Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    madziauk stan podgoraczkowy u dzieci to 38 stopni,a o powyzej 38 nalezy juz zbijac temperature.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    kuleczka_69: A dzis rano mnie znow zaskoczyl, otozzaczal gibonowac :) ciezko mu sie utrzymac w tej pozycji, bo wiadomo, ciezki jest, ale daje rade chlopak :) Z innych rzeczy, to mam jakies dziwne przeczucie, ze miedzy mna a mezem cos sie psuje ;/


    Gratulacje dla Matiego!!!! Kulcia a co się dzieje?

    A ja muszę się pochwalić... otóż ostatnio mówiłam, że Kinia nie prędko będzie miała ząbka, a oto wczoraj pojawił się ten długo wyczekiwany malutki ząbeczek, praktycznie nie widoczny, ale przeszedł test łyżeczki i stuka i puka! Także mamy pierwszego ząbka Lewą dolną jedyneczkę!
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Kuleczka, a macie szansę spędzić troszke czasu sami? Bez Matiego? Jakas kolacja? Moze by pomogło, może by jakas rozmowa sie wywiazała?
    Moja Gwiazda na razie z nikim zostac nie moze, wiec ja na samotne wyjscie (znaczy z mężem tylko ;))) muszę poczekać....
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    sysiajaw: Także mamy pierwszego ząbka Lewą dolną jedyneczkę!


    gratulacje !!! u nas tez pierwsza wyszla dolna lewa jedyneczka ;)

    Kuleczka - Ul_cia dobrze prawi, macie troszke czasu dla siebie?

    isiula: Madzia wszystkiego najlepszego:flowers:

    Dzieki :)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Brawo dla Matiego za gibona:clap:
    No i gratuluję Kingusi pierwszego ząbka!:tooth:

    Kuleczka, dobrze dziewczyny piszą. Spróbuj oderwać tego swojego chłopa od komputera i niech Cię gdzieś zabierze.
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    A i jeszcze muszę dodać, że moje dziecko się naprawiło i zasypia samo w łóżeczku!!! Ot tak położyłam ją tydzień temu jak była zmęczona, przykryłam kołderką, pomarudziła chwilę i usnęła i tak jest od tygodnia po za spaniem na noc to wtedy cyc :cool:
    --
  1.  permalink
    Wiecie, nie chodzi o komputer, bo juz troche spasowal, ale coraz czesciej sie lapie, ze nie mamy o czym rozmawiac :( ja ciągle przy Matim, on w pracy, a wieczorami jak juz jest luzu troszeczke to albo ja padam z nog, albo jest tak, ze siedzimy i milczymy oO. Wczoraj kumpela przyjechala mi robic paznokcie, on sie Matim zajal, ale jak skonczyla, to on pojechal do chrzesniaka na urodziny, sam, chociaz rozmawialismy o tym, ze we 3 pojedziemy dzisiaj... I jeszcze mi sie dzisiaj snilo, ze mnie zostawil dla innej. A kolacja we dwoje? moze i by wypalilo, tylko by musiala sie tak wstrzelic, ze mama bedzie miala wolne, a ze zmianami w szpitalu to roznie bywa.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    kuleczka_69: Wiecie, nie chodzi o komputer, bo juz troche spasowal, ale coraz czesciej sie lapie, ze nie mamy o czym rozmawiac :( ja


    może jakiś chwilowy kryzys? u nas też w małżeństwie najgorzej wspominam okres pomiędzy 2-4 rokiem małżeństwa było ciężko, a teraz jest super, jest tak jak być powinno, zdarzają się kłótnie ale to tylko chwilowe i za 2 dni jest ok... ale w tym roku w październiku będziemy mieli już 8-mą rocznicę ślubu, wydaje mi się że już się dotarliśmy..
    --
  2.  permalink
    Sysiu, oby to bylo chwilowe. On ma strasznie ciezki charakter... ja zreszta tez jestem uparciuch, ale staram sie mu zbytnio nie wchodzic w droge, bo wiem jaki bylby skutek, a nie chce juz przez niego plakac.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    kuleczka_69: Sysiu, oby to bylo chwilowe. On ma strasznie ciezki charakter... ja zreszta tez jestem uparciuch, ale staram sie mu zbytnio nie wchodzic w droge, bo wiem jaki bylby skutek, a nie chce juz przez niego plakac


    mam nadzieję :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Po co takie maluchy jak Tosia jak leżą na plecach to się popierając piętami podnoszą pupę jak najwyżej się da czy tylko na tak robi?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Acia po prostu ćwiczą, w tym wypadku mostek :wink: Plizzz używaj kropek i przecinków, bo ciężko sie czyta to, co piszesz.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Kacper robi tak od kilku miesięcy albo jak tylko ma o co zaprzeć nogi to trzyma się na piętach i na głowie, reszta ciała oderwana od podłoża.
    Od jakiegoś czasu próbuje się podciągać, śmiesznie wygląda jak podciąga się za nogawki od spodni:wink:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Montenia już raz byłam na Gajowej u dermatologa ale cholipa nie pamiętam jak facet się nazywa, może to ten :smile: zobaczymy co będzie ale rzeczywiście nie pomyślałam o tym octenisepcie, NIEZALOGOWANA JESTEŚ WIELKA :kissing: bo Leszek też ma pryszcze :neutral: Kąpiemy Leszka także w OILATUM i zobaczymy co będzie, jak na razie widzę małą poprawę :bigsmile:
    Dii jak tam chrzciny?? ja jak wróciłam i w ogóle wszyscy to wypiłam drinka za synka bo na sali nie piłam i padłam jak mucha!!! a Leszek spał mi od 20:45 do 3:58 :bigsmile::bigsmile: taki był zmęczony a na pewno wstawię zdjęcie na odpowiedni wątek :smile:
    madziauk: Usiadl!!!! nie byl to perfecyjny siad, bo lezal na poduszcze, ale sie podniosl i usiadl :D teraz czekam jak zacznie regularnie siadac :)

    BRAWO!!! :clap:
    Malisiek: I chciałam się pochwalić co wczoraj z mężem zrobiliśmy w kąciku Mai

    Malisiek coś pięknego, nie obrazisz się jak będę papugą i kupię coś podobnego dla synka :tooth:?
    madziik1983: A wogole sie musze pochwalil ze Maks w koncu opanowal przewroty i robi to niespodziewanie i jak szalony, ledwo sie odwroce a on juz na brzuchu he he i nadodatek zadowolony

    :clap::clap: mały ale jak wielki sukces :tooth:
    100 lat kochana Mdziu :flowers::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Jejku ale wczoraj był dzień!!!! Rany!!!!!!!! Chrzciny!!!

    Kacperek super grzeczny. W kościele chciał księdzu zabrać to złote w czym był olej do namaszczania a przy polaniu nawet nie zakwilił. Śpiewał z organistą... Super:bigsmile: Potem na impresie tez super. Przespał się nawet z godzinkę:bigsmile:
    Ale mój mąż....?! Porażka. Nachlał się jak szalony, szukał awantur po imprezie w powrocie do domu... Tragedia. Ale położył się (u mojej mamy) i zasnął. Dopiero teraz dotarliśmy do domu! Na odpowiednim wątku wkleję zdjęcia jak się ogarnę:wink:

    Madziu wszystkiego najlepszego:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Regi79: madziauk stan podgoraczkowy u dzieci to 38 stopni,a o powyzej 38 nalezy juz zbijac temperature.

    Dobrze wiedzieć kochana! :kissing:
    kuleczka_69: Z innych rzeczy, to mam jakies dziwne przeczucie, ze miedzy mna a mezem cos sie psuje ;/

    Kochana co się dzieje?? może spędźcie razem czas wolny? rodzinnie? no nie wiem jak tam sytuacja wygląda u Was :sad:
    Gratuluję wszystkim dzidziom pierwszych ząbków i innych sukcesów :bigsmile: :clap:

    Treść doklejona: 22.04.13 19:58
    Dii jak tam chrzciny?? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Właśnie zdjęcia wstawiłam :bigsmile:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.04.13 20:00</span>
    Ogólnie jestem baaardzo zadowolona:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    JA TO SAMO :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    No to fajnie, że zadowolone jesteście:bigsmile:
    Byłam dziś z Kacprem u endo dziecięcego, muszę zrobić kolejne badania i od nich zależy czy wprowadzamy leczenie:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Dzie Dziewczyny.

    Bari - a z jakiego powodu te badania?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Ja choruję na tarczyce i Kacprowi też sprawdziłam i są małe komplikacje. Jeżeli nadal będą niewlaściwe to zaczynamy leczenie:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Wpadam się pochwalić, że właśnie dzisiaj przebił się przez dziąsełko drugi ząbek!!!!:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Bari - bidulek, 3mam kciuki by sie poprawily wyniki.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Moje dziecko mnie ciągle zaskakuje. Siedzę tutaj, czytam posty, oglądam się, a ten cwaniak śpi. Na naszym łóżku na samym środku. Miałam go zaraz usypiać, bo przy cycu nie zasnął tylko się cieszył. A tu taka niespodzianka!
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 22nd 2013
     permalink
    Dobry wieczór , my dalej karmimy się przy dźwiękach suszarki, raz jest lepiej raz gorzej.
    Na szczęście mąż zaczyna 3 dni wolnego bo troche mnie wykańczają te karmienia i moja bezradność:cry:
    --
  3.  permalink
    Witam po kilku dniach nieobecności no i po Chrzcinach, Wojtuś był grzeczny, choć na zdjęciach marudził, bo zaczął mu się katarek i nie udało się wydobyć uśmiechu. Dobrze, że mamy mieć jeszcze drugi dzień sesji to pojedziemy rano jak będzie wyspany:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Byłyśmy zważyć Lilianke i jest 4.320 :-) :-) :-) 
    Pani w tym ośrodku powiedziała , że nie jest najgorzej, jutro mamy spotkanie z HV zobaczymy co ona na to.
    Trochę mi lżej bo dochodzi do tego że pora karmienia to dla mnie stres i walka o każdego łyka małej.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Cześć Dziewczyny :)

    My rownież bylisilsmy na wazeniu :) Karolek waży 7,940 kg :) i mierzy 70cm :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    madziauk: Karolek waży 7,940 kg :) i mierzy 70cm :)

    imponująca waga :) Moja w 6 miesiącu ważyła 7280g :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    My również po ważeniu i szczepieniu. Majka waży 8.9kg i jak ją z eMem mierzyliśmy to było 68cm.

    W Londynie piękna dziś pogoda i właśnie siedzimy na ogródku. Ja się bujam na hustawie, a Maja śpi w wózku. Pewnie zaraz się obudzi:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    imponująca waga :) Moja w 6 miesiącu ważyła 7280g :)


    No jest ciezki ;) ale dlugi. Mi ciezko juz go nosic ;) dobrze, ze mam chuste :)

    W ogole dzis pierwszy raz wypil troszke wody z kubeczka, sam oczywiscie :) Nalalam mu do Doidy Cup tak 1cm na dnie, wypil ladnie :) troszke mu sie wylalo - ale niewiele ;) wstawie zdjecie w odpowiednim watku ;)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Mamuśki zębatych dzieciaczków karmiące piersią jak sobie radzicie z poranionymi sutkami? Moje są jeszcze całe, ale czasem jak mnie ugryzie to mało do sufitu nie podskoczę z bólu!
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Witam dziewczyny :smile:
    Bari kochana będzie dobrze, zobaczysz!!!!! kiedy idziesz zrobić badania??
    Dii zazdroszczę Tobie, że już ząbkuje Kacperek :smile: już też bym chciała mieć to za sobą!!
    Izuś trzymam kciuki za to aby Lilianaka spokojnie jadła i się nie denerwowała, na pewno mąż pomoże i Cię odciąży, wesprze chociaż psychicznie, wiem z własnego doświadczenia, że to pomaga! :smile:
    Kochane dziś Leszek był marudny, przeoczyłam kilka razy moment usypiania i był później marudny, po za tym gorąco jest w mieszkaniu mimo, że okna otwarte :sad::confused: może dlatego zasnąć nie mógł ? dużo pije wody...Szczepionka po gruźlicy chyba się goi bo jest mniejsza raz pękło i była dziurka ale widzę, że znów ma ropę ale mało więc mam nadzieje, że zaczniemy zaraz szczepienia. Mam pytanie dotyczące szczepień: NA JAKIE SZCZEPIENIA SIĘ ZDECYDOWAŁYŚCIE? PŁATNE CZY BEZ PŁATNE? TYLKO PODSTAWOWE CZY TEŻ INNY?? MOŻECIE MI PODAĆ CENY?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    venus87: kiedy idziesz zrobić badania??

    W poniedziałek robimy, ale nie mam nadziei, że będzie ok:sad:

    venus87: NA JAKIE SZCZEPIENIA SIĘ ZDECYDOWAŁYŚCIE? PŁATNE CZY BEZ PŁATNE?

    Ja brałam bezpłatne.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Co do szczepień to my na pewno szczepimy 6w1 (kupiliśmy już 3 szczepionki Infarix Hexa (cena 190zł/szt), żeby podać młodemu z jednej serii) ale jeszcze bijemy się z myślami nad pneumokokami (Prevenar13) - cena u nas to 225 zł/szt, szczególnie, że mamy w otoczeniu dziecko z powikłaniami po pneumokokowym zapaleniu płuc :/, więc pewnie też zaszczepimy :)
    Rotawirusy sobie jednak darujemy - ani my ani nasz pediatra nie widzi sensu w tym szczepieniu...

    A my dzisiaj byliśmy u gastroenetrologa, żeby wykluczyć refluks (ma przewlekły kaszel) - oczywiście refluksu nie ma, za to ma alergię pokarmową na coś co zjadłam, bo po weekendzie ślicznie go wysypało na całym ciele...podejrzewam, że to wina dorsza :/ zatem dostaliśmy fenistil w kroplekach i jak się nie poprawi po 2-3 tygodniach to mamy się ponownie zgłosić do poradni...
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    sardynka85: A my dzisiaj byliśmy u gastroenetrologa, żeby wykluczyć refluks (ma przewlekły kaszel) - oczywiście refluksu nie ma, za to ma alergię pokarmową na coś co zjadłam, bo po weekendzie ślicznie go wysypało na całym ciele...podejrzewam, że to wina dorsza :/ zatem dostaliśmy fenistil w kroplekach i jak się nie poprawi po 2-3 tygodniach to mamy się ponownie zgłosić do poradni...

    Sardynko będzie dobrze... :hugging:
    --
  4.  permalink
    My tez szczepimy sie 6w1 Infarix Hexa. Płacimy 190 zł w przychodni. Teraz czeka nas 3 szczepienie, bezpłatne, bo bez wzw. Ja nie chciałąm szczepić bezpłatnie, bo nie chciałam Małego narażać na duża ilość wkłuć. Seria bezpłatnych to 11 włuć, a 6w1 tylko 5.
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    kuleczka_69: Seria bezpłatnych to 11 włuć, a 6w1 tylko 5.

    A znowu dając dziecku tyle szczepień w jednym,to też jest duża dawka za jednym razem.. Nie żebym się wymądrzała,bo jeśli chodzi o temat szczepień to każdy robi jak uważa i nic mi do tego. Tylko tak jest zle,bo dużo wkłuć,a tak też nie dobrze,bo jedna dawka,ale mocna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    sardynka85: Prevenar13) - cena u nas to 225 zł/szt

    U nas 320zł.:devil: Musze gdzieś taniej znaleźć bo chcę na to zaszczepić.
    A ogólnie szczepiliśmy 5w1, bo podobno najlepiej się opłaca - tak mówiła nam położna - koszt 120zł. ale potem drożało i było za 160zł.
    U mnei ogólnie jakoś drogo jest...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Dii: U nas 320zł.


    łooo to nieźle :) My akurat obok domu mamy aptekę- hurtownię, jedną z najtańszych (albo nawet najtańszą) w Łodzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    My nadal nie zaszczepiliśmy, ale wykluczamy szczepienia xw1, ponieważ są uważane za bardziej szkodliwe,a jestem w tym temacie bardzo ostrożna. Ilość wkłuć to mimo wszystko najmniejszy problem,jeśli chodzi o ten temat.
    Póki co szczepienie nam się znowu odroczy, bośmy pochorobowe :wink: Dziś mamy strajk głodowy, pierwsza pełna porcja (i tak nieduża, bo 120) została zjedzona przed chwilą, na śpiocha. Cały dzień było z bólem jedzenie po 40-50 :confused: I dwie drzemki, po półgodziny. Może teraz pośpi.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    azniee: ponieważ są uważane za bardziej szkodliwe


    Pierwsze słysze;) w temacie szczepien ekspertem nie jestem ale wielu naszych rodzimych znanych eskpertów zaprzecza Twojemu zdaniu. Skąd takie info? ciekawe gdzie leży prawda;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    Co do szczepionek do tej pory miałyśmy jedno szczepienie i szczepilam Marysię szczepionkami 5w1 Pentaximem i Engerixem - za te dwie szczepionki zapłaciłem 180zł. Na pneumokoki będziemy szczepień jak mała skończy rok...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.04.13 22:12</span>
    nienawidzę pisać z telefonu bo jak zwykle głupoty mi wyszły muszę wyłączyć ten cholerny słownik....
    -- •••
  5.  permalink
    Azniee, ja akurat rozmawiałam z polozna na temat tych szczepien, ktora wrocila z sympozjum o szczepieniach, i nie sa one szkodliwe (jesli chodzi Ci o afere, ktora kiedys dawno temu byla). Poza tym, jest odrebny temat nt. szczepien wiec nie dywagujmy tutaj w tej kwestii co jest dobre, a co nie :) zeby nie bylo zbyt duzego offtopa:) tlye ode mnie
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 23rd 2013
     permalink
    kuleczka, wybacz, ale położna to dla mnie żadnym autorytetem w tym temacie nie jest, choćby nie wiem z jakiego sympozjum wróciła :wink:
    hope- chyba nie ma sensu podejmować tu dyskusji na temat szczepień, bo wyjdzie drugi temat o szczepieniach :wink: Ja czytałam dużo o szczepieniach i wiele rozsądnych argumentów przeciw takim szczepionkom, które do mnie przemawiają. Tak ja napisała Hussy, każdy robi jak uważa. Temat jest zbyt poważny, żeby się "kłócić", bo każdy rodzic musi podjąć decyzję zgodnie z własnym sumieniem i rozumem, a dla wielu rodziców temat jest bardzo trudny.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Kuleczka, oto chodzi aby rodzice wierzyli,ze szczepienia nie sa szkodliwe,bo to sa grube miliony dolarow. Jeden bedzie mial szczescie i nie bedzie mial po nich problemu. Ja przekonalam sie na wlasnej skorze,ze jednak sa szkodliwe. Moje dziecko doznalo nop-u. I znam conajmniej kilka osob ( z tego forum tylko kilka dzieci doznalo powaznego nop!-nie zaczerwienienie czy cos) i mam wsrod znajomych tez przyklady nopow. Wiec nie pisz,ze nie sa szkodliwe. Ja gdybym wiedziala,to nigdy bym nie zaszczepila infanrixem!!! NIgdy!
  6.  permalink
    My szczepimy pentaxim 5w1, u nas to koszt 99zł. Dziewczyny dajcie mi proszę linka na wątek o szczepieniach

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.04.13 08:12</span>
    Wojtuś po ostatnim szczepieniu miał straszną twardą gulę w miejscu po szczepieniu i do tej pory wyczuwam jeszcze ale dużo mniejszą. Maja też miała tą szczepionkę ale nie miała żadnych dolegliwości, po pierwszej dawce pentaximu Wojtuś też nie miał dolegliwości, dopiero teraz
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Prosze
    http://forum.28dni.pl/discussion/520/36/szczepic-nie-szczepic-/#Item_16
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    kochane zdania są podzielone, wejdę na wątek o szczepieniach :smile:
    Montenia dziękuję :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Hope ja się zgadzam z Aznee i Hussy, moja ordynator dziecięca ze szpitala w którym rodziłam, mówi że najwięcej jest powikłań po tych kombajnach typu 5 lub 6 w jednym. Dużo jest informacji w necie na tem temat i wątku wklejonym przez Montenię. Nigdy nie zaszczepię taką szczepionką, tylko starym systemem. Tylko ja rozciągam w czasie kolejne dawki i staram się zastępować wszystkie szczepionki jakie się da tymi lepszymi.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.