Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    zaciekawil mnie wątek o szcxepieniach bo sami właśnie zastanawiamy się co wybrać. jak dotąd nasza Kaja jest szczepionka tylko na żółtaczkę i miała szczepienia szpitalne. nasz pediatra tak nam zasugerował żeby oszczędzić na razie nasze malenstwo (bo Kajusia jest drobniutka ). pozostałe szczepienia mamy mieć pod koniec maja jak będzie kończyć 3 miesiące.
    i trudno się zdecydować na coś.

    Sardynka - a o której hurtowni mówisz ? na aleksandrowskiej?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Ja zaszczepiłam Hexą i jest ok, z dodatkowych brałam rotawirusa, bo córka starsza miała i nie chcę drugi raz tego przechodzić, na pneumokoki też będziemy szczepić ale to zanim pójdzie do przedszkola.

    A dzisiaj pierwszy raz moja córka wyturlała się całkowicie po za matę:rolling:
    --
    • CommentAuthorvenus87
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    sysiajaw: A dzisiaj pierwszy raz moja córka wyturlała się całkowicie po za matę

    :clap::clap::clap: gratuluję
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Addictive: Sardynka - a o której hurtowni mówisz ? na aleksandrowskiej?


    Na Traktorowej 61 (koło Aleksandrowskiej) Galen :)
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas po Hexie tez nic sie nie dzieje, zreszta nie bede tematu rozciagac bo widze, ze coniektóre probuja byc tutaj jakimis alfami i omegami, a uwierzcie mi, ze nie konsultujac tego z pediatra ze szpitala, nigdy nie podalabym dziecku czegos, co by mu zaszkodzilo! i wiecej nie bede tu nic pisala, bo po raz kolejmy przekonuje sie, ze nie warto.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Kuleczka, a myslisz,ze co pediatra Ci powie:nie szczep dziecka, bo moze stac sie cos zlego? No sorry.
    Czytalas ulotke przed zaszczepieniem? To nie sa wydumane objawy jakie moga wystapic i one nie wystepuja jeden na milion.
    Ogromny procent nopow nie jest w ogole zglaszany.

    Blagam tylko,nie pisz ze szczepionki sa bezpieczne,bo tak powiedzial pediatra czy polozna. Bo chyba tysiace( a byc moze i setki tysiecy) dzieci poszkodowanych po szczepiniu sa na to dowodem,ze jednak szczepionki tak bezpieczne nie sa!
    Tez wolalabym nie wiedziec,isc slepo za kalendarzem, ufac lekarzom i miec spokoj.Chcialabym wierzyc,jak niektorzy ludzie,ze nagla alergia u ich dziecka to absolutnie nie od szczepionek, a dziecko uczulio cos co zjadla matka,mimo,ze nigdy ta rzecz nie uczulala.
    Ale niestety jesli doswiadczylo sie nop-u to juz sie nie da tak zyc.
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Tośka waży 7,030 kg, długość 65 cm tylko zmierzone przy nie do końca wyprostowanych kolankach, obwód główki 41 a klatki piersiowej 43,5.

    Do tej pory szczepiliśmy się szczepionka 6w1, ale dziś nie mieli w przychodni i było 5w1 i za 4 tygodnie szczepienie na żółtaczkę.

    A po dzisiejszym wiem że ona źle znosi kucie, bo byłam sama bez M i pielęgniarka stwierdziła że jak pani karmi to na czas szczepienia dać jej pierś no i na początku wkucia mocno się skrzywiła, ale jak już nacisnęła strzykawkę to Tośka zaczęła płakać a do tej pory to by nie wypuściła piersi za nic.

    W maju mamy spróbować wprowadzać gluten, podobno można kupić w odpowiednich porcjach kaszkę manną i wymieszać mogę ze swoim mlekiem.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    acia20: Tośka waży 7,030 kg, długość 65 cm tylko zmierzone przy nie do końca wyprostowanych kolankach, obwód główki 41 a klatki piersiowej 43,5.


    To pięknie :cool: Kinię wczoraj próbowałam zmierzyć sama i wyszło mi raz 68cm a raz 69cm także bujnęła się ostatnio ale widocznie musi mieć krótki tułów bo body na rozmiar 62 są idealne dla niej a HM 62 które na ich metce jest na 2-4 miesiące a za 3 dni kończy 7m. i jeszcze ciut przydługie :shocked:, niestety mam nie precyzyjną wagę w domu ale może jakoś ją z ważę
    --
  1.  permalink
    venus, ja wybrałam 5 w 1 i płacę 100zł tylko to są 3 serie. co 6 tyg. Czyli w sumie 300zł to jeszcze jakoś ujdzie moim zdaniem :wink: No ale wiesz każdy zrobi jak zechce, ma do tego wybór ja do końca sama nie wiedziałam co wybiorę :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    kuleczka_69: bo widze, ze coniektóre probuja byc tutaj jakimis alfami i omegami,

    ...
    Jeśli Venus pyta nas o opinię, to jej ją przekazuję. Kurcze nie ma się co spierac, mój lekarz to, a mój tamto. Temat szczepień to temat rzeka, jak ktoś chce, to poszpera, dowie się czegoś więcej i wyrobi sobie własne zdanie. Budzi wiele kontrowersji i nie bez powodu, bo Nopy po prostu są i temu Kuleczko nie możesz zaprzeczyć. Ja wolę wiedzieć, czytać, dowiadywać się, bo jeśli ślepo wierzyłam bym szanowanej doktorce, to dziś nie karmiłabym piersią - powiedziała, żebym przy gorączce nie karmiła piersią (!) parotygodniowej wówczas Nadii, bo moje mleko jest zważone.
    Nie mówię, żeby nie słuchać lekarzy, żeby nie szczepić, bo sama szczepię. Ale taka ślepa wiara też dobra nie jest i jeśli można dziecko przed czymś uchronić, to warto to robić. Większości dzieciom po szczepieniach nic nie jest, innym dolega, ale rodzice tego ze szczepieniem nie łączą, a jeszcze w innych przypadkach kończy się to tragicznie, rzadko, ale jednak :neutral:
    kuleczka_69: nigdy nie podalabym dziecku czegos, co by mu zaszkodzilo!

    Ale przecież nikt niczego Ci nie zarzuca.
    kuleczka_69: i wiecej nie bede tu nic pisala, bo po raz kolejmy przekonuje sie, ze nie warto.

    No Kuleczko, no co Ty :wink: Dlaczego tak piszesz :neutral: ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    ejjj suwaczki lylipie nie działają, w ogóle nie można wejść na ich stronę, ktoś wie co się stało?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    azniee: Temat jest zbyt poważny, żeby się "kłócić", bo każdy rodzic musi podjąć decyzję zgodnie z własnym sumieniem i rozumem, a dla wielu rodziców temat jest bardzo trudny.


    Ależ ja nie mam zamiaru się kłócic, skoro nawet osoby dla których ten temat jest chlebem powszednim nie są w tej kwestii zgodne. To co my możemy? ;) przynajmniej ja uważam się za laika. Penny ja tam nie wiem, wiem tylko ze moja kolezanka szczepi refundowanymi i dzidzius okropnie przechodzi szczepienia

    No ale tyle ode mnie :P bo to faktycznie temat rzeka...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Hope ja to chyba wzdłuż i wszerz przerobiłam temat ;P A widzisz szczepi refundowanymi i pewnie jeszcze zgodnie z kalendarzem, to może źle faktycznie przechodzić, bo one też są nieźle skumulowane czasowo. Ja owszem szczepię starym systemem, ale kolejne szczepienia bardzo rozciągam w czasie (minimum 8 tygodni przerwy pomiędzy kolejnymi) i zamieniam te refundowane szczepionki na te lepsze, z mniejszą ilością rtęci itd. Oczywiście płacę za nie. Tak wybrałam po wielu za i przeciw, po wielu tygodniach czytania, szperania, dzwonienia i konsultacji z lekarzami. Drugą dawkę na wzw Nadia dostała dopiero w wieku 6 i pół miesiąca i teraz dopiero będę szczepić na tężce i inne Tripacelem chyba. Kurde znowu się off zrobił. Tylko dodam, ze moja znajoma szczepiła refundowanymi tak normalnie, bo nie stać jej na te kojarzone i jej córce nigdy nic po nich nie było. Także różnie jest, wiele czynników w to wchodzi, dlaczego jedne dzieci lepiej a inne gorzej znoszą. Kurcze no temat rzeka tak jak pisałam.

    Pytanie z innej beczki: Czy przy ząbkowaniu może być taka lejąca się woda z nosa ? Bo Nadia nie ma kataru, tylko co 3 godziny taka woda jej leci i potem przestaje.. i nie wiem, robić coś z tym czy zostawić ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Może być woda, Penny. Choć nie wiem, czy akurat co trzy godziny:wink: Poobserwuj, jeśli nie będzie miała gorączki, ani nic, to pewnie zęby. Lila tak miała raz i po dwóch dniach zrobił jej się duży katar, ale po tygodniu przeszło (i raczej niczym się wtedy nie zaraziła). Inna sprawa, że mi lejący się katar kojarzy z alergią na pyłki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Migg no właśnie wychodzą jej teraz górne jedynki obie, to moze od zębów, czasem towarzyszy temu zielony gil. Też taka woda m się z pyłkami właśnie kojarzy...Dzięki za odpowiedź :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    PENNY: powiedziała, żebym przy gorączce nie karmiła piersią (!) parotygodniowej wówczas Nadii, bo moje mleko jest zważone.

    no właśnie PENNY, ja też to ostatnio usłyszałam - i byłam skłonna uwierzyć :) Czyli to kolejny mit? Czy przy wysokiej temperaturze można karmić?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    katka_81: Czy przy wysokiej temperaturze można karmić?

    Nawet powinno się, bo wtedy orgaznim matki walczy z jakąś chorobę, infekcją i wytwarza przeciwciała, które z mlekiem trafiają do dziecka i chronią je przed tą właśnie chorobą :wink: Mit jak złoto :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Ja karmilam przez 6 dni przy temperaturze 39.2
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    PENNY: Nawet powinno się, bo wtedy orgaznim matki walczy z jakąś chorobę, infekcją i wytwarza przeciwciała, które z mlekiem trafiają do dziecka i chronią je przed tą właśnie chorobą

    o tym, to ja wiem ale powiedziano mi, ze jak temperatura przekracza 39 stopni, to mleko jest zważone, stąd nie wolno karmić :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    to ja tak w lżejszym tonie :tooth:

    u Tadka odkryłam dziś prawą dolną jedynkę, jeszcze jej nie widać naocznie ale na macanta wyraźnie czuć, że się przebiła ... nie przypuszczałam, że tak bardzo będzie mnie cieszył pierwszy ząb dziecia :crazy:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    u Tadka odkryłam dziś prawą dolną jedynkę, jeszcze jej nie widać naocznie ale na macanta wyraźnie czuć, że się przebiła


    Gratulacje :))

    My dzis bylismy na dlugim spacerku :) piekna letnia pogoda u nas. Niestety w drodze powrotnej Karolek zaczal bardzo plakac. :( Tylko jak go bralam na rekach sie uspokajal, nie chcial lezec w gondoli. :(
    No ale w domciu juz jest ok. Tylko nie chce mi spac dzis po poludniu. Rano przespal godzinke, i na spacerze 2 godzinki. Wrocilismy o 15...moze dlatego? W chuscie mi zasnal na 10min. Nie potrafie go odkladac z chusty spiacego (wiazanie dwa razy x).
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Gratuluję Tadziowi ząbka! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jak to było z tą sodą na ukłucia po szczepionkach? Bo Maja ma strasznie zaczerwienione nóżki. 1 łyżeczka na pół szklanki wody? Dobrze pamiętam?
    --
  2.  permalink
    Witam po poro dniowej nieobecnosci, 80 postow do czytania he he. Gratuluje nowych zabkow, i wszystkich nowych wyczynow.
    waga waszych dzieciakow tez widze ostro w gore, Maks w podobnym wieku a niewiem czy 7 kg przekroczyl, szczepienie 8 maja i wtedy sie zwazymy,
    Ja szczepilam 5w1 bo nie chcialam kloc dziecka tyle razy.
    Nasza podroz przebiegla prawie bez problemu, mlody glownie spal albo sie bawil, troszke pod koniec marudzil. Przystanek zrobilismy jeden na karmienie i troszke "ochlodzenie" bo auto sie mocno nagrzalo a mam Matizka bez klimy he he. 250 km zeszlo nam kolo 4 h. Herbatki ani myslal pic po drodze, twardy typ he he.
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Malisek dobrze pamiętasz:bigsmile:

    Gratulacje dla Tadzia za ząbka:bigsmile:

    A my dwa już mamy piękne zębale i obeszło się bez nieprzespanych nocy, czego najbardziej się obawiałam. Ciekawe jak będzie z następnymi!
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Moja lekarka jak bylam chora i goraczkowalam kazala karmic piersia.Nic nie mowila p wazeniu sie mleka :shocked:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  3.  permalink
    Ja tez mialam 39 prawie i tez karmilam normalnie, ale zeby nie chuchac na malego mialam maske taka chirurgiczna na twarzybo niewiedzialam czy mnie grypsko lapie czy co.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Hehe generalnie to mleko.zawsze powinno być zważone, w końcu "stoi" w temperaturze 36,6 ;) ciekawe zatem czemu 2-3 stopnie więcej miałyby niby powodować jego nagłe zważenie :D
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Mnie też jedna lekarka nie pozwoliła karmić piersią przy temp. 38 stopni- miałam dawać mm. No i powiedziała, że przy zapaleniu piersi mleko robi się gorzkie i może powodować kolki u maleństwa. PEDIATRA! Na szczęście położną miałam mądrzejszą :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 24th 2013
     permalink
    Martwi mnie to, że moje dziecię nie robi kupy już 3 doby :( niby wiem, że cycowe dzieci mogą nie robić nawet 10 dni, ale on do niedawna robił srylion razy dziennie, a kleksy były prawie w każdej pieluszce. Zatkał się biedny :( a pruty wali takie śmierdzące, że ciężko wytrzymać. Oby rano czekał na mnie prezent w pampku..
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    isiula - u nas ostatnia kupa była 20 kwietnia. Też wiem o tych 10 dniach i staram się nie przejmować. U nas najdłużej chyba 8 dni nie było. Tylko zastanawiam się czemu jej "piardy" tak smierdzą. Jak nie ma z czego zrobić kupy to chyba nie powinno aż tak smierdzeć.
    --
  4.  permalink
    Hej dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki:bigsmile:
    Ile po porodzie dostałyście pierwszego okresu???No bo ja na początku tego połogu miałam jak każdy zapewne dość duże krwawienie po 1,5 tygodnia praktycznie go nie było a po 2 już wogóle .Dziś jest miesiąc i 6 dni po porodzie a wczoraj dostałam takiego krwawienia jak na okres i dziś dalej mam.Dodam że od paru dni zaczęłam trochę biegać i raz pojechałam się przejechać rowerem.Myślicie że to krwawienie to wynik tych ćwiczeń czy to dalsza część połogu??????????????????????????????????
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Isiula, czestotliwosc kupek moze sie zmieniac.U nas tez tak bylo. Robila po kilka kup dziennie,potem przestala na kilka dni i potem znow zaczela. Teraz robi 1-2 dziennie.

    Treść doklejona: 25.04.13 08:19
    Dominiczka, moze byc juz miesiaczka nawet. Ale radzilabym sprawdzic u lekarza. A mialas cc czy sn?
  5.  permalink
    Montenia miałam SN umówiona byłam do lekarza na jutro ale przełożyłam wizytę na czwartek za tydzień bo niee chcę żebym krwawiła przy badaniu
    moja mama mówi że możliwe że jak karmię piersią to jak skończę karmić okres się pojawi ale ja nie wiem...u niej tak było ale mój organizm może jest inny
    --
  6.  permalink
    Dominiczka, wczoraj była położna u mnie i mi też powiedziała, że jest taka możliwość że dopiero po karmieniu się okres normalny pojawi.
    -- [/url]
  7.  permalink
    A Niezalogowana dzięki za radę dotyczącą tego trądziku smarowałam i juz wszystko ładnie zeszło:):):bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyny, w takim razie zapiszę sobie kiedy była i będę czekać na prezent. Nawet myślałam czy to nie zatwardzenie czasem, bo wczoraj miał twardy brzuszek i płakał. Po Boboticu poszły pruty, ale nic więcej. Kurczę, takie czekanie jest stresujące.. Jednak wolałam jak robił kilka razy dziennie:wink:

    Dominiczka, wprawdzie ja miałam cc, ale po 6tyg połogu dostałam krwawienia, które wyglądało dokładnie jak okres. Jednak na usg doktor powiedział, że to nie mógł być okres, bo widać było po moich organach, że karmię piersią.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dominiczka, przez 6 tygodni nie powinnas biegac ani sie przesilac. Jak pojdziesz do leakrza to Ci napewno powie. Ja karmie piersia caly czas i nie mialam jeszcze @. W czasie pologu po 2 tygodniach tak mialam nasilenie krwawienia i to sie okazalo,ze na macicy byly strupki(ja po cc) i jak sie odrywaly to sie zwiekszalo krwawienie.
  8.  permalink
    aha to przestanę być aktywna na razie:confused::confused:Zobaczymy co lekarz powie może to to samo co ty miałaś
    --
  9.  permalink
    DominiczkaA - ja karmie piersia ale okolo 6 tygodni po porodzie tez mialam jakby 2-dniowy okres, ale do teraz nie mam nic
    --
  10.  permalink
    ooo to może to nie wina tego że zaczęłam troszkę się ruszać???Tylko organizm po pewnym czasie coś jeszcze wydala
    --
    •  
      CommentAuthormisia-ludek
    • CommentTimeApr 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Domoniczka zajrzyj pod moje wykresy 2012/2013 MAGICZNY i Maj 2009 - Pierwszy z córeczką. Maję karmiłam wyłącznie piersią przez ok 5 miesięcy a @ pojawiła się po 3 miesiącach, a wcześniech miałam krwawienia poporodowe. Natomiast teraz z Wojtusia też karmię wyłącznie piersią (może 3 razy podałam mu butlę) i na dniach powinna pojawić się @:wink:
    ____________________
    Wczoraj Wojtuś dwa razy obrócił się sam z pleców na brzuszek:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    A moim zdaniem to od biegania w połogu :tongue: Mnie też korciło, żeby poćwiczyć po tych 4-5tygodniach, ale dziewczyny mi to wyperswadowały, bo już nie jedna się tak załatwia :wink:
    A okres dostałam po prawie 3 miesiącach, mimo, że nie karmiłam.
    --
  11.  permalink
    misia lulek dobrze czytam??? ze około 6 tygodni miałaś normalne krwawienie poporodowe a po3 miesiącach okres?to by znaczyło ze ja może tez mam dalej to krwawienie poporodowe

    Treść doklejona: 25.04.13 09:47
    odstawiam ćwiczenia jak na razie ale wiecie jak ciężko się powstrzymać jak czuję się już rewelacyjnie:):):) No a przy tym krwawieniu jak się podmywam to takie skrzepy lecą czasem małe
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    DominiczkaA: od paru dni zaczęłam trochę biegać


    Przestań biegać. Mówię poważnie. Bieganiem w połogu możesz sobie poważnie zaszkodzić. Jak chcesz zacząć już powrót do formy, to polecam najpierw wzmocnienie mięśni dna miednicy (ćwiczenia Kegla aż do znudzenia), a potem dopiero przejście do innych form aktywności fizycznej.
  12.  permalink
    hydrozagadka dobrze:) Poćwiczę Kegla mąż będzie później zadowolony:):):):bigsmile::bigsmile:
    A w czwartek idę do gina więc dowiem się wszystko
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dziewczynki ostatnio się chwaliłam, że 21.04 wyszedł Kini pierwszy ząbek ...otóż wczoraj wyszedł kolejny :tooth: także mamy dwie dolne jedyneczki :crazy:, no i u nas noce nie przespane przy ząbkach tzn. mała nie płacze ale wisi na cycu non stop dzisiaj znowu o 4-tej podałam butlę i po tym wreszcie zasnęła.

    Z gorszych rzeczy to martwię się o wagę małej ostatnio sporo się wyciągnęła wczoraj mi wyszło, że ma 69cm a waga równo 6500g przez 3,5 tygodnia mała przybrała 60g :confused: nie za mało?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dominiczka ja np. normalnie miesiączkuję i karmię piersią. Urodziłam 10.01 krwawienie poporodowe miałam przez dwa tygodnie, potem tydzień był przerwy i znów przez 3 dni krwawiłam, ale bardzo malutko. 10.03 dostałam @ i teraz 10.04 również przyszła @. Więc chyba nie ma reguły.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Ja nie karmie piersią. Ale miałam już dwie miesiaczki. Teraz znowu mam cykle tasiemce i nieregularne. Do tego pojawiły sie plamienia podczas cyklu. Dziś mam 55dzien :devil: i chyba niedługo bedzie miesiaczki bo humor mam nie za ciekawy i dwa pryszcze na twarzy. Muszę iść do ginekologa. :( mam nadzieje, ze jak za 2-3 lata zaczniemy sie starać o rodzeństwo dla Karolka to bedzie już wszystko ok.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Też czytałam, że można dostać okres bardzo szybko nawet karmiąc piersią, ale najlepiej skonsultować to z lekarzem no i tak jak dziewczyny piszą poczekać na zielone światło od gina w sprawie ćwiczeń...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.