Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Dominiczka tutaj jest fajny schemat rozszerzania diety
    - dziekuje
    Czy Wasze dzieci takze miela ciagle buzia jakby cos mialy w niej?? Maks ciagle wyglada jakby gume zul he he
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny czy którejś maluszek miał nietolerancje laktozy ?
    Liliana dzis od rana nie może sie najeść bardzo cierpi pijąc :( cieżko się na to patrzy, boje sie , że przez to mało je.
    Zamówiłam już kropelki , oby przyszły jak najszybciej bo serce mi sie kroi patrzac na jej cierpienie :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    madziik1983: Dominiczka tutaj jest fajny schemat rozszerzania diety
    - dziekuje

    Faktycznie Wam dwum miałam wysłać, sorry:wink:

    Treść doklejona: 17.04.13 18:41
    Kacper też tak mięli ale chyba chodzi o język:wink:

    Za to dzisiaj zaczął jakoś dziwnie płakać z krzykiem, ale to nie chodzi mi o odgłos, bo jest normalny, tylko o minę. Tak śmiesznie usteczka wykrzywia :bigsmile: Może uda mi się na zdjęciu uchwycić:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    dii dziękujemy:):bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny :) Ja się bardzo cieszę, że jestem młodą mamą, bo zawsze o tym marzyłam :)) Drugiego bąbla planuję za jakieś 4-5 lat, jak skończę studia. W ogóle to marzy mi się trójka szkrabów, przed 30 :cool::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    No no! Widzę, że poważne plany przed Tobą! To na te uroczystość Twoją życzę Ci, oby to wszystko się spełniło:wink:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Witam mamusie :smile: długo mnie nie było ale to dlatego, że mało czasu :neutral:
    Leszkowi wysypka pojawiła się już na całym ciele, miał na początku na twarzy i rączkach a teraz jest i na na nuszkach, w okolicy odbytu itp. Do alergologa mam wizytę dopiero 6 czerwca :confused: chyba pójdę prywatnie z maluszkiem. Słuchajcie mam pytanie, zauważyłam, że Leszek jest marudny ( płaczę i nie chce spać ) spojrzałam na szczepionkę którą miał podaną w szpitalu przeciwko gruźlicy i mu ropieje i jest czerwone, czy to od tego tak płacze i jest marudny??
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    venus ta szczepionka raczej nie boli, więc powód jest chyba inny. To normalne, ze coś tam zaczyna się dziać w miejscu szczepienia, ale samo przechodzi:bigsmile:
    A co do wysypki - może idź lepiej prywatnie, bo 6 czerwca to kawał czasu...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    IzUK: Dziewczyny czy którejś maluszek miał nietolerancje laktozy ?

    Iza a próbowałaś może ściągać pierwszą fazę pokarmu laktatorem i podawać wówczas pierś?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Dii: To normalne, ze coś tam zaczyna się dziać w miejscu szczepienia, ale samo przechodzi:bigsmile:
    moim zdaniem to nie jest normalne, poszłabym z tym do lekarza
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Dii bo mi położna mówiła, że może być marudny dlatego tak myślałam. Już sama nie wiem, może gdzieś błąd popełniam przy usypianiu?? bo to jest tak: dostanie butelkę, zafascynuje się czymś w pokoju ( bo to dzień, zawsze w dzień jest mi ciężko go uśpić ), zaczyna ziewać więc kładę go do łóżeczka, likwiduje misie i kolysankę aby się nie koncentrował na nich ale zawsze na coś spojrzy co go zafascynuje, później zaczyna być nerwowy więc próbuje go uspokoić, np. puszczam mu kołysankę lub daje smoka, biorę na ręce ale On zazwyczaj zamiast spać znów się fascynuje....ale ziewa....potem zaczyna płakać....i tak płacze, że z nerwów zasnąć nie może a My zamiast zostawić go w spokoju w łóżeczku to uspokajamy :neutral: nie wiem sama jak robić, bo jak Go zostawię w łóżeczku to jeszcze bardziej zaczyna płakać :confused::sad:
    Jutro pójdę do INTERKORU zapytać się jaka jest cena wizyty u alergologa.

    Treść doklejona: 17.04.13 20:44
    KasiaTasia położna mi mówiła, że może ropieć, być marudny...sama nie wiem..może zadzwonię do położnej...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Co do paprania się szczepionki na gruźlicę to norma...jeśli średnica jest mniejsza niż 2 cm to raxzej jest ok, ale jak Cię bardzo niepokoi to zapytaj lekarza
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 17th 2013 zmieniony
     permalink
    IZuk - a o co chciałabyś wiedzieć więcej o tej nietolerancji?
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    venus ja w dzień daję Kacperkowi karuzelę z pozytywką i przy niej usypia. Wpatruje się przez dłuższy czas i usypia. Ale musi być grany smoczek i pieluszka na buzi. Może tak spróbuj. A ja ogólnie wyszłam z założenia, ze jak nie chce spać to niech nie śpi. Ogólnie to raz sam a raz na cycu mi usypia. Nie wiem jak ja go potem odzwyczaję!
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Venus,jakie mleko pije Leszek? Zmien mu na inne jak reaguje wysypka. Kup bebilon HA lub jakies inne HA.
    Moze tez kosmetyki jakies Go uczulaja,moze proszek?
    Ranke po szczepieniu pokaz pediatrze,nie poloznej.
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Malisek wszystkiego najlepszego :cool::flowers:
    IzUk
    U nas byla nietololerancja laktozy.Do trzeciego miesiaca jadlam produkty bez laktozy i spuszczalam mleko pierwszej fazy.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    magda_a
    czy moge cos zrobic by jej pomoc, a dziwne jest to, że Liliana nie pręży się na początku picia, ale w połowie.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Wszystkiego naj dla Oktawii:flowers:
    Malisiek - sto lat! :flowers:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Izus - a moze jej gazy przeszkadzaja? U nas tak bylo, Karolek podczas karmienia sie prezyl i plakal. Szczegolnie w porach wieczornych.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Regi kochana, ale laktoza jest zawsze w mleku matki w tej pierwszej fazie, można jeśc lub nie nabiał, a ona i tak będzie, bo to jej naturalny składnik :> Już pisałam Izie, że albo niech ściąga pokarm pierwszy albo podaje przed karmieniem eznzym laktazy w Deliocolu i to teże pomoże. Nadia miała identyczne objawy jak Liliana i była to własnie nietoleranja laktozy.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    PENNY: Już pisałam Izie, że albo niech ściąga pokarm pierwszy albo podaje przed karmieniem eznzym laktazy w Deliocolu i to teże pomoże. Nadia miała identyczne objawy jak Liliana i była to własnie nietoleranja laktozy.


    u nas była nietolerancja, a przekonałam się o tym właśnie jak podałam delicol... mała przestała cierpieć, uspokoiła się i nocne krzyki jakby z niej skórę obdzierali przeszły, zużyłam u nas 4 buteleczki

    Treść doklejona: 18.04.13 10:31
    Co do dzieci to ja pierwszą córkę urodziłam w wieku 22lat a drugą w wieku 28lat, w marcu skończyłam 29lat więc cieszę się że w wieku 40lat będę miała względnie odchowane dzieci... i czasu dużo dla siebie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Hej, dziewczyny, wczoraj mialam fotke wstawic dla violet, jak wygladam w pasemkach :P to wkleje na chwilke wersje roboczo-szlafrokowa robiona na szybko :P
    ni ma :)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Izuk - na początku dziecko się nie pręży, bo brzuszek dopiero boli po kilku minutach, gdy jelita zaczynają pracować...
    Możesz Liliance pomóc tak jak Katka pisała...przed karmieniem możesz ściągnąć mleko pierwszej fazy - zawiera najwięcej laktozy...albo tak jak penny piszę...przed karmieniem podać Delicol...
    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym dodatkowo badania w kierunku nietolerancji laktozy...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny a ja dzisiaj wróciłam do pracy :shocked: i już tęsknię za moim szkrabikiem! A w ogólę muszę się pochwalić moja córcia zaczęła "gadać", i najczęściej powtarza "tatatata", "nananana" brzmi to tak słodko tym dziecięcym głosikiem, mąż oczywiście podjarany że dzieciak tata woła :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Malisek - wszystkiego najlepszego. Mam w pracy koleżankę która ma 37 lat i trójkę dzieci jedno ma 18 lat i jej pomaga przy pozostałej dwójce 9 lat i 14. Dzieciaki są już na tyle duże że może z nami spokojnie po pracy wyjść. Z mężem tez może iść spokojnie na nocne imprezy bo jedno dziecko już dorosłe, więc to takie rozwiązanie jest dużo lepsze a nie ja teraz mam 31 lat i malutka Tośkę, jak już wrócę do tej pracy to pewnie będę jak najszybciej chciała wrócić do małej a nie iść na imprezę.
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Kuleczka super fryz:bigsmile:

    U mnie w Biedronce są Huggiesy 4, 68szt za 35zł.
    Nie wiem czy jakieś nowe wprowadzili, bo mają napis NEW. Wcześniej nie używałam, więc nie mam porównania :)
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    W ogóle wcześniej dzieci to lepiej i chyba trochę "łatwiej", już wcześniej myślałam że system powinien być jakiś inny. Np. aby dziecko w wieku mamy 18-21 było czymś standardowym, gdzie można w trakcie lub później skończyć studia i zająć się pracą, a nie poukładać sobie karierę itd. a potem nagle przerwa.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Isiula raczej nie wprowadzili bo się wycofali z rynku ;) Teraz wysprzedają wszysko co mają na magazynach ;)
    --
  3.  permalink
    Isiula to i tak jeszcze nie sa moje wlosy pokrecone :P fryzjerka mi ich nawet zbytnio nie ukladala bo nie chcialam :P moze kiedys wstawie sie razem z moim dzieckiem pokazac :P
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Wypowiem się odnośnie tego wieku i macierzyństwa. Też mam trzydzieści lat i nie żałuję, że dopiero w tym wieku mam dziecko. Dlatego, że w wieku 20, a również 25 lat byłam kompletnie niedojrzała i nie nadawałam się na matkę. Teraz moje macierzyństwo jest spokojne, wolne od wpływów wszędobylskich babć :wink:, do tego czasu zdążyłam się jakoś tam wykształcić, więc mam dużo spokoju. Nie wyobrażam sobie siebie w wieku Maliśka (wszystkiego najlepszego!:flowers:) z małym dzieckiem. Więc jeśli mam czegoś Ci zazdrościć, to dojrzałości do macierzyństwa w tym wieku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    migg: Więc jeśli mam czegoś Ci zazdrościć, to dojrzałości do macierzyństwa w tym wieku :bigsmile:


    Zgadza się, nie każdy jest dojrzały do macierzyństwa w tym wieku, ale są takie osoby. Każdy jest inny, moja bratowa była nie dojrzała w wieku 33lat do posiadania dziecka, widać że jej ewidentnie przeszkadzało, nawet mi o tym powiedziała, że myślała że to będzie inaczej, że dziecko będzie tylko spało i jadło, a ono ciągle czegoś chciało, ale jej na szczęście przeszło po roku...

    Treść doklejona: 18.04.13 14:25
    dodam jeszcze, że brakowało jej cierpliwości i mówiła, że już miała ułożone życie, mogła wychodzić a tu klops na dziecko zdecydowali się świadomie
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Czerwinka no właśnie pamiętam jak pisałyście o tym, napis New mnie zmylił :)

    Kuleczko tzn,, że normalnie masz bardziej pokręcone? Miałam zapytać czy trwałej nie robiłaś przy okazji :)
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    sysiajaw: mówiła, że już miała ułożone życie, mogła wychodzić a tu klops na dziecko zdecydowali się świadomie
    Może w tym jest powód, bo my się nie decydowaliśmy na dziecko. :wink: I Lila kompletnie odmieniła nam życie, m.in. tak, że nagle okazało się, że to całe poprzednie poukładanie, możliwość wychodzenia, życie na luzie wcale nie jest nam potrzebne.
    Oczywiście planowanie dziecka jest ważne i odpowiedzialne, jednak w moim przypadku to by kompletnie nie wypaliło ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    migg: Oczywiście planowanie dziecka jest ważne i odpowiedzialne, jednak w moim przypadku to by kompletnie nie wypaliło ;)


    przynajmniej zostaliście mile zaskoczeni, a ona doznała wręcz rozczarowania... źle mi się słuchało jak ona opowiadała o małej na początku, i mimo iż minęło już 5,5 roku ja dalej to wspominam, jak urodziłam Julię (już ma 7 lat) powiedziała mi bardzo nie miłe słowa "że mimo iż urodziłam dziecko to jestem gówniarą i tak" ona jest ode mnie starsza o 9 lat, i po tych jej tekstach o swojej małej widać było kto był gówniarą a kto nie
    --
  4.  permalink
    co za cudowny dziś dzień... spędziłam pół dnia na kocyku z moim małym w Łazienkach Królewskich. Teraz spaceruje w wozeczku.. szkoda tylko że zamiast trawki Jasiek dlubal w ziemi ;)
    Może któraś z forumowych mam spaceruje czasem po Łazienkach..?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    My chcieliśmy się ostatnio wybrać:wink: ale mamy trochę drogi, więc to taka dłuższa wyprawa... Ciasto a jak ochraniałaś Jasia przed słonkiem?
    Ja jak chciałam kupić parasolkę do wózka, to mąż stwierdził, że nie ma potrzeby teraz - to jak Kacperka teraz razi słonko to sam będzie zasuwał do sklepu! Cwaniak! Jak to facet - prostolinijny! Bo niby parasolka służy tylko do ochrony przed deszczem! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Kuleczko tzn,, że normalnie masz bardziej pokręcone? Miałam zapytać czy trwałej nie robiłaś przy okazji :)
    --

    Isiula ja mam naturalnie krecone :)
    --
  5.  permalink
    Dii, Jasiek miał dzis na sobie kapelusik a do wózka przykręcona parasolka. W związku z tym że robie długą trasę w jednym kierunku to nie muszę jej często przekręcać. Ale wedug mnie to jest must have.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    20 stopni w cieniu, zero wiatru i... 90% dzieciaków w grubych kurtkach, ciepłych czapach naciągniętych na uszy, a niemowlaki w gondolach szczelnie zakryte kocami i tymi plandekami :shocked: U was to też tak wygląda? Mamy oczywiście już w letnich ciuszkach, ale o dzieciach jakoś zapomniały :wink:
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas dzisiaj dosyc mocno wialo, ale do glowy by mi nie przyszlo, zeby dziecko jeszcze owijac w koc, czy tam inne tobolki. Mama mi kazala koc wziac, ale ja zapakowalam Matiego w dresy na body z krotkim rekawem i hyc do spacerowki :) na glowke letnia czapusia i tak mi sie wydawalo, ze mu bedzie za cieplo.
    Zas slomiana wdowa jestem, maz pojechal do Holandii na reklamacje z pracy. Nie lubie tak, bo nawet nie mam sie do kogo odezwac w czasie spacerku.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    No ja przyznaje, ze mam problem, jak ubrac Wojtka do piaskownicy...
    Bo niby jest cieplo, niby slonecznie, ale jednak on sporo czasu spedza w piaskownicy. No i w zwiazku z tym dzis na podworku mial pod spodniami rajstopki, a na gorze body z krotkim rekawkiem, cienka bluzke z dlugim rekawem i dresowy(na polarze) bezrekawnik.
    Czapa tez byla na glowie, ale taka lzejsza i do momentu az ja zdjal...
    I szczerze powiem, ze caly czas sie zastanawialam, czy to nie za lekko/ za cieplo...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Ja moje ubieram na cebulę, bo jak rano wychodzimy, to bywa chłodnawo, a potem po drodze zwykle ściągamy kolejne warstwy. Wiadomo, że ciężko bywa z utrafieniem w odpowiedni ubiór teraz, ale dzisiaj widziałam kilkanaście (!) ewidentnych przegięć typu dziecko w zimowej kurtce i czapce albo niemowlak w śpiworku i pod plandeką w gondoli, brr...
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Mojej teściowej dziś inna babcia zwróciła uwagę że dziecko bardzo wyletniła ;) Mały był w bluzie dresowej, rajstopkach i spodniach pod bluzą było body;-) na głowie czapeczka:-)Teściowa była zszokowana:-)Dziecko tamtej babci oczywiście okrutne na mróz;-)
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    U nas dziś body z długim rękawem, na to cienka bluza rozpinana i do tego spodnie dżinsy z cienką podpinką ( żadnych rajstopek pod spodem ) czapeczka zupełnie letnia, cienka, choć przykrywająca uszy :smile:
    Ja jak słyszę komentarze, że dziecko wyletniłam, to mówię zawsze, że Adaś od urodzenia nie miał jeszcze nawet kataru, i zazwyczaj wtedy jest wielkie zdziwienie i temat się kończy :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeApr 18th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas dziś było 25 stopni...Więc Zu w krótkim rękawku (bodziaki z krótkim rękawkiem pod spodem) + legginsy no i w słońcu jak była to zakładałam cieniuteńką czapeczkę... I śmigała na czworakach głównie na piachu....
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Hej Dziewczyny :) Długo nas nie było, ale zaczęłyśmy żłobkowanie, a ja od maja wracam do pracy :sad:
    czerwinka: Mały był w bluzie dresowej, rajstopkach i spodniach pod bluzą było body;-) na głowie czapeczka:-)

    U nas dzisiaj był podobny zestaw :smile: I chyba tylko przez wiatr nie wyrozbierałam młodej bardziej :) Za to widziałam jedną mamusię już z dzieckiem z gołymi łydkami... :)
    .
    Dziewczyny, mam do Was pytanie odnośnie smoczków. Ninka w żłobku dostaje teraz mm z kaszką. I wypija średnio 60ml tego zagęszczonego mleka. Do tej pory była na cycu i nigdy nie liczyłam, ile zjada. A teraz nie wiem, czy te 60 ml to jej norma, czy może smoczek ma za mały przepływ (Tommee Tippee wolnoprzepływowy). W domu mam też TT do kaszki, ale przy nim N. zalewa się calusieńka, bo nie jest przyzwyczajona, że jej "samo leci", a nie chcę "betonu" z tej kaszki robić. Kupiłam jeszcze aventowski 6+ wolnoprzepływowy, dziurka jest mniejsza niż w TT do kaszki, ale dalej N. się zalewa. Może macie jakiś sprawdzony smoczek?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Ja jak ubieram mojego w body na długi rękaw, spodenki i bluza no i letnia czapeczka to pod spodem jest potem cały mokry! A przecież aż tak bardzo go nie ubieram - i przykryty jest cienkim kocyczkiem.... :confused:

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Co źle robię, jeśli po kąpieli przy karmieniu Kacper jest caaaaaały mokry i ma kropki na nosie? Przed wyjściem z łazienki otulam go w cienki kocyk bo w salonie chłodniej jest. a jak się kładziemy do karmienia to go odkrywam trochę a i tak na części, gdzie leży główka jest mokro. Nie wiem co jest nie tak...
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    my dzisiaj jak zwykle na cebulkę, a w ostatecznym rozrachunku Tadek w bodziaku i rajtach został, bo w słonku to ze 30 st. C było ... ufff, no i kapelusik letni nabyliśmy po drodze :cool: muszę jutro sandały z piwnicy przywlec, bo mi się nogi ugotowaływ adidaskach :confused:

    mnie zawsze zastanawiają te postawione budy w gondolach głównie w lecie , przecież tam w środku temperatura dochodzi do jakiś niebotycznych wartości :neutral:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    Kasia nasza postawiona buda akurat i przykrycie wózkowe na nóżki to akurat ochładzają tamtejsze powietrze - sama sprawdzałam - jest chłodniej w nóżkach:wink: a budę stawiam, bo nie mam parasolki, bo jak pisałam wcześniej, mój mądry mąż uznał to za zbyteczny wydatek jak na tą chwilę :bigsmile:

    Treść doklejona: 18.04.13 20:11
    Kuuuuurcze!!!!!!!!!!!
    Ja tu gadu gadu a zapomniałam się pochalić!!!!:shocked:

    MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA!:crazy::crazy::crazy: W końcu się przebił!!!!:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 18th 2013
     permalink
    U nas też bardzo ciepło. Nadia miała body z krótkim rękawem, na to bawełniana koszulka z długim, rajtuzki i cieniutka czapeczka taka z dziurkami przeciw słońcu i była cała ciepła :) na szczęście w mojej miejscowości nikt a nikt nie powie, że dziecko wyziębiam :devil::bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.