wakacjach z takim maluchem?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Ciato mi dziewczyny powiedziały że o ile robi to sam to nic mu nie będzie :-) mój już staje i tupta przy meblach i w łóżeczku myślę że za jakieś. dwa trzy tygodnie zacznie chodzić...
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Ciasto, tak jak Czerwinka pisze - jeśli robi to sam, to znaczy, że jest gotowy. Aczkolwiek warto pewnie nie stwarzać mu zbyt wielu okazji. Lila zaczęła wstawać jak miała 7 miesięcy i tydzień, przy meblach tuptała niewiele później i nadal nie chodzi :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Ciasto - potwierdzam to co dziewczyny piszą ;) Jeśli robi to sam, to spoko ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
  6.  permalink
    My dzisiaj takze na 3-godzinnym spacerku. Moge rano dlugo chodzic bo Maks - niejadek wogole niechce jesc.. a spacerki lubi bardzi, dzisiaj go nawet wyciagnelam z wozka i posiedzial na kolankach chwile i delektowal sie sloneczkiem. Klade go spac dzisiaj w body i skarpetkach bo wczoraj czulam ze ma spocone plecy a zawsze ubieralam body i pajacyk
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    U nas Karolek spal dzis w pajacu i skarpetkach, ale rano byl lekko spocony.

    Zastanawiam sie czy ubrac mu tylko body z krotkim rekawkiem i polspiochy? Czy moze samo body z krotkim rekawem i skarpeki? Nie chce by sie spocil znowu.

    Mnie dopadla choroba , goraczka, bol ucha, gardla, glowy :( a taka piekna pogoda. Maz zostal dzis w domu, opiekuje sie synkiem a ja sie wygrzewam w lozku.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja pytanko mam. Jak daję Kacprowi marchewkę do rączki to jak bierze ją do buzi to się krzywi, a jak ja mu daję sama marchewkę to wcina. Jak to możliwe? W czym tu jest różnica? I ogólnie on nie "gryzie" tylko ssie i przez to wciąga cały słupek marchewki do buzi i muszę mu potem wydostawać to z buzi. Wody z niekapka tez nie chce pić. Co ja mam zrobić?
    --
  7.  permalink
    Lody marchewkowe he he, a tak na powaznie to dziwna z tym sprawa. Moj maly czasem bierze dwa palce i ssie jakby chcial jesc, ale jak mu podaje piers to wcale nie ma nia ochoty
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Dii moja Nadia tak je, gdy jest głodna. Marchewka to pikuś. Potrafi tak wciągnąć bez żandego gryzienia długą i grubaśną fasolę szparagową :shocked: taką naprawdę dłuuugą. I powiem, że nie czuję się z tym jakoś super, no ale co mam zrobić, jak tak ją wciąga :neutral: Jak już pierwszy głód zaspokoi to już odgryza mniejsze kawałki i normalnie je "mieli" w paszczy. Z makaronami jest to samo i ze słupkami marchewki też. Może Kacper jest za głodny ? No i rozumiem stres, bo taki sam miałam na poczatku przy blw. Cho na wątek z tym odpowiedni co :P

    Ja Nadię ubieram w piżamkę taką dla dorosłych i śpi pod jednym albo dwoma kocami, ale ona ma po mnie chyba ciepłokrwistość. Czasem w samym body z długim rękawem śpi i jest zawsze ciepła.

    Madziauk zdrówka życzę :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    Penny - dzieki.

    Wlasnie Karolka ubralam do snu w body z dlugim rekawkiem i skarpetki. Zobaczymy czy sie nie spoci. Spi pod kolderka.
    Musze sie zaczac rozgladac za pizamkami dwu czesciowymi dla niego.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 15th 2013
     permalink
    PENNY: Cho na wątek z tym odpowiedni co :P

    Jak będę miała z tym jutro jakiś problem to faktycznie tam zajrzę. Dzięki. Chyba faktycznie był za głodny...:confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.